sage 2016 máj. 02. - 21:35:16
(495/2695)
Megtört szívek 2014 20 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_20_Bolum_HunDub_Sage
Érsekvári 2016 máj. 02. - 20:38:08 Előzmény malvinkicska
(494/2695)
Az újságban megjelent fotó nagy port kavart , mindenki errõl beszél . Apuka mûve megtette a hatást , még Dilara sem tudott róla .
Gülseren is bizonytalan mi az igazság , de Dzsihan elmond mindent tiszta vizet önt a pohárba . Többek között azt is vonzódik hozzá Õ a nagybetûs nõ akire mindig várt .
Keriman éttermi kalandja megint szuper volt ahogy eszik és amiket , a drága kajákat részesíti elõnyben , potyázik , de aztán jön a meglepi Oszmánnál nincs pénz se hitelkártya így Kerimannak kellett fizetnie a számlát . Vajon tényleg igazat mondott Oszmán vagy átvágta a nõt .
Özkan - Dzsandan esemény elég meglepõ , ennyire lealacsonyodott az ügyvédnõ . Dilara sikítva rohan el amikor meglátja mi a szitu ,
ezzel úgy néz ki befellegzett a barátságuknak .
A nõ akivel Dzsihant hírbehozták azt gondolta sok pénzt szakít majd , de végül jól kiszúrt vele Dzsihan és Yildrim az ügyvédje .
malvinkicska 2016 máj. 02. - 20:03:20 Előzmény Érsekvári
(493/2695)
A mai részben megjelent a virsli szájú nõvel azt hitték ezzel betartanak Gülserenek de az nem olyan korlátolt agyú, mint õk az öreget nem ártana megregulázni rendesen, mert amit követ a fiával az már egy kicsit sok ép eszû szülõ ilyet nem csinál csak olyan félcédulás, mint Rahmi. A nõ megjárta mivel Cihan ügyvédje okosabb, mint eza beképzelt tyúk.Ozan milyen szemtelenül beszél az apjával pedig az már egy párszor megmentette,különben is nem él már együtt azzal a nagyképû Dilarával az életével azt kezd amit akar. Az ügyvédnõ jól leadta egy olyan alak is jó, mint Özkan, legalább, most már nem fogja biztatni D-t a sok butaságával. Azt észre vettem, hogy Cihan de Gülseren sem nagyon tudják elhitetni velünk, hogy talán szeretik egymást se a tekintet, egy szóval, nem látni rá utaló jeleket, eza férfi intézõ szerepben jó, de gyengédség nem szorult bele, még akkor sem ha ez török sorozat.
syuzi 2016 máj. 02. - 18:18:20
(492/2695)
Jó volt a mai rész:)
7/10
napraforgó 2016 máj. 02. - 18:03:43 7/10
(491/2695)
Özan elhitte a rágalmakat az apjáról, ordibálva rontott rá. Bár nem tudom, milyen jogon kéri számon az apját, amikor tudja, hogy régóta el akar válni, már egy ideje külön is élnek. Ha meg is kérdezi, hogy mi van, azt sokkal csendesebben kellett volna.
Dili anyu szinte azonnal kitalálta, hogy az apósa kavarta meg a kaka-ót, csak somolygott rajta.
Dzsandannak fura ízlése van, hogy Özkánra vetett szemet, majd még póruljár, hogy beengedte az életébe és a házába. De Dilara talán megszabadul a "jó" tanácsaitól vele együtt.
Oszmán elviszi vacsorázni Kerimánt, aki összezabál egy csomó drága ételt, aztán a végén neki kell kifizetni a számlát. Haha. Kíváncsi vagyok, hogy Oszmán valóban visszaadja-e neki a pénzt, vagy átvágta a nõt.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 30. - 18:43:39
(490/2695)
Hazalt nem tudom sajnálni jó, hogy kórházba került. Remélem 1 kicsit magába fog szállni a történtek után. Nekem Möge Osan barátnõje nem igazán szinpatikus elolvastam a jövõheti elõzetest és beigazolódik a gyanum.

Alper megjárta elvesztette dilara bizalmát.

Várom a hétfõi részt.
Érsekvári 2016 ápr. 29. - 21:02:01
(489/2695)
Malvinkám ! Neked címeztem a választ , de valami furcsaság jött ki ....???
Érsekvári 2016 ápr. 29. - 20:59:35
(488/2695)
Dzsanszu abba a hiszembe van Özkan a gyújtogató , a balesetnél az ájulásáig azt mondogatja az apja nem õ tette . Hazal egyre vacakabbul van fáj a keze . Rahmi cukkolja Dilarát , hogy Dzsihan mennyi mindent adott már Gülserennek . Hazal éppen elakar menni amikor Dzsihannal szembetalálkozik majd elbeszélgetnek az ügyrõl . Dzsanszu miatt van minden mondta Hazal nem bírja elviselni a sikereit , hogy mindenki szereti a kedves lányt és sírással sajnáltatja magát . Az apja lesem szúrja csak azt mondogatja egyformán szereti mindkettõjüket- hármojukat . Gülserennel azt beszélik meg senkinek sem szólnak arról Hazal volt a tettes . Amikor Hazal rosszul lesz Dilarát nem tudják elérni aki barátnõzik éppen . Dzsihan rohan a kórházba és Gülseren aki érdekes mindig ott van ha baj történik valamelyik lánnyal . Rahmi az ismerõs cicababát beveti Dzsihan ellen . Érdekes módon Dialrának akar " jót " tenni a fia alatt meg vágja a fát . Végre pszichológusnál Hazal , elég érdekes arc kifejezéssel hallgatja a dr nõ a lányt . Milyen értékelést mond majd a lányról . Özkan kézhez kapja a válásról szóló papírokat , ettõl kiakad a golyófejû .
A szállodában csak úgy véletlenül összefut cicababa Dzsihannal , akit régrõl ismer és trükkel becsalja a szobájába , ahol félreérthetõ helyzetben fotó készül róluk . Egész jó kezd lenni a sorozat .
7/10
napraforgó 2016 ápr. 29. - 18:14:38 7/10
(487/2695)
Sajnos igazam lett, Dzsihán csak beszét Hazallal(nem is túl szigorúan), aki sírt, így meghatotta. A feltétlen szeretetérõl biztosította, büntetésrõl szó sem esett. Nagyon nagy kár, mert így az a lány azt fogja hinni, hogy mindent megtehet, elég ha nyafog egy kicsit, és így megússza következmények nélkül. Sajnos, ahogy hallhattuk, Gülszeren már kicsi korában elrontotta, ha a lány betegnek tettette magát, erõn felül is kiszorította azt a valamit, amire a lánya foga fájt, legyen az ruha, cipõ, laptop, zsebpénz, kirándulás, stb.
Kiváncsi vagyok, Dzsihán rendezi-e a klubbal az anyagi károkat. Ha nem akarja bevállalni, hogy Hazal miatt teszi, õ mint kõgazdag ember jótékonykodhat Dzsanszura tekintettel is.

Dilara, a "családszeretõ szent asszony" már megint tekereg, soha nem a lányával foglalkozik. Illetõleg a foglalkozás nála kimerül a bevásárolgatásban. Így nem tudja azt se, hogy Hazal kórházba került. Ott ordibál a férjével a lánya kórházi ágya mellett, Hazalt teljesen kiborítva.
Hazalt eleinte sajnáltam, hogy hirtelen belecsöppent a jólétbe és nem tudja kezelni a helyzetet, de most már nem. Gonosz kis nõ az, olyan, mint az anyja. Akárki akármennyire szeretheti, õ akkot is megcsinálja a maga disznóságait. Most már elkerült végre a pszichológushoz, de nagyon-nagyon sok kezelés kellene neki, hogy valami látszatja legyen. Valahogy nem hiszem, hogy Dili anyu sokáig hurcibálná. 4-5 kezelés után Hazalka ki fogja jelenteni, hogy már jól van, és nem megy el többet.

A gonosz nagyapó már megint keveri a kakit, most egy hivatásos kéjhölgyet bérelt föl, hogy színlelje, hogy van közte és Dzsihán között valami. Ha meg teheti, hát csábítsa is el a férfit. Meglátjuk, sikerrel jár-e.
malvinkicska 2016 ápr. 29. - 18:09:49
(486/2695)
Ez a sorozatot aki nézi az biztos nem unatkozik, ebben van dráma kabaré idill szóval ez egy összetett. Keriman és Özkan csinálják a kabarét, igaz a mai részben volt egy baleset is. Aztán Cihan nem unatkozik ha nem a rendõrség, akkor a kórházat járja, nehogy jól érezze magát. Dilara és az öreg állandóan csavarognak és még D-nek nem tetszik mikor megmondják neki az igazat. Az öreg egy szemét, most ide hozta ezt a virsli szájú nõt, és az már egybõl a rosszon törte a fejét, mert felvételek készültek róluk. Alig tudott Alperéktól szabadulni itt a másik szipoly. Hazal belázasodott, igen az égési sérülés nagyon veszélyes, mert felszaporodnak a baktériumok, és az nem gyerek játék. Gülseren még most is Hazalt védte,mikor beszélgettek Cihannal elég problémás volt kicsinek is, ahogy elmondta G. A pszichológusnál a testvérét akarja eltávolítani, õ legyen a központ, ez igazi betegség. Aztán abból mi lesz , hogy felgyújtotta az istállót arról nem eset szó. Ozan nem nagyon tud hazudni, mikor azt mondta az anyja takarít, ezt megtudja D az biztos ég szakadás lesz amilyen egoista nõ. Azt megfigyeltem sok párbeszédnek sok értelme volt, nem légbõl kapott szövegek. Mindenkinek szép hétvégét kívánok.
Lysa55 2016 ápr. 29. - 13:34:23
(485/2695)
nem éreztem okoskodásnak, és teljesen igazad van a szó értelmezésében. Talán nem igy kellett volna fogalmaznom. Tudom, hogy Hazal tulment minden elképzelésen, de ettõl függetlenül sajnálom õt. Tudom büntetést érdemel, de beteg ez a kislány és nem biztos, hogy az egyetlen jó megoldás a szigorú büntetés. Persze tudom, hogy meg kell büntetni és amellett szinte ami lehetetlen vállalkozás, szeretni, szeretni és tanítani. De jó, hogy ez a feladat nem rám hárul, Dilarának kellene melléállni, mivel Gülserent nem akarja a kis buta liba elfogadni, de azt gondolom, Dilara ezt nem teszi meg. Na jó, most befejezem , kivánok mindenkinek további jó szórakozást a tv. elõtt.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 29. - 05:56:07 7/10
(484/2695)
Off
Kérlek ne haragudj a kiigazításért, nem okoskodásnak szántam. De az igazságérzetem nem hagyott nyugton. Azért az látni kell, hogy Hazal most túlment a határon, ez már nem gyerekcsíny, nem testvéri (mostohatestvéri) féltékenységbõl fakadó irígység, "rosszalkodás", ezt nem lehet elintézni egy szigorú ejnye-bejnyével.
Ha ezt valóban Özkán követte volna el, vagy bárki más, akkor azt súlyos évekre bevarrják. Kb. 5 évre biztos számíthatott volna az illetõ, plussz a teljes kártérítésre.
Nagyon igazságtalan lenne, ha Hazal mindezt megúszná egy olyan szöveggel, hogy hiszen még gyerek.
Mert NEM, EHHEZ már nem gyerek! Mint ahogy pl. egy gyilkossághoz sem, vagy akár egy gyerekszüléshez sem. Fiatal, az igaz, de nem hülye, nem elmebeteg, stb.
Aki KÉPES felmérni tettei következményét (hogy cselekményével kárt okoz), sõt kívánja azt, az valóban bûncselekményt, ráadásul szándékos (!) bûncselekményt követ el és IGENIS büntetést érdemel. SENKI nem játszhat mások életével, egészségével, biztonságával, és még vagyoni kárt sem okozhat büntetlenül!!!
Az szerencse, hogy Dzsihán elég gazdag és kárpótolni tudja a lovasklubot a károkért, amit a lánya okozott, de pl. nem tudja kárpótolni a sok lótulajdonost, akinek a lova megsérült, károsodott a tûzben. Nem tudja kárpótolni Dzsanszut sem, aki a szeretett lovát gyakorlatilag elvesztette, mert innentõl az a ló már csak lesz, de semmire se lesz jó.

Eddig csak a pszichiátert emlegettem Hazallal kapcsolatban, de nagyon érik a helyzet, hogy radikálisabb megoldás lesz a vége. Hazal útja, ha így folytatja, vagy a börtön, vagy az elmegyógyintézet.
Lysa55 2016 ápr. 28. - 20:05:58
(483/2695)
bocs, teljesen igazad van a meghatározást illetõen. Nem jól fogalmaztam meg a gondolatomat, nem bûnbak, egészen más
Érsekvári 2016 ápr. 28. - 20:00:04
(482/2695)
Ma sok mindenre fény derült . Hazal ronda tette is , Gülseren csak elmondta . Dzsihan Özkanra tippelt , de kivételesen ebbe nincs része . Kiváncsi vagyok Dzsihan mit mond ezzel kapcsolatban Hazalnak , ez már elég komoly dolog amit csinált . Neki is dolgozni kéne valamit amit kehet ilyen diáknak és a pénzt a lovardának törlesztené . Igaz nagymamakoráig dolgozhatna. Mégsem otthon ülve nyomkodja a tabletet . Remélem megemlegeti amilyen lelketlen dolgot tett , most megfizethet érte .
Dilara saját maga hallhatta Szolmaz milyen kígyó , most így legalább Alpert is ellehetett távolítani a cégtõl és a család közelébõl . A pasas meg otthon a nõn vezette le a dühét . Keriman a humorról gondoskodott . A róla íródott cikkben olvashattunk sokoldalúságáról .
7/10
napraforgó 2016 ápr. 28. - 18:59:33 7/10
(481/2695)
Hazalt nem kiáltotta ki senki bûnbaknak. A bûnbak ugyanis ártatlan, akivel elvitetik mások balhéját. Tehát itt nem bûnbak Hazal, hanem bûnös. Egyértelmûen bûnös. Eddig csak egy dilis kistyúk volt, aki szemétkedett másokkal. De most olyat tett, ami bûncselekmény. A gyújtogatás egyértelmûen közveszély okozása. Emberek is veszélybe kerülhettek volna. Mivel az állatok dolognak minõsülnek, így a lovakban és az istállóban okozott károk meg szándékos rongálásnak minõsülnek. Ezeket a bûncselekményeket Törökországban is büntetik. Hazal pedig 15 évesen van olyan érett, hogy fel kell tudja mérni, hogy ilyenekeit nem szabad csinálni. Attól, hogy magatartászavaros, pszichés gondjai vannak, még nem mentesülhet(ne) a felelõsségrevonás alól, legfeljebb enyhítõ körülménynek számíthatna az állapota. Sajnálnám, ha nem kerülne bíróság elé és legalább kötelezõ pszichológiai kezelés alá. Minimum egy jó kis közmunkát is megérdemelne, vagy felfüggesztett börtönbüntetést.
De gondolom, Dzsihán elsikáltatja Yildrimmel az ügyét és csak "beszél Hazal fejével". Nem hiszem, hogy az ilyen beszélgetéstõl Hazal megjavulna, persze sír majd, meg megígér mindent, meg mondja , hogy mennyire megbánta, aztán meg ott folytatja, ahol abbahagyta.

Dilarának kapóra jött Dzsanszu szomorúsága, kora reggel odament "felvidítani" egy kis vásárlással. Valójában meg Dzsihánt piszkálja, hogy kiöltöztette a babáját, megint kínos helyzetbe hozva õt. De Dzsanszu is kiismerte már, most, hogy van összehasonlítási alapja egy igazi anyával.

Kerimán vicces volt a barátnõjével, hogy felfalták azt a rengeteég süteményt, az udvarlónak meg hol a kezét, hol a fejét csukta oda az ajtóval, annyira el akarta zargatni.
Dzsihán csak kiszedte Gülszerenbõl, hogy Hazal volt a gyújtogató, nem Özkán. Gülszeren lelkiismerete nem tudta volna elviselni, ha ártatlanul vádolják meg a golyófejût, hiába olyan szemét.

Rahmi meg jól csõbehúzta Alpert, hiába töröltette le annak idején Dzsihán a térfigyelõ kamerák felvételeit, csak szerzett egy másolatot valakitõl, amivel megtromfolta Alper feszítõvasát. Szép kis család, mondhatom, egyik kutya, másik eb. A pletykás Szolmaz meg rosszul járt, Alper kidobta. Bár nem tudom, hogy Dilara miért háborodott fel annyira, õ is ugyanilyen pletykás, mint az általa oly nagyrabecsült "Társaság" összes hölgytagja.
malvinkicska 2016 ápr. 28. - 18:42:12 Előzmény Érsekvári
(480/2695)
A részeket Keriman mindig feldobja nagyon nagy szövege van és jól is adja elõ, amit követnek az evéssel Özkannal az egy kész kabaré jelenet. Cihan lovagol, hogy Özkan milyen és fordítva, Dilara meg Gülserennek nem hagy békét, ki kibe látja a riválisát. Alper most ellátás nélkül mihez kezd, mert dolgozni azt nem igen szeret, mint Solmaz sem az is csak nagyzol a más pénzén, és pletykál. Gülseren nagyon nehezen vallotta be, hogy Hazal volt aki gyújtogatott. Az biztos azzala kislánnyal sok baj van szerintem több figyelmet igényelne, mert õ egy én centrikus személy, és azt is látja a tesóját mindenki imádja, és ki is mutatják, mert az tuti Cihan is jobban kedveli Cansut, mint Hazalt, ez már olyan méreteket ölt a gyereknél szakember kellene hozzá, a sok butaságra van idõ, csak ezt nem orvosoltatják. Amikor egy pszichológus foglalkozott vele, és nem javulna talán akkor õbenne is van hiba, ezt addig senki nem tudja, mert még lépéseket sem tettek eddig, és lehet ezzel kellet volna nála kezdeni. A véleményem továbbra is az nehéz az arany közép út, és sok idõ míg odáig eljutnak, ha el.
Lysa55 2016 ápr. 28. - 16:40:57
(479/2695)
látom a kedves Fórumozók egyértelmûen Hazalt kiáltják ki bûnbaknak. Pedig senki nem születik csak rossznak és csak jónak. Mindkettõ bennünk van, és hogy melyik lesz a domináns viselkedés, az sok mindentõl függ. Hazal láthatóan beteg, kamasz, bizony sok törõdést kivánna, sok szeretetet, ami a viselkedését látva nagyon nehéz dolog lehet. Nem hiszem, hogy az a jó megoldás, ha mindenki mellõzi, bár nem tudom, én mit tennék a felnõttek helyébe. Lehet nekem sem lenne elég türelmem Hazal hülyeségeinek elviselésére, de azért mindenképpen egy pszichológushoz lehet elvinném. Persze Dilarának a látszat a legfontosabb, mit szól a környezete, ja és mindenképpen borsot törni a riválisa orra alá. Tényleg nem tudom a jó megoldást, várom a következõ részeket, nagyon érdekel mi lesz a folytatás. Gondolom Hazal még elkövet sok rossz dolgot, ami megnehezíti a megszeretését, Dilara a sértettségében biztos gonoszkodik. Remélem senkit nem bántottam meg a véleményemmel, ez csak az én véleményem, az mindenkinek lehet és nem kell másokéval azonosnak lenni. További jó sorozat nézést mindenkinek, jó szórakozást
malvinkicska 2016 ápr. 28. - 09:45:52
(478/2695)
Szia drágám, azt nyilatkozta Gülseren, hogy még a Karadyínál is jobban szerették ezt, az biztos vannak benne elgondolkodtató dolgok, de én a többihez hasonlítom, és nem mindig jön be, de ez csak egy vélemény a sok nézõ közül. Remélem jól vagy szép napot neked.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 28. - 07:10:17 7/10
(477/2695)
Hazal éppen olyan irígy és gonosz, mint az anyja, Dilara. Hazal Dzsanszura irígykedik és keresztbe tesz neki, ahol tud, pl. elhódította a barátját, tönkretette a lovát, Dilara meg az anyjára, Gülszerenre irígy. Nem birja elviselni, hogy Dzsihán õt szereti, ezért ott árt az asszonynak, ahol tud. Megpróbálja lejáratni a gyerekek elõtt, Dzsihán elõtt, ország-világ elõtt, rászabadítja az elmebeteg Özkánt, megvádolja mindennel, hogy kitartartatja magát, de sehogy sem tudja elérni, hogy Dzsihán visszamenjen hozzá. Dilara és a lánya is egyaránt szívtelen, érzéketlen teremtések, mindíg csak a saját érdekeiket nézik, semmi együttérzés bennük mások iránt.

Rahmi is gonosz volt, úriemberhez méltatlanul pocskondiázta Gülszerent - ismerem jól én az ilyen magafajta nõcskéket, mondja, pedig dehogy ismeri. Nem is akarja megismerni, csak ártani akar neki. Egy rendes apa nem teszi tönkre azt az embert, akit a fia szeret, mert így a saját gyerekének is árt. De ez a szemét öreg még pofátlanul azt mondja, hogy a fia érdekében teszi.
Lysa55 2016 ápr. 28. - 06:21:55
(476/2695)
én sajnáltam Hazalt. Mégis milyen érzés lehetett neki, hogy mindenki ott van az ünnepségen, õt meg otthon hagyták. Nem otthon kéne hagyni, hanem tanítani viselkedni, foglalkozni vele, orvoshoz vinni. Persze ez nem menti fel galád tette alól! De Dilara állítólag mûvelt urinõ, aztán semmi esze, milyen hülyeségeket csinál õ is. Persze egy elhagyott asszony ki tudja mikre képes. De fõleg az a baj, hogy egy csóró asszony jöhet a helyére. Kerimán egy szinfolt a sorozatban.