9/10
Roxer 2017 febr. 04. - 18:39:05 9/10
(2415/2695)
Látom már akik amúgy nem bírják Harunt is észrevették,mennyire hülyén van írva a forgatókönyv. Mindig mindenhol Cihánnak kell a hõsnek lennie,miközben...

Harun felelõsségre vonta Dilt,hogy tönkretette az életét és hosszú éveken át hazudott neki.De a gyerekrablás miatt,ez a téma egyelõre talonba került.
Dilara megint Harunt vádolja,meg sem hallgatja. Érdekes,hogy honnan tudta egybõl,hogy a Demír egy maffiózó? Az öregasszony keze is benne van,csak õ Dilt akarta elraboltatni. Harun már jó útra tért,nem mos pénzt a maffiának,ezért rabolják el Alazt. Az is érdekes,hogy ez a Demír pont most került elõ amikor Cihánék nyomoznak Harun után...
Harun enged a zsarolásnak,csak,hogy mentse a fiát.Nem tudja,hogy már Hõs Cihánék megmentették,mert persze Dil cseszik szólni neki.
Mithát állítólag rendõr,mégis Cihánékat küldi be egy házba ahol a gyereket tartják. Újabb röhej!Még szerencse,hogy nem egy hadsereg,hanem csak egy labdázgató tag volt a gyerekkel.
7/10
napraforgó 2017 febr. 04. - 18:31:20 7/10
(2414/2695)
Rossz hírem van, Roxer. Úgy néz ki, hogy a sorozat végére valóban szentté avatják Dzsihánt és ha netán megboldogulna, glóriát is kap a feje fölé. (habár nem tudom, hogy megy ez a muszlim vallásnál...) Szegény Harunból meg, aki egy délceg rómeó volt még nem is olyan rég, most egy szerencsétlen totoja lett, aki még a vénséges vén nénikéje is megvezet. A felesége idáig is kommandírozta, mostohalánya leordítja a fejét, még az "üzleti partnerei" is hülyére veszik. Nem lesz ennek jó vége, meglásd. Legalább egy húszéves börtönbüntetés kinéz a tagnak, ha egyáltalán életben hagyják a forgatókönyvírók....
Érsekvári 2017 febr. 04. - 18:09:49 Előzmény malvinkicska
(2413/2695)
Mai rész csepegtetése után csupán csak egy dolgot említenék meg Harunt teljesen hülyének állítják be , mindenki kiszúr vele Õ tud meg mindent legutoljára . Mint most is nagy pénzt utal át a maffiózónak , hogy visszakapja a fiát , miközben már rég megtalálták Cihanék . Ez a Damir meg majd röhög a markába .
Ahogy sejtettem Mithat nyomozó .
7/10
napraforgó 2017 febr. 04. - 18:01:55 7/10
(2412/2695)
A rendõrségi kommandó behatol Harun házába, de nem találnak ott senkit sem. Eközben Harun meglátogatja Dilarát, a kezébe nyomja a paprt, amit nyilván nem akarna a világ elé tárni. De nem tudjuk meg, mi van a papíron, mert Dilara Harunon kéri számon a fiát. Harun most tudja meg, hogy elrabolták a fiát és mit ad isten, rögvest tudja is, hogy egy Damír nevû fckó a tettes. Rögtön kéri is a magánrepülõjét, megy Dubrovnikba. Hazal értesíti az apját, aki rögvest jön megmenteni Dilarát, meg a kisfiát, sõt õ is el akar menni Dubrovnikba. Rahmit eközben átviszik az ügyészségre, Yildrim és Ozan mennek lelki támaszt nyújtani.
Az idegen idõs férfi, Ekrem Ászumánt Dilarának hiszi és beszámol neki az anyjával való szerelmérõl, viszonyáról. Ászu azt hiszi, az öreg pénzt akar a húgától. Szeretõ testvérnek állítja be magát, aki meg akarja védeni a húgát. Ekrem elmondja, halálos beteg, ezért akar találkozni a lányával. Ászu megpróbálja lebeszélni az öreget, mert Dilarának most sok családi problémája van, ez nagyon megviselné. De majd õ kíméletesen fölkészíti a testvérét.
Dzsihán arra kéri Mithátot, hogy találja meg Damírt a balkáni maffia tagját. Mithát beveti a rendõrségi kapcsolatait.
Rahmit óvadék ellenében kiengedik. Dzsandan talpig napszemüvegben egy levelet hagy Ozan szállodájának portáján.
Özkán és Kerimán váratlanul látogatóba mennek Dzsanszuékhoz, aggódnak a lányért. Özkán talált egy újságcikket, amely a Parkinson-kór gyógyításának legújabb eredményeirõl szól, errõl akar beszélni velük. De Dzsanszu váratlanul összepakolja a babaholmikat és nagy hirtelen el akarja vinni egy alapítványhoz. Deníz elkíséri. Valami árvaházba mennek, ahol sok baba is van. Dzsanszu rögtön beleszeret egy két hónapos kisfiúba, de Deníz elrángatja, nem akarja, hogy szomorú legyen.
Mithát nyomára akad Alaznak, jelenti Dzsihánnak, aki rögtön a pisztolyáért nyúl. Özkán épp ott van nála, mert vele is Dzsanszuról akart beszélni, de most õ is úgy dönt, hogy Dzsihánnal megy Alaz után.
A banya keze benne volt az elrablásban, bár õ Dilara elrablására adott utasítást Damírnak, akitõl ezt számon is kéri. Damír azt mondja, Harun válófélben lévõ feleségével nem tud mit kezdeni, a gyerekkel tud nyomást gyakorolni Harunra. Nos, úgy tûnik a nénike a fõ maffiózó! Igaz, hogy kapkod megint a szívéhez, hogy a gyereket rabolták el, de azért annyira nincs rosszul, hogy abbahagyja a gonoszkodást.
Harun elrepül Dubrovnikba, ráront Damírra és a fiát követeli. Damír azt mondja, hogy akkor kaphatja vissza, ha folytatja és befejezi a megkezdett pénzmosási mûveletet. Harun elé tol egy laptopot, aki dolgozni kezd rajta.
Dilara otthon sírdogál a kisfia ágyacskája mellett, Hazal vígasztalja.
Dzsihán Mithát segítségével odatalál arra a címre, ahová Alazt vihették, Özkánnal és a testõrökkel be is rontanak a házba. A kisgyerekre csak egy ember vigyáz, õt leütik és viszik a gyereket. Dilara megkönnyebbül, mikor Dzsihán kereszteslovag uraság fölhívja, a gyermek meg van mentve!
Harun befejezi a matatást a laptopon és követeli a fiát.
malvinkicska 2017 febr. 04. - 18:01:04 Előzmény Érsekvári
(2411/2695)
A mai rész az tiszta maffia volt, teljesen eltértek a témától , érthetõ a sok vélemény, hogy a színészek ki akarnak lépni a sorozatból.
A gyereket ha már elrabolták akkor legalább az lett volna Harun találja, hiszen az övé és a társa raboltatta el, szóval ez csak Cihan fényezése nekem, õ a mindenható.
7/10
napraforgó 2017 febr. 04. - 14:26:45 7/10
(2410/2695)
Ez igaz, és valahol érthetõ az is, hogy nem pazarolnak pénz a gyártásba, ha nincs megfelelõ nézettség. Csak, hát én, a háklis nézõ nem nagyon szeretem, ha kurtán-furcsán végetvetnek valaminek, amibõl még sok mindent ki lehetett volna hozni. És az is elég fura, hogy a történetet a nézõi igényekhez alakítják (lásd: támadjon fel Bobby Ewing).
Kíváncsi vagyok milyen véget hoznak ki ennek, az én fejemben több alternatíva is létezik. Pl. kinyiffanthatják vagy Dzsihánt, vagy Harunt. Lehet olyan megoldás, hogy mindketten meghalnak, akár az egymás elleni harcokban, akár úgy is, hogy vállvetve harcolnak, pl. Dilara, Ozan, vagy a kis Alaz életéért. Aztán megölhetik Dilarát is, és a teteme felett békét kötnek, vagy éppen hogy nem, és akkor életük végéig haragban lesznek. Egyszóval van egy pár lehetõség, nem tudom, melyiket játszák majd meg.
Szegény Dzsanszunak beleírták ezt a gyógyíthatatlan betegséget, nehogy már boldogok lehessenek. Deníz szerencsére szakított a maffiával és hogy kísértésbe se essen, eltették az útból az apját. Hazal meg talán kiköthetne Mithát mellett, õ egy megbízható, rendes fiatalembernek tûnik. Dzsandant,meg Ászut eltüntethetnék, akár egy börtönbe, vagy elmehetnének Amerikába szélhámoskodni. Ozan felnõhetne a cégvezetéshez és legyen remény arra, hogy idõvel õ is megtalálja a párját. akkor valahola történet megnyugtató véget érne.
9/10
Roxer 2017 febr. 04. - 10:51:29 9/10
(2409/2695)
Abból a szempontból mondjuk jó,hogy nem befejezett sorozatot vesznek,mert ma már más a világ mint 20-30 éve. Értem ezalatt,hogy a neten minden fent van hamar bele lehet futni abba,hogy mi a sorozat vége. Pl. a Dallast nálunk jó 10 évvel késõbb kezdték el adni mégis elhittük,hogy amikor Bobby meghalt,akkor tényleg meghalt. Ma már a netrõl rég tudnánk,hogy vissza fogják hozni,mert Pamela csak álmodta :D
Így speciel izgalmasabb és jókat tudok vitatkozni a nemzetközi vízeken is a filmrõl,mert még senki nem tudja mi lesz a vége.
Amik mennek amcsi sorozatok azok nagy része is folyamatosan készül. Ettõl függetlenül az,hogy hülyének nézik a nézõt és egész másként adják elõ a múltat,mint korábban ,hogy illeszkedjen a történethez nekem sem tetszik.
7/10
napraforgó 2017 febr. 04. - 05:45:14 7/10 Előzmény Roxer
(2408/2695)
Ha most nekem azt találják ki, hogy Dilara tudta, hogy teherbeesett Haruntól, de valamiért nem tudta, vagy nem akarta neki elmondani és Dzsihánhoz fordult, aki kvázi "megmentette" õt, felvállalta a gyereket, hát végigkaparom magam... Dzsihán eddig mindig annyira nyavajgott, meg tutujgatta, csókolgatta Ozant, valahogy nem igazán hiszem, hogy mindezt tudatosan, úgy, hogy tudja, hogy nem is az õ fia....
Az ilyetén fordulathoz talán adalék az, hogy anno arról volt szó, hogy 2 év után elvált volna Dilarától - aki vihette volna a mástól született fiát - na de nõ terhes lett, ráadásul most már valóban az õ gyerekével. Ezért maradtak együtt. Az egy pech, hogy nem a saját gyereküket vitték haza a kórházból, de az magyarázat Dzsihán mérhetetlen szeretetére, a "szerelmem" dumáira a kislánnyal kapcsolatban.
Ahogy láttuk, azért ennyire nem volt képes megszeretni Hazalt, amikor kiderült a gyerekcsere... habár azért õérte is sok mindent megtett, meg elfogadott...

Azt nem tudom, hogy vajon milyen véget hoznak ki a sorozatban, mert akárhogy is, de nagyon sok lezáratlan téma marad. Dzsanszu betegsége pl. nem egy pár hetes, pár hónapos probléma, ezzel továbbra is együtt kell élni. Ozannak meg kell emésztenie, hogy Harun az apja - még akkor is, ha Harunt esetleg elteszik láb alól. Ha Dilara életben marad - és én erre tippelek, fe kell nevelnie a kisfiát, és igen nehéz lenne neki elmagyarázni, hogy apukája azért nem volt egy jó ember. (na így finoman, mert a bûnözú azért túl erõs kifejezés...) Hogy Hazallal mit mûvelnek, nem tudom, de jó lenne, ha nem "rontanák" el újra. Épp elég a Dzsandan-Ászumán páros, ki tudja, belük mi a terv. Rahmi nagypapa némi bûnbánat után megjavul és igyekszik jó nagyapa lenni (az én prognózisom szerint). Özkán és Kerimán a szokott módon továbbra is "ölik" majd egymást és Engin is remélem tartja magát Hadzser támadásai ellenében. Remélem, hogy a török népszerûségi hullám hanyatlása véget vet a sorozatnak és magyar média soha többet nem vesz meg befejezetlen sorozatokat!
Mindennek legyen eleje és vége és persze normális közepe is és erre figyeljenek oda a vásárlásoknál! Mot mi a fene bajunk lenne attól, hogy tavaly ért véget a .... címû sorozat....És csak ilyeneket vennénk meg....
9/10
Roxer 2017 febr. 03. - 17:42:05 9/10
(2407/2695)
Én most azt hallottam,hogy most hétfõn lesz a 90.bölüm. És elvileg a 92. lesz az utolsó,szóval nem fog nyárig menni.
malvinkicska 2017 febr. 03. - 15:01:46
(2406/2695)
Sajnos olyan sok mindent írnak, most már elég nehéz rajta el igazodni.
Elõször Erkan nagyon beteg kórházban van, azért nem akarják folytatni, a másik Harunt máik sorozatban viszik, szóval, ez azért már egy kicsit sok. A harmadik verzió nagyon népszerûtlen ott nagyon csökkent a nézettsége, szóval nem tudni mikor fejezik be, ugyan az a téma V SZ is.
7/10
napraforgó 2017 febr. 03. - 09:08:50 7/10
(2405/2695)
Igen, igen, ez a sorozat egy családi filmnek indult, és ez nekem tetszett is. Mára egy krimibe ment át, itt már mindenki üldöz mindenkit, mindenkinek zsebében a stukker, amit elõkap, ha úgy hozza az élet... itt a gazdasági bûnözés, adócsalás és pénzmosás mindennapos, csakúgy, mint a védelmi pénzek követelése, vagy a gyerekrablás. Ha ezt elõre tudom, talán nem kezdek bele a nézésébe. Most azt látom a reklámszünetekben, hogy Erkán Petekkaya kórházba került, így veszélyben a további forgatás. Gondolom, hogy pár Harunos résszel, meg Dzsanszu, Deníz, Hazal jelenettel pár részt még át lehet hidalni, de elõbb utóbb szükség lesz a fõszereplõre.
Én már nem bánnám, ha valahogy befejeznék, habár nagyon nehéz elképzelni, hogy itt mindenki életben maradna. Akárhogy is nézem, itt vagy Dzsihánnak, vagy Harunnak, esetleg Dilarának pusztulnia kell, mert hogy nem fognak hármasban kéz a kézben üldögélni, az biztos....
9/10
Roxer 2017 febr. 03. - 08:38:51 9/10
(2404/2695)
Jófelé kapisgálsz.:) Az meg a másik,hogy eddig is voltak rossz fiúk,ahogy megbeszéltük Harun sem angyal, de az erõszakos tevékenységek kimerültek pár pofonban,fenyegetésben. Ami most megy az valami krimihorror keverék. A török részek most azon a szinten vannak,hogy minden héten lelõnek,vagy felrobbantanak valakit...
7/10
napraforgó 2017 febr. 03. - 06:56:48 7/10
(2403/2695)
Õszintén szólva egy kicsit én is meglepõdtem ezen a fordulaton. És azon is, hogy Dilara ilyen "ledér" volt fiatalkorában. Az egyetemista lét talán tényleg együttjár ezzel a szabadsággal is, hogy a fiatalok könnyebben alakítgatnak ki kapcsolatokat (szexuálisakat is), de ezért egy olyan úrilánytól, mint Dilara, az ember kevésbé várja. Bár, ha lefekszik egy pasival, akkor a másik már nem is olyan meglepõ. Jajj, csak azt ne mond, hogy Dzsihán tudott arról, hogy Dilara mástól terhes és úgy vette el. Akkor azért csalódnék benne. Ennyire hülyének azért nem néztem.
Meg aztán jelenleg annyira utálja Harunt - bár ez valamikor nem volt így, na szóval hihetetlen lenne számomra. Valamikor barátok voltak, ha ez így volt, hamarabb elvárható lett volna, hogy szól a barátjának, mi a helyzet és úgy intézi, hogy az vegye feleségül a nõt, akitõl gyereket vár. Na, most nár várom a sztori folytatását.

De úgy alapból útálom, hogy ilyen befejezetlen, most forgatjuk történeteket vesznek meg....
9/10
Roxer 2017 febr. 02. - 15:53:10 9/10 Előzmény napraforgó
(2402/2695)
Na szóval mivel már megírta a magyar újság is,így tudod,hogy bejött a tipped. De amikor ez kiderült a törököknél sokan kiakadtak,hogy ez hogyan lehetséges.Mert sosem volt arra utalás,hogy lett volna köztük valami, csak Harun epekedett Dil után. Én ugyan nem emlékszem minden szóra ami elhangzott köztük amikor 20 év után újra találkoztak.
Szóval megváltoztatták a forgatókönyvet,mert kiderül,hogy nagyon is volt köztük valami,sõt õk együtt is jártak.
És persze Cihánt is megint szenté avatják,mert nem úgy volt ám,hogy Dil teherbe esett és õ "muszájból "vette el....Na de majd idõben megtudjátok.
A magam részérõl örülök,már csak azért is,mert Ozan olyan bunkó mindig Harunnal,megérdemli,hogy õ legyen az apja.
7/10
napraforgó 2017 febr. 02. - 07:21:51 7/10
(2401/2695)
Á, nem, csak beleéltem magam egy szappaopera lelkivilágába... Megnézel egyet-kettõt, hármat és akkor már van némi fogalmad, mi várható, mi következik. Én itt csak gondoltam, hogy nem hagyják ki ezt a ziccert. És bejött... És akkor majd most lehet találgatni, hogy reagál erre 1. Dzsihán, 2. Harun, 3. Ozan, 4. az összes többi családtagok. ezen majd vagy 10 rész erejéig el lehet nyammogni.... Na és mi lesz most a céggel? továbbra is õ fogja képviselni, vagy mivel nem Dzsihán fia, kiteszik a vezetõségbõl?? És akkor még ott lesz a Harun ellenlábasa (az elõtetesbõl már látni lehetett) - valahogy sejteni lehet, hogy a gyereket õ raboltatta el, hogy Harunra nyomást gyakoroljon....
7/10
napraforgó 2017 febr. 01. - 19:04:07 7/10
(2400/2695)
Szegény fölszarvazott Dzsihán két olyan gyereket is nevelt, akiknek nem õ az apja..... Az egyszem Hazal a lánya, de õ meg... Nem bízom benne, hogy jó kislány marad.... Aki már 15 évesen is olyan sznob, beképzelt és gonosz kis dög volt, valahogy hihetetlen a megjavulása.
7/10
napraforgó 2017 febr. 01. - 18:59:14 7/10
(2399/2695)
Dilara is megéri a pénzét...
Letty72 2017 febr. 01. - 18:16:05 Előzmény napraforgó
(2398/2695)
A holdpont.hu olvasva Te valóságos látnok vagy! :-)
Érsekvári 2017 jan. 30. - 19:56:31
(2397/2695)
Közben eszembe jutott az Ezelbe Tefónak hívták . Csak bizony eltelt jó pár év és a színész meghízott kissé meg picit felette is múltak az évek .
Ott bírtam a karakterét .....itt nem tudom milyen , de attól tartok negatív lesz !
7/10
napraforgó 2017 jan. 30. - 18:16:51 7/10
(2396/2695)
Borzasztó. Eltûnt az egyik gonosz szereplõ, Burhán, gyorsan beraktak helyette egy másikat. Mondjuk azt nem bánom, hogy Harunnak lesz még egy ellenfele, legalább meg kell ossza a figyelmét kétfelé. Lehet, hogy a maffiát is kijátszotta és ezt zokon vették?