9/10
Roxer 2016 nov. 10. - 19:05:50 9/10
(1835/2695)
Majd megnézheted,de a nénike amíg él, addig kavarni fog szerintem.
7/10
napraforgó 2016 nov. 10. - 18:23:28 7/10
(1834/2695)
Biztos, hogy Harun félelmetesen tud fenyegetni, csak hát... megtette õ ezt már korábban is párszor, aztán mégsem lett belõle semmi.
Van egy olyan "amelyik kutya ugat" érzésem....
Arra kíváncsi vagyok, mit lép a banya. Mert õ nagyon pártfogolja Dzsandant, meg õ szabadította rá Ozanra is.
Megnézném Harun pofáját, amikor majd kiderül, hogy imádott nénikéje kavarja a kakit a háta mögött....
9/10
Roxer 2016 nov. 10. - 18:11:36 9/10
(1833/2695)
Harun a legjobb ebben a sorozatban(illetve az õt játszó színész) Most is milyen zseniálisan csinálta Candan fenyegetését.Teljesen nyugodtan,"barátságos" hangnemben,de azért úgy,hogy a nõ megértse és kellõen beijedjen tõle. Kár,hogy nem tudja,hogy az öregasszony és Csagataj a háta mögött kavar. Abban sem vagyok biztos,hogy a hangfelvételt át fogják adni neki.
Az most már tuti,hogy apuka embere lõtte le a nõt. De abban teljesen igaza volt,hogy az öregnek nincs joga utólag reklamálni.
7/10
napraforgó 2016 nov. 10. - 17:54:57 7/10
(1832/2695)
Dilara tárgyalásán Ozant szólítják, tanúként. Ozan a folyosón van ugyan, de nem megy be. Dilarát nem helyezik szabadlábra, elõzetesben marad a tárgyalásáig (vagy amíg ki nem derül az igazság...). A lányok sírnak, majd a nõt elvezetik. Harun is a folyosón van, onnan nézi, kifürkészhetetlen tekintettel. Yildrim tájékoztatja Dzsihánt, így kiderül, hogy Dzsandan még a kórházban megvádolta Dilarát. Sok múlik azon, hogy Dzsandan életben marad-e, súlyos a sérülése. Sajnos Dilara fegyverrel fenyegette meg a nõt és Ozan látta mindezt, mondja Yildrim. Hazal még itt is cirkuszol, mit keres itt Deniz, mit keres itt Özkán, õk nyilván Dzsanszura tekintettel vannak ott.
Dilarát egy nagylétszámú cellába zárják, a nõk nem túl kedvesek vele.
Harun megbízza Csagatájt, derítse ki, melyik kórházban van Dzsandan. Ozan bemegy a nõhöz, aki már magához tért, azt hazudja, dugóba került, nem ért oda a tárgyalásra.
Rahmi veszekszik az emberrel, akit megbízott Dzsandan megrendszabályozására, mert a fickó helyett a menyét vitték börtönbe. (tehát az öreg embere volt a merénylõ...)
Dzsihán és Rahmi Ozant keresi, a kórháznál találják meg és nem tetszik nekik, hogy Dzsandannal, azzal a kígyóval törõdik. Csúnyán összevesznek, ordítoznak az utcán. Dzsihán egy pofonnal próbálja észretéríteni és elzavarja.
Harun is felkeresi Dzsandant a kórházban - hallom baleseted volt (haha), Dzsandan megdöbben az arcátlanságán és elmeséli, hogy fenyegette meg Dilara, hogy lõtt a lakásában. Biztos felbérelt valakit a második merényletre. Harun nem hiszi el amit mond, de a nõ a hangfelvételre hivatkozik. Harun követeli, hogy semmisítse meg a felvételt, illetve majd õ utánajár és megteszi maga. Harun azt követeli tõle, hogy felejtse el Ozant és vonja vissza a feljelentését Dilara ellen. Harun utasítja Csagatájt, menjen a megadott címre, találja meg a telefont. Dzsandan persze hamís címet adott meg, és rögtön hívta Májdét is, ki fog derülni, hogy az õ házában lakik. A banya ígéri, hogy õ majd mindent elintéz és rögtön küldi Csagatájt a felvételért. A férfi meg is találja a felvételt, repeszt vissza a banyához. Dzsandan nem marad a kórházban, felöltözik, taxiba ül.
Dzsihán nem hajlandó bemenni a börtönbe Dilarához beszélõre, majd Yildrim intézi. Ozan miatt aggódik, Rahmi csitítgatja.
Ayse egy fiatal betegét kórházba viszi, mert a fiú elmebeteg és rohamot kapott. Dzsihán telefonál neki, tájékoztatja és panaszkodik a rá nehezedõ nyomás miatt.
Magenta99 2016 nov. 10. - 17:20:21
(1831/2695)
Az öreg Rahmi volt? Bár mindent kinézek abból az öregbõl, de ezen most meglepõdtem.
Magenta99 2016 nov. 10. - 17:16:20
(1830/2695)
Szerintetek ki lõtt rá Dzsandanra?
Sztem Harun mindenlébenkanál, túlbuzgóan gonosz nénikéje.
7/10
napraforgó 2016 nov. 10. - 16:29:37 7/10
(1829/2695)
Na és az anyjának mikor kellett volna ezt elmondania? Kisgyerek korában, hogy úgy nõjön fel, hogy bûnözõ az apja, aki elõl meg kellett szökni? Most meg börtönben ül, ki tudja milyen bûnökért? Vagy akkor, amikor Rahmi felismerte és megzsarolta? Mit gondolsz, mit csinált volna akkor Deníz? Úgyanúgy otthagyja az anyját, mit Ozan a sajátját. Szóba sem áll vele. Deníz pont ugynígy viselkedett volna. Hát most, a halála után sem képes megbocsátani, hogy egykor, még az õ születése elõtt egy olyan mulatóban volt énekesnõ. Még csak nem is konzumnõ, vagy egyenesen prosti, már az, hogy énekelgetett is rossz fényt vet rá. Mondjuk ez itt és most, nálunk nem igazán érthetõ, de Törökországban rossz nõnek számítanak a színésznõk, énekesnõk, modellek is, mégha szûziesen ártatlanok is. Egyszerûen a szakmájuk, a foglalkozásuk nem komilfó.
9/10
Roxer 2016 nov. 10. - 07:18:24 9/10
(1828/2695)
Ha szegény anyja tudta volna,hogy Deníz ennyire könnyen elfogadja a maffiózó apját és így az õ múltját is,biztos nem titkolózik annyira.Akkor Rahmi sem tudta volna zsarolni és nem úgy hal meg,hogy a fia haragszik rá.
7/10
napraforgó 2016 nov. 10. - 06:20:36 7/10 Előzmény napraforgó
(1827/2695)
Roxernek volt igaza, amíg náluk volt a gyerek, addig kellett volna a friss nyálmintából DNS-mintát venni, nem egy bizonytalan eredetû cumit vizsgáltatni. Hiszen nem tudhatták, ki mindenki fordul meg a villában, akármelyik alkalmazottnak lehet gyereke, vagy olyan rokona, aki odakeveredik és még cumizós korban van.
Hja és nem ártott volna Dilarát is meghallgatni, nem csak beléfojtani a szót és elzavarni.
Most már két férfi zavarta el Dilarát, hát kb. Ennyit ér a nõk becsülete Törökországban.
----
Én még mindig Denizen agyalok, hát most már õ is szarik az anyja emlékére, olyan nagyon jóban van újdonsült maffiózó apukájával. Az anyja több, mint 20 évig nevelte, tartotta, becsületben, na ez most semmit sem ér. Apuci több mint 20 évig a börtönben rohadt, ki tudja milyen becstelenségekért, de ez nem gond a fiacskájának, aki "nem esett messze a fájától", miként azt az apja büszkén megjegyezte róla a verekedõs jelenet után.
Azon is elgondolkodtam, hogy ha valaki mintegy negyed évszázadot börtönben tölt, mibõl is telik neki arra az értékes mûgyûjteményre, amit a lakásának nevezett múzeumban látni, nem hiszem, hogy a börtönbõl irányíthatott volna egy jól jövedelmezõ uzsora-, vagy egyéb üzletet. Mert azt tuti nem a szabadulása óta eltelt egy-két hónap alatt szedte össze.
7/10
napraforgó 2016 nov. 10. - 06:07:08 7/10
(1826/2695)
65. sz bõlüm.
Sage már föltette a 64-est.
offtopic
ildimix 2016 nov. 10. - 05:42:43
(1825/2695)
Dilarát most sajnálom, hogy börtönbe került. Remélem az ügyvéd hamar kiviszi onnan. Most kb hanyadik török résznél tartunk Sage régen jelentkezett.

Harun rádöbbent nem is Denir cumija volt õ nem is szereti dDilarát mert nem hallgatta meg õt. Kíváncsi leszek Dilara megbocsájt neki?

Várom a mai részt.
7/10
napraforgó 2016 nov. 10. - 04:46:48 7/10
(1824/2695)
Ozant ki akarják hallgatni a bíróságon. Nyilván a fiú hívta ki a mentõket a meglõtt Dzsandanhoz. A merénylet sötét este történt, Dilara meg délelõtt volt a nõ házában. De honnan tudták a rendõrök, hogy aznap õ is ottjárt? Dzsandan házában nincs személyzet, és nem hiszem, hogy a szomszédok azt figyelnék, ki jár a nõhöz. Ozan mondta volna el? Nem hiszem, hogy ez lett volna az elsõ dolga, miután bevitte Dzsandant a kórházba. Ozan nem is feltétlen tudott arról, hogy Dzsandan felvételt készített a telefonjával. Vagy a rendõrök nyomozás közben lehallgatták volna a telefont? Annyira zavar, hogy sokszor nem adnak magyarázatot ilyen dolgokra.
Nem is értem, miféle tárgyalás lenne ez Dilarával, talán az, hogy óvadék ellenében szabadlábon védekezhet?
Dzsihán meg úgy meg van sértõdve, hogy be se megy a tárgyalóterembe. Csodálkozom, hogy a riporterek õt nem rohanták meg, pedig még házasok Dilarával, érdekes lehet, õ mit tud, mit gondol az egészrõl. Furcsa volt, ahogy ott egyedül álldogált a lépcsõn és csak bámult a riporterek gyûrûjében bevonuló Dilaráék után.
malvinkicska 2016 nov. 09. - 20:39:26 Előzmény Roxer
(1823/2695)
Azt igen hallottam Ozant szólították tanúként remélem van annyi esze nem mond olyat az anyjára, hogy elítéljék, de nála semmit nem lehet tudni egy forró fejû gyerek.
Érsekvári 2016 nov. 09. - 19:50:06
(1822/2695)
Erre én is kíváncsi vagyok Ozan mit mond majd a bíróságon . Mivel nagyon gyûlöli az anyját .
Érsekvári 2016 nov. 09. - 19:20:06
(1821/2695)
Tényleg azt mondja én is jót röhögtem rajta . Meg néztem újra , akkor mondja amikor Yildrim beviszi õket a Dilarához a fogdába és kérdezi Dilara hogy van Demir sokat sír ? Erre Hazal - anyuka ne aggódj adtam tápot édesdeden alszik . A többiek csak néztek rá.

A mai részben az a jó Burhan noszogatja a fiát a szerelmét ne adja fel , szerencsére ki is békültek . Keriman is jókor jött és éppen kapóra , hogy leszúrta jó hangosan azt a Szevincs lányt , hogy Harun is minden szót hallott a telefonba amit a boszorka beszélt a dadával meg a háttérbõl Kerimant is .
malvinkicska 2016 nov. 09. - 19:18:13
(1820/2695)
Az a meglátásom ez Ozan miatt történt Dilarával, mert ha õ nem akar az anyjával szemétkedni, akkor soha nem ment volna Dil Dzsanhoz, de mivel õ fenyegette meg így a fakabátok egybõl õt fogták gyanúba, mert nem tudják ez a õ ki mennyi ellensége van.
Hazal az nem normális tápot ad a gyereknek, mint a jószágnak, nem tud õ semmit csak szemétkedni, meg hazudni.
Cansu észnél volt jó hogy deniz apja mindegy milyen de boldognak szeretné tudni a gyermekét, és ez is becsülendõ benne, telefonált és segítségére síetett, és most azt mondta nem fogja érdekelni senki, nem hagyja el Cansut, várom a folytatást, hogy fog alakulni D és Cansu szerelmi története.
Cihan most rózsaszín köd fátyolban úszik Aysevel, de lesznek gondok ha megtudja kinek a rokona.
Aztán ott a nagy észlény Harun akinek csak mások tönkre tétele a mindene nem gondolkodott soha elhitt a banyának mindent, az tuti én Dil helyébe kirúgnám, mint macskát piszkolni, nekem még térden állva is könyöröghetne az biztos.
9/10
Roxer 2016 nov. 09. - 19:12:51 9/10
(1819/2695)
És a végén azt hallottátok mintha azt mondták volna bíróságon,hogy tanúként szólítom Ozan Gülpinart. Szép lesz,ha az anyját õ juttatja börtönbe.
7/10
napraforgó 2016 nov. 09. - 18:59:20 7/10
(1818/2695)
Igen, tápot mondott, én is így hallottam, röhögtem is, mert én úgy tudtam, hogy tápot az állatoknak adnak. Az emberek ételt fogyasztanak, a babák meg ha nem anyatejesek, akkor tápszert.
Hazal soha rá se néz a kisöccsére, szerintem azt se tudja, mi az a tápszer, meg hogy azt hol tartják a házban. Még hogy õ etette meg a kicsit, hát...
Néztem a kis Demir Alazt, hát olyan pufók arcocskája van, úgy néz ki, mint egy kis hörcsög a hatalmas pofazacskóival.

Harun mehet majd Dilarához térden csúszva, de ha a nõnek van egy kis büszkesége, hát elhajtja.
Kíváncsi vagyok, kiderül-e, hogy ki lõtt rá Dzsandanra, mert annak a nõnek is van pár ellensége... Ozan meg hogy aggódik érte....
Érsekvári 2016 nov. 09. - 18:47:21
(1817/2695)
Na végre ha nem is végleg , de kezd elvonulni a viharfelhõ ? Harun bátyó rájött mekkora befolyásolható hülye , Dilarát meg sem hallgatta és eszébe nem jutott volna esetleg más gyereké lehet a cumi . Csak a boszorkány nagynéni számít amit õ mond . Most aztán mivel teszi ezt az lealázást jóvá Dilaránál ez a hólyag , Dilarai nagy bajba került ellene szólnak a körülmények . Dzsandan életbe van ez a nõ már több mindent túlélt . Hazal mit össze fontoskodott , valami olyan olyat mondott a gyerekkel kapcsolatban Rahminak és Dzsanszunak adtam neki tápot ? Vagy süket vagyok , de ennyire nem érthettem félre . Tápszer és táp..... elég érdekes . Ezt a jelenetet vissza nézem , hogy meggyõzõdjek mi a helyzet .
9/10
Roxer 2016 nov. 09. - 18:09:32 9/10
(1816/2695)
Már uncsi Burhán meséje Deniz anyjáról.
Cihan meg kikapcsolja fél napra a telefonját,hogy tudjon romantikázni(szigorúan csak orrpuszi) Ilyenkor mi van ha imádott gyerekeivel van valami és ugyanúgy nem tudják elérni ahogy most?
Hazal továbbra is pofátlan,eddig nem érdekelte az anyja,meg a kistesó se,most meg ott szerepel.
Harunék feje minden pénzt megért ,amikor megtudták a cumi titkát :) Elõtte még aggódott a nénikéjéért,gondolom most már kívánja,hogy valami komoly baja legyen. Jól behúzta a csõbe az öregasszony.