malvinkicska 2016 nov. 15. - 09:36:23
(1855/2695)
Nem régen megjelent az újságban, hogy eza nõ sem hajlandó vele dolgozni, mivel alkoholista, sokat késik a forgatásról és durva, nem mondom minden szó igaz de a többi török férfi színészekrõl nem írnak ilyeneket.
7/10
napraforgó 2016 nov. 15. - 09:15:33 7/10
(1854/2695)
Dzsihán tényleg csúnyán reagált Dilara kérésére. Korábban milyen megértõ volt, még a terhesség megszakítási kísérletnél is, meg a házassággal, aztán meg a szülésnél is. Most, hogy már tud Harunról, Dilara már egy szemét nõ, aki hátbaszúrta, akit látni sem akar., sõt hallani se róla. De azért Dzsanszu csak meg tudja lágyítani a szívét, mégis hajlandó bevinni õket a börtönbe.
Ami zavar, az az, hogy még most is "szerelmem"-nek szólítja a nevelt lányát, ez engem annyira irritál. Miért nem tudja kislányomnak, lánykámnak, kicsikémnek, hercegnõmnek,
tündérkémnek, kismadaramnak, bogárkámnak, kis virágomnak, stb, stb. szólítani Dzsanszut, mi a fenének kell örökké szerelmemezni??? Sem Gülszerent, sem Aysét soha nem szólította így, csak és kizárólg a mostohalányát. Azért ez nem normális.
------
a bevágott reklámokból kiderül. hogy Erkán Petekkaya az Aysét játszó színésznõvel sem jön ki, így õt is kinyírják hamarosan.... No szép.
Érsekvári 2016 nov. 14. - 20:08:50
(1853/2695)
Tényleg jó rész volt szeretem ha pörögnek az események .
Hazal felmarkolta a pénzt és lelépett semmivel nem törõdik . Dzsanszu megint bebizonyította mennyire szép lelkû még Gülserenrõl is megemlékezett . Amikor Dzsihan a telefonba keményen elutasította , hogy a saját gyerekét lássa Dilara , Dzsanszu rögtön mondta õ beviszi a börtönbe , mert megérti az anyai érzést .
Dzsihan nagyon gonosz , szemét volt ezt megtagadta .
Szevincs amikor egyedül van az üres a villába beengedi Harunt a fiához , de közben beállítanak Dzsihanék , nagy nehezen sikerül megoldani , hogy ne találkozzanak össze . Dzsihan ha tudta volna pár méterre volt tõle a saját házában Harun .....mi lett volna ?
Özkan szemétsége a pénz lehúzásról kiderült , Enginnek nem esett jól ez .
Ayse tudtán kívül ajánlja anyját Haticsét Mahidének személyzetnek . A találkozás elég kínos a két nõ között . Mit rejt a múlt lassan kiderül .
A végén Ayse meglátta Harunt , így a vacsora Dzsihannal okozhat feszültséget , mert kiderülhet a kapcsolat köztük .
malvinkicska 2016 nov. 14. - 19:23:56 Előzmény Érsekvári
(1852/2695)
A lányok megkapták a kár térítést Hazal egybõl elment vele. Cihan nagyon megkeményedett Dil irányában rondán beszélt vele, nem sok jóság van most már benne.
Szevincs igazán lebukhatott volna épp ideje lenne az ilyen mesterkélt dolgokat nem szeretem , mikor átlátszó dolog van benne, mint ez is.
A vén banya jól forgatja a lapjait eddig Rahmi most már õ unom nagyon a szemétségét.
Ayse beajánlotta dolgozni a nõt, mert õ azt hiszi csak egy kliense a sok közül, a banya mikor látta, már kezdte a mondandóját de ez nem igen fogja hagyni magát.
Aztán Cihan és Ayse elmentek szórakozni és pont Harun volt ott meglepõdött A hát még Cihan hogy meg fog ha megtudja ki a nagy szerelme.
Az a jó most már kezd valami történni, mert elég sokat néztük Dil savanyú arcát, aztán Ozan , hogy beszélt az apjával.
7/10
napraforgó 2016 nov. 14. - 18:28:39 7/10
(1851/2695)
A 66. bölümnél tartunk és a második évad a 71-sel ér véget. Mivel egy bölüm általában 2 óra 15 perc = 135 perc, a magyar epizódok meg csak 45 percesek, így egy bõlüm 3 magyar epizód. Vagyis 3 hét és vége lesz, vagy legalábbis a második évadnak. vannak vajon információk a 3. évad megvásárlásáról?
7/10
napraforgó 2016 nov. 14. - 18:24:48 7/10
(1850/2695)
Ayse mindent tud, vagy legalábbis sok mindent Dzsihán és Harun ellenségeskedéseirõl, Hazaltól is, meg magától Dzsihántól is. Elég hülye, hogy nem mondta el a kezdet kezdetén Dzsihánnak. Persze, akkor nyilván nem lett volna köztük lamúr, és ezt a hölgyike nem akarta kockáztatni.
Kiváncsi vagyok, milyen megállapodás lehetett a két asszony között és miért ítélték el Hatidzsét. Én a férjgyilkosságra tippeltem, kíváncsi vagyok stimmel-e. Remélem hamar kiderül.
9/10
Roxer 2016 nov. 14. - 18:11:40 9/10
(1849/2695)
Ayse most csak azért ijedt meg, mert nehogymar az uncsiteso lássa,hogy kivel randizik. Ha tudná micsoda közös múltja és jelene van a két férfinak még jobban megrettent volna. Az öregasszony és Ayse anyja között is lesz pár érdekes csorte, nem lehet betoji ha besetalt a banya házába. Harun meg mit aggódik annyira érte nem tudom. Most is miatta került ebbe a megalazo helyzetbe, hogy kiszedtek a gyereket a kezébõl és bujkalnia kellett. Meg a saját hulyesege miatt, hogy nem csinált egy ellenõrzõ tesztet.
7/10
napraforgó 2016 nov. 14. - 17:57:16 7/10
(1848/2695)
Yildrim megnyerte Gülszeren kártérítési perét a gyerekcsere miatt, a kórház fizetett, így átad a két lánynak egy-egy csekkönyvet 600 ezer lírával. Hazal rögtön el is húz a részével, a késõbb érkezõ Dzsihán csak annyit mond erre, hogy reméli, nem csinál hülyeséget. Dilara telefonon arra kéri Dzsihánt, hogy vigye be neki a kisfiát, a férfi rettenetesen föl van háborodva a kérésén. Dzsanszu szépen csitítja, persze, hogy hiányzik neki a kicsi.
Szevincs értesíti a banyát, hogy most üres a ház, az rögtön szól Harunnak, aki máris rohan a villába a gyerekéhez. Ölelgeti, becézgeti a kicsit, mikor váratlanul hazaér Dzsihán és Dzsanszu. A gyereket akarják bevinni Dilarához. Harun nem akarja átadni a gyereket Szevincsnek, aki könyörög neki, nehogy lebukjon. Végül Harun csak elengedi a babát, akit aztán Dzsanszu vesz a karjába és mennek a börtönbe. Csak Dzsanszu megy be a babával, Dilara boldog, hogy láthatja õket.
Ayse Hatidzsével foglalkozik, a nõ panaszkodik, hogy elveszítette a munkáját. Kiderül, hogy van egy 29 éves lánya, de azt se tudja, hogy a lánya tudja-e egyáltalán, hogy õ él. Harun hívja Aysét, Májde MR vizsgálatáról beszélnek. Ayse telefonon érdeklõdik Májde régi házvezetõnõjénél az asszony egészségi állapotáról, de negatív választ kap.
Ozan és Dzsihán egy étteremben találkoznak, beszélgetnek. Dzsihán meg akarja a fiával osztani a problémáit, mint baráttal. A fiú nem hisz a barátságukban. Dzsihán felelõsségteljes felnõtt viselkedést vár el és 10%-ot ad a Dark cégcsoportból a fiának, kéri menedzselje a saját részét.
Ayse vacsorára megy a nevelõanyjához, megpróbálja rábeszéli a banyát az újabb vizsgálatokra, de az kategorikusan elutasítja. Aztán beajánlja a betegét a háztartási munkákra.
Engin rájön, hogy Özkán átverte a javítási számlával, a fiatalember elmondja, hogy Özkánnak mennyit fizetett. Engin kérdõre vonja Özkánt, aki elõször letagadja, aztán csak bevallja, miért tette.
Ayse elviszi Hatidzsét Májdéhoz, aztán magukra hagyja a nõket. A távozása után kiderül, hogy Májde és Hatidzse ismerik egymást. Hatidzse Ayse vér szerinti anyja, és a múltban volt köztük valami egyezség.
Dzsihán vacsorázni viszi Aysét, belépve a nõ döbbenten látja, hogy az étteremben ül Harun is néhány úrral.
9/10
Roxer 2016 nov. 14. - 15:37:28 9/10
(1847/2695)
66.bölüm . Törököknél ma lesz a 80. szóval kissé le vagyunk maradva.
7/10
napraforgó 2016 nov. 14. - 11:46:57 7/10 Előzmény napraforgó
(1846/2695)
És az is elgondolkodtató, hogy bár Kerimán rendszeresen megjelenik a villában a kis Dzsan Hasmettel, sokszor ott is alszik, napokra ottmarad, ha nem hetekre, és ez a Szevincs, aki már kb 3-6 hónapja a kis Demír Alaz dadája, nem tudja, hogy Özkán Dzsan Hasmet apja. MIndent nagyon jól tud, szimatol, jóban van Hazallal, a kotnyeles Kerimántól is sok mindenrõl értesülhet. A múltkori vacsora olyan befejezetlen lett, Özkán elvitte Szevincset vacsorázni, rázta a rongyot, meg szerelmet is vallott a lánynak, na de hogy végzõdött az este? Valahogy nem tudom elhinni, hogy be lehet neki adni, hogy két Özkán is van, egy csóró, meg egy tehetõs üzletember.
Ja, és Özkán a saját vezetéknevével foglalt asztalt a vendéglõben, bemondta a pincérnek, így annak már csak fel kellett volna tûnnie Szevncs számára.
-----
Deníznek rosszul eshetett, hogy szegény lévén nem tudta elvinni Dzsanszut soha egy jobb helyre, csak néha egy szolid kis kávézóba, vagy a parton ettek egy bódénál kokorecset, meg a csuda tudja mit. Bár Dzsanszu soha nem panaszkodott, soha nem vágyott jobb étterembe, a fiú most nyilván meg akarja mutatni neki, hogy most már õ is képes erre. Azért ez a túlzó gavalléria. Ha õ is jólétben nõl fel, akkor semmit nem számítana neki egy jobb hely, meg a jó kaják.
Én inkább Hazalon csodálkozom, az a lány annyira pénzcentrikus, most meg fizet mindent ennek a csóró zenésznek. Már vett gumikat az autójára, fizette a benzinét, most meg a négyük vacsoráját, amit elvitelre kértek. Ez a lány annyira lenézi a szegényeket, most vajon miért nem veszi észre, hogy kihasználják?
offtopic
ildimix 2016 nov. 14. - 08:30:02
(1845/2695)
Nekem Deniz karaktere jobban tetszett, amíg szegény volt. Szerintem túlzásba vitte ezt a vacsorát. Valaki megírná most kb hanyadik török résznél tartunk?
7/10
napraforgó 2016 nov. 12. - 11:52:44 7/10
(1844/2695)
Én biztos vagyok benne, hogy Ozan nem szerelmes Dzsandanba. Igaz a nõ mutatós, habár jóval idõsebb nála, de azért mégsem anyja-korú. És azt sem hiszem, hogy nagyon megosztaná vele az érzéseit, meg a gondolatait. Szerintem itt még mindig az dominál, hogy bosszantsa az apját, anyját. De annyi jóérzés még volt benne, hogy legalább nem ment be a tárgyalóterembe vallomást tenni az anyja ellen. Dzsandan jelentette föl Dilarát, talán a kórházba vezetõ úton, vagy már a kórházban, a mûtét elõtt még magánál volt és meggyanúsította a nõt a merénylettel, meg mondhatta, hogy Ozan is tanúja volt a délelõtti fenyegetésnek.

Harun fenyegetése Dzsandannak nagyon jó volt, olyan halkan, hidegvérrel beszélt, hogy még az én hátamon is végigfutott a hideg. Nem jó ennek a pasinak az ellenségének lenni.

A banya meg nagyon az orránál fogva vezeti Harunt. Persze az is furcsa, hogy korábban vidéken élt, valami állattartó birtokon, ugyan honnan a fenébõl tudta, hogy Harunnak hol vannak ingatlanai Isztambulban? vagy bárhol máshol. A szénavásárlás mellett a telekkönyvi adatokban kutakodott kikapcsolódásként? Mert nem hiszem, hogy otthon ilyesmikrõl társalognak....
malvinkicska 2016 nov. 11. - 21:28:27
(1843/2695)
Délutáni elfoglaltságom volt most néztem meg, szerintem, sok rossz van benne, ugye Harun boszorkány nénje jól keveri a lapokat, mert mikor már felelni kellene, rögtön rosszul létet, szimulál, a kitanult csaj.

Dil okosan teszi, hogy így bánik H-val menjen a boszi nénjéhez.
Hazal vajon mit fog csinálni ha megtudja Cansu pasija milyen jó módú. azt látom Deniz nagyot változott, de legalább vittek egy kis szint ebben a sok börtönös dologban, szép este volt, ahol Cansunak is feltûnt a megváltozott élet körülménye, szerintem az bocsánatos bûn, nem mondta el egybõl a börtön dolgot, hiszen ezt tudjuk tabuként kezelik az emberek, pedig amondás azt tartja van ott mindenkinek egy téglája, itt még teljes igazságot nem is tudunk.
Ozan az egy fél cédulás kis suttyó, lehet anya pótló neki és ezek az érzelmek csak úgy fellobbantak nála vagy ki tudja.
Azt figyelem mindent hazugságra építenek sajnos, tudom kell bele de ennyi lehetetlenség már sok.
Érsekvári 2016 nov. 11. - 20:10:12
(1842/2695)
Ozan talán nem is a nagy õt a nõt látja most Dzsandanba nem gondolnám , hogy szerelemes bele . Inkább azt a nõt látja benne akinek kiöntheti a lelki bánatát , gondját .
Nekem ez a nõ / színésznõ / nem nagy szám nem is szép . Most is Ozan jött utána nem hívta senki .
Dilara jól tette , hogy Harunhoz egy szót sem szólt és faképnél hagyta , mit képzelt egy a majom majd a nyakába ugrik talán .
Hazal bunkó modora még most is határtalan , tanult ügyvéddel Yildrimmel is milyen stílusba dumál . A másik , hogy meddig nyeli le Özgür pénztelenségét .
Dzsanszu a legaranyosabb annak a lánynak van lelke meg szíve milyen szépen bánik a kis Demirrel és egy szót sem kérked vele , nem úgy mint Hazal aki csak beszél , de semmit nem csinál .
Deniznél tényleg nagy változás van , most mindent behoz kárpótolja Dzsanszut pazar estét rendez a lánynak . Aki látja Deniz nem a régi , kérdezi az apjáról is , de a fiú azt mondja eddig külföldön volt , a börtönrõl hallgat .
9/10
Roxer 2016 nov. 11. - 19:27:18 9/10
(1841/2695)
Tényleg ezen nem is gondolkodtam, hogy talált Dilara oda...
7/10
napraforgó 2016 nov. 11. - 18:32:25 7/10
(1840/2695)
Én meg azon gondolkodtam, honnan tudta Dilara egybõl, hogy hol lakik Dzsandan, meg az õ szerelmetes fiacskája, hogy minden kérdezõsködés nélkül egybõl odatalált a pisztollyal fenyegetõzni. Még Harun sem tudja, hol lakik, pedig õ azért le szokta nyomoztatni az ilyesmit. Mikor Dzsihán bújtatta a nõt, akkor is nagyon tepert, hogy megtalálja. Most meg olyan nagy nyugiban eléldegélt a nõ az õ házában....
A másik meg az, hogy miféle pisztoly volt Dilaránál? A Dzsiháné? Akkor meg elég érdekes, hogy a család összes tagja megtalálta már az a pisztolyt, Dzsihán nem nagyon rejtegetheti, mert hol Ozan ment el vele Gülszerent megfenyegetni, hol Rahmi fogta Harunra, most meg Dilara Dzsandanra, szóval eléggé közkézen forog az a pisztoly. Dilara is egybõl megtalálta.... Na meg az egész úri család csak ezt a módszert ismeri csak a nézeteltérések rendezésére?
A banyának úgy látszik volt már baja korábban is a fejével, hogy utasította a volt házvezetõnõjét, hogy semmisítse meg a régi felvételeket... Ha szerencsénk van, lesz valami agydaganata és kipurcan...
9/10
Roxer 2016 nov. 11. - 18:14:07 9/10
(1839/2695)
Nekem is az jutott eszembe, hogy Deniz ugyanolyan randit rittyentett mint Harun. Nem semmi szintet lépett a csóró fiúcska. Harunnnak meg annyi ingatlana van, hogy észre sem veszi ha valaki hónapokra bekoltozik. A nyanya jól atveri illetve Harun hülye, hogy ennyire megbizik benne. Mikor még Dil tagadta is holtbiztos volt benne, hogy az õ fia. Aztán egy random cumi alapján elhitte hogy mégsem mert az öregasszony hozta. Ahelyett, hogy már akkor megkerdeztek volna a sittert, hogy nem szokott -e másik gyerek a házba megfordulni. Most aztán teperhet Dilnel aki még a barátságtalan cellatarsakkal is szívesebben van mint vele. A tegnapi résznél még eszembe jutott milyen gyorsan jött az orvos, hogy Candannak volt ideje feloltozni és lelepni.
7/10
napraforgó 2016 nov. 11. - 17:54:04 7/10
(1838/2695)
Dilara a börtönben, Hazal alakít, most a tehetetlen hülye ügyvédeket szidja Yildrim elõtt. Dzsandan hazataxizik, addigra Csagatáj már elhozta a felvételt. Májde megnyugtatja Dzsandant, abban a házban biztos nem fogja keresni Harun, mert az a saját háza. Májde átadja a felvételt Harunnak. Harun bánkódik, a cumi ügy miatt biztos nem bízik már benne Dilara. A nyanya rosszullétet színlel, hogy Harun ne tegye felelõssé a fiaskóért.
Dzsandan Ozannak is mesél Harun kórházi látogatásáról és arról, hogy megfenyegette õt. Javasolja, hogy a fiú menjen haza, maradjon távol tõle, mert máris nagyon kötõdik hozzá.... Ozan persze nem megy el.
Özkán szeretne beszélni Hazallal, rendezné a kapcsolatukat, de a lány durván elutasítja.
Ayse Ozanról beszé Dzsihánnal, mint pszichiáter, azt mondja, a fiának õ a példaképe. És mert Dzsihán olyan nagyszerû, meg tökéletes, rájött, hogy nem érhet a nyomába.
Dilarához Harun megy be látogatóba, az igazgatói irodában beszélhetnének négyszemközt, de a nõ meg sem hallgatja. A nõk a cellában piszkálják Dilarát. Egy kisbaba is van a cellában, azt ringatják, altatják. Aztán a család jön látogatóba (Dzsihán kivételével), Hazal most is túlteng a fene nagy aggódással, meg gyerekgondozással. Dilara azt kéri a lányoktól, éljék az életüket, mintha semmi sem történt volna, aztán kiküldi õket. Yildrimtõl azt kéri, intézkedjen, vigye ki innen.
Dzsanszu és Deníz újra találkoznak, de a fiút percenként hivogatják, nagyon fontos ember lett belõle. a fiú egy nagyon elegáns étterembe viszi Dzsanszut, amit kibérelt. Tisztára olyan, mint Harun és Dilara luxusvacsorája.... Zongorista, énekesnõ.... Eközben Özgür egy gyorséttermi kaját sem tud kifizetni Hazalnak....
Dzsanszu a fiú megváltozott körülményeirõl érdeklõdik, Deníz mesél, de az õ változatában Burhan külföldön volt.... és nem börtönben.
Érsekvári 2016 nov. 10. - 22:13:45
(1837/2695)
Most tudtam nyugiba megnézni , de semmi nagy cucc nem történt . Azt eltekintve , hogy Harun megfenyegette Dzsandant , de közbe a háta mögött a boszorkány azzal a Csagatáj fickóval ügyködik . Már nagyon unom ezt banyát remélem eltûnik hamarosan a balfenéken . Dzsandan is rohadt unalmas már . Cihan bedurvult Ozanra , de az a fafejû fiú nem hallgat apjára megy a feje után . Ez a rész elég unalmas volt .
malvinkicska 2016 nov. 10. - 21:08:44
(1836/2695)
A szokásos bíróság kórház, már ezek a törökök sem tudnak kitérni belõle, lõtt seb aztán a sok elmebeteg, szeretném tudni ennyire megugrott a pszichés zavarokkal küzdõ emberek létszáma, mert mindenütt ezekkel van tele a sorozat.
Itt is a szereplõk fele dilis, Ayse mióta benne van szinte ritka nap nincs valami dilisség, engem ez nem szórakoztat, mivel normális részz alig van benne.
Az igaz Harun most higgadtan tette helyre azta szemét Dzsandant.
Cihan az is egybõl verekszik ordít, itt az eredménye a pénz hajtásnak ilyen a gyereke, szinte kezelhetetlen.
Hazal szintén n em normális , neki csak az van írva mindenkit el kell mondani mindenek, mert õ Gürpinar lány.