Andó Gertrúd 2016 dec. 08. - 19:08:18
(2095/2695)
A kisgyerek aki felment Cihan vitorläsära, vajon meghalt ?
Érsekvári 2016 dec. 08. - 19:07:38
(2094/2695)
Nem túl fontos , de a két vénlány a pasikat hajkurássza Hadzser Enginre akaszkodik , Keriman "szerelmes" Burhanba vagy inkább a vagyonába , de a férfinek nem jön be .
Cansuról én is olvastam , de nem írok többet úgyis megtudjuk .
Harun féltékeny már tudjuk , de Dilara is tehet róla , hogy így van . Ozan jól kitolt Mahide nénivel .
Szigeten a párocska a boszorkány emberei mint kiderült , de szerencsére a robbantáskor Cihan nem volt a hajón . Errõl még nem is értesült a vénasszony , az ellenkezõjét tudja. Rahmi halál híre még bizonytalan , biztos lesz benne valami nem várt dolog szerintem .
Holnap többet megtudunk .
7/10
napraforgó 2016 dec. 08. - 18:28:30 7/10
(2093/2695)
Harun hülye, miért nem ment oda Dilhez és Ahmethez harmadiknak jópofizni. Demonstrálhatta volna, hogy Dilara az övé, vigyorogva, de határozottan, hogy a férfi értsen belõle. Négyszemközt meg szólhatna a feleségének, hogy ne tapizza idegen férfiak vállát, mellkasát és a kezét is húzza el diszkréten, ha a férfi megfogja.
A banya tényleg rögeszmésen gonosz, Ayse halálát is Dzsihán nyakába varrja. Remélem agyvérzést kap, ha meglátja, hogy Dzsihán él. Akkor még mindig marad elég negatív szereplõ a sorozatban. Fõleg, hogy megjött Ászumán és Dzsandan is fölbukkant újra.

Furának találom,hogy a bérgyilkosok nem vették észre, hogy Dzsihán nem ment vissza a hajójára. Ha körülnéznek, láthatták volna, hogy ott ül az étterem teraszán.
9/10
Roxer 2016 dec. 08. - 18:17:10 9/10
(2092/2695)
Harun tök hülye,hogy nem látja már most Asuman milyen gonosz. Lesz még bajuk vele bõven,nem értem miért nem hallgat Dilre és küldi szállodába.
Ez a pasi nem tudom kicsoda,de Dil is elég bunkó,hogy Harun jelenlétében flörtöl vele. Harun csak magában "õrjöng" Cihán szerintem már le is verte volna a férfit :)
Mahide iszonyatosan gonosz nõ,most már tényleg csak a bosszú élteti.
7/10
napraforgó 2016 dec. 08. - 17:56:16 7/10
(2091/2695)
Dzsanszu és Deniz vendégül látják a leendõ nagyapákat, Özkán és Burhánt, valamint Kerimánt. Kerimánnak nagyon tetszik Burhán. Eközben Hadzser meg Enginre szállt rá.
Aszumán negédeskedik Dilaráékkal a vacsoránál, közben oda-odaszúr Dilarának. Késõbb Hazalnak is smúzol, de közben meg finoman mószerolja a lánynak az anyját. Erõsíti benne azt az érzést, hogy az anyja nem igazán fogadta el, valójában nem tekinti a lányának. Hazal amúgy is ki van bukva Májde zsarolásától.
Dilara haragszik Harunra, mert a férfi eröltette, hogy Aszu maradjon náluk. Dil szerint a nõvére alattomos, mindenre képes bajkeverõ.
Dzsanszu keze váratlanul remegnikezd, amikor vizet tölt az apósának. A férje ezt a terhesség miatti izgalommal magyarázza. Burhán valami ingatlant ajándékoz a fiataloknak.
Májde meg akarja venni azt az ingatlant, amirõl Ozan beszélt Hazal füle hallatára. A banya közben Rahmit is keresteti Csagatájjal, hogy saját kezûleg ölhesse meg Ayse miatt.
Harun meglátogatja Dilarát az üzletben. Közben belép az a férfi, aki az estélyen olyan bizalmasan társalgott Dilarával. Harun baromira féltékeny, még egy porcelán figurát is eltör mérgében.
Megkezdik az ingatlan árverését, a kikiáltási ár 2 millió dollár, de 20 millióért kelt el. Ozan segített fölverni az árat, de nevet magában. Májde viszont örvend, hogy sikerült megvennie. De bezzeg nem örül, amikor rájön, hogy átverték. Ozan Ege barátjával örülnek a jólsikerült átverésnek.
Ozan értesítést kap, hogy megtalálták a nagyapja holttestét.
Májde kapcsolatba lép a Dzsihánt figyelõ párral és megrendeli a halálát. De persze balesetnek kell látszania. A pár férfitagja valamit machinál Dzsihán yachtján. Egy kíváncsi kisfiú fellóg a hajóra, majd vissza akar úszni a partra, de visszafelé görcsöt kap. Dzsihán és mások is a mentésére sietnek, odaúsznak. Eközben a yacht felrobban. Szerencsére elég távol voltak tõle, így nem lesz bajuk. A banyának a pár jelenti, hogy a "baleset" megtörtént, ettõl az nagyon boldog. Végre bosszút állt az unokahúga, meg a lánya haláláért. Nem tudja, hogy Dzsihán nem volt a hajón.
Ozannak azonosítania kell a nagyapja holttestét. Felhívja az apját, kéri jöjjön haza, mert õ nem képes rá. Dzsihán rögtön repülõre ül és hazamegy. A reptérrõl egyenesen a halottasházba megy. És majd holnap megtudjuk, az öreg holttestét találták-e meg.
malvinkicska 2016 dec. 08. - 13:20:15
(2090/2695)
Köszönöm a reagálásod, azért sok mindent jól látok, mert te is abban igazad van, történik mindig valami sõt még sok is, de most már nincs egy karakter benne, akinek drukkolnék, mert szinte mindenki negatív már, és mindenki olyan oldalon van akikkel nehéz azonosulni.
Az elõzetest olvasva olyat írtak bele Cansunak a betegségével kapcsolatban, az valami borzalom, szóval itt túlzások sora van nem tudom, miért kell ennyi évad ilyen tartalommal.
7/10
napraforgó 2016 dec. 08. - 08:56:35 7/10
(2089/2695)
Fragmant - részletek, csak néha fordítva mennek a betûk...
7/10
napraforgó 2016 dec. 08. - 08:50:12 7/10
(2088/2695)
Na, még egy Spoiler, vagy legalábbis félig az.
Láthattuk, hogy a banya mennyire megrendült, kétségbeesett Ayse halálakor, ott óbégatott tátott szájjal, meg minden.
Na most Hazal kb. ugyanakkor szúrta hasba hûtlen szerelmét és ki tudja, aztán mit csinált, nyilván zavarodottan mégis hazament, ezt nem láttuk.
Úgy láttam a paramparca fargmanton - talán a Megtört szívek török egy perces ajánlóján, vagy mégis inkább itt? hogy Szevincs értesíti a banyát, aki máris indul megmenteni Hazalt. Láthattuk, hogy Csagatáj és egy rakás pasi tûntette el a nyomokat, felmosott, meg minden, miközben a banya vígasztalgatta - a sátáni mosollyal a pofáján - Hazalt.
Én valahogy igen nehezen tudom elképzelni, hogy a nevelt lányom, Ayse halála után - akár egy-két órával, akár egy-két nappal, de még akár egy-két héttel is! bármi mással is tudnék foglalkozni. Pláne nem egy dilis lány megmentésével, akivel majd ki tudja késõbb mit kezedek. Sokkal inkább örültem volna az azonnali letartóztatásának, hogy az apja Dzsihán még jobban kétségbe zuhanjon, nemcsak a szerelmét veszti el, de a lánya is gyilkossá lett - mi kell még ennél több a boldogsághoz?
Fõleg, ha még azt is figyelembe vesszük, hogy egy évvel késõbb sem tud megbocsátani Harunnak, aki túllépett a haláleseten és merészelt boldog lenni? Valahogy nem igazán tartom hitelesnek ezt a dolgot... Nem, nem, ezt én nem tudom elhinni, elfogadni. Ilyet normális, gyászoló ember nem csinál!!!
7/10
napraforgó 2016 dec. 08. - 08:31:44 7/10
(2087/2695)
Na, látod, ez jó kérdés. Ha Gül nem hal meg és összeházasodnak Dzsihánnal, akkor ugyanígy nyilván behozzák Dilara mellé Harunt ellenlábasnak, szeretõnek, új férjnek. Akkor az üzleti rivalizáláson túl még lehetett volna téma, hogy melyik gyerek hová húz, melyik szülõhöz, Dzsanszu és Hazal tovább rivalizálhatott volna, Ozannal is mindenféle szamárság történhetett volna, vicces figurának meg megmaradhatott volna Kerimán és Özkán. Talán nem lett volna 3 évad, de azért a kettõt elég jól elvihették volna. Ayse talán nem lép be sehol, de Májdét, meg Ászumánt így is bevethették volna. Deníz és Burhán figurája is megjelenhetett volna hasonlóan, azzalis megy az idõ.

Mindenesetre az, hogy a fõszereplõ nem tud kijönni egy nõvel sem, meg nem csókolózik a szerelmes jelenetekben sem, elég furcsa. Mert hát ha színész, akkor ilyesmit nem utasíthatna el, még akkor sem, ha civilben nem kedveli a partnerét.
Letty72 2016 dec. 08. - 08:13:17
(2086/2695)
Köszi!
9/10
Roxer 2016 dec. 08. - 08:00:33 9/10
(2085/2695)
Tulajdonképpen az utolsó mondatod a lényeg,legalább vannak események.
Mondjuk azt nem tudom,hogy ha Gülszeren nem hal meg merre halad volna tovább a történet.
Mert ugye az nem volt betervezve,hogy a két színész nem jön ki egymással és a nõ távozik. Így sokat kellett változtatniuk a forgatókönyvön.Akkor nyilván Aysét nem hozzák be,így nem is hal meg. Dilara elmegy Amerikába,de amikor visszajön talán ugyanúgy összekerül Harunnal,hiszen Cihánnak ott van Gül.
7/10
napraforgó 2016 dec. 08. - 07:58:35 7/10
(2084/2695)
Igazad lesz, xxxx Spoiler xxxx én már elõre olvastam a tartalomismertetõt, Özgür elõ fog kerülni... Viszont a banya talán meg fog halni, akkor Hazal kikerül a zsarolás alól.... Mondjuk, akkor Harun is fölszabadul talán a bosszúállási kötelezettség alól....
Lesz itt még jó pár cirkusz, minden, csak nem békés családi élet.....
Letty72 2016 dec. 08. - 07:48:39
(2083/2695)
Sziasztok!

A sorozatnak mindig csak az utolsó 10 percét látom, a történésekrõl csak innen a fórumból tájékozódom, de a tegnapi rész alapján, ahogy a szipirtyó Hazal orra alá dörgölte a gyilkosság eltussolását, és közben olyan gonoszul vigyorgott, volt egy olyan megérzésem, hogy Özgur nem halt meg, "csak" életveszélyesen megsérült. Lehet, hogy a banya elvitette valamilyen kórházba, és ott titokban ápolták (ahogyan Dzsandzsant is). Hazalt így egy életen át a markában tudja tartani, már azzal, is hogy azt hiszi, hogy megölte Özgürt.
7/10
napraforgó 2016 dec. 08. - 06:39:45 7/10
(2082/2695)
Az biztos, hogy a sorozat kezdetén sokkal kiegyenlítettebb volt a sorozat, a jókat és rosszakat illetõen. Dzsihán kifejezetten szimpatikus ember volt, a felesége, Dilara ugyan sznob, de azért nem volt becstelen. A két gyerek, Ozan és Dzsanszu, átlagos, Ozan talán kissé forrófejû kamasz, de Dzsanszu jó kislány. A másik oldal, Gülszeren szinte egy szent, mindenkinek segített, bár a lánya, Hazal nagyravágyó, de még kezelhetõ. Kerimán volt a gonosz nagynéni, aki szekálta Gülszerent, de azért valahol mégiscsak az õ vállán nyugodott a háztartás, akármilyen nagy is volt a szája.

Aztán a gyerekcsere kiderültével minden felborult. Na és fõleg Dzsihán és Gülszeren egymás iránti szimpátijájával. Rahmi segítségével Dilara elment gonoszba, állandóan áskálódtak Gül ellen. Azért az nem volt semmi... És a gyerekekkel is elkezdõdtek a problémák. Ozannak balhéi lettek, Hazal meg, na õ állandóan bajt okozott. És még megjelent Özkán is, aki kezdetben igen nagyon fegyelmezni akarta Gülszerent. De még mindig megvolt valahol az egyensúly a két oldal között...
De Gülszeren halála táján (elõtt, után) minden megborult. Ozant lelõtte egy féltékeny exférj, Hazal már gyújtogatott, aztán hazudott a balesetét illetõen, állandó összetûzésbe került Dzsanszuval, akit ki akart marni a villából. És végül megjelent Harun, aki Dzsandan segítségével tönkre akarta Dzsihánt tenni.

De aztán valahogy elszabadult a pokol. Mindenki gonosz lett, vagy becstelen, vagy mit is lehet mondani?
Dilara és Rahmi után jöttek a gonoszok sorban, Harun, Májde, Dzsandan, Burhán, aztán még Deníz is átment maffiózóba, és közülük már annyian utaztak Dzsihánra, hogy az már túlzás. Most meg már - hát mindenki pisztolyt ránt, fenyegetõzik, lövöldözik, stb.
Most a "jó" oldalon már csak az idõközben megszelidített ostoba Özkán van, a nagyszájú nõvérével, akinek azért a szíve is elég nagy, nemcsak a szája, meg Engin, a másik hülye, aki állandóan patronálja Özkánt, Dzsihán az összes depressziójával azért nem egy jófiú, mert õ is elõkapja idõnként a lõfegyvert.... Rahmi még kevésbé, Májde pláne. Harun most még úgy-ahogy visszafogja magát, de azért õ se lett jófiú (megszereztem mindent, ami Dzsiháné volt - asszony, gyerek, villa)
Most még idehozták Ászumánt, a bolond nõvért (igen csodálkozom, hogy diabétesszel magyarázzák az õ hülyeségét. azért sok cukorbeteg emebr van, de egyik sem ilyen hülye, még akkor se, ha véletlenül kihagyja a gyógyszerét!), na õneki legalább valami dilibogyókat írhattak volna be a történetbe....

Szerettem volna, ha Ozannak és akár Hazalnak is valami olyan történetet írnak be, hogy nagyon talpraesetten vezetik a céget, na és pláne valamiféle egyetértésben. Mondjuk vitatkozhatnának, de mindig négyszemközt, nem plénum elõtt. És mire Dzsihán visszatér, eredményeket lát tõlük, nem kudarcokat...

De már látni, hogy itt mindenki áskálódni fog mindenki ellen, tényleg szomorú.

Ettõl függetlenül azért ez a sorozat jobban leköt, mint sok más ostobácska történet, a maga 200 részével....
Érsekvári 2016 dec. 07. - 21:28:02
(2081/2695)
Aszumán nagyon beteg egy nõ , valamibe spekulál . Amikor Dilara szobájába bement a fényképét nézte sokáig amin Harunnal vannak . Nem kizárt abban mesterkedik szétmenjenek vagy hasonló célja van . Nagyon kétszínû az már látszik . Dzsandan szállító lett briliánsokra szakosodott .
Mahide elég rossz viszonyba van Harunnal és sokkal elvetemültebb az unokaöcsnél Cihan megölését tervezi .
Ozan jól megvezeti Hazalt , aki a hallottakra rá is harap rögtön megy a drót Mahidének . A boszorkány Csagatayal elsikáltatta a gyilkosság nyomait , Hazalkát most ezzel zsarolhatja .
Cihan a szigeten járt a legjobban , de nem tudom miért az a párocska nagyon környékezi õt .
Özkan tényleg egy nagy barom és Burhan csak úgy kifizeti a kárt .....annyira szép , hogy nem is lehet igaz .
Cansu boldogsága határtalan az állapota miatt .
7/10
napraforgó 2016 dec. 07. - 18:29:52 7/10
(2080/2695)
Alighanem igazad van, hisz rájött, hogy Hazal kapcsolatban áll a banyával. Két legyet üt egy csapásra, Hazalt és Harun nénjét.
9/10
Roxer 2016 dec. 07. - 18:09:26 9/10
(2079/2695)
Ozan szerintem rászedte most Hazalt,direkt úgy beszélt,hogy hallja.Õ meg adta is le a drótot az öregasszonynak.Aki sakkban tartja Hazalt az Özgür gyilkosság eltusolása miatt.
Harunnal az elmúlt egy évben nem nagyon volt kapcsolatban,nem tetszik neki,hogy a férfi boldog és nem a bosszún töri a fejét,mint õ.
Szerintem Burhán se szívjóságból fizette ki a kocsiit,biztos akar majd valamit cserébe Özkántól.
malvinkicska 2016 dec. 07. - 17:59:43 Előzmény Érsekvári
(2078/2695)
A sorozat egyre nyomasztó semmi értelme nincs kapkodnak ide oda ész nélkül, ahány pszichés zavaros ember van azt mindet szerepeltetik minden korosztályból, mert fiatal közép korú idõs vannak bõven egyébrõl sem szól csak , hogy lehet kitolni a másikkal.
A címe jobb lenne sárga ház Isztambulban.
A következõk is ilyen semmit mondóak abba hagyom, nem vagyok vevõ a sok butaságra, Hazal , hogy pattog, Dil tesója kényes bolond.
7/10
napraforgó 2016 dec. 07. - 17:54:56 7/10
(2077/2695)
Ászumán éppolyan zavart elméjû, mint Hazal. Ezek nagyon jól kifognak jönni egymással... (vagy kinyírják egymást. Eseteleg mindkettõ...)
Jól tippeltem, Dzsanszu állapotos, nagyon boldogok Denízzel. Dzsanszu szeretné, ha az apja is tudná.
A banya nem volt hivatalos Harunék estélyére. Csak az újságból értesül a fényes partiról. A temetõbe hívja Harunt Hayal és Ayse sírjához. Szemrehányást tesz neki, hogy úgy él, mintha mise trtént volna, ráadásul Dzsihán villájába költözött. Harun közli, az az õ villája, megmondta, hogy elvesz mindent Dzsihántól és megtette! A banya indulatosan mondja, de az életét nem! Azt majd nekem kell megtenni.
Dzsanszu elmegy Dilarához az üzletébe és bejelenti neki a terhességét. Dilara meglepõdik, kissé korainak tartja, de látva a lánya örömét, õ is örül, vagy legalábbis úgy tesz. Az ott dolgozó Kerimán is értesül a dologról.
Ászumán kutakodik a testvére szobájában, az ékszerei között. Aztán bájoskodik a kis Alazzal és közben Eminét faggatja, aki a gyereket eteti. A nõ ügyesen elutasítja, kérdezze a nõvérét.
Enginék mûhelyébe egy drága sportkocsit hoznak, amely egy nagymenõ gengszteré. Özkán beül a kocsiba és elkezd vele száguldozni, amikor Dzsanszu rátelefonál, hogy nagyapa lesz. Fel akarja hívni Dzsihánt, de közben egy fának megy és a kocsi összetörik. Özkán kétségbeesik. Burhán épp arrajár, kiszáll.
Este Özkán a kocsi nélkül megy vissza a mûhelybe és bejelenti, hogy balesetet szenvedett. Engin kétségbeesik, ezért mindkettejüket kinyírják. Burhán megtudja, kié volt a kocsi, ekkor fölajánlja, hogy kifizeti a kocsi árát. Késõbb elmennek Rizához a gengszerhez és Burhán átadja egy másik új kocsi kucsát a fõgengszernek, aki elfogadja azt. Özkán baromira hálás
Hazal cirkuszol az étteremben, nincs elég pincér, a konyha szalad, Ozan szabadságra engedte a séfet a tudta nélkül. Aztán Hazal meghallja, hogy Ozan egy ingatlanról tárgyal, amit meg akar venni, mert egy amerikai cég is érdeklõdik felõle. Hazal leadja az infót Májde nénének.
Dzsihánnal egy fiatal pár próbál barátkozni a nyaralóhelyen. (Kicsit gyanúsak, ezek nem öncélúan barátkoznak.)
Májde beszámoltatja Hazalt, közben emlékezteti, hogy neki köszönheti, hogy nem került börtönbe életfogytig, amiért megölte a szerelmét. Hazalt gyötri a bûntudat, a banya meg sátánian vigyorog a feje fölött.
7/10
napraforgó 2016 dec. 07. - 08:30:53 7/10
(2076/2695)
Ezt a villa dolgot én sem értem, talán tényleg valami olyasmi miatt, hogy így a férfi házában laknak.... Mégiscsak õ biztosítja a családi otthont...
Talán ciki lett volna, ha a pasi él a nõ házában, az olyan snassz...
Az igaz, hogy a villa talán a 4 gyerek öröksége lehetett volna majdan, de azért már nehogy azért ne változtassunk semmin, soha, hogy mindent változatlanul átörökíthessünk. Azért ez nem hitbizomány! Mondjuk, a 3 nagy kapott a Dark Blue részvényeibõl, a kicsi meg nem. Na de õ meg majd Haru nután örököl meg mindent....
Még ha Dilara tulajdonában maradt volna a villa haláláig, akkor is vagy az egyikükre hagyja - és a másik 3-nak valami mást, egyenértékût adományoz, vagy el kellett volna adni és osztozni a pénzen. Én ebbe nem akadnék bele. a lényeg: Aszumánnak semmi joga rá, õ magkapta anno a maga részét, mi a fenét akar most?

De azt hiszem, ez az örökség téma most kevéssé aktuális, Aszumánt meg majd elhajtja az ügyvéd.