malvinkicska 2017 jan. 08. - 10:51:07 Előzmény napraforgó
(2235/2695)
Tudom a valós élet sem habos torta, de itt nagyon sok olyan dolog van szerintem ami el van túlozva, azért ez egy család sorozat.
Özkan valóban nagyon sok arcát mutatja, sok mindent elkövetnek vele, én is várom mi lesz ebbõl, a lövöldözésbõl.
7/10
napraforgó 2017 jan. 08. - 10:09:59 7/10
(2234/2695)
Nehogy már legyen egy problémamentes ember a sorozatban. Deníznek is megvan a maga baja a bûnözõ apjával, meg a beteg feleséggel...
Szerencsétlen Özkánt megint börtönbe dugták, vajon hogyan tudnak rajta segíteni Dzsihánék? Hazal dolga meg nagyon el lett felejtve...
malvinkicska 2017 jan. 08. - 09:52:32
(2233/2695)
Ami nekem nagyon nem tetszik Cansunak egy ilyen súlyos betegséget írtak mikor Hazalnak van pszichés problémái, és teljesen negatív lett Cansu, mivel most csak a születendõ gyerekével foglalkozik, ki érti ezeket az forgató könyv írókat, miért csinálnak ilyet.
offtopic
ildimix 2017 jan. 07. - 23:20:38
(2232/2695)
Tudom nem halt meg a fiú de annyira örültem volna ha Hazalt lecsukják 1 kis idõre. Én biztos, hogy nem vettem volna neki lakást nem érdemli meg ha annyira külön akarta költöztetni Cihan akkor miért nem a bérlést választotta?

Én a cégbe sem engedtem volna vissza dolgozni mert elárulta a céget.

Kíváncsi leszek februárban milyen sorozatot indítanak és arra is ezt a sorozatot mikor fogják befejezni. Remélem azért nem hagyják félbe és ha a török részek lemennek ezt is leszinkronizálják.

Cansut nagyon sajnálom a betegsége miatt nem ezt érdemelte. Az is érdekes számomra, hogy csakúgy abba hagyta a tanulást és már nem is lovagolt akkor sem amikor még nem tudtuk, hogy beteg.

Öskant valahogy most sajnálom nem kéne börtönbe lennie. Cihantól rendes, hogy ki akarja vinni onnan.

Burhan 1 szemétláda biztos vagyok benne, hogy elnyeri méltó büntetését.

Várom a hétfõi részt.
7/10
napraforgó 2017 jan. 07. - 06:40:59 7/10
(2231/2695)
"mi lesz Hazal bûntudatával, ami úgy mardossa?"
"Dilara könnyezõ szemecskéi"

Nahát, ezeket a mondásaidat nagyon díjazom.
gigi1 2017 jan. 07. - 06:14:48
(2230/2695)
"Cihán továbbra is idióta. Elõször is sok mindennel lehet vádolni Harunt,de azzal nem,hogy ne szeretné Dilarát.Talán túlságosan is szereti.Tõle meg nem kellett elvenni,mert önként hagyta ott,kétszer is."
Hát ez az. Cihán volt a legboldogabb, hogy Harun végre "elvette" tõle Dilarát :) Most meg , hogy félti Dilara életét. Már több, mint egy éve házasok Harunnal, a pasi már rég kinyírhatta volna. Eddig max. csak annyi róható fel neki, hogy a szerelmével "megfojtja". De ez még nem gyilkosság :)
Hazalka kapott egy "kis" ajándékot apucitól. Gondolom a késelés jutalmazásaként.Gyereknevelés by Cihán Gürpinar...Azért az erkölcs nagy bajnoka milyen könnyen túllépett azon, hogy a lánykája nem akar önként vallomást tenni. Most akkor mi lesz Hazal bûntudatával, ami úgy mardossa? Vagy Dilara könnyezõ szemecskéi lennének ennyire hatással Cihánra?
Asumannal nagyon elbánt az öreg. Ezt soha senki nem érdemli meg. Mondjuk elég könnyen túl lépett rajta, alig 1 nappal késõbb már újra a tesója ellen áskálódott. Azért Candan se semmi, hogy így átjátssza a barátnõjét egy ilyen féregnek. A pénz nem ér ennyit...
Érsekvári 2017 jan. 06. - 19:13:35
(2229/2695)
Hazal valószínû azért kapta a lakást , hogy ne legyen Harun közelébe , mivel Cihan megtudta Harun õt is belevonta valami üzleti dolgába , alá is íratott
a lánnyal valamit . Pontosan már nem emlékszem miért .
Deniz az apját nem kíméli elmond mindent Cihannak róla , meg még azt is , hogy Rahmi az anyja halálában ártatlan .
Csagatáj mégiscsak Mahide néninek dolgozik , mert tud minden dolgáról amit pénzzel elsikált neki .
Cihan újra kézbe veszi a cég vezetését , közben mindenkinek próbál segíteni , mint Özkannak is biztosan próbál majd , illetve Deniznek .
9/10
Roxer 2017 jan. 06. - 18:51:23 9/10
(2228/2695)
Ezt én sem értem.Fõleg,hogy Cihán az idõ tájt ment el remete életet élni és Cansuval meg szóba sem állt...
7/10
napraforgó 2017 jan. 06. - 18:38:20 7/10
(2227/2695)
Az utolsó mondatban azt akartam, hogy Burhán azt hiszi, hogy olyan hülye a fia, hogy... innentõl stimmel.
Amúgy Dzsanszuék házát nem Burhántól kapták? Én eddig ezt hittem... Dilara felvilágosítása érdekes volt... Meg az is, hogy ha tényleg Dzsihán vette, akkor Hazal miért nem visított abban a pillanatban, hogy akkor neki is kell....
7/10
napraforgó 2017 jan. 06. - 18:33:36 7/10
(2226/2695)
Igaza volt Harunnak, amikor Dzsihán szemére vetette, hogy másfél évig (eddig csak egy évrõl volt szó!) rá sem nézett a lányára (meg a többi gyerekére sem!), most meg hirtelen rájött, hogy nem megfelelõ környezet számára Harun háza...
Amúgy érthetetlen, hogy miért adta el Dilara a villát Harunnak, fõleg, hogy az az apai öröksége volt. Amúgy is furcsa nekem, amikor férj-feleség egymással üzletel. Vajon Harun rendesen kifizette neki a ki tudja hány milliót a villáért?
Az is új info, hogy bár annyira berágott Dzsanszura a házassága miatt, hogy szóba sem állt vele ezidáig, de azért õ vette a luxusházat, amiben azzal a nemszeretem férjével lakik....
Burhán meg azt hiszi, hogy hülye a fia és nem jön rá, miféle üzletei vannak az öregnek? Majd pont egy ostoba Özkán magyarázná el neki...
malvinkicska 2017 jan. 06. - 18:21:54
(2225/2695)
Amit nem értek miért kellet külön lakás Hazalnak szerintem az önálló életre képtelen lesz, de majd látjuk, ezeknek annyi házat venni, mint másnak egy ruhát.

Cihan is elkövet mindent, csak neki legyen igaza, már õ is sok néha, mint a banya.
A vállalatot újra kézbe vette, biztos ragyogóan fog neki menni.
Deniz próbál az apja után nyomozni, és tudja milyen dolgai vannak.
Burhan meglepõdött mikor megtudta Deniz is tud a pénz behajtásról, ebbõl hogy fognak kievickélni várom.

Keriman az örül potyázik a jóságos C megvesz mindent.
Az Asuman minek ebbe a sorozatba azt sem tudom kényeskedni is kell valakinek.
9/10
Roxer 2017 jan. 06. - 18:11:04 9/10
(2224/2695)
Hazalka jutalmul a gyilkosságért,kap egy lakást. Cihán elhozza,csak Harun harcol ellene,Dil még tán örül is,hogy megszabadul a Hazal féle gondoktól. Ugyanúgy Kerimán sem bánja,hogy Özkán börtönbe kerül,majd most mindent megkap Cihántól ami csak kell.
Az öregasszonynak nem tudom honnan volt annyi pénze,hogy vissza tudta tenni Harunnak az 5-600 ezer lírát.
Cihán a nagy megmentõ ha valaki bajba kerül.Persze a bûnözõ Harunt elítéli aki "csak" gazdasági bûncselekményeket követett el(ha elkövette).De aki gyilkos,vagy más erõszakos bûncselekményben sáros azt gond nélkül megvédi. Hazalt most kiszakította a családból,jól egyedül hagyja,az is miket fog csinálni majd meglátjuk.
Asu egyik pillanatban szenved még,de amikor keverni kell akkor újra a régi.
7/10
napraforgó 2017 jan. 06. - 18:00:08 7/10
(2223/2695)
Dzsihán megjelenik a villában, hogy elvigye a lányát. Harun tiltakozik, mérges, mert Dilara nem szól ellene semmit. Hazal úgy dönt, az apjával megy. Harun és Dilara aztán összevész az eseten. Még Ászu is belepofázik, mondván aggódik Hazalért, de Dilara leoltja.
Özkánt letartóztatják, Deníz meg, akit Özkán elküldött, hogy ne keveredjen bele, a kocsiból nézi végig.
Dzsanszu egyre többször van rosszul, de mindenképp szeretné kihordani a gyereket. Könyörög a cselédjének, hogy a rosszulléteit hallgassa el a férje és a család elõtt.
Dzsihán egy szép lakást vásárolt Hazalnak egy állandó biztonsági õrizettel védett házban. Bahtiárt meg utasítja, hogy Hazalra vigyázzon. (úgy tûnik a rendõrségi följelentés már nem is fontos....) Deníz rátelefonál Dzsihánra, baj van. Találkoznak és Deníz elmesél neki mindent Burhán megbízásáról, meg a fickó lelövésérõl. Elmondja azt is, hogy nem Rahmi a vétkes az anyja halálában, hanem az is Burhán volt.
Csagatáj továbbra is Májdénak dolgozik, jól átverték Harunt. A fiú szerencsejátékos, sikkasztott Haruntól, Májde tette vissza a pénzt helyette, ezzel tartja sakkban Májde. A banya idõt akar nyerni, ezért arra utasítja Csagatájt, hogy kerteljen Harunnak, húzza az idõt, tegyen úgy, mintha neki dolgozna.
Özkánt letartóztatták, Dzsihán és Deníz bemegy hozzá, segítséget ígérnek. Yildrim megtudta, hogy nem halt meg a fickó, de súlyos az állapota.
Dzsihán kifaggatja Denízt, mit tud az apja üzleteirõl. A fiú mindent elmond, amit csak tud az apja ügyeirõl, hol a raktára, mikkel foglalkozik.
Dilara felhívja Hazalt, érdeklõdik, hogy van az új lakásában.
Mithát is felhívja Hazalt, de a lány lerázza. A fiú ezután Ozánnál érdeklõdik, de az sem mond semmit a család magánügyeirõl.
Dzsanszu csak a gyerekszoba berendezésével foglalkozik, lelkesen mutogatja, miket vett. Deníz nem beszél neki arról, mi történt.
Dzsihán értesíti Kerimánt is, hogy Özkán elõzetesben van, de ne aggódjon, õ majd segít nekik, küld egy embert, meg pénzt is.
Burhán is meglátogatja Özkánt a börtönben, faggatózik, hogy mit keresett a fia Vedátnál, az adósánál? Özkán köntörfalaz, hazudik, csak annyit mond el, amennyit muszáj. Burhán megfenyegeti, hogy ha a fia megtudja, miféle üzletekkel foglalkozik, akkor jajj neki.
Dilaráéknál este megint Hazal elköltözése a téma, Ászu ügyesen szitja a feszültséget a házasfelek között.
Másnap Dzsihán ébreszti Hazalt friss reggelivel, majd együtt mennek be a céghez. Dzsihán egy vezetõi értekezleten bejelenti, hogy visszatér és a távolléte alatti visszaesést ledolgozzák.
Érsekvári 2017 jan. 05. - 19:52:32
(2222/2695)
Elég sûrû rész volt , annyi baj történt egy részbe sok is . Burhan behajtja Özkan tartozását kegyetlenül , egy pénzbehajtási ügyben kell eljárnia amibe Deniz is beszáll segíteni neki . Aztán elfajul a helyzet és a fegyver is elsül ha véletlen is , de meghal egy férfi . Özkan elküldi Denizt nehogy bajba kerüljön .
Eszetlen Keriman bajt hozott Cansura kiderült nem szedi a gyógyszereket és az is kiderült mégis volt a rokonságba hasonló betegség.
Aszut megerõszakolta az undorító pasas , de próbálja titkolni . Dzsandan pedig éppen gyémántokat hoz magán az országba Afrikából .
Cihan a megtudott anyagokból úgy dönt padlóra küldi Harunt , de elõbb Hazalt elakarja vinni a házból , de Harun akadályozza ebben .
Rahmi életjelet adott mint nincstelen öreg .
9/10
Roxer 2017 jan. 05. - 18:13:43 9/10
(2221/2695)
Fúú,de rühellem ezt a Cihánt. Most amikor már némi béke lenne közte és Harun között, õ tönkre akarja tenni Harunt. Csak mert egy idegen nõci azt mondja. Ahelyett,hogy megd..ná és mindenki boldog lenne. Jajj Hazalkát is azonnal ki kell menekíteni,szegényt egyfolytában mardossa a bánat abban a bûnös házban.
Asut nagyon nem tudtam sajnálni,egy undorító szarkeverõ,most megkapta a magáét.
És visszatér Cihán gyilkos apja is,lesz még egy gonosz megint.
malvinkicska 2017 jan. 05. - 18:13:37 Előzmény Érsekvári
(2220/2695)
A mai részben történtek dolgok egy kisebb krimihez hasonló.
Burhan igazán szemér egy ember, csak mutatja, milyen jó közben milyen dolgokat csináltat, és ezért jobban lehet gyûlölni, mivel másokat márt bele , de aza sok pénz neki sem a keresete, azért tud fizetni.
Cansuból egy kis fiatal valódi idegbeteg hisztis csajt csináltak, saját magát tezi tönkre ezzel a sok hazugsággal nem szedi a gyógyszert, szóval leépítették, nagyon.
Asuman a férfival rá fizetett, elég otromba egy nagy tahó valaki.
Rahmi úgy jött vissza, mint egy csöves hontalan.
Cihan terveit várom, hogyan teszi tönkre Harunt, aztán Hazalt is el akarja költöztetni.
7/10
napraforgó 2017 jan. 05. - 18:02:35 7/10
(2219/2695)
Burhán egy pénzbehajtásos melót bíz Özkánra, pisztollyal kell megfenyegetnie valakit. Özkánnak nem tetszik a megbízás, de az öreg zsarolja a tartozásával. Deníz meglátja, amikor az apjától távozik fancsali képpel, utána megy és kifaggatja. Nagyon nyomoz az apja disznóságai után....
Dzsihán is fölkeresi Ömert, aki neki õszintén elmondja, hogy bizony volt örökletes betegség a családban, csak Dzsanszu kérésére hallgatták el ezt Özkán elõl. Dzsihán szomorúan hallja, hogy Gülszeren anyjának ugyanolyan tünetei voltak, mint Dzsanszunak. Ezt késõbb elmondja Dilarának is, aki kétségbeesik. Tudják, hogy a lányuk a baba miatt titkolózik.
Harun számonkéri Csagatájon, hogy miért nem õhozzá hûséges, miért a nénjét szolgálja. Eltitkolta elõle, hogy Hazal megkéselte azt a fiút. Harun ráparancsol, hogy a nénje minden lépésérõl, gondolatáról tudni akar. Majd a késre kérdez, de a választ már nem tudjuk meg. Itt mindenesetre a régi erõs, határozott és gonosz Harunt látjuk, nem az otthoni kisnyuszit...
Özkán, Kerimán és Burhán Denízéknél vacsoráznak, Dzsanszu elmondja, hogy nem használ a gyógyszer, amit kapott, vagyis nem beteg. A gyógyszertõl meg kellett volna szûnjön a remegés, de nem így lett. Deníz aggódik, õ inkább az orvostól hallaná a jó híreket. Kerimán véletlenül leejt egy vázát, abból kigurul a sok gyógyszer, amit Dzsanszu nem vett be. Emiatt aztán veszekedni kezdenek. Dzsanszu nem hajlandó semmit bevenni, ami árthat a babának. Deníz meg õt félti.
Burhán meg közben Özkánt sürgeti, csinálja meg a melót, amivel megbízta. Másnap Deníz el akarja kísérni Özkánt, de az nem akarja bajba sodorni.
Aszu Dzsandanhoz megy, de helyette Halil urat találja ott. A férfi eleinte kedves szavakat mond, majd erõszakossá válik és ráveti magát a nõre. Aszu megtépázva vánszorog le a lépcsõn...
Dzsandan eközben Dél-Afrikában megkapja a következõ gyémántszállítmányt.
Szelma adatokat visz Dzsihánnak, Harun Kajmán-szigeti fedõcégérõl, meg arról, kik vannak benne a dologban. Dzsihán aztán Yildrimnek is beszámol az egészrõl, arról is, hogy Harun Hazalt is részvényessé tette, annak tudta nélkül. Dzsihán errõl nem akar beszélni Dilarával, mert akkor Harun is megtudná és Szelmán meg bosszút állna.
Aszu nem akar fölkelni az elõzõ napi történések miatt, hiába keltegeti Hazal.
Dilara boldog, hogy Harun elhozta a kést a nénjétõl (szerintem az se az igazi kés lesz...) Dzsihán úgy dönt, hogy elhozza a lányát a villából. Dilara nem érti, mit akar, mert megszakad a vonal (na, biztos a banya kotort bele megint...)
Özkán és Deníz elmennek Burhán adósához, Özkán bemegy, kéri a pénzt, és faggatni kezdi a férfit, hogy csinálta az adósságot. A férfi válasz helyett pisztolyt ránt, a kissé távolabb várakozó Deníz közbeavatkozik, megpóbálja kicsavarni a férfi kezébõl a fegyvert, amely elsül. A férfi összeesik és nem mozdul. Özkán gyorsan elküldi Denízt, menjen, õ ott se volt, majd õ elintézi a dolgot.
Dzsihán reggel megjelenik a villában, Hazalért, Dilara nem érti, miért, Harun meg titakozik, nem viheti el a lányt.
Eközben egy parkban a roppant elhanyagolt, hajléktalan külsejû Rahmi Májde felhívását olvassa az újságban, amelyben egymilliós vérdíjat tûzött ki a fejére.
9/10
Roxer 2017 jan. 05. - 15:35:23 9/10
(2218/2695)
Most valamikor január végén befejezik egy idõre,mert utolérnénk a törököket. De aztán majd visszatér.Mivel még nem tudni hány részes lesz,így azt sem,hogy mikor lesz vége.
susan55 2017 jan. 05. - 11:45:38
(2217/2695)
Úgy tudom ez a sorozat jelenleg is megy Törökországban. Gondolom az évad végig megy és akkor talán vége lesz.
Be kellett volna fejezni szerintem, kezd kicsit sok lenni belõle.
vienetta18 2017 jan. 05. - 10:33:35
(2216/2695)
Valaki megtudja pontosan mondani ,hogy mikor van az utolsó befezõ epizódja itt a tv2-õn ennek a sorozatnak ?