gigi1 2016 nov. 29. - 16:18:05 Előzmény Roxer
(2015/2695)
Számítok is rá ;)
Láttam a részt. Az íróknak elgurult a gyógyszere. Sztem teljesen logikátlanok a történések....
9/10
Roxer 2016 nov. 29. - 09:53:38 9/10
(2014/2695)
Nem, a filmbeli történésekre.
7/10
napraforgó 2016 nov. 29. - 08:41:38 7/10
(2013/2695)
Már bocs, de milyen történésekre gondolsz??? Valami van megint a színészekkel?
7/10
napraforgó 2016 nov. 29. - 08:40:37 7/10
(2012/2695)
Jó, hogy itt vagy, na de most aztán megkaptuk!
Az áldott jó ember azért nem hibátlan, ezt én is elismerem. DE.
Amit említesz, Teománt, lehet, hogy õ is anyaszülte fiatal, meg sírnak érte, meg minden, de azért nem volt egy kis hibátlan gyermek. Felnöttként elvitt egy akkor 15 éves lányt a családjától, nyilván le is akarta fektetni, azért ezt egyetlen érzõ szívû apa sem annyira tudja díjazni. A halála baleset volt, ez kétségtelenül megállapítást nyert (!!!!) és elméletileg történhetett volna akkor is, amikor egyedül van. Elesett és beütötte a fejét. Pech, hogy Hazal is jelen volt, sõt Rahmi is, de ott a bizonyíték, a felvétel, hogy nem õk okozták! Hogy Dzsihán eltussolta, na ezt persze fel lehet róni neki, de melyik apa örülne, aha a 15 éves lányát meghurcolnák a sajtóban, mégha ártatlan is.

Azon meg röhögnöm kell, hogy Harun törvénytisztelõ állampolgárként segített felgöngyölíteni az ügyet, mert Harunt ugye tuti nem a törvény tisztelete vezérelte, hanem az, hogy ártson Dzsihánnak, meg a családjának. A végkifejletet õ sem ismerte, talán ha tudja elõre, bele se kezd. Itt tényleg csak a sajtónyilvánosság, a botány volt a cél, mert ugye ki akar üzletelni egy olyan emberrel, aki napi szinten szerepel a botránysajtóban???

És abban is igazad van, hogy Dzsihán valamelyest elnyomja a nõit. Dilarát pl. úgy hallgatja ki, hogy a nõ állva toporog az ülõ helyzetben lévõ férje elõtt, aki csak névleg a férje, otthon se lakik.
Gülszerent is ugráltatta volna és nem tetszett, hogy a nõnek fontoosabb volt a munkája. Ayse önállósága se van annyira a kedvére, bár ez itt annyira nem jelenik meg.
--- Amúgy a nõt sem értem, látja jól, hogy nemcsak Hazalra, de Ozanra is ráférne egy kis kezelés (fel is ajánlja), miért nem forszírozza kicsit jobban?---

Hogy Harunt már régóta csak Dilara meg a gyerek érdekli??? Már megbocsáss, de Harun, ez a családszeretõ, jó ember már harmadszor rabolja el a gyereket pár hónap év alatt, egyszer ugyan Dilarával együtt, de kétszer csak a magatehetetlen csecsemõt!!!! És mindezt az általad törvénytisztelõnek titulált úriember? Na ne már.... meg pláne az anyja tudta nélkül... Csak úgy utólag szól....

Jó érveid (is) vannak, de nem tudsz meggyõzni, számomra Harun tobvábbra is egy dög, egy maffiózó, nem tud olyat tenni, hogy megszeressem.
Dzsihánban vannak hibák, ezt elismerem, az õ karaktere egyre árnyaltabb lesz, egyre több olyasmit tesz, amit talán nem kellene. Nálam a mérleg nyelve még mindig Dzsihán javára billen...
Na de mit szólsz a kedves, drága, elhanyagolt asszonykához, Dilarához, aki símán aláírta a fia beutalóját az elmegyógyintézetbe? Mert Rahmit már nem is minõsítem, õ egyértelmûen csirkefogó.
És a bosszúálló banya? Már bocsánat, de neki mi köze az egészhez? Harun és Hayal csak az unokaöccse és húga, nem a gyerekei. Ayse sem a gyereke, õt is csak úgy ellopta Hatidzsétõl. Mi a francnak bújtogatja õket??? Ha csak síránkozna, azt el tudnám fogadni, na de ez a sok mószer, meg ellenlépés, Dzsandannal, meg bérgyilkosokkal...
9/10
Roxer 2016 nov. 29. - 07:29:40 9/10
(2011/2695)
Majd fogsz kapni,de szerintem 10/10 :)
Amúgy ha már harmadik évad hallottad a tegnapi történéseket? :)
gigi1 2016 nov. 29. - 06:56:21
(2010/2695)
De aranyos vagy, hogy hiányolsz :) Néha bele-bele olvasok a fórumban. De mostanában a 3. évad jobban leköt. A 2. már nem annyira érdekel. Na de ha Cihán ellen kell hozzászólni, és ki kell állni Roxer mellett akkor itt vagyok. :)
Cihánt én a sorozat elsõ perce óta rühellek. Agresszív, arrogáns, nagyképû, magát tökéletesnek képzelõ pasi, aki uralkodni próbál mindenki. Soha nem ismeri el ha hibázik, a bocsánatkérést pedig hírbõl sem ismeri. Szerinte (és a rajongói szerint is) soha semmi rosszat nem tesz, ilyen áldott jó ember még soha nem volt ezen a földön.
Írod, hogy Harun milyen szemét, hogy börtönben juttatta C-t. Basszus ez a szent ember egy fiatal fiú halálának körülményeit akarta eltusolni. Bizonyítékokat tüntetett el, a holttesttel is machináltak vmit.A nagy tisztességes, etikus stb. embert egyáltalán nem izgatta, hogy bûncselekményt követ el, hogy annak a szegény fiúnak van családja, szülei, akik szenvednek attól, hogy nem tudják mi lett a fiúkkal, h halt meg stb. Ha Cihán valóban olyan jó ember lenne, akkor rögtön a baleset megtörténte után hívta volna a zsarukat, együttmûködött volna velük, és az ügyet simán lezárják. Ebben a sztoriban pont H. volt a jó fiú. Õ viselkedett törvénytisztelõ állampolgárként. Segített a rendõröknek felgöngyölíteni az ügyet. :) Persze Cihán itt sem hibázott semmit. Mindenért más a hibás. Az elsõ évadban Dilara, most a másodikban Harun.
Cihánban egy pozitív van, hogy valóban mindig megvédi a hülye kölykeit. Bármit csinálhatnak apuci a pénzével megold mindent. Elkényeztetett kis gazdag kölykök.
A legrosszabb pedig az Cihánban, ahogy a nõkkel bánik. Minden sztereotípiát alátámaszt, amit a nyugati emberek gondolnak a muzulmán férfiakról.
Cihánnak addig jó egy nõ, amíg függ tõle, amíg nincs saját akarata. Amint öntudatra ébrednek, az már nem tetszik neki. Jön az ordibálás, a lelki gyötrés stb. Láthattuk, h bánt Güllel, amikor a nõnek végre olyan melója lett, amit szeretet, amivel elég pénzt is keresett, és amivel a saját lábára tudott volna állni. Vagy ott van Ayse aki Candan mellett messze a legfüggetlenebb, legtalpraesettebb nõ a sorozatban. Na õ csakúgy nem láthat senkit vendégül a házában C engedélye nélkül, ha meg rámert kérdezni, hogy ugyan már mi az az idilli családi kép az újságban, még a szent ember volt besértõdve, h meg meri ezt tõle kérdezni. Jaj annak aki C hibátlanságát meri megkérdõjelezni. Nem rég meg Ayse szinte könyörgött a férfinak, szerelmet vallott neki, az meg szóra sem méltatta. Az ilyen dolgok jobban fájnak az ütéseknél is.
A feleségét, Dilarát, pedig valóban lábtörlõnek használja a sorozat elsõ perce óta. Annak a nõnek még azt is meg kellene kérdezni, hogy egyáltalán levegõt vehet e a jelenlétében. ....Tettszett, ahogy D. elküldte a múltkori részben. végre kiállt magáért. Persze miért is tartaná tiszteletben azt a kérést, hogy ne menjen a házába, azóta is ki be járkál. Már vártam, hogy Aysét megkéri, hogy maradjon a villában Ozankát ápolni. Cihán szereti az épp aktuális nõjét beköltöztetni a felesége otthonába. :P
Cihán egy abszolút fejlõdésre alkalmatlan karakter. Meg se próbál változni v. javítani a tettein. Mondjuk szerinte (és a a rajongói szerint is) neki nem is kell, mert õ mindig mindent jól csinál. Ez a legnagyobb különbség közte és Harun között. utóbbi nem szent, nem is próbál annak látszani. Viszont beismeri ha hibázott, képes elnézést kérni, próbál (kisebb-nagyobb sikerekkel) változni.. Õ nagyon sokat fejlõdött a kezdetek óta. kb. 20 bölüm, olyan 60 rész, óta már egyáltalán nem foglalkozik a cihán elleni bosszúval. (utoljára a bérrgyilkos volt az esküvõs részben). Õt már csak Dilara és a pici érdekli. Õ az igazi család centrikus ember, aki tudja, h anya és gyermeke együtt egy csomagban jár ..:)Ellentétben Cvel aki ha az érdeke úgy kívánja (pl. Gül. bugyijához közelebb kerülni) akkor simán szétválasztja õket, vagy legalábbis segédkezik benne (Cansu- Dil).
Sajnálom, hogy Cihán lett a sorozat központi figurája. Igazán egy eltévedt golyó õt is megtalálhatná....:P
9/10
Roxer 2016 nov. 28. - 21:28:53 9/10
(2009/2695)
Konkrétan szerintem most Hazal fizeti majd az abortuszt :) Feltéve ha a csaj hajlandó lesz rá.
Érsekvári 2016 nov. 28. - 20:49:22
(2008/2695)
Teljesen lökött ez a két fiatal Ozan és Hazal . Cansu szerencséjére nem rájuk ütött más a vérvonal . Ahogy magához tért Ozan egybõl ordít , mert amit hallott Hazaltól kikészítette , elrohant otthonról egészen Dzsandanig meg sem állt . A nõ pedig leadja az egész történetet telefonon Mahidének ami Ozannal történt .
Ez az Özgür most már totál bankautomatának nézi Hazalt , szerintem megfogja valahogy tudni a srác mással is kavar , sõt a gyereket is elõbb utóbb .
Deniz most már nagy tervekben gondolkodik , Cihan az apját akarja megismerni . Rahmi családi ügye kiderült , Burhan most nagy titkok tudója lett .
Ozan megköszöni Aysénak amit érte tett és miközben beszélgetnek , megtudja Harun a rokona . Az apját letámadja hogyha ezzel a nõvel kavar , akkor nem szólhat bele abba se , ha õ Dzsandannal van továbbra is .
malvinkicska 2016 nov. 28. - 20:45:14
(2007/2695)
Úgy volt az szedálva sehogy, mert egy ember annyi gyógyszertõl napok kellenek észre térjen, egyáltalán nem hiteles itt sok minden.
9/10
Roxer 2016 nov. 28. - 19:58:59 9/10
(2006/2695)
Jó, hogy van pszichiáter a családban mindenkinek komoly fobiaja van. Cihan elmondja Aysenak, hogy azért nem bekult Harunnal, mert biztos készül valamire pedig nem is készült, na majd most,.Ugyanakkor Ozan meg õrá akad ki mintha direkt Harun rokonaval akart volna kezdeni. Az csak nekem fura, hogy ennyi nyugtató után Ozan felpattant és úgy üvöltött mint régen? Cihan meg félig szimatolni ment Deniz cegehez nem érti honnan lett közgazdag hirtelen.
malvinkicska 2016 nov. 28. - 19:33:46
(2005/2695)
Nekem is feltûnõen sok, nagyon lovagolják ezt a fiatalkori halál eseteket, másat is írhattak volna bele, na de mindegy most már ez van.
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 18:44:42 7/10
(2004/2695)
Korábban már Dzsihán elbeszélésébõl tudjuk, hogy halt meg a húga, de Dzsihán is csak úgy tudja, hogy öngyilkos lett, mert az apjuk hozzákényszerítette egy durva fickóhoz, akinek sokkal tartozott.
Kicsit sok itt az öngyilkos húg... Hová lett Rahmi veje?
Andó Gertrúd 2016 nov. 28. - 18:31:37
(2003/2695)
Nagyon durva ez a törtenet Rahmival es a länyäval :(
malvinkicska 2016 nov. 28. - 18:03:23
(2002/2695)
Hazal nem javul meg szóra sem érdemes, mert csak mindig a kakit keveri, azt várom most megtudja, hogy Özgürnek gyereke lesz másik lánytól az a sok pénzt meg ráköltötte.
Ozan belehabarodott Dzsanba, egészségére az sem százas agyilag az biztos.
Ayse elég normálisan beszélt vele, és valóban nem tehet róla, hogy Harun rokona.
Cihan meglátogatta Denizt, és az elmondta mit szeretne kivel, tetszett C-nek.
Burhan egy Ibrahim nevû emberrel beszélget, aki elmondja hogy tette tönkre Rahmi a lányát Denizt, az az Ömer a volt férj ledobta az emeletrõl itt már volt annyi fiatal halott, elég követni, és ezek most mindet fölemlegetik és bosszút forralnak.
Ozan összejön Dzsannal meg mondta az apjának.
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 17:53:45 7/10
(2001/2695)
A banya és Harun Hayal halálára emlékeznek a temetõben.
Rahmi értesíteni akarja Dilarát, hogy Dzsihán kihozta a diliházból Ozant. Hazal elpöntyögi Szevincsnek, hogy mi történt, hogy a nagyapja és az anyja bezáratta a bátyját a részvények miatt. Az ébredezõ Ozan meghallja ezt. Nekiesik a nagyapjának, hogy tehettétek ezt velem? Aztán elrohan hazulról. Dzsihán kétségbeesik. Ozan Dzsandanhoz megy, aki azt mondja, nagyon aggódott érte. Dzsandan felháborítónak tartja, hogy egy anya, meg a család ilyet tesz. Ozan nem hiszi, hogy az apja ne tudta volna a dolgot. Dzsandan felhívja Májdét és elmeséli, mi történt a fiúval.
Dzsanszu az apjával beszél, nem érti, hogy tehettek ilyet az anyja és a nagyapja a bátyjával. A lány rákérdez, hogy az apja jár-e Ayséval, a férfi nem tagadja. Majd felajánlja, hogy elkíséri Dzsanszut Deníz cégéhez. Gratulál a fiúnak a céghez, megnézi a terveket, amelyek alapján építkezni akarnak.
Hazal balhézik Emrahval, hogy hagyja õt békén. Egy Jeliz nevû lány fölkeresi Özgürt azzal, hogy terhes tõle. A fiú azt mondja, vetesse el a gyereket. Késõbb Hazal is megjelenik a fiúnál, aki valami tartozásra hivatkozással pénzt kér tõle.
Burhán kinyomozza, hogy Rahmi lányát a férje ölte meg, mert a nõ el akart válni tõle. Rahmi is tudott róla, õ is látta, hogy a veje dobta ki az erkélyrõl a lányt.
Ozan találkozóra hívja Dszanszut, elmondja, mit tett vele a családja. Dzsanszu védi az apját, õ nem tudott róla. Megtudja tõle, hogy Ayse az apja szeretõje. Elmegy a lányhoz a klinikára és kérdéseket tesz föl neki. Megtudja az igazat a bezáratásáról. Míg Aysénál van, Harun keresi a lányt, így a titkárnõtõl megtudja, hogy õ Ayse unokabátyja. Bemegy az apjához az irodába. A fiú nem hiszi el, hogy az apja nem tudott Harun és Ayse kapcsolatáról. Kéri, hogy az apja ne szóljon bele az életébe, õ Dzsandannal marad.
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 17:36:38 7/10
(2000/2695)
Amúgy én is szidom a megújult port.hu-t, meg azt is, aki kitalálta. Sokkal szarabb, mint valaha volt.
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 16:58:43 7/10
(1999/2695)
Menj a 'vissza' nyillal vissza és küld el megint. Nekem is sokszor csinál ilyet.
Andó Gertrúd 2016 nov. 28. - 16:21:51
(1998/2695)
Irtam neked egy hosszu hozzäszoläst, erre kiirja a port, hogy "nincs kivälasztva a hsz tipusa" es elszällt amit irtam .
Ki erti ezt ??? :)
Andó Gertrúd 2016 nov. 28. - 16:07:14
(1997/2695)
" Szent Cihan " :))))
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 12:59:50 7/10
(1996/2695)
Sajnos pont egy másik fórumba írtam ezt, hát....
Harunnal kapcsolatban írtam:
Itt pont Dilara lenne a téma. Dilara már töbször kifejtette, hogy a gyerekeivel tartaná a kapcsolatot, ezt tekintetbe kéne venni. Vajon hogy képzeli el ezt Harun? A kapcsolatot Ozannal? Hazallal?, Dzsanszuval? ????
Én úgy gondolom, hogy ez a pasi hangyányit sem gondolkott ezen, hogy õ csak és kizárólag Dilarában és Demir Alazban gondolkodik... De ez nem megy! Dilarának kapcsolatai vannak Ozannal, Hazalal, Dazsnszuval... mit képzel a pasi???
Nekem Harun hozzáállása bármihez is nagyon nem meggyõzõek... ÁÁÁÁ