7/10
napraforgó 2016 nov. 09. - 17:52:06 7/10
(1815/2695)
Burhán lakása olyan, mint egy múzeum, vagy egy antiquitás. Mindenfelé értékes holmik, bútorok, kristályok. ..... Deniz haragszik az apjára, mert nem kíméli a lábát, még el is ment valahová otthonról. Burhán sürgeti, hogy beszéljen Dzsanszuval, ne vegye félvállról a szerelmet. A saját rossz példáját hozza föl.
Özkán vacsorázni viszi Szevincset, játsza neki a nagymenõt. Parfümöt vesz neki (törököt), Londonból hozta...majd szerelmet vall.
Dilara visszaér Haruntól, elpanaszolja Dzsanszunak, hogy Harun nem hiszi el, hogy Alaz az õ fia, tesztet csináltatott a cumiról. A két nõ tudja, hogy a cumi Dzsan Hasmeté, de Harun olyan gonoszul nézett, õ meg annyira megdöbbent, hogy nem is mondta. Dzsanszu azt tanácsolja, csináltasson egy másik tesztet, de Dilara már nem akarja megalázni magát és bizonygatni az igazát. Kopogtatnak, a rendõrség jön (vajon honnan tudták, hogy hová költözött a villából??), õrizetbe veszik Dzsandan Szojlu elleni merénylet gyanújával. És már viszik is el. Dilara azt kéri Dzsanszutól, hívja fel Dzsihánt. Dzsanszu nem éri el telefonon az apját, Ozant próbálja, de a fiú sem veszi föl, õ épp a kórházban vár Dzsandan mûtétjének a végére. Rahmit próbálja, de az meg kártyázik, kinyomja a telefont. Dzsanszu kétségbe van esve, a baba sír, meg kéne etetni, de a lány azt se tudja, hogyan. (Mintha nem Dzsanszu lakott volna egy ideig Özkánnál, amikor a kis Dzsan született, nem õ pelenkázta, etette, meg ringatta volna a kisöccsét... Jól elfelejtette, hogyan kell csinálni, ugye?)
Deníz elgondolkodik az apja szavain és felhívja Dzsanszut, aki sírva mondja el neki, mi történt. A fiú rögtön megy, hamar megérkezik.
Dilarát ki akarják hallgatni, a nõ az ügyvédjét kéri. Yildrim jön rögtön, kérdi, mi történt. Dilara is meglepõdik, amikor az ügyvédtõl hallja, hogy Dzsandanra rálõttek. Azt is tudják, hogy õ dél körül nála járt és megfenyegette a nõt.
Deníz hazaviszi a villába Dzsanszut és Demírt. Hazal persze cirkuszt rendez, de Deníz nem hagyja magát. Közben Dzsanszu sms-ben tájékoztatta Rahmit, aki erre otthagyja a kártyapartit. Az öreg is Deníz szapulásával kezdi, ahogy belép, de Dzsanszu túlkiabálja, elmondja, hogy az anyját rendõrök vitték el.
A kihallgatáson Dilara azt vallja, néha meglátogatja Dzsandant, este meg, amikor meglõtték, otthon volt. A nõt nem engedik el, fogdába kerül. Rahmi Yildrimtõl tájékozódik, és a két lánnyal rögtön indulnak a rendõrségre. Yildrim elintézi, hogy pár percre bemehessenek és láthassák az anyjukat.
Dzsihán a kanapén romantikázik Ayséval, így nem tud semmirõl. Reggel megnézi a telefonját, Dzsanszu üzenetét látva sajnálja magát, hogy egy nap nyugalma sincsen.
Hazaérve Dzsanszu könyörög neki, mentse meg az anyját. Kerimán persze rögtön befészkeli magát a villába újra.
Dzsihán a lányokkal és Rahmival a bíróságra megy, Dilara tárgyalására, de a lépcsõrõl õ visszafordul.
Szevincs felhívja Májdét, pletykálja neki a híreket a villából. Közben behallatszik a telefonba Kerimán ordibálása, aki Dzsan Hasmet cumiját keresi. Májde és Harun számára nyilvánvalóvá válik, hogy egy másik baba is elõfordul néha a villában. Harun összeomlik: nénikém, mit tettél?
(Hja, az, hogy õ mit tett, az még nem jutott el az agyáig... de megérdemli ez a szarkeverõ)
7/10
napraforgó 2016 nov. 09. - 12:37:36 7/10
(1814/2695)
:D :D :D
9/10
Roxer 2016 nov. 09. - 09:18:27 9/10
(1813/2695)
Dilara egy elnyomott török nõ. Amikor Cihan mesélte neki Aysét akkor is beleakart kezdeni Harunba ,de Cihán közbevágott,így elhallgatott. Most is kezdte volna mondani,hogy ez a cumi nem is Demíré,de Harun leugatta így feladta,hogy meggyõzze.
Én biztos mondtam volna neki,hogy holnap szépen menjünk el a gyerekkel és csináltassunk DNS-t. Majd miután megtudja,hogy mégis övé akkor jól eltiltom tõle. Aztán kaparhat,meg könyöröghet.
7/10
napraforgó 2016 nov. 09. - 07:50:46 7/10
(1812/2695)
- Engin mindig rendes volt Özkánnal, még akkor is adott neki pénzt, amikor meg sem dolgozott érte, és neki se volt sok.
Ez a kis lenyúlás, sikkasztás nem volt szép. Na de Özkán végülis egy börtönviselt bûnözõ, az, hogy egy ideig elég rendesen viselkedett, egy dolog. Nem igazán tudom, mi szükség volt erre? Szevincs nem éri meg. (amúgy Szevincsnek a hivatalos bébiszitteri fizetésén felül ott voltak Hazal juttatásai is, aztán ugye Májde is pénzelte, hogy az õ hivatalos kémje lett.) Nem is értem, miért veszkõdik annyira a pénzes pasik után. Özkán azért nem egy fõnyeremény....
- Harunt már látom, ahogy rimánkodik, könyörög Dilarának, pont úgy, mint az elõzõ alkalommal. Majd rinyál, hogy õ aztán mennyire szereti a nõt, csak ugye összezavarodott, azt hitte, a nõ megcsalta, blabla......Sajnos Dilara nem egy jellembajnok, biztos megadja majd magát neki.
- Dzsandan lelövése miatt Dilara biztos bajba kerül, mert vagy a rendõrség találja meg a telefonján a felvételt, vagy maga Ozan adja át - hát erre majd kíváncsi leszek... Mert Ozan bosszantani akarta az anyját, na, de hogy börtönbe is juttatná... azt talán nem.
- Májdénak agydaganata lesz? Ó bárcsak. Annyira ellenszenves az a nõ, jó lenne, ha kilépne a sorozatból. Harun rossz szelleme, és most még jön Ayse igazi anyja is, akirõl még nem tudunk semmit sem....

Én azért nem szeretném, hogy sok idõ teljen el a sorozat 3. évada és ez között.
Ott van pl. a Don Matteo, én bizony egy-másfél, két év szünet alatt elfelejtem, hol is tartottunk, épp mivel is fejezték be. De abban legalább nagyjából függetlenek egymástól az egyes epizódok, itt meg nagyon is szervesen összefüggnek. Nem, ne legyen szünet, haladjunk!
offtopic
ildimix 2016 nov. 09. - 06:55:14
(1811/2695)
Öszkanban 1 óriásit csalódtam meglopta a munkaadóját és egyben barátját. Nagyon jól tudja, hogy pénzszûkében van mégis átverte. Én a helyében végleg kirúgnám Öszkant.

Harun is szemét volt Dilarával kíváncsi leszek hogyan fog tõle térden állva bocsánatot kérni.

Dilara most bajban lesz biztos õt fogják gyanusítani az ügyvédnõ lelövésével.

Szerintem ajse nevelõanyjának agydaganata van és kilép a sorozatból.

Remélem a 3. évad elõtt tartanak 1 kis szünetet nekem már 1 kicsit sok ez a sorozat.
7/10
napraforgó 2016 nov. 09. - 03:44:23 7/10
(1810/2695)
Én el szoktam olvasni az elõzeteseket, habár nem sok információt tartalmaznak., mindig vannak meglepetések...
Spoiler
Annyi kiderül késõbb, hogy ez a Hatidzse Ayse vér szerinti anyja, aki börtönben volt. Hogy miért került oda, azt nem írták le, de én valami olyasmire tippelek, hogy talán a férjét ölhette meg. Ezért vehette magához Majde a kislányt és ezért mondhatta azt neki, hogy a szülei meghaltak autóbalesetben. Azt mégse mondhatta, hogy anyukád megölte apukádat... Na persze, ez csak tipp, de majd kiderül.
Spoiler off
-----
Dzsandat lelõhette Jüdzsem is, illetve az õ megbízásából valaki, Persze Rahmi is állhat a háttérben. Mivel most nem Szuát intézte a "ráijesztést", lehet, hogy súlyosabbra sikerült. Azért egy ilyen utcai lövöldözést nehéz úgy irányítani, hogy ne haljon meg az áldozat, ezért én inkább Jüdzsemre tippelek. Meg aztán lehettek a nõnek más alvilági kapcsolatai is....
Harun most szomorú, de eltökélt arccal bámul a semmibe, mikor Dilarát megalázta és elküldte, de gondolom, majd kétségbeesetten fog könyörögni neki, hogy tévedett, meg szereti és bocsásson meg neki, és amilyen hülye ez a Dilara, a sokadik nyavajgós könyörgés után majd újra megbocsát. Én tuti kirúgnám az ürgét, velem ezt nem játszatná el.
----
Sajnos csalódtam a korábban kedvelt Denízben is, az is nagyon behódolt a bûnözõ apukának, anyuka már feledve, élvezi apuci ebül szerzett pénzét és javait. Már fegyvere van, verekszik, lövöldözik, stb. Hová lett a korábbi kedves, szolíd mérnökhallgató?
9/10
Roxer 2016 nov. 08. - 19:58:43 9/10
(1809/2695)
Apuka embere lõtte le,ki más?. Azt kérte ne haljon meg,ez volt az ijesztés. Azért belelõtt vagy hármat az ürge. :)
malvinkicska 2016 nov. 08. - 19:51:29
(1808/2695)
Tudod ezeknél nem számit mit mondanak itt a halott is feltámad, én az anyjára tippelek, mert attól a Harun banya nénikéjétõl minden kitelik, attól régen akasztottak jobbat, majd látjuk.
Érsekvári 2016 nov. 08. - 19:34:08
(1807/2695)
Kíváncsi leszek amikor valamilyen úton módon mégis bebizonyosodik mégis Haruné a gyerek , hogyan fog a pasa Dilarához viszonyulni . Nagyon gyorsan tud váltani ez az ürge .
Egy gerinctelen szemétláda . Dilara helyzetét azért átlehet érezni most , de biztosan megfog bocsájtani ennek a hólyagnak .
Szerintem is a nõ Ayse közeli hozzátartozója lehet , de egyszer azt mondta balesetben meghaltak a szülei , azért nevelte fel õt Mahide .
Na majd kiderül ki ez és mi a története . Börtönrõl már beszélt .
Dzsandant valaki más lõhette meg és nem az akit Rahmi felbérelt , mert azt mondta neki az öreg csak jó alaposan ijesszen rá .
De bármi elõfordulhat .
malvinkicska 2016 nov. 08. - 19:06:47
(1806/2695)
Belenéztem már a török TV-én de dög unalom volt nekem, ez is az akkor mit tudnak még bele tenni, nem olyan mint a többi török sorozat.
A véleményem ez a kinek más azt is elfogadom, nem vagyunk egyformák.
9/10
Roxer 2016 nov. 08. - 18:50:25 9/10
(1805/2695)
Remélem nem,mert a harmadik évad is jónak tûnik.
malvinkicska 2016 nov. 08. - 18:38:37
(1804/2695)
Ezekben tisztesség nem szorult egy csepp se, így könnyû gazdagnak lenni, hogy uzsorás kamatra ad kölcsönt.
Szerinted az Aysa rendelõjében megjelent idõs hölgy az anya lehet, én nem olvasok elõzetest, mert rájöttem össze vissza van, írva és így nem érdekel lesz ami lesz.
Nemsoká vége de nem is bánom.
7/10
napraforgó 2016 nov. 08. - 18:17:55 7/10
(1803/2695)
Burhánnak is van bõr a pofáján, elõbb felgyújtatja Szuát kamionjait, aztán meg megszervezi, hogy kénytelen legyen õtõle köcsönkérni. Az uzsorakamattal meg majd az ingatlanjait is elszedi tõle. Szuatnak meg csak annyi a bûne, hogy Rahmival barátkozik.
9/10
Roxer 2016 nov. 08. - 18:14:46 9/10
(1802/2695)
Harun egy seggfej volt ma. Dilarát elõtt is szerette gyerek nélkül,most miért feltétel a közös gyerek? Jah,mert becsapta,de mi érdeke lett volna ilyesmire? Semmi. Dilara meg haragszik rá amiért nem bízott benne és DNS-t csinált.Azt nem tudja,hogy nem õ volt,hanem az öregasszony. Persze már megint a kommunikáció hiány,meg az önérzet.Ha Dil azt mondja,márpedig ez a gyerek a tiéd,menjünk el együtt és csináljunk egy DNS tesztet minden megoldódik.Így még futnak egy pár kört.Dilnek most se Cihan,se Harun.
Cihán továbbra sem böki ki Harun nevét Aysénak.Az is a balhét várja,hogy ki tudódjon.
Az idõs nõ Aysénál tudjátok ki volt? Sejthetõ szerintem,meg olvastam is :)
malvinkicska 2016 nov. 08. - 18:03:10
(1801/2695)
A mai rész nem olyan sokat ért, Hazal hazudozik össze vissza, olyan szemtelen mint volt és dög unalom.
Aztán Cihan bánatos amiért Dil nem mondta el neki ezt a H történetet, és most dil két szék közül a pad alá esett, mert a vén banya bekavart a cumival, de úgye Harun sem tiszta agyilag, mindent el hisz annak a vén pletyka fészeknek.
Az a nõ aki Ayse rendelésén megjelent szerintem jelentõs valaki lehet mivel a név táblát simogatta mielõtt bement.
Aztán Rahmi barátját Burhan segítette ki anyagilag, mivel leégett a kamionjai.
Rahmi arra akarta kérni Dzsandánnak ártson, de megtette más, mert nem igen gondolkodott lõtt.

A betegségek sora megjelent már még ez a vak muzsikus még kellett bele, hogy milyen jó ember C fényezték egy kicsit.
A sorozatban több hazugság van , mint a Mexikóiakban, ezek onnan mintáznak.
7/10
napraforgó 2016 nov. 08. - 18:01:44 7/10
(1800/2695)
Úgy tûnik, Dilara önmagában nem elég értékes Harun számára, õt csak a gyerek tette értékessé, legalábbis, amíg azt hiite az övé. De egy "Dzsihán-sarjjal" aztán tényleg elfogadhatatlan... És hol a feltétlen bizalom, ami nélkül nem szerelem a szerelem?
7/10
napraforgó 2016 nov. 08. - 17:55:19 7/10
(1799/2695)
Özkánnak föl a feje, mibõl viszi el Szevincset vacsorázni. Ozan barátja jön a kocsijáért, Özkán lenyúlja a munkadíjat, a távollévõ Enginnek meg hazudik a pénzrõl.
Emrah hívja Hazalt, a lány megint hülyíti, nem ér rá, stúdió, meg felvétel, blabla. Özgürt idegesíti a másik fiú nyomulása.
Ayse egy tanárával megnézeti a banya MR felvételét, aki szerint lehet, hogy csak filmhiba, meg kellene ismételni, csakhát a néne gyanakvó...
Szuát fölkeresi Burhánt pénzt akar kölcsönkérni, hozzá irányították. A maffiózó kemény uzsorakamatot számol. (40%)
Szuát haragszik Rahmira, mert nem akart neki pénzt szerezni, ezért õ sem akar az öregnek piszkos munkát végezni. Rahmi talál valaki mást, Dzsandanra akarja rászabadítani az embert, hogy szálljon le Ozanról.
Emine telefonon pletykál Szemával, elmeséli, hogy egy nagy veszekedés után Dzsihán elzavarta Dilarát a háztól. A nõ elment a babával meg Dzsanszuval. A múmia meg kihallgatja õket, rögtön továbbmondja Harunnak. Tépelõdnek, mi történhetett, mert ha Dzsiháné a gyerek, akkor hogy engedhette el? Nyilván tudomást szerzett a Harunnal folytatott viszonyról. Dilara hívogatja Harunt, majd sms-t küld, nem érti, mi történt, beszéljenek. A banya arra biztatja Harunt, zárja le a kapcsolatukat. A férfi megígéri, hogy úgy tesz.
Egy középkorú nõ jelentkezik Ayséék klinikáján, Ayséval akar beszélni. Ayse nem akarja vállalni a nõt páciensként, de aztán megsajnálja. Hatidzse sírdogál a rendelõjében, álmatlanságban szenved. Kiderül, hogy börtönben volt, most házicseléd.
Dzsihánnak egy vak hegedûs húzza egy étteremben, hosszasan danolásznak. (vajh miért nem ezeket a jeleneteket kurtítják meg?) Dzsihán titokban pénzt dug a zenész zsebébe. Aztán Aysénak panaszkodik, hogy a felesége milyen csúnyán átverte.
Dilara a hajóján találja meg Harunt. értetlenkedik, hogy miért nem veszi föl a telefont? A férfi átadja neki a DNs tesztet a cumival és közli, hogy Alaz nem az õ fia. Dilara megdöbben, hogy nem bízik meg benne, nem hisz neki. Magyarázattal akar szolgálni, de Harun meg se hallgatja. Köztük vége mindennek. Dilara letörten megy el, ezek után hogy szeresse ezt az embert?
Dzsandan hazafelé tart, a háza elõtt kiszáll a kocsijából, amikor egy autóból több lövést adnak le rá. A merénylõt nem látni és gyorsan el is hajt. Az összeesõ Dzsandanhoz Ozan szalad ki a házból.
Magenta99 2016 nov. 08. - 17:14:21
(1798/2695)
Egyáltalán nem a hûtlenség Cihán baja, hanem az, hogy õ segített Dilarán, az meg a háta mögött továbbra is viszonyt folytatott a legádázabb ellenségével, aki börtönbe juttatta, pénzügyileg, üzletileg a padlóra akarta küldeni, bemocskolta a hírnevét, stb....
7/10
napraforgó 2016 nov. 08. - 16:24:49 7/10
(1797/2695)
Nem vitatkozásként mndtam, föl ne vedd!
7/10
napraforgó 2016 nov. 08. - 12:21:37 7/10
(1796/2695)
Dzsihán Haruntól is bennrohadhatott volna a börtönben élete végéig is, õ csak azért adott pénzt az óvadékra, hogy ezzel a gesztussal elszakíthassa Ozant a szüleitõl.
Úgy gondolom, hogy ez is valami török mentalitással kapcsolatos dolog lehet, hogy a fiú, az egyetlen fiú megtagadja az apját, na az jobban fáj, mint a börtön.