9/10
Roxer 2016 nov. 20. - 10:30:46 9/10
(1915/2695)
Az a 12 rész is 36 magyarnak felel meg.Tehát lesz másfél hónap elõnyük.
Mondjuk ha tartjuk a tempót elõbb-utóbb utolérjük õket szerintem is.
7/10
napraforgó 2016 nov. 20. - 03:50:13 7/10
(1914/2695)
Bizonyos negatív tulajdonságokat el tudok én is fogadni, az embereknek általában vannak hibáik, de van, amit nem, és ezek azok a dolgok, amik már büntetendõk. A bûncselekményeket nem tolerálom, Így Hazal gyújtogatása, vagy Burhán maffiakapcsolatai. Deníz most nagyon azon a határon van, amikor átkerül a sötét oldalra. Még egy kis verekedés talán belefér, de már a lövöldözés nem. És nem látom elõre, hogy merre halad a fiú.
Rahmi akciója, a lövöldözés Dzsandanra sem fogadható el és az Ozan elleni mostani akciója is túlmegy azon a határon, amit családon belül el lehet fogadni nevelési módszerként.
Andó Gertrúd 2016 nov. 20. - 01:14:07
(1913/2695)
Erdekes lesz, hogy hogyan kepzelik leadni a magyarok a 3.evadot, hiszen kint is csak kb 12-13 reszt adnak le addig, heti rendszeresseggel. A szinkronrol nem is beszelve.
8/10
Elhaym 2016 nov. 19. - 23:43:50 8/10
(1912/2695)
Én azt szeretem, ha a pozitív szereplõknek is van negatív tulajdonsága. Igaz azonosulni emiatt nem tudnék velük, de sok szereplõt kedvelek.
Andó Gertrúd 2016 nov. 19. - 18:05:16
(1911/2695)
Lehet ugy gondoltäk a forgatokönyvirok, hogy a ver valoban nem välik vizze es a JOFIU Deniz siman elfogadja a läthatoan bünözö apät es annak tisztessegtelen vagyonät csak azert hogy megfelelö partnere legyen Dzsanszunak ?
7/10
napraforgó 2016 nov. 19. - 17:53:35 7/10
(1910/2695)
No látod, a Deniz fiú tényleg kifogástalan megjelenésû. Sötét haj, világos szemek, világos arcbõr, szépen metszett orr és száj, a vállak mérete nagyon tetszetõs, magasság megvan, õ valóban jóképû.
Mikor elõször föltûnt, a kórházi jelenetnél, azt mondtam, anyám, ez pont olyan, mint Ozan, csak kicsit sötétebb színekkel. (Nem szõke és a szeme sem olyan világoskék) de az arcvonásai, frizurája eléggé hasonlít.
Kár, hogy a szerepe szerint eléggé elkutyult...
Andó Gertrúd 2016 nov. 19. - 17:43:24
(1909/2695)
Tevedtem, nem a vondermonarchiat kaptam vissza. No ezen meg dolgoznom kell :)
Andó Gertrúd 2016 nov. 19. - 17:42:17
(1908/2695)
Visszaszereztem az egyik nickemet, igaz ezzel meg 2011 majusäban kitiltottak, de ugy tünik az uj port mindent leradirozott, a fekete listäkat is :))

No igen, ilyen az izlesem, tetszik nekem a magas karcsu Cihan es Deniz is, de siman bevällalnäm ( szerintem ezt az eszem mondja) a megbizhato csillagszemü ügyvedurat is :)) Szerintem nagyon jo a sorozat szereplövälogatäsa, nagyon szep, mutatos embereket välasztottak, lätszik hogy egy izig-verig felsö osztälybeli kasztrendszert akartak bemutatni a figuräkkal a lakäsokkal, helyszinekkel, autokkal. Egyebkent valoban ennyire tiszta Isztambul ( kiveve a nagyobb forgalmu szemelyi hajokikötöket) .

Mär csak egyet nem ertek, miert lakik Burham bätyäm egy csillärboltban :))
Andó Gertrúd 2016 nov. 19. - 17:33:29
(1907/2695)
Szia !

A hozzäszoläsok alapjän tudom, hogy sokakat irritäl Cihan vagyis a szinesz gesztikuläläsa. Az biztos, hogy kinezetre igyekeznek az europai embernek megfelelö szineszeket keresni a sorozataikba. Nem sok török sorozatot lättam, de a föszereplök egyre inkäbb magas, ha lehet kekszemü vekony sportos alkatuak, es ha lehet finom arcvonäsokkal, ezek pedig igazän nem az ätlag török kinezetü emberkek jellemzöi.

Mikor värok a Pennyben a kasszära akkor gyorsan ätfutom az Epizod ujsäg cikket a sorozatrol, melyben persze leginkäbb a Cihant alakito szinesz elviselhetetlen termeszeteröl irnak. Nem mondom, hogy minden hazugsäg, hiszen nem elek vele. Biztosan szereti az alkoholt, nehez termeszete lehet es keves barätja, de ugy lätom hogy mindezek ellenere rä epül a sorozat, gondolom a kinti közvelemeny kutatäsok ugy lätjäk, hogy a török nezönek ez tetszik, tehät nyugodtan kenyere-kedvere borithatja ki idegileg a partnernöit :)

Egyebkent nem is azon szoktam csodalkozni, hogy valakinek Harun tetszik, hiszen izlesek..., raadasul a Harunt alakito szineszre is mindig jol szabott divatos ruhäkat adnak, a szemei sokakat megbabonäzhatnak, szep mely a szinesz hangja, hanem az amikor Cihant ( a szereplöt) azonos szintre emelik vagy inkäbb harun alä teszik, mint sorozatbeli jellemet. Pedig ö is kiabäl, megbänt, van hogy nem gondolkodik csak üt de utäna belätja hibäit es probäl kibekiteni. Szerintem jol megirtäk a jellemet, jo ember - hibäkkal, egyältalän nem haragtarto vagy bosszuällo.
7/10
napraforgó 2016 nov. 19. - 17:23:35 7/10
(1906/2695)
Szia Zsebi tesója!
Tudom, hogy neked Yildrim bátyó is tetszik, korábban már írtad, hogy neked eléggé az eseted. Igen, õ végülis egy jó ember, habár nem annyira fõszereplõ. Meg Ayse is az, kicsit zavaró ugyan az a kamaszlányos viháncolás a barátnõjével, de a jellemével nincs bajom. Dzsihán viszonylag csinos férfi, de a magasságához lehetne kicsit vállasabb és a combjai is elég satnyák. Egy férfin legyen kis izom, ne legyen ruhafogas.
........
Roxernek:
Harun akkor is hord mellényt, ha nem hivatalos tárgyalásra megy, de akkor is ki van gombolkodva, ha igen. Én meg is jegyeztem magamban, hogy háromrészes öltönyhöz nem annyira illik a szõrõs mellkas.... Na, ennyire nem kellene lezsernek lennie.
Különben a nadrágjai is nagyon passzentek, nem tudom, hány éves a színész, én úgy 45-50 közé saccolom, és ehhez a skinny stílushoz õ se nem elég fiatal, se nem elég magas.
Ozan is sokszor van kigombolt ingben, de úgy rémlik, 3-nál több gombot õ sem gombol ki. Meg aztán az õ 20 éves mellkasa mégiscsak jobban tetszik....
9/10
Roxer 2016 nov. 19. - 16:26:22 9/10
(1905/2695)
Szerintem nem mindenki utálja Cihant,csak én :) Sajnos ebben a szerepe mellett az is közrejátszik amit a színészrõl lehet olvasni. Ha csak kinézésre menne nekem is tetszene.
De legalább nem veszünk össze.
zsebi1966 2016 nov. 19. - 13:44:11
(1904/2695)
Szia !

( Vonder vagyok, csak valamilyen örült cyber-katyvasz miatt teso nickjen azonosit ez a bolond port-forum :))

Talältam neked ( vagyis magamnak) egy jo embert a soroztaban, Yildrimet :)
Cansu az utobbi jopär reszben azert is unszimpatikus szämomra, mert jopärszor ö köt vele Hazalba, illetve bemoszerolja sokszor. Pedig ha hagynä, akkor nem lenne annyi konfliktus, no persze meg törtenet sem :)
Szinte mindenben igazat adok neked amiket leirtäl, nagyon negativan mutat be mindenkit a sorozat.
Tudom itt minden nö utälja Cihant, de nekem nagyon tetszik ez a stilus, jokat vidulok a fennhejäzo, parancsolgato mozdulatain, szerintem jol äll neki. Biztosan ilyen az eletben is :) Valakinek Harun, nekem Cihan jön be.
zsebi1966 2016 nov. 19. - 13:34:41
(1903/2695)
.
9/10
Roxer 2016 nov. 19. - 10:29:00 9/10
(1902/2695)
Hát amikor tárgyal akkor elegáns,öltöny,ing nyakkendõ,mellény. Még jó,hogy buliba másként megy. De hát ízlések és pofonok :) Meg valószínûleg nem vagyunk egy korosztály sem.
7/10
napraforgó 2016 nov. 19. - 10:15:15 7/10
(1901/2695)
Nekem meg nagyon nem tetszik a derékig kigombolt ingeivel. Szerintem ez nagyon trehány megjelenés, és ha ilyen a trendi, hát nem kérek belõle. Nem várom, hogy egy férfi mindig nyakig gombolt vasalt ingben legyen, nyakkendõvel, de 4 kigombolt gomb nekem már sok. Trehány, illetlen, stb. Egy nagymenõ üzletember ne nézzen ki úgy, mint egy szélhámos, bûnözõ. Márpedig most pont úgy néz ki. Mint ahogy az is.
9/10
Roxer 2016 nov. 19. - 09:43:48 9/10
(1900/2695)
Sok igazat írsz, de Harunrol nem. Eleve õ sem tisztán rossz vannak jó tulajdonsagai is. Ezenkívül bár tényleg alacsony de szerintem jó pasi. Az öltözködési stílusa is bejon most is ahogy betoppant Ayse bulijára nagyon trendi volt. :)
malvinkicska 2016 nov. 19. - 08:03:19
(1899/2695)
A szép összegzésed olvasva teljesen így van tudvalevõ, én nem titkolom sok török sorozatot nézek néztem, de sajnos azt kell, hogy írjam majd nem mindben a sok hazugság testvér harc becsapás, csak sokszor annyi a különbség, ezek nem ordítanak, hanem csendben teszik egymást tönkre.
Aztán ezek a sorozatok tul sok részbõl állnak és szerintem a téma sem bírja el és át esnek a ló túl oldalára, mert itt is maradtak bõven nyitott kérdések.
A színészek jók, de én még igazi szép romantikus sorozatot nem nagyon láttam, talán a Szív Útjai, meg a Tiltott szerelem azok régebbiek, most nézem A Karadayí az nagyon érdekes, az sem egy esti mese, de azt tudtam mikor elkezdtem a színészi alakítás abban páratlan, legalább is nekem.
A kis Günesi, abban is van minden, aztán már nem is sorolom nem utatok senkit.
7/10
napraforgó 2016 nov. 19. - 06:37:13 7/10
(1898/2695)
Valahogy egyre jobban eldurvul, elvadul ez a sorozat is. A török sorozatoknál - én azt látom (már amennyit néztem), hogy nincsenek fekete-fehér szereplõk, jók és rosszak, mindenkiben van ez is, az is. De azért...
Itt azt láttuk kezdetben, hogy van egy gazdag család, ahol a férj és feleség már évek óta elhidegült egymástól, de azért van egyfajta rendszer, amihez tartják magulat, a közös vacsorák, a rendre megszervezett partik, ünnepségek, ahol boldog családként lépnek föl. Aztán kiderül a gyerekcsere és megállíthatatlanul romlik el minden. Megindul a válóper, a huzavona a gyerekekért, az intrikák az új szerelem ellen, stb, stb. Kiderül, hogy Rahmi mennyire romlott, Dilara mennyire partner ehhez - itt még Dzsihán is tiszta, meg Gülszeren is, a besározás ellenére. Aztán jönnek Ozan hülyeségei, Hazal húzásai és Dzsihán és Gülszeren is beszennyezõdik. Ugye õk tussolják el Hazal gyújtogatását, ami azért messze túlmutat a gyerekcsínyen. Hazal, meg a motoros fiú halála is olyasmi, ami nem szokott rendes emberek életében elõfordulni. Megjelenik Harun, aki eleve nem egy jófiú, számomra õ csak egy törpe maffiózó, egy alacsony, görbelábú, lefittyedt szemû alak, egy dögkeselyû, a szörnyû külsejû, agyonfestett arcú nénikéjével együtt, akibe ha lehet, még több gonoszság szorult.
Kerimánt egy vérszívó piócaként ismertük meg, idõvel kiderült, hogy azért szíve is van, mert csak magára vállalja elmebeteg öccse gyerekeinek nevelgetését. Özkán, aki nemcsak hülye, meg hirtelenharagú barom, de egyfajta szánnivaló lúzer is, aki mindig mindent rosszul csinál és rajta is veszt.
Megismertük Denizt meg az anyját, helyes egyedülálló középkorú nõ, aki mindent megtesz a fiáért, hogy fölnevelje, taníttassa, hogy az boldoguljon, és a fia is egy jó gyerek, aki szereti, tiszteli az anyját. Õk olyan tiszta emberek voltak, amíg ki nem derült, ami kiderült. Aztán jön a leleplezés, a sötét folt a múltból, a fiú elfordul az anyjától.
Ez már egy rossz pont. Aztán elfogadja az apját, ez a második rossz pont, aztán elfogadja apuci anyagi javait, na ez a harmadik rossz pont. De van negyedik is, amikor õ is elkezd verekedni, lövöldözni, belekóstól bûnözés világába. Most már csak egy hajszál választja el attól, hogy olyan legyen, mint az apja. Bûnözõ.
És épp ezért Dzsanszu sem olyan tiszta már, mint a kisangyal, mint korábban, hisz ha megtudja majd mindezt a kedvesérõl és mégis mellette marad, akkor õ is részese lesz ennek a világnak, és bizony õ sem marad patyolatttiszta.

Egyszóval nincs egyetlen rendes ember sem a sorozatban és bizony én is fölteszem néha a kérdést, hogy miért is nézem ezt a zsivány csirkefogókról szóló sorozatot? Kinek drukkoljak? kivel lehetne azonosulni? Bizony senkivel.

Valahogy nem értem a törököket, hogy ilyen borzasztó képet festenek a világukról, az országukról...
Ennél még az ostoba mexikói sorozatok is jobbak egy fokkal, mert azokban általában csak néhány gonosz ember üldözi Hófehérkét, aztán 150 rész után a jó mégiscsak elnyeri a jutalmát és a királyfi is csak belovagol...
Érsekvári 2016 nov. 18. - 21:40:43
(1897/2695)
:D :D :D :D szerintem is oda valók !
9/10
Roxer 2016 nov. 18. - 21:13:29 9/10
(1896/2695)
Ez jo hir! Mondjuk igy picit fura lesz az idougras,de sebaj.