7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 10:07:01 7/10
(1995/2695)
Ó,ó, Hová a búbánatba bújdosott Dzsihán, hogy majd úgy kb. másfél év után fordul elõ?
Na és mi a fenét akar Harutnól és Dilarától ennyi idõ után?
Na ez nekem nem oké, szerintem Dilara élete már neki mindegy kell legyen... Na, érdekes lesz a harmadik évad....
9/10
Roxer 2016 nov. 28. - 09:44:24 9/10
(1994/2695)
Nem akarok nagyon spoilerezni,így csak annyit,hogy a második-harmadik évad között eltelik egy hosszabb idõ, egy-másfél év. Mondjuk ez nekünk fura lesz,mert egy nap kihagyás sem lesz a két évad között. Törököknél legalább ott volt rá a nyár.
Szóval ez idõ alatt Dil és Harun boldogan elvannak,Hazal is velük él. Majd önkéntes számûzetésébõl visszatér Cihan és onnantól bonyolódnak a dolgok. Ahhoz képest,hogy õ kiakadt amikor Gül egyszer együtt vacsorázott Özkannal(és Cansuval) Miszerint a volt férjnek semmi keresnivalója ott,szóval õ majd álladóan ott lebzsel körülöttük.
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 08:51:06 7/10
(1993/2695)
Szerintem meg lenne gondja. Ozan nyilván ellenálna és Dzsanszu sem biztos, hogy olynanyira támogatná az anyját. Ha kislány rendesen véggondolná....
Hazal tényleg más kérdés, õ szereti a pénzt, de azért nem hülye. Õ is elvárná a legmagasabb hozamot.....
Ezt látni kéne...
9/10
Roxer 2016 nov. 28. - 08:37:31 9/10
(1992/2695)
Szerintem ezzel Harunnak nem lenne gondja. A gond inkább az,hogyha Dil gyerekei ellenségesen állnak hozzá és ellene akarják fordítani. Ez elsõsorban Ozanra értendõ,mert Cansu tud alkalmazkodni,Hazal pedig mindenkivel egyforma hülye.
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 08:32:15 7/10
(1991/2695)
t pont Dilara lenne a téma. Dilara már kifejtette, hogy a gyerekeivel tartaná a kapcsolatot, ezt tekintetbe kéne venni. Vajon hogy képzeli el ezt Harun? A kapcsolatot Ozannal? Hazallal?, Dzsanszuval? ????
Én úgy gondolom, hogy ez a pasi hangyányit sem gondolkott ezen, hogy õ csak és kizárólag Dilarában és Demir Alazban gondolkodik... De ez nem megy! Dilarának kapcsolatai vannak Ozannal, Hazalal, Dazsnszuval...
Nekem Harun hozzáállása bármihez s nagyon nem meggyõzõek... ÁÁÁÁ
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 07:56:35 7/10
(1990/2695)
Lehet, erre mondom én, hogy Dzsihán már semmit nem hisz el Harunnak, a békejobbot sem! Már mindent fenntartással fogad. Amúgy meg nincs szent Dzasihán, de ha mégis választan kéne a két pasi közöt,t akkor bizony még - minden hibája ellenére - Dzsihán, én tuti nem tudnék élni egy Harunnal....
És amúgy baromira érdekelne, hogy Harun mi a fenét venne még el Dzsihántól????
9/10
Roxer 2016 nov. 28. - 07:30:50 9/10
(1989/2695)
Közben visszanéztem és Cihan mondja neki,hogy mi már csak harcolni tudunk egymással. Erre mondja Harun,hogy oké akkor legyen,de elveszek tõled mindent stb.
Csak szent Cihán szavai nem tûnnek fel valamiért.
7/10
napraforgó 2016 nov. 28. - 06:56:48 7/10
(1988/2695)
Harunról írod:
"Aysét is szereti, Cihantól is azért akarta elszakítani, mert úgy érezte, veszélyben van. De amikor végiggondolta, és emlékezett rá, hogy a lány mennyire szereti C-t, egybõl elindult, hogy kössenek békét".
No ez azért nem volt teljesen így. Mert igaz, hogy az emlékezetébe idézte Ayse szavait, de szerinte a fogadott apja véleménye többet nyomott a latban. Az hallotta többször is, na persze, Ayse véleményét is és nyilván Dilarára is gondolt, meg a fiukra is, mielõtt elindult Dzsihánhoz békét ajánlani.
És milyen érdekes, hogy a nénje, a banya ott rágja az ajtófélfát, hogy ne tegye!

És én tényleg nem is értem, hogy a békejobb nem elfogadéása után miért akar még jobban bekeményíteni? Mit fog ehhez szólni Dilara, aki egy normális, szép lezárást szeretne, harcok és bosszúállás nélkül?
Nem is értem, én már Dilara helyében rég végleg útilaput kötöttem volna a pasi talpára. Ez a Harun egyszerûen NEM NORMÁLIS!.
Már bocsánat, de nem is értem, hogy van ember, aki valamiért is szimpatikusnak találja??? Miért??? Mi okból????
7/10
napraforgó 2016 nov. 27. - 11:23:48 7/10
(1987/2695)
Spoiler
Ayse nem kap máshol állást, nem így lép ki a sorozatból, ebbe nyugodj bele...
Dzsihánra tényleg jellemzõ, hogy nem beszél meg senkivel semmit, mindent magában tart, így Ayséval sem beszélt meg túl sokat... A nõ tudott olyasmikrõl, amiket Hazal mondott neki, de Dzsihántól csak annyi infot kapott, hogy van egy ellensége, aki sokat ártott neki, meg a családjának.... Nevet soha nem mondott. És úgy tûnik, hogy a banya és Harun sem említette soha név szerint Dzsihánt, mint a húg gyilkosát (?).
Ez mostanra változott, mindenki tud mindenrõl, lehet ide - oda állni. Ha Ayse egy kicsit is karakán, hát kinyomozza az igazságot. Mert eddig csak azt lehet látni, ki mit hisz, ki mit gondol a másikról....
Bár szerintem erre már nem lesz idõ, hisz a különbözõ újságok már elõrevetítetté a szomorú véget...
Na ennyit a spoilerrõl...
Részemrõl Ayse csak egy közjáték volt, tuti jön helyette más...
9/10
Roxer 2016 nov. 27. - 10:38:09 9/10
(1986/2695)
Ha valamiben Cihánt Harun fölé akarjuk tenni,akkor pont ne a családi szeretetet legyen az.
Mert Harun is szereti a családját és mindent megtesz értük,még ha ez nem is olyan klasszik család is,mint Cihané(volt)
A fiát nagyon szereti,mindent megtesz érte,néha hülyeségeket is,de ez eleve szerencsétlen így,hogy nem lehet vele együtt. Dilarát is szereti és ha a húsz éves sztrori kamu is,de hosszú hónapokat várt rá amikor Dil nem állt vele szóba. És õ soha nem beszél olyan csúnyán vele,(még akkor sem amikor azt hitte Alaz nem az õ fia)mint Cihán nem egyszer. Legutóbb ugye Dil helyre is tette C-t,hogy nem a felmosórongya.
A nagynénit is szereti és tiszteli,talán túlságosan is,pedig nem éppen szerethetõ az öregasszony.
Aysét is szereti,Cihantól is azért akarta elszakítani,mert úgy érezte veszélyben van. De amikor végiggondolta és emlékezett rá,hogy a lány mennyire szereti C-t,egybõl elindult,hogy kössenek békét.
Nyilvánvalóan a húgát is nagyon szerette,ezért nem tudta máig kiheverni.
Az üzletben nem tudom milyen,csak van csomó nagy vállalata,meg cégei. Cihánnal kapcsolatban folyamodott tisztességtelen eszközökhöz,de amúgy nem tolonganak körülötte az ellnségek,így valószínûleg másokkal nem nagyon cseszett ki.
offtopic
ildimix 2016 nov. 27. - 10:33:20
(1985/2695)
Én úgy gondolom úgy lesz vége a 2. évadnak, hogy Ajse új állást kap valahol messze és elutazik így kilép a sorozatból. Ez csak tipp nem olvastam semmit elõre.

Cihantól nem szép, hogy nem beszéli meg a lánnyal a dolgokat. Hol van az a nagy szerelem amit hangoztatott? Hamar bele tud rúgni abba, akire azt mondja szereti.

Én gondoltam, hogy nem fog kibékülni a két férfi.

Hazal jól szórja a pénzt azt várom, hogy elfogyjon és ne töltsék fel a kártyáját.

Várom a hétfõi részt már nemsok van ebbõl az évadból.
7/10
napraforgó 2016 nov. 27. - 03:58:05 7/10
(1984/2695)
Miért kell mindig visszaváni? ez olyan gyerekes. 5-6-8 éves kisfiúknál oké, elmegy, na de negyvenes felnõtt férfiaknál???
Miért nem tud nagyvonalú lenni? Miért nem tudja azt mondani, hogy "nézd Dzishán, én úgy gondolom, hogy a te lelkeden szárad a húgom halála, én ezt nem bocsátom meg neked, DE Dilara és Ayse miatt leteszem a fegyvert. Én többet nem harcolok ellened, mert nekem fontos, hogy a hozzám tartozó nõk jól érezzék magukat, ne kelljen félniük semmi miatt. Persze meg fogom védeni õket, meg magamat is, ha te, vagy bárki más veszélyeztetné õket, de innentõl nem keresem a bajt, nem próbálok meg szándékosan ártani neked. Elég nagy a világ, akad benne hely neked is és nekem is, legjobb, ha a jövõben nem keresztezzük egymás útját. Gondold át, de azt tudd, hogy Dilarát és a fiamat elviszem tõled, ahogy tehetem."
Ha ilyen, vagy valami hasonló szöveget mondana a pasi, én azt értékelni tudnám, akkor elhinném, hogy azért csak jobb belátásra tért, hajlandó békében, nyugalomban élni. Na de ez a ha nincs béke, akkor legyen harc, még keményebb, még rosszabb, még ellenségesebb, még, még olyanabb, na ez nekem sehogyse fekszik. Én ezt nem tdom elfogadni.
Te nagyon sokat meg tudsz bocsátani Harunnak, én meg, ha meg is értem néha, ezeket a húzásait nemtudom elfogadni. Nálam a megértés nem azonos a megbocsátással és pláne nem az elfogadással!!!
9/10
Roxer 2016 nov. 26. - 20:01:50 9/10
(1983/2695)
Jó hát,ez hülyeség volt tõle,hogy akkor most még inkább belekezd a háborúba.De úgy érezte,hogy õ megalázkdoott azzal,hogy elment Cihánhoz és kezdeményezte,hogy béküljenek ki. Vissza lett utasítva,megsértve érzi magát így ezzel vág vissza Cihannak.
malvinkicska 2016 nov. 26. - 16:21:29
(1982/2695)
Kedves fórumtársak elolvastam, a véleményeket nagyon jó kis különbözõ dolgok kerültek felszínre, az a jó mindenki másképp látja ki ezt ki azt, én úgy vagyok vele megértem, A véleményeket, mert ebbõl is tanulok egy másiknál mit fogok jobban figyelni.
Harunt láttam az Ezelben nagyon jó volt de itt eza szerelmes dolog nem fekszik neki, legalább én így látom.
Cihanról aza véleményem jól alakít csak halvérû, mert õ sem az udvarlás mintaképe, nehezen tudja elhitetni érez valamit a sorozat béli nõhöz, mármint jelenben Ayse iránt.
7/10
napraforgó 2016 nov. 26. - 14:30:56 7/10
(1981/2695)
Harun felkínálta ugyan a békét Dzsihánnak, de az nem bízik már benne, nem kér belõle. De Harun egy dög, mert rögtön fordít, akkor elveszek mindent tõled! Miért??! Miért nem tudott abba belenyugodni, hogy jó, nem kötünk békét, nem leszünk barátok, de én nem teszek ellened semmi ártalmasat a jövõben. Dzsihán eddig sem tett ellene semmit!!! Még akkor sem kezdeményezett eljárást, amikor pedig nagyon megérdemelte volna, amikor se szó, se beszéd, elvitte a gyereket (vagy legalábbis eltûrte, hogy a nénje elraboltassa az õ emberével). Mehetett volna rendõrséggel, kommandóval, stb, meghurcolhatta volna a nevét a médiában, stb.

Dzsihán sem angyal, vannak hibái, tévedései, de azért az üzleti életben tisztességesen játszik, a családját szereti, leginkább a gyerekeit. Ozannak, Hazalnak sok hülyeségét elnézi, még Dilarát is támogatta, amikor az rászorult. Hiába árulta el Dilara, többszörösen is, õellene sem tett lépéseket, csak símán megsértõdött rá.
Ezzel ellentétben Harun nagyon is tevékenyen próbál ártani Dzsihánnak, a múltban is és a jelenben is.
Az egyetlen "pozitívum" csak az, hogy õszintén szereti Dilarát és a gyereket. Na de egy zsivány nem lehet szerelmes? Miért ne lehetne. Ez nem érdem. Amúgy meg nem is értem, hogy miért is nem próbálja Dilarával rendezni a kapcsolatát? Dilara kihordott egy gyereket (9 hónap), aki mára már legalább 6 hónapos és még mindig nem döntötték el, mi legyen a kapcsolatukkal. Persze, mindig történik valami, de azért egy félóra, óra csak akad, amikor szóba lehetne hozni: Válj el, gyere hozzám, költözz hozzám a gyerekkel. A arra mindig szakított idõt, hogy a gyerekkel pingpongozzon.... Lehetõleg az anyja tudta nélkül... Normális ez?
Hát öszintén szólva, én sem hullatnék érte könnyeket, ha mondjuk bekapná egy cápa, ha Vonder belöki a Boszporuszba.....
Andó Gertrúd 2016 nov. 26. - 13:51:02
(1980/2695)
Jaj dehogy is, Cihan az aki - szerintem - nem is csinäl semmi rosszat es mindenki rä kiabäl kigyot-bekat, de legaläbbis nagyon kritikus vele szemben :)

De a szemem akkor is fennakadt, hogy Harun bekejobbot kinäl mindazok utän amit eddig tett Cihan ellen. En mär jopärszor a Boszporuszba hajitottam volna Harunt :)
Andó Gertrúd 2016 nov. 26. - 13:45:37
(1979/2695)
Szerintem is jo ha beszelgetünk egymässal, es nem csak mindenki irja a magaet. Egyältalän nem kell azonos velemenyen lenni, de probäljuk megerteni a mäsik velemenyet is.
Szämomra sajnos eddig Harun meg nem mutatot pozitiv tulajdonsägot. A szinesz jol jätszik, tetszik, de a szerepe kriminälis :)
Andó Gertrúd 2016 nov. 26. - 13:31:55
(1978/2695)
Szia !

Cihan jon a forumnak egy nagy täl börekkel vagy köftevel, mert megvedjük. :)

Szerintem elegge nepszerü lehet ez a sorozat kint Törökorszägban, mert bär vannak benne igen tulzo dolgok ( Hazal mellöl kilövik a barätjät, pär hetre rä majdnem meghal egy balesetben stb stb ), de megiscsak egy csaläd illetve a hozzä kapcsolodo emberek erdekes eletet mutatja be jo zenevel, szep helyszinekkel, szep szineszekkel igen komoly jellemrajzokkal. Mindenki megtalälja a neki szimpatikus illetve a szemelyisegehez közel ällo jellemeket.
7/10
napraforgó 2016 nov. 26. - 10:44:34 7/10
(1977/2695)
Én Gigit hiányolom, már egy ideje nem szól hozzá pedig õ a te pártodon állna. És nagyon jó meglátásai szoktak lenni, a másik oldalt is meg tudja világítani.
Abban igazad van, hogy Harun kezdte a háborút, neki is kéne abbahagyni, persze, ha ehhez Dzsihánnak is partnernek kéne lennie. De Harun sok dolgot, még ha akarná sem tudna jóvátenni, pedig valahol úgy érzem, hogy azokkal azért tartozna... az rendben van, hogy elviszi Dilarát, meg a fiát, ám legyenek együtt boldogok, de Dzsihánnak olyan károkat okozott, leginkább anyagi károkat, de a börtön, meg a meghurcoltatás sem kismiska, ezek olyan erklcsi károk, amelyek miatt jóvátétellel tartozna...
De leinkább a banyát kéne már leállítania a mérhetetlen bosszúvágyával. Azt sehogy sem tudom elhinni, hogy Ayse, aki kinyomozta, hol kezelték a nevelõanyját korábban, ne tudná megszerezni a Hayal féle papírokat, boncolási jkv-t, stb. Ezt még Yildrim is megszerezte anno. Ha látná, és a családnak is bemutatná, hogy miért is halt meg valójában az a fiatal lány, talán leszállnának Dzsihánról. Miint ahogy nem lehet elõírni azt, hogy többé ne szeress engem, úgy azt sem lehet elõírni, hogy de igen, ha akarod, ha nem, neked igenis engem kell szeretned. Már pedig itt Dzsihántól valami ilyet várt volna el Májde. Nem kellett neki a lány, de ezt nem nyilváníthatta volna ki, mert a dilis kis tyúk összetört tõle. Ebben Ayse igenis segíthetne, hiszen õ egy agykurkász, ki a fene tudná jobban megvilágítani egy öngyilkosság háttererét, mint õ?
Na most a nyaforgás fog menni Leilának, és az se nagy segítség, hát én tuti nem ezekkel kezeltetném az agybajom....
9/10
Roxer 2016 nov. 26. - 10:23:25 9/10
(1976/2695)
Itt én vagyok inkább az aki szembe megy a forgalommal,mert itt mindenki szerint Cihán egy szent,bármit is csinál.Harun meg marad a rohadék bármit is csinál. :)
Egyébként ha Harun indította a háborút,teljesen rendben van,hogy õ kezdeményezze a békét is. Cihán nyugodtan elfogadhatta volna,Ayséért legalább,ha Dil már nem is érdekli.
És nem lett volna vége a soroztnak ezzel,hiszen jönnek majd újabb galibák(ahogy már tudható elõre,hogy jönnek) és úgysem lett volna ez a béke hosszú életû.