sage 2016 szept. 14. - 17:26:04
(1375/2695)
Sajnos törökül nem tudok és feliratot sem találtam ehhez a sorozathoz,így marad a török hang ahol kivágták a részeket.
Megtört szívek 2014 52 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_52_Bolum_HunDub_Sage
Érsekvári 2016 szept. 14. - 14:05:16
(1374/2695)
Megnéztem a tegnapi részt .
Zeynepnek több esze van lezárta az ügyet.....tényleg ennyi volt ? Hacsak nem kavar valamit Ozan ez a srác nyughatatlan . Most is beleüti az orrát az anyja ügyébe . Milyen dolog kihallgatja a szülõk beszélgetését és az orvosi szobába benyitva " leleplezi "
az anyját . Dszanszut is belerángatta , aki azt sem tudta mirõl van szó , hova mennek .
Ez a fiú legalább olyan problémás mint Hazal nemhiába édestestvérek !
mijud 2016 szept. 14. - 13:19:45
(1373/2695)
Mondja már meg valaki, hogy mi értelme van kivágni részeket. Abbahagynák ahol épp letelik az idõ még megérteném, de ezt! Ráadásul nemsoká vége a második évadnak, a harmadik meg még most indul. Mit csinálnak ha utolérjük a törököket? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ már tudom. Nem veszik meg a 3. évadot és abbahagyják mint a Küzey Güney-t?
7/10
napraforgó 2016 szept. 14. - 13:09:22 7/10
(1372/2695)
Rahmi már megint kavar Dilarával, Gülszeren halála után most Zeyneprõl fantáziálgatnak. Biztos régóta ismeri Ozant, elcsavarta a fejét, azért támadta meg a volt férje, Bülent. Szerencse, hogy Dzsihán hisz Ozannak, tudja, hogy nem hazudik. De abban igaza volt, hogy ez a Bülent, meg az õrült fivére nem fog leszállni Ozanról, amígy meg nem ölik, úgyhogy tényleg az a legjobb, ha végleg elfelejti Zeynepet.
Rahmi már Denízbe is belevágta a karmait. Jól teszi Dzsanszu, ha eltitkolja a család elõl, ha kibékül a fiúval, mert õt is elmarnák.
Kíváncsi vagyok, mit fog szólni az öreg, ha tudomására jut Dilara terhessége. Onnantól gondolom megint Harunt fogja szidni. Pedig õ nagyobb féreg, mint Harun. Harun csk megszállott, de Rahmi egy pondró.
Rahmi Kerimánnal elég szórakoztató volt, kár, hogy nem huzakodnak tovább.
offtopic
ildimix 2016 szept. 14. - 07:01:11
(1371/2695)
Zejnep jól teszi, hogy kilép Ozan életébõl nem is illettek egymáshoz szerintem.

Malvin engem nem zavarnak a reklámok mert mindig este nézem vissza a részt a tv2 oldalán. Olyankor szoktam a tévébõl nézni amikor szabadnapos vagyok. Hazalt most sajnálom nagyon össze van törve. A családból senki nincs jól. A gyerekek jól kinyomozták anyjuk állapotát kíváncsi leszek a mai részre. Elmondja nekik Dilara Haruntól van a gyerek?

Várom a mai részt.
Érsekvári 2016 szept. 13. - 21:15:34
(1370/2695)
Malvinka ! Még nem láttam a sorozat mai részét , ha tudom megnézem , de lehet csak holnap .

Írtam neked levelet tegnap !
Malvin Badarné 2016 szept. 13. - 19:07:22
(1369/2695)
Hazal éppen olyan kezelhetetlen mint volt, most a gyász jelentéssel volt gondja. Cihan most valahogy nagyon jól hozza azt hogy elveszítette a leendõ társát, a lányokkal ahogy beszélget aztán azzal a forró fejû Ozánnal. Aztán Dillel szebben bánik, mint mikor házasok voltak, valami fura dolgok ezek. Cansu hiányolja Denizt, most vigaszra lenne szüksége ami érthetõ. A tárgyaláson részt vettek, de lesz másik addig elõzetesben van az a pacák. Özkan és Keriman adják magukat jó a dumájuk. Harun szemét már ezeket is lapátra akarja tenni az is egy szemtelen valaki.
7/10
napraforgó 2016 szept. 13. - 17:54:41 7/10
(1368/2695)
Hazal megint kezdi a dilizést, most azon akadt ki, hogy Gülszeren gyászjelentésében Dzsanszu nevét írták elõre, mint gyászoló leányát, nem õt. Dzsihán arra biztatja Dzsanszut, hogy legyen ugyan megértõ Hazallal, de ne engedje õt szemétkedni. Dilara arra kéri Dzsihánt, maradjon éjszakára, segítsen neki.
Deníz a kedvenc helyén Dzsanszura gondol. Ozan nem tudja elérni Zeynepet. Megtudja, hogy a nõ kilépett a munkahelyérõl, a számát lecserélte, el is költözik.
Dzsihán a két lánnyal elmegy Bülent tárgyalására. Bülent elõzetesbe kerül, a tárgyalást meg elnapolják, tanúkat idéznek. A tárgyalás után Bülent bátyja felelõsségre vonja Dzsihánt, hogy miért nem nevelte jobban a fiát, miért engedte belemászni más emberek magánéletébe.
Dilara és Rahmi beszélgetnek, azt feltételezik, hogy Ozan már régebb óta ismerhette ezt a lányt, a volt férj biztos nem ok nélkül lõtte le. Most meg már másodszor is megpróbálta. Dzsihán beszél a fiával, nincs jól, csak miattuk akarja tartani magát. Majd megkéri, mesélje el újra, hogy találkozott azzal a nõvel. Megpróbálja megértetni a fiával, hogy az az õrült újra meg fogja keresni, ezért kéri, nem találkozzon többet azzal a nõvel.
Kerimán és Özkán veszekszenek, nincs otthon kaja. Ker már nem jár takarítani, mert Rahmi elköltözött, és állítólag nem is akar visszamenni a lakásába. Özkán és Engin is kétségbeejtõ helyzetben vannak, nincs egy szál javítanivaló kocsi se, a holding összekötõje meg föl se veszi a telefont. Csagatáj kérdésére Harun úgy dönt, nincs már szükségük a szervízre, zárják le a szerzõdést velük.
Dzsanszu megpróbálja elérni Denízt, de csak az üzenetrögzítõre tud beszélni. A belépõ nagyapját meg szó nélkül otthagyja, elmegy a suliba. Hazal viszont fel se akar kelni. Dilara és Dzsihán arról beszélgetnek, hogy pszichológushoz kellene vinni. Majd Dilara helyzete kerül szóba, aznap du. megy orvoshoz. Ozan az ajtó mögött hallgatózik, elmegy, kirángatja Dzsanszut az iskolából és elviszi az orvosi rendelõbe. Épp akkor érnek oda, amikor az orvosnõ közli, hogy a babával minden rendben. Döbbenten néznek egymásra.
PMate01 2016 szept. 13. - 17:26:57
(1367/2695)
Keriman: Cant rakjuk ki az erdõbe neveljék õt a tigrisek? XD.
Sajna már régóta nem követem a sorozatot, de Gülseren -teljes- halálát én is szívesen megnézném férfi létemre is.
beresne 2016 szept. 13. - 13:35:04 Előzmény sage
(1366/2695)
Mivel azt irtad,hogy a hölgyekért mindent,egy nagyon nagy kérésünk volna.Légyszíves elküldni üzenetben Chian mondatait amikor Gülserentõl végsõ búcsút vesz,vagy a török részt kivételesen feliratoznád,amelyik neked könyebb.Szerintem nagy jelentõsége van az eddig részek és a jövõbeni részek miatt is. Köszönjük elõre is.Marika
Érsekvári 2016 szept. 12. - 22:55:45
(1365/2695)
Megnéztem . Igazán szép megható , nagyon meggyõzõ Cihan alakítása átjön a lényeg . Kíváncsi lennék én is arra amit mondott .
Kell a sok hülye reklámnak helyette az idõ . Micsoda egy barbár munka !
Érsekvári 2016 szept. 12. - 22:16:33
(1364/2695)
Megfogom nézni bár nem értem , de legalább az arcjátékát figyelem . Így derülnek ki dolgok ahogy írtad is , mennyit kivágtak az utóbbi 2 részbõl . Ezek után eltudom képzelni végig ezt mûvelték amióta megy a sorozat .
mijud 2016 szept. 12. - 21:10:42
(1363/2695)
Megõrülök!!! Annyira vártam mit beszél Cihan Gülhöz a hullaházba. Erre a rohadék tv2 kivágta azt a részt mint sok mást. Hát gratulálok.
Érsekvári 2016 szept. 12. - 19:58:44 Előzmény malvinkicska
(1362/2695)
Ebben a részben mindenki maga alatt van , ami érthetõ is .
Harun megtudta a másik fickó lõtte le Gülserent és nem az õ embere Cihant . Szinte megkönnyebbül , le is állítja végérvényesen az emberét Cihanról , elveszi a pisztolyát is . Lehet nem is annyira rossz ember mint amit kifele mutat . A kutyával ahogy törõdik gondját viseli ez jön le róla .
Ozan mindig is a konok feje után ment és még ezek után is Zeynephez megy . A lány sokkal komolyabban felfogja a helyzetet és tudja nincs jövõjük együtt .
Cihannak nagy lelke van megtud bocsájtani a fiának . Dilara is sokkal megértõbb , elfogadóbb lett .
Deniz anyja nem szép amit a fiával mûvel , nemhogy õszintén elmondaná a helyzetét .
malvinkicska 2016 szept. 12. - 18:17:33
(1361/2695)
Egyszer már azon veszem észre nem is adnak a sorozatból semmit csak reklám, szinte nem érdemes nézni már , jobb ha az eredetit nézzük és következtetünk sajnos. A mai rész szomorkás volt Gül távozása megviselte a családot, mikor megtudta deniz rögtön menta temetésre. Harun megtudta nem az õ lelkén szárad G halála, meg könnyebbült, a kutyával vigasztalódott, de a telefonáló rossz hírt mondhatott, mert elkomorult. A holnapi nap majd látjuk.
7/10
napraforgó 2016 szept. 12. - 18:03:45 7/10
(1360/2695)
Harun hazaviszi a kutyát, Mázlinak nevezi el. Csagatájtól és Tundzsájtól is megtudja mi történt, azonnal indul Tundzsájhoz. Kifizeti az emebert és visszaveszi a pisztolyt.
Ozan elmegy Zeynephez, de a lány elküldi. A fiú hiába bizonygatja, hogy szereti, a lány érzi, hogy miatta történt a gyilkosság.
Dilara Dzsihánt nyugtatgatja. A lányok is ki vannak bukva. Dzsanszu bemegy Hazalhoz, hogy vígasztalja.
Deníz hazamegy, az anyja faggatja, hogy volt, mi volt, de a fiú elküldi. Õk még nem is tudják, mi történt.
Özkán is kóborol az éjszakában.
Dzsihán bemegy a patológiára, hogy búcsút vegyen Gülszerentõl. Ott találkoznak Özkánnal, emlékeznek.
Dilara leszidja Ozant, miatta történt minden. Dzsihán megkérdi Dilarát, miért jött vissza. Ozan sírva kér bocsánatot az apjától.
Mindenki átvirrasztja az éjszakát.
Harun a másnapi újságból tudja meg, pontosan mi történt, de csak annyit mond, nem az én lelkemen szárad.
Nergisz is ís a hírekbõl tudja meg, mi történt. Deníz elrohan.
Megtörténik a temetés. Vacsoránál senkinek nincs étvágya. Aztán ostobaságokról beszélgetnek.
Ozan hiába hivogálja Zeynepet, a nõ nem veszi fel. Harun valami rossz hírt kap.
sage 2016 szept. 12. - 17:25:03
(1359/2695)
Ez csak természetes,a hölgyekért mindent! :)
7/10
napraforgó 2016 szept. 12. - 15:55:17 7/10
(1358/2695)
Ez nagyon kedves tõled.
sage 2016 szept. 12. - 15:33:21
(1357/2695)
Jól van,akkor ezentúl újra belinkelem ide ami elkészül,ha neked úgy könnyebb! :)
7/10
offtopic
napraforgó 2016 szept. 12. - 12:14:03 7/10
(1356/2695)
Off
Köszi a választ, és fõleg a linkeket. Az ilyen fontos részeknél, mint a mostaniak, bele szoktam nézni. Mivel nem vagyok már fiatalka és a számítógépezést is jócskán a középkoromban tanultam meg, nekem bizony könnyebb a linket követni és nem keresgélni. A kedves két fiam "levetett" gépeit szoktam megkapni. De nem engednek "garázdálkodni", mert akkor nem gyõzik irtani a vírusokat...szóval a letöltés gyakorlatilag tilos, csak online tudok nézni ezt-azt.