Érsekvári 2016 okt. 13. - 19:23:38
(1555/2695)
Nagyon lassan halad ez a story. Dzsandan Dilarat akarja elütni , de Harun elé ugrott és így õt sikerült . Mahide nyomoztat megakarja tudni hogyan történhetett az eset .
Hazalt a dr nõhöz kíséri az apja , amíg várakozik kapja a hírt Cansut lovas baleset érte . Hazalt egyedül hagyja , a dr nõnek is el kell mennie a kórházba Harunhoz . Így Hazal most zöld utat kapott , ráadásul a másik csajjal aki szintén Ayse paciense elmennek lõdörögni . Hazalka buggyant agyába máris újabb ötlet születik . Mégis mit találhatott ki .
Cihannak semmi magánélete nincs , folyton a felnõtt gyerekei után rohan , mert mindig történik velük valami.....általában nem jó .
Remélem Harun túlél mindent , mert nélküle unalmasabb lenne a sorozat . Ami finoma szólva így is az :)
9/10
Roxer 2016 okt. 13. - 18:44:19 9/10
(1554/2695)
Igen,hajlamosak vagyunk elfelejteni Dilara múltját.Kezdetben egy rosszindulatú,érzéketlen nõ volt.Aki mindent megtett,hogy betegyen Cihánnak és Gülszerennek.Hol Candannal,hol apukával kavarta a "kakit". Akkor sem nagyon érdekelte,hogy a gyerekei apjával mit mûvel. Pont Harun feltûnése miatt engedte végül a válást is. És az õ hatására változott olyan nõvé aki képes érzelmeket kimutatni,akár a gyerekei irányába is. Szóval szerintem "megérdemlik" egymást valahol.Egyébként Cansu kivételével ebben a sorozatban senki nem makulátlan.
7/10
napraforgó 2016 okt. 13. - 18:19:05 7/10
(1553/2695)
Ez a kis Dzsan Hasmet úgy eltûnt abban a fránya nagy villában, vajon ki vigyáz rá? mert ez a Szevincs is csak a szarkeveréssel foglalkozik, még Dilara babájával is alig-alig.
Kíváncsi vagyok, mit talált ki már megint az az átok Hazal. Remélem Dzsihán egyszer a talpára áll már és kidobja a felvágós, írigy kis dögöt, nagykorú, álljon meg a lábán. Már nem felelõsek érte.
malvinkicska 2016 okt. 13. - 18:05:27
(1552/2695)
Cansu a szenvedõ alany , nagyon aranyos pedig milyen méltóan elfogadta, mintha barátnõje lenne Deniznek, de szerintem csak segit neki és az is ki van, mert szereti csak mást mutat, a férfi büszkesége, nem engedi, hogy õszinte legyen.
A doktor nõnek is kezelésre van szüksége, mert mikor kliens van nála a beszédet neki kellene irányítani nem a betegnek, itt fordítva volt a szemét Hazal mindenkinek neki megy ez úgy hülye ahogy van az biztos. Dzsan Dilt akarta elütni és Harunt sikerült, vajon ki tudódik õ volt a gázoló mivel mellék úton talán nem volt kamera, a vén csaj ott van.
Hazal most elment a másik beteg lánnyal csavarogni biztos alakít ahogy szokott.
Cansu és Cihan milyen szépen beszélgettek próbálta vigasztalni, elmondta az elsõ szerelmét.
Az biztos ennyi sok rosszat is csaka török sorozatokban látni, mert ebben már hetek óta megy ez a sok negatív dolog
A lányok ha benne vannak akkor csak rossz történik.
7/10
napraforgó 2016 okt. 13. - 18:04:19 7/10
(1551/2695)
Dzsandan Dilarát akarja elütni, de Harun félrelöki és így õt találja telibe. Azmi idegesen várja Dilarát a síró gyerekkel a kocsiban. Harunt elviszik a mentõk. A kórház aztán értesíti a nénikéjét.
Dilara egész rosszul lesz a baleset miatt, szerencsére Azmi nem látta, kit ütöttek el. Dilara érzi, hogy a kocsi õt vette célba.
Hazal és Dzsanszu megint összevitatkoznak. Hazal sehogy sem tudja lenyelni, hogy Dzsanszu olyan jólétben él, amit "nem érdemel meg". Szevincs aztán megint Hazalt bujtogatja, Dzsanszut innen nem fogja tudni kiszekálni, de a fiújától már elszakította. És majd kitalál valamit, hogy Hazal megszökhessen.
Dilara otthon visszapörgeti az eseményeket és arra jut, hogy Harun feláldozta magát érte. ha nem löki félre, a kocsi õt találta volna el.
Dzsandan eltûnteti a kocsit, meg a nyomokat, ami elvezethetne hozzá és kétségbe van esve, hogy Harunt ütötte el.
Májde és Csagatáj beérnek a kórházba, Harunt épp a mûtõbe viszik. Májde elküldi Csagatájt, nézzen utána ennek a balesetnek, szerinte nem volt az véletlen.
Dzsanszu felkeresi Denízt az új lakásán, de a fiú nem engedi be, elküldi a lányt. Bentrõl egy nõi hang szólítja a fiút, Dzsanszu megdöbben, ilyen hamar talált helyette mást? El is megy. A lány a szobában Deníz évfolyamtársa., megy is az órákra.
Ayse Leilát faggatja, mivel indokolja, hogy nem folytatja Hazal kezelését.
Dzsihán kezelésre viszi Hazalt. Ayse négyszemközt õszintén megmondja neki, hogy beleszeretett és nem folytatja a lánya kezelését. Dzsihán odakinn várakozik a lányára, mikor telefont kap, Dzsanszu leesett a lóról. Rögtön indul. Ekkor Aysét is keresik, Májde értesíti, hogy Harunt baleset érte, kórházban van. Ayse is elmegy, lemondja a kezeléseket. Hazal Mervével találkozik a váróban, elõször kiakad, hogy az apja nem várja, aztán megtudja, hogy Dzsanszuval történt valami, íbalhézik egy stófát, de így már nem is sürgõs neki hazamenni. Mervével rögtön meg is beszélik a közös programjukat. A két lány eleinte csak lötyög az utcán, aztán Hazalnak ötlete támad, hová is menjenek. De ezt sajnos nem tudjuk meg, legalábbis nem ma.
Dzsanszunak nincs komoly baja, bár az eséstõl elájult, most már jól van. Kis zúzódással megúszta. Dzsihán és Dzsanszu beülnek valahová és Denízrõl, meg a családjáról beszélgetnek. Fontos a család, a származás, a megítélés, mondja Dzsihán. Lesz még szerelmes, biztatja a lányát. Aztán Dzsihán a gimis szerelmérõl mesél a lánynak, hogy felvidítsa.
Csagatáj megtudja, hogy volt egy biztonsági kamera az utcában, ahol Harunt elütötték. Ayse épp akkor érkezik meg, amikor az orvos kijön a mûtõbõl, hogy tájékoztassa a hozzátartozókat. holnap megtudjuk, mi van vele.
7/10
napraforgó 2016 okt. 13. - 16:09:59 7/10
(1550/2695)
Szia!
Igen, úgy nagyjából egyetértek a véleményeddel.
Sõt, még a banyában is van némi emberség, mégiscsak fölnevelte ezt az Aysét 5 éves korától és Harunra meg a húgára is odafigyelt az apjuk halála után. Az Aysé nevû tyúkkal csak az a bajom, hogy olyan szertelenke, és Dzsihánnak pedig van már otthon néhány dilis családtagja, én valahogy egy megbízhatóbb, lehiggadt, megértõ nõt képzelnék mellé, nem egy idétlen kamaszt. Persze, talán a lazulás sem ártana a férfinak, de én inkább az utazásokra, nyaralásokra tippelnék, esetleg színházakkal, koncertekkel megspékelve. A diszkózásból szerintem már kinõtt.
Ez az Ayse, meg a hasonlóan dilinyós barátnõje meg úgy viháncolnak a pasikon, mint a 13 éves kamaszlányok a villamoson, nagy hanggal, feltûnõen.
-----
Roxernek:
Harunt meg sehogy se tudom megkedvelni. Egy férfi aki olyan nagy gonddal megtervezte a bosszúhadjáratát csak arra nem fordított gondot, amit Yildrim egybõl kiderített, hogy Hayal pszichiátriai eset volt, bipoláris zavarban szenvedett, az öngyilkossága az állapotával függött össze, nem Dzsihán házasságával. Meg különben is, hogy akarta volna rákényszeríteni Harun Dzsihánt arra, hogy ne Dilarát vegye el, hanem az õ húgát?
Az meg, hogy mostanában hanyagolja a bosszúállást nem igazán tud meghatni, mert éppolyan mániákusan nyafog Dilara után, most meg ráadásul ott a gyerek is. Az isten mentsen meg minden nõt a mániákus pasiktól. Dilara meg láthatóan nem bízik benne, mert lehet, hogy szereti, de azért hogy lehet elfelejteni, mennyi rosszat tett velük?
10/10
vondermonarchi 2016 okt. 13. - 14:39:56 10/10
(1549/2695)
Szia !

No akkor mär nagyon värom a dns-teszt eredmenyet :)

Azt hiszem Ayse nem verszerinti rokona a Harun-klannak, legaläbbis csak arrol volt szo hogy szülei haläla utän a banya nevelte fel de nem tertek ki milyen kapcsolatban älltak a szülök es a verszivo.
Az nem zavar ha dilis Aysa, csak ne legyen gonosz es pszichopata mint a Harun-familia. Az öreg ettermes bätyät is kiemeltek a sorozatbol, most hogy itt van ez a velejeig gonosz nember.
Dilara megerdemli Harunt, ö sem ment a szomszedba ha szemet modon kellett viselkedni, lasd hatalomätvetele Dzsihannal szemben a cegnel.

Dzsihannak pedig jo is ez az Ayse a maga laza eletevel es szemleletevel, Dilara is es Gülszeren is nagyon behatärolt modon eltek az eletüket, igencsak hatärozott nök voltak, most mär johet egy vezethetöbb, lägyabb, alkalmazkodobb nö Dzsihan szämära akivel nincs annyi vita, veszekedes, örült nagy szerelem es az ezzel együtt järo megbäntäsok.
9/10
Roxer 2016 okt. 13. - 14:26:01 9/10
(1548/2695)
Mostanra Harun már eléggé leállt ezzel a bosszú dologgal.Azt meg te sem tudhatod,hogy mit tennél ha valakit hibáztatnál egy szeretted halála miatt,meddig mennél el.Szóval ne ítélj! Ebben a sorozatban amúgy sem százas senki,Harun nem nagyon lóg ki. Egyébként a lényeg,hogy szereti Dilarát és Dilara is õt.Úgyhogy Hajrá Harun!!!! :)
7/10
napraforgó 2016 okt. 13. - 08:40:59 7/10
(1547/2695)
Nem érted, miért hazudik Dilara? Mert védeni akarja magát, a pici gyerekét, meg az összes többit. Ez a Harun egy megszállott õrült, akitõl senki nincs biztonságban. Hadjáratot folytat Dzsihán ellen, aki Dilara többi, nagyon is szeretett gyerekének az apja! Normális nõ nem hagyhatja, hogy a többi gyerekének baja essék, márpedig ez Harun mellett nem biztosított. Dilis õ is, meg a nénikéje is sõt szerintem az Ayse sem százas. Nekem már most nem tetszik, hogy a történetben Dilara vissza fog menni Harunhoz. Mert attól, hogy a pasi mániákusan szereti õt - és itt a hangsúly a mániákusságon van - meg a közös gyereküket, még nem lesz jó ember!!! Sõt, az egy elmebeteg, dilis, õrült, egy hûvösre teendõ maffiózó, úgyhogy elõre sajnálom Dilarát, hogy ezzel a diliisel kezd.
9/10
Roxer 2016 okt. 13. - 07:45:01 9/10 Előzmény napraforgó
(1546/2695)
Teljesen normális,hogy látni akarja a fiát. A legtöbb férfi odavan azért,hogy fiú utódja legyen,a muszlim vallásúaknál meg pláne többet ér egy fiú utód. Harun is mondta korábban Dilarának,hogy ez élete nagy vágya.
Én azt nem értem minek hazudik még mindig Dilara? Dzsihán úgysem fogja ezt a gyereket sajátjaként szeretni soha.
7/10
napraforgó 2016 okt. 13. - 06:46:30 7/10
(1545/2695)
Ne hidd, hogy az apa bûnei jobban meg fogják viselni Denizt. Õ jobban kötõdött az anyjához és úgy tûnik a török férfiak valahogy misztifikálják, piedesztálra helyezik az anyjukat. Épp ezért dõlt le Dilara nimbusza is Ozan elõtt, elvégre az apja után össze mert jönni egy másik férfival is!!!
Az apák bûnei, hogy úgy mondjam, bocsánatosak, így Rahmié is és ugyanígy Burhan bûneit is könnyebben meg fogja bocsátani ez a fiú, mint az anyja mulatós multját.
Bár ne legyen igazam, de szerintem így lesz.
7/10
napraforgó 2016 okt. 13. - 05:04:32 7/10
(1544/2695)
Én is erre gondoltam, akár a kis Dzsan cumija is lehetett. A nõ nem tudja, hogy két baba van a házban. A kis Dzsan sincs még egyéves.
A gyerekek különbözõ idõpontokig cumiznak(már ha cumiznak egyáltalán...) Az én két fiam 21 hónapos koráig, akkor elhagyták egyik napról a másikra indenféle erõszak és ráhatás nélkül. De sok kisgyerek még óvodás korában is cumizik. Némelyik csak iskolás korára hagyja el, akkor is inkább szülõi nyomásra. Hasonlóképp van az ujjszopás is. Amennyire én tudom, arról nehezebb leszoktatni a gyereket, elvégre a keze mindig kéznél van....
7/10
napraforgó 2016 okt. 13. - 04:33:52 7/10
(1543/2695)
Tûnj el innen!
kikelet54 2016 okt. 12. - 20:16:58 Előzmény napraforgó
(1542/2695)
A születésnapi buliján tenyerelt bele az összetört képbe, amikor dühöngött.
10/10
vondermonarchi 2016 okt. 12. - 19:59:18 10/10
(1541/2695)
Mennyi ideig cumizik egy gyerek, lehetseges-e, hogy Dzsan Hasmet cumijät vitte el a banya ? Jo lenne :))

Ha Denizt ennyire megviselte anyja multja akkor mi lesz vele ha kiderül hogy az apja aztän valöban egy bünözö ...
Érsekvári 2016 okt. 12. - 19:03:30
(1540/2695)
Sajnálom Denizt nagyon kivan , de most lezárta a múltat elköltözött . Burhan minden lépését követi .
A hölgyek az alapítványtól a villába mennek megnézni a babát Mahide is velük tart , egy óvatlan pillanatba a pici cumiját elteszi.
Szevics egyre jobban kimutatja a foga fehérjét , nem csak Hazal alá adja a lovat és a szülõk utasítását semmibe véve adja az ötleteket Hazalnak hogyan játsza ki õket . Most lebukott , hogy a vendégek kabátjában kotorászott , erre Mahide bevonta , hogy kémkedjen neki meg is fizeti érte . Harun a fia képét látva nem tud betelni vele , nagyon cuki a baba .
Cihan a legjobbkor érkezik Aysehez az agresszív betegétõl megmenti és utána leülnek elmeséli a dr nõnek az életét .
Harunnak sikerül végre Dilarával találkoznia a gyerekrõl beszélnek , de Dzsandan figyeli õket és gázt ad az autónak......ezt már holnap tudjuk meg .
malvinkicska 2016 okt. 12. - 18:34:09 Előzmény Érsekvári
(1539/2695)
Deniz anyja eltemetve, nagyon sajnálja, költözik is Burhan leskelõdik utána, mert nem karja elhinni, hogy nem õ az apja.
Cihan elviszi neki a pénzt amitõl persze nem boldog szét szórja a lakásba hiszen az anyja életét jelenti.
Dilara gyerkét meglátogatják a munkatársak és az a vén kígyó Harun nénje és ellopta a cumis üveget, hogy tudjanak tesztet csináltatni valóban H az apuka, nagyon rafkós a csaj. Dzsandan bele van õrülve amiért megszületett a baba, biztos vagy elütötte vagy lelõtte, mert vége lett, nem tudni mi lett Dillel. Cansu epekedik D után szereti és a szerelem nem ismer ilyen akadályt, ami most alakult köztük. Keriman adja a nagyot. Deniz most Özkanhoz pártolt valaki neki is kell aki segít.
7/10
napraforgó 2016 okt. 12. - 17:59:21 7/10
(1538/2695)
Deníz eltemeti az anyját. A temetésen néhány szomszéd vesz részt és Burhán lesekszik a távolból. Másnap Deníz bemegy Enginék mûhelyébe és Özkánt faggatja, ki volt az a nõ a temetésen, akit felismert. Özkán elõször csak köntörfalaz, de aztán elmondja az igazságot. A fiú kiborul.
Egy nap Dzsihán felkeresi Denízt, aki szomorúan pakolgat. Visszaviszi neki a 100 ezer lírát és mindent elmesél õszintén, Rahmiról, az anyjáról a hazugságról a pénzzel, meg az anyja múltjáról. Aztán Deníz csak üldögél letörten a szétszórt pénz között.
Emrah a villa kapuja mellett leskelõdik, Hazalt szeretné látni. Bahtiár észreveszi, elzavarja, ne járkáljon arrafelé.
Dilara az alapítványi hölgyeket várja, ideges. Májde is jön a nõkkel, bemutatkozik. A nõk látni szeretnék a babát. Szevincs behozza a kicsit, közben Májde elemel egy elöl maradt cumit. Késõbb észreveszi, hogy Szevincs az alapítványi hölgyek kabátjaiban kutakodik.
Otthon aztán mutogatja Harunnak a babáról készített fényképeket, Harun lelkesedik.
Dzsanszu felkeresi Ozant. A fiú állásinterjúkra készül. Dzsanszu is csak panaszkodik neki, szereti Denízt, nem tudja elfelejteni.
Deníz elköltözik, Burhán egy kocsiból figyeli a költöztetõket, majd követi a teherautót.
Dzsihán felhívja Aysét, A nõ a férfit várja, amikor ráront egy betege és a gyógyszereit követeli. A megérkezõ Dzsihán szedi le a nõrõl. A rendõrök viszik el a fiút. Amikor egyedül maradnak Dzsihán a gyerekkoráról beszél, elmeséli az apja disznóságait. Aztán Hayal és Dilara is szóba kerül, mesél a boldogtalan házasságáról, a gyerekeirõl. A gyerekcserérõl, Dzsanszuról és Hazalról. Panaszkodik a gyerekeire, a boldogtalan életére. Ayse felveti, hogy nem lenne helyes, ha õ maradna Hazal orvosa, de nem ad magyarázatot, miért.
Szevincs telefonon jelenti Májdénak, hogy Dilara orvoshoz megy a babával és Dzsihán nem lesz vele. Úgy tûnik a nõ a hallgatásáért cserébe kémkedéssel bízta meg a nõt.
Dzsandan lehallgatja a telefont és lesben áll. Az orvostól távozó Dilarát Harun támadja le, látni akarja a fiát. Dilara tagadja, hogy a gyermek az övé lenne, meg sem akarja hallgatni a könyörgõ férfit. A lesben álló Dzsandan beindítja az autóját, nem hagyhatja, hogy azok ketten újra összejöjjenek.
7/10
napraforgó 2016 okt. 12. - 16:41:40 7/10
(1537/2695)
Alighanem a tegnapi epizódot is jól megnyirbálták, talán több volt Hazal hisztijeibõl. Néztem, hogy a bal keze több ujja is be volt kötve, amikor másnap megpróbált internetezni és cirkuszolt, hogy le van kódolva a net. Majd ha Sage fölteszi a teljes,vágatlan részt, megkeresem, hogy sérült meg.
------
Harun meg nem normális a hisztijeivel : látni akarom a fiamat! ismételgeti.
7/10
napraforgó 2016 okt. 12. - 03:26:54 7/10
(1536/2695)
Én sokszor elcsodálkoztam azon, hogy fõleg Dzsihán, de Dilara is úgy véli, hogy mindhárom gyerekük problémás (a picit most kihagyom, bár legutóbb Dilara emlékeztette Dzsihánt, hogy 4, vagyis 4 gyerekük van).
Hogy lehet Hazalt egy napon említeni Dzsanszuval? Dzsanszu személyében nem problémás, egyáltalán nem, csak a szülõknek kétségeik vannak, hogy jól választott-e, ilyen hajánál fogva elõrángatott érvekkel, hogy a fiú anyja valamikor... (Rahmi sokkal rosszabb múltján meg milyen könnyedén átléptek)
Aki problémás, az egyértelmûen Hazal, aki velejéig romlott, rosszindulatú, gonosz lány. Még Ozan, a maga elõítéleteivel, forrófejûségeivel, italozós verekedéseivel is elmarad tõle, mert ez utóbbiakat még kinõheti, nézetei megváltozhatnak (az anyját illetõen), a fiú még megkomlyodhat. De Hazal szerintem soha nem fog megváltozni, csak egyre rosszabb lesz, egyszer még kárt tesz valakiben, vagy magában. Egyszerûen nem tudom, mi állíthatná meg az ámokfutásában. (Ebben a szertelenkedõ, bakfismódra viselkedõ Ayséban a legkevésbé sem bízom)