9/10
Roxer 2016 okt. 18. - 14:17:26 9/10
(1595/2695)
Szia! Te az eredeti hosszúságú török részeket rakod fel? Csak mert beszéltünk arról,hogy megvagdossák,de ez pont annyi perc,mint a török verzió. És van olyan jelenet ami nincs leszinkronizálva vagy ott mit csinálsz?
7/10
napraforgó 2016 okt. 18. - 13:35:11 7/10
(1594/2695)
Az a baj, hogy a jelenetek sorrendjének megváltoztatásával sok minden értelme is megváltozik. máshová kerülnek a hangsúlyok, stb.
Pl. lehet, hogy egy telefonálást két részletben látunk.... Ugye rögtön más az értelme, ha pl. ugyanannál a telefobeszélgetésnél kérdez rá Dzsihán Dzsanszu egészségügyi, vagy lelkiállapotára? de ha mi két részletben látjuk, lehet akár két külön hívás is. nyilván senki nem fog késõbb nyomozásokat folytatni....
7/10
napraforgó 2016 okt. 18. - 13:29:30 7/10
(1593/2695)
No igen. Emine ugyan még nem tûnt fel, és fogalmam sincs Kerimán a villában fõzõcskézik-e még, de lehet, hogy Dzsan Hasmet megunta a jólétet a villában és hazament apucihoz. Ezért nem látta már jó ideje õt Dzsanszu, és ezért akarta megdajkálni, megdögönyözni....
9/10
Roxer 2016 okt. 18. - 12:10:53 9/10
(1592/2695)
Ezért nem értettem azt sem amikor Cansu mondja Özkannak,hogy rég látta Dzsannt.Mondom ezek nem egy házban laknak? De ezek szerint Kerimán már hazaköltözött,csak mi ezt sem láttuk. Még Harun valamit Dilarával is társalgott mielõtt hazavitte.
offtopic
ildimix 2016 okt. 18. - 06:24:49
(1591/2695)
Hazal a dajka segítségével kiszökött a lakásból remélem le fog bukni és mégjobban megbüntetik. Dilara elvitte Harumhoz a babát szerintem össze fognak jönni.

Ezt a pszichiátert nem tudom megkedvelni remélem ki fog lépni a sorozatból vagy már az egész 2. évadban benne lesz?

Nem indul valahol valami új sorozat?
7/10
napraforgó 2016 okt. 18. - 06:21:22 7/10
(1590/2695)
De lehet, csk én nem nagyon értek a kocsikoz és a háromágú csillagot is csak most vettem észre, korábban nem láttam a nagy fekete kocsin. Mondjuk ennek lenne értelme egy gazdag maffiózó részérõl....
7/10
napraforgó 2016 okt. 18. - 04:24:51 7/10
(1589/2695)
Nagyon sok mindent kivágnak, pl. Dzsihán és Ayse beszélgetéseibõl!, ami pedig fontos lenne a kapcsolatuk alakulását illetõen. Ayse és Leyla is többször és többet beszélget. Sokat kivágtak Kerimán jeleneteibõl, és a Kerimán-Özkán párosból is. Kerimánnak a kis Dzsannal is voltak jelenetei, az is eltûnt. Aztán Özkán- Engin jeleneteit is megkurtították. Azt meg én is észrevettem, hogy a jelenetek sorrendjeit is megváltoztatják, csak én betudtam annak, hogy lehet, hogy rosszul emlékszem. De ha más is észrevette, akkor biztos nem errõl van szó.

Ehhez képest most már csak az érdekelne, hogy mindezt itt teszik-e, a magyar szinkronnál, vagy esetleg egy eleve kurtított változatot adnak el Kelet-Európának, amibõl kivágnak esetleg olyan jeleneteket, amelyek azok vagy érdektelenek, vagy érthetetlenek egy más kultúra számára.

Nevetséges, hogy még most sem tartunk a teljes sorozat 60. bölüménél, és a kurtított változat meg már a 173-nál jár, vagyis csaknem a háromszorosára szaggatták.
9/10
Roxer 2016 okt. 17. - 20:50:42 9/10
(1588/2695)
Hát ez "vicces",azt hittem csak feldarabolják a részeket és annyi.Nem gondoltam,hogy ki is vágnak belõle. Dil-Cihan amikor Harun balesetérõl beszélnek,utána egy reggelizõs jelenet van Harunéknál az is hová tûnt? Pedig érdeklne,hogy Ayse és Harun mirõl beszél,kár,hogy egy kukkot nem értek belõle.Legalább valami angol felirat jó lenne.
gigi1 2016 okt. 17. - 20:06:09
(1587/2695)
https://www.youtube.com/watch?v=3npldVa-MRU

Csak a miheztartás végett itt a link a 60. bölümhöz, amiben látható, hogy a C- D telefonbeszélgetés után D. rögtön bement cansuhoz. Nagyon aranyos anya- lánya jelent volt, amit vmiért a magyar nézõkkel nem akartak megosztani... Akit érdekel olyan 1:23 körül kezdõdök a jelenet.
(különben nagyon durva, hogy nem csak kivagdosnak részeket, de össze-vissza pakolgatják a jeleneteket. )
gigi1 2016 okt. 17. - 19:57:04
(1586/2695)
Azt én is nagyon remélem. Szerencsétlen Dilarának már csak ez hiányozna. Így is kétszer hozzá ment...brrr
A sorozat rajongói között viszont nagyon népszerû a Dilara- Cihán páros (Dilhan fanok). Sokan szeretnék õket a végén együtt látni. Remélem a forgatókönyv írók nem hallgatják meg a rimánkodásikat.
Arra hivatkoznak, hogy a kémia erõs a két színész között. Mondjuk az igaz, hogy az egyetlen színésznõ Ebru (Dilara), aki még nem menekült el Erkan (Cihán) mellõl...;) Kíváncsi leszek, hogy a harmadik évadra végülis kap e szerelmi szálat a pasi.

Igazad van. Tényleg más a fõcím. Én annyira ezt nem szoktam figyelni. Az feltünt, hogy az elejétõl kezdve meg volt nálunk vágva, sokkal rövidebb, mint az eredeti..
9/10
Roxer 2016 okt. 17. - 19:47:14 9/10
(1585/2695)
Deniz apja nem ugyanazt a Mercedest vásárolta vissza ami az srácé volt?
Candan meg miért mondta Ozan-nak,hogy az anyja vetette el az engedélyét amikor az Harun volt? Gondolom van valami célja Ozannal.

Harun-Dil-baba trió nagyon tetszett. Látszott,hogy mindketten boldogok és szeretik egymást.Lehet,hogy csak a színészek jobbak,de én a Gül-Cihan párosnál nem láttam ezt ennyire intenzíven soha.Talán ezért sem érintett meg Gülszeren halála.
Ayse szerintem jobb lesz Cihannak.
malvinkicska 2016 okt. 17. - 18:16:32
(1584/2695)
Dil hazudott C-nek, hogy munkatárs a beteg, mikor az mondta hallott H balesetérrõl, és még is elmentek a gyerekkel hozzá, akinek láttam most az arcán a baba láttam egy kis mosolyt és szeretetet, pedig egy gazfickó, és most a savanyú kiálynõ Dil is mosolygott, ez is ritka számba megy nála. C és Ayse beszélgetnek és azt mondja a halvérû C nem tudja boldoggá tenni hiába tetszik neki, az a nõ is egy tétova határozatlan valaki, mindenért a barátnõt kérdi, szép egy orvos, semmi önbizalma .
Hazalka elrohant tõle mivel az nem akar vele tovább foglalkozni. A bébi csõsz segített neki kiszökni azt sem fogják el elég mesterkéltek a jelenetek, elment a zenész koncertjére, az nem is lenne baj fiatal csak viselkedne normálisan. Deniz apja egybõl kocsit vett de az nem hiszi õ az apja, mert szerintem az elõbb meg akar gyõzõdni róla, mi van a háttérben. Özkan és Cansu is beszélgettek, nem tudja feledni, Cansu D-t , mert szereti, remélem össze jönnek. Azt várom mikor vallj be Aysénak, hogy felvállalja a szerelmüket és belevág, amúgy teljesen nem illenek össze. Dilara és Harun talán igen.
7/10
napraforgó 2016 okt. 17. - 18:09:12 7/10
(1583/2695)
A mulatós Indzsi elmondja Burhánnak, hogy Deníz valóban az õ fia. De óva inti, hagyja, hogy a fiú kicsit lenyugodjon, most nagyon föl van zaklatva.
Deníz eközben össze van zuhanva, hogyan éljen ezentúl? Özkán vígasztalja, rá számíthat, mint bátyjára. De a fiút Özkán is Dzsanszura emlékezteti, így nem akar vele barátkozni.
Ayse és Dzsihán borozgatnak a nõnél. Dzsihán megmagyarázza a nõnek, hogy õ nõs, és ha nem is igazi a házasságuk, de gyerekei vannak és jelenleg nagyon kaotikus az élete. Nem ígérhet a nõnek boldogságot, habár kedveli és megnyugtatja a közelsége. Majd ha legyõzte a félelmét visszajön hozzá. Vagyis néhány szép költõi képpel, de visszautasítja a nõt.
Harun a fia fotóit nézegeti a telefonján. Boldog õ is, meg a banya is.
Dzsihán Yildrimmel egy szórakozóhelyen találkozik, beszélgetnek. Yildrim Aysérõl faggatja a barátját, tudja, hogy a férfi visszautasította a nõt, majd rákérdez, ugye Demír nem a te fiad? Látja, hogy Dilarával nincs köztük kapcsolat, akkor miért él így? Miért utasítja el a boldogságot? Dzsihán elintézi azzal, hogy én ilyen vagyok.
Otthon Dzsihán elmondja Dilarának, hogy Harun balesetet szenvedett, kórházban van. Dil teszi a hülyét, mintha nem tudná. Dzsihán célzatosan rákérdez, hogy melyik barátnõje is van kórházban? (szóval õ se hülye egészen)
Dzsanszu Özkánnal beszélget a mûhelyben, Denízrõl kérdezgeti. Azt hiszi, az apja ismeri Deniz új barátnõjét, de a férfi bután néz.
Burhán egy Mercedest visz Deníz háza elé, a kulcsot a fiú zsebébe dugja, aki faggatja, ki õ és mit akar tõle? Burhán elmondja, hogy õ az apja, és ezt õ is csak most tudta meg. Deníz elutasítja a férfit.
Dzsihán Ayséhoz viszi Hazalt. A nõ elmondja a lánynak, hogy átadja egy másik orvoshoz, mert nem tud neki segíteni. Hazal cirkuszol, kirohan, haza akar menni.
Ozan egy kávézóban Dzsandanra bukkan a pult mögött. Májde az, aki erre kényszeríti. Ozan este az utcán is összefut Dzsandannal, kérdi mit keres itt? A nõ bosszúsan mondja, anyád miatt kell itt dolgoznom, elvetette a mûködési engedélyem, valamibõl meg kell élnem.
Dilara elviszi a fiát látogatóba Harunhoz, aki már otthon van. Azmit is becsapta, mert nem a férfi háza elõtt tetette ki magát a kocsiból. Harun boldogan dajkálja a kis gombszemû csemetét. Harun szállítja haza Dilt a babával, aki a villa elõtt kiszáll, de Azmi észreveszi a kocsit, amely hozta. (na és biztonsági kamerák is vannak...)
Hazal Özgür koncertjére készül, Szevincs megígéri, hogy valahogy kiszökteti. Ügyesen el is távolítja a két õrt és Hazal eljut a koncertre.
Ayse Leilának panaszkodik, õ nem mond le Dzsihánról.
9/10
Roxer 2016 okt. 17. - 08:41:31 9/10
(1582/2695)
Errõl beszéltem,hogy itt más a fõcím már,mint nálunk.Pedig ez olyan rész amihez ugye már van magyar szinkron.Igaz sokkal hosszabb is,lehet azért nem használják a lerövidített részekhez.
sage 2016 okt. 16. - 19:10:25
(1581/2695)
Megtört szívek 2015 58 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2015_58_Bolum_HunDub_Sage
9/10
Roxer 2016 okt. 16. - 18:51:13 9/10
(1580/2695)
Kb. én is így gondolom :) Azt meg nagyon remélem,hogy a legeslegvégén sem fogják összehozni még egyszer Cihant és Dilarát.Miután C. már a második csajnak meséli,hogy sohasem szerette ez teljesen hiteltelen lenne.
gigi1 2016 okt. 16. - 18:16:21
(1579/2695)
Én ebbe már nagyon nem akarok belemenni. De amiket felsoroltál az azután volt, hogy Cansu összeköltözött Güllel. A kronológiai sorrend nagyon nem stimmel. Egyedül az volt korábban, hogy özkant kihozták a börtönbõl, de õ meg Cansu apja, akit a lány az elsõ percben megszeretet, tehát ez nem volt problémája a gyereknek. Dilara is akkor ment rendõrséggel érte, amikor Özkanhoz költözött, nem a Güles esetnél. Kicsit összecsúsztak nálad a dolgok. De semmi gond, abban végre egyet értünk, hogy harun meg Dilara összeillenek. remélem õk boldogak lesznek a végén. Cihán meg a megérdemelt magányába jól ellesz, ha már 1 nõt sem tudott boldoggá tenni maga körül.
7/10
napraforgó 2016 okt. 16. - 18:04:05 7/10
(1578/2695)
"A házat nem azért bérelte, hogy Cansu több idõt töltsön a szülõanyjával, hanem azért, hogy vele éljen(!). A kettõ között óriási nagy különbség van. Mindezt tette Dilara háta mögött. Úgy, hogy a nõ sokáig nem is tudta hol lakik a lánya. Cihánt baromira nem érdekelte hogy ez milyen hatással lesz dil. és Cansu kapcsolatára."

Azért te se felejtsd el, hogy nem Dzsihán akarta, hogy Dzsanszu Gülszerenhez költözzön, hanem Dzsanszu maga döntött úgy, és azért tette, mert látta otthon, hogy Dilara milyen gyalázatos húzásokkal, módszerekkel teszi tönkre Gülszerent, a jó hírét, az egzisztenciáját. Úgy rámászott arra a nõre az apósával együtt, hogy ezt a nevelt lánya már nem bitrta elviselni. Én még emlékszem rá, hogy mennyit agyaltak Dilara és Rahmi, hogy mind Gülre, mind Dzsihánra minél több bajt hozzanak. Dzsihánra egy prostit szabadítottak, Gülszerennek kihozatták a rabbiátus férjét a börtönbõl, azzal a céllal, hogy nevelje meg az asszonykát. Ehhez képest Dzsihán elhallgatásai apróságok. És azt, hogy hol laknak, Dzsanszu nem akarta tudatni Dillarával, mivel elõzõleg rendõrséggel ment érte. Épp csak gyerekrablással nem vádolták meg azt a nõt. Szóval gonoszságért, alattomosságért Dilara sem ment a szomszédba. Egyszóval Dilara rombolta a lányával a kapcsolatát, nem Dzsihán tette azt tönkre.

A többi dologban igazad van. Nekem akkor is az a véleményem, hogy egyik kutya, másik eb, mindkettõjüknek vannak hibái bõven.

És most mindezeknek a régi históriáknak az elõbányászása valóban azt erõsíti meg bennem is, hogy Dilara bõven megérdemli Harunt. Legyenek egymáséi, nekem nem fog fájni a szívem egyikért sem. Egyik gonoszabb, mint a másik, de ha együtt tudnak boldogok lenn, hát nosza.
gigi1 2016 okt. 16. - 16:49:51
(1577/2695)
Igen a youtubon beírod, hogy paramparca és a bölüm számát amit meg akarsz nézni. De ha követed a hivatalos oldalakat twitteren v. facebookon oda is legkésõbb kedden felrakják az új rész linkjét.
A fõcím egészen más lesz a 3. évadban, új szereplõkkel.
A 2. évadban még benne volt Gülszeren nem változtatták meg a fõcímet csak azért mert kiszállt.
9/10
Roxer 2016 okt. 16. - 16:34:52 9/10
(1576/2695)
Azt nézem,hogy ott a fõcím is más,azoknál a részeknél amit most mi látunk. Mégis nálunk még mindig a Gülszerenes van.Youteubon fent vannak a részek ott nézed?