9/10
Roxer 2016 okt. 21. - 07:55:19 9/10
(1655/2695)
Harun hülyeséget csinált(fog még nagyobbat is),de az igazság az,hogy Dil is csak húzza az idõt.Tudja,hogy Harun milyen,látja,hogy nehezen bírja,mégsem beszél Cihannal. Igaza volt Harunnak,hogy erre nincs megfelelõ idõ,mégis mire vár? Harunt meg a nénje is felhúzta,hogy ahogy telik az idõ Cihan majd kötõdni fog a gyerekhez és még nehezebb lesz.
Ami pedig Cihan "áldozatát" illeti.Nem Dil kérte,hogy vegye el,Õ ajánlotta.
Gül meghalt,ott maradt volna tök egyedül.Így legalább családban él,neki sem volt ez akkora áldozat.Nyilván most már szívesen szabadulna,hogy képbe került Ayse.Ha ez a két ember(Dil és Cihan) õszinte lenne egymáshoz,egy csomó komplikáció elkerülhetõ lenne.De akkor meg unalmasabb lenne a sorozat :)
7/10
napraforgó 2016 okt. 21. - 07:39:26 7/10
(1654/2695)
Nekem nem tetszett, hogy Dzsihán végül mégse mondta el Dilarának (azt hittem, csak a négyszemközti beszélgetést várja, tanúk nélkül), hogy Ayse miért nem vállalja tovább Hazal kezelését. Dilara most a büntetés feloldáskor azt mondta, hogy a lányának talán nincs is szüksége további kezelésre !!!!! Na ilyen hülyeséget! Hazal rosszabb, mint valaha!
Megint itt a baj, hogy õk ketten nem kommunikálnak. Dzsihán elhallgatja a viszonyát Ayséval, Dilara elhallgatja a Harunnal való kibékülését, a további együttélési terveit.
Továbbá megoldatlan Ozan élete, mi a fenét fog csinálni az a fiú, már többször nekiugrott az egyetemnek és többször abba is hagyta. Már 21 éves és egy senki. apuci kicsi fia, de azt meg nem akarja bevállalni.
Hazal tiszta bolond, bár neki is mondogatják, hogy egyetemre fog menni, de én ebben egy percig sem hiszek. a tanulás nem érdekli, csak a szórakozás. Mi lesz így belõle?
Dzsanszu talán tényleg tovább fog tanulni, de még véletlenül sem hallottuk, hogy milyen szak tetszene neki. Na meg õ is nyûglõdik a szakítás miatt...
7/10
napraforgó 2016 okt. 21. - 07:29:25 7/10
(1653/2695)
Nekem nem tetszett, hogy Deníz így beadta a derekát. Az édesanyja nagyon vigyázott arra, hogy jó 20 évig semmi kapcsolata ne legyen a régi életével. Indzsivel is csak nagyon ritkán találkozott. Azt nem tudni, hogy a nyomozó férje (akit ez a Burhán öletett meg!!!) halála után mibõl élt, mibõl nevelte föl a fiát. Lehet, hogy kapott valami özvegyi nyugdíjat a rendõrségtõl, hisz nyomozó volt a férje.
De az biztos, hogy a nõ nem akarta, hogy a fia megtudja, ki az igazi apja, mert nagyon távol tartotta aõt ttól a világtól.
Burhán ömlengve ezt mondja, hogy õ nagyon szerette az anyját, meg az is õt, meg közös életet terveztek, blabla, de a nõ viselkedése 20 éven át azért nem erre utalt. Meg apuci csak megtévedt, na de akkor mi a fenének csukták börtönbe 23 évig???? Egy kis megtévedés erre nem elég. És most is azt látjuk, hogy ott vannak az emberei, sameszai mindenütt, meg pénze is van dögivel, étterem, autó, mifene. Szóval ezek nem a "kis megtévedésbõl" vannak.
Ezek után az, hogy Deníz elfogadja õt, nekem kicsit sem tetszik. Ezzel õ is kapcsolatba került az alvilággal. Lehet, hogy anyagilag közelebb jutna Dzsanszuhoz, na de milyen áron???
malvinkicska 2016 okt. 21. - 07:16:25
(1652/2695)
Nekem a tegnapi részben történtek, nem voltak életszerûek a Hazal megbocsátása, és aztán Harun elszöktette a családot ez nem szép dolog, meglett emberek nem nyálas tinik, hogy szökni kell, nem hazudozni kellett volna hanem szépen elmondani mi van. Harun csak az õ érdekeit nézi a gyerek meg még jobban elvette azta kevés eszét is ami van , most se lát se hall, a boldogságtól rózsaszín ködben úszik. Szerintem nem is tudom most még csak megtippelni sem mit fog szólni Cihan ezekhez, mivel õ valóban feláldozta magát a családért. Aztán ott a két szinte kezelhetetlen gyerek H és O mert Cansu lesz a legmegértõbb, eddig is csakaz tudott normálisan gondolkodni. Aztán most H elment ahhoz a fiúhoz mi lesz a nagy vacsora vége, mert nem koncert volt.
kikelet54 2016 okt. 21. - 06:32:22
(1651/2695)
Köszi.
Akkor túl sok köze nincs a vendéglátáshoz, reméljük elboldogul az étteremmel, és egyszer azért csak befejezi az egyetemet.

Én nagyon szurkolok neki és Consunak, õk a legnormálisabbak ebben a sorozatban, nagyon szeretném, ha a forgatókönyv írók nem vinnék el õket is negatív irányba, mert akkor már semmi értelme nem lenne néznem tovább. Ez a sok problémás karakter túl sok egy sorozatba, de végül is ez egy török sorozat.
7/10
napraforgó 2016 okt. 21. - 04:44:11 7/10
(1650/2695)
Szerintem nem jó húzás Haruntól a szöktetés. Dilara tisztességesen meg akarta beszélni az ügyet Dzsihánnal, ahogy azt kell. Ezzel a szöktetéssel kiújul az ellenségeskedés Harun és Dzsihán között, de ha Dilara ebbe belenyugszik, õ is ellenség lesz. És ezt a nõ nem akarja, a gyerekei miatt. Harun egyáltalán nem gondolkodott, csak a maga boldogságára, jövõjére gondolt, arra nem, hogy a szeretett nõnek van egy 20 éves múltja és 3 (igaz, felnõtt) gyerek összes gondja, amely megoldásra vár. Az nagyon nagy szemétség lenne Dilarától, ha mindent Dzsihán nyakába zúdítana és õ meg elszökne Harunnal, meg a babával, mintha semmi köze nem lenne az egészhez.
7/10
napraforgó 2016 okt. 21. - 04:36:24 7/10
(1649/2695)
Deníz mérnöki karra járt. Talán építészmérnöknek.
malvinkicska 2016 okt. 20. - 21:34:09
(1648/2695)
Szia a mai részben Cihan megbocsátott Hazalnak, egy gyenge valaki, én biztos nem így jártam volna el , nagyon átlátszó volt már ez a sok szökés, és ezért van így. Harun jól tette , hogy elszöktek, legalább nem kell még gondolkodni, rövidre fogta, a gyeplõt. Deniz jó kibékült az apjával egy étterem lett az övé, hátha össze hozza Cansuval és tudja az egyetemet folytatni, mert munka mellett, tanult eddig. Szevincs nagyon kis rossz aljas nõ, azért fotózott az még jól jön neki, az a kis elmebeteg Hazal meg is érdemli, hogy zsarolja, majd ha úgy jön.
kikelet54 2016 okt. 20. - 19:33:44
(1647/2695)
Deniz az asztalos mûhelyben csak azért dolgozott, hogy a tanulmányaira legyen pénze, de arra már nem emlékszem, hogy milyen szakon tanult. Nincs valami köze a vendéglátáshoz?
Már csak azért, mert egy éttermet azért nem olyan könnyû vezetni egyik napról a másikra, és ahogy láttam, nem is olyan kicsi.
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 19:13:22 7/10
(1646/2695)
Valóban Szelimmel beszélt. Valamit elõkészít neki az a férfi, talán a hajóját? Vagy egy vidéki házat? Holnap kiderül.
9/10
Roxer 2016 okt. 20. - 18:57:48 9/10
(1645/2695)
Vagy egy Szelim nevû férfival :)

Egyébként Dilara nem tudom milyen megfelelõ idõre vár? Maximum akkor lenne megfelelõ,ha Cihán bevallaná neki Aysét és akkor visszavághatna Harunnal.De ugye errõl nem tud,tehát mire vár? Ozan meg ha esetleg megbékélne vele,amint kiderülne,hogy újra Harunnal van,megint kiakadna.
Szóval picit meg tudom érteni Harunt,hogy nem bír magával. Bár sajnos hülyeséget csinál,ez tény.

Szerintem felöltõzve hozzábújáson kívül,megint nem volt semmi Cihánék között.Már ezen is csak nevetek.
Deniz meg elég hamar belejött az étterem vezetésbe az asztalosmûhely után :)
Érsekvári 2016 okt. 20. - 18:42:04
(1644/2695)
Szia ! Annyit reagálok amit tegnap írtál neked igazad van , de a két karakter összesem hasonlítható . Ami elmúlt abba nem igazán mennék bele , az érdekes ami a jelenbe van . Egyébként nem veszem olyan komolyan ezt a sorozatot .
Kíváncsi leszek Hazal kalandja hogyan folytatódik Özgürrel , eddig túl szép volt minden . Már felmentették a szobafogság alól , de elõtte volt még egy kiruccanása amit Szevincs intézett . Amennyiben jól gondolom a telefonnal készített a lány fotót Hazal hajókázásáról....vajon minek ? Hazalból eddig jól megélt , lehet ezzel fogja ezentúl zsarolni ?
Deniz feladta az elveit elfogadta az apját , nem is járt vele rosszul egybõl étterem tulajdonossá tette .
Dzsandant szorongatja a régi ügyfele sok pénzt követel a nõtöl , aki Mahidével karöltve találták ki ezt .
Dilara még mindig ködösít Cihannak . A gyerekkel Harunhoz megy látogatóba aki nagyon sürgeti legyenek végre egy család .
Dilarát amikor viszi hazafele Harun az autóval nem áll meg a házuknál , akkor esik le a nõnek Harun elrabolja õket .
Míg nála voltak egy Pelin nevû nõvel beszélt , hogy minden készen áll ? Akkor oda viheti , na majd kiderül !
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 18:32:20 7/10
(1643/2695)
Ma vélhetõleg megtörtént a dolog, mert Ayse azt mondta, hogy Örül, hogy része lehet a férfi életének...
Pera60 2016 okt. 20. - 18:24:17
(1642/2695)
Akkor közben megérkeztek a gyerekek és vélhetõleg a vége elõtt lekapcsoltam. Köszi.
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 18:02:50 7/10
(1641/2695)
Dilara és Harun telefonon enyelegnek. Hazal megint akcióra készül, le akar lépni, Szevincs segít neki. Emraht kéri meg, aki kishajóval jön a lányért.
Dzsanszu Özkánéknál van látogatóban. Kerimán álszentül dicséri a kis Demírt, kiköpött Dzsihán úr... Ozan is szóba kerül, nem talál munkát. Kerimán javasolja, hogy Özkánék vegyék oda a mûhelybe. Sok haverja van, ha mind náluk javíttatja az autóját, meggazdagszanak.
Dzsihán grillezik Aysénak, esznek, isznak, beszélgetnek... (?)
Hazal eljut Özgürék próbájára (nem azért, de borzasztó zenét játszanak). Emrah haza is viszi a hajóval Hazalt. Hazal vérszemet kap, másnap is el akar menni. Másnap Dzsihán hivatja. Hazal fél, hogy rájöttek a stiklijeire, de nem, az apja visszaadja Hazal telefonját, laptopját, vége a büntetésnek. Kéri, hogy tanuljon a hibáiból.
Burhán mindent megtesz, hogy Deníz elfogadja apjának. Megteszi tulajdonosnak az éttermében. Deníz hajlandó elfogadni az apját.
Jüdzsen megkeresi Dzsandant, figyelmezteti az egyezségükre, meg a tartozására. A nõ megijed. Ozan meg kilesi és rákérdez, ki volt a pasi.
Özkán fölkeresi Dzsihánt az irodájában. Felajánlja, hogy Ozan dolgozzon náluk a szervízben. Részesedést kapna a hozzájuk behozott autók javításáért. Dzsihán nem tudja elképzelni a fiát kezeslábasban, csavarhúzóval, de nem bánja. Dzsanszu hívja el a fiút a mûhelybe, beszélni akar vele. Özkán megteszi az állásajánlatot Ozannak. A fiú elõbb megharagszik Dzsanszura, azt hiszi, õ vette rá az apját, de aztán elgondolkodik az ajánlaton.
Dilara megint elviszi a babát Harunhoz. A férfi sürgeti, hogy beszéljen Dzsihánnal, szeretné, ha a fia mellette nõjön föl. Dilara idõt kér, még rendbe akarja tenni a viszonyát Ozannal is elõtte. És Dzsihánt sem akarja megbántani, mert rendes volt vele. a megfelelõ idõre vár.
Özgür kettesben vacsorázik Hazallal, a stúdiójában és látszik, hogy "tervei" vannak a lánnyal.
Deníz rendezkedik az éttermében. Dzsanszu épp oda ült be a barátaival. Burhán látja, mennyire odavan a fia a lányért.
Májde beszambázik Ayse irodájába, a lány nincs ott, de ott vannak a CD-k a betegei anyagával. Májde elemeli Hazal anyagát.
Dilara már haza akar menni, de Harun gyanúsan késlelteti az indulást. Majd beszállnak a terepjárójába, és Harun elrabolja a nõt és kisfiát.
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 14:58:38 7/10
(1640/2695)
Bizony. Nem azért püfölte a boxzsákot, mert Dzsihán vele volt éjszaka.

Dzsihánnak van egy rakás háza, lakása. Rahmi is lakott már két különbözõ kégliben. Ozan egy harmadikban, most a luxusvilla a negyedik, amit látunk. Nem hiszem, hogy Dzsihánnak gondot okozna megaludni valamelyik lakásában. Vagy akár valamelyik szállodájában nyittathat egy szobát.

Feltételezem, hogy azért most már Ayséval tölti a következõ éjszakát - mégha nem is fogjuk látni a részleteket.
9/10
Roxer 2016 okt. 20. - 14:40:46 9/10
(1639/2695)
Az egy másik este volt.Akkor a csaj ott bokszolt egyedül,nyilván Dzsihán elment.
Pera60 2016 okt. 20. - 14:18:13
(1638/2695)
Én azt hittem,hogy miután Ayse végiglejtett a "csini" szerelésében,akkor az éjszakát vele töltötte. Másnap reggel Dilara csodálkozott,hogy nem volt otthon az éjjel. Vagy ezt a törökök ilyen szemérmesen intézik el,rábízzák a képzeletre? Vagy amit már régebben is megjegyeztem,Dzsihán egy igen nehéz eset lehet civilben. Itt is lehet óhatatlanul látni,nem mindig alakít.
9/10
Roxer 2016 okt. 20. - 13:24:22 9/10
(1637/2695)
Valamiben végre egyetértünk :)
Oké,hogy törökök,meg prûdek,de Gülszerennel is talán egyszer csókolták meg egymást 100 rész alatt,ezt azért durva :)
malvinkicska 2016 okt. 20. - 13:19:20
(1636/2695)
Az igaz amit nyilatkozott, hogy õ alkoholista, és saját magától ment elvonóra akkor, lehetséges az potencia zavarokat okoz, és nagyfokú jellem változást, de a játéka sok mindent elárul, meg gyógyulni meg lehet akarat kell hozzá, és sok idõ.