Érsekvári 2016 okt. 11. - 21:01:41
(1535/2695)
Nézem most vár megvárom a végét.....,de tudvalevõ az még messze van . Mindenesetre amíg itt adják addig nézem , de törökül biztosan nem fogom .
Erre nem gondoltam kivételesen a másik férfi járt Nergisznél . Ezzel együtt Rahmi annyi gonoszságot és bajt okozott szerencsétlen nõnek meg a fiának , hogy bõven Õ is nagyban hozzájárult ami bekövetkezett . A vénember lelke is az ördögével egyenlõ .
A bébiszitter csaj baromira egy negatív karakter beleártja magát ami nem rátartozik . Keriman remélem helyreteszi, már kipenderítette amikor tátotta a száját a család ügyein .
Deniz jogosan kiborult , de pillanatnyi fájdalmában Cansuval szakít . Ez majd szerintem ha leülepedik változhat , mert tényleg szeretik egymást . A régi pasas Denizt a fiának gondolja az is lehet tényleg az apja lesz .
Harun se tudja még biztosra , de majd a nénikéje kifogja deríteni kié a gyerek .
kikelet54 2016 okt. 11. - 20:02:34
(1534/2695)
Istenem, miért a gyerekeknek kell bûnhõdni a szüleik ballépéseiért??? Vajon meddig fog szenvedni ez a két szerencsétlen, pedig olyan aranyosak együtt, jól megértik egymást. Már csak azért is jöjjenek össze újra, hogy Hazal guta ütést kapjon, mert akkor fölösleges volt a bünti.
Na, és Dilarából is elõjött az úrinõ, pedig õ aztán igazán megértõ lehetne, mert ha Cihan nem segít neki, kapott volna hideget-meleget a társadalmi osztályától.

Rahmi most kivételesen nem bûnös, pedig én is azt hittem, hogy õ járt Deniz anyjánál.

Ozan is jól döntött /hihetetlen, a forró fejûsége ellenére/, hogy nem ment oda Denizhez.

Továbbra is teljes a káosz mindenki körül, ilyen is csak egy török sorozatban lehet, hogy egy cseppnyi boldogság sincs, csak a nagy bánat mindenfelé.
malvinkicska 2016 okt. 11. - 18:10:23 Előzmény Érsekvári
(1533/2695)
A mai részben megtudtuk nem az a vén szemét Rahmi volt Nervisznél hanem Burhan , de mivel õ nem tudta baj volt a szívével bánkódott de ez már nem támad fel. Keriman olyan, mint egy rádió tudósító, mindent elmond Özkannak, ami a villában történik, sajnos ott csak borzasztó dolgok történnek. Az kis bébi csõsz is nagyon aljas nõ, még telefont adott annak a bolond Hazalnak. Denis fájdalmában elment a villában és jelenetet rendezett, ami érthetõ, errõl a karakterrõl is gondoskodtak negatív legyen ez valami borzalom, nincs egy rendes jó érzelmû ember már benne, mert most Cansu sorsát is megpecsételték, ezért lehet õ is változni fog. Harun megszerezte, hogy agyerek nem az õ nevén hanem a Cihan nevén van és háborog a nagynéni biztatja jóra jön az amilyen szemtelen még valahol érthetõ, mert lehet sokat kapott az élettõl de ez a Hazal amit követ benne, azt csak arra vélem nem normális.Összegezve a dolgot, nagyon rossz irányt vett ez a történet, nem ezt vártam tõle csak azért nézem már végig, mert nemsoká vége.
7/10
napraforgó 2016 okt. 11. - 18:03:53 7/10
(1532/2695)
Dilara aggódik, hogy Hazal túl szigorú büntetést kapott (úristen, egy hónapig nem mehet diszkóba és nem rázhatja a rongyot!), de Dzsihán megnyugtatja, hogy megérdemli.
Kerimán fõzõcskézik a villában, próbálná bevonni Szevincset a segítésbe, de a lány nem hajlandó, pofátlanul otthagyja. Özkán rátelefonál a nõvérére, aki elmeséli neki az elõzõ napi balhét.
Ozan Egével beszélget, kénytelen dolgozni. Ege sajnálkozik, hogy az apja már eladta az autószalont, akkor mehetett volna oda.
Kerimán hozza a reggelit, majd leül a családhoz. Rahmi helyreteszi, nem vendégnek hívták, hanem dolgozni, pénzt kap érte.
Hazal, mint ha mi se történt volna, feljön és reggelit kér. Meglepõdik, hogy az apja még otthon van. Az apja visszaküldi a szobájába, nem telt el még a hét. Hazal cirkuszolva megy le, Dzsihán meg utána, nem tûri, hogy játszon mások életével, majd elsírja magát és minden megy tovább. Most bûnhõdnie kell.
Deníz beállít a villába, Rahmit keresi, azt hiszi, az öreg látogatta meg az anyját és idegesítette fel, hogy szívrohamot kapott. Nekiesik az öregnek, Bahtiár fogja le. Dzsihán utánamegy és megtudja, hogy Nergisz miattuk halt meg, igaza volt az anyjának, rég szakítaniuk kellett volna. De nem akarja többet látni Dzsanszut. Dilara és Dzsihán Faggatják Rahmit, õ járt a nõnél? de az öreg nnemet mond, õ Szuattal volt. Dzsanszu meghallja a vitát, megdöbben. Dzsihán elmondja a lányának az igazságot Nergisz multjáról, Dzsanszu nem akarja elhinni, de Dzsihán megerõsíti, igaz a dolog.
Indzsi fölhívja a kórházat és megtudja, hogy Nergisz meghalt, már sajnálja, hogy mégis elmondta Burhánnak. A férfi esküdözik, hogy szerette a nõt, de Nergisz kiabálni kezdett, amikor meglátta. mesél a szívátültetésrõl is és hogy a nõnek van egy rendes fia. Persze azt hazudja, hogy a fiú a volt férjtõl van, de Burhán gyanút fog, a koráról faggatózik.
Ozan beletolat valamibe, eltöri a hátsó lámpát. Elviszi a kocsit Enginék mûhelyébe. Ekkor telefonál Kerimán és elmondja az újabb híreket. Ozan Rahmi nevét hallva fölkapja a fejét Özkán elmesél neki mindent.
Ayse barátnõje megérkezik, a csaj elmeséli neki, hogy Dzsihán nála járt. Dzsihán épp hívni akarja, de Dilara megzavarja. A nõ nem pártolja Dzsanszuék szerelmét, Dzsihán hajlik rá, hogy nem kéne megakadályozniuk.
Harun hisztizik, látni akarja a fiát. A nénje azt mondja, majd kitalálnak valamit, elhozzák a gyereket, mielõtt Dzsihánt apjának hívná.
ûHazal mepróbál fellépni a netre a számítógépén, de le van kódolva. Szevincs felajánlja a telefonját neki. Hazal boldogan veszi használatba. Valami énekes miatt van most lázban, akinek az elsõ isztambuli fellépésére akar elmenni. Szevincs biztatja, elintézi, hogy kiszökhessen.
Özkán és Ozan elmennek Nergisz temetésére. Ozan eltûnik, nem akar Denízzel beszélni, de Özkán odamegy részvétet nyilvánítani. Burhán és Indzsi is elmennek, a távolból figyelik a fiút. A nõ azt mondja, a fiú nem tud az anyja múltjáról. Dzsanszu is elmegy, de Deníz keményen elküldi.
7/10
napraforgó 2016 okt. 11. - 14:21:15 7/10
(1531/2695)
Igen, én ezt nem is értettem. Emrah családja, a nénikéje, meg a lánya pontosan tudja, hogy Hazal miatt rúgták ki a fiút, ezek után ez a Szevincs lány szintén Hazallal barátkozik. Nem remélhet semmi elõnyt ettõl a barátságtól, Hazal lenézi a cselédeket, max. kihasználja õket, de semmit nem kapnak tõle. Viszont ha kiderül, akkor a lány még az állását is el fogja veszíteni. Miért van az, hogy Azmi bácsikájuk hûséges a családhoz, az odavitt pereputtya meg megbízhatatlan.
Mia1234 2016 okt. 11. - 13:19:11
(1530/2695)
Végül is, a történet szempontjából elég rossznak mondanám, hogy a dajka Hazallal spanol
és szövetkezik, amikor még a saját családja is pontosan tudja, Hazal milyen hazug és gonosz kis dög.
7/10
napraforgó 2016 okt. 11. - 08:22:21 7/10
(1529/2695)
A dajkáról még nem derült ki semmi rossz, talán majd késõbb arra fognak panaszkodni, hogy miért nem a gyerekkel foglalkozik. Sõt, most, hogy Kerimán vezeti a háztartást, az õ kis unokaöccsével is a dadusnak kellene foglalkozni, amíg õ fõzõcskézik. És akkor még nem is tudni, ki takarítja végig azt a marha nagy villátt? Én tapasztalatból tudom, hogy két picivel milyen nehéz, tuti nem volt szabadidõm anno a 2 kisfiammal, akik között kevesebb volt, mint 2 év.
Majd ha mulasztáson kapják a dadát... Amúgy arra kíváncsi vagyok, hogy a nagyságos Dilara asszony szoptatja-e a fiát, vagy megy a cumisüveg a tápszerrel. Akis Dzsannál nyilván nem volt választás, az anyja halála után és az se volt még olyan rég, úgy egy éven belül. Nem rég 9 hónaposnak mondták a kisfiút, szerintem már rég mozgolódia kéne, de hát egy sorozatban.... minden másképp van.
----
Birnám, ha Dzsihán megtudná, hogy Hazal szökdösik otthonról és ezért kidobná. Na akkor mit csinálna Dzsihán Gürpinár lánya???
offtopic
ildimix 2016 okt. 11. - 07:31:52
(1528/2695)
Végre, hogy Cihan kiosztotta a lányát és megbüntette. Én a dajkát páros lábbal kirúgnám remélem hamarosan ez lesz a sorsa csak a pletykához meg a hallgatózáshoz ért.

Én valahogy Deniz anyját nem sajnálom nekem nem fog hiányozni a sorozatból.
7/10
napraforgó 2016 okt. 11. - 05:07:41 7/10
(1527/2695)
Dzsihán úgy gondolja, hogy szigorúan megbüntette Hazalt. Szerintem meg nem eléggé a sok-sok szemétkedéséhez képest. Egy hét valódi szobafogság telefon és internet nélkül - ez kibirható. Egy hónap villafogság, gondolom, akkor már visszakapja a telóját és a tabletjét, csak nem mehet el otthonról szórakozni. Amíg otthon van, bizos elkéri majd Szevincs telefonját, legfeljebb megjegyzést tesz majd, hogy milyen ósdi darab, de azért használni fogja. Ha elmehet a suliba, mit gondol az apja, nem fog ott megkérni valakit, hogy vegyen neki egy új telefont? vagy akár egy másik tabletet? És hiába vette el az apja a modemet, van már Wi-Free is... És ahogy Emrah falazott neki, úgy Szevincset is rábírhatja valami hasonlóra. az a lány is benne van minden rosszban.
Ozan büntetése szerintem súlyosabb, nála elzárta a pénzcsapot. Ez kellene Hazalnál is. Mert tegyük fel, hogy Hazal megszökik és akkor egy számla érkezik majd Dzsihánhoz az elvileg szobafogságban lévõ lánya költekezésérõl..... Ha nem lesz miért megszökni a csajnak, mert egy kávét sem tud kifizetni, na az lesz majd a büntetés.
------
Én elég különös történetvezetésnek tartom azt, hogy Dzsihánnak most azt írják bele, hogy összejön Ayséval, Harun unokahúgával. (Hát nem volt elég a húga a dilisekbõl?).
Dilara meg visszamegy Harunhoz, aki mindenféle módon tönkre akarta tenni, meg akarta alázni Dzsihánt, a gyermekei apját, aki pedig mindig mellette állt, tisztelte, megvédte, azt a férfit, aki nem hagyta szégyenben és nevet adott a zabigyerekének? Nagyon csodálkozom és nem is tetszik innentõl a történet. Ott a gonosz nagynéni, aki még a lányokat is manipulálni akarja, már felvette a kapcsolatot Dzsanszuval és tetszik neki Hazal minden õrültsége. Én az ilyen embereket nagy ívben elkerülném, nemhogy még valamiféle rokoni kapcsolatba kerüljek vele.
kikelet54 2016 okt. 10. - 21:44:18
(1526/2695)
Ebben a részben volt egy nagy igazság, amit Kerimán mondott ki, amikor Hazal kiverte a dilit otthon, még õ is csodálkozott, utána megállapította, hogy tiszta nagyapja, "akkor miért ámulok". Milyen igaza van.

Az biztos, hogy most ott tart a sorozat, hogy mindenkivel csak rossz dolog történt, a szomorúság, a düh, a talány lett úrrá a karaktereken, természetesen a legnagyobb sz@rt Hazal kavarta, de azért váltig állítja, hogy viccnek szánta. Akkora bátorsága azonban nem volt, hogy elmenjen a villából.

Továbbra is együtt érzek Consuval és Denizzel, igazán nem ezt érdemlik, senkinek sem ártanak, csak szeretik egymást.

Cihan összeomlott. Teljesen egyedül van. Nincs kihez menjen, kinek a vállán sírja ki magát. Eddig semmilyen érzelem nem fûzött hozzá, de most együtt érzek vele. Mindenki hozzá szalad mindenféle bajjal, de õ kihez szaladjon??? Próbált volna Ayséval beszélgetni, de Hazalka megint közbe szólt. Azért, amióta Ayse a színre lépett, Cihán megváltozott, érzelmeket lehet az arcán felfedezni, szerintem jó hatással lesz rá ez a szeleburdi pszichológus nõ. Elvégre az ellentétek vonzzák egymást.
Érsekvári 2016 okt. 10. - 20:24:46
(1525/2695)
Dzsandan megint készül valamire nem nyugszik bele , hogy Harun Dilaráé legyen , most a gyerekkel nagyon boldoggá tette Harunt .
Aki biztos benne övé a gyerek , de biztosan bizonyosságot akar felõle valamilyen módon . Mahide nénikéjére számíthat majd ebben.
Szevics a dada mindennel foglalkozik csak a gyerekkel nem igazán . Hazalnak ad ötleteket , elég rafinált a kis csaj . Eltudom képzelni nem sokáig lesz a villába , ha így folytatja . Deniz anyja rosszul lesz kórházba kerül , de még mielõtt odaérne Deniz meghal a nõ .
Szomszédok leírása szerint Rahmi járhatott nála . Rahmi az okozója ennek a tragédiának .
Cihan nemtud Ayseval beszélni kettõjükrõl , mert jön a telefon menjen haza . Otthon kiosztja Hazalt ez már nagyon sok volt amit tett . Cihan teljesen kikészült és még nem is tudják Cansu sem mi történt Deniz anyjával , mert a fiú nem veszi fel a telefont .
malvinkicska 2016 okt. 10. - 18:10:06 Előzmény Érsekvári
(1524/2695)
Ez a sorozat egyre rosszabb a mai részben is ami történt, az borzalmas, annyi rossz indulatú embert írtak bele elég lenne 3 -4 sorozatban, még a bébicsõsz is bele szól a család dolgába, ez azért nekem fura, és egyben hihetetlen is. Hazalnak áll feljebb, annak fiatal létére írtak olyan karaktert , hogy egy életre lehet érte gyûlölni, vagy akinek bejön szeretni, de õ is azt nyilatkozta nagyon sok rosszat írnak neki, és ezt nehezen viseli. Ami rettenetesen nem jön be nekem ez a sok hazugság, tudom sorozat de akkor is ebben amiket csinálnak az egyszerûen, észbontó. Az életben is vannak rossz és jó emberek de itt csak rossz, ez nem így mûködik sarkos nagyon. Rahmi amennyit már ártott a családnak azt nem tudják kiírni, mint a Deniz anyját, most már min fog az öreg szemét lovagolni. Keriman az pletyka fészek volt azt úgy fogadtam el, de a többiek. Harun nem találja a gyerek láthatásra az utat, hogy tegye meg.
7/10
napraforgó 2016 okt. 10. - 18:09:02 7/10
(1523/2695)
Dzsandan nagyon dühös, hogy Dilara megszülte a babát, így már Harun sohasem fog lemondani róla. Ezt nem hagyhatom! mondja. Harun leszáll a repülõgéprõl, kocsiba ül, hazasiet.
Denízt értesítik a szomszédai, hogy az anyja rosszul lett, miután egy idõsebb férfi meglátogatta. Kórházba vitték. Deníz telefonálgat, hová vitték be az anyját. Azt gyanítja, Rahmi látogatta meg az anyját (de gondolom Burhán volt, a maffiózó., aki csak megtalálta).
Dzsanszu teljesen kiborulva megy haza, Dilara faggatja, mi történt. A lány sírva meséli, Hazal rámásolta Deníz anyját egy mulató plakátjára, ezt adta oda neki Deníz elõtt a barátai elõtt. Hazal is megjön, magyarázkodik, viccesnek szánta. Dzsanszu megmutatja a plakátot neki, Dilara is ráismer, hogy ez bizony Deníz anyja. Dilara kiküldi Hazalt és Dzsanszut vígasztalja, a lány hivogatja, de Deníz nem veszi föl a telefonját. Dzsanszu el van keseredve, ezek után a fiú nem fog vele szóba állni. Dzsanszu mutatja a telefonját az anyjának, Hazal 20x hívta, tudta, hogy készül valamire, de ekkora szemétségre még õ sem számított.
Látni, hogy korábban Hazal hogyan vette el a Deníznek szánt borítékot, rájött, hogy ez Deníz anyja, aki bárénekes volt valaha. Szevincs rányitott Hazalra, na az a lány is egy kis vipera, õ se szereti Dzsanszut. Bújtogatja Hazalt, a kép megszerzésekor is és most is. Nem kell törõdjön a retorzióval, elvégre már nagykorú. (Ez még rosszabb, mint Emrah, az unokatesója, mert az csak belepistult Hazalba, azért hagyta magát befolyásolni, de ez a lány egy kis kígyó. remélem nem sokáig fog a villában szolgálni. Mert ez sem a munkát keresi magának, hanem kutakodik, fürkészik a gazdáék titkai után.) Kerimán is bejön kíváncsiskodni, miért sír Dzsanszu? Elmondják neki, mit tett Hazal. Szevincs meg Hazalt biztatja, végül is elérted, amit akartál, elválasztottad Dzsanszut a barátjától.
Harun hazaérve kifaggatja a nénjét, honnan tudja, hogy Dilarának fia született. Dilara koraszülöttnek mondta a gyereket az alapítványi hölgyeknek. Harun rájön, hogy a gyerek az õ fia lehet, Májde óvatosságra inti, ez csak sejtés, még nem egészen biztos. Harun boldogan ordítja ki az éjszakába, hogy van egy fia, majd elrohan, látnia kell Dilarát., meg a fiát. A villa elõtt azonban rájön, hogy itt nem jut be, más módot kell találjon.
Dzsihán meglátogatja Aysét, mondja, már korábban kereste. Tisztázni szeretne pár dolgot. Dilara rátelefonál, Hazal megint bajt kevert. Dzsihán rögtön megy is, Ayse kérdésére, hogy mi történt, csak röviden válaszol. Ayse meg rögvest Leilát hívja, vajon mit akarhatott Dzsihán?
Deníz beér a kórházba, az anyját keresi. Mire odaér, az orvos épp a halál tényét és idõpontját állapítja meg. Sírva borul az anyja ágyára.
Dzsihán hazaér, Kerimán és Rahmi az ajtóban fogadja. Dzsihán bemegy Dzsanszuhoz, aki sírva meséli neki, mi történt. Dzsihán elõkiabálja Hazalt is, aki megint esküdözik, de Dzsihán meg se hallgatja. Nem hisz már a hazugságainak, hogy nem tudta, meg nem ismerte, meg csak viccnek szánta, stb.... Dzsihán pontosan tudja, hogy Hazal is tudta, és direkt csinálta, kérdi, miért tette, mit ártott neki Deníz, vagy az anyja? Dzsihán szigorú büntetést eszel ki, elkobozza Hazal telefonját, tabletjét, megszünteti az internetet, Hazal pedig szobafogságban marad, még enni sem jöhet ki a szobájából egy hétig. Uatána egy hónapig a villát nem hagyhatja el, csak az iskolába és a pszichiáterhez mehet el, de oda is majd õ viszi. Hazal hisztizni kezd, nem kényszeríthetsz, már betöltöttem a 18-at, oda megyek, ahová akarok. Erre Dzsihán azt mondja, elmehet, kereshet munkát, él, ahogy akar. De ha itt akar élni, akkor az õ szabályai szerint kell élnie. Döntsön, megy, vagy marad. Hazal dúlva-fúlva lerohan a szobájába.
Deníz siratja az anyját. Dzsanszu állandóan keresgéli, de a fiú nem képes felvenni a telefonját.
Harun a hajóján a villa körül cirkál, telefonálgat Dilarának. Dilara telefonja a babaszobában maradt, de Szevincs nem meri fölvenni. Csak szól a nõnek, hogy valaki már többször kereste. Dzsihán kérdésére Dilara nem mondja meg, hogy ki kereste.
Dzsihán megkérdi az apját, van-e bármi köze a plakát ügyhöz. Az öreg bavallja, õ küldte el a fiúnak, de úgy tûnik Dzsanszunak adták oda. Dilara így tudja meg, hogy a plakát nem hamis, Deníz anyja régen tényleg egy mulatóban dolgozott. Nagyon megdöbben, hogy lehet közünk egy ilyen családhoz? (na a sznob Dilara csak elõbújt megint). Most mi legyen, tiltsák el a lányukat a fiútól? Dzsihán fáradtan mondja, nem tudja, csak az a biztos, hogy Hazal megint nagyon rosszat tett. A szobájába megy, leroskad a földre és õ is sírni kezd.
offtopic
ildimix 2016 okt. 10. - 07:33:42
(1522/2695)
Hazal nagyon szemét volt Cansuval és Denizzel jól leégette õket. Az a baj, hogy mindent büntetlenül úszik meg ha van is büntetés eléri, hogy ne tartson sokáig. Ez a lány soha nem fog megváltozni.

Várom a mai részt.
sage 2016 okt. 09. - 20:36:21
(1521/2695)
Megtört szívek 2014 57 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2015_57_Bolum_HunDub_Sage
7/10
napraforgó 2016 okt. 08. - 04:31:03 7/10
(1520/2695)
Azon kicsit csodálkozom, hogy Dzsanszu (és mások is) a nõt ítélik el, aki pénzt fogad el a szakításért, de a férfit, aki úgy megaláz egy nõt, hogy pénzt kínál neki, azt nem.
Deníz is az anyjára haragudott, hogy eladta õt, elfogadta (elvileg) a Rahmiáltal fölkínált pénzt, és Dzsanszu is Zeynepet ítélte el és nem az apját, aki 250 ezer líráért megvette a fia "szabadságát".

Én a nõket joban megértem. Zeynep nehéz helyzetben volt, a volt férje állandóan zaklatta, gyereke volt, pénze meg nem, így legalább el tudott tûnni az õrült exe alõl. Ozannal meg nagy valószínûséggel nem lett volna tartós a kapcsolata, melyik 20 éves srác szokott véglegesen megállapodni egy idõsebb, gyermekes nõ mellett? persze egy ideig szép lehetett volna a szerelmük, de valljuk be, Ozan jellemével. Hát nem épp a szorgalmas, jó tanuló, dolgos családapa mintaképe a srác.
Nergisz csak hazudott a pénzt illetõen, de ha igaz is lett volna, bizos úgy gondolkodott volna, hogy akkor könnyebb lett volna az életük, a fiának nem kelllett volna dolgoznia az egyetem mellett, járhatott volna nappali tagozatra, stb.

Na egyszóval Dzsihán sem különb ebben a tekintetben, mint rahmi,mert õ is csak úgy gondolkodik, hogy a pénzzel meg lehet oldani mindent. Pedig pont a Gülszerennel való sokéve kapcsolata volt a példa arra, hogy nem mindenki vásárolható meg. Gül nem fogadott el tõle semmit. Vehetett volna neki szép lakást, ruhákat, cipõket, elvihette volna nyaralni, utazni, de a nõ nem fogadott el semmit, néha egy-egy vacsorát egy étteremben. Mindig a munkájából akart megélni, Dzsihánnak még ott is ügyeskednie kellett, hogy jó munkához juttassa, (idegenforgalmi iroda), vagy a börekes megrendelés, még azt is kerülõ úton tudta csak elintézni.
Hogy Rahmi szemét, azt már megszoktuk, de hogy Dzsihán is ilyen nemtelen eszközökhöz nyúl? Persze meg lehet magyarázni, hogy féltette a fia életét, de egy józan ráható beszélgetés is megtette volna. Egy nõ, aki félti a kedvese életét biztos hajlandó lemondani róla, hogy megmentse, ehhez nem kell megalázni. Az meg elég hihetetlen nekem, hogy az apjával ment oda és õk kérték a pénzt....
kikelet54 2016 okt. 07. - 20:45:56
(1519/2695)
Az biztos, hogy én Consu helyében nyakig belevágtam volna ezt az abnormális Hazalt a tortába. Még ilyet?! Ennyi rosszindulatot, gonoszságot egy emberben?
Nagyon sajnálom Consut, szegénynek továbbra is együtt kell élni azzal a dilinyóssal, nap mint nap elviselni, de Denizt is sajnálom, szinte csak Consu tartotta benne a lelket, hogy el tudja viselni a jelenlegi igazságtalan helyzetét /mert hát õ nem tehet az anyja múltjáról/, és most ezt is elvette tõle Hazal.
Õk igazán szeretik egymást, és most szétmennek Hazal miatt, biztos nagyon-nagyon fognak szenvedni, de remélem, hogy azért késõbb kibékülnek, mert ez az egyetlen normális szál ebben a sorozatban.
Érsekvári 2016 okt. 07. - 20:27:56
(1518/2695)
Ebben a részben azért történt egy s más .
Az összes férfi már azon csámcsog mi volt Deniz anyja . Sõt még az elmebeteg Hazal is azon mesterkedett , hogy Denizt és Cansut a "fehér rózsa" képpel megalázza õket . Gusztustalan ez a csaj önzõ elmebeteg csak magától van elszállva .
Dilara hazavitte a babát mindenki odavan milyen édes aranyos csak Hazalka tojik rá és a ruhájával traktálja õket .
Emine asszony apja meghalt ezért elutazik és a háztartás vezetést Kerimanra bízzák . Keriman bolond mint mindig a beszólásain szórakozunk legalább .
Ez a Mahide asszony külön kategória a boszorkányok között . Meghallja az alapítványi ülésen , hogy Dilarának fia született .
Az éppen elrepülni akaró Harunt nagy nehezen eléri és amikor az megtudja a hírt , azonnal leállíttatja a gépet . Dzsandan mindent lehallgatott amit a telefonba beszéltek .
Harun szerintem nagy valószínûséggel sejti akár övé is lehet a gyerek !
Kivételesen várom a következõ részt miként alakulnak az események .
malvinkicska 2016 okt. 07. - 18:17:39
(1517/2695)
A mai részben Dil elég sokat bénázott a gyerekkel látszik csak ilyenkor van baba a kezében nagyon estlen volt.
Aztán Cihan úgy állt ott mint egy csomó szerencsétlenség, látszik rajta, nem kedveli a jövevényt.
Cansu az aki elfogadja és szereti. Hazal amit ma csinált az szinte minõsíthetetlen dolog, nem is hiszem ennek a valóságban is van egy kis beütése, mikor már kezdi, hogy õ kinek a lánya kell a buli szinte hánynom kell. Cansut addig csalta D-vel amíg elmentek D-vel, és így megalázta õket, szóval ennek zárt osztályon a helye amit követett a bulin szinte õn és köz veszélyes, régen az ilyen renitens személyeket azonnal elvitették, kórházba, és még azt mondja viccnek szánta
Az biztos ha az apja lennék jól megleckéztetném azon felül ezt már rég kezeltetni kellett volna.
A célja az volt elmarja a barátjától Cansut Deniz nagyon szomorúan elhajtatott.
A meglátásom most már mindegy milyen sorozatot nézünk tele van emberi gyarlósággal, és sok rossz indulatú emberrel, már nem is olyan szórakoztató, mint a régiek voltak.
7/10
napraforgó 2016 okt. 07. - 18:12:05 7/10
(1516/2695)
Szerintem Ozan sokkal normálisabb viselkedésû, mint Hazal. ----- Szerintem meg épp csak hogy. Mindkét "gyerek" nagyon egoista, mindkettõ azt hiszi, körülötte forog a világ. Mert hogy is mer egy 40 körüli nõ gyereket szülni, amikor ez olyan kínos a haverok elõtt?(Ozan) És hogy is mer Dzsanszu továbbra is a jólétben élni, amikor neki csak a nyomor járna? (Hazal) Hazal nyilván azt várná, hogy dobják ki a villából, elvégre "te nem vagy a mi gyerekünk", na talán akkor megnyugodna.