malvinkicska 2016 okt. 20. - 13:19:20
(1635/2695)
Az igaz amit nyilatkozott, hogy õ alkoholista, és saját magától ment elvonóra akkor, lehetséges az potencia zavarokat okoz, és nagyfokú jellem változást, de a játéka sok mindent elárul, meg gyógyulni meg lehet akarat kell hozzá, és sok idõ.
malvinkicska 2016 okt. 20. - 13:19:20
(1634/2695)
Az igaz amit nyilatkozott, hogy õ alkoholista, és saját magától ment elvonóra akkor, lehetséges az potencia zavarokat okoz, és nagyfokú jellem változást, de a játéka sok mindent elárul, meg gyógyulni meg lehet akarat kell hozzá, és sok idõ.
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 12:06:18 7/10
(1633/2695)
Kíváncsi vagyok, Dzsihán mennyire lesz halvérû ezzel az Ayséval. Ott az a luxusvilla, a marha nagy úszómedence, a partján a számtalan gyertya, no ezek eléggé romantikusak, ha ezek után nem mozdul rá a nõre, hát....??? Talán impotens?
Most már dumáltak eleget a gyerekkorukról, jöhetnek a tettek...
malvinkicska 2016 okt. 20. - 11:07:45
(1632/2695)
Szerintem Cihan egy hal vérû pacák annak nem kell szerelmi száll, mert még csak imitálni sem tudja a gyengédséget, azt nyilatkozta nem kell egy sorozatban csókolózni nem oda való, nem is gondolja az ember, hogy csak úgy de mikor a jelenet meg kívánja igenis azért színész nem. Olyan ember kellet volna ebbe aki érzelmes , mint Kenan Imirzalioglu, az olyat alakít a Karadyíba az igen, az alakítás.
9/10
Roxer 2016 okt. 20. - 09:00:25 9/10
(1631/2695)
Az,hogy a Harun-Dilara kettõs mennyire érdemli meg a boldogságot szubijektív. Ami biztos,hogy az egymás iránti szerelem mindkettõjükre pozitív hatással van. Dilara egy hideg nõ volt,akinek a belépõje az volt,hogy lecseszte Cansut amiért egy versenyen „csak” második lett. Harun változtatta meg,azóta vannak érzelmei,illetve azóta képes kimutatni azokat. Harun egy kemény,néha gonosz üzletember,de ha Dilarával és a gyerekkel van teljesen más ember lesz. És szerintem a sorozatban talán õ a legjobb színész,mert ezeket az érzelmi változásokat fantasztikusan látjuk is rajta. A két színész is jól mutat együtt,valószínûleg az életben is jól kijönnek,remek a kémia. A gyerekkel együtt,kis családként pedig még aranyosabbak. Maradéktalan boldogság? Létezik olyan? Még az életben is ritkán,ebben a sorozatban meg aztán pláne nem. De én egy olyan erõs köteléket érzek köztük,amit csak valamelyikük halála tudna megváltoztatni. Remélem nem így lesz és ha Cihant még romantikáztatni akarják,nem Dilarával.Mert az amúgy is hazugság lenne,mint az eddigi 20 közös évük is.
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 08:02:58 7/10
(1630/2695)
Ez nyilván így van. ha Dzsihán és Gülszeren alakítói jobban kijönnek egymással, nyilván láthattunk volna pár szép szerelmes jelenetet. Legalább néhány forró csókot, ha már ágyjelenetet nem is. És ha Gülszeren maradt volna, nyilván Ayse sem jött volna a képbe. Ez nyilvánvaló. Persze Dilara és Harun kettõse maradhatott volna, és akkor máshogy alakul a két család élete.
Engem kifejezetten zavar, hogy a történetet menet közben alakítgatják, és nem egy elõre megfogalmazott történetet visznek színre.
9/10
Roxer 2016 okt. 20. - 07:50:30 9/10
(1629/2695)
Azt ugye mindenki tudja,hogy Gülszeren miért halt meg? Azért mert az a drága színész aki Cihant alakítja nem jött jól ki vele,ezért a színésznõ lelépett. Innentõl kezdve a történetet nem csak az írók fantáziája,hanem a való élet irányította. Amit én személy szerint nagyon utálok,mert nekem is cseszték már ilyen okból szét kedvenc sorozatomat. Így meg tudom érteni,ha van aki ezzel a sorozattal kapcsolatban is így érez. Még ha én személy szerint nem is bánom,hogy így alakult.
Ha Gülszeren marad egy csomó minden másképp lett volna. Az alap,hogy Cihan nem veszi el újra Dilt.Ayse karaktere pedig lehet a sorozatba sem kerül be.
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 07:48:00 7/10
(1628/2695)
Teljesen igazad van, mert lehet, hogy a pszichiáter kérdezgeti, meg beszélteti a páciensét, de azért végülis õ irányít. Legalábbis egy jó pszichiáternél. Itt meg Hazal tombolt, meg azt csinált, amit akart, kirohant, stb., szóval minden volt, csak nem az, aminek lennie kellett volna. Nekem nem ez a szakterületem, de azért elképzeléseim vannak. Vagy elvárásaim. Itt mindenesetre nem ezt láttuk. És azt is láthattuk, hogy Mervének is, és Hazalnak is voltak öngyilkossági szándékaik, tehát mindkettõ suicid személyiség, ahogy rámutattál, de ehhez képest kicsit sem úgy állnak hozzájuk, sõt õk se úgy viselkednek mostanában. Nekem ez a mostani koncertra járkálásuk azért inkább a teljesen általános tinédzser viselkedésre utal, nem a depresszív viselkedésre.
Na mindegy, ebbe nem mennék bele, már csak azért sem, mert nem értek hozzá. Itt csak azt látom, hogy Hazal egy dög, aki mindenkit kihasznál, akit lehet - Emraht, Szevincset, Mervét, Sejdát, stb.
Szóval szerintem it sokkal súlyosabb a pszichés probléma, mint sejtik.

Ayséra visszatérve meg az, hogy ha egy kb 30 éves fiatal nõ fiatalosan öltözködik, az rendben van, na de ahogy tegnap kinézett... nekem nagyon visszatetszõ volt. Ha belegondolok, hogy Gülszeren, aki Dzsihán szívszerelme volt, soha nem vett volna fel ilyen rövid gatyát atlétával, meg földig érõ kardigánnal, no meg bokacsizmával...
Én biztos öreg vagyok már, de ez nekem nem fiatalos, meg trendi öltözék, hanem sz...r. Na, egyszóval ronda!
malvinkicska 2016 okt. 20. - 07:23:02
(1627/2695)
Nagyon jól gondolod egy pszichiáter nem ilyen szét szórt, mindent elfeledõ személy, ez saját magára nem tud oda figyelni sokszor. Azon is gondolkodtam mit tud csinálni, ha csak úgy felkészületlenül jelenne meg egy kliens a rendelõjében, és elég súlyos eset lenne pl mindenáron meg akar halni suicid késztetése van, hogyan tudná meggyõzni, meg egyebek. Az látszik ez a nõ nem volt rendelésen, mielõtt forgattak, vagy ha igen akkor nem figyelt. Az is valami érdekes volt mikor Hazal nála volt és az volt fölénybe vele egy szak ember nem adja ki az irányítást a kezébõl fõleg nem, hogy a beteg irányítson, neki kell. Aztán az a viselkedés öltözés, arra is lehetne jobban figyelni, nem szórakozó hely, és azok az emberek akikkel neki kell foglalkozni sok mindent kórosan dolgoznak fel, a külvilágból kapott ingereket. A célom nem pszichiátria oktatás csak van véleményem és rálátásom ezekre a dolgokra. Rengeteg dolgot tudnék írni a minden napokból de ez a sorozat már nem éri, meg lehet lenének akik nagy képûnek tartanának, pedig nem.
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 06:44:02 7/10
(1626/2695)
Én veled értek egyet, Gülszeren megfontolt, komoly nõ volt, aki nagyon sokat adott a becsületére. Ezért sem fogadott el semmit Dzsihántól éveken keresztül, mindig megpróbált a saját erejébõl megélni, boldogulni. Egyébként Hazal is addig, amíg õ felügyelte, úgy-ahogy elviselhetõ volt, Gül valahogy kézben tartotta. Hazal azután kutyulódott el, ahogy Dilarához és Dzsihánhoz került. Habár leginkább Dilarához, mert Dzsihán addigra már külön költözött, õt csak akkor hívták, ha baj volt.

Nekem Ayse, meg a barátnõje, Leyla nem nagyon tetszik, mint pszichiáterek. Én valahogy nem így képzelem al a képzett elmeorvosokat. Ez a két nõ úgy beszélget a pasikról, Harunról, meg Dzsihánról, mint a hétköznapi lánykák, leginkább kamaszlányok. Majdnem, mint Hazal, meg Merve, esküszöm, nem különbek. Lehet, hogy ez az Ayse könnyedebb, meg hozna valamiféle színt Dzsihán életébe, habár én ebben nem hiszek. Ha két ember ennyire különbözik egymástól, annak jó vége nem lehet. És akkor még nem is beszéltünk a Harunhoz fûzõdõ kapcsolatáról. Mit fog szólni Dzsihán, ha ez kiderül? Elhiszi, hogy nem irányított kapcsolat volt?
---
És itt a másik nõ, hiába élt Nergisz 23 éven át teljesen normális, hétköznapi életet, a múltja utolérte, nincs felejtés, nincs bocsánat, még a fiát is bántják, sõt a fia exbarátnõjét is, ez valahogy hihetetlen nekem. Manapság, amikor minden hír elavul 3 nap alatt???
----
És itt a következõ kérdés: Miért is ült Burhán 23 teljes évet börtönben? Mert õ ott süketelt a fiának, hogy mennyire szerette az anyját, meg ki akarta emelni az éjszakai életbõl, csak sajnos valami bajba keveredett... és börtönbe került. A bajba keveredés nekem valami apróság, de 23 évet (vagy annál is többet, csak elengedtek valamennyit) csak nagyon-nagyon súlyos bûncselekményekért adnak. Tömegmészárlásért, bûnszövetségben elkövetett rablásokért, terrorizmusért, stb, stb. Azt tudjuk, hogy Nergisz férjét, a nyomozót õ ölette meg, még a börtönbõl, ezt Indzsinek elmondta. Szóval a megtévedt jóembernél azért jóval több van a számláján. Most meg a fiával akar barátkozni. Remélem Deníz kirúgja.

Én valahogy nem tudok elvtelenül örülni a Harun - Dilara kettõsnek, bár tudom, hogy õk összejönnek, de valahogy olyan gusztustalan az egész. Csak az vígasztal, hogy tuti nem lesznek felhõtlenül boldogok. Harun múltja és jelene bele fog szólni az idillbe.
7/10
napraforgó 2016 okt. 20. - 02:39:08 7/10
(1625/2695)
Értem én, értettem eddig is, csak csodálkozom, hogy egy blogban úgy nyilvánítanak véleményt valamirõl, hogy bele sem néznek a legkézenfekvõbb információforrásba, a Port.hu idevágó fórumába. Mert ez az adott mûsor alatt/mellett rögtön megnézhetõ, csak egy kattintás kell, míg minden más infót úgy kell kivadászni, elõkeresgélni a netrõl. Biztos sok mindent meg lehet találni a neten, facebookon, rajongói oldalakon, blogokon, meg ki tudja még hol. De ezek szerintem sokkal inkább rétegvéleményeket tartalmaznak, hisz nagyon sokan vannak, akik nem keresgélnek rá ilyen oldalakra - én sem - de egy-egy érdekes filmcímnél, sorozatnál egybõl belenézek a port fórumába.

Szóbal ez a "hanyagolt" kifejezés csak a mûsorvízió blog (?) írója részérõl hanyagolt, mert igen sokan aktívan érdeklõdnek.
Amúgy félmilliós nézõközönség egy délutáni mûsorsávban nem rossz, pláne, ha hozzávesszük, hogy sokan csak késõbb, este nézik meg (esetleg csak hétvégén) az aktuális részeket (mondjuk, mert épp dolgoznak az adás ideje alatt, vagy mert még nem értek haza).
malvinkicska 2016 okt. 19. - 20:23:40
(1624/2695)
Most az egyszer bocsánat de Gül egy megfontolt nõ volt akinek azt kellet alakítani szegény és mitõl kacarászott volna, ez a nõ egy érdekes valaki aki mindig a másik dokinõtõl kér tanácsot, arra azért kíváncsi leszek milyen boldog lesz mellette Cihan, mikor a Harun rokonsága. Azt te is tudott, mert nézel több török sorozatot , hogy ez csak valamicske, azokhoz képest, mert kemények de fel van építve nem bele kapnak mindenbe, nincs kedvem felsorolni az elvarratlan szálakat, mert annyira nem érdemesítem, ezta sztorit, soha nem gondoltam ilyen lesz errõl a sorozatról a véleményem, de nekem most ilyen a vitát nem szeretem ez csak vélemény. Akinek tetszik szereti egészségére, és tisztelem a véleményét.
9/10
suxel 2016 okt. 19. - 20:18:06 9/10
(1623/2695)
Oh, ez nem ide vonatkozik :) A mûsorvízió blogra, hogy ott eddig nem esett sok szó a Megtört szívek nézettségérõl.
Érsekvári 2016 okt. 19. - 20:09:10
(1622/2695)
Harun újra begõzölt , most még a gyerek miatt is kiakadt Cihanra , hogy a közelébe van . Mahide meg még cukkolja is Harunt .
Dilarának nincs bátorsága elmondani mi is a szitu , mégis mikor akarja közölni Cihannal ?
Mahidénak Dzsandant sikerült Ozanra állítani behúzta a csõbe a srácot .
Természetesen Hazal illetve a lökött kis Merve mûve a Cansu elleni netes akció .
Szerintem Ayse sokkal jobban illik Cihanhoz , ez a nõ legalább színt és humort , pezsgést visz Cihan életébe . Bizony Gülseren
Ayséhez képest nagyon más volt szegényke , mint tudjuk .
9/10
Roxer 2016 okt. 19. - 19:46:59 9/10
(1621/2695)
Azért az sem mindegy,hogy külföldre mennyire tudják eladni. Ami engem illett nem vagyok török sorozat rajongó. Ez a második amit nézek.Az elsõ a Seherázádé volt.Abban is megfogott az alapszitu,meg ebben is.

Én is belelestem a harmadik évadba,igaz melóhelyen,szigorúan hang nélkül(amúgy sem értettem volna sokat belõle) Spoiler nélkül röviden: ahogy nézem a harmadik évad is bõvelkedni fog bonyadalomban.Új "méregkavarók" is érkeznek,így senki nem lehet maradéktalanul boldog. A kis Harun nagyon aranyos,a nagy meg egy õrült a szó jó és rossz értelmében is.Ha másért nem ezért biztosan nézni fogom :)
PMate01 2016 okt. 19. - 19:39:36
(1620/2695)
Fehér hab!
7/10
napraforgó 2016 okt. 19. - 19:38:08 7/10
(1619/2695)
A szitter tényleg hülye, mintha nem Dzsihán meg Dilara fizetné. Az egy dolog, hogy Hazalt pumpolja, de ha rájönnek a stiklijeire, akkor repül õ is az unokatesója után. Hazal nem tud annyit fizetni neki, hogy egy állás elvesztése megérje. De hát ez a lány nem így gondolkodik.
9/10
Roxer 2016 okt. 19. - 19:28:24 9/10
(1618/2695)
Szegény Harun,nem elég a saját lelki vívódása,még az öreglány is cseszteti,nem csoda ha kikészül.A hülye sitter nem tudom miért kezdte el egybõl Azalozni a gyereket,nyilván sejti,hogy szart kavar vele. Ozan meg gondolom most beköltözik Candanhoz adja magát a helyzet.
malvinkicska 2016 okt. 19. - 19:25:38
(1617/2695)
Azt is írták kint a Paramparca a 17 helyen van, és akkor nem sok jót jóslok neki mivel az Éjszaka Királynõjét is hamar befejezték, mert nem hozta azt amit vártak tõle, azok nem sokat foglalkoznak ami nem megy nem erõltetik.
7/10
napraforgó 2016 okt. 19. - 19:22:33 7/10
(1616/2695)
Miért tartják hanyagolt produkciónak a Megtört szíveket? több, mint 1600 hozzászólása van a fórumon és 110 ezren felül a megtekintések száma! Vagyis nagyon sokan nézik, sokan csak beleolvasnak a fórumba, de nem szólnak hozzá. Szerintem elég nagy az érdeklõdés iránta.