malvinkicska 2016 okt. 02. - 15:06:08 Előzmény ildimix
(1475/2695)
A véleményeddel nem vagy egyedül, nekem már régen nem az aminek indult, mivel a fórumon sokan vagyunk a vélemények megoszlanak, van aki így, a másik ember úgy látja, természetes, mivel mindenki más, és más, én tiszteletben tartom de az én meglátásom mellett kitartok. Az biztos sok benne a semmit mondó jelenet töltelék a bölüm szám meg legyen, én is amondó vagyok nem biztos elbír egy téma ennyi sok részt, mert késõbb elfárad a téma.
offtopic
ildimix 2016 okt. 02. - 10:17:14
(1474/2695)
Malvin köszi az infót a micsoda nõvel kapcsolatban. Nekem az már késõi idõpont mert másnap dolgozok de hátha felteszik a részeket a netre.

A sorozatra visszatérve csalódás már nekem is ez a sorozat Hazal és Cihan megérdemelte, hogy feljelentette a boltos õket.Nekem ez a doktornõ hebrencsnek tûnik nem hitelesen játsza a doktornõ szerepet.

Mostmár végignézem ezt a sorozatot de nem bánnám ha már vége lenne. Az 1. évad jól sikerült elég lett volna belõle ennyi rész is most az az érzésem nyújtják mint a rétest.

Jó, hogy nov végén vége lesz ennek a sorozatnak.
7/10
napraforgó 2016 okt. 02. - 06:00:06 7/10
(1473/2695)
Én Ayse doktornõt bizony nem huszonegynehány évesnek tippelem, hanem inkább a harmincas évei elejére teszem, úgy kb. 35-ig. Persze ettõl még rázhatja a fenekét egy bárban, vagy diszkóban, ez engem nem annyira érdekel, de ha egy komoly és hatékony doktornõt akarnék bemutatni egy sorozatban, akkor inkább nem úgy mutatnám be, hogy elkavarodik egy szálloda folyosóin, aztán meg riszál egy bárban.
A két 50 éves vén kujonhoz annyit, hogy Erkán Pettekkaya (Dzsihán) most 45 éves, vagyis nem 50-es, A Yildrimet alakító színészrõl, életkoráról sajnos nem sikerült semmi infot gyûjteni, de mondjuk, hogy õ is kb. ugyanannyi. Tehát azért annyira nem õrült nagy a korkülönbség, vagyis egy generációnyit azért nem tesz ki. (35 - 45) És persze, õk is elmehetnek iddogálni egy bárba egy nehéz nap után, sõt meg akár nézhetik a nõk fenekét is, azért az még nem tilos. Ráadásul Dzsihán is 2-3 évvel fiatalabb férfit játszik a sorozatban, mondjuk, úgy 42, Dilara meg 40 lehet a 20 éves fiával (tudom, hgy ott meg a színésznõ fiatalabb). Szóval így még elfogadhatóbb a korkülönbség!

A kamaszlány lelki problémájához (anyja nem foglakozik vele eleget, sokszor elmegy hazulról a saját életét élni) csak azt mondhatom, hogy nekem kamaszkoromban ugyan nem volt semmi bajom, de a harmincas éveimben én is megéltem egy lelkiválságot, és tapasztalatból mondhatom, hogy rajtam cseppet sem segített, hogy felsorolták, másnak mennyivel nagyobb problémái vannak. És hogy ebbõl 10 perc alatt nem tudott volna kidumálni senki se, az is biztos. Még ha nem is mászkáltam tetõkre...

Dilara bûbájkodásáról meg csak annyit, hogy azért én még emlékszem, hogyan is fogadta Gülszerent Dilara, amikor Kerimán hivatlanul csak beálított oda, meg az azt követõ néhány találkozásukat is. Annyira, de annyira lenézte Kerimánt (persze Gülszerent is), mintha ö a 10. emeleten lett volna, õk meg a földszinten. ehhez képest az a mondata, hogy "ti mindig zörgethettek az ajtónkon, itt mindig lesz szzámotokra hely" nekem eszméletlen bájoskodásnak tûnik, és igazából nem is hiszem el.
gigi1 2016 okt. 01. - 19:50:24
(1472/2695)
"Egy komoly doktornõ nem rázza a fenekét egy bárban, valahogy nekem ez se igen fér meg a foglalkozásával.
A kamaszlány lehozása a tetõrõl sem volt hiteles számomra, mert tudom, hogy ha valaki bajban van és a baját megoldhatatlannak érzi, semmit nem segít rajta, ha közlik vele, hogy másnak is van baja, még nagyobb is, mint az övé. Én szemberöhögném az illetõt, mert akkor, abban a pillanatban cseppet sem érdekelne a más baja. attól az enyém nem lesz kisebb és nem is oldódik meg, hogy mások is szenvednek."

Nem értem,hogy egy huszonéves, az egyetemrõl épphogy kilépett fiatal nõ miért ne járhatna discoba.? Miért ne szórakozhatna? Teljesen normálisan viselkedett. Egy fárasztó nap után elment a barátnõjével kikapcsolódni egy a korának teljesen megfelelõ helyre...
Viszont a két "öreg, vén kujon" nagyon szánalmas volt. A neves ügyvéd és a híres üzletember,a maguk kb. 50 évével, elment a csajok seggét stírölni. Na õk tényleg gázok voltak. Nem is illettek oda. (az meg külön vicc, hogy cihán alig pár héttel a szív szerelme halála után már discoba járkál. gyászév? )

A kamaszlány lehozása a tetõrõl valóban kicsit hatásvadászra sikeredett. De alapvetõen mûködõképes technika lehet. Az öngyilkossággal fenyegetõzõ kamaszok 99 %- nem akar meghalni csak fel akarja magára hívni a figyelmet. Ilyenkor teljesen jól jön ha kizökkentik õt, megnyugtatják, hogy nincs egyedül a problémáival stb. ráadásul a lány már régóta ismerheti aysét, megbízik benne. Ha egy idegen áll elõ a saját sztorijával nem biztos, hogy eredményes lett volna.+ valahogy fel kellett vezetni ayse sztoriát, sztem jól csinálták.

"Dilara meg csupa bûbáj lett, ahogy bájoskodik Kerimánnal."

Dilara korábban is mindig befogadta kerimánékat. Soha nem zavarta el õket. Mindig körbe ugrálták õket, a családdal együtt étkeztek stb.. Anno Nurájt még megvédte özkantól is. + pénzt is adott nekik a baba ellátásáház. (csak könnyebb a rosszra emlékezni...)
gigi1 2016 okt. 01. - 19:26:57
(1471/2695)
Cihánon röhögött Harun, hogy a lánya miatt most gengszternek van a médiában beállítva.A nagynénje mondta is,hogy nem kell Cnek ellenség, ha ilyen gyereke van (és ez mennyire igaz). Dilara szóba se került.Miért is ne örülhetne Harun ha az õsellensége,aki történesen a szerelme régi/ új férje is, ekkor ostobaságot csinált.
Anno amikor felmerült a dubrovniki klinika még nem is voltak együtt, H és D. Akkoriban jelent csak meg Harun és az elején dilarán is bosszút akart állni.Utána jött rá, hogy még mindig szereti õt.
A visszaemlékezéseik különben kimondottan szépek. Örülök, hogy végre rájuk is idõt szánnak.Remélem a család végre kiszáll a kapcsolatukból és újra összejönnek.
7/10
napraforgó 2016 okt. 01. - 15:10:25 7/10
(1470/2695)
Már korábban is Hazal gyógykezelése volt az ürügy neki, amikor így akarta Dilarát Dubrovnikba csábítani. Harun pontosan tudja, hogy Hazal Dilara lánya, és hogy a nõ aggódik érte. Már akkor is aggódott, amikor a lánya lebénult, ha Harun ilyemit elfelejt, akkor nem komplett. Nem is érdemelné meg Dilarát, aki ugyan beképzelt, meg sznob, de legalább nem olyan rosszindulatú, mint Harun, meg a nénikéje.
9/10
Roxer 2016 okt. 01. - 10:58:24 9/10
(1469/2695)
Harun Cihánon röhögött.Mintha elsõre le sem esett volna neki,hogy Hazal egyben Dilara lánya is?
7/10
napraforgó 2016 okt. 01. - 06:39:20 7/10
(1468/2695)
Mindenki szenved Hazal hazugságai miatt, a netre felkerült videók miatt, amely Dzsihánra nagyon rossz fényt vetnek. Dzsihán és Azmi Hazalt és Emraht keresi egész este, de nem találják. Ozan kifakad Hazal ellen, a viselkedése érthetetlen, pont neki nem lenne joga kritizálni senkit, Dzsihán rá is szól, söpörjön a saját háza táján. Felemlegetik Zeynepet, meg a féltékeny férjét, aki majdnem megölte (még jó, hogy a korábbi disznóságait nem hozzák szóba, mert volt ott ittas vezetés, késelés, verekedés is...) Az meg direkt bosszantó, hogy az anyja terhességét valami bûnnek tekinti, mintha 40 éves nõ nem szülhetne gyereket, vagy a korábbi felnõtt gyerekei valami akadályt jelentenének. Egyáltalán, hogy mer egy 40 éves nõ nemi életet élni, az illetlen - valami ilyen felhangja van az egésznek. Az anyja elleni kirohanás miatt Dzsihán el is küldi. Rahmi megy utána és elviszi Dzsihán egyik lakásába.
Kerimánt igyekeznek távol tartani a családi dolgoktól, mert mindenbe beleüti az orrát, de azért a nõ egy kis hallgatózással megtudja, hogy a gyerek, akit Dilara vár, nem Dzsihántól van, hanem az ellenségétõl. Ezen aztán jól megdöbben...
Emrah egy özvegy nénikéjéhez viszi Hazalt, szeretné, ha éjszakára ottmaradhatnának. De a nénje fél, nem akar bajba keveredni. Hazal kikéredzkedik a mosdóba, ott bevesz egy csomó gyógyszert. (talán a pszichiátriai kezelésen írták fel neki?) Emrah telefonja lemerült, kér egy töltõt a nénjétõl. Azmi rögtön keresi is, a fiú a nénje unszolására fölveszi és elárulja, hol vannak. Dzsihán és Azmi rögtön indulnak értük. Dzsihán közben fölhívta Orhán doktort, sürgõs segítségre lenne szükségük. A professzor épp Berlinben van, ezért Aysét ajánlja maga helyett.
Megtudjuk, hogy Aysét a szülei halála után ez a Májde néni nevelte föl, szinte anyjának tekinti a nõt. Dzsihán hívására Ayse rögtön indul, a nénjének és Harunnak csak annyit mond, beteghez hívták. A távozása után Májde megtalálja a neten Hazal videóját és baromira tetszik neki. Mutatja Harunnak is, aztán együtt röhögnek. (na, ilyen egy szerelmes férfi, röhög a szívszerelme lányának baján... nem gondol rá, hogy Dilarának ez most mennyire fáj? ha annyira nagyon szereti, hogy meghal érte...) Gonosz ez a Harun, de a nénje még gonoszabb. Neki aztán semmi köze egyikükhöz sem, mégis csak ártani akar nekik.
Dzihán és Azmi a doktornõvel egyidõben érnek a megadott címre, és mivel Hazal nem nyitja ki a fürdõ ajtaját, Dzsihán betöri az ajtót. Ájultan találja a lányát, a doktornõ megállapítja, hogy a gyógyszer levitte a vérnyomását. Rögtön sietnek vele a kórházba (de elõtte még Azmi felpofozza az unokaöccsét). Dzsihán aggódva várakozik a kórházi folyosón.
Érsekvári 2016 szept. 30. - 21:27:30
(1467/2695)
A videó terjed a neten az eset a családban is feszültséget okoz , Ozan még ráadásul az anyjának is esik , osztja a szülõket a gyerek miatt . Keriman minden szót hall és finoman szólva folyton zabál . Eminét is ugráltatja mintha szegénynek nem volna elég dolga .
Kiderült Mahide fogadott lánya Ayse akit a szülei elvesztése után felnevelt .
A sofõr fiú egy rokonához viszi Hazalt aki a felelõsségre vonás elõl menekülve beszed egy csomó gyógyszert . Cihan a dr nõvel megy a házhoz és a lányt ájultan találja . Rohannak a kórházba vele . A Dr nõ a Hazalt kezelõ kolléga helyett került a képbe . Biztosan életbe marad Hazal , de az apja megint szegény lelkiroggyant lányát sajnálja majd és nem fogja elõvenni a hazugságáért . Valószínû ez lesz , mert mindig ez van , hogy szegényke miken ment keresztül már .
Harun amit mondott nagyon találó , hogy Cihannak nincs szüksége ellenségre elég neki a lánya .
malvinkicska 2016 szept. 30. - 18:00:21
(1466/2695)
A sorozat ahogy halad úgy romlik, itt most már mindenki tuti elmebeteg, az az Ozán mit követ, hogy az anyja terhes, mi köze hozzá. Aztá ott van Hazal aki ilyeneket csinál, most gyógyszert vett az is elmés, az öreg elvitte a kulcsot O-nak legyen hol lakjon a nagy száj hõs. A videó felvétel nagy szenzáció talán már túlzás amit csinálnak belõle. Harun és a nagynéni beszélgetése A doktor nõvel nem lényeges, olyan saláta szerû. Keriman adja a formáját hallgatózik megtudja a gyerek nem a c-é, és õt ez boldogítja. Szinte az összes szereplõ már negatív, jelentéktelen buta dolgok történnek nincs miért várni a következõ részt.
7/10
napraforgó 2016 szept. 30. - 13:38:06 7/10
(1465/2695)
Köszi. Így már látni, hogy ugyanaz a nõ, de fiatalon sokkal jobban nézett ki.

Én nem tudom, mi lenne, ha elmondaná az igazat a fiának. A török férfiak annyira vaskalaposak, látjuk,hogy Deniznek is mennyire fontos a "becsület". Adósságokba veri magát, hogy kifizethesse Rahmit. Na, majd arra leszek kíváncsi, hogy a vén szélhámos zsebreteszi-e azt a pénzt, vagy valahogy visszajuttatja....
9/10
Roxer 2016 szept. 30. - 12:34:48 9/10
(1464/2695)
Gyönyörû egy kapcsolat amiben ennyire "õszinték" egymáshoz.Persze az anyját sem értem.Semmivel nem lenne rosszabb a fia szemében ha elmondaná az igazat.Az a múltja, amin már túllépett.
kikelet54 2016 szept. 30. - 09:52:05
(1463/2695)
Megpróbáltam, de elég homályos
7/10
napraforgó 2016 szept. 30. - 08:34:10 7/10
(1462/2695)
Valaki meg tudja találni és föl tudná tenni Nergisz - Fehér Rózsa plakátját? én nem is vagyok benne biztos, hogy ugyanaz a nõ van a plakáton. Nergisznek annyira más orra van, mint a pár pillanatra látott plakáton.... Valahogy nem tudom azonosítani ezzel az anyával...
sage 2016 szept. 29. - 20:45:53
(1461/2695)
Megtört szívek 2014 55 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_55_Bolum_HunDub_Sage
Pera60 2016 szept. 29. - 20:40:51
(1460/2695)
A mostani divat szerint öltöztetik. Legalábbis látom én is,hogy a mai fiatalemberek közül sokan ezt a furcsa viseletet hordják. Teljesen testhez álló nadrág,és hozzá a kinõtt öltönykabát. Dzsihánnak is teljesen elõnytelen,egy jól szabott öltöny sokkal elegánsabb lenne. Biztos meg tudna engedni magának egy jó márkát. Ami még furcsa: Dilara magas sarkú cipõi. Persze ne járjon mamuszban nyilván,de terhesen, a lépcsõs villában hát érdekes lehet.
7/10
napraforgó 2016 szept. 29. - 20:07:28 7/10
(1459/2695)
A régi rómaiaknak volt egy mondásuk: audiatur et altera pars, vagyis: hallgattassék meg a másik fél is.
Dzsihán ezt figyelmen kívül hagyta, inkább a hazudós lányának hitt, még csak meg sem hallgatta a bolti eladót, sõt Yildrimet is lebeszélte róla, ezért esett most szégyenbe.
De már korábban is csinált ilyet, szó nélkül ütött, pl. Ozan merénylõjét, azt a Bülentet is megverte. Még korábban egy netes újságírót, aki Ozan legelsõ törvényszegését tette föl a netre. Igaz, ezeknél sáros volt a másik fél, de ez a vehemencia azért nem túl úriemberes.
De gondolom, majd ezt is megússza egy pénzbírsággal, meg fizet valamennyi kártérítést a boltosnak, Yildrim majd kimosdatja.
Hazalt már rég intézetbe kellett volna zárni, amíg le nem szokik a nagyzolásról, a rongyrázásról, a hazudozásról meg a sok áskálódásról. Ha így folytatja, elõbb-utóbb a börtönben fog kikötni, ott aztán majd megnevelnék és leszoktatnák az én Dzsihán Gürpinár lánykája vagyok dumáról...

Dilara meg csupa bûbáj lett, ahogy bájoskodik Kerimánnal. Szegény Emine meg most egymaga melózik arra a nagy családra. Nem tudom, hogy a fõzõcskén kívül még takarítania is kell? Meg mosni, vasalni, plussz bevásárolni? Ott az a rengeteg sofõr, meg biztonsági õr és nõcseléd csak ez az egy lenne?
kikelet54 2016 szept. 29. - 20:01:58
(1458/2695)
Kikerestem már, hogy Erkan Petekkaya hány cm magas /189/, mert még eddig minden zakója ujja olyan rövid, szinte háromnegyedesnek lehet mondani. Igazán kaphatna hosszabb ujjú zakót, így elég röhejesen néz ki.

Kiderült Hazalka újabb gonoszsága és az egész családot hírbe hozta. Egy szem barátnõje is elfordult tõle. Fõhet Cihán feje, hogy tusolja el a dolgot.
Érsekvári 2016 szept. 29. - 19:20:13
(1457/2695)
Ayse dr nõ olvassa a Gürpinar családról szóló eddigi híreket . Ez neki is sok amik itt történtek .
Csak lestem amikor Ayse megjelent Harunéknál és Mahidének is örült . Rokonok vagy ismerõsök ez még nem tudni .
A boltos nem hagyta magát videóra vette az incidenst és a rendõrségen feljelentést tett .
Jó beégett Cihan a hülye hazug lányát torolta meg ,de milyen állat módon ez már az Õ szégyene .
Hazal totál bolondot csinált belõle . Most Hazal menekül az apja elõl kíváncsi leszek mit tesz majd vele Cihan , ha elõkerül .
malvinkicska 2016 szept. 29. - 18:29:41
(1456/2695)
Rahminak jó kedve volt, de C kérdezte tõle mit nevet más meg börtönbe van miatta, egybõl költözni akar, ebben a sorozatban ha valaki rosszat tesz egybõl költözik, a minden napi életben az emberek ennyit költöznének nem is tudom mi lenne, az nem megoldás. A plakátot amit talál a barát vajon mit akar vele, hogy használja fel Nervis asszony ellen ez a vén répa tolvaj. A másik meggyõzõdött Cihan a kedves Hazal lánya jól lejáratta ahogy szokta, most is hazudott, és még most el is ment otthonról azt hiszi ezzel meg van oldva az ügy, õszintén nagyon unom már ennek a fiatal lánynak, a szemét viselkedését, miért nem gyógyitják, mert ez beteg, de itt már az egész család terhelt agyilag. Ayse kinek a rokona a másik elmebajos Harunnak ebbõl már jó nem lesz az tuti, amúgy is a nõ sem százas agyilag. Deniz nem kapott kölcsönt sehol sem annak is csak szenvedés van írva, itt tiszta letargikus mindenki.