7/10
napraforgó 2016 szept. 02. - 03:33:36 7/10
(1295/2695)
Ja, én is észrevettem, hogy Csagatáj megvált a lófarkától. Sõt, mintha azon a részen, ahol a haját korábban összefogta, egy kicsit kopaszodna is....
Én személy szerint röhejesnek találom, ha egy erõsen kopaszodó férfi meghagyja a pár szál haját és lófarokban fogja össze. Szoktam látni ilyen õsz, félkopasz pasikat, pár szál maradék haja a tarkón összefogva, nem tudom, mi a csudának ragaszkodnak a copfhoz.
-----
Csak nézem itt hosszú részek óta, hogy Dzsihán mit összeugrál Dilara körül, többet törõdik a lelkivilágával, mint az elmúlt években összesen. Vajon mostanában miért nem ilyen megértõ Gülszerennel? Évekig látta, tudta, hogy Gül dolgozk, tudomásul vette, hogy nem akar kitartott nõ lenni, csak nagy titokban próbálta egyengetni az életét, gondolok itt arra, amikor pl. munkát szerzett neki az idegenforgalmi üzletben, vagy amikor böreket vásárolt az üzletébõl valami noname cég álcája alatt. De amióta gyûrût húzott az ujjára, azt hiszi, rendelkezhet vele, mintha a tulajdona lenne.
Úgy gondolja, hogy pusztán azért, mert közös gyerekeik vannak Dilarával, már felhatalmazza, hogy percenként rohangáljon hozzá a lelkét ápolni, de ugyanez a jog nem illeti meg Özkánt, hasonló alapon, õ nem tarthatja a kapcsolatot a volt feleségével, hisz õ már Dzsihán "tulajdona".
-------
Kíváncsi vagyok Harun miként fog viselkedni ezután, hisz a bosszúterve a visszájára fordult, ejteni akarta Dilarát, miután meghódította, megszédítette, de pórul járt, mert Dilara ejtette õt és Harun szíve 20 év után megint összetört. Vajon, ha megtudja, hogy Dilara terhes, mit lép? Nyilván vissza akarja majd kapni, de a gyûlölködés, meg a másik tönkretevése nem lehet alap egy új kezdésre, egy közös életre. Lehet, Dzsihán újra "elveszi" tõle Dilarát.
10/10
vondermonarchi 2016 szept. 01. - 23:29:43 10/10
(1294/2695)
Naaa, nem teszetosza :))
Érsekvári 2016 szept. 01. - 21:00:39
(1293/2695)
Igen az lehetett Dzsandan valamit mahinált a papírokkal , mert csak így tudta a földtulajdonost átverni , hogy szabaduljon meg adja el azt . Ez a nõ egy kígyó megérdemelné Harun alaposan megleckéztesse . Jildrim egy teszetosza pacák azt csinál vele az ügyvédnõ amit csak akar .
Nekem Csagatáj vagy Dzsagatáj azzal a másik hajjal jobban bejött , így most olyan átlagos feje van .
Érsekvári 2016 szept. 01. - 20:53:01
(1292/2695)
Itt volt az ideje már a lebukásnak . Csidem lehet tényleg kedvelte Gült , de Harun irányította mit figyeljen kémkedjen aztán jelentsen . A nõ elszúrta most Harun játékát . Gül tudomására hozta Cihannak a történteket meg ki is békültek . Cihan közli Güllel üzleti útra Londonba megy , de késõbb Cansutól azt is megtudja Dilara is ott van . Megint kombinálni kezd . Dzsandan hazugság árán megszerezte a földet kliensének és Jildrim új helyre költöztette az ügyvédnõt . Dilarat elkíséri Cihan a klinikára, de a nõ az utolsó pillanatban meggondolja magát , úgy dönt megtartja a gyereket.
Nekem olyan érzésem van , habár még nagyon messze a vége nem tudni mi lesz , de lehet összefognak még jönni õk ketten újra .

Nagyon jól áll Dilaranak a rövid frizurája ami az új évadban lesz .
malvinkicska 2016 szept. 01. - 18:23:45
(1291/2695)
Gül rá jött ki is a kedves nõ aki annyira oda volt érte, elmegy C-hez,és mondja vigyázzon Harnnal. Aztán azt mondja üzleti ügybe megy de nem hanem Dil terhesség megszakítást akart de az utolsó percen az anyai ösztön nem hagyta.
Cansu az anyjánál volt és fura volt mikor Gül megtudta mind a ketten Londonba vannak.Aztán haza jöttek és még akkor sem Gült hívta hanem Dilt, ez nagyon furcsa, szerintem már nem volt jó a kapcsolatuk és ritkán volt együtt felvételük. Dzsan jól elintézte a föld dolgot, az is megérdemelne már egy nagy arcul csapást nem pofonra gondolok.
7/10
napraforgó 2016 szept. 01. - 18:00:14 7/10
(1290/2695)
Csidem arra kéri Harunt, csináljon valamit, nem akarja, hogy Gülszeren otthagyja. Gül feldúltan ront be Csidemhez és felelõsségre vonja, hogy hazudott neki, mint ahogy Harun is hazudott neki, mikor letagadta, hogy ismeri Dzsihánt. Csidem nem tudja megakadályozni, hogy elrohanjon. Harun meg kétségbeesetten kérdi, mit tettél Csidem? mivel rájött, hogy a nõ a laptopon tanúja lett a beszélgetésüknek.
Yildrim jókedvûen állít be Dzsihán irodájába, megkapta az orvosi iratokat Hayal boncolásáról. Kiderült, hogy a nõ bipoláris zavarban szenvedett, épp mély depresszióban volt, amikor öngyilkos lett. Hayal és Harun ezt a tényt titkolták (Egyszóval Harun ok nélkül hibáztatja Dzsihánt a húga haláláért. Amúgy Harun is éppoly mániákusan lóg Dilarán, nna, õ se komplett).
Gülszeren egybõl Dzsihánhoz rohan, hogy figyelmeztesse, harun forral ellene valamit. Dzsihán ekkor dióhéjban elmeséli neki a történetet, majd jelzi, hogy pár napra Londonba megy, utána beszélnek az esküvõjükrõl, mert õ semmi pénzért nem szakít vele.
Dilara is készülõdik, Harun telefonhívását megint nem fogadja.
Dzsandan felkeresi a Halil nevû üzletembert és javasolja, hogy szabaduljon meg a telkétõl (amit Jüdzsem meg akar szerezni), mert a tervezett autópálya nyomvonala másfelé fog menni, így a telek értéktelen. Az akció után Dzsandan felhívja Yildrimet, hogy a nyomára bukkantak, Harun embere a ház elõtt várja. Yildrim máris megy. Elviszi máshová a nõt és egy embereével utána hozatja a nõ csomagjait is.
Dilara és Dzsihán találkoznak, kiderül, hogy azért mennek Londonba, hogy elvégeztessék az abortuszt. A kórházban Dzsihán Dilara mellett marad, lelki támogatást kap. A nõgyógyász felvilágosítsát nyújt nekik. A nõ teljes altatásban kéri a mûtétet. Az orvos megvizsgálja és az ultrahang felvételt látva Dilara meggondolja magát. Nem tudja rászánni magát a döntésre. Dzsihán támogatja a döntésében, majd megoldják, mondja.
Gül és Derja vacsorázni készülnek és Dzsanszut is várják. A vacsoránál Dzsanszu elmondja, hogy az anyja Londonba utazott - ez szöget üt Gül fejébe, hisz Dzsihán is odament. késõbb faggatja Dzsanszut, miért ment az anyja Londonba, de a lánya nem igazán tudja.
Harun megint a faterjának önti ki a szívét, elmondja, hogy eredetileg meg akarta szédíteni Dilarát, aztán meg el akarta hagyni, hogy szenvedjen, ahogy õ szenvedett. De a dolog visszájára fordult, most õ szeved, mint a kutya.
Dilara és Dzsihán hazaérkeznek Isztambulba, a nõ taxival megy haza, nem akarja, hogy együtt lássák õket. Hálás Dzsihánnak, amiért mellette volt, bárcsak korábban jobban értékelte volna. Dzsihán azt tanácsolja neki, hogy gondolja meg, ne kapkodja el, hogyan mondja el a gyerekeknek. (na ez elég buta tanács, elõbb-utóbb valamelyik rá fog jönni, elég felnõttek már. Amúgy nekem az is furcsa, hogy Dilara már minimum 15 hetes terhes, és vékonyabb a dereka, mint valaha. Mindjárt félidõs terhes, és még semmi sem látszik rajta... Legalább valami bõ blúzzal, vagy pulóverrel jelezhették volna, hogy takargatja a pociját. De ez a testre simulós ruha a magassarkúval... nem épp kismamáknak való)
10/10
édesmaya 2016 szept. 01. - 11:01:41 10/10
(1289/2695)
Nagyon köszönöm drága a választ! A technika ördöge közbeszólt!
10/10
édesmaya 2016 szept. 01. - 11:00:23 10/10
(1288/2695)
Cihan a volt és a leendõ feleségével:
7/10
napraforgó 2016 szept. 01. - 10:58:58 7/10
(1287/2695)
Oké.
Mikor Gül elmondta Csidemnek, hogy ki akar lépni, a nõ elõbb azt hitte, hogy az esküvõje miatt. De Gül elmondta, hogy nem, az ugrott, ha megkapja a kórháztól (a gyerekcsere miatt) a kártérítést, új életet kezdene máshol. Akkor Csidem megkérte, hogy nézzen meg valamit a gépében és véleményezze, majd átment egy másik helyiségbe telefonálni. Felhívta Harunt, de a telefonja valamiképp össze volt kötve a számítógépével (meg ne kérdezd, hogyan, mert ehhez az informatikai részhez nem értek). Szóval Harun bejelentkezett, és ez Csidem számítógépén is megjelent, am elõtt most éppen Gülszeren üldögélt Csidem megbízásából. A fõnöknõ nyilván elfelejtette, hogy a hívás ott is megjelenik, vagy elfelejtette kikapcsolni azt az alkalmazást, tehát így lett tanúja Gül véletlenül a beszélgetésüknek.
10/10
édesmaya 2016 szept. 01. - 10:57:49 10/10
(1286/2695)
Itt az egész szereplõgárda látható - talán a legfontosabbak.
10/10
édesmaya 2016 szept. 01. - 10:55:35 10/10
(1285/2695)
Ezen a fotón olyan szépek Cansu és Deniz. Talán összeházasodnak?
10/10
édesmaya 2016 szept. 01. - 10:53:15 10/10
(1284/2695)
Gülseren és Cihan, annyira látszik rajtuk a nagy szerelem - szerintem.
10/10
édesmaya 2016 szept. 01. - 10:50:26 10/10
(1283/2695)
Egy-két fotót hoztam nektek a szereplõkrõl, úgyis kevés itt a fotó.
Itt Dilara, Harun és Cihan látható:
10/10
édesmaya 2016 szept. 01. - 10:35:01 10/10
(1282/2695)
Kedves Napraforgó!

Én élvezem a részletes tartalom leírásaidat. Ha valamit nem értettem meg a film nézése közben, te mindig jól leírtad, és imádom, hogy nnna, tényleg, mostmár értem! Pl. Most azt azért nem értettem, hogy Gülseren miként tudott rácsatlakozni Csidem és Harun beszélgetésére? Esetleg megírnád?
7/10
napraforgó 2016 szept. 01. - 02:07:38 7/10
(1281/2695)
Te kérted tõlem, hogy hagyjuk a személyeskedést, most én is ezt kérem tõled. Itt mindenki azt írkál a történetrõl, amit akar. Ha akarja, akkor a napi rész tartalmát. Mások is teszik, csak nem olyan részletesen. Ha jól látom, te megad is épp ezt teszed... Amúgy meg, ha zavar téged, ugord át.
7/10
napraforgó 2016 szept. 01. - 02:00:38 7/10
(1280/2695)
Dzsandan Yildrim távozása után valami pecsétes papírt nyomtatgat, meg egy másikról lenézve az aláírást hamisítja (gondolom én), lehet, hogy elcsent valami iratot Yildrim táskájából? Vagy felhasználta a hamisításhoz. Majd kiderül.
9/10
suxel 2016 aug. 31. - 21:08:38 9/10
(1279/2695)
Kifejezetten sok vagy Soma Mix Trix!!! Elõször kérjenek bocsánatot, utána meg dirigálsz. Melyik színházban érzed magad? Nagyon pezsegsz kicsi Plusz!!!
Érsekvári 2016 aug. 31. - 20:38:02
(1278/2695)
Gülseren naná , hogy nincs otthon meg a telefont sem veszi fel amikor Cihan keresi , meddig megy ez a bújócska . Derjával elmentek beszélgetni akinek elmondja Gül hamarosan elfog költözni . Ráadásul a részeg Özkan is Gült keresi óbégat az utcán Cihan fogja hazaviszi Kerimannak a tökfejût .
Dzsandan meggyõzi Jildrimet menjen át hozzá , reggel nagyon diadalittasan vigyorog a nõ valami szándéka van a volt férjével vagy csak a hódításának örül ennyire ? Csidem lebukott Gülseren minden szót hallott amit Harunnal beszéltek .
Dilara Londonba készül sejteni lehet az okot , de mindig úgyis más történik , mint amit az ember gondol .
offtopic
ildimix 2016 aug. 31. - 20:32:50
(1277/2695)
Napraforgó szerintem nem kellene leírni a film tartalmát. Ha valaki elutazik az írja meg és akkor részletesen leírjuk mi történt a filmben. Egyébként felesleges a tartalom leírása.

Gül már megint játsza a mártírt ezzel az elköltözéssel kezd ez a szál unalmassá válni. Hazal meglepõdött az apja nem engedte el a kávézóba szerintem jól tette tanulja meg a lány a rendet bár már lehet nem fogja tudni formálni gyerekkorban ha elkezdik nagyobb szerencsével jártak volna.
Cihant bírtam ahogy hazavitte Öskant. Végre megtudta Gül, hogy Harun mindent tud róla.

Jó rész volt a mai csak Gül mártíromkodása nem igazán jön be. Mikor békülnek ki én ezt várom.
Texas Bill 2016 aug. 31. - 20:19:49 Előzmény gabus53
(1276/2695)
Na, remélem követed a híreket Törökországról!!!