malvinkicska 2016 okt. 04. - 19:56:26
(1495/2695)
Azért volt fura nekem kitálalt Hazal mert elõbb egy idõsebb férfi volt az orvos az ajánlotta Ayset, és azzal akkor találkozott amikor, meg mérgezte magát, és én úgy tudom ha orvos váltás van viszi a papírjait, de õ neki is meg kellene gyõzõdni róla kivel van dolga. Az asztalon én nem láttam semmilyen iratot, nem is lényeges, ezt csak csúfolják pszichiáternek, továbbra is ez a véleményem, a másik ennél titok tartás arra én is is kíváncsi leszek, hogy fogja betartani.
7/10
napraforgó 2016 okt. 04. - 19:40:36 7/10
(1494/2695)
" A másik elmegy Hazal a doktornõhöz és egybõl így elmond mindent a családról ez is hiteltelen, mivel az anamnézist nem így szokás felvenni, mivel még nem sok mindent illetve alig tud valamit, Ayse aztán az az elmebeteg ócsárolja a családját és hangfelvételt készít a doktor nõnek csúfolt A. "

Hazal már hónapok óta jár kezelésre Ayse drnõhöz. Gondolom, hogy többször volt már szó a családjáról, a gyerekcserérõl, a két anyáról, Gülszeren haláláról, a mostani családi felállásról, a testvérekrõl, stb. És fõleg a család egyes tagjaihoz fûzõdõ kapcsolatáról. Vagyis az anamnézist nem most vette föl, annak már hónapok óta meg kelllennie. Biztos nem most került szóba elõször a család-téma, csak hát Hazal nem tudta tartani a száját, pedig a szülei megkérték a gyerekeiket anno, hogy a gyerek származása tabu-téma, hivatalosan Dzsihán az apja, ehhez tartsák magukat. Én arra leszek kíváncsi, hogy a nõ betartja-e az orvosi titoktartási kötelezettséget, vagy kibeszéli Májde elõtt, amit megtudott. Persze az is lehet, hogy a "kedves" Májde néni kutakodni fog és a jegyzeteibõl, vagy a hangfelvételbõl megtudja, hogy Dilarának gyereke született, akinek nem a férje az apja. Na, onnantól nem nehéz kikövetkeztetni, hogy akkor ki lehet az apa....
Érsekvári 2016 okt. 04. - 19:28:03
(1493/2695)
Deniz anyja azért nem egy szentéletû , sûrû múltja volt . Nem is az Deniz apja akit a fiú hisz .
Rahmi egy ritka rosszindulatú nem nyugszik amíg Nergisz asszonyt ki nem készíti , most a plakátot küldi el Deniznek , de még nem látta a fiú .
Cihan elmegy a fiához arra kéri menjen el Dilarához , Ozant nem gyõzi meg . Ezért a pénz utalást megvonja a fiától .
Deniz eladja a lakást és visszaadja Rahmi pénzét.....pontosabban odadobja a lába elé .
Hazal a beszélgetésen Ayse dr nõnél kidumál minden családi titkot a szüleirõl .
Dilaránál megindul a szülés és amikor megszületik a fia , akkor Harun gondol rá merre lehet a szerelme .
A végén az a rossz arcú ember aki a börtönbõl szabadult , ez lenne Deniz apja ? Szegény srác újabb csapást mér rá a sors .
malvinkicska 2016 okt. 04. - 18:11:46
(1492/2695)
A sorozatban már hetek óta csak rossz dolgok történnek, a másik olyan hiteltelennek, most pl Deniz eladta a házat a fejük fölül ezt azért már nem hiszem el, akkora bün volt amit tett a z anyja 20-évvel ezelõtt, hogy az utcára kerüljenek, igaz D nézett talán albérletet. A karakterek csak negatívak, ezt is sokallom. A másik elmegy Hazal a doktornõhöz és egybõl így elmond mindent a családról ez is hiteltelen, mivel az anamnézist nem így szokás felvenni, mivel még nem sok mindent illetve alig tud valamit, Ayse aztán az az elmebeteg ócsárolja a családját és hangfelvételt készít a doktor nõnek csúfolt A. Aztán Harun tovább epekedik Dil után C meg erõt kér allahtól mivel az ellensége gyerekének lesz az apja akkor jutott eszébe, mikor a gyerek felsírt. Ozan egy lump félcédulás kényes ficsur, most elvette a pénzt az apja vajon hogy fog nagyzolni eztán. az öreg egy mocsadék finoman szólva tette magát hûjének, igaz nem nagyon kellett mivel az egész bagázs az, mikor hozzá vágta a pénzt Deniz, még mással szedette össze.
7/10
napraforgó 2016 okt. 04. - 18:04:10 7/10
(1491/2695)
Ayse és Leila vendégségben vannak Harunéknál. Kajálnak, beszélgetnek. Leilának tetszik Harun, ezt Májde is észreveszi.
Özkán meglátja, hogy Deníz árulja a lakásukat. Enginnel tanakodnak, miért kell neki az a sok pénz. Nergisz elmegy egy lokálba, Özkán meg követi. Nergisz ott egy nõvel beszélget, régi ismerõsök. Arról beszélgetnek, hogy egy maffiózó Deníz vér szerinti apja, de a fiú úgy tudja, hogy egy nyomozó, az anyja néhai férje az apja. A nõ fél, mert a maffiózó mindjárt szabadul, és ha megtudja, hogy van egy fia...
Rahmi Szuáttal beszélget arról, hogy Deníznek meg kell tudnia, miféle nõ az anyja, akkor majd magától szakít Dzsanszuval. Szuat azt tanácsolja, küldje el neki névtelenül a plakátot. egy küldönnccel el is küldik a borítékot Deníz munkahelyére. Deníz nincs benn, így a késõbb benézõ Dzsanszunak adják oda .
Dzsandan mérgesen keresi föl Harunt, mert visszavonatta a mûködési engedélyét. Harun azt ordítja neki, örüljön, hogy életben hagyta. Majde megdorgálja ezért, kerülje el Harunt és ne hibázzon többet, mert az árulást nem bocsátja meg.
Májde elmegy az alapítványhoz, egy ideje már ott ügyködik. Szóba kerül Dilara, miért vonult vissza, miért nem találkozik a hölgyekkel.
Rahmi Ozanhoz is elmegy, kéri menjen haza, de Ozan nem akar.
Hazal elmeséli Aysénak a családi helyzetüket, hogy az anyja nem az apjától vár gyereket. a nõ erõsen elgondolkodik.
Deníznek sikerül a lakást eladnia. Az anyja sír, mi lesz velük?
Dzsihán is meglátogatja a fiát. Szemrehányást tesz neki, Ozan nem jár az egyetemre, csak biliárdozni, szórja a pénzt, az apja pénzét,értelmetlenül él, meddig mehet ez így? Kéri, vegye föl a kapcsolatot az anyjával, de Ozan visszautasítja, rá sem bir nézni az állapotos anyjára. Dzsihán azzal hagyja ott, hogy kénytelen lesz szigorú intézkedéseket tenni, Ozan megbánja még, hogy így viselkedik. Otthon aztán intézkedik, letiltatja Ozan valamennyi kártyáját, megszünteti a számláit, és utasítja a könyvelõjét, hogy egy lírát sem fizethet a fiának. Dilara meglepõdik, nem túlzás ez, kérdi. (Szerintem ugyanezt kéne tenni Hazal kisasszonnyal is, rögtön a 18. születésnapját követõ naptól)
Deníz elmegy a villába és odavágja Rahminak a 100 ezer lírát, azzal, hogy õ nem eladó, meg hogy hagyja békén az anyját. Dzsihán elõjön a veszekedésre, itt meg mi történik? Õt kérdezze, mutat Deníz Rahmira és elviharzik. De nincs idõ magyarázkodásra, mert Dilaránál megindul a szülés. Dzsihán kórházba viszi. Megszületik a baba, Dzsihán a folyosón fohászkodik, az ellensége gyerekének lesz az apja.
Deníz közli az anyjával, talált egy bérlakást. Végezetül egy sötét férfit látni, alighanem õ a szabaduló maffiózó.
malvinkicska 2016 okt. 04. - 14:51:29
(1490/2695)
Köszönöm szépen nagyon köcsögök, nem bosszantom magam velük, majd írok privit ha nem zavar.
9/10
suxel 2016 okt. 04. - 14:09:54 9/10
(1489/2695)
Malvin, a regisztráció ne legyen akadály, piszok egyszerû a sorozatbarátra.
http://www.sorozat-barat.club/register
Ha esetleg elakadnál, és gondolod, még segíthetek is benne.
malvinkicska 2016 okt. 04. - 10:37:34
(1488/2695)
Köszönöm szépen, ott találtam meg és megnéztem, de ez azért mégis botrány amit csinálnak, az online sorozatok is egyik percrõl a másikra megszûnt.
9/10
Roxer 2016 okt. 04. - 10:31:49 9/10
(1487/2695)
A TV2 oldalán nem tudod megnézni? Ott már este hattól fent van.
sorozatkedvelõ 2016 okt. 04. - 09:03:30
(1486/2695)
Hazal és Rahmi viselkedésén kívül már csak az zavar,hogy eljutott a sorozat abba a lehetetlen helyzetbe ,hogy a reklámok közötti nyúlfarknyi idõben látunk sorozat töredéket!
7/10
napraforgó 2016 okt. 04. - 08:50:25 7/10
(1485/2695)
Ez nekem is bajom, mármint a mindenhol regisztrálás, meg bejelenkezés. Eddig a holdponton is vissza lehetett nézni - reklámok nélkül! - most már nem. A sorozatbaráton is, meg úgy általában mindenhol. Én úgy kaptam meg a számítógépet a fiamtól, hogy soha, sehová, mert csak így biztos, hogy nem lesz teli reklámmal, meg szeméttel. Vagyis nem láthatok akármit, csak, amihez nem kell regisztrálni.û
Teljesen igazad van, Dzsihán és Dilara leszerepelt gyereknevelésbõl, mind Ozan, mind Hazal tök dilis. Dzsanszut ugyan többé-kevésbé õk nevelték (leszámítva a dadákat, nevelõnõket, házvezetõnõt, akik mind nagyobb hatással voltak rá, mint a nevelõszülei!!!), na õ az egyetlen normális a családból, mert ugye a kedves nagypapa sem az.
Olyanok, mint a túltenyésztett lovak, vagy kutyák, szépek, de kezelhetetlenek, ezért kell néha kis vérfrissítés... Talán az utódok normálisak lesznek.
Hazalt ugyan Gülszeren, és jobbára Kerimán nevelte az elsõ 14-15 évben, és a kislány már akkor is zûrös volt, de onnantól viszont Dzsihán és íDilara rontotta el, hogy mindent megadott neki és soha semmit nem várt el cserébe.
malvinkicska 2016 okt. 04. - 08:04:35
(1484/2695)
Hazal pátyolgatása egy kicsit sok nincs következetesség, mindig az van amit õ akar, most legalább a doktornõ jó tanácsot adott, de Cihan és dil csak simogatnak attól éppen olyan beteg marad. A javulás semmi mert csak ordít hisztizik, mint egy kisgyerek. annyi szereplõt írtak már bele elég követni ennek annak a retye-rutyája, nem nagyon szeretem. Emra testvére lesz a bébi csõsz, annak az anyja egy sárkány pedig azzal van már telve ez a sorozat. Dilt nagyon megváltoztatták, de azért észre vehetõ a játékán nagyon terhes neki jónak lenne azok az arc mozdulata. Cihan a temetõben kiborult adja a bánatos volt férjet. A legnagyobb gond a dilis H-nak a szülinapi buli, és biztos engednek is neki, mivel gyerek nevelésbõl nekem ezek a szülõk nem eminensek. A tegnap nem láttam de most már úr dolga ezta sorozatot megnézni másnap, mivel a sorozat baráton is be kell jelentkezni, mit akarnak még akkor nézze aki így csinálta, az amúgy is nem sokat mondó témát.
7/10
napraforgó 2016 okt. 04. - 07:26:40 7/10
(1483/2695)
Igen, úgy tûnik, hogy irányt váltottak a forgatókönyvírók. Kezdetben volt az önfeláldozó anya, Gülszeren, a maga empatikus lényével, aki bárkinek segített (így ismerkedett meg a saját lányával is, ugye, orvoshoz vitte a sérüléseit ellátni, amikor még nem is tudta, hogy az a kislány az õ lánya). aztán volt a nagyképû, nagyzoló, sznob nõ, a Dilara, a másik "anya", aki akkoriban minden volt, csak nem anya. Dzsanszu pl. borzadva mesélte, hogy az anyja érdeklõdése inkább egy kiképzõ örmester faggatózására hasonlított, szóval ott a meleg családi légkör azért nem igen volt elképzelhetõ. Most meg itt a bûbáj, az érdeklõdés, a segítõ szándék, a Dzsihánnal való beszélgetés, megértés, megbeszélés, a gyerekek maximális segítése, szóval minden, ami korábban nem volt. És nem látom sehol az ún. Alapítványt, ahol Dilara oszlopos tag volt. Már nem segítik a rászoruló gyerekeket? és ez a Májde végül ismegtalálta az utat hozzájuk?

Na, szóval mostanra sokat veszített a sorozat a színvonalából, de azért még messze nem süllyedt le a mexikói jajgatós, nyavajgós sorozatok színvonalára. Azért nem ártana neki, ha hamar véget vetnének neki és nem próbálnának újabb bõrt lehúzni a rókáról....
kikelet54 2016 okt. 04. - 07:25:24
(1482/2695)
A bünti megint elmaradt, így Hazalkának esze ágában sincs megváltozni. Milyen rondán bánt a sofõrrel is, pedig az még az állását is elvesztette miatta, már nem áll érdekében, hogy kedves legyen vele.
Mennyire látszik, hogy milyen éretlen, és csak magára gondol, Gülseren még nem rég halt meg, aki miatt állítólag úgy kikészült, de neki csak a szülinapi partin jár az esze, továbbra is dilizik mindenért, ami nem úgy van, ahogy õ akarja.

Sok a mélázás, Dilara túl jó lett, Cihan és Özkan milyen jó barátok lettek, én nem hiszek az ilyen nagy változásokban, nyilván az ember jelleme alakul valamit az évek során, de nem ekkorát.
offtopic
ildimix 2016 okt. 04. - 06:43:22
(1481/2695)
Hazal semmit nem változott a terápia alatt. Én nem bánom, hogy 1 kicsit ugrottak a sorozatban. Ha jól tudom akkor kezdõdött a sorozat amikor a lányok 15 évesek voltak most fogják ünnepelni 18. éves szülinapjukat.

Keriman végre hazaköltözött a villából már ideje volt.

Dilara most úgy viselkedik mint 1 igazi anyatigris Gül halála óta nagyon megváltoztatták a jellemét a forgatókönyv írók.

Vajon a doktornõ 2 betege Hazal és a másik lány tartani fogják a kapcsolatot vagy csak egyszeri alkalom a moziba menés?

Várom a mai részt.
7/10
napraforgó 2016 okt. 04. - 04:18:13 7/10
(1480/2695)
Kicsit fura nekem, hogy most Hazal szülinapi bulija lesz a téma, amit Dilara meg is igér neki. Egy szó sem volt arról, hogy jéé, hiszen Dzsanszu is pont akkor lesz 18, hisz szinte percre egyszerre születtek - épp ezért is cserélték el õket. Hazal biztos meg akarja majd hívni a sok ún. "barátját", ugyanakkor nem biztos, hogy megengednék, hogy Dzsanszu meghívja a szerelmét. És ha a szülõk kívánságára közös bulit lesznek kénytelenek tartani, akkor Hazal biztos baromira ideges lesz és megint botrányt kavar.

Én a magam részérõl nem vagyok olyan toleráns, mint Dzsihán és Dilara, Hazalt kidobnám a 18. születésnapján, menj és boldogulj a magad erejébõl. A sok pátyolgatás nem vezetett eredményre, valamikor sokkal régebben kemény kézzel kellett volna megfogni.
Ozan is lelépett a családi otthonból, igaz, õ az apja egyik lakásában lakik, ha igaz, jár az egyetemre és persze az apja pénzét költi. Ennyit Hazal is megkaphatna, de ne rontsa otthon a levegõt.
Érsekvári 2016 okt. 03. - 22:05:24
(1479/2695)
Hazal magához tért Ayse dr nõ betege lesz , erre az Aysére mindent lehet mondani , de az biztos a betegeiért mindenre képes .
Cihant még így lelkileg kiborulni Gülserennél láttuk talán . Hazal olyan mint egy idõzített bomba bármikor robbanhat . Keriman hazacuccolt egy boltnyi kajával boldogan , Özkant is kiengedték a hûvösrõl .
Az idõ 2 hónapot elõre rohant Dilara pocakja is nagy lett , már a segítõt is megtalálta aki a baba mellett lesz neki .
Hazal a 18. születésnapja miatt hisztizik , hogy neki is jár buli , amit Dilara meg is ígér neki .
Sok az merengés és visszaemlékezés megint .
9/10
Roxer 2016 okt. 03. - 20:16:06 9/10
(1478/2695)
A mai rész fele is "sóhajtozással" telt el. Szerintem már csak azért sem hozzák össze Harunt megint Dilarával,hogy tudjanak ilyen töltelékjelenetek csinálni velük.
7/10
napraforgó 2016 okt. 03. - 17:58:08 7/10
(1477/2695)
Dzsihán kórházba viszi Hazalt, aki a gyomormosás után lassan magához tér. Otthon mindenki aggódik miatta, de Dzsihán nem is merte elmondani nekik, mi történt. Ayse Orhán prpesszor kérésére vállalja, hogy átveszi a lány kezelését. Dzsihán hazaviszi Hazalt és ágyba fektetik. A lányt megint csak pátyolgatják. Ayse azt tanácsolja, hogy ne bocsássanak meg azonnal Hazalnak, amit tett, azon nem lehet szó nélkül átlépni. Megbeszélik, hogy másnap elviszik hozzá a lányt a rendelõjébe. Dzsihnnak már sok ez a csapás, elsírja magát az autójában.
Közben megy az idõ, Dilara pocakja növekszik. Gyakranlátjuk gülszeren sírját és a merengõ Dzsihánt. Harun is mereng valahol. Ayse meg foglalkozik Hazallal. Dilara nem jár el hazulról, idõnként megnézi a babaszobát. Kitavaszodik, Nyílnak a virágok Harun kertjében.
Kerimán hazaköltözik a kisgyerekkel, Dilara még pénzt is ad neki, meg bõkezûen bevásároltat Bahtiárral számára. Rahmi és Dilara föllélegzik, végre csend van a házban. Özkánt is kiengedik a börtönbõl, Dzsihán várja a kapuban. Harun nem tett feljelentést ellene (akkor meg mi a fenének tartották benn hónapokig???).
Emraht a Hazal-ügy miatt elbocsátották az állásából, azóta se talált új munkát. A nénikéje korholja is miatta. Meg a lányát is, Emrah unokatestvérét, mert õ is elvesztette a munkáját. Most a néni nyafog, hogy nincs pénzük a számlákra.
Dzsihán és Dilara otthon bájoskodnak egymással, mint a legjobb barátok, és Hazalról beszélgetnek, aki kezd elõnyére változni. Bahtiár órára viszi Hazalt, aki hisztizni kezd, mikor megtudja, hogy Mert tanár úr, aki matekból korrepetálta kilépett. A lányt ezért átirányították egy tanárnõhöz, de Hazal vele nem akar tanulni, inkább távozik. Emrah az intézet elõtt leselkedett, rá várt. Üdvözölni akarta Hazalt, de a lány elég ridegen lerázta és elviharzott.
Hazal Ayséra várakozik, itt ismerkedik meg Mertével a másik problémás kamaszlánnyal. A két lány együtt távozik.
Harun még mindig dilara után sóhajtozik. Ayse a barátnõjét is magával viszi Harunhoz és Májdéhoz.
Dilara dadát keres és Azmi rokona, Emrah unokahuga, Szevindzs jelentkezik az állásra. Fölveszi a lányt és bemutatja õt a családnak. Hazal a reggelinél megkérdi az anyját, milyen bulit rendeznek neki a 18. születésnapjára. Dzsanszu szerint ennek nem kéne most fontosnak lenni. Hazal megint fölkapja a vizet és hisztizni kezd, erre Dilara megnyugtatja, hogy jól van, akkor lesz neki egy nagy bulija.
sage 2016 okt. 02. - 23:06:57
(1476/2695)
Megtört szívek 2014 56 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_56_Bolum_HunDub_Sage