9/10
suxel 2016 okt. 19. - 19:13:38 9/10
(1615/2695)
A mûsorvízión így írtak a nézettség rovatban a sorozatról:

"Ha pedig már a török sorozatoknál tartok, érdemes egy régóta hanyagolt produkcióról, a Megtört szívekrõl is mondani pár szót.

A TV2 délutánjának hosszú ideje meghatározó sorozata a fõszereplõnõ halála után sem bicsaklott meg, sõt, a rosszabb idõjárásnak is köszönhetõen egyszer át is lépte múlt héten a félmilliós határt és egészen korrekt átlagot hoz, nem meglepõ módon nincs is igazán ellenfele."

Szerintem hülyék, ha nem veszik meg a 3. évadot, és én biztosra is veszem, hogy meg fog érkezni hozzánk.
malvinkicska 2016 okt. 19. - 19:04:11
(1614/2695)
A harmadik évadba belenéztem de dög uncsi, ez teljesen más, mint sok török sorozat most nem sorolom fel, de amiket láttam és most is nézek lefordítva ez olyan gyenge, mint a harmat. A végét ennek már valahogy megnézem és tovább nem igen tartok igényt erre a sok semmire.
9/10
Roxer 2016 okt. 19. - 18:35:17 9/10
(1613/2695)
Arra még várhatsz,mert ugye még most is forgatják.Vagy gondolod,hogy nem veszik meg a 3.évadot? Egyébként ha nem tetszik bármikor abbahagyhatod a nézését ;)
7/10
napraforgó 2016 okt. 19. - 18:24:16 7/10
(1612/2695)
Ayse nagyon rajta van, hogy felvidítsa.
7/10
napraforgó 2016 okt. 19. - 18:23:09 7/10
(1611/2695)
Valahogy elszállt a tartalomismertetõ, csak röviden:
Denízt inzultusok érik az anyja múltja miatt. Emiatt az utcán verelkedésbe is keveredik. Jól helybenhagyják és Burhán menti meg, pisztollyal zavarja el a támadókat. Dzsanszu is kiborul, mert a neten egy Fehér hab álnevû személy mocskolja õt is és a barátját is. Dzsanszu Hazalt sejti az álnév mögött, de Hazal hisztizik és megsértõdik., õ be van zárva a szobájába, se telefon, se tablet. Rahmi kételkedik, szerinte szerzett már a lány telefont is, atbletet is (hát persze, hisz az õ vére...)
Ozan Dzsandant is fölkeresi, kíváncsi miben mesterkedik nõ. Dzsandan panaszkodik az anyjára, miatta vesztette el az engedélyét, kénytelen dolgozni a megélhetésért.
Ozan hiába keres munkát, mindenütt azt kérdik, hogy miért nem az apja egyik cégénél dolgozik? A fiú azt hiszi, hogy az apja akadályozza meg, hogy máshová fölvegyék, el is indul, hogy számonkérje ezt Dzsihánon. Rahmi pont akkor megy be a fia irodájába, hogy elkérje Ozan költõpénzét. Ozan épp ekkor érkezik meg és így megtudja, hogy az apja pénzeli. Rahmi biztatja, fogadja csak el, hisz mindketten Dzsihán pénzébõl élnek. A fiú megsértõdik, neki nem kell az apja pénze, odadobja a lakás és kocsikulcsot is Rahminak.
Májde is kavar, most Dzsandan egykori ügyfelével, Jüdzsennel üzletel, egy tengerparti telkét ajánlja föl neki.
Megtudjuk,hogy Hazal barátnõje, Merve a Fehér hab, aki Hazaltól szerzi az infokat. Hazal megint kiruccanást tervez, Szevinccsel már szervezkednek.
Dzsihán egy luxus lakásba viszi Aysét, ott romantikáznak.
Ayse öltözéke elég különös, olyan fehér top van rajta, mint egy atlétatrikó, egy fekete bugyi (na jó, talán valami kisnadrág, de inkább bugyi), földig érõ kötött kardigán és csizma. Nekem elég bizarr látvány volt.
malvinkicska 2016 okt. 19. - 17:59:31
(1610/2695)
Alig várom vége legyen ekkora sok baromságot amit itt csinálnak az már egyszerûen rengeteg, csak hazudnak verekednek , egyszerûen semmi értelme már az egésznek Hazal amit követ a másikkal aztán ott van Ozan az is egy nagy ökör, az ember már kifordul magából ennyi sok butaság láttán. Mahide gondolata csak mindig a rossz felé tendál, és ennek a nevelt lánya lesz c-vel ez baromság.
10/10
vondermonarchi 2016 okt. 19. - 17:40:42 10/10
(1609/2695)
Ki az az Alaz !? :)))))))))

Csoda ha Dzsihan ilyen rossz börben van ? :)
9/10
Roxer 2016 okt. 19. - 08:03:54 9/10
(1608/2695)
Köszi,majd akkor visszanézem a részeket.Na, nem az elejétõl,mert a Gülszeren-Derya nyavajgást nem hinném,hogy még egyszer "túlélném".
9/10
Roxer 2016 okt. 19. - 08:00:59 9/10
(1607/2695)
Hát igen,szuper kis házasság ahol mindkét fél egy másikért epedezik.
Abban meg biztos vagyok,hogy nem fognak leülni egymással és õszintén megbeszélni az Ayse és a Harun dolgot. Nyilván majd kiderülnek valahogy és jönnek a balhék.
7/10
napraforgó 2016 okt. 19. - 07:51:43 7/10
(1606/2695)
Van pár fura dolog a sorozattal kapcsolatban; Pl. amikor Özkánról elõször hallottunk, õ épp Németországban tartózkodott és csak Kerimán és a nézõk tudták, hogy börtönben volt. Dilara és Rahmi kézbe vették az ügyét és óvadék ellenében szabadon engedték (mondjuk az nem igazán érthetõ, hogyan is engedhették távozni az országból a tárgyalása elõtt!!!), mint ahogy az sem, hogy bár Törökországban is leültették, onnan is szabadult, szintén Dilara és Rahmi protekciójával. És ott és akkor sem fejezõdött be semmiféle eljárás ellene! Kerimán ügyét ejtetteék, feljelentés híján, de a többi a homályba veszett
.
Aztán seperc alatt felhagytak a lovasklubban történt gyújtogatás kinyomozásával is.
De nem sokat hallunk az Ozan elleni merénylet, és még inkább a Gülszeren lelövése miatti bûnügyi eljárások állásáról sem, legfõkébb az ítéletekrõl. Én valahogy nem tudom elhinni, hogy erre senki nem kíváncsi a családból...
De ezeken mind úgy átléptek, hogy ihaj. Azért a jogrendszer nem ilyen, egyik országban sem. És az óvadék nem azt jelenti, hogy akkor már felejtve van a feljelentés, a vádírat, meg az ítélet és a büntetés. Szóval az óvadék nem a büntetés helyettesítõje. pedig itt kb. annak tekintik, az eljárásokat le sem folytatják!!!

És hogy-hogy Hazal hirtelen valaki másba szeretett bele, holott tegnapelõtt még a matek korrepetítorért volt oda....

Na ezek azok a dolgok, amikre soha nem kapunk választ....
offtopic
ildimix 2016 okt. 19. - 06:27:18
(1605/2695)
Hazal megint átverte a családot a dajka segítségével jól összeveszett a 2 lány. Már igazán kidobhatnák a villából. Nem értem az ügyvédnõ mit akar azzal elérni, hogy szegénynek teteti magát Ozan elõtt. Végre visszajött a kedvencem Emine de szerintem ebbõl is kivághattak mert csak úgy megjelent senki nem kérdezett az elhunyt apjáról nekem olyan volt, mintha 1 részlet hiányzott volna a történetbõl.
7/10
napraforgó 2016 okt. 19. - 04:05:21 7/10
(1604/2695)
Én Szevincs jellemén csodálkozom. Láthattuk, hogy az anyja egy rendes nõ, özvegy, aki még attól is félt, hogy egy éjszakára menedéket nyújtson az unokaöccsének, Emrahnak és Hazalnak, mindenképp értesítette volna Azmit, hogy ott vannak, ha a fiú nem teszi meg. Akkor még úgy nézett ki, hogy a lánya is egy rendes lány, aki bébiszitterként dolgozik egy gazdag családnál. Aztán hirtelen megjelent ez a lány, aki kapzsi, akarnok, rosszindulatú, ha nem is annyira gonosz, mint Hazal, de dörzsölt a végtelenségig.
Tényleg túl sok negatív szereplõvel zsúfolják teli a sorozatot, valahogy fura, hogy minden fõszereplõ zûrös, zavaros, hazudozik, elhallgat, áskálódik, stb.
Lassan már csak a kis mellékszereplõk rendesek, így Emine, Azmi, Bahtiár. A többi.... egy kalap kaki.
7/10
napraforgó 2016 okt. 19. - 03:34:33 7/10
(1603/2695)
Szerintem Ayse vagy 10-15 évvel fiatalabb Harunnál. 5 éves volt, amikor Májde magához vette és nevelni kezdte, talán 8-10, amikor Hayal öngyilkos lett. Harun akkor már pár évvel túl a 20-on. Hayal volt pont 20, a bátyja úgy 3-mal több. Ayse még túl kicsi lehetett ahhoz, hogy bármibe is beavassák. És talán késõbb sem beszéltek elõtte a bossszú-tervekrõl. Májde taníttatta, külföldre küldte, az USÁ-ba, szóval távol volt õ minden ilyesmitõl. Harun meg nagy titokban készült a bosszúra, igazából még Májde sem tudott róla. A nénike csak aztán került képbe, hogy Harun már meglépte a lépéseit, addig jól elvolt a vidéki birtokán a lovászok cseszegetésével a megpenészedett széna miatt.
gigi1 2016 okt. 18. - 22:06:32
(1602/2695)
Nekem egy kicsit furcsa, hogy Ayse nem tud arról, hogy Cihán a családja fõ ellensége. Amikor Hayal meghalt már Majde nevelhette õt. Tudnia kellett volna arról, hogy kit hibáztatnak a lány öngyilkosságáért. A nevelõanyja és az unokatesója ráadásul 20 éven keresztül készültek a bosszúra, egymást hergelhették Cihán ellen. Furcsa, hogy ebbõl Aysét kihagyták és nem vonták be õt is az egész hadjáratba. Szerintem nagyon össze fog törni ha megtudja, hogy mit mûvelt a családja. Milyen kapcsolat van az általa szeretet személyek között. Pedig õ olyan kis szeleburdi, az élethez pozitívan hozzáálló, boldognak tûnõ ember, nem kéne neki is szenvedõbe átmennie.

Ozannal nem tudom mit akar Majde. Majd pont õ fogja Candant megsajnálni. Lehet h rosszba van a szüleivel, de a családját eddig még nem árulta el. Ráadásul candan (majdnem) minden szemétkedésérõl tud (gyerekelhelyezési per, cég tönkretételében segédkezés). Nem életszerû, hogy az anyja egykori barátnõje élete iránt (akivel neki alig volt kapcsolata) most fog érdeklõdni.

Öröm Harun boldogságát nézni. Nagyon szereti Dilt és a picit is. Aranyos kis család. Az a baj, hogy a felnõtt gyerekek nyûgjei miatt, ahogy Cihán, úgy Dilara se mer lelépni. Én a nõ helyébe tuti dobbantottam volna már és mennék az érzéseim után . Ozan igyse-ugyse áll vele szóba, Hazalnak tök mindegy kivel van, csak pénze legyen, Cansu meg ugyis el fogadná a választását. Cihánnal meg nem kell foglalkozni. Az elõzõ házasságuk alatt õ se törõdött vele...

Hazal meg sztem most lépett egy szintet. eddig nem nagyon érdekelte, hogy hihetõ kamusztorit találjon ki. Ha lebukott elõvette az engem nem szeretnek kártyát, meg az álszent bûnbánást, de mást nem tett. Most viszont a dadával profín megszerveztek mindent. Ügyesen taktikáztak.
Szevicset nem tudom minek fizetik, ha a gyerek egyet nyekken már hívja is Dilarát, különben meg egész nap Hazal körül sertepertél. Ezért felesleges szittert tartani.
sage 2016 okt. 18. - 20:53:08
(1601/2695)
Megtört szívek 2015 59 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2015_59_Bolum_HunDub_Sage
sage 2016 okt. 18. - 20:49:17
(1600/2695)
Így van én az eredeti török bölüm alá vágom be a magyar hangot. Amit kivágnak ott meghagyom az eredeti török hangot!Persze van olyan rész is ahol nincs beszéd csak zene és kivágnak jeleneteket.
Érsekvári 2016 okt. 18. - 20:25:06
(1599/2695)
Cihan nem tudja még ki Ayse nevelõanyja és azt sem közelebbi "rokonságba" van Harunnal . Akkor biztos nem fog kezet csókolni Mahidének , mert azt mondta a csajnak , hogy felnevelte kezet csókol majd .
Cihan szerelmi élete végig ilyen zûrös , Dilara folyton belemászik újra telefonál a bolond Hazal miatt .
Szevics a honorárium reményében amit meg is kap megszervezi a kiruccanását Hazalnak ,falaz neki már majdnem lebukik Hazal, mert Cansu felfedezi az üres ágyat , de akkor Hazal kivágja magát a fürdõszoba trükkel és még neki áll feljebb .
Harun féltékeny és dühös Cihanra , hogy az õ gyereke mellett van .
9/10
Roxer 2016 okt. 18. - 19:59:58 9/10
(1598/2695)
Van ugyan pár üresjárat,de nekem egyre jobban tetszik a sorozat. Hazal egy kis genya,de el kell ismerni megint õ jött ki jól a szituból.Szegény srác is mekkora balek,hogy hagyja magát kihasználni. Ozan és Candan megérdemli egymást,bár nem tudom az öregasszony mit akar ebbõl kihozni.Azért majd kíváncsi leszek mit szól, amikor megtudja,hogy imádott lánya Cihanba szerelmes :) Harunt imádtam ahogy az apjának mesélte,hogy hálás a gázolónak :) Cihan meg szerintem most vette kézbe elõször a gyereket,ráadásul tudtán kívül szûrt egyet Harunba aki mindezt telefonon keresztül "élvezhette."
malvinkicska 2016 okt. 18. - 18:20:49
(1597/2695)
Cihan és Ayse beszélgetése elég érdekes volt, szerintem C-nek bûn érzelmeket mutatni legalább, mert , mint egy fa úgy mesélt, hol van itt szerelem, vagy én nem látok jól. Harun teljesen odáig van a kisgyerekért ami egyrészt érthetõ, de õ ahogy kommunikál, jobban elhiszem szereti Dilt. Az öreg banya nagyon mesterkedik Ozán ellen, rettenetes szemét egy nõ.
Hazal annyira beteg és a család sem tiszta ha mindent elhisz neki, amit az követ az már gyomor forgató, õszinte leszek mikor megjelenik a színen, szinte izzadt leszek, annyira látszik rajta a gonoszság. Cansu lesz akkor is a C szeme fénye ha õ akarmit hord rá, õneki olyan viszonya sosem lesz sem Dillel, sem, C-vel, ígaz nem sok ezeknek és még a legrendesebb emberbõl is kígyót csinálnak pillanatok alatt. Talán jó is lenne ha elmenne Dil és változna valami a villába fõleg az a kis szemét Szenvicst takarítanák ki mert azok ketten nagyon veszélyesek.
7/10
napraforgó 2016 okt. 18. - 18:01:55 7/10
(1596/2695)
Ayse és Dzsihán beszélgetnek. A nõ elmondja, hogy elsõ látásra beleszeretett a férfiba, pedig tudta, hogy az épp az esküvõjére igyekszik. Akkor még nem értette, miért olyan szomorú. Most, hogy ismeri a családi körülményeit, a nõ kész belevágni egy kapcsolatba. A férfi erre elmeséli az életét, Gülszeren halálát, Dilara teherbeesését, az újraházasodásának szükségességét. De nem felejti el, hogy a gyerek a halálos ellensége fia. Feláldozta magát a gyerekeiért, akikért mindent megtenne.
Harun is beszél Dilarával, hiányolja õt és a fiát. A nõ türelemre inti, egyszer minden megoldódik. Harun rákérdez: mikor mondod el Dzsihánnak?
Májdénak tervei vannak Ozannal, Dzsandan a csali. Ozan hazáig követi a nõt és dörömböl az ajtaján.
Szevincs figyelmezeteti Hazalt, hogy haza kell mennie, az anyja már keresi. Közben megcsinálja hazal ágyát, mintha a takaró alarr feküdne). Emine ismét itt van, és figyelmezteti Szevincset, ne legyen olyan jóban Hazallal, még baja lesz belõle. Szevincs nevet a háta mögött, oka van a barátságnak.
Hazal Emraht hívta fel és kérte meg, hogy vigye haza. A fiú rögtön jött egy kocsival. Hazal nyafog, valaki dohányzott a kocsiban. De aztán kedvesebb, elvégre a fiú szívességet tesz neki.
Ayse és Dzsihán versekrõl beszélget. Ayse elmondja, hogy a szülei kicsi korában meghaltak, a nevelõanyjáról mond szépeket, meg hogy ha megismeri, megszeretik egymást (no hisz, a banya...) Az este már kezd alakulni.
Harun a faterjának meséli, hogy a balesete összehozta õt újra Dilarával, ezért nem is keresi, ki gázolta el.
Májde Csagatájjal beszéli meg, hogy Dzsandanra bízta, hogy hálózza be Ozant. Még nem tudja hogyan, de majd ellenük fordítja a fiút (?! ezt nem értettem, hogy mit is akar vele)
Dzsanszu a telefontöltõjét keresi, azt hiszi Hazal vitte el. Bemegy hozzá, és észreveszi, hogy Hazal ágya fel van púpozva, mintha ott feküdne, de csak párnák vannak a takaró alatt. Rögtön hívja Dilarát, Hazal megszökött! Dilara rögtön felhívja Dzsihánt, aki azonnal indul haza otthagyva Aysét. Hazal törülközõkben jön be a szobába és azt mondja, csak a fürdõben volt. Cirkuszol, hogy Dzsanszu most pofára esett, biztos be akarta árulni az apjának. De neki muszáj nyalizni, hisz nem az édeslányuk, különben még kitennék a villából. Dilara csak tátott szájjal bámul, hallgatva a lányok vitáját. Nem tudom, hogy észrevette-e, hogy Hazal hülyét csinált belõle, mert Dzsanszu nem hitte el mesét a fürdõszobáról.
Ayse megint a boxzsákon vezeti le a feszültséget.
Szevincs éjjel beoson Hazalhoz, jókat röhögnek, hogy kitoltak Dzsanszuval. Hazal egy ruhával és pénzzel hálálja meg a szívességet.
Dzsihán csak reggel ér haza, Dilara még este értesítette, hogy megvan Hazal. Megpróbálja rendbetenni a lányokat, testvérek vagytok, szeressétek egymást, blabla. Hazal megint cirkuszol, hogy õt itt senki sem szereti, még Ayse drnõ sem, és elrohan. Dilara rákérdez, mi van Ayséval, tényleg lemondta Hazal kezelését? Dzsihán csak int neki, hogy majd késõbb megbeszélik. Dzsanszu sem lelkesedik a szeressétek egymást gyerekek programért. Dilara tanácstalan, hogy mit tegyenek, Dzsihán meg azt mondja, várjunk, amig Hazal rendbejön (Ilyen naív lenne, vagy ostoba, hogy hisz ebben??!)
Dilara a szobájában épp Harunnal enyeleg a telefonon, mikor a baba sírni kezd. Dzsihán megy be hozzá és veszi fel. Beviszi Dilarához, hogy a kis Demír éhes. Harun meg hallgatja ezt a vonal másik végén.