Érsekvári 2016 aug. 23. - 20:13:07
(1235/2695)
Sok minden nekem sem világos . Özkan hirtelen reménykedik egy család legyen Õ meg Gül és Cansu , miközben Cihan menyasszonya Gül. Cihan is féltékeny és kijelenti nem lehet Gülnél Özkan , holott Õ pedig az elsõ szóra rohan Dilarához , mert az exének jár a pátyolgatás , a menyasszonya ilyenkor nem érdekli . Cansu fel sem fogja netán Deniz nem hülye és rájött nem otthon szomorkodott a családi problémák miatt , hanem buliban volt . Amit feltettek a netre , Cansu okos lány , de most naivsága a plafont verdesi . Ozan fiú is kinyitotta a vicclapot , még hogy Õ szerelmes az elsõ nem semmi körülmények között útjába kerülõ lányba . Mit mûvelt amikor Deniz megjelent , hogy nem való Cansuhoz több ismert okból is , erre Õ még rosszabb döntést hoz .
Lehet túl leásunk a dolgok mélyére , de hasonló a véleményem nekem is .
8/10
Darkrose 2016 aug. 23. - 19:31:08 8/10
(1234/2695)
Továbbra sem értem, hogy miért is kell Gülszerennek annyira pátyolgatnia Özkánt. Jó, haragban ne legyenek, de ez a hirtelen jött nagy barátság túlzás.
Cihan tegnap és ma is bizonyította, hogy egy igazi p*cs, már elnézést, de egy olyan emberre, aki a semmibõl elõkap egy fegyvert és majdnem lelövi a barátját (véletlenül, mert egy forrófejû barom), arra nem tudok jobb szót mondani. Arról már ne is beszéljünk, hogy milyen csapdosást levágott ma Gülszerennél, csak mert ott volt Özkan. Talán még érthetõ is lett volna a féltékenysége, ha Gül és Öz kettesben vacsizgatnak, így viszont hogy Cansu is ott volt, nem értem miért kelletta felhajtás, a számonkérés. Szép egy házasság lesz ez, hogy már most számonkéri kivel találkozik és kivel találkozhat-az ilyen "kapcsolatok" fajulnak aztán családon belüli erõszakba.
És már nagyon unom azt is, hogy ebben a filmben valamiért egy mindenkinél visszatérõ probléma a kommunikáció hiánya. Baj van a pároddal? Ne beszélj róla, majd megoldódik. Ugyanezt az elvet követi Cihan és Gül, most meg már Cansu és Deniz is. Ami azért vicces, mert Cansunak fogalma sincs hirtelen mi baja lett a fiúnak.
malvinkicska 2016 aug. 23. - 18:23:06
(1233/2695)
Cihan és Yildirin beszélgettek, mennyire kiborult Dil míg végül C elmondott mindent, azt is belátja nem zépen viselkedett Gül irányába. Cansunak az is olyan butaságokat beszélt, mindent meglehet tanulni ha akarjuk senki nem úgy születik mindent tud, de szerintem ez csak alibi Gül részérõl, mikor megérkezett C és ott találta Özkant felháborodott de neki lehet édesgetni Dilt, még akkor is sok amit csinál ha a gyerekei anyja. Aztán H most Özkant és társát megakarja menteni, ez is egy borzalmas dolog, most már nekem nem is annyira érdekes, mert átláthatók a dolgok, mert szinte tudni lehet mi lesz. aztán Dzsandan segítséget kért ki ment volna mint a volt férj, itt most megfordult az élet akivel eddig nem tudtak együtt élni, most rajonganak egymásért. Ozan és Zeynep kapcsolata egyáltalán nekem nem jön be, nem illenek egymáshoz. Dil most valahova elment, és mindenki õt fogja keresni, biztos a holnapi részben.
7/10
napraforgó 2016 aug. 22. - 21:07:52 7/10
(1232/2695)
Milyen jól megvilágítottad, hogy történhetett a dolog anno. D D D
-----
Dzsihán nagyon megváltozott a sorozat kezdete óta, úgy ismertük meg mint aki roppant higgadt, nyugodt ember, semmi se hozza ki a sodrából. Most meg lépten-nyomon ordibál, verekszik, odacsap, ma még lövöldözött is. (Én pl. idegbajt kaptam volna, ha 15 év után megtudom, hogy elcserélték a gyerekem és rögvest mentem volna utána, hogy megtaláljam, visszakapjam, de õ nem lett túlzottan izgatott, meg hetekig nem is igen történt semmi....)
Dilarát sajnáltam, eddig is elég ramaty állapotban volt, most meg azt kellett látnia, hogy a szerelme és a kebelbarátnõje is elárulták, összejátszanak.
Csidem, ha annyira megkedvelte Gülszerent, miért spicliskedik annyit az unokaöccsének? Hol a fenében volt ez a nagynéni 20 évvel ezelõtt? Miért nem foglalkozott Harun, meg Hajal lelkivilágával, amikor kellett?
Gülszeren meg tényleg nem normális, hogy annyit tutujgatja Özkánt. Neki sincs pénze, de már adott Özkánnak a gázszámlára, Derja anyósáéknak is ugyanerre, a cirkót is õ csináltatta meg, amúgy Derja lakásában, amelynek a lakbérét is õ fizeti, mert Derjának nincs állása.
Amúgy ma a kinyomott telefonok napja volt. Dilara kinyomta Harunt, Deniz Dzsanszut, Gülszeren meg Dzsihánt... Most minden pár fasírtban van, csak Ozan kapcsolata alakulgat Zeyneppel.
Érsekvári 2016 aug. 22. - 20:42:22
(1231/2695)
Annyi furcsa esemény van megint . Ozannak pont ez a lány-asszony kell egy kislány anyukája. Belezúgott a csajsziba , mert senki nem zavarta oda, magától ment a virágcsokorral .
Cihan felpaprikázva hiába tolja Dilara orra elé a bizonyítékokat a nõ nem hisz neki , de amikor fotókkal is alátámasztja akkor kikészül . Fõleg Dzsandant látva Harunnál .
Csidem mekkora egy spicli nõ , Güseren nem szúrja ki sosem amikor jelent ? Dilara teljesen oda van senkire sem számíthat a saját anyja is utazni akar nem foglalkozik a lánya gondjaival .
Keriman még mindig Rahmi bejárónõje, de kezdik ezt nagyon az unalomig húzni .
Gülseren attól érzi jól magát lehet a menekülés egy módja nála , hogy kinyomja Cihan hívását állandóan.
gigi1 2016 aug. 22. - 20:13:48
(1230/2695)
Hajallal kapcsolatban, Harun még az elején mesélt arról a barátjának, hogy a húga a szakítást követõen mély depresszióba esett. Napról napra rosszabbul lett stb. A kocsit is azért vette neki (hónapok kellett , amire összegyûjtötte rá a pénzt), hogy jobban legyen, kicsit felvidítsa. Lehet, hogy a csaj nem is tudta, hogy Cihán és dilara összejöttek. Gondolom a szakítást követõen nem maradtak kapcsolatban, így csak az újság cikk elolvasása után válhatott számára egyértelmûvé, hogy végleg elvesztette Cihánt.
Szintén Harun elbeszélésbõl tudható, hogy Dilara odáig meg vissza volt Cihánért (már akkor se volt komplett a csaj :P). Még harunt is otthagyta vacsi közben, csak , hogy átadhassa a jegyzeteket Cihánnak. Lehet, hogy amint megtudta, hogy szakítottak Hajallal, odaadta magát, nehogy más lecsapjon erre a fõnyeremény pasira. A gyerkõc meg könnyen jön, pláne 20 évesen. Most is, 40 évesen, elég hamar teherbe esett. Tuti, hogy nem erõssége dilarának a védekezés. Biztos ellógta a biosz órákat. :):)

Cihán, hogy aggódik a kedves exnejéért. Akár meg is ölné azt, aki meg merte bántani Dilarát. Korábban (cirka 20 évig) nem izgatta ennyire, hogy mit érez Dil. pl. amikor Gülszerennel az oldalán jelent meg Dzsanszu lovasversenyén stb.stb.
Gülszeren meg pályázhatna a világ leglúzerebb embere címére. Ennél jobb ötletet, hogy felvegyen az exférjének hitelt(hirtelen mindenkit, hogy elkezdett érdekelni az exe) ki se találhatott volna. Végül is, olyan jó férj volt Özkan, megérdemli....
Csidem asszonyt egyre jobba kedvelem, a mai beszólása, hogy mennyire uncsi már Gül. meg Cih. "szerelmi" vívódása nagyon találó volt, szívembõl szólt. Vége lehetne már.
Hazal meg nagyon jól tette, hogy az apjához ment. Kinek kéne a villa, amikor ilyen klassz luxus lakásban is élhet.?
malvinkicska 2016 aug. 22. - 18:33:26 Előzmény Érsekvári
(1229/2695)
Cihan szembesítette az igazsággal Dilt, a legnagyobb ellenséggel szûrte össze a levet, és azt még C nem tudja már a baba is úton, de nagyon megviselte D-t is a hír, hívta az anyját, segítséget onnan sem kapott. Ozan elment Zeynephez, és meglátta van egy kislánya, jól kijöttek, de ez a nõ nem való hozzá, nekem nem egy szimpi valaki. Gül hitelt akar felvenni annak is elment a józan esze, elhiszem, sajnálja a gyereket, de mindenki gondját nem lehet megoldani, mikor õ sem a legjobb anyagiakkal rendelkezik, és ahhoz meg büszke, C-tõl nem kér. Az a szemét H már errõl is tud, a nagynéni tájékoztatta, az minden lében kanál férfi. Cihan most vissza vágóra készül alig lehet meggyõzni ne csináljon valami nagy bajt, mert ölni is képes azok után amit tett vele H. Hazal nem javult semmit most is nagyzolt a barátnõnek, különös egy figura ebben a sorozatban ilyen fiatalon. Cansu elment az anyjához, de nem vette fel Gül a telefont, és mikor kérdezett, Cansu egyebet beszélt, aztán az egész dolgot, szõnyeg alá akarta söpörni, nagyon haragszik C-re.
sage 2016 aug. 22. - 18:16:37
(1228/2695)
Megtört szívek 2014 45 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_45_Bolum_HunDub_Sage
7/10
napraforgó 2016 aug. 22. - 10:15:39 7/10 Előzmény vondermonarchi
(1227/2695)
Szia!
Azt hiszem, igazad van, Dzsihán már 20 évesen is ugyanolyan becsületes lehetett, mint most. A hosszas habozását a szakításra Hayalra, betudom annak, hogy nem akarta megbántani a lányt.
De ha valóban csak a szakítása után kezdett járni Dilarával, Hayal mi a fenének várt olyan sokáig? Mert nyilván hónapokig kellet várnia.
Ha azt számítom, hogy egy rendes úrilány nem bújik ágyba valakivel rögtön az elsõ héten, és járnak pár hónapig, majd közelebbi kapcsolatba kerülnek, még akkor se feltétlen biztos, hogy a nõ rögtön teherbe is esik. Tehát eltelhetett pár hónap így is. Aztán, ahogy az elején elhangzott, Dilara már három hónapos terhes volt az esküvõnél, akkor ugye ezzel is múlt az idõ.
De így meg Hayal viselkedése érthetetlen, mert akkor eltelt min. 6, de akár 10-12 hónap is Dzsihán esküvõjéig, addig normálisan viselkedett és senki észre se vette, hogy nem komlett? Harun nem figyelt volna rá? Vett neki egy kocsit, amivel aztán a lány rögtön falnak hajtott... Miért várt? Beleugorhatott volna a tengerbe, bevehetett volna egy csomó gyógyszert, fölköthette volna magát, stb. És ha már öngyilkos akart lenni, miért nem hagyott búcsúlevelet, mint más, rendes öngyilkosok?
----
Abban is igazad van, hogy Gülszeren most gyerekesen viselkedett, hogy nem engedte be Dzsihánt, nem engedte, hogy megmagyarázza, mi történt. Ha már annyira fel volt dúlva, és meg volt sértve, akkor is lehetõséget kellett volna biztosítania, hogy kimagyarázza magát. Ehhez elég lett volna annyit mondani, hogy most nem akarlak, vagy nem vagyok képes végighallgatni, hívj, fel holnap. A truccolás soha nem vezet eredményre.
10/10
vondermonarchi 2016 aug. 20. - 01:14:57 10/10
(1226/2695)
Felnõtt emberek és ennyire nem figyelnek egymásra illetve durcáskodnak :)
Dzsihan bármilyen beszélgetést is folytatott Harunnal, azért mégiscsak emlékeznie kellett volna, hogy van egy vacsora találkozója, van telefon a világon, legalább felhívta volna és kimenti magát pár hét múlva esedékes feleségjelöltjénél. Nálam ez az alapvetõ udvariasság kategóriájába tartozik.
Gülszeren viszont ne duzzogjon az ajtó túloldalán mint egy szíven szúrt kamasz, hívja be, ordítsa le a fejét ( úgyis szeretnek állandóan kiabálni egymással DD) de mindenképp hallgassa meg a férfit, ha már odament hozzá. Ilyen karakánnak bemutatott nõ és miközben annyira büszke mégis a pletykafészkek szavára ad.
10/10
vondermonarchi 2016 aug. 20. - 01:06:26 10/10
(1225/2695)
Szia ! :)

Valahogy nem tudom elképzelni, -legalábbis ahogy eddig bemutatják Dzsihan karakterét- hogy egy idõben szédítsen két nõt. Nem tudtam, hogy azért vette feleségül Dilarát, mert az terhes lett, szóval ezért beszél mindig 20 év szerelem nélküli kínszenvedés házasságról . Hát most megint besikeredett a baba, de legalább ennek mindkét fél örülhet tiszta szívbõl :)
Érsekvári 2016 aug. 19. - 21:10:35
(1224/2695)
Sok konfliktus történt ma . Cihan nem veszi fel a telefonját nem is jelentkezik Gülseren már a közös képeket törli a telefonjáról, amikor megjelenik lakásán a férfi , de nem engedi be inkább az ajtó mögött szenved .
Deniz is haragszik Cansura ,mert másodszor is azt mondta bajok vannak otthon közben a selfin mást látott a srác , az anyja meg örül a helyzetnek .
Harun Dilara háza elõl felhívja és amikor a nõ kijön hozzá megölelik egymást Harun arcát látva nem õszinte valahogy olyan fura volt . Dilarát is átveri vagy felhasználja a céljaihoz ?
Mindenki önzõ csak saját magával törõdik . Hazal élvezi apja lakásán a helyzetét Cansuval is éreztette õ van most fölényben .
Rahmi már kissé sok amit Kerimannal mûvel meddig használja ki a nõt , aki még a gyereket is kénytelen odacipelni .
Dzsandan jól megkapta ezt a bûnözõ pasast elege lett , ezért Cihannak átadta a Harunról szóló anyagot . Helyette védelmet kér , mert fél Haruntól .
Kezdem azt hinni Harun valóban egy õrült . Dilara az állapotát még most sem mondta el senkinek .
7/10
napraforgó 2016 aug. 19. - 18:01:26 7/10
(1223/2695)
Ozan bulija után a fiatalok szelfiznek. Valaki fel is teszi a képet a netre és Deníz meglátja. Meg is van a véleménye, még hogy családi gondok...
Hazal az apja lakásához megy, de az még nincs otthon. Sírdogálva várja. Amikor Dzsihán megjön, faggatja, min vesztek össze az anyjával. Hazal esküdözik, hogy õ aztán nem csinált semmi rosszat. Aztán kiböki, hogy elege van a nyomorból. Dzsihán nagyon megértõ, nála maradhat.
Dilara eléggé el van keseredve, Ozan haza sem jött, Dzsanszu meg nem áll vele szóba. Harun rátelefonál, a kapu elõtt várja. Szerelmesen ömleng neki és elárulja, hogy Dzsihán nála járt. Azt nem mondja el, hogy mirõl volt szó kettejük között, csak ömleng, mennyire szereti Dilarát, 20 évig várt rá.
Gülszeren is bánatos, hívja Dzsihánt, de a férfi nem veszi föl. Viszont késõ este elmegy hozzá. Gül nem nyit ajtót. Dzsihán rimánkodik, megmagyarázza, miért nem ment el a vacsorára, de hiába.
Keriimán arra ébred,hogy Özkán eltûnt, otthagyva rá a kisgyereket. Rátelefonál Rahmira, ma nem tud menni. Rahmi morog, márpedig mennie kell, a gyereket tegye, ahová akarja, adja bölcsödébe, de legyen nála egyórán belül.
Reggel Dzsanszu hívná Denizt, de a fiú kinyomja. A második hívást már felveszi, de azt mondja, nem ér rá. Az anyja elégedetten veszi tudomásul a rideg elutasítsát. Dzsanszu erre elmegy az apjához, de az nincs otthon. Hazal fogadja, hercigeskedik, és elmondja, õ már itt lakik. Dzsanszunak nincs kedve bájologni vele, elmegy.
Dzsandant felkeresi egy régi ügyfele, Jüdzsem, akit õ juttatott börtönbe. A férfi túl sokat fizetett neki, elvárja, hogy továbbra is képviselje és rendesen végezze a dolgát. Aztán jön egy fenyegetõ üzenet Haruntól. A nõ erre akcióba lép. Valamit nagyon nyomtatgat.
Dzsihán panaszkodik Yildrimnek, Dilara nem hiszi el neki, hogy Harun miféle ember, egy áruló. Yildrim megígéri, hogy utánanéz Hayal balesetének, megszerzi a rendõrségi aktákat. Dzsihán kijelenti, hogy nem engedi, hogy Harun elvegye Dilarát.
Csidem jelenti Harunnak, hogy Gülszerent valami bántja. A férfi megbízza, tudja meg, mi bántja a nõt.
Engin mûhelyébe beállít a tulajdonos, nem fizeti a bérleti díjat, ezért ki akarja tenni. Egy hetet ad, hogy az egyévi bérletet megfizesse. Beállít Gülszeren, a szállítójármûvük elromlott. Engin elpanaszolja neki az adósságot, Gül rögtön felajánlja, hogy segít nekik, hitelt vesz föl és kifizeti.
Ozan úgy tûnik a nagyapjánál éjszakázott, de mire Rahmi fölkel, a fiú már elment. Viszont megjön Kerimán a gyerekkel. Rahmi méltatlankodik, de nem engedi el az asszonyt.
Dzsandan Dzsihánt várja a mélygarázsban. Átad neki egy csomó iratot és védelmet kér cserébe.
malvinkicska 2016 aug. 19. - 17:57:40
(1222/2695)
Ozan továbbra sem akar megbocsátani az anyjának Cansu, és Deniz rosszban lettek és az anyja mintha örülne neki. Rahmi most nagyon ronda volt a gyerek miatt. Harun tényleg õrült jól megfélemlítette Dzsant, még segítséget kér C-tõl akkor az már jelent valamit pedig õ aztán elég erélyes nõ volt eddig. Cihan is azt mondja nem hagyja összeházasodni Dilt és H-t. Hazal hülye az is marad hazudott miért rakta ki gül. Gül nem nyitott ajtót C-nek de valahol értem õt mindenki csak alázza sajnos, még mindig.
7/10
napraforgó 2016 aug. 19. - 05:09:19 7/10
(1221/2695)
Tetszik, amit írsz, hasonló a véleményem. a legjobb az utolsó mondatod: "Gülszeren szépen kirakta Hazalt az utcára. Milyen anya tesz ilyet..?:):P". Hát Dilara! egy-két hónapja õ is kipenderítette Hazalt és akkor mit tett Gülszeren? Odament, cipelte magával Hazalt is és hogy beolvasott neki. Fel volt háborodva, hogy Dilara milyen anya, az "elsõ" hibánál utcára teszi a lányát. És most õ mit tett? Ugyanazt.
Mert ha még elcipelte volna Dzsihánhoz, hogy nesze, itt a lányod, én nem bírok vele, most már neveld te, hisz úgyis állandóan terád hivatkozik, meg hogy én nem vagyok az anyja, el akar engem felejteni, akkor nosza, itt van.
-----
Én ilyen körülmények miatt tuti nem maradnék Dzsihánnal, vigye a lányát, meg az egész zûrös családját, ne is lássam többet egyiket se. Ahogy Gülszeernrõl elfeledkezett az apja, aztán a férje, most õ is megfeledkezhetne errõl az idegen lányról, aki mindig csak követelõzik, önzõ a végtelenségig, szíve nincs. Csak menjen, élje az életét, ott és azzal, akivel akarja, meg aki hajlandó elviselni.
7/10
napraforgó 2016 aug. 19. - 04:55:16 7/10
(1220/2695)
Pont erre gondoltam én is. Ha Dzsihán már az elsõ két hónapban látta, hogy Hayal nem komplett, miért maradt vele még olyan sokáig? Harunnak azt mondta, hogy nem rögtön volt vele közelebbi (testi kapcsolata), már nem tudom milyen szavakat használt, de számomra az volt az értelme, hogy nem feküdt le vele rögtön. Én nem tudom, hogy úgy 20 éve mi volt a szokás a török fiatalok körében, mennyi ideig kellett járniuk, ismerkedniük ahhoz, hogy ágyba bújjanak, így azt se tudom, hogy ez megtörtént-e azon az ominózus 2 hónapon belül, vagy sem. Ha nem, akkor nyilván könnyebb lett volna a lánnyal szakítani. Tehát valószínûleg megtörtént és a lány onnantól bánt úgy Dzsihánnal, hogy õ a leendõ férje. És mivel további 7 hónapig Dzsihán nem tisztázta vele, hogy de nem, hát a csaj szépen bele is élte magát a dologba.
Azon is elgondolkodtam, hogy Dzsihán kapcsolata Dilarával vajon párhuzamosan folyt-e, hiszen Dilara már terhes volt, amikor elvette(!), vagyis valahol jogos is lehetett Hayal féltékenykedése... Mert ha Dzsihán halogatta a vele való szakítást, miközben már Dilarával járt, sõt teherbe is ejtette... És Hayal a Dilara terhessége miatt sürgõsen nyélbeütött házasságkötés napján lett öngyilkos, vagyis szinte az utolsó pillanatig abban a hitben ringatta magát, hogy majd õ lesz Dzsihán felesége.... Egyszóval nem annyira tiszta az a múlt, és ahogy látom Dzsihán sem volt az a makulátlan Grál lovag...
Hát persze, akár az is lehet, hogy Dzsihán és Dilara csak a Hayallal való szakítás után jött össze, és folyt a viszonyuk egy ideig, akkor meg ez a Hayal jó pár hónapig látszólag teljesen normálisan elviselte ezt a helyzetet és aztán hirtelen, a házasságkötés napján kattant be és hajtott neki a falnak.
Nem hiszem, hogy valaha is megtudjuk, mi hogyan volt, hiszen Harun és Dzsihán visszaemlékezései is másról szólnak mindig.
De a fiatalkori Dzsihánról a véleményem akkor sem túl jó, már korábban mondta, hogy Dilarát se vette volna el, ha nem esik teherbe, már épp vele is a szakítást fontolgatta, amikor a nõ bejelentette neki a terhességet. Vagyis a késõbbi nagy Dzsihán Gürpinár, aki mostanra kiváló emberismerõ, huszonévesen elõbb kiválasztott egy pszichopata nõt, aztán átnyergelt egy hideg-rideg jégcsaphoz, és mit mondjak, most meg egy mártírt választott Gülszeren személyében. (Normális, kedves-rendes nõ nem akad Törökországban?)
10/10
vondermonarchi 2016 aug. 19. - 02:03:46 10/10
(1219/2695)
Ritka beteg testvérpár lehetett Harun meg a húga, két szocio- és pszichiopata. Dzsihannak nem azon kellett volna elmélkedni 7 hónapon át, hogy hogyan szakítson ezzel a beteg elméjû nõvel hanem kihajítani 2 hónap után. Harun pedig ha annyira hitte, hogy Dzsihan miatt lett öngyilkos a zavarodott elméjû testvére akkor miért nem 20 évvel ezelõtt kérte ezt számon Dzsihánon ? Úgy gondolom szeret szenvedni, édesgetni addig a gondolatot míg fékevesztett gyûlöletté nem alakul. Dilara is eléggé kattant, Harunt ugye ismerjük, hát nem jósolok szép jövõt a közös gyereküknek :)

Jól láttam ( pontosabban nem láttam csak hallottam), hogy Gülszeren fõnöke lefotózta G-t a menyasszonyi ruhában ? Bár Harunnak dolgozik a nõ, de eddig úgy tûnt nem akar akarattal ártani G-nek, remélem nem lesz következménye a képnek.

Csóri Deniz. Jól beültette a bogarat a fülébe az anyja, hiába tiszta a lelke vannak dolgok melyek még õt is elbizonytalanítják, csak el ne menjen Ozan bulijába és meglássa ott Dzsanszut, hogy az bulizik, pedig állítólag áll a bál otthon, ezért nem megy sehova a kiscsaj :(
Egyébként ha Deniz anyja valóban az a nõ, aki anno kavart Rahmival ( mindegy mi történt ki hogy fogja elmesélni a történetet), nem tudom miért most akarja távol tartani a fiát a családtól, hiszen tudhatta ki a lány ki fia-borja,ki a nagyapja, nem kellett ehhez Rahmi feltûnése.
gigi1 2016 aug. 18. - 21:09:40
(1218/2695)
Dzsandan elégé két tûz közé került.Nem csak Harun, de Dzsihán is megfenyegette, hogy elkapja a torkát, ha nem mond el neki mindent. Jó döntést már nem tud hozni...
Harunnak sem egyszerû a helyzete. Cihán volt a legjobb barátja fiatal korábban, nyilván megosztotta vele a dilara iránt érzett szerelmét is. Erre a nagy barát elõbb szakít a húgával, majd összejön a szerelmével, végül el is veszi õt, aminek a hírére a tesója öngyilkos lesz. Nem könnyû mindezt elviselni.
Dzsihánnak nem megy ez a szakítósdi. Ha annyira bolond volt hajal minek húzta vele 9 hónapig. Az már elég komoly kapcsolatnak mondható. Joggal hihette azt a csaj, hogy Cihán is szerelmes belé. Ez a pasi mellett minden nõ csak szenved. Szerencsétlen Gülszerennek se jut sok öröm...ma is, hogy felültette, még 1 telefonra sem méltatta. Fordított esetben már ordítozna.
Ozan is folyamatosan túlzásokba esik. Most épp anyja nincs, nem rég, még az apjával volt öri hari.Mint egy kiskamasz.
Rahmi, meg a nagy szent beszédei. Az egész sorozatban számomra õ a legnegatívabb szereplõ. Még a leggonoszabbaknak is fontos a saját családja, ez a pasi meg gyakorlatilag eladta a lányát, a fiának meg folyamatosan keresztbe tett, az önös érdekei miatt. És még õ szólja meg Harunt...Cihán is, hogy védi még mindig õt. Majdhogynem sajnálni kéne a kártya adósságai miatt, amirõl szerintük harun tehet (jól rákenik szegény palira a robbantást is, pedig ahhoz tényleg nem volt köze). Cihán helyébe már rég szóba sem állnék az apámmal.
Gülszeren szépen kirakta Hazalt az utcára. Milyen anya tesz ilyet..?:):P
Érsekvári 2016 aug. 18. - 21:09:28
(1217/2695)
Osztozom a véleményeddel és olvasom más is azonosan látja az eseményeket .
Kiborult a bili Cihan nem fogadja el sõt tiltja Haruntól Dilarát , aki nem akarja elhinni amit Cihan mond a férfiról.
Dzsandan két tûz között mindkét férfi szorongatja ,fenyegeti .
Cihan - Harun beszélgetés lényege a 20 évvel ezelõtti dolgokról szóltak , hogy a húga miatta halt meg . Ez a pasas teljesen dilis még mindig ezen rugózik meg kamerát szereltet fel . Nem kerek nála valami az tuti .
Gülseren nagyon csinosan elmegy az étterembe várja Cihant , de azt a régi eset kiborította a helyszínre megy emlékezni . Így nem is megy el a vacsorára Gül hiába várja . Alper nejével és egy barátnõvel Gült tárgyalja ki , ócsárolják , aki látni igencsak szenved ettõl, majd egyedül távozik .
Ebben az idegállapotban Hazal pofátlanul beszél vele , erre Gül a cokmókjával együtt kipenderíti a lakásból a kis csajt .
Deniz anyja egyre ellenszenvesebb ahogy a fiát hergeli , sajnálom srácot .
malvinkicska 2016 aug. 18. - 20:17:18
(1216/2695)
Amiket leírtál igaz de egy szerelmes nõ sok mindenre képes, de lehet abba bolondult bele, hogy nem volt szeretve , ahogy õ akarta, én a való életben ismertem olyan nõt tanult volt, és a szerelme becsapta,és bedilizett, és amíg élt otthonba volt, és nagyon súlyos lett késõbb az állapota, szóval nagy dolog akinek olyan az idegei, nem tudják feldolgozni valakinek az elvesztését. Harun sem normális 20 éves dolgokat emleget azt már régen le kellet volna zárni, mert az élet ilyen, az õ esetében arról sem lehet szó kitolódott a gyász reakció, mert több évtizedes halottról beszélünk, és most akar megtorlást, az nem ép elmére vall. Az amit csinál, az terror, Dszannal. A mai részben úgy viselkedett, mint egy eszelõs.