gigi1 2016 szept. 27. - 06:26:08 Előzmény Roxer
(1435/2695)
Teljesen egyetértek veled. Gülszeren már nagyon uncsi volt. Egy fejlõdésre teljesen alkalmatlan karakter. Miss Tökéletes, aki soha nem hibázik, neki mindig igaza van stb. Szerintem is izgalmasabb úgy a sorozat, hogy a szereplõknek van jó és rossz oldala is. Tévednek, hibákat vétenek, így életszerûbb.
Már csak canusank kellene valami normális jeleneteket írni. Kezd õ is kifulladni. Lehet szidni Hazalt meg a többieket, de igazából miattuk nézik a sorozatokat. Ha csupa Gülszerenekbõl állna egy film, nagyon hamar vége lenne.
Dilarát én is szépen lassan kedveltem meg. Rengeteget fejlõdött, és jó, hogy nem az egyik részrõl a másikra. Nagyon jól felépítették a karakterét. Mondjuk sztem õ soha nem volt az az igazán negatív szereplõ. Én értettem, hogy mi motiválja õt.(ellentétben mondjuk Rahmival) Féltette, amije volt (család, társadalmi státusz). A helyében sztem sokan ezt tették volna, csak félnek bevallani. (pl. amikor meglátta a férjét és gülszerent a nappalijában, sztem 10-bõl 9 nõ még durvábban bánt volna a nõvel. Én pl. a hajánál fogva dobtam volna ki gülit a házamból. :P )
Amiben Dilara a legtöbbet változott, hogy végre ki tudja mutatni a gyerekei felé a szeretet. Ehhez kellett Harun. õ végre éreztette vele, hogy fontos lehet õ is valakinek, és önmagáért is szerethetik + végre Cihán is (így a válás után) kimutatta felé, hogy érdekli, hogy mi van vele fontos neki stb. 20év alatt ez valahogy nagyon nem ment neki :)
Ráadásul Dilara tetteit mindig kettõs mércével mérték a nézõk is. pl. Amikor visszaküldte Gülszerenhez Hazalt, szinte lincs hangulat lett a fórumokon, minden utolsó, szar, anyának elmondták. Amikor Gülszeren az éjszaka közepén kidobta a lányt az utcára, (nem érdekelve hogy hova tud menni), meg ment a nõ dicsõítése, hogy milyen jól tette.

Ayse egyenlõre szimpi. Igazi életvidám csajszi, nem olyan savanyú, mint Güli volt. Kicsit fura lesz Cihán mellett, akár a lánya is lehetne :P Remélem jót tesz az õ karakterének is, kicsit felpörög ettõl a nõcitõl.
Mostanában végre Cihánt sem akarják a forgatókönyvírók olyan jónak, tökéletesnek feltüntetni, ez tetszik.A rejtette agresszió az elejétõl benne volt (kézmodulat, ordítás, arckifejezés), csak szegénnyel elnyomatták. Most végre kiélheti magát.Nagyon sokat nem kell színészkednie ..:P
7/10
napraforgó 2016 szept. 26. - 19:41:44 7/10
(1434/2695)
Lassan beíratkozhat az egész család a pszichiáter kezelésére. Ozan sem százas, Hazal teljesen bolond, de Dzsihánra is ráférne egy kis kezelés a dühkitörések kontrollálása érdekében. Rahmi egy gengszter, hazudós szerencsejátékos, úgyhogy õ is klinikai eset, bár én õt egy börtöncellában kezeltetném. Dilara egész normális lett, habár Gülszeren életében neki is volt jónéhány komplexusa.
De Harunon is tudna dolgozni egy pszichiáter, az is egy elmebeteg örült, mint ahogy a nénikéje sem egészen épelméjû. Mire mindet kikezelné, évek telnének el és egész meggazdagodna a bandán.
Pera60 2016 szept. 26. - 19:07:26
(1433/2695)
Mindig nagyon vártam a következõ részt,de lassan feladom. Nem is értem egészen,hogyan lehet egy közismerten hazudós,komplexusokkal küzdõ lánynak így hinni,és annyira megverni a szerencsétlen boltos fiút. Egy ilyen jómódú és állítólag kulturált férfi egyszerûen dühöngõ vadállat módjára viselkedik.Amennyiben a pszichiáter hölgy lesz a következõ párja,nekem az is csalódás. Se nem csinos a hajával,és hát eléggé szertelen.Mindenkitõl elnézést akinek szimpatikus,de engem tényleg idegesít. Azért csak bele-belenézek,majd elolvasom kedves Napraforgó összefoglalóját.
7/10
napraforgó 2016 szept. 26. - 18:52:10 7/10
(1432/2695)
Dzsihán pontosan tudja, milyen hazudós a lánya, hogy tehette, hogy úgy ütött, hogy meg sem hallgatta a férfit. Dzsihán jellemét nagyon elvitték ilyen erõszakos irányba, már nem ez az elsõ eset, hogy csak úgy lecsap valakit. Dilarából meg egy egész kedves nõt faragtak, kezdetben olyan undok, beképzelt, gõgõs, sznob liba volt, most meg állandóan érzeleg. a lányait "életemnek" szólítja, Dzsihánnal kedves, bájos, megértõ, holott korábban szinte szóba sem állt vele.
Érsekvári 2016 szept. 26. - 18:46:06
(1431/2695)
Elég lightos ez a sorozat alig történik benne olyan esemény amire azt mondanám..... na ez igen alig várom a következõt .
Harun és Dilara nosztalgiázik , Harun az apjának meséli a múltat , Dilara Harun naplóját olvassa és most szembesül mennyire szereti a férfi .
Ayse felvette Cihannal a kapcsolatot . Özkan elég átlátszó indokkal bejutott Harun "erõdjébe " , de kijönni már nem sikerült neki . Rendõrségen kötött ki és a pisztolyt sem tudta elhozni . Mahide még mindig nem tudni mit akarhat Dzsandannal kezdeni .
Hazaltól kiborultam betegesen hazudós eszement ez a csaj . Cihan nagyon aljas módon viselkedett , szinte kérdezés nélkül ütötte rúgta a boltost . Rendesen kifordult magából , ha kiderül egyáltalán mi történt a boltost hogyan kárpótolja a nagy Cihan Gürpinar. Azt mondja neki bocsi ?
7/10
napraforgó 2016 szept. 26. - 18:27:06 7/10
(1430/2695)
Özkán sorsán gondolkodom, az biztos, hogy van már priusza Törökországban még Németország elõtt is és a hatatértekor is ült már börtönben. De most nem találtak nála semmilyen lopott holmit, mert a pisztolyt nem adták oda a rendõröknek. Harun is bajban lenne, hogy mit is keres nála a Dzsihán nevére bejegyzett fegyver. De mivel azt eltették, Özkán akár le is tagadhatja....
Amúgy röhögtem, egy egyszerû lopási ügyhöz 2-3 rendõrautó vonult ki szirénázva, amikor ott volt még 8 nagydarab biztonsági õr is.
Bezzeg, amikor anyámhoz éjjel be akartak törni, akkor csak órakkal késõbb vonult ki kettõ darab rendõr, gyalog.
És amikor a kamasz fiamat 5-en rabolták ki fényes nappal, órákig váratták a rendõrségen, mire hajlandó volt valaki egyáltalán meghallgatni. És a végén még megpróbálták bebeszélni neki, hogy a nála lévõ pénzt elvesztette, vagy elköltötte és csak kitalálta, hogy néhány ómagyar kamasz megtámadta és elvették tõle.
Természetesen az ismeretlen tettes elleni eljárást 30 nap után meg is szüntették mndkét esetben. Mert ha nem viszed magaddal az elkövetõt, hát õk bizony nem törik magukat a nyomozással.
malvinkicska 2016 szept. 26. - 18:04:38 Előzmény Érsekvári
(1429/2695)
Ez a sorozat egyre rosszabb az eleje emlékezés, hogy volt mikor Harun szerelmes lett Dilbe aztán a tesója meghalt, már ezerszer hallottuk. Aztán aza gyerekes fegyver keresés Özkan részérõl, persze, hogy elfogták. Rahmi szemétkedése még neki áll feljebb pedig õ hagyta ott a fegyvert H-nál. a nagynéni tovább valami szemétségen töri az eszét Dzsan mikor megtudja ki majd nem elájul, ki akar szállni a kocsiból. Hazal tipikus elmebeteg, az még egy bolti jelenetet sem tud baj nélkül csinálni, megverette az eladót, Cihan is elõbb üt meg sem hallgatta a srácot, annak is elmentek hazulról már az alakoskodás az agyára ment, jólesik neki dühösnek lenni. Annyira semmit mondóak ezek a részek a történet nem halad sehova, Aztán az az Ayse egy telhetetlen nagyon közönséges valaki, egyszeri találkozás után ennyi kérése van, szóval sok a hiteltelenség benne nekem.
7/10
napraforgó 2016 szept. 26. - 18:00:47 7/10
(1428/2695)
Ajajj, megint visszaemlékezések tömkelegével kezdünk. Egyrészt Harun idézgeti a múltat a faternak, Dilara meg Harun noteszét olvasgatja, a 20 évvel ezelõtti dolgokat. Harun nyomja a szokásos szerelmes szövegét, levegõt se bir venni Dilara nélkül. (A kis hazudós, egész szépen lélegzett Dzsandannal az ágyban. Meg száz másik nõvel elõtte...)
Dzsihán Hazalt ébresztgeti, Dzsanszu már felkelt. Dzsihán a két lánnyal kimegy a temetõbe Gülszeren sírjához.
Ozan és Özkán készülnek ellopni Dzsihán fegyverét Harun házából. Özkán valami szerelõautót szerzett, narancssárga overálban, szerelõtáskával útnak indulnak. Harun házánál lesben állnak, várják, hogy Harun, meg a nénje elmenjenek otthonról.
Ekkor Özkán bemegy a házba. Gázszerelõnek adja ki magát, aki gázszivárgást keres. A szobalány jön-megy, nem tetszik neki, hogy a szerelõ mindent összemászkál. Meg is találja a fegyvert, de két biztonsági õr elkapja kezében a pisztollyal. Jönnek a rendõrök, beviszik a kapitányságra. Ozan gyorsan elszelel, hívja Rahmit, baj van. Elmeséli, hogy Özkánt elkapták. Az öreg szidja õket, két féleszû, hogy birtak ilyen hülyeséget kitalálni.
Harun hazamegy, felsorakoztatja a személyzetet, a biztonsági õröket, meg a szobalányt és ordítozik velük, hogy engedhettek be idegent. Nem tudják a nevét, igazolványa sem volt. De legalább a pisztolyt elvették tõle.
Ayse és a kolléganõje, Leyla valami termet szeretne szerezni egy szemináriumhoz, mert az õ elõadótermüket elöntötte a víz. Aysénak eszébe jut Dzsihán, felhívja, aki segítséget igér nekik.
Özkán a rendõrségen nem beszél, a nevét sem mondja meg. Ujjlenyomatot vesznek tõle, az majd kideríti, kicsoda.
Ozan és Rahmi még tanakodik, mitévõk legyenek. Rahmi bennhagyná Özkánt a fogdában, de Ozan fél, hogy ha beszélni fog, õket is belekeveri. Erre elhatározzák, hogy bemennek a rendõrségre.
Hazal megtudja, hogy a matek tanárnak születésnapja lesz, bemegy egy hangszerboltba, hogy ajándékot vegyen neki. Egy gitárt néz ki, érdeklõdik, hogy mennyibe kerül. Az eladó azt mondja, az nem kezdõknek való. a lány csak erölteti, hogy mondja az árát és leveszi a hangszert. Az eladó el akarja venni tõle, ezen dulakodnak kicsit. Mikor a férfi elengedi a gitárt, Hazal kibillen az egyensúlyából és a gitár nyele felsérti a homlokát. Hazal rögtön hisztizni kezd, csapkod a gitárral, megint az apja nevével fenyegetõzik és elrohan. A barátnõje kiséri haza, de már annak is hazudott, hogy történt a sérülése, mert otthon is úgy adja elõ, hogy õt az eladó verte meg. Dzsihán elrohan a boltba és nekiesik szegény eladónak. Nagyon csúnyán megveri a férfit, Azmi szedi le róla.
Harun rátelefonál a nénjére, aki épp Dzsandannal autózik valahová. Dzsandan megijed, mikor megtudja, hogy a nõ Harun nagynénje.
sage 2016 szept. 26. - 06:28:29
(1427/2695)
Megtört szívek 2014 54 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_54_Bolum_HunDub_Sage
8/10
Elhaym 2016 szept. 25. - 20:16:31 8/10
(1426/2695)
Ha minden jól alakul november elején várható megint pár jó történelmi kosztümös sorozat.
7/10
napraforgó 2016 szept. 25. - 10:27:05 7/10
(1425/2695)
Alperék ügye engem is érdekelne. Azt láttuk, hogy õrizetbe vették õket és kihallgatták mindkettejüket. De ha nem emeltek vádat (és errõl nem tudunk) nem tarthatják õket fogva. Szóba került, hogy hivatalból DNS vizsgálatot csinálnak, hogy az apja fia-e. Ehhez nyilván exhumálni kellene az apja maradványait. Összevethetik a DNS-ét a nõvéréével is, de megbízhatóbb, ha a név szerinti apjáéval hasonlítják össze. Azt már tudjuk, hogy Alper nem testvére (féltestvére) Dilarának, tehát van esély arra, hogy valóban az anyja férje volt az apja. Az exhumálás azért is célszerû, hogy megállapítsák, valóban túladagolták-e az apa gyógyszereit (már ha az még kimutatható). De igazából még ez se lenne 100 %-os bizonyíték, hisz a fián kívül bárki más is megtehette, sõt maga az elhunyt is vehetett be több gyógyszert az elõírtnál - akár szándékosan, akár véletlenül. Érthetetlen, hogy mi a fenének vetik fel a témát, ha aztán nem viszik sehová.

Rahmi erkölcscsõsz viselkedésén ki vagyok akadva. Mi a fenét érdekli, hogy a nem vér szerinti unokája kivel jár és kivel nem? 17 éves korban még nem szoktak véglegesek lenni a kapcsolatok, a szerelmek úgy múlnak el, ahogy keletkeznek. De az, hogy ennyire nagyon ellene vannak, csak még jobban összekovácsolja a fiatalokat. És Rahmi az, a maga sötét múltjával, akinek aztán végképp nem lenne joga megkérdõjelezni mások erkölcseit....
offtopic
ildimix 2016 szept. 25. - 09:59:33
(1424/2695)
Kikelet én tudod még mit hiányolok a sorozatban? Belevágnak 1 1 témába és nem fejezik be. Pl mi lett Alper ügyével õ mostmár teljesen kilépett? Én ott tartok, hogy letartóztatták és folyt ellene valami tárgyalás.

Cansuékat én is sajnálom vajon mikor tisztázódnak a félreértések? Deniz anyja képes végignézni azt, hogy a fia eladja az autóját. Megmondom õszintén én már nem bánnám, ha vége lenne a sorozatnak tudom nem kell nézni de ha már idáig kitartottam végig fogom nézni.

Nem tudjátok mostanában nem indul valahol valami jó sorozat ami nem 1 kaptafára épül? A mexikói sorozatokat már nem igazán nézem.
kikelet54 2016 szept. 25. - 08:00:03
(1423/2695)
Rahmi és Deniz anyja jól összezavarják a fiatalokat, pedig ez az egyetlen normális szál a sorozatban, mármint Deniz és Consu kapcsolata. A többieknek mindnek van valami rövidsége, elég problémás egyének.
Rahmit nagyon utálom, nagyon gonosz, neki sokkal több hibája volt a múltban, és van a jelenben, és mégis osztja az észt mindenkinek. Arra azért kíváncsi leszek, mit szól, ha Deniz visszafizeti a pénzt, vajon elfogadja?

Érdekes ez a jelenlegi helyzet Dilara és Cihan között, eddig úgy éltek, mint a kutya meg a macska, most meg "te vagy a gyerekeim anyja-apja" címszóval mindent megtesznek egymásért. Még házasságot is kötnek. Nekem ez azért már erõs.

Hazal tiszta nagyapja, soha nem lesz normális ember, a gonoszságot a kisujjából kirázza. Minél jobban pátyolgatják, annál galádabb lesz.
malvinkicska 2016 szept. 24. - 16:46:22
(1422/2695)
Ildi szerintem ezt még nem tudjuk mit akar a nagynéni Dzsandantól és a Dil dolgába is bele akar keveredni, mert ez most vagy két részben van, ennyire titkolózik a fiúval, az segíti. Annyi már kitudódott házat akar neki, mint Dzsannak.
offtopic
ildimix 2016 szept. 24. - 15:55:59
(1421/2695)
Malvin valamit nem értek lehet te tudod rá a választ hozzáteszem nem olvastam elõre a sorozat tartalmát. Szerinted Harun nénikéje miért titkolja, hogy õ helyezte el az ügyvédnõt? Mi vele a szándéka? Ha meg akarta volna õlni már rég megtehette volna de más a száándéka a nõvel. Ha tudod írd meg itt a fórumon.
offtopic
ildimix 2016 szept. 24. - 15:45:38
(1420/2695)
Hazalt egyre jobban utálom a viselkedése miatt. Szemával jól kiszúrt sajnálom a lányt évekig dolgozott Dilarának. Azt hittem Hazallal az a nõ fog foglalkozni akivel Cihan bent ragadt.

Nekem nem hiányzik a sorozatból Gül nem is baj, hogy kilépett.

Sajnálom Cansut Denisz anyja jól bekavart most magát hibáztatja a fiú anyagi helyzete miatt.

Várom a jövõheti részeket.
malvinkicska 2016 szept. 24. - 09:14:48
(1419/2695)
Azt lehetett olvasni muszáj volt Dil jellemén változtatni mivel Gül elment, de õ akkor sem tud nekem annyira változni, a másik Deniz anyja egy nagy rejtély az biztos én is sok gondolattal eljátszadoztam, mivel Rahmi is megéri megérte a pénzét, és itt meg sok minden megeshet. A nõbe most csalódtam jobb lett volna nem mondott volna semmit Cansunak, mert ezzel a fiát is bántja, mivel az nagyon szereti, és szerintem a szerelem nem ranghoz kötött.
7/10
napraforgó 2016 szept. 24. - 05:21:51 7/10
(1418/2695)
Nergisz asszony nagyon igyekszik eltitkolni a múltját. Láthatjuk, hogy a fia mennyire kényes a becsületére, a fel nem vett pénzt is a lehetõ leghamarabb vissza akarja fizetni Rahminak. Ha megtudná az anyja múltját, nyilván teljesen összeomlana.
Habár ez egy kicsit zavaros, hogy Fehér Rózsa csak énekesnõ volt egy bordélyban, vagy netán örömlány is?
Rahmi mindenesetre nagyon is jól ismeri. Még a végén kiderül, hogy õ Deníz apja! Nohisz, Deníz Dzsihán kisöccse lenne? Mit szólna az öreg? És mit szólna Dzsihán? No meg a sznob Dilara?
Mert lehet, hogy Dilara jellemén sokat finomítottak a forgatókönyvírók, sokkal megértõbbé vált, de ezen azért talán mégis fennakadna.
És mi történne akkor? A család a keblére ölelné az új rokont? Akkor már nem lenne méltatlan Dzsanszuhoz? És mit szólna Deníz egy ilyen fordulathoz? Érdekes lenne.
No mindegy, csak fantáziálgatok, de nagyon várom, mi sül ki ebbõl.
Érsekvári 2016 szept. 23. - 21:58:19
(1417/2695)
Mai rész nekem elég uncsi volt . Deniz anyja amennyire kedves asszonynak tûnt , mostanra már ellenszenves lett .
Saját fia életét akarja tönkretenni a régi botlásáért amit nem akar elmondani a fiúnak . Inkább áskálódik hazudozik Cansunak is.
Dilara leszállt a magaslóról , lehet az állapota miatt , de sokkal megértõbb kedvesebb mindenkivel .
Mikor viszi Cihan a megismert pszichológusnõhöz Aysehez a lányát , valószínû nála kötnek majd ki .
Harun nénikéje egyáltalán nem hiányzott , negatív karakterbõl akad itt bõven . Özkan veszélyes akcióra vállalkozik , félõ a lebukás veszélye .
malvinkicska 2016 szept. 23. - 20:22:05
(1416/2695)
Cihan megtudja nincs meg a fegyvere és egybõl tudja kik azok aki tudnak róla Ozan és az apja, aki persze hazudik, mintha olvasná, ez egy baj keverõ, jellemtelen valaki. Dil kielégítést ad a az elbocsátott nõnek, mert tudja milyen Hazal, és elnézést kér. A Deniz anyját eddig úgy sajnáltam de amiket Cansunak mondott, most már kezdem nem szeretni, ha már nem mondja meg miket csinált fiatalon akkor legalább ne hazudna , olyanokat ami nem igaz, és a fiával kapcsolatos, valóban itt már rendes jó lelkû valaki alig van. A minden napjait a családok így élnék, valóban sok pszichiáter kellene. Dil elvitte azt a nagyravágyó Hazalt dokihoz, várom mi lesz belõle. A Harun nénje is egy ördög fajzat, most Dzsan és Dil a cél pontja.