7/10
napraforgó 2016 aug. 29. - 03:56:33 7/10
(1255/2695)
Hogy milyen az élet! Ezt most olvastam:
http://faktor.hu/faktor-csecsemo-elcsereles-dns-teszt-kanada?source=hirstart
Sajnos nem egyedi eset, ennyibõl jobb volt a régi módi, az otthon szülés, ott azért ilyen nem történhetett.
7/10
napraforgó 2016 aug. 27. - 16:46:37 7/10
(1254/2695)
Szerintem a szinkronszínészek nagyon is jól csinálják a dolgukat ebben a sorozatban. Kõszegi Ákos hangja sokat dob Dzsihánon, mint ahogy Pápai Erika hangja is nagyon kellemes. Horváth Lili hangja is nagyon passzol Dilarához, szóval ezzel nincs baj. Meg a többiek is egész jók.
Én még a fordítókra sem tudom ráfogni az évszámokban lévõ tévedéseket, mert már nem elõször fordult elõ ebben a sorozatban. Épp Nuráj terhességénél hoztam szóba, hogy elvileg már 2 év eltelt a történet kezdete óta, amikor Nuráj elõkerült terhesen. Özkán meg már legalább másfél éve otthon volt Törökországban, úgyhogy ha nem levélben ejtette teherbe, akkor már ott se stimmelt valami.
Gülszeren telefoni próbálkozásáról nem én írtam, a fogdában meg már csak azért sem vehette föl a telefont, mert azt ugye elveszik a delikvenstõl a többi holmijával együtt, amikor beviszik.
A sorozatnak egyébként NEM lesz vége most, xxx spoiler xxx csak Gülszerennek. (Valamelyik szereplõtõl meg kellett szabadulni, mert sehogy se jöttek ki egymással.)
ummogo@hdsnet.hu 2016 aug. 27. - 16:24:41
(1253/2695)
Sokszor hallani, hogy a szinkront készítõk nem figyelnek oda az eseményekre, én is felkaptam a fejem erre, mert tényleg 15 évesek voltak, és többször vettem már észre hasonló hibákat, valahogy nagyon gépiesen csinálják a szinkronokat, és a szinkron szinészek sem figyelnek az eseményekre, csak gépiesen csinálják. Chian nem rég mondta Hazalnak hogy 2 hónap múlva 18 éves lesz, stb. Egyébként Chiant Gülszeren nem hívta a börtönbõl, hanem még otthonról és épp azon pöccent be, hogy nincs szüksége senkinek rá, ezért indult el sétálni. Ha most elolvasom az elõzetest, akkor úgy tünik szept.9-én vége van a sorozatnak!
Érsekvári 2016 aug. 26. - 21:15:49
(1252/2695)
Volt már jobb rész a mainál . Cihan nagyon idegesítõ mit ajnározza annyit Dilarát oké segíteni akar , mert a 20 év az mégis megindokolja nem egy idegen , de túlzásokba esik már . Gülseren amikor a fogdába van hívja keresi , de hogy venné fel a telefont és akkor kivan akadva rá Cihan . A véletlenek összjátéka van mindig . Aztán Csidem közbenjárására Harun kihozza Gült , hazaviszi autójával közben kifaggatja Cihanról meg Dilararól most milyen a kapcsolatuk , mivel eltûnt Dil nem veszi fel a hívásait .
Dzsandant a régi ügyfele megtalálja az is jómadár fajta és megfenyegeti az ügyvédnõt , ha nem intéz el egy üzletet baj lesz .
Jildrim Cihannal tanakodik hova lett a nõ , mert a telefont nem vitte magával . Harun megtalálta az üres házát és az útlevelét Dzsandannak . Jildrimet fogják figyelni õ lesz a nyomravezetõ.
Dilara a sokadik hívását Harunnak felveszi és közli vele soha többé nem akar hallani róla .
Azt mondta még valamit elküldött neki . Eddig nem érkezett meg , mi lehet az esetleg a gyûrû ? Remélem hétfõn visszatérnek erre . Ja és Ozan az se 100 -as egészen.....bort iszik és vizet prédikál tipikus esete .
Kellemes hétvégét neked és mindenkinek ! :)
7/10
napraforgó 2016 aug. 26. - 19:01:37 7/10
(1251/2695)
Kicsit fura volt nekem, ahogy Ozan azt mesélte Zeynepnek, hogy a gyerekcsere csak tavaly derült ki, holott akkoriban a lányok nem voltak még egészen 15 évesek sem. Akkor kezdték a gimnáziumot, most meg már érettségi elõtt állnak és Hazal a múltkori részben azt mondta, két hónap múlva lesz 18. Nem szeretem, amikor így kavarnak az idõvel, azért az nem lehet, hogy a forgatókönyvíró ilyen feledékeny legyen, vagy ilyen hülye, hogy képtelen észbentartani, amiket korábban leírt?

Az a kisbaba, Dzsan is olyan fura nekem, már elég nagyocska, úgy szemre 8-10 hónapos, de még semmit nem mozog, hol a hátán fekszik, hol valaki ölében ül. Az én fiaim ilyen korban egy percre sem álltak meg, négykézláb futkostak, kiságy rácsába kapaszkodva álltak, lépegettek, kezük, lábuk állandóan mozgott, gõgicséltek, gurguláztak, stb. Ez a gyerek meg olyan, mintha lenyugtatózták volna, se nem mozog, se nem gõgicsél, fekszik, mint egy darab fa.
malvinkicska 2016 aug. 26. - 18:49:19
(1250/2695)
A heti részek úgy összességében nem jöttek be, mert Cihan egyebet sem csinál csak Dil után futkos, azt nem értem nem az övé a gyerek majd megoldják akire szorosan tartozik, azt is tudott, hogy nagyot csalódott D, mikor volt figyelmeztetve akkor nem gondolkodott, egybõl ágyba bújtak, már pedig aki férfivel hál, és még virágzik ott megesik az ilyen. Gült kivitte a fogdából H, az is ott is kél ahol nem vetik. Dzsan az most jó nagy bajban van ebbõl elég lesz kievickélni igaz bûn büntetés nélkül nem marad, azt kapja amit érdemel. Ozan az is egy fúra alak, neki mindent szabad, de a másiknak semmit ez is olyan érdekes eset. Cansu jól teszi nem beszél vele. az öreg olyan zsarnok az valami elképesztõ, azt is hogy állja Keriman.
A FB-on írják elkezdõdött kint a harmadik évad ha netalán megveszik vajon C hány nõt fog szekírozni benne.
Mindenkinek szép hétvégét.
7/10
napraforgó 2016 aug. 26. - 18:29:40 7/10
(1249/2695)
Harun Dzsandan házához megy, rájön, hogy a nõ elköltözött, bújdos elõle. Viszont megtalálja a nõ útlevelét, anélkül nem mehetett külföldre. Csagatájjal úgy döntenek, hogy majd Yildrimet figyelik, hátha elvezeti õket a nõhöz.
Dzsihán és Dilara nem jutnak igazán semmilyen döntésre a terhességgel kapcsolatban, Dilara nem tudja, hogy mit tegyen. Dzsihán biztosítja, hogy rá mindig számíthat.
Dzsanszu neheztel Ozanra, nem hajlandó megbocsátani neki a bunkóságát. Ozan közben ismét Zeyneppel telefonálgat, meg a kislányával beszél, sõt megígéri, hogy újra elmegy hozzájuk. Aztán a nõnek a családi ügyeikrõl beszél, a gyerekcserérõl,meg arról, hogy az apja beleszeretett a "másik anyába". Mindezt mint targikus történéseket adja elõ. De Dilara ügyérõl hallgat, hazdik, amikor a lány azt kérdi, mi történt az anyjával, amikor elrohant.
Dzsandant gyakorlatilag elrabolja jüdzsem, akit átvágott és börtönbe küldött. A férfi elviszi egy telekre, megmondja a tulajdonosa nevét és követeli, hogy a nõ valahogy bírja rá arra, hogy eladja neki. Aztán otthagyaja a nõt a semmiben a telefonja nélkül, jusson haza, ahogy tud.
Gülszerent beviszik a fogdába, kihallgatják. A rendõr szinte díjazza a bátor fellépését, fõleg, hogy egy ismeretlen nõ védelmére kelt. Ugyanakkor közli, hogy a megsebesített férfi feljelentést tett ellene. Gül telefonálhatna, de nem hív fel senkit - ugyan kit hívhatna, Dzsihán vagy kinyomta a telefonját, vagy közölte, nem ér rá és letette. Így a rendõrök a munkaadóját, Csídemet hívták fel, aki pedig Harunt riasztotta. Õt kérte meg, hogy segítsen az asszonynak. Harun el is intézte, hogy a megsebesített férfi visszavonja a feljelentést, így Gült kiengedték.
Rahmi kizsigereli Kerimánt, nem engedi haza, hiába könyörög, hogy a gyerekért kell mennie.
Özkánékat Rodostóba küldték egy lerobbannt céges kocsi megjavítására, ezért a Kerimán által Hadzserre hagyott gyerekért nem tud hazamenni. Hadzsernél csõtörés van, ezért elviszi a kicst Gülszerenhez.
Pera60 2016 aug. 25. - 20:19:06
(1248/2695)
Köszönöm a választ. Akkor elnéztem valamit,ha folytatódik,számomra rendben.
Érsekvári 2016 aug. 25. - 20:03:03
(1247/2695)
Gülseren nagyon magára maradt Hazal csak akkor hívja , ha valamit akar különben fütyül Gülre . Barátnõje Derja vidékre költözik , Cihannak még annyi ideje sincs rá , hogy a telefonját felveszi és egy nemérekrával elintézi . Bezzeg Dilarát putyulgatja odaautózik vidékre meg a sálját tekeri a nyakára meg ne fázzon.....és Gül rá nem gondol mit érezhet ?
Aztán Dilara elmondja mennyi idõs az állapota Cihan nyugtatja kitalálnak valamit .
Gülseren ebben az idegállapotban a munkába veti magát , de a fönõknõje látva a helyzetet sétálni küldi .
Hasonló helyzetbe keveredik Gül mint Ozan , egy durva férjet megfékez aki a feleségét pofozza és közéjük áll , majd a férfi megszúrja a nõt .
Gülseren dulakodás közben megszerzi a véres kést és a férfi nyakához szorítja amikor megérkezik a rendõrség .
Gülseren egész biztosan bajba kerül emiatt .
malvinkicska 2016 aug. 25. - 18:24:05
(1246/2695)
A mai rész nagyon olyan emlékezõs volt, mint ahogy Ildi írta Mexikói szappanopera, Semmi érdemleges nem történt. Hazalnak nem engedett Cihan, de Gül sem jó már rájött csak akkor hívja ha bajban van a kis utálatos nem normális.
Aztán Dzsan próbálkozok a volt férjnél az is megéri a pénzét, ha ló nincs a szamár is jó. Cihan felkeresi a nagyon bús Dilt és sétálnak nem akar H-ról beszélni Dil, csak kijön, hogy gyereket vár, és akkor lepõdött meg C mikor mondta mennyi idõs terhes nem lehet elvetetni. Rahmi az nagyon tud szemétkedni, most éppen Keriman a soros nála az sem akadt még emberére aki megmondogatna neki.
8/10
Elhaym 2016 aug. 25. - 18:02:34 8/10
(1245/2695)
Miért lenne vége? Szeptember 9.én még csak a 2. évad közepe lesz. Onnantól kb. még 60 magyar rész hátra van a 2. évadból.
7/10
napraforgó 2016 aug. 25. - 17:55:55 7/10
(1244/2695)
Dzsihán az elsõ döbbenetét leküzdve elautózik vidékre Dilara után.
Dzsandan az ujja köré csavarta Yildrimet, a fél napot ágyban töltik. Dzsandan alig akarja elereszteni, estére visszavárja, vacsorát is készít, ígéri. A boldog múltjukat idézgeti, már bánja, hogy elengedte a férfit. A férfi nem akar folytatást. arról beszél, hogy anõnek külföldre kellene mennie vagy fél évre eltûnni Harun elõl.
Ozan megpróbál bocsánatot kérni Dzsanszutól, de a lány szóba sem áll vele. Hazal is alakít, el akar menni egy barátnõje szülinapi partijára, de Azmi nem ereszti el. Felhívják Dzsihánt, õ is nemet mond. Hazal ekkor Gülszerent hívja, próbálja õ rábeszélni Dzsihánt, hogy engedje el. De Gül nemet mond.
Gülszeren nem találja a helyét, egyedül van az üres lakásban. Derja felhívta, a férje helyben kapott munkát, így nem jönnek vissza Isztambulba. Bánatában bemegy dolgozni vasárnap délelõtt. Munka után a buszra várva tanúja lesz egy házastársi vitának. A férj ordítozik a feleségével, ráncigálja, megüti. Gül persze közbeavatkozik, ezzel magára vonja a férfi haragját. A férfi kést ránt, hasbaszúrja a feleségét, ekkor Gül a földre esett kést fölkapja és a férfi nyakához szegezi. Kijönnek a rendõrök és Gül is beviszik az agresszív férjjel együtt.
Harun is gondterhelten bámul maga elé a dekoratív háza teraszán. Hiába hívogatja Dilarát, a nõ nem veszi fel. Beszáll a kocsijába és elhajt valahová.
Dzsihán örül, hogy Dilarát jó állapotban találja, megnyugodott, sétálni hívja, hogy beszélhessenek. Dilara nem akar Harunról beszélni. Dzsihán elõveszi az ultrahangfelvételt. Dilara felháborodik, hogy kutakodott a fiókjában. Dzsihán szerint nem ez a legnagyobb gondjuk most, majd megkérdi, hogy elvetette-e a gyereket. Dil elmondja, már túl késõ, a 14 hétben van. Nem vette észre, hogy terhes, a sok stresszel magyarázta, ami mostanában érte õket. Dzsihán biztatja, majd kitalálnak valamit.
7/10
napraforgó 2016 aug. 25. - 05:18:04 7/10
(1243/2695)
Most már látom, hogy Hazalnak tényleg hiányzott az apai minta, az apai jelenlét az életében. Pontosabban, az apai szigor hiányzott neki, a korlátok, hogy meddig mehet, mit szabad és mit nem. Ez a lány annyira megfékezhetetlen, biztos vagyok benne, hogy nem lesz jó vége.
Érsekvári 2016 aug. 24. - 21:09:24
(1242/2695)
Micsoda fordulat Dilara egy vidéki idõs rokonnál talál menedéket , de késõbb elmondja a gyerekeinek hol van .
Hazal megint botrányba keveredik és Gül nem hozza ki a rendõrségrõl , elege van a lány dolgaiból , Cihanra hárul aki érte megy és alaposan fejére olvas , most jogosan kiabál vele . Hosszas szobafogság a büntetése , ez a lány képtelen a normális viselkedésre .
Dzsandannak a félelme kapóra jött , hogy Jildrim nála aludjon , sikerült a volt férjét elcsábítani .
Rahmi mekkora szemét már két nõt tart az uralma alatt . Kerimannak ha van esze felhasználja valamire ami elhangzott Nergisz asszony és Rahmi között .
Ozan akarva akaratlan megint elszúrta Cansunak és Deniznek a találkozását .
Cihan nagyon ledöbbent amikor teljesen véletlenül megtalálja Dilara ultrahangos felvételét . Gondolom most lesz igazán õrület mikor kiderül Haruntól van a gyerek .
Pera60 2016 aug. 24. - 20:36:46
(1241/2695)
Ahogy bonyolódik a történet,kezdem sajnálni Dilarát. Hiába volt olyan fensõbbséges,hideg-rideg, a bánatával mégis egy egyszerû nõhöz fordul,ugyanolyan egyszerû környezetben. Most biztos,hogy nehéz neki, gyereket vár attól a férfitól,akiben hatalmasat csalódott.Elmondani is nehéz lesz agyas fiacskájának. Hogy az milyen egy furcsa fiatalember: ordít örökké,majdhogynem megszabja a húgának kivel járjon. És persze Hazal: ma végre édesapa jó rendesen megszidta. Elõbb kellett volna keményen viselkedni vele szemben. Hajmeresztõ,hogy miket mûvel, és milyen simán,folyamatosan tud hazudni,ha az érdeke azt kívánja. Gülszeren anya is fejlõdik,nem ment el aranyos kislányáért a rendõrségre.
Nem bírtam ki,megnéztem a jövõt,és látom,hogy nemsokára vége sajnos. Vajon a folytatást megveszik? Kár hogy most nincsenek olyan kedves fórumtagok,akik lefordítják magyarra. Az egyik török sorozat is ha jól emlékszem csak az elsõ évad volt vetítve,a másodikat fordították,ott néztem meg. Azt hiszem a Kuzey-Güney volt.
7/10
napraforgó 2016 aug. 24. - 20:06:57 7/10
(1240/2695)
Nem hiszem, hogy Hazalon fogna a szobafogság. Én letiltanám a leányzó hitelkártyáját, mert ha nem tud költekezni, rongyot rázni, majd nem akarna annyit elmászkálni.
Az az öreg nõ nem nagyon tûnik Dilara nagynénjének, meg nyilván nem Dzsiháné sem. Szerintem inkább a dadusa lehetett, csak Nénjének hívták, amikor kicsik voltak és rajta ragadt. Vagy ez egy török név, ki tudja. Szegény Dil senkivel sem lehet bizalmas, Dzsandan a kígyó volt a kebelén, az exférjének, meg a gyerekeinek nem mondhatja el, milyen bajban van. Barátnõje nincs és az anyja sem törõdik vele. Van valahol a világban egy nõvére is, de még sose hallottuk, hogy beszéltek volna telefonon. Legalább ez a gyerekkori dadus meghallgatta.
Gül eléggé kiakadt, most haragszik Hazalra is, Dzsihánra is és nem hajlandó rohanni Hazalért a rendõrségre. Dzsihán elmegy, és a lányt elengedik sajnos, pedig jó lett volna, ha a cellában éjszakázik, mint anno Ozan. Kíváncsi vagyok hogy fogja megakadályozni Azmi, hogy ne menjen el hazulról? Ez a bunkó csaj leugatja a fejét, félretolja és elmegy, ha akar. Az a sofõr meg nem verheti meg, hogy visszatartsa.
Kerimán kihallgatja Rahmit és Nergiszt, megtudjuk, hogy a nõ 25 évvel ezelõttig prostituált volt egy nyilvánosházban. Rahmi nyilván gyakori vendég lehetett ezekben a házakban, ha olyan jól emlékszik a "lányokra". Habár fogalmam nincs, hogy ismerte fel egy szimpla középkorú nõben az egykori örömlányt...
Dzsanszu elég ostoba volt, tudja, hogy otthon puskaporos a levegõ, mi a francnak hívta oda Denizt? Nem lett volna jobb egy kávéházban reggelizni? akkor mindent szépen megmagyarázhatott volna. Me, csoda, hogy a fiú észrevette, mennyire kínos a jelenléte és lelépett.
Ozan egy nagy tapló, neki mindent szabad, ellenõrizni az anyját, a húgát, miközben õ egy elvált asszonyba zúgott bele, akinek szintén meglehetõsen zûrös az élete. De ha 20 éves koráig nem tanult jómodort, már nem is fog.
Dzsandan, aki annyira odavan Harunért, gond nélkül befekszik Yildrim ágyába, nyilván nem a váratlanul feltámadó szerelem miatt. Akar valamit a nõ, de nem tudom mit.
És végül Dzsihán megtalálja az ultrahang felvételt és a döbbenettõl a torkára forr a szó. Holnapra biztos megtalálja a hangját és szokásához híven ordibálni fog a nõvel.
malvinkicska 2016 aug. 24. - 18:20:19 Előzmény Érsekvári
(1239/2695)
Ez a sorozat esemény dús itt mindig történek dolgok. Hazal ahogy viselkedik a rendõrségen kötött ki, de nagyon okosan tette Gül, nem ment érte, mondta õ egy csóró, menjen az apja, Cihan nem szokott így Kiakadni de most nagyon. azt várom meddig fog tartani a szoba fogság, ennek a kezelhetetlen csajnak. Ozan amit követ az már tûrhetetlen amit követ neki, lehet a gyerekes csajt szeretni, de Cansunak meg Denizt nem, miféle egy testvér az ilyen. Dil a nagynéninél kötött ki, azt gondoltam futnak utána nem. Az öregnek egy mániája mindenkit zsarol ,most a Deniz anyját 25 évvel ezelõtt mi volt, õ a kis ártatlan bárány, akar mindenkit nevelni, ezt sem tartom normálisnak eddig is utálatos volt most már talán még szemtelenebbül viselkedik. Dzsandan sikerrel járt Ylnél bevitte az ágyába dörzsölt egy nõ még az is, igaz volt feleség. Cihan megtalálta, az ultrahangos felvételt Dil terhes nem tudott megszólalni a telefonba úgy meglepõdött, szóval zajlanak az események, nem unatkozik aki ezt nézi.
7/10
napraforgó 2016 aug. 24. - 05:52:01 7/10
(1238/2695)
Még a jó barát, Yildrim is rászólt Dzsihánra, amiért méltatlanul bánt Gülszerennel, hagyta egyedül várakozni az étteremben és még csak telefonon sem mentette ki magát. Dzsihán meg csak annyit mond - nem voltam olyan állapotban... Akármennyire fel volt dúlva, ez modortalanság volt részérõl. Ha csak annyit mond a telefonba, hogy késõbb megmagyarázom, de most nem tudok menni... Aztán Yildrim azt tanácsolja, hogy virággal menjen, meg térdre borulva kérjen bocsánatot - hogy odavágta a bukétát a szomszéd ajtaja elé, amikor meghallotta a kiszûrõdõ nevetgélést. Hja, mert senki ne érezze jól magát, ha õ nem... És ahogy fölháborodott Özkán jelenlétén, amikor pedig korábban õ maga haverkodott, meg jótékonykodott vele. És tényleg nem gondolhatot semmi rosszra, hisz a közös lányuk, Dzsanszu is jelen volt, tehát semmi illetlen nem történhetett. Irígyelte a jókedvüket, ami mostanában nem jellemzõ egyik családra sem? És miféle dolog az, hogy õ elrohangálhat Dilarához - mint most is - Gülszeren meg nem is tarthatja a kapcsolatot a lánya apjával? Gülszeren állandó mártírkodásával általában nem értek egyet, de azért már ne egy férfi (võlegény, férj) szabja meg nekem, kivel állhatok szóba, kivel nem, meg dolgozzak-e, vagy se, pláne hol, mit és meddig. Megbeszélni lehet, tanácsolni lehet, de utasítgatni nem.
Ozan hirtelen vonzalma is eléggé megkérdõjelezhetõ. A lány/asszony tényleg csinos, na de a második találkozásnál máris szerelmet vallanak egymásnak??? nevetséges. Ozan elsõ "szerelme" a rafkós lány, aki kirabolta, nemcsak õt, az egész családot. A második miatt meg kómában volt egy hónapig. Hát nem egy észlény ez a fiú sem, majdhogynem azt mondtam, apja fia, amilyen impulzív.
Dzsandan nagy franc, ahogy az hülyíti Yildrimet. Tegnap még Harun miatt örjöngött féltékenyen, ma meg már ott pillog a volt férjére, hogy milyen kár, hogy nem becsülte meg korábban, nem tartott ki mellette. Annak a nõnek egyetlen szava, egy pillantása sem igaz, valóban csak ütni akar Harunon és fõleg Dilarán, aki "elvette" õt tõle. Most épp Dzsihánhoz és Yildrimhez törleszkedik védelemért, de ha Harunt lapátra teszik, úgy otthagyja õket, mint a pinty.
Dzsanszu és Deníz kapcsolata szerintem annyira nincs veszélyben. A kislány annyira õszinte, ha elmondja dióhéjban, hogy mi történt, a fiú megérti. Ha elmondja az anyja új kapcsolatát, a bátyja kirohanását, az apja ellenszenvét a dolog iránt, és az ezekkel kapcsolatos családi cirkuszokat, akkor a fiú megbocsátja neki, hogy elment a kiborult bátyja bulijába. Elvégre koncertre még elmehetnek máskor is.... Én sokkal inkább a fiú részérõl érzem a veszélyt, mert õ nem fogja elmondani, hogy az anyja hirtelen ellenszenvvel viseltetik Dzsanszu és a Gürpinár család iránt és azt sem hiszem, hogy a fiú valaha is megtudja, miért változott meg ilyen hirtelen az anyja.
Most Dilara eltûnése a téma, félnek tesz magával valamit. Szerintem meg kéne nézni, pakolt-e magának bõröndöt, mielõtt elment, mert az öngyilkos-jelöltek nem bõrönddel mennek el megöngyilkolni magukat. Szerintem valahová külföldre készül, nyilván abortuszt végeztetni, hisz csalódott Harunban, már minek akarná a gyerekét megszülni?
gigi1 2016 aug. 23. - 21:22:50
(1237/2695)
Nekem a sorozat eleje óta ezért nem volt szimpi Cihán. A rejtett agresszió már akkor látszódott sztem rajta (a gesztusai, testbeszéde stb. brr rémisztõ volt). Most pedig már nyílt ámokfutásokat rendez, szinte minden részben õrjöng valamiért. Amit Gülszerennel mûvel ( meddig dolgozhat, kivel találkozhat stb) valóban hozza a családon belüli erõszak iskolapéldáját. Minden épelméjû nõnek messze el kéne az ilyen pasikat kerülni.
Ozan se lesz különb. Amikor azt hitte, hogy az anyja Harunnal lehet, felpattant, hogy akkor õ most lepofozza a pasit és haza hozza az anyját. Nem tudom, hogy gondolta, majd erõszakkal betuszakolja az anyját a kocsiba és otthon bezárja a szobájába? Vagy mit akart..?
Cansu hozza a naívát. Lepattintotta a srácot, hogy menyire szarul van a családi balhék miatt, aztán meg elment bulikázni, éjszakába nyúlóan, a tesójával. Most meg csodálkozik, hogy Deniz szoba sem akar vele állni. Nem érett õ még egy komoly kapcsolatra.
Candan viszont nagyon jól taktikázik. Gyakorlatilag elérte, hogy Cihán és Yildrim is úgy tekintsen rá, mint Harun egyik áldozatára. Pedig valószínûleg csak azért állt most az õ oldalukra, hogy bosszút álljon Harunon, amiért elhagyta. + tudhatta, hogy Cihán segítségével, Harunt és Dilarát szét tudja választani. Így õsi ellenségébe, Dilarába, is rúghat még egyet.
Yldrimmel milyen ügyesen cicázik. Csóri pasi csak hebegett habogott. :) Félelmetes egy nõ. Nem lennék az ellensége (de a barátja sem :P)
Érsekvári 2016 aug. 23. - 20:34:15
(1236/2695)
Ozan húzása nekem se tetszik mit akar ettõl a lánytól nem hinném , hogy nagy szerelem lenne , most talán kapóra jött neki .
Gülserennek nem esett jól Cihan viselkedése , még alig ért oda beszélni sem tudtak , de Özkannak nekiesett aztán elviharzott Dilarához . Nagyon megváltozott Cihan szeszélyes , ideges, kiabál , lövöldöz ez mind Harun mûve .
Most Özkan-Engin mûhelyét vették célba , mit akar ez jelenteni vajon .
Jildrim volt feleségét elviszi titkos helyre amit nem tud Harun . Dzsandan nagyon próbálkozik a Jildrimnél .
Cihan hiába rohant a villába Dilara eltûnt senki nem tudja hová mehetett .