offtopic
ildimix 2016 júl. 12. - 22:35:47
(935/2695)
Én úgy emlékszek amikor Hazal járt a motorossal Dilara nem volt jóba az ügyvédnõvel hisz akkor már javában folyt a gyerek elhelyezési per. Úgyhogy fogalmam sincs az ügyvédnõ honnan tudta meg a sztorit.

Szerintem a magyarok kivágtak ezzel kapcsolatban valamit lehet a török részekbõl más derült ki. Nem tudom mindenesetre léphetnének tovább a sorozatban.
offtopic
ildimix 2016 júl. 12. - 22:27:32
(934/2695)
Sajnáltam Nuraj családját kár, hogy Nuraj így kilépett a sorozatból. Nem tudom de én 1 kicsit unalmasnak tartom a börtönös és kórházas részt úgy érzem nyújtják ezt a szálat, mint a rétest.

Ozan is átvette az apja szerepét õ soha nem lesz olyan higgadt és megfontolt mint az apja még évekkel késõbb se.

Én úgy gondolom jó lenne 1 idõbeni ugrás a sorozatban.
Érsekvári 2016 júl. 12. - 19:43:33
(933/2695)
Harunt játszó színész Baris Falay kiválóan játszik , jól hozza az érzelmeket nem csak intrikus tud lenni . Az apjával õszintén elbeszélget , szimpatikus férfi az apa . Cihan az apjával a fogdába , de nem ússzák meg a börtönt sem . A váltságdíj nagyon magas összeg , egyenlõre nem tudják honnan kerítik elõ . Vannak érzelgõs részek Cihan és Ozan beszélgetése , hogy vegye át a férfi szerepet a családban .
Hazal hazamehet , de látszólag nagyon megviselték az események . Nuraj családja megérkezett nekik kell a nehéz döntést meghozni mi legyen a sorsa . Gülseren a fegyverrõl meg a történtekrõl nem akar beszélni Jildrimnek , kiderül e Ozan leakarta õt lõni .
Alperék a legjobbkor állítanak be a tortájukkal . Milyen kicsinyes pasas , amikor közölték alkalmatlan az idõpont tortázásra visszaakarta vinni . Ez végig ilyen hülye lesz ?

Tv2 nem kapkodja el a választ , amikor azt írták a témát továbbítottuk az illetékes kollégáknak . Azt hozzátehették volna...... akik õszig szabadságra mentek :)
7/10
napraforgó 2016 júl. 12. - 18:32:35 7/10
(932/2695)
Katja = karja --- sikerült melléütnöm
malvinkicska 2016 júl. 12. - 18:23:15
(931/2695)
Cihan hajthatatlan, nem akarja a felvételt megmutatni, inkább a börtön, felmerült az óvadék elég nagy összeg, még a lealkudott is, és a gazdag D-nek nincs az anyjától akar kérni. Ozan próbál férfi módjára viselkedni, de az anyja kineveti azt mondja tiszta apja ahogy intézkedik. Hazal most Gülnél van vajon meddig lesz ilyen csendes, mert ez nála nem szokott, így lenni. Özkan elég nagy gondba van most , hogy itt marad a kis gyerekkel, vagy elviszi a mama, majd látjuk. Harun felkereste az apját és elmondta mennyire oda van d-ért, de annak nem tetszik, mivel nem jó a múltat felidézni szerinte, mert megégetheti magát.
7/10
napraforgó 2016 júl. 12. - 18:03:29 7/10
(930/2695)
Nem volt õ csúnya korábban sem.
Amúgy Dzsandan is nagyon szép nõ, és Gülszeren is, ha épp nem vág savanyú képet. Amikor kicsit kiöltöztetik, kisminkelik, kifejezetten vonzó, szép nõ. Dilara szerintem túl vékony, csontos, olyan vékony a katja is, meg a piszkafa lába is. Az arca is nagyon beesett, csontos. Ha felszedne 5 kg-ot, sokkal csinosabb lenne.
7/10
napraforgó 2016 júl. 12. - 17:59:04 7/10
(929/2695)
Dzsihán továbbra sem hajlandó elmondani, hová lett Teomán számítógépe (a házkutatásnál nem találták meg?), ezért visszaviszik a fogdába. Hazalt kiengedik, Gülszeren nagy örömére. Rahmit még visszatartják. Dzsihán pár percet beszélhet a fiával, Ozan méltatlankodik, hogy már megint Hazal miatt kerültek bajba. Dzsihán leállítja, õ az én lányom és a te húgod, majd rábízza a családot, most te vagy a férfi, neked kell vigyáznod anyádra és a húgaidra. A fogdában Rahmi Dzsihánt gyõzködi, adja elõ a számítógépet, de a fia nem hallgat rá.
Gülszeren hazaviszi a lányát és bemegy a kórházba Özkánhoz. A férfi el van keseredve, de Gül biztatja, talán még fölépülhet. Ott a kisfia, már csak ezért se adja föl.
Harun fölkeresi az apját, akinek egy étterme van. Múltidézésbe kezd, elmondja, mennyire szerelmes volt Dilarába. Az apja figyelmezteti, hogy nehogy újra beleszeressen, mert csak jobban fog fájni. Harun a nagy ablaka elõtt egy fiatal göndör szõke hajú nõ fényképét nézegeti. Ha ez volt a húga, ki volt a régebbi fényképen? Mert ott szerintem két hosszú barnahajú lány volt a képen, nem ez a szõke.
Másnap megérkezik Nuráj anyja és az öccse a kórházba, Nurájt látva sírnak nagyon.
Ozan átveszi a hatalmat a villában, utasításokat ad az alkalmazottaknak. A villa õrzését meg kelll erõsíteni, a házat lehetõleg ne hagyja el senki, a ház elõtt ólálkodó riportereket el kell zavarni, stb. Dilara megmosolyogja, ahogy nagy komolyan intézkedik. Az apádra hasonlítasz, mondja.
Másnap a bíróság kiszabja az óvadékot Dzsihánra és Rahmira, 5 millió, illetve 2,5 millió lírában. Késõbb a villában Yildrim tájékoztatja Dilarát és a gyerekeket, hogy sikerült lealkudia az óvadék összegét, figyelemmel a gyanúsítottak anyagi helyzetére, de az így megállapított összesen 5 millió lírára sincs fedezetük, mivel zárolták az összes számlát. Dzsanszu és Ozan nem is tudott errõl, így meglepõdnek. Dilara közli, hogy az õ magánszámláján is csak 1 millió van, majd elhatározza, hogy pénzt kér az anyjától.
Nuráj rokonait az orvos tájékoztatja a helyzetrõl és kérdi, hozzájárulnak-e, hogy lekapcsolják a gépekrõl. Elmondja, hogy az életben tartás nagyon sokba kerül és feltehetõleg meghaladja az anyagi lehetõségeiket. A döntést holnap fogjuk megtudni.
PMate01 2016 júl. 12. - 17:12:20
(928/2695)
Amúgy csak én vettem észre? : Szerintem Derya nagyon megszépült!!
7/10
napraforgó 2016 júl. 12. - 05:03:01 7/10
(927/2695)
A kihallgatás elején mind Hazal, mind Rahmi, mind Dzsihán úgy beszél, ahogy a dolgok történtek, csak késõbb jöttek azok a részletek, amikrõl nem tudunk. (Illetve biztos, hogy ezeket most költötték hozzá.) Rahmi nyilván azért mondta,hogy nem emlékszik már, mert régen volt, mert nem akarta földobni azt a kapcsolatát, aki lenyomozta neki a motor rendszáma alapján a tulajdonost, és annak alapján a vidéki ház hollétét. Ez nem feledékenység volt, ezt szándékosan csinálta. Egy ember nem felejti el az ilyen részleteket, amikor az unokáját megszöktették, szinte elrabolták a családjától, majdnem, vagy nem is majdnem megerõszakolták, aztán meg egy férfi meg is halt. Nem, ilyet nem felejt el az ember, csak mert idõs, meg cukorbeteg. A cukorbetegség amúgy alapesetben nem okoz elbutulást, elhülyülést.
Hazal is csak a kihallgatás során késõbb kezdett beszélni arról, hogy az a Teomán akart tõle valamit, amit õ nem akart, meg erõszakoskodott, aztán meg, hogy meztelenül látható a videón. Ezen megint elgondolkodtam, hiszen Hazal nem is tudta, hogy felvétel készül róla, a nagyapja hívta fel a figyelmet arra, hogy a számítógép kamerája be van kapcsolva! Ez nekem megint elég különös volt, hogy egy fiatal, aki a számítógép mellett nõ föl, ezt nem veszi észre, meg a középkorú apja se, aki szintén naponta használja az eszközt, ezt pont egy öregember veszi észre, aki azért nem így nõtt fel. Én se venném észre, pedig talán pár évvel fiatalabb vagyok Rahminál. Olyan apróság, hogy a gépen ég egy ici-pici zöld led, nem annyira feltûnõ, mikor egy hulla hever a padlón.... Én, meg te biztos nem a számítógép világító lámpácskájára figyelnénk akkor...
7/10
napraforgó 2016 júl. 12. - 04:35:46 7/10
(926/2695)
Nagyon jó kérdés, hogy Dzsandan honnan tudott a Teoman ügyrõl?
Arra én sem emlékszem, hogy akkor épp jóban volt-e Dialarával, vagy sem, de mivel Dilara nem tudott az ügyrõl semmit, hát rajta keresztül nemigen juthatott el a dologhoz. Hazal sem ismerte régóta Teomant, a neten ismerte meg, eleinte csak cseteltek, aztán Hazal elkezdett lógni a suliból, és találkoztak párszor. De még azelõtt megléptek, mielõtt túl feltûnõ lett volna Hazal iskolai lógása. Se Dilara, se Gülszeren nem tudott a lógásokról, sem a fiúról.
Az, hogy Rahmi hirtelen elhitte, hogy Gülszeren vétlen az összes konspirációs vádjaikban és ezért még el is ment bocsánatot kérni, kissé hihetetlen volt már akkor is. És hogy pont akkor ment Gülhöz, amikor Hazal felpattant a motoros fiú mögé - ráadásul az öreg Rahmi még a motor rendszámát is megjegyezte (!), az már a csodával határos.
Na jó, mindent elhittünk az izgalmas fordulat miatt.
De engem már az is izgatott, hogy Hazal elõzõ ügyét, amikor lemészárolták az iskolatársát és annak apját a kocsiban is túl hamar lezárták. Valahogy nem volt hiteles, hogy annak semmi visszhangja, következménye nem volt. Sõt, már az is furcsa volt, hogy a leszámolók honnan tudták, hogy éppen akkor és éppen arra jönnek? Az apa minden este odament a fiáért? Mindig ugyanakkor? Mindig ugyanazon az útvonalon mentek haza? Akkor lesben állhattak azon az útvonalon és elkaphatták õket. Habár itt is kérdéses, hogy a 16 éves kölyköt minek kellett lelõni, ha az apával volt bajuk? Ha meg az apát figyelték, láthatták, hogy az autójába nem csak a fia száll be, hanem egy lány is. Ha ez nem számított a mészárlásnál, akkor 3 hullának kellett volna lenni. Azért az se semmi, ha egy bûnbanda úgy dönt, hogy ártatlan gyerekeknek is meg kell halni egy pasi vétkéért.
sage 2016 júl. 11. - 22:07:23
(925/2695)
Megtört szívek 2014 37 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_37_Bolum_HunDub_Sage
malvinkicska 2016 júl. 11. - 21:35:42
(924/2695)
A gondolkodás náluk nem olyan ész szerû, mint nálad vagy nálam, mi lenne ha egyszer normálisan járnának el, akkor nem lenne min rágódni heteken és a részek nem lenének meg, különben ez az egész ügy nekem nagyon hiteltelen, mint mindig , mert nem így volt minden ahogy beszélnek, úgy H vagy Cihan, Rahmi azt mondja rég volt nem emlékszik, valahol neki igaza van.
Érsekvári 2016 júl. 11. - 19:33:48
(923/2695)
Nekem tetszett ez a rész , elég sokára foglalkoznak az esettel . Sok részletre nem is emlékszem már , de nem is lényeges annyira.
Dzsandan mutatott egy rózsaszín dossziét Harunnak amit késõbb a férfi nézegetett , látni lehetett Hazal fotója is benne volt . Hogyan tudták meg õk , amikor Cihanék megbeszélték hármukon kívül senki ne tudjon róla . Akkor Dzsandan miképp jutott hozzá .
Ez a nõ egy vipera ahogy megjátsza Dilara elõtt a segítõszándékú jó barátnõt , miközben élvezi a nõ szenvedését kiszolgáltatottságát .
Cihan mindent magára vállal ártatlanul , csakhogy a videó felvétel ne kerüljön ki Hazalról közszemlére .
Harun arcán mindig az a cinkos vigyor van . Felkeresi Dilarát együtt érez a nõvel , látni teljesen kész tõle .
7/10
napraforgó 2016 júl. 11. - 18:56:01 7/10
(922/2695)
És még egy kérdés: Honnan tudta a rendõrség, hogy a kunyhóban talált ujjlenyomatok kikhez tartoznak? Törökországban minden ember ujjlenyomatát rögzítik, nemcsak a bûnözõkét? Ha nem, akkor talán volt bûnügyi elõéletük? Rahmiról még el is tudom képzelni, talán Dzsihánnak is voltak kisebb ügyei a vad fiatalkorában, no de Hazal? Azt el tudom képzelni, hogy Teomán barátja tudta Hazal nevét, és így jutottak el hozzá. De ez a Teomán eleshetett volna akár teljesen egyedül is, mondjuk Hazalért eljött az apja és a nagyapja, magukkal vitték a lányt és aztán a fiú megbotlott, elesett és beverta a fejét és senki nem is látta, senki nem tud semmit.
Ha Dzsihán nem titkolja el a történteket annak idején az ügyvédje elõl, az most tanácsolhatott volna neki valami ilyesmit is.
7/10
napraforgó 2016 júl. 11. - 18:15:05 7/10
(921/2695)
Megkezdõdik Dzsihán, Rahmi és Hazal kihallgatása. Yildrim még 3 ügyvédet szerzett maga mellé segítségnek. Gülszerennel beszélgetve elmondja, hogy nem érti mi van a háttérben. Gül felvilágosítja. Hazal egész pontosan meséli a történteket, Rahmi vallomása is hasonló, igaz õ nem mondja el, hogy is talált rá az unokájára. Dzsihán is elmondja az õ szerepét, bár a rendõrök megpróbálják mindhármukat összezavarni, hogy melyikük is ölte meg a fiút. Hazal kiböki, hogy láthatják, hogy igazat mondott, ha megnézik Teoman gépét. Akkor a számítógép hollétérõl kezdik õket faggatni.
Dilara újfent megtagadja a lányát. A Tv-bõl, illetve a netrõl Alper és Szolmáz is értesül a történtekrõl. Alper röhög a Dilarát ért bajokon. Kerimán is látja a híreket, õ is teszi a megjegyzéseket a fennhéjázó Dilara asszonyról.
Gülszeren és Derja aggódva várják a kihallgatás végét. Dzsihán Yildrim tanácsa ellenére eltagadja a rendõrök elõl, hogy nála van Teomán laptopja, hogy látta a felvételt. Nem akarja, hogy bárki is lássa, mert a lánya meztelenül látható rajta.
Eközben Özkán aggódva figyeli Nurájt, megmozdulni látja az ujját. Az orvos kiábrándítja, hiába minden, az agya már halott. De mivel Özkán nem a férje, õ nem rendelkezhet a sorsáról. Kéri értesítsék a nõ családját, amit aztán vonakodva megtesznek.
Dzsandan is kárörvendve meséli el Harunnak a Dilaránál tett látogatását, Dil teljesen öszzetört, na nem a lánya miatt, az egyáltalán nem érdekli, nem is a férjéért aggódik, hanem a társasági vélemény miatt, hogy már megint a címlapokon vannak a bulvárújságokban. Harun viszolyogva hallgatja, sajnálja Dilarát. Bár már késõ este van, elmegy meglátogatni Dilarát. A nõ beleszédül a karjaiba, olyan rossz idegállapotban van. Harunon látszik, hogy még mindig nagyon odavan a nõért.
--------
Szerintem rendesen megváltoztatták a múltat, amikor mi láttuk, Hazal és teoman nagy egyetértésben üldögéltek a kandalló elõtt, bár a fiú megpróbált kicsit nyomulni, Hazal meg húzódozott. De azért nem tûnt erõszaknak a dolog, pláne nem volt meztelen a lány. És Rahmi már ekkor betoppant.
Valahogy nehéz elhinni, hogy egy meztelenkedés és erõszak után (?) ott ücsörögjenek és a barátaikkal beszélgessenek egészen azok távozásáig, aztán meg Rahmi megérkezéséig. Sõt Dzsihán megérkezése után a két férfi arról beszélt, hogy a nagyapa vigye el innen az unokáját, õ meg majd gondoskodik róla, hogy a fiút ne itt találják meg. Azt hittem, hogy akkor eltüntette a holttestet is, meg a motort is. De hogy még az ujjlenyomatokat se tüntette el?!
malvinkicska 2016 júl. 11. - 18:03:42 Előzmény Érsekvári
(920/2695)
A mai részben alig történt valami ez az átka a vagdalásnak. Mindenkit kihallgattak, és Cihan nem adja a felvételt, mivel a lánya meztelen van rajta, és õ most nem foglalkozik semmivel a céggel sem csak ezzel. Gülseren végig aggódott az megy neki, ecetes tekintet. Dilara nem is tudom mit írjak már, egy ilyen nõ mint ez létezik e aki a saját gyerekét megtagadja. Harun az meg azt mondja irigyli Cihant amiért van szeretõ gyereke. Az a Dzsandan is nem tudom mit gondol mikor mindenkit bánt mi lesz annak is a sorsa, annyira egy kétszínû.
kikelet54 2016 júl. 11. - 11:42:17
(919/2695)
Se az ügyvédet, se senkit nem tájékoztattak a balesetrõl, csak õk hárman, Hazal, az apja és a nagyapja tudtak róla, + még Gülserennek elmondta Cihán.
Csak akkor Dzsandan honnan a fenébõl tudott a dologról??? Ezt a nõt úgy utálom, nincs egy igaz barátja sem, az égvilágon senkit sem szeret, talán Harunhoz fûzõdik némi emberi érzése, de ha kiderül, hogy Harun meg Dilarába szerelmes, akkor fog csak igazán ádáz nõvé válni.
7/10
napraforgó 2016 júl. 11. - 07:07:56 7/10
(918/2695)
Akkor nem tudom, hogy másznak ki ebbõl, mert mindhármukat egyszerre hallgatják ki. Lehet, hogy ha anno bevallják az igazat, hogy az a nagykorú fiú megszöktette a kiskorú lányukat, megtévesztette, át akarta verni, stb., videófelvételt akart róla. A lány elcsábítását akarta felvenni, zsarolni akart vele, vagy feltenni a netre, és hogy a késõbb megjelenõ nagypapával is összeakaszkodott, és ebben a huzakodásban halt meg véletlenül. Akkor a rendõrség nyilván balesetnek minõsítette volna az ügyet. Csak hát nem akarták, hogy a sajtó kiszimatolja az ügyet, mert ha kiszivárog, az kompromittál egy kamaszlányt, akinek már eddig is sok baja volt. Hazal védelmében hallgattak, sajnos a lánynak azután még több zûrös ügye lett.
Kíváncsi vagyok arra is, hogy az a gazdasági ügy megoldódik-e, végsõ soron ott se Dzsihán csalt, hanem a sikkasztó gazdasági vezetõje. Persze vigyázhatott volna jobban is, miért nem nézett jobban a körmére?
Nekem Nuráj nem nagyon fog hiányozni, egy közönséges, ordenáré bunkó nõcske volt. Persze vicces volt, ahogy kommandírozta Kerimánt és Özkánt is, meg az ember sajnálja az árván maradt babát, de ez minden. Leginkább a babát sajnálom, ha egy olyan bunkóval nõ fel, mint Özkán, no meg a nénike Kerimán, hát látjuk, az õ nevelése mennyit ér.
offtopic
ildimix 2016 júl. 10. - 20:15:36
(917/2695)
Napraforgó énis úgy emlékszem az ügyvédet nem tájékoztatták a motoros fiúról annak idején.
offtopic
ildimix 2016 júl. 10. - 20:08:09
(916/2695)
Sajnáltam Cihant, hogy letartóztatták és azt zárolták a bankszámláit. Hazal nem tud meghatni megérdemli a sorsát hátha tanul az esetbõl. Rakmi is ezzel a játék szenvedéllyel jól kihhasználják ezt az ellenségek.

Nurajt sajnálom azt hittem tovább lesz a sorozatban.

Várom a folytatást.