Mia1234 2016 jún. 27. - 12:13:08
(835/2695)
Nekem az volt gyanús, amikor Harun elõször feltûnt, hogy egy 20(?) éves lány sírjánál borong, akirõl késõbb kiderült, hogy a tesója volt.
Esetleg Dzsihán átverte a lányt? Ismerte az biztos, hisz Harunnal barátok voltak, ez is kiderült.
Érsekvári 2016 jún. 27. - 12:01:16
(834/2695)
Persze minden csak találgatás , senki nem tud pontosan semmit , ez így a jó !
Elõbb utóbb úgyis kiderül , ha nem is kapkodják el .
malvinkicska 2016 jún. 27. - 09:29:00
(833/2695)
Több helyen az olvasható nem lesz folytatás, de addig még gondolhatnak egyebet.
Különben nagyon jól össze foglalod a dolgokat, de sajnos nekem most nem nagyon van kedvem olyan nagy jég kár történt a szülõfalumba, a házak 85 százalékán, nem maradt tetõ, még az új cserepeket is elverte, elnézést a kitérõért.
7/10
napraforgó 2016 jún. 27. - 04:06:13 7/10
(832/2695)
Annyit már tudunk a fiatal négyesrõl, hogy közülük csak Dilara jött pénzes családból, csak az õ szülei voltak gazdagok. Nem tudjuk, az apja mikor halt meg, de nagy vagyont hagyott Dilarára (gondolom az özvegye és Dil nõvére is szépen örököltek).
Harun most mesélte el Dilarának, hogy a saját erejébõl gazdagodott meg, építette fel a "birodalmát". Dzsihán is szegény környezetben nõtt fel - hála Rahminak sokszor nélkülöztek. Õ a Dilarával kötött házasságnak köszönhetõen lett gazdag, bár azt a nõ is elismerte, hogy Dzsihán tehetsége, hozzáértése tette naggyá, mégnagyobbá a vállalataikat. Ezért sem akart válni, mert akkor elveszítette volna a tehetséges irányítót, a cégbirodalom vezetõjét, akinek a nagyságát köszönheti. Tehát mindkét férfi alulról jött, és ki így, ki úgy kapaszkodott fel.
Az, hogy Ozan apja esetleg ez a Harun is lehet, csak egy ötlet részemrõl és abból ered, hogy sokat mutatják a pasi arcát, kék szemét. Ozannak is hasonló kék szeme van és kicsit sem hasonlít Dzsihánra... Persze, tudom, hogy csak színészek, miért is hasonlítana akárki a másikra, de... azért egy ilyen véletlen hasonlóság is adhat ötletet a történet fonalának gombolyításához.
A második évad elején tartunk, még sok minden történhet. Vajon tényleg lesz harmadik évad is, vagy a második lezárja a történetet?
Érsekvári 2016 jún. 26. - 18:49:54 Előzmény napraforgó
(831/2695)
Másoknak is most kezd tetszeni a sorozat , a barátnõm is anélkül , hogy tudná a véleményemet teljesen hasonlóan látja . Ami fõként meglepett pont azt mondta mint Te eltudja képzelni amikor fiatalok voltak Harun még nem volt pénzes , de Dilara gyereket várt tõle , de mégis Cihánt választotta . Ozan az õ fia lesz . Az biztos beindul a nõi színes fantázia .
Jó lenne tudni ki szinkronizálja Harunt , szerintem nem is rossz a hang hozzá .

Ha tudjátok írjátok meg !!!!! Köszönöm elõre is !!!!!
7/10
napraforgó 2016 jún. 26. - 10:47:35 7/10
(830/2695)
No igen, Dilara volt az egyetlen, aki - mondhatni józan ésszel - nõvért, meg gyógytornászt akart Hazal mellé, nem õ maga simogatta, masszírozta, napszámra. Igen, nagyon szép, hogy Gülszeren össze-vissza ajnározta, és látszik, hogy a lelkibeteg lány is pont erre vágyik. Pont azért nem akarta Hazal közölni a családdal azt, hogy megmozdult a lába, illetõleg késõbb, hogy már rá is tud állni, mert tudta, hogy akkor megint nem õ lesz a középpontban, nem fognak vele annyit foglalkozni, mint mostanában. Azért az jól látta, hogy Dzsanszu elõbbrevaló ebben a családban, mint õ, és azt is, hogy õ soha nem fog tudni semmi olyan kiválót csinálni, mint Dzsanszu a lovaglással. Sõt, még a tanulással is. Mert Hazal sokkal jobban lemaradt a korán dressszírozott Dzsansutól, sehogy nem tudott fölé keveredni, csak a betegségekkel, bajokkal, mert akkor mégis többet foglalkoztak õvele.
És ha most Dzsihánt lekötik majd az üzleti ügyei, nem ér rá, õt se tudja irányítani. Dilarát eddig se nagyon tudta, hát - szerintem hirtelen majd járni kezd, ezzel legalább rövid idõre valamiféle szenzációt tud majd kelteni.
malvinkicska 2016 jún. 26. - 08:22:22
(829/2695)
Leírtatok mindent, pótoltam mivel nem láttam, az biztos ez a Harun száll élénkíti egy kicsit a története. az már elkezdte Cihan tönkretételét. A gyerekek nekem furák, így állnak a szülõk életéhez, különösen Cansu nagyot változott nekem rossz irányba, mert a fiú mindig ilyen konok öntörvényû volt. Aztán Hazal D-t nem úgy ugráltathatja mint Gült ami nagyon helyes egy zsarnok, amúgy is ronda volt mindig, azt várom jöjjenek rá tud járni, ne nézze a környezetében élõket hûjének.
7/10
napraforgó 2016 jún. 26. - 06:20:04 7/10
(828/2695)
Özkán sírva-ríva, félrészegen visszaküldené Dzsanszut a villába, mert ott jobb sora lenne, és ezt Dzsihán is nagyon megértõen fogadja.
Na jó. De mi a fene lesz Özkán újszülött kisfiával? Egy kisgyerek - pláne ha nem is számítanak rá, nagyon sokba kerül. A gyerekbútor, a sok-sok pelenka, a kisruhák, az esetleges gyerektápszer, meg a sok ilyen-olyan kiegészítõ..... Kerimánnak, mint tudjuk, van nyugdíja, de az azért nyilván nem olyan mértékû, hogy akár 3-4 ember, (vagy 5 Dzsanszuval) rendesen megéljen belõle. Nem is beszélve a lakásra felvett hitelrõl, amit fizetni kéne, na de mibõl?
És Özkán még az autószereléshez sem ért rendesen. Enginnek, az autószerelõmûhely tulajdonosának sincs igazán bevétele, nemhogy még egy ügyetlen szerelõt is fizetni tudna...
Ja, és most majd Dzsihán anyagi helyzete is megrendül... Nem biztos, hogy élõsködõket is el tudna tartani.
offtopic
ildimix 2016 jún. 25. - 21:10:13
(827/2695)
Én most 1 kicsit megsajnáltam Öszkant ahogy Cihannal beszélgetett Cansuról. Rájött a lányának a villában van a helye. Elolvastam az elõzetes leírásokat és szerintem izgalmasak lesznek a részek. Hazal lebukására is megkaptam a választ mikor fogják megtudni, hogy jár igaz ezt nem írták le részletesen de nem baj legalább izgalmasabb lesz a rész.

Az ügyvédnõ karaktere nekem az 1. évadban jobban tetszett ott 1 talpraesett kemény nõnek tünt itt meg Harum befolyása alatt áll úgy fütyül ahogy a férfi diktál.

Várom a hétfõi részt és igazatok van jól tették, hogy behozták ezt a szálat.
Érsekvári 2016 jún. 25. - 15:50:59
(826/2695)
Jól gondolod erre tippelek én is . Amit felvetsz Ozannal kapcsolatban az sem lehetetlen , derülhetnek még ki meglepetések a múltból .
Most kezdett el érdekelni igazából a sorozat .
Kellemes hétvégét !
7/10
napraforgó 2016 jún. 25. - 14:26:32 7/10
(825/2695)
Igazad lehet, bár én csak Harunban vagyok 100%-ig biztos, a többiek úgy 90 %. A magas fickó jobboldalt biztos Dzsihán, a mellette álló lány meg Harun húga lehet.
A Dilarával folytatott beszélgetésbõl kiderült, hogy valaha nagyon jól ismerték egymást, talán Dili elõbb Harunnal járt és csak késõbb nyergelt át Dzsihánra. Most már csak az kellene, hogy kiderüljön, hogy Ozan nem is Dzsihán fia, hanem ezé a Haruné...
Jó, hogy behozták ezt az új szálat, már kezdett nagyon egysikúvá válni a történet.
Dzsihán is sokszor nézegette az anyja, de fõleg a húga fényképét, mire végre megtudtuk, mi is történt a testvérével.
Érsekvári 2016 jún. 25. - 11:12:45
(824/2695)
Ezzel a kép dologgal betetted a bogarat , a tv2 részek újranézése ebbõl a szempontból nem jó , mert nem látod hol tart , de az eredeti részt ha beütöd ott alul kis képkockán lehet követni hol tart .
Megtaláltam az ominózus részt amikor Harun a hajójáról figyeli a Cihan házat , iszogat és a dobozból elõveszi a képet , nézegeti .
Teljesen bizonyos , hogy a mellette álló lány az Dilara . Itt fiatalok , de felismerni lehet mindenkit .
Nézd meg a PARAMPARCA 34 . bölüm és alul odamész az egérrel a 29:58 hoz onnan követhetõ .
Többször kimerevítettem a képet .
Kíváncsi vagyok a meglátásodra .
7/10
napraforgó 2016 jún. 25. - 06:23:58 7/10
(823/2695)
Szerintem ezzel a pasival Dilara nem fogta meg az Isten lábát. Harun szerintem most csak azért érdeklõdik iránta, mert Dzsihánt nemcsak anyagilag akarja tönkretenni, hanem erkölcsileg is. Gondolom, hogy Dzsandanon keresztül tisztában van a házasságuk válságával, tehát nem hiheti, hogy egy szépen mûködõ házasságba rondít bele, de azért azzal csak üt rajta, ha most esetleg Dilara akarná elhagyni õt. Egy férfi büszkeségén ez általában sebet ejt. Ha nem kell neki a nõ, akkor se vessen szemet másra....
-----
Ozan és Dzsanszu mostani hozzáállása Gülszerenhez is érthetetlen, eddig azt látták, sõt meg is gyõzõdtek róla, hogy nem szeretõje az apjuknak, még akkor sem, ha látható vonzalom volt köztük. 5 éves gyerekek szeretnék összetartani az apjukat-anyjukat, még akkor is, ha azok már külön utakon járnak, nem 15-18 éves fiatalok, akik már látják, hogy mi a helyzet. Egyszerûen föl nem foghatom, miért vetik meg õket, ha egy évek óta döglõdõ kapcsolatból menekülnek és új társat találnak. Miért lenne olyan megbocsáthatatlan, ha netán csókolóztak volna? Ezzel nemcsak a forrófejû Ozan, de Dzsanszu is leszerepelt elõttem, eddig azt hittem, jót akar az apjának is, meg az édesanyjának is. De nem, õ inkább ítélné õket szenvedésre, csak mert Dilarának van valami nünükéje. Hát nem gondolnak bele, hogy Gül soha egy fityinget sem fogadott el Dzsihántól? Ha pénzére, poziciójára, életére fájt volna a foga, már eddig is rengeteg dolgot vetetett volna vele, fizettette volna a másik villát, tuti nem dolgozott volna, stb.
És biztos, hogy Dzsihán akkor nem megy szépen haza minden este, hanem néha ott alszik a nõnél. Szerintem ezek már olyan hajánál fogva elõrángatott dolgok, nem következnek logikusan a korábbi történésekbõl és a korábban ábrázolt jellemekbõl. Itt már csak a "szóljon valamirõl a következõ epizód is" momentum dirigált.
Érsekvári 2016 jún. 24. - 22:29:03
(822/2695)
Mióta betette a lábát a sorozatba Harun ez a karakter ez a vonal felettébb érdekes .
Dilara ezzel a pasival megfogta az Isten lábát ?........végre valaki figyel rá teszi neki a szépet . A nõ is úgy is magányos és nem mondja el Harunnak a férjével nem a legjobb a házassága.....enyhén szólva . Jól jött neki a pasi .
Szerintem Harun nem tervezte , de akarata ellenére beleszeret a nõbe . Csak találgatok ne vegyétek komolyra , mert amúgy nem tudom hová vezet . Persze ott van Dzsandan aki így is féltékeny a pasira mi lesz ha megtudja Dilara lehet a nyerõ Harunnál .
Dzsandan tudjuk mindenre képes volt eddig is . Húúú ez jó lesz !
Kerimánék egyre szörnyûbb helyzetbe kerülnek amikor eddig is nyomorogtak , de Özkan mindenesetre jól bekajált , beivott a többiek nem számítanak . Ozan egyre idegesítõbb õ akar lenni a család igazságosztója , pedig neki is van épp elég a rovásán inkább azzal törõdne ne az apja ügyeibe üsse bele az orrát .
Érsekvári 2016 jún. 24. - 22:12:00
(821/2695)
A fényképen a másik férfi Cihan és gondolom az egyik lány Harun húga , de a másikat nem figyeltem meg én sem . Lehet Dilara lehet ? Talán van jobb megfigyelõ aki tudja .
7/10
napraforgó 2016 jún. 24. - 18:48:01 7/10
(820/2695)
Özkán, miután megtudja, hogy az adóhivatal zárolta a számláját, úgy megsajnálta magát, hogy az összes maradék pénzét elverte kocsmázásra. Közben a családját a ház összes lakójával együtt omlásveszély miatt kiköltöztetik a házból.
Nagypapi a fiatalkori "élményei", a nõügyei megosztását arra használja, hogy Gülszeren ellen hergelje Ozánt, aki sajnos vevõ a dumájára.
Harun elviszi a nagy bizniszt Dzsihán orra elõl, aki erre bejelenti a munkatársainak, hogy emiatt szarban lesznek. Ezen meglepõdtem, korábban azt mondták, hogy Törökország egyik leggazdagabb embere. Valahogy azt hittem, hogy egy üzlet kútbaesése ennyire nem rendítheti meg az anyagi helyzetét. (itt jön a mese, mese, meskete)
Dzsanszunak és Hazalnak végetért az iskolaév? Mostanában nem járnak suliba. Mi lesz Dzsanszu lovasversenyével?
7/10
napraforgó 2016 jún. 24. - 06:36:32 7/10
(819/2695)
Rövidesen kiderül, miért is gyûlöli Harun Dzsihánt. Sokszor nézegeti a fényképet, ami 4 embert ábrázol, két férfit és két lányt. Az egyik pasi Harun, némileg fiatalabban, a többieket nem ismertem fel, túl rövid ideig láttam. Talán, ha valaki megkeresi a képet és kimerevíti, kiollózza... én nem értek hozzá, sajna.
SPOILER
At olvasom, hogy Dzsihán egy ideig együtt járt Harun húgával, Hayannal. Aztán elhagyta és Dilarát vette feleségül. A lány pedig öngyilkos lett Dzsihán miatt.
Milyen érdekes, hogy Dzsihán húga, Deniz is öngyilkos lett, õ azért, mert Rahmi akarata ellenére férjhez adta egy kártyapartneréhez, akinek sokkal tartozott. A pasi elengedte a tartozást a lány fejében. De a lány boldogtalan volt ebben a házasságban, ezért öngyilkos lett. Dzsihán ma is az apját hibáztatja a húga haláláért.
Elég furcsa, hogy még manapság is így rendelkeznek a nõkkel, és az is, hogy egy nõnek gyakorlatilag nincs is más menekülési lehetõsége egy nem kívánt helyzetbõl, csak az öngyilkosság...
malvinkicska 2016 jún. 23. - 20:47:54
(818/2695)
Cansu pelenkázhat, azt sem tudja mi az hogy kirázni, nem gondolta át mikor elment. Cihan kifizette az apja adáságát, mennyit fog még. Dilara annyiból okosabb, mint Gül, mert ez nem ugrál annak a kis szemét Hazalnak, ezt viszont jól teszi, nagyon szemtelen amit követ, de most úgy látom Cihan is sokat hibázott, idáig fajult a helyzet, mert nem tett semmit, csak sokszor néz ki a fejébõl. Özkan számlája letiltva, most mit fog mondani Kerimanak és a nõnek. Harun nem szimpi olyan érdekesen viselkedik, sokat képzel magáról, de a pacák akivel van az mondta nem túl jól állnak anyagilag, várom hogyan buktatja meg Cihant arra készül. Dilaranak tette a szépet, de azért Cihan, mint férfi különb.
Érsekvári 2016 jún. 23. - 20:16:52 Előzmény malvinkicska
(817/2695)
Rahmi természetesnek veszi , hogy Cihan kifizette a tartozását . Nem úgy néz ki mint aki soha többé nem vesz kártyát a kezébe . Viszont õk még ott tartanak ez a bizonyos Szergej robbantott......holott Dzsandan volt , de nem tudják még .
Özkannak elúszott a pénze zárolták a bankszámlát , valószínû a kórházi költség miatt . Ahogy ott számolgatja az utolsó líráit szinte sajnálni való ez a félnótás .
Dzsandan a pasi Harun utasítására becserkészi Dilarát és újra barátnõk lesznek . Alpert is alkalmazza a férfi , de közben át is veri ezt a lököttet , aki már nagyon fontos embernek hiszi magát . Harun jót nevet az egészen mit is akarhat ettõl a lükétõl .
A megrendezett találkozása Dilarával jó volt , régrõl már ismerik egymást , de úgy néz ki Harunnak tetszik a nõ .
sage 2016 jún. 23. - 19:26:22
(816/2695)
Megtört szívek 2014 33 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_33_Bolum_HunDub_Sage