sage 2016 júl. 06. - 13:04:52
(895/2695)
Megtört szívek 2014 36 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_36_Bolum_HunDub_Sage
offtopic
ildimix 2016 júl. 06. - 09:45:48
(894/2695)
Elolvastam a jövõheti részek tartalmát szerintem nem lesz annyira eseménydús mint az eddigi részek.

Remélem a jövõheti részek után újra pörgõs lesz a sorozat.
7/10
napraforgó 2016 júl. 06. - 08:20:08 7/10
(893/2695)
Dzsihánnak az utóbbi idõben annyi zûrös családi üggyel kellett foglalkoznia, hogy amiatt talán kissé el is hanyagolta a munkáját, holott a vezetés teljes embert kíván. Meglehet, hogy Harun ezt a figyelmetlenséget használta ki és valaki téglát csempészett az apparátusba, aki belülrõl bomlasztott. Talán tényleg lesznek gondok a számlázással, hiszen egy ilyen cégbirodalomnál nem foglalkozhat minden egyes számlával a cég vezetõje, elsõ embere, elnöke. És ha van egy-két kevésbé alkalmas, vagy figyelmetlen közép-, vagy felsõvezetõ, akár be is csúszhat néhány hiba. A gazdasági ellenõrzés meg csak erre vár, elég egy szabálytalanságot felfedezniük, letiltják az egész cég mûködését. Ki volt ez találva...
----
Azon lehet vitatkozni, hogy Hazal megérdemli-e, hogy elzavarják. Szerintem valóban figyelem- és szeretethiányos az a kislány, ezt kezelni kell, nem büntetni. Persze én is jó néhányszor lekevertem volna már neki egy makarenkóit, vagy elfenekeltem volna, amikor úgy viselkedett, de persze ezek inkább csak ötletek voltak, mert az ember rögtön meggondolta és tudta, hogy miért is igyekszik ennyire felhívni magára a figyelmet. Nyilván érzékeny lelkû, aki apa nélkül nõtt fel, az anyja a sok munka miatt szinte elérhetetlen volt számára, a simlis nagynéni meg... no hisz, amit attól tanulhatott... Azért annyit már kisgyerekként is érzékelhetett, hogy nem ez a normális. Vannak erõsebb lelkületû gyerekek, akik ezt túl tudják vészelni és vannak, akik deviánssá válnak. Nagyon jól megfogalmata õ maga is, anya, azt akartam, hogy szeress, hogy foglalkozz velem... És láttuk, hogy Dilara nem foglalkozott annyit vele, jöjjön a nõvér, a terapeuta, a másik anya, vagy akár a nagynéni, õ nem ér rá, õ szórakozni jár esténként....
És arra is kíváncsi vagyok, mit fogy szólni Dzsihán, hogy Dilara az édeslányát kiteszi a házból! Szerintem akármit is követett el Hazal, ezt Dzsihán biztos nem pártolná.
Dilara úgy viselkedik a saját vérszerinti lányával, mintha csak egy kölyökkutya lenne, kicsit dédelgette, na de amikor a szõnyegre piszkított, akkor kidobta a házból. Nagy szerencséje annak a nõnek, hogy olyan gazdag és meg tudta oldani, hogy helyette mások neveljék a gyerekeit, mert ez a nõ képtelen a komoly, mély szeretetre. Neki a látszat mindig fontosabb, no meg az, hogy mit mondanak majd az emberek. Fogadni mernék, hogy ha a "Társaság" ellene fordulna, mert a saját lányát elzavarja, hát visszakozna és a feldúlt idegállapotára fogná a viselkedését...
offtopic
ildimix 2016 júl. 06. - 06:46:27
(892/2695)
Hazalt nem tudom sajnálni megérdemelte, hogy Dilara elküldte a házból. Nurajt viszont sajnálom jókat nevettem rajta szereplése alatt jól játszotta a szerepét.

Cihan teljesen el van foglalva az üzlettel így kimarad a családi zûrzavarokból. Kíváncsi leszek Ozant és Cansut mikor engedik el az elrablók?

Várom a folytatást.
Érsekvári 2016 júl. 05. - 21:51:45
(891/2695)
Eseménydús a mostani rész . Nuraj egy kis pihenõre betér Güls boltjába , rosszul van el is ájul . Közben telefont kap Güls Diarától menjen Hazalért . Güls nyakába szakad minden , mentõvel kórházba viszik Nurajt a babára Güls vigyáz , szerencsére egyszer használható Özkan aki odamegy a kórházba .
Dilara és Rahmi rögeszméje az , hogy ezt az egészet Gülseren Hazallal kitervelte és Keriman is benne volt .
Keriman egy bajkeverõ , most meglépett a villából , de nem hazament fél a rendõrség jöhet érte , így a szomszédasszonyhoz menekül , akárhol van valamit el kell lopnia . Ez már kleptománia . Mégis érte önnek a rendõrök elviszik .
Hazal a tengerbe akar ugrani , de nincs mersze , Dilarát ez sem hatja meg túlságosan . Harun és Dzsandan további tervet eszel ki.
Güls a villába ért és el sem tudja képzelni az üres tolószék láttán mi történhetett .
Cansut és Ozant valakinek az utasítására elfogják és autóba tuszkolják õket .
7/10
napraforgó 2016 júl. 05. - 19:28:41 7/10
(890/2695)
Ez már nem gyanú, ez már lopási kísérlet. Volt rá pár tanú. Márpedig a bûncselekmény kísérlete is büntetendõ, nemcsak a befejezett cselekmény. Gondolj csak az emberölési kísérletre. Hová jutnánk, ha a kísérlet nem lenne büntetendõ, csak ha meg is hal az áldozat.

Harun Dzsihán elleni gyûlöletét még csak megértem, elvette tõle Dilarát, akibe szerelmes volt, a húga pedig õmiatta lett öngyilkos. Elég nyomós érvek. De Dzsandannak mit ártott Dzsihán? Azt, hogy a sznob Dilarát utálta, egy dolog. De a férjét miért? Nem tudok másra gondolni, csak arra, hogy nõi mivoltában sértette meg. A nõ nem finnyás, ha szexrõl van szó, biztos felajánlkozott Dzsihánnak, de a férfi visszautasította, nem kért belõle. Talán még akkor történt, amikor Yildrim felesége volt. Dzsihán meg nem árulta el a barátját és ezt a nõ nem bocsátotta meg. (még régebben Yildrim említette, hogy a házasságuk 6 éve alatt a nõ bizony sokszor megcsalta). Remélem egyszer kiderül, hogy jól tippeltem-e.
malvinkicska 2016 júl. 05. - 19:03:17
(889/2695)
Engem is foglalkoztat, mit csinálnak most Cihannal, majd, de olyan egy luzer szemében meg bájolog D-nek, sajnos vannak ilyen emberek akiktõl hányni, kell és õ is az a másik Ozanék elrablásához biztos köze van annak tetû H-nak. Kiriman már nem igen lesz bent sokáig mivel D-nél van a bizonyíték, csak a lopás gyanúja áll fen, ezt mondták a telefonba Rahminak.
7/10
napraforgó 2016 júl. 05. - 18:24:23 7/10
(888/2695)
Vajon mit fundált ki az az ördögi Dzsandan? Nagyon ügyködik Dzsihán tönkretételén, tán még jobban, mint Harun.
És Kerimánt vajon lecsukják, vagy csak egy-két napra tartják benn? Az a nõ olyan cirkuszt tud csinálni, ahogy óbégat és tiltakozik, õ az ártatlan bárány, csak ráfogják a lopást. Amúgy röhögtem, hogy még a szomszédasszonya asztalán lévõ kis tálkából is elvett valami mütyürt, pedig annak biztos nincsenek értékes dolgai. De hát Kerimán asszonynak enyves a keze, valami mindig hozzáragad.
7/10
napraforgó 2016 júl. 05. - 18:15:11 7/10
(887/2695)
Nuráj betér Gülszeren munkahelyére, egy lakástextil boltba, mert rosszul van. Dilara épp akkor felhívja Gült, hogy azonnal vigye magával a lányát (csodálkozom, hogy a nõ nem kérdezte meg, hogy melyiket is?). De Nuráj elájul, kórházba kell vinni. Gül vigyáz a kis Dzsánra és próbálja elérni Kerimánt. De Kerimánt fogva tartják Dilaráék a lopás miatt, a telefonja nem felel. A nõ persze Hazalra fogja a lopást is, õ akarta gyanúba keverni. Hazalt szidják,mint a bokrot és utasítják a cselédeket, pakolják össze a holmiját.
Végül sikerül Özkánt elérni, aki taxiba vágja magát és siet a kórházba. Gül a kezébe nyomja a fiát és rohan a villába.
Dzsihán közben elérhetetlen, mind Dilara, mind Gülszeren számára, egész éjjel dolgoznak, hogy minden számlát átnézzenek még az ellenõrök elõtt.
Eközben Kerimánnak sikerül megszöknie, megy haza. De nem mer a saját lakásába menni, mert sejti, hogy feljelentik és a rendõrség ott keresné, hát nykába varrja magát a rosszkülsejû szomszédasszonyának.Hiába, mert a rendõrök ott is megtalálják, beviszik az örsre.
Hazal el van keseredve, kirohan a tengerpartra és úgy néz ki, a tengerbe akarja vetni magát. Emine hívja az anyját. Dilara és Rahmi kimegy, de Dil szívtelenül elfordul a lányától, nem hatja meg a sírása, esdeklése. Megvádolja a lányt, hogy önzõ, semmi nem elég neki (vajon kire ütött ez a gyerek?) Otthagyják a parton, csináljon, amit akar. A lány végül visszamegy a villába.
Dzsanszu, aki még a botrány kitörésekor elrohant otthonról Ozanhoz, most a bátyjával menni készül, Ozan javaslatára a klubba, hogy ne is lássa az otthoni cirkuszt. Beszállnak Ozannak a szalontól kölcsönvett kocsijába, de alighogy elindulnak, két autó az útjulat állja. Kirángatják õket, majd egy másik kocsiba tuszkolják. Ezzel ér véget a mai epizód, illetõleg azzal, hogy Gül taxija a villához ér.

Lehet találgatni, hogy kik rabolták el a Gürpinár ifjakat? Én Harunra tippelek, bár lehet, hogy megint eljátsza a mentõangyalt, mint korábban Ozannal. De a keze akkor is benne van, az tuti.
malvinkicska 2016 júl. 05. - 18:01:48
(886/2695)
A mai részben is annyi minden történt csak nézem,, most Nuráj lett rosszul, kórházban van elég rossz állapotban, ésa gyerek Gülserennél maradt amíg jött Özkan. Aztán Keriman amit követ az egy külön cirkuszi jelenet. Dilara is egy nagyon unszimpatikus nõ lett a szemembe, senkinek nem hisz csak amit az apóssal a fejükbe vettek azt fujják. Rahmi más felett pálcát tör de , hogy õ milyen szemét most is, meg volt is, mennyi pénzt bukott azzal nem foglalkozik. Dilara és õ már meg bolondultak abban, hogy Gül miatt van minden , és nem is sejtik most is kik vannak, a háttérben. Harun és Dzsandan egy csúszó mászó férgek, mivel hátból támadnak, most is adott valamit H-nak. A társaság nagy része, mindegy milyen névre hallgatnak, vagy kik , nagyon rondán viselkednek, sokszor, mintha nem is filmet néznék, hanem valami utolsó emberek veszekednek. Annyi sok minden van benne, most meg Ozan és Cansu elrabolva, szóval a jóból is megárt a sok, ezt most mire lehet vélni talán itt is H keze van benne, vagy ki. Hazal óbégat de D-t nem hatja meg, azt nem tudja átvágni.
malvinkicska 2016 júl. 05. - 15:05:09
(885/2695)
Köszönöm ami a szinkron hangokat illeti és megírták.
8/10
Elhaym 2016 júl. 05. - 14:37:57 8/10
(884/2695)
Dzsandan magyar hangja Pálmai Anna.
7/10
napraforgó 2016 júl. 05. - 14:33:28 7/10
(883/2695)
Kösz. Hiába no, számít a gyakorlat... meg a jó hallás.
7/10
napraforgó 2016 júl. 05. - 14:30:08 7/10
(882/2695)
Kösz, ezek több helyen megtalálhatók a neten, ezeket én is tudom. Azokat keresgéljük, akik nincsenek feltüntetve ezen a listán.
sage 2016 júl. 05. - 14:19:42
(881/2695)
Megtört szívek (Paramparça)

Nurgul Yesilcay (Gülseren) - Pápai Erika
Erkan Petekkaya (Cihan) - Kõszegi Ákos
Ebru Ozkan (Dilara) - Horváth Lili
Nursel Kose (Keriman) - Nyakó Júlia
Alina Boz (Hazal) - Pekár Adrienn
Leyla Tanlar (Cansu) - Laudon Andrea
Burak Tozkoparan (Ozan) - Timon Barna
Gunes Emir (Solmaz) - Bogdányi Titanilla
Cemal Hunal (Alper) - Dózsa Zoltán
malvinkicska 2016 júl. 05. - 12:26:26
(880/2695)
Ami a magyar hangokat illeti, sehol nem lehet találni, ki Harun és Dzsandán magyar hangja , kérdeztem a FB-on is mivel ott sokan vagyunk, de nem írtak még, nagyon hiányosan van feltüntetve a wikin is, nem tudni miért.
9/10
suxel 2016 júl. 05. - 12:18:36 9/10
(879/2695)
Özkan - Zöld Csaba
Oszmán - Rosta Sándor

Enginnel még nem nagyon találkoztam ott ahol az online visszanézésben tartok. De ha felismerem, megírom.
7/10
napraforgó 2016 júl. 05. - 12:14:52 7/10
(878/2695)
Valamikor rég, boldogult ifjúkoromban a külföldi filmeknél már a TV-újságban a szereplõk neve mellett a szinkronhang tulajdonosa is föl volt tûntetve.
Vagyis 3 név volt megjelölve az újságban: szerep - színész - szinkronhang. Nem tudom, hogy miért szûnt meg ez a jó szokás, hiszen nem titkos, hogy kit kicsoda szinkronizál. Ez a sorozatoknál még fontosabb lenne, mint a mozifilmeknél, mert ott csak másfél óráig töri az ember a fejét, de egy sorozatnál akár 60 -100 - 150 rész erejéig.
A Port.hu feltünteti ugyan a fõbb szereplõket, de a hangokat nem. Kár. Gondolom, hogy a csatornának kellene leadni ezeket az információkat, nem a port.-nak kell kitalálni.
Kis figyelmesség, hogy mégis, azért csak számít a nézõ is valamelyest. Rejtély, miért spórolják el ezeket az infókat.
7/10
napraforgó 2016 júl. 05. - 11:58:05 7/10
(877/2695)
Amúgy Özkán hangja sincs feltûntetve, azért õ is elég jelentõs szereplõ. Bírom, ahogy fölhergeli magát és elkezd örjöngeni, aztán meg leereszt, mint a léggömb és elmegy síránkozni Enginhez. Jól csinálja a szinkronizáló színész, illik a figurához a hang.
Sõt Oszmán hangját se tudjuk, habár õ most eléggé eltûnt. Na és Enginé sincs meg, õ meg állandóan Özkánt ostorozza, hogy milyen hülye. Érdekes, hogy õ az egyetlen, akitõl Özkán ezt nem veszi rossznéven.
Érsekvári 2016 júl. 05. - 11:33:18
(876/2695)
Ez tök így van szóról szóra , ahogy megfogalmaztad .

Harun szinkronhangját ezek szerint senki nem tudja ! Írtam a Tv2 közönségszolgálatának , hogy a bevezetõ fõcím alatt csak kevés szereplõ szinkronja tudható meg . Most a 2. évadban bõvült az új karakterrel Harunnal , akit nem tudni ki szinkronizál .
Visszajeleztek , hogy továbbították az illetékes helyre......remélem reagálnak .