7/10
napraforgó 2016 aug. 31. - 18:31:39 7/10
(1275/2695)
Dzsihán Yildrimnek panaszkodik, nagyon ki van merülve. És közben dohog, hogy miért barátkozik Gülszeren a volt férjével. Yildrim kineveti, féltékeny vagy, mondja. Dzsihán közli, hogy másnap Londonba utazik pár napra. Ezután elmegy Gülszerenhez, de a nõ nincs otthon, vacsorázni mentek Derjával. Gül Dzsihán telefonjhívását sem hallja meg. Gül háza elõtt Dzsihán Özkánba botlik, aki részegen óbégat fel az ablaka felé. Hazaviszi a részeg férfit, aki másnap nem is emlékszik semmire.
Gülszeren és Derja a vacsoránál beszélgetnek, Gül biztatja a barátnõjét, hogy a férje szülõvárosában valószínûleg könnyebb lesz az életük. Majd elmondja, hogy õ is el fog költözni, talán Izmírbe, ha megkapja a kórháztól a kártérítést. Úgy látja, hogy Dzsihánnal nincs értelme folytatniuk.
A hazatérõ Dzsihánt Hazal vacsorával várja, azt hiszi, akkor majd vége a szobafogságnak, de téved, Dzsihán nem engedi el sehová. Hazal másnap reggel az új portással haverkodik, persze a maga leereszkedõ stílusában.
Reggelinél Dilara elmondja a gyerekeinek, hogy Londonba utazik pár napra. Ozan kérdésére az Alapítvánnyal takarózik, annak az ügyeit megy intézni. Ozan csodálkozik, hogy csak egyedül utazik.
Dzsandan megint elcsábította Yildrimet, így a Harun megbízásából õt követõ ember a nõ nyomára bukkan.
Harun a mostohaapjának önti ki a szívét, aki azt tanácsolja neki, hogy felejtse el Dilarát. De Harun bízik benne, hogy elõbb-utóbb tisztázni tudja a félreértést Dilarával és majd boldogan élnek együtt a gyerekeikkel.
Gülszeren Csidemnek is bejelenti, hogy 2 hét múlva kilép. A fõnöknõ elõször azt hiszi, hogy az esküvõje miatt hagyja ott az állását, de Gül elmondja, hogy nem lesz esküvõ., és hogy el fog költözni Isztambulból. Csidem siet felhívni Harunt, hogy az új infokat közölje, de megfeledkezik arról, hogy Gült a saját számítógépéhez ültette és a telefonhívás ott is megjelenik a képernyõn. Gülszeren mindent lát és hall, azt is, hogy Csidem rákérdez, mik a tervei a nõvel. Harun még nem tudja, majd kitalál valamit. Gül elég döbbenten bámul a képernyõre.
malvinkicska 2016 aug. 31. - 18:07:36 Előzmény Érsekvári
(1274/2695)
Özkan leitta magát Cihan támogatta haza, most epekedik az is Gül után nem becsülte amíg volt kit, hanem elhagyta. Dzsan megéri a pénzét ami a volt férjet illeti kezdi magához édesgetni, de H már kifigyeltette a kutyáival, az is egy aljas ember. Nagyon sok mindent nem lehet írni mert nem történik, annyi Gül készül elköltözni. Hazal azért C-vel nem mer úgy beszélni, mint Güllel, attól egy kicsit tart. Keriman nagy fazon az adja a formáját, mond olyan hasonlatokat, jót lehet nevetni rajta.
offtopic
ildimix 2016 aug. 31. - 08:52:57
(1273/2695)
of velvet divatházat akartam írni bocsi. Tegnap kezdõdött fantasztikus sorozat.
malvinkicska 2016 aug. 31. - 08:03:17
(1272/2695)
OFF
Nem is tudtam indulni fog ami délután kezdõdött,az Elfeledett Szerelem azt kezdtem nézni, Suxel sok jót írt róla, tudod õ nagy ágyú ezen a téren.
offtopic
ildimix 2016 aug. 31. - 07:20:50
(1271/2695)
Napraforgó semmi gond. A véleményünk lehet különbözõ de a fórumon mellõzzük a személyeskedést és én a témát ezzel le is zártam.

A filmre visszatérve nekem sem hiányzott ez az Alper szál. Rahmi nem volt normális hogy is gondolta, hogy letudja lõni Harumot hiszen rá azért vigyáznak az emberei? Örültem, hogy Cansu és Deniz kibékültek bár az anyja természetesen ennek nem örült. Szerintem elfognak válni útjaik.

Én azért írtam az elõzõ hozzászólásban, hogy Deniz és az anyja leülhetne beszélni mert akkor Deniz megértené, hogy Rahmi megzsarolta az anyját. Ha nem is mondja el a teljes igazságot a múlttal kapcsolatban a zsarolást megemlíthette volna a fiának de ez csak az én véleményem.

Of téma: Malvin nézed az Adler hotelt? Szerintem 1 fantasztikus sorozat tegnap indult a dunán.

A Válótársak indulásáról nem tud valaki valamit?

Of vége.
7/10
napraforgó 2016 aug. 31. - 03:39:04 7/10
(1270/2695)
Ez az Alper-féle szál tényleg nem hiányzott. Amúgy is bizonytalan lehetett Alper léte. Korábban visszakönyörögte magát Harunhoz, de aztán Dzsandan elcsalta azzal, hogy majd Dilara PR fõnöke lesz. De Dilara csak kb. 5 percig volt a Dark csoport elnöke, Dzsihán hamar visszaszerezte a hatalmat, így Alper állása se tarthatott sokáig. Nem hiszem, hogy Dzsihán újra együtt akarna vele dolgozni, úgyhogy õ most lóg a levegõben. És most elõhozták ezt a "megölte az apját az örökségért" történetet, amirõl egy hangot sem hallottunk a történet elmúlt 3 éve alatt. Hirtelen lett egy féltestvére is, akirõl szintén nem volt szó eddig. Azt már tudjuk, hogy Alper és Dilara mégsem testvérek, most majd ugyanezt a DNS cirkuszt lejátszák a nõvérével is?
Érsekvári 2016 aug. 30. - 21:25:53
(1269/2695)
Most nekem is olyan véleményem van húzzák nagyon , az Alper féle ügy is elég katyvasz ,eddig szó nem volt róla , hogy gazdag apja van meg féltestvére ,tölteléknek rakják be ,feleslegesen .
Cihan egyre gorombább verekszik nem elõször az apja is nem fér a bõrébe pisztollyal akarja megoldani azt ami nem is rá tartozik .
Cansu és a fiú kibékültek , Ozan meg az elvált gyerekes asszonykába belezúgott . Aki 26 éves Ozan meg 20 volt , ha jól emlékszem. Döcögõsen halad a történet .
Ma láttam reklámozza a Kösemet - Szultána címmel adja hamarosan a tv2 . Ez a csatorna az egyedüli aki nagyon rákattant a török sorozatokra , de ez legalább az egyetlen értelmes húzásuk .
keserûméz 2016 aug. 30. - 19:35:29
(1268/2695)
Látod Soma MIX Trix, õ tudja, hogy nem elnézést, hanem bocsánatot kell kérni.
Van egy naiva szerep a következõ filmemben, amit készülök forgatni, jössz camastingra?
7/10
napraforgó 2016 aug. 30. - 19:22:39 7/10
(1267/2695)
Bocsáss meg, nem akartalak megbántani. Ettõl függetlenül szerintem nem túl jó ötlet elmondani a fiúnak, hogy az anyja mivel foglalkozott korábban. Ez olyan lelkiválságot okozna egy fiúnak, aki annyira szereti az anyját, mint Deníz, hogy beleroppanna.
offtopic
ildimix 2016 aug. 30. - 19:11:41
(1266/2695)
Napraforgó nem érzem magam naívnak ha véleményt nyilvánítasz kerüld a személyeskedést. Mindenkinek lehet véleménye a sorozatról és attól, hogy nem egyezik a tiéddel nem vagyok naív ahogy írtad. Úgy tudom szólás szabadság van ezen a fórumon lehet vitatkozni de a naív kifejezésért kérj elnézést.
7/10
napraforgó 2016 aug. 30. - 18:44:55 7/10
(1265/2695)
Dzsihán jól összeverte Harunt, Dilara az izgalmaktól el is ájult. Rahmi is pont ekkor fut be, nem érti, mi történt. Ozantól értesül, hogy Dilara és Harun összejöttek. Ezen nagyon fölháborodik, rögtön hívja Szuátot, szerezzen neki fegyvert. Szuát szerint ez nem olyan egyszerû. Erre az öreg bemegy a fia irodájába, kutakodik, de nem találja meg a pisztolyát. Erre elmegy Dzsihán mostani lakására, ott megtalálja a fegyvert, magához veszi. Elmegy Harunhoz és ráfogja. De nem lõ, hanem szónokolni kezd arról, hogy azt hitte rendes ember, de nem, elszerette a barátja feleségét, hogy tehetett ilyet, blabla. Csagatáj lefegyverzi, de Harun utasítja, engedje el az öreget, inkább Dzsandant kerítse elõ. Harun eléggé el van keseredve, szinte sajnálja, hogy Rahmi nem lõtte le.
Özkán sajnálja magát, amiért Gülszeren visszautasította. Engin hiába sürgeti, hogy kezdjen dolgozni. Szidja, hogy hülye volt, mit akar õ Gülszerentõl. Özkán földühödik, leüti Engint, aki ezen igen megsértõdik. Azt hittem, hogy rögtön kirúgja, de csak elmegy járni egyet. Özkán persze megbánja és amikor Engin visszajön, nem gyõz bocsánatot kérni.
Hazalka megint a barátnõjét hülyíti, programot szervez és azt mondja, hogy az apját már befûzte. Kis hízelkedés, fõz az apjára és azt hiszi, hogy máris az ujja köré csavarta. De remélem, most majd csalódni fog. Dzsihán mostanában nincs jó kedvében, biztos nem fogja feloldani a szobafogságot.
Ozan megint Zeynep körül lóg, kiderül a lánynak születésnapja van. Étterembe viszi a nõt és a kislányát, tortát vesz. Kiderül, hogy Zeynep 26 éves. Ozan elengedi a füle mellett Dzsemre kérdését, hogy hát õ mennyi idõs.
Dzsanszu is úgy dönt, hogy megkeresi Denízt, elmegy hozzá az asztalosmûhelybe. A fiú nem akar szóba állni vele, mire Dzsanszu azt mondja, ha szakítani akart vele, megtehette volna szépen is, nem úgy, ahogy a fiú tette. Majd otthagyja, mondván nem tartja föl tovább. Egy idõs munkatársa unszolására Deníz a lány után szalad. Tisztázzák a dolgot és kibékülnek. Nergisz közben rátelefonál a fiára, vacsorával várja. Deníz erre rábeszéli Dzsanszut, hogy menjen föl hozzájuk, ennek az anyja láthatóan nem örül.
Gülszerent az ügyvédje biztosítja, hogy hamarosan megkapja a kórháztól a kártérítést, kb. 1,2 millió lírára számíthat.
Kiderül az is, hogy Alpert és a feleségét miért vitték be. Alpert féltestvére, Aysin jelentette föl, hogy az idõs, beteg apjukat megölte az örökség miatt. A rendõrök megvádolják, hogy túladagolta az apja gyógyszerét és elérte, hogy az öreg minden vagyonát õrá hagyja. Arról nem beszélnek, hogy mindez mikor történt, gyanítom, hogy nem mostanában, hisz Alper azóta már nyakára hágott az örökségnek. Sõt, a nõ sejtetni engedi azt is, hogy az apja nem is Alper apja és lépéseket is tett, hogy ezt bebizonyítsa. (honnan a csudából került elõ ez a nõ hirtelen?)
----
Olyan hülye dolog, hogy a féltestvért sokszor mostohatestvérnek fordítják. A fétestvér is édestestvér, megvan a vérségi kötelék, nem úgy, mint a mostohatestvéreknél, akik nem rokonok.
malvinkicska 2016 aug. 30. - 18:02:43
(1264/2695)
A sorozat nem is tudom milyen irányt vett, mert verekednek lõni akarnak csak torzsalkodnak, nem is értem miért boncolják ennyire az Alper szálat, szerintem, ez csak idõ húzás, ez a mai rész sem volt annyira érdekes, mert Özkan leütötte a társát az vissza adta. Ami Cansu és Deniz közeledése egymáshoz, azok normálisak legalább, és jól is alakítanak, de Ozan és Zeynep, z is olyan mû egyáltalán nem jó a párosítás, meg amilyenek a jelenetek.
A véleményem az sokat esett ez a sorozat ami a színvonalat illeti.
7/10
napraforgó 2016 aug. 30. - 10:28:30 7/10
(1263/2695)
Nagyon naív vagy. Ozan hogy felháborodott, hogy az elvált anyja összejött valakivel! - pedig akkor még nem is tudta, kivel. Normál esetben ez egyáltalán nem kellene, hogy szokatlan, vagy furcsa legyen, pláne nem erkölcstelen. No de az, hogy Deníz édesanyja egy kuplerájban dolgozott 25 évvel ezelõtt, azért mégsem nevezhetõ túl erkölcsös foglalkozásnak. A Fehér Rózsa név prostira utal, de még ha "csak" énekesnõ lett volna is, hát a fia tuti nem büszkélkedne vele. A török férfiak mentalitását ismerve alighanem szakítana az anyjával, örökre megszakítaná vele a kapcsolatot. Az ilyen elõéletet még a nõk is elitélnék, talán maga Dzsanszu is.
Én még emlékszem, amikor a sorozat elején, a gyerekcsere felfedezését követõen, Kerimán hogy óbégatott (sõt, Hazal is!) Gülszerennel, amikor Dzsihán egyáltalán TELEFONÁLT neki! Férjes asszony vagy, mondta, holott a férjét akkor már több, mint 10 éve nem látta, sõt hallani se hallott róla! (Na de erkölcsös asszony akkor is hû marad, ha a férje örökre eltûnt...)
Szerintem az ilyen múltat jobb a süllyesztõben hagyni.
offtopic
ildimix 2016 aug. 30. - 09:42:56
(1262/2695)
Denizt sajnálom annyira kiegyensúlyozott volt a megismerés pillanatában. Az anyja ha elmondta volna õszintén neki miért nem szeretné, hogy Cansuval járjon akkor szerintem megértette volna a fiú. Én bízok benne, hogy a 2 fiatal még a végén összejön.

Az ügyvédnõ karaktere már nem tetszik én akkor bírtam amikor olyan volt, mint 1 kõszikla nem félt senkitõl kár volt beleszeretnie Harunba.

Malvinnak igaza van régen alig vártam, hogy nézhessem a sorozatot nekem a történet ellaposodott. Lehet elég lett volna belõle 1 évadnyi rész.

Cihan és Gül kapcsolatát sem értem miért nem ülnek le egymással, hogy megbeszéljék a dolgokat? Mikor békülnek végre ki?
7/10
napraforgó 2016 aug. 30. - 05:32:14 7/10
(1261/2695)
Én Nergiszt nem hibáztatom, hogy hazudott Dzsanszunak, hisz õt már kétszer is megfenyegette Rahmi, hogy elmondja a múltját a fiának. Az asszony nyilván fél, hogy egyetlen szerelmetes fiacskája megtudja, korábban kurva volt. Azért ez súlyosan érintené a renoméját a fia szemében, némely pasi az ilyet meg se bocsátja. A szentéletû Deníz se bocsátaná meg. Nergisznek könnyebb lenne, ha Dzsanszu szakítani Denízzel, akkor úgymond beigazolódna a jóslata, hogy a gazdag kislány csak játszik vele, majd megúnja és eldobja, akkor nem kell viselnie az ódiumát, hogy õ marta szét õket.
Biztos, hogy Özkán azért akarta megcsókolni Gülszerent, mert látta volna, hogy nincs rajta a gyûrû? Már elõzõ nap hülyeségeket beszélt Enginnek, azt vizionálta, hogy a nõ azért akar neki segíteni, meg hitelt felvenni, mert titokban arra számít, hogy újra összejönnek. Engin le is hülyézte emiatt, de Özkán ugye hisz a vonzerejében... Gyûrû ide, vagy oda, bepróbálkozik, de rajtaveszt, hiába van Gül fasséban Dzsihánnal, azért Özkánra nem fanyalodik rá.
----
Nekem baromira nem tetszik, hogy a közvélemény igen elítéli azokat a nõket, akik rákényszerülnek, hogy a testükbõl éljenek, de azok a férfiak, akik kurvákhoz járnak, nyilvánosházakat látogatnak, stb. semmit sem veszítenek a renoméjukból. Rahmi is egy igazi szarkupac, de még a fia, Dzsihán is mindig szinte tisztelettel beszél vele, dacára, hogy anno elhanyagolta a családját, az anyja, a húga miatta halt meg, most is csak adósságokat csinál, állandóan bajba keveredik, stb. Õ mégiscsak "Rahmi úr", Nergisz meg csak egy volt prosti.
Érsekvári 2016 aug. 29. - 20:20:06
(1260/2695)
Ma jó fej volt Keriman , erre vártam mikor tart már be az öregnek , most õ zsarolta meg . Végre dûlõre jutottak ezentúl pénzért
viseli gondját Rahminak . A gyerekre Gülnek kellett vigyázni és mit ad Allah pont ilyenkor ment hozzá Cihan , jól le is szúrta mire föl tartja a kapcsolatot Özkannal . Gül meg erre föl azt válaszolta amiért Õ Dialarával . Ezen összekaptak rendesen Gül még a gyûrût is levette . Özkan is felkereste elõször köszönetet mondott a gyerek miatt , de amikor látta Gülön nincs a gyûrû felbátorodott és közeledni akart , de lekevert egyet neki Gül és elzavarta .
Cihan keményen kiosztotta Dzsandant . Harun a fotókat kapta Dilarától amin Dzsandannal vannak félreérthetetlenül .
Alper - Szolmaz vajon mit csinálhatott ? Deniz anyja is elég sunyi kihasználja a helyzetet és hazudik Cansunak .
Dilara visszamegy a villába Harun figyeli és utána megy a kertbe ,de alig beszélnek amikor megérkezik Cihan is .Hûha mi fog
Itt történni lehet kakasviadal lesz ?
malvinkicska 2016 aug. 29. - 17:59:12 Előzmény Érsekvári
(1259/2695)
A mai rész inkább C-rõl és Dilrõl aztán Gül és Özkan, volt kapcsolatáról szólt, nem nagyon tetszik már, nem olyan érdekes, minr volt, a lányok szinte sehol, annyi csak Hazal fõzött valamit az apjának, aztán Deniz anyja hazudott a telefonban Cansunak, miért nem mondta alszik és kész. Aztán Rahmi talán már nem fogja zsarolni Kerimant,mert az most vissza vágott a vén szemétnek. Harun reménytelen szerelme Dil iránt vajon hova fog vezetni. Az biztos amit követ C az már sok jó , hogy megmondta neki Gül a véleményét. Alperékat vajon miért tartóztatták le.
7/10
napraforgó 2016 aug. 29. - 17:56:53 7/10
(1258/2695)
Dilara a Nénje vállán sírdogál, csalódott Harunban, biztos csak hazudta, hogy szereti. Harun meg az irodájában sírdogál, nem érti, miért nem akarja Dilara látni se.
Rahmi és Kerimán megint viaskodik egymással, Rahmi zsarolja Kert, Ker meg visszazsarolja, azzal, hogy megmondja Dzsanszunak, hogy a nagyapja megzsarolta Nergiszt, hogy tartsa vissza a fiát tõle. Az öreg megijed, nem is annyira attól fél, hogy Ker beváltja a fenyegetését, hanem hogy elveszíti, mint bejárónõt. Már nagyon hozzászokott a föztjéhez, így most már pénzért alkalmazná. Kerimán jól megkéri az árát, 3, vagy 4x-es bért követel.
Dzsihán és Yildrim aggódnak Dzsandanért, hová tûnhetett. A nõ elég megviselten ér vissza a szállodába. Dzsihán elõl elhallgatja, hogy mi történt vele.
Harun megkapja Dilarától azokat a fényképeket, amelyen Dzsandannal van együtt, irtó mérges lesz Dzsandanra, Csagatájt utasítja, hogy kerítse elõ a nõt.
Dzsihán elmegy Dzsandanhoz és kifaggatja, beszélt-e valakinek Dilara terhességérõl. Dzsandan tagadja és elmondja, mennyire szereti Harunt. Dzsihán megfenyegeti, megbánja, ha eljár a szája. (ez a nõ jó pár halálos ellenséget begyûjtött már magának)
Deníz bánatában leissza magát, csak este ér haza. Panaszkodik az anyjának, igaza volt, túl nagy a különbség Dzsanszu családja és az övék között. Dzsanszu hiába hívogatja Denizt, ezért fölhívja Nergiszt. Nergisz azt hazudja, a fia egy barátnõjével van.
Gülszeren a kis Dzsant dajkálja, mikor késõ este beállít hozzá Dzsihán. Fennakad azon, hogy a volt férje gyerekére vigyáz. Vitatkoznak, eközben Dilara megint rátelefonál Dzsihánra. Güllel megint összevesznek. Dzsihán azzal magyarázza a Dilarával való törõdését, hogy õ a gyerekei anyja, és most bajban van. Hogy nem jut eszébe, hogy a szerencsétlen lúzer Özkán meg Gülszeren lányának az apja? Nekik is van közös gyerekük, nem csak Dzsihánnak és Dilarának. (Bosszantó, hogy milyen hülyék tudnak lenni a férfiak.) Dzsihán elmegy azzal, hogy egy darabig ne találkozzanak. A megérkezõ Derja már csak az elhajtó autóját látja és a lakásban egy szomorú Gülszerent talál.
Dilara a telefonban közli Dzsihánnak, hogy döntésre jutott. Hogy hogyan döntött, azt nem tudni.
Hajnalban a rendõrség csenget be Alperékhez és a feleségével együtt letartóztatják. Ahogy vannak, hálóruhában, bilincsben viszik el õket. (Vajon miért vitték be õket?)
Reggel Özkán Gülszerenék háza elõtt leselkedik. Derja távozása után fölmegy a nõhöz. Megköszöni, hogy elõzõ este vigyázott a fiára, sõt Nuráj halála óta sokat segített. Önkritikát gyakorol, sokat vétett Gülszeren ellen, de a nõ mindig rendes volt vele. Hálából egy kis nyakláncot hozott neki, amit, bár Gül nem akarja elfogadni, rábeszéli. Segít föltenni a nyakába és közben meg akarja csókolni a nõt. Gül pofonvágja és felháborodottan kiutasítja a férfit.
Dilara hazatér a villába, az ott leselkedõ Harun követi. Megint kétségbeesett arccal a szerelmérõl beszél Dilnak, aki nem hisz neki, megvádolja, hogy tönkretette az életét. Csak azért akart közel kerülni hozzá, hogy tönkretehesse Dzsihánt. Harun esküdözik, hogy mindent jóvátesz. Ekkor ér haza Dzsihán is, a kapu elõtt meglátja Harun autóját, biztonsági õr meg sehol. Belép a kapun és igen csúnyán néz Harunra.
malvinkicska 2016 aug. 29. - 16:09:31
(1257/2695)
Szia Ildi nem nézem, mert a rabszolgást nem szeretem és bele sem kezdtem.
offtopic
ildimix 2016 aug. 29. - 16:02:55
(1256/2695)
Én 5 részt kihagytam a sorozatból de titeket olvasva vissza sem fogom õket nézni. Köszönöm a részletes ismertetõt folytatom a mai résszel.

Of téma: Malvin nem nézed a Viktoria a rabszolgák megmentõjét? Én 3 részt néztem és ez alapján jó kis sorozat.