malvinkicska 2016 okt. 23. - 09:07:51
(1675/2695)
Amit most utóbb írtál teljesen úgy volt, mivel eleinte Dil csak úgy volt, mert neki minden fontosabb volt, mint a gyerekek, vagy Cihan, nem is csodálkozom, ez a lett a vége, mivel õt csak a munka és a hírnév érdekelte, olyan kirakat házasság volt, kifele mutatott, bent meg teljesen másképp mentek a dolgok. Az rendes volt C-tõl amit tett, de továbbra sem szerelemrõl szólt, Dil most Harun balesete lévén, megint elkezdett érezni valamit, hogy feláldozná magát miatta, az kellet volna oda áll C-elé és elmondja ez van, mivel a gyerek sem az övé nem hazudozni, jobbra balra. Harun most ezt a hitegetést megunta és drasztíkus lépésre szánja magát, mivel a nagynéni, még lovalja is, szerintem az érzésén felül most a gyerek akiért mindenre képes, eza labilis idegzetû férfi.
7/10
napraforgó 2016 okt. 23. - 03:57:09 7/10 Előzmény gigi1
(1674/2695)
Látom, mi nemigen jutunk közös nevezõre. Mert amennyire Dzsihán elhanyagolta Dilarát kb. 20 éve át, Dilara is éppannyira hanyagolta õt, de még a gyereleit is. A sorozat elsõ 20-30 , vagy akárhány részében nem is láttunk mást, csak azt, hogy Dilara az ún. Alapítványi körében tündökölt, valóságban csak pletykáltak napszámra. Késõ este is ezekkel a hölgyekkel járkált el különbözõ szórakozóhelyekre, nem a férjét várta otthon izgatottan. Az ágyban meg ment a hátat fordítás. Na és gyerekekkel való foglalkozás is kimerült néhány számonkérésben.
Azt meg, hogy Dzsihán elvette, meg elzárta volna Dzsanszut a nevelõanyjától, amikor Gülszerennel összeköltöztek, hát nevetséges. --- már ne haragudj, de Dzsanszu akkoriban nem volt már kisgyerek. Gimnazista nagylány volt, aki ha kapcsolatba akart volna kerülni Dilarával, könnyedén meg is tehette volna. Jött, ment, amerre akart, nem állt õrizet alatt. Én emlékszem, hogy maga a lány tért ki a lakóhelyüket érintõ ravasz kérdések elõl. Dzsanszu akart Dilarától távol maradni, nem Dzsihán vitte el, meg zárta el az anyjától, ahogy te itt állítod. Dzsanszu haragudott meg Dilarára, mert annyi rosszat tett a szülõanyja ellen, azért ezt ne felejtsük el!
Egy csecsemõ elszakítása az anyjától (Harun - Demir), az egyértelmûen gyerekrablás, a kamaszlánynak nyújtott segítség szerintem meg nem.

Egyébkét az meg igaz, hogy Dilara eléggé húzza az idõt, nem kezdeményezi ezt a tisztázó beszélgetést, de ebben azért mégis õ a kompetens, õ él abban a családban. Most úgy érzi, hogy minden felnõtt gyerekükkel gond van, Ozan nem jár egyetemre, nem dolgozik, nem jön haza és mindenkire haragszik, Hazal úgy elmebeteg, ahogy van, és most még Dzsanszu is szakított a fiújával jórészt Rahmi szemétkedései miatt, szóval semmi sincs rendben. Dzsihán üzletei most kezdenek újra összejönni, de hát õ még nem tud Májde asszony machinációiról, aki szinte átvette a szemétkedést Haruntól. Azt azért Dilara érzi, hogy nem a káosz közepén kell lelépnie. Én megértem, hogy valami kedvezõbb idõpontra vár.
gigi1 2016 okt. 22. - 18:53:16
(1673/2695)
Igen pontosan én is így értettem. Ha egy nõtõl elszakítják a gyerekét, az megviseli õt. Ha egy férfit nem érdekli, hogy mekkora szenvedést okoz ezzel a gyermeke anyjának, az nem érdemli meg, hogy kapjon még egy esélyt és bizalmat szavazzon neki a nõ. Dilara ezt átélte, a saját férje vitte el tõle a lányát, úgy, hogy azt se tudta, hol lakik, mi van vele. C-t 20 éven keresztül egyáltalán nem izgatta, hogy mit érez a felesége, meg se próbálta megérteni õt. Majd hirtelen a válást követõen elkezdte érdekelni a felesége sorsa.... Ezek után nem értem Dilarát, hogy tudott Cihánban bízni, hogy tudta neki elhinni, hogy Harun nem szereti õt és csak a bosszú miatt jött vele össze. (Kvázi Dilt egy értéktelen nõnek beállítva akit saját magáért senki nem szerethet) Ha dil. adott volna Harunnak egy esélyt, (aki bizonyította h szereti õt és fontos neki) hogy megmagyarázza a történteket, akkor nem kellett volna C-nek áldozatot hoznia. Harun szíves örömest feleségül vette volna és õ soha nem tenné vele, azt amit Cihán megtett, nem venné el tõle Alazt.
A botrány azzal, hogy a babát mindenki Cihán fiának hiszi borítékolható. A címlapsztorik meglesznek. Anno Dilara volt a megcsalt feleség státuszában, most Cihán lesz a felszarvazott férj. Az elsõ házasság alatt egyik sem volt igaz. A mostaniban meg valószínûleg mindketten jogosan kapják ezeket a címkéket. :)

hayal öngyilkosságához csak annyit, hogy a halála idején C és d épp a mézesheteiket töltötték a kis ozant várva. Valószínûleg egyikük sem járt már akkor egyetemre. + Az Erguvan tesók addigra már rég kiléptek az életükbõl. Valahogy nem hiszem, hogy azok után, hogy C dobta hayalt majd összejött Harun szívszerelmével, Dilarával, még lett volna bármilyen kapcsolat közöttük. Ráadásul egy kb. 10-15 milliós városban azért elég gyakoriak a balesetek, öngyilkosságok.
Dilarának kisebb gondja is nagyobb, mit hayal öngyilkosságával foglalkozni. Fõleg úgy, hogy majdén kivül ez már senkit nem érdekel. Harunt már nem kell befolyásolni, õ már túltette magát rajta. Õ már csak együtt akar lenni a fiával és a szerelmével. A békülés Cihánon (és Ozanon) múlik...
7/10
napraforgó 2016 okt. 22. - 13:09:36 7/10
(1672/2695)
Gondolom a legnagyobb titokban való elválásra gondolsz és nem a lapok világszenzációjára....
Én úgy gondolom, hogy ahogy leültek és megbeszélték, ahogy az egész házasságot Dzsihán felajánlotta, ugyanúgy meg lehetne beszélni a válást is. Kifelé lehetne kommunikálni a "megpróbáltuk újra, de nem sikerült", sajnos, meg nohát, mi is szomorúak vagyunk, aztán Dilara frankón elhajózik, vagy elrepül Harunnal valahová és egy évig vissza sem jönnek, addig minden feledésbe is merül. a gyerek dolgát meg csak akkor kezdik el piszkálni. És Harunnak meg kellene fékeznie magát, mert az azért hülyeség, hogy Dzsihán hozzá se érjen az Õ FIÁHOZ!! annak a gyereknek tök mindegy, ki ér hozzá, Szevincs, vagy Rahmi, vagy Dzsanszu, esetleg, Emine,vagy akárki. Tuti, hogy nem Dzsihán lesz az, aki hirtelen beleszeret....
9/10
Roxer 2016 okt. 22. - 10:42:47 9/10
(1671/2695)
Az utolsó bekezdésed lehetne a megoldás.De ahhoz a drága Dilnek tennie kéne valamit. Harun próbálja gyõzködni,eddig csak szép szóval csinálta.Most már kezd türelmetlen lenni.Ez a húsz éve csak Dilarát szeretem nyilván túlzás,hiszen közben voltak nõügyei.De gyakorlatilag amióta összejöttek,majd szakítottak kb. eltelt egy év.Azóta kínlódik Dilara után és most már a gyerek után is. Aki volt már igazán szerelmes életében az tudja,hogy egy nap is milyen rohadt hosszú tud lenni ilyenkor. Dilara meg pont az idõhúzással ad esélyt a lebukásra és a balhéra.
7/10
napraforgó 2016 okt. 22. - 04:56:48 7/10
(1670/2695)
Májde a kötõdést Dzishán szempontjából írta, mondod, bár biztos nem írásra, hanem mondásra gondoltál. Sajnálom, nálam a "kötõdés" kétoldalú dolog, oda-vissza mûködik. Talán arra gpndoltál, hogy Dzsihán lassanként megszereti a babát, de legalábbis hozzászokik?

"Spoiler "De Harun annyira önzõ, neki csak a saját érdekei számítanak, csak a saját boldogságát akarja. Hogy közben az a nõ mit szenved, az nem fogja érdekelni. Nem is értem Dilarát, hogy ezek után hogy maradhat vele??? "
Ha harun nevét kicseréljük Cihánnal, pont igaz is lesz amit írtál. Mindazok után képes volt másodszor is hozzá menni. Tényleg nem normális ez a nõ...:P"

Na ezt totál nem értem. Fogalmam sincs, mit akarsz ezzel. Én ezt Harun szöktetési kísérletére értettem, meg arra, hogy ha egy nõtõl elszakítják a gyerekét, erõszakkal, akármilyen kis idõre is, meg akármilyen céllal, az azért megviseli.

Dilara pontosan tudta, hogy ha terhesen el nem tûnik idõben, Amerikába, vagy akárhová jó pár évre, akkor õt ott megbélyegzik, kipellengérezik. Mi a fene érdeke fûzõdhetett Dzsihánnak ahhoz ismét a nevére vegye Dilarát, meg a fattyú kölykét? Õk mindketten úgy fogták fel ezt, hogy Dzsihán áldozatot hozott a gyerekeire való tekintettel és ezt Dilara méltányolta is. Te meg azt mondod, nem érted, hogy mehetett hozzá másodszor is?
Ember, hát ott nem azok az erkölcsi normák érvényesek, mint tõlük nyugatabbra, ahol manapság már nem bélyegeznek meg egy nõt, meg egy gyereket, ha házasságon kívül szül, illetve születik, de itt még nagyon is! A lapok címoldalára került volna! Ozan barátai már így is megjegyzéseket tesznek rá, elvégre öregnek találják az újabb szüléshez. Felnõtt gyerekek mellett? Hát még ha az is kiderül, hogy házasságon kívül. Rögtön menne a találgatás, ki az apa?

Itt az lenne a megoldás, ha Dzsihán és Dilara éppoly csendben elválna, mint amilyen csendben házasodott össze másodszor. Aztán kb. fél, egy év után a gyerek apasági vizsgálatát is megejthetnék, szintén nagy titokban, és addig is Dilara és Harun eltûnik szem elõl, külföldre, vagy legalábbis jó messzire Isztambultól. Mire a kisgyerek valamennyire eszmél, már Erguván lehetne.
De egy ilyen szöktetéses cirkusz csemege lenne a bulvársajtónak, még évek múltán is emlegethetnék Dzsihán szarvait, Dilara erkölcstelen viselkedését, zabigyerekét, és Harun lehetne a gaz csábító, aki ráadásul még anyagilag is tönkre akarta tenni az ellenfelét. Világszenzáció lehetnének, de az biztos, hogy hónapokra anyagot biztosítanának a pletykalapoknak....
Más világ, más erkölcsök....
7/10
napraforgó 2016 okt. 22. - 04:27:41 7/10
(1669/2695)
Dzsihán valóban beszélt valamennyit Hayalról Dilarának és úgy rémlik, Harun is. De ne felejtsük el, hogy Dilarának is ismernie kellett Hayalt, hisz ugyanarra az egyetemre/fõiskolára jártak, többé-kevésbé egy társaságban szórakoztak. Még ha nem is voltak barátnõk, azért valami véleménye neki is lehetett az öngyilkos lányról. Amúgy az nekem furcsa, hogy egy 20 éves lány meghal, balesetben, vagy öngyilkosságban, ez szinte mindegy is (mármint a mód), de az évfolyamtársai még csak nem is tudnak az esetrõl. 20 éves korban nem szokás meghalni, ezen mindig meg szokott döbbenni a környezet.
Off Egyetemista koromban ott egy 18 éves lány öngyilkos lett egy 20 éves fiú miatt, aki elhagyta. A lány halála után a fiú is megölte magát, állítólag lelkifurdalás miatt. Más évfolyamra jártak, nem ismertem õket, de az esetükrõl mindenki tudott. A megdöbbentõen fiatal koruk, no meg a haláluk módja miatt azért mindenki hallott az esetrõl, még azok is, akik nem is ismerték õket.
On Számomra nem életszerû, hogy sem Dzsihán, sem Dilara nem hallott errõl. De mivel Dilara mostanra már kétoldalról tud az esetrõl, vagy legalábbis tudhat, ha kicsit utánajár, utánakérdez, befolyásolhatná Harunt, hogy tegye más túl rajta magát és meggyõzhetné, hogy Dzsihánnak semmi köze a húga halálához. Dilara számomra mindenben nagyon passzív, valóban szinte csak sodródik, történnek vele az események, õ maga aktív lépéseket nemigen tesz. Valahogy nekem ez nem klappol a cégvezetõ Dilarával, még akkor sem, ha az erõs akaratú Dzsandan állt akkoriban mögötte.
Érsekvári 2016 okt. 21. - 23:14:01
(1668/2695)
Azt írtam Burhanra , hogy egész jó fej......ezt meg kell magyarázzam mire értettem , mivel egy maffiózó típusú pasas . Most a fiával egymásra találtak az éttermet is neki adta , ezért gondoltam egész jó fej megváltozott a fia miatt .
Erre nem egyenes nem vállalja el ami történt Deniz anyjával . Remélem , ha méltó apja akar lenni akkor elmondja . Õszinteség a bizalom alapja , úgy gondolom .
gigi1 2016 okt. 21. - 21:09:36
(1667/2695)
Dilara tudja, hogy mi van a két férfi között. Cihán elmesélte neki a Hayalos sztorit is, hogy miért haragszik rá Harun stb. Sztem még egyáltalán nincs itt az ideje, hogy egyfajta mediátori szerepet betöltsön C és H között. Mindkét férfival nagyon ingatag a nõ kapcsolata. Ráadásul egyik férfi sem akar békülni. Közvetíteni csak akkor lehet ha legalább egy kis hajlandóság van a haragos felek között a megegyezésre. Egyenlõre van épp elég dolog amit Dilarának meg kellene velük beszélnie, külön-külön is.

Majde a kötõdést Cihán szempontjából írta. Õ nem tudhatja, hogy a férfi rá sem bír nézni a babára. Ez a babyszitteres világban nincs a gyerek és a szülõk közt kötõdés nagyon álságos szemlélet. Tõlünk nyugatabbra az átlagos családokban a gyerek 6 hetes max. féléves korában a nõk már dolgoznak. A babák általában bölcsiben tengõdnek. Ezek szerint sehol nincs megfelelõ kötõdés anyák és gyerekeik között..? Ozan és Cansu is kötõdik Dilarához, Alaz is fog.

Spoiler "De Harun annyira önzõ, neki csak a saját érdekei számítanak, csak a saját boldogságát akarja. Hogy közben az a nõ mit szenved, az nem fogja érdekelni. Nem is értem Dilarát, hogy ezek után hogy maradhat vele??? "
Ha harun nevét kicseréljük Cihánnal, pont igaz is lesz amit írtál. Mindazok után képes volt másodszor is hozzá menni. Tényleg nem normális ez a nõ...:P
A két eset között az a különbség, hogy Harun egyáltalán nem akarja elszakítani anyát és kisfiát. Õ erõszakkal akarja kikényszeríteni azt, hogy Dilara végre megtegye a kezdõ lépést.Kétségtelen, hogy egy szemét húzás volt tõle. De õ nem akarja Dilara tudta nélkül máshova költöztetni a picit. Nem akarja, hogy a nõ ne tudja, hogy hol él, hogy ne lássa a gyerekét minden nap stb. Harunnal a legfõbb baj az, hogy hármasban képzeli el a jövõjüket, a kiscsaládjukat. Elfelejti azt, hogy a nõnek van 3 másik gyereke, akikért felelõsséggel tartozik. Ezt kéne a buksijába beleverni. az a baj, hogy erre Dil. képtelen, csak sodródik az árral és hagyja h a férfiak döntsenek a feje felett.
Spoiler vége
Érsekvári 2016 okt. 21. - 21:00:08
(1666/2695)
Lehet , hogy még bevallja õ volt ott , de nem biztos és az sem kizárt a szomszéd felismeri újra .
Sok még a nyitott kérdés . Mahide körülírva érdeklõdött Aysétõl betegérõl a Gürpinár lányról meg az apjáról , de Ayse mutatta no comment .
Anyuka még csak nem is sejti Ayse kibe szerelmesedett bele .
Érsekvári 2016 okt. 21. - 20:52:50
(1665/2695)
Köszi Roxer , hogy megírtad Szelim akivel Harun beszélt .

Harun egyoldalúan akart döntést hozni , egyrészt igaza van abban elvárná Dilarától mondja el már Cihannak .
Ez viszont így nem mûködik , hogy fogja a nõt a gyerekkel és elakar vele repülni . Jó , hogy Dilara nem egyezik bele .
Belátja aztán Harun is kacifántos egy helyzet alakult ki , aztán hazaviszi Dilaráékat .
Hazal sokat játszadozik Özgürrel egyszer annak is elfogy majd a türelme .
Keriman mindenáron Enginre akarja sózni Hadzsert , aki hirtelen "micsoda nõ" lett . Valahogy tényleg hajaznak egymásra !
Már már Deniz apját egész jó fejnek véltem , erre kiderül elég gerinctelen alak . Amikor Deniz elmondja anyja egy idõsebb férfilátogató vitázása után esett össze és az Burhan volt , a férfi hallgat errõl .
gigi1 2016 okt. 21. - 20:36:39
(1664/2695)
Deniz nagyon könnyen beilleszkedett az apja életébe. Egy kicsit se zavarja, hogy apuka mivel foglalkozik, milyen ember is õ. Egy ilyen becsületes srác, simán elfogadja, hogy az apja random fegyvert fog az utcán bárkire. Azonnal megteszi õt étteremvezetõnek, amihez érdekes módon azonnal érteni kezd... Nagyon gyorsan váltani tudott. Gyakorlatilag õ is maffiozó lett. (legalábbis elfogadta a "játékszabályokat")
9/10
Roxer 2016 okt. 21. - 19:27:44 9/10
(1663/2695)
###SPOILER### Azért addig még elég sok minden fog történni,míg õk újra együtt lesznek.Dil szépen két szék közül a pad alá is esik. Lesz olyan is amikor Harun már nem is akarja annyira az egészet,de nem lövöm le a poént,hogy miért.###SPOILER VÉGE###
9/10
Roxer 2016 okt. 21. - 19:00:23 9/10
(1662/2695)
Harun hülye volt,a terve pedig õrültség.De abban tökéletesen igaza van,hogy Dilara be van tojva Cihantól és sosem fog beszélni vele. Oké nem kell szó nélkül lelépni,de miért nem beszél õszintén a családjával. Amúgy is szanaszét van az egész familia,amikor hazaért is csak apuka volt otthon. Nem õ fogja szétverni a "boldog,családi fészket" ha õszinte lesz. Amikor terhes volt akkor simán lelépett volna Amerikába,úgy,hogy a gyerekeinek nem szól õ is egy fura "szerzet"
7/10
napraforgó 2016 okt. 21. - 18:50:13 7/10
(1661/2695)
Harun egyre türelmetlenebb, sehogyse tudja kivárni, míg Dilara normálisan lerendezi Dzsihánnal a válást. Olvasom elõre a tartalomismertetõt, jövõ héten xxx Spoiler xxxx még rondább tettre szánja el magát. Nemsokára csak a gyereket fogja elrabolni, így rákényszeríti Dilarát, hogy utána menjen. Szerintem ocsmány lépés ilyesmivel kényszeríteni egy anyát, mert egy anya az elmegy a gyereke után a világ végére is. Szerintem ha igazán szeretné azt a nõt, ilyet nem tenne vele. De Harun annyira önzõ, neki csak a saját érdekei számítanak, csak a saját boldogságát akarja. Hogy közben az a nõ mit szenved, az nem fogja érdekelni. Nem is értem Dilarát, hogy ezek után hogy maradhat vele???
Spoiler végexxxx
malvinkicska 2016 okt. 21. - 18:25:59
(1660/2695)
A mai rész sem sokat mondó volt azzal telet Harun és Dil elmennek, e vagy sem, de még sem mentek el.
Cihannak tárgyalása volt, Harun nagynénje információt akart Aysétõl Hazalról és inkább C-rõl de nem volt sikere, most úgy csinált, mintha orvosi titkot tartana, az is olyan szemtelen , mint Rahmi. Deniz csak egész este nézte Cansut elég buta jelent volt szót sem váltottak, az apja nem mondta meg õ volt ott mikor D anyja rosszul lett. A hazugságok sora, csak abból áll. A fiú Hazaltól többet akar, mint egy vacsora, mert a másik dilis barátnõ is odament.
A véleményem nagyon megromlott a sorozat minõsége egyre semmit mondóbb.
7/10
napraforgó 2016 okt. 21. - 17:54:30 7/10
(1659/2695)
Dilara követeli, hogy Harun álljon meg, de a férfi nem áll meg. A reptérre viszi a nõt, itt a repülõje, oda mennek, ahová akarja. Legyenek boldogok együtt. A nõ nem akarja, így nem, rendesen el kell rendezni az ügyet, legyen türelemmel. Harun hiába könyörög, hogy kezdjenek most új életet. A férfi azt mondja, nem hiszi, hogy a nõ elmondja Dzsihánnak, a gyerekei meg már felnõttek, nincs már rá szükségük. A férfi örjöng, egyre inkább belelovallja magát a szökésbe, Dilara meg kétségbeesetten bámul. Végülis nemet mond, nem lenne helyes ilyet tenni. Harun erre visszaviszi a villához.
Ayse megjön az irodájába és Majdéval, Leylával vacsorázni indulnak. A vacsoránál Májde szóba hozza Hazalt, meg az interneten látható videóját az eladó megverésérõl. A két nõ nem pletykál a betegeikrõl.
Hazal nem engedi közel magához Özgûrt, kéri, írja ki a Facebookon, hogy együtt járnak. Selfit is csinálnak, aztán Hazal elküldi a képet Dzsanszunak, csak, hogy bosszantsa. Dzsanszut nem érdekli, kivel jár Hazal, szerinte egyszer belepusztul az irígységbe. A stúdióba váratlanul beállít Merve a másik bandataggal, a fiúk kicsit meglepõdnek, õk kettesben akartak lenni a lányokkal....
Dzsihán német üzletemberekkel tárgyal. Sajnos a német fél nem tud angolul, tolmács kell. A tárgyalás eredményesnek bizonyul. Aztán Dzsihán vacsorázni viszi a németeket.
Emrah a villánál áll lesben, fényképet akar csinálni Hazal lovagjáról, de Dilaráék jönnek. Így Dilarát és Harun autóját kapta le. Azmi észreveszi Emráht, belenéz a telefonjába, mit is kapott le.
Dil idegesen megy a szobájába, ki van borulva, Harun nagyon megijesztette az akciójával. Rá is telefonál a nõre, de az nem veszi föl.
Deníz az éttermében Dzsanszut bámulja, meg az asztaltársait, de csak messzirõl. Aztán a két lány elköszön, hazamennek, a két fiú meg továbbáll. A lányok a taxiban a fiúkról dumálnak, Dzsanszu nem tudja elfelejteni Denízt.
Özkán magával viszi Engint vacsorára. Hadzser is ott van, teszi-veszi magát Enginnek. Özkán veszekszik Kerimánnal, ne varrja ezt a némbert a barátja nyakába.
Burhán Rahmi után kérdezõsködik Demíztõl, õt okolják Nergisz haláláért (Burhán váratlan megjelenése feledve van????) A fiú még mindig azt hiszi, Rahmi volt, holott Burhán tudja, hogy nem... (nem is értem, hisz Dzsihán odament és tisztázta az apját!)
9/10
Roxer 2016 okt. 21. - 11:25:06 9/10
(1658/2695)
Cihan fog kötõdni a gyerekhez,nem a gyerek õhozzá.
7/10
napraforgó 2016 okt. 21. - 08:21:51 7/10
(1657/2695)
Dilara tényleg húzza az idõt, nem talált megfelelõ idõpontot a Dzsihánnal való õsznte beszélgetésre.
Azért az röhejes, hogy az egy-két-három hónapos babánál arról beszélnek, hogy kihez fog kötõdni:.... Itt tuti, hogy Dzsihán nem játszana szerepet, de talán még Dilara is alig. Az ilyen bébiszitteres világban az egy éven aluli babák a dajkájukhoz kötõdnek leginkább. Na persze nem Szevincs a mintapéldány... De 2-3 éves kor alatt a gondozó változhat, a gyerek megszokja, nem sínyli meg. IIyen pici korból még senkinek sincsenek valós emlékei. Na persze az a normális, ha az anya az, aki gondozza a gyerekt, õ szoptatja, õ teszi tisztába, õ fürdeti, altatja, nyugtatja, stb. Nagyon nagy szerencse, ha a háztartás vezetését más csinálja.
Mert bizony az átlag anyukánál nincs házvezetõnõ, Emine, magának kell fõzni, meg mosni, meg takarítani, bevásárolni, stb.
Na szóval Májde hülyeségei nem valósak. És az, hogy Harun türelmetlen... Én azt nem értem, hogy Dilara miért nem hozza fel soha, kettejük között, hogy Harun miért nem kedveli Dzsihánt? Mi baja vele? Ennek a nõnek valahol közvetíteni kéne a két fél között!!! De hogy még csak ne is érdeklõdjék a probléma gyökere iránt??? Nekem ez valahogy hihetetlen. Az a Dilara, aki el tudta vezetgetni Dzsihán vállalat-birodalmát néhány hétig, vagy hónapig, még csak kicsit se érdekelje, hogy a két férfinak mi baja egymással???
Na ez nekem sehogy se hihetõ. Ha Dilara ennyire hülye, vagy nemtörõdöm, hát... akkor igen rossz a véleményem róla.

Igen. Romlik a sorozat minõsége.
9/10
Roxer 2016 okt. 21. - 08:14:13 9/10
(1656/2695)
Nekem is fura Deniz viselkedése,de úgy látszik bejön neki ez az élet.Úgy gondolja,hogy így nem nézik le többet a Rahmi féle emberek.Még attól sem akadt ki amikor az apja pisztolyt fogott a fickó fejéhez,pedig ott láthatta,hogy nem egy kispályás gengszter.