malvinkicska 2016 jún. 08. - 18:03:09 Előzmény Érsekvári
(715/2695)
A családban mindig történik valami, most a két lány össze szólalkozott és ez lett a vége, Cansu nagyon vádolja magát amiért ez megtörtént, pedig nagyon ronda dolgokat mondott Hazal, mindenki tudja õ az igazi lányuk, miért kell ezzel állandóan emlegetni. Gülseren keresett alkalmat át adni a láncokat a lányoknak, nagyon érdekes volt Cihan csak elbújva nézte megy el G. Az utazás nem tartott soká, mert megtörtént a baleset. Alper ebbõl is hasznot húzott megszerezte a D hajszálát. Aztán kezd leleplezõdni az mocsok Oszman õ hordja a szót, remélem elcsapják. Özkan nõje éppen olyan közönséges, mint õ megtalálta zsák a foltját, ecetes kanna a dugóját.
Érsekvári 2016 jún. 07. - 21:09:54
(714/2695)
ebben a részben Rahmi papa nagyot alakított , Dilarát lebuktatta . Ezek után Cihán remélem végérvényesen lapátra teszi a nõt . Egyébként a gyerekeivel törõdhetne inkább , igaza van nagyon sokszor Cihannak utána sem néz hova engedi el Hazalt . Nagyon felszínes ez a nõ csak a látszat érdekli ami a dolgok mögött van nem foglalkozik vele . Oszmánt is helyrerakta Rahmi nem ártott , már nagyon sokat engedett meg magának . Mondjuk Rahmi modora elég pocsék ahogy mondja a magáét , de igaza volt .
Derja kivan borulva Gülseren miatt . Abban bízom talán valami történik ami miatt mégis marad , illetve maradnia kell . Csak remélni tudom , hogy így lesz .
7/10
napraforgó 2016 jún. 07. - 18:06:28 7/10
(713/2695)
Be kell valljam férfiasan, hogy tévedtem. Azt hittem, hogy Dzsandan áll a feszítõvas-sztori mögött, de nem. Dilara volt a megbízó. Mondjuk ezt nem hittem volna. Miért akar ez a nõ rosszat az apósának, ha közben meg Dzsihán figyelméért és talán a szerelméért is veszkõdik. Mit gondol, mit fog szólni Dzsihán, ha kiderül? Szerelmesen a keblére öleli, drágám, de jó, hogy börtönbe jeuttattad az apám? Hogy lehet ilyen agyatlan ez a nõ? Eddig csak Gülszeren ellen áskálódott, most már az apósa is terítékre került? De az öreg fifikásabb, terhelõ videót szerzett be Dilaráról. Kicsit sem bánom, hogy megleckéztette az a savanyú pofájú nõt.
Gülszeren meg búcsú nélkül akar lelépni? Egyik lánynak sem mondta meg, hogy elköltözik. Mit fog tenni, elküldi postán a nyakláncokat, amit a lányoknak vett? Nem értem én ezt a tyúkot sem.
malvinkicska 2016 jún. 07. - 18:04:33
(712/2695)
Dilara álarca lehullt az öreg Rahmi gondoskodott róla addig addig nyomoztatott, amíg bizonyítékot szerzett, hátba támadta D mivel már nem aljaskodott tovább vele Cihan ellen az öreg besokallt kitálalt. Cihan a mi a Hazal esetét illeti igaza volt, mindig mártirkodik D sosem gondolkodik, hogy valaminek mi lesz a következménye, most is elengedte, szinte ismeretlen családba. Gülseren eladott mindenét de gyerekek még nem tudják, és Cansu a hétvégét vele szeretné tölteni, de G-nek minden találkozóra van elutasító válasza sajnos. A barátnõt nagyon megviseli eza költözés de G hajthatatlan, menni akar. Yildirin beszélt C-vel miért engedi el g-t az azt mondja nem tud neki sok jót ígérni, mivel a válása is félbe maradt, meg sok rosszba volt része õ érte. A mai részben sok tanulságos párbeszéd volt.
malvinkicska 2016 jún. 07. - 13:06:16
(711/2695)
OFF köszi az ismertetõt az Olasz sorozatok jók ahogy ezt itt ismertetted, ez is az. A mi fontos nem hosszú és lényegre törõ.
7/10
offtopic
napraforgó 2016 jún. 07. - 11:43:42 7/10
(710/2695)
OFF

A romantikus történetek kedvelõinek ajánlok figyelmébe egy nemsoká induló 12 részes olasz filmsorozatot. A történet a Duna TV-n lesz látható június 14-tõl 20.20 órai kezdettel, heti egy alkalommal, kb. 50-55 perces epizódokkal.
A történet:

"A dúsgazdag Grandi gróf fiatal felesége belehal a szülésbe. A gróf sógornõje eltitkolja az apa elõl, hogy ikrei születtek, a kisfiút árvaházba adja az apácákhoz arra számítva, hogy így az õ fia örökli majd a rangot és a hatalmas vagyont. A gróf csalódottan veszi tudomásul, hogy lánya született, a gyermeket okolja szeretett felesége haláláért, és a birtok intézõjéhez adja nevelésre. Néhány év múlva egy árva kisfiú kerül a családba a helyi rendházból. A két gyerek egymás mellett nõ fel nagy szeretetben. Apja soha nem látogatja meg Clarát, a birtok vezetését is unokaöccsére bízza, Cornelio azonban el akarja adni az újonnan építendõ vasútnak, ami a birtok pusztulását okozná. Clara elhatározza, hogy megpróbálja megmenteni a birtokot és az ott dolgozó parasztokat. Apja váratlan felbukkanása kétségbe ejti Clarát, Matteóval elhatározzák, hogy megszöknek és összeházasodnak."
7/10
napraforgó 2016 jún. 07. - 08:37:45 7/10
(709/2695)
Kicsit kalkulálgattam az idõpontokat. Mivel Nuraj 8 és fél hónapos terhes, ezért Özkán is legfeljebb hasonló idõben, esetleg picit késõbb került börtönbe Németországban. A haverja akkor hívta fel Kerimánt, hozza ki. Addigra már kiderült a gyerekcsere, épp készültek is a Gürpinár villába.
Kerimán meg akciózott Özkán kiszabadítása érdekében (hitelt vett fel a házra, késõbb Rahmival tárgyalt, aztán Dilara Dzsandan nyomására lépett is).
Vagyis az egész történet kb. 10 hónapja, maximum egy éve kezdõdött el. Hát jó sok dolog történt azóta!
Kívíáncsi vagyok, Özkán mit csinál most a terhes szeretõjével, hiszen a nõ napokon belül megszül.
Tetszik, hogy Oszmán lecsúszott a Kerimántól remélt pénzrõl. Kerimán viszont soha nem szabadul az õt kizsákmányoló lakóktól. Özkán, nezéket, most meg Nuráj az újabb gyerekkel. :D
sage 2016 jún. 06. - 23:22:25
(708/2695)
Megtört szívek 2014 29 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_29_Bolum_HunDub_Sage

Fodrász szakma megint bejátszott a magyaroknál! :)
Érsekvári 2016 jún. 06. - 21:21:04
(707/2695)
Dilara Cansut kéri legyen szövetségese abban , hogy visszaálljon a családi boldogság . Elég furcsa kérés annál is inkább , hogy a lány az édesanyja ellen közremûködjön , de majd meglátjuk mi alakulhat ki ebbõl .
Keriman ráfázott az állrendõrök akik Dzsandannak dolgoztak átverték , ugrott a pénz Özkan betétkönyvébe. Oszmannak a pénz nélkül nem annyira kell a szép szemû .
Nuraj a kopasz nõje nagy hassal beállított Kerimanhoz . Keriman mindent kikotyog azt is van pénze az öcsikének és Nuraj a legdrágább klinikába szülhet . Özkan óvatlanul besétál és a nõ nekiesik , úgy néz ki ettõl aztán nehezen fog megszabadulni .
Keriman örül így legalább betarthat az öccsének .
Derja Gülseren tudta nélkül elment Cihanhoz és elmondja Güls elutazik . Utána a férfi felkeresi a lakásán Güls és egy családi szép gyûrûvel búcsúzik tõle mondván nem tartoztatja ha menni akar . A gyûrû helyett inkább elkaphatná már Gülserent , de ebben a felállásban mint tudjuk ez lehetetlen .
Hazal megint nem bír magával kavar valami problémát .
malvinkicska 2016 jún. 06. - 18:04:54
(706/2695)
A mai részben az áll rendõrök vissza szerezték Özkan pénzét, még az a jó Dzsandan, nem vette el oda adta takarékba. Aztán megérkezett Nuráj aki hívogatta Özkant,és ráadásuk várandós, ha ezt megtudja D vajon mi lesz. A mai rész nem volt olyan , mint máskor, sokat voltak színen Kerimanék és ennyi sok õbelõle, legalább is nekem. Cihan gyûrût adott búcsúzóul Gülnek. Az biztos Hazal mûve az irkálás Cansuról, mert õ képes mindenkit lejáratni, Dilara szeretné egybe a családot de nem igen lesz belõle semmi. Cansu mit fog csinálni ha Gül elköltözik, nagyon meg fogja viselni.
7/10
napraforgó 2016 jún. 06. - 17:59:09 7/10
(705/2695)
Kerimánt jól csõbe húzták Dzsandan emberei, visszaadta a pénzt. A zsiványok még a retiküljében lévõ kisebb összeget is elvitték az utolsó petákig. Így jár az, aki készpénzt hurcibál magával, meg otthon dugdossa. Megérkezett Nuraj, Özkán terhes barátnõje és persze õ is Kerimánt ugráltatja. Az meg boldogan tájékoztatja a nõt Özkán féltett titkairól.
Özkán most már akár le is mondhat Dzsanszuról, hisz pillanatokon belül megszületik a második gyereke, nosza, nevelgesse azt, akármelyik menyasszonyával. Haha.
Õk legalább kis mulatságot hoznak a történetbe, mert Gülszeren már megint búval b.szott, már unalamas a folyton savanyú képét nézni. Derjáék alg gyõzik vígasztalni.
Nem tudom, hogy ezt az elmegyek Izmírbe-vonalat azért találták ki a forgatókönyvírók, mert a két fõszereplõ haragszomrádot játszott? Aztán ez sem lesz elég, végleg kiiktatják a nõt. Valahogy nem illik Gülszeren jelleméhez, a nagybetûs ANYÁ-hoz, hogy egyik percrõl a másikra mindkét lányáról lemond, az édesrõl, meg a neveltrõl is. Ja, mert nem tud egy városban élni azzal a halvérû Dzsihánnal.
A család a nyaralásról beszél a vacsoránál, hová is menjenek? Naná, hogy valahová külföldre. És? Már nem kell a Hazal külföldre viteléhez a szülõi engedély Gülszerentõl, vagy Özkántól? Mert jog szerint még mindig õk a szülei. Akkorra tengerpartja van Törökországnak,meg hegyei, meg minden, otthon nem tudnának nyaralnia 40 házuk és nyaralójuk valamelyikében?
malvinkicska 2016 jún. 06. - 07:55:17
(704/2695)
A Cihant alakító színészt már a második partner nõje is ott hagyta, nem kiván vele dolgozni, azt nem értem miért nem cserélik le mert azt lehet olvasni, ez a sorozat sikerét is befolyásolja, szerintem is . A pacák többet képzel magáról, mint amennyit valójában ér, egoista.
kikelet54 2016 jún. 05. - 22:38:20
(703/2695)
Nagyon egyet értek veled. A két fõszereplõre még csak véletlenül sem lehet ráfogni, hogy szerelmes párt alkotnak. Cihan néha ad egy homlok puszit, és ha véletlenül megölelik egymást, szinte vigyáznak, hogy alig érjenek össze.
Ez szerintem sokat ront a sorozaton, ami egyébként nem lenne annyira rossz, miért kellett õket összerakni, ha ennyire utálják egymást a való életbe. Cihan egyébként sem szimpatikus, valahogy olyan furcsa karakter. Nagyokat hallgat, néz ki a fejébõl, tûr-tûr, aztán hirtelen gondol egyet és kitör.

Nem tudom, hogy késõbb milyen lesz a fõszereplõk "szerelme", de ha egy kicsit megerõltetnék magukat, sokkal jobb, izgalmasabb lenne a történés.

Mondjuk egyébként sem vagyok odáig a török sorozatokért, de azért már láttam 1-2-t, ami tetszett, ezt is végig fogom nézni, mert kíváncsi vagyok mit kínlódik még össze Cihan és Gülseren.
Érsekvári 2016 jún. 05. - 15:22:46 Előzmény PMate01
(702/2695)
Abszolút ez a helyzet Cihannal , sõt a színésszel is ahogy írtad . Erkan Petekkaya nem egy szimpatikus fazon nekem legalábbis , bár ízlés dolga . A szinkronja Kõszegi Ákos sokat dob rajta , mert az eredeti hang nagyon fakó ehhez képest .
Dilarához karakterben jobban passzol nem is értem mit ácsingózik Gülserenért , egy fikarcnyi szerelemet , erotikát nem érzek közöttük . Más sorozatokban forr a képernyõ itt meg a nagy semmi kár , hogy pont ezt a pasit találták meg .
Az Ask Ve Ceza -ban Murat Yildirimmel az igen , ott aztán minden megvolt rendesen .
PMate01 2016 jún. 05. - 13:38:40
(701/2695)
Gülseren és Cihan közt a valóéletben is nagy a kalamajka, de inkább a nagy veszekedések mert nem bírják egymást elviselni.
Ne vegyétek sértésnek, de én Cihant alapvetõen egy beképzelt embernek tartom már csak az arcából ítélve is. Nem állhat messze a valóságtól. Tudom, hogy ez egy szerep, de ha megfigyelitek könnyedén és természetesen tudja eljátszani hogy ezt meg azt akarja magának ez az övé az van általában (elég sokszor) amit õ mond....
offtopic
ildimix 2016 jún. 05. - 10:52:22
(700/2695)
Én Gülszeren viselkedését nem tudom megérteni továbbra sem. Miért mondja, hogy mind2 lánya elhagyta hiszen Cansu vele akar élni de a per végéig nem mehet vissza hozzá? Cihant miért löki el magától pedig a férfi szerelmes belé?

Nekem Gül kezd lenni a legellenszenvesebb szereplõ az elején a sorozatnak kedveltem de mostmár egyre jobban nem.
syuzi 2016 jún. 04. - 16:01:47
(699/2695)
Sok boldogságot kívánok a Dilariát játszó színésznõnek és párjának:)

Nagyon jó volt a pénteki rész:)
malvinkicska 2016 jún. 04. - 15:36:49
(698/2695)
Dilara a tegnap este mondta ki a boldogító igent, párjának Ertan Sabannak, van kép fent a FB-on róla.
7/10
napraforgó 2016 jún. 04. - 07:32:30 7/10
(697/2695)
Dzsandan jól lemarja Özkánt, amiért az nem volt képes visszaszerezni Kerimántól a pénzét, azt mondja 100 embert dolgoztat az ügyén. Vajon egy menõ ügyvédnõ miért fektet ennyi pénzt és fõleg energiát egy csóró, börtöntöltelék alakba???? Mit érdekli õt, hogy Dzsanszu hol van elhelyezve, meg a nevében r, vagy l betû van-e? Én bizonyos vagyok benne, hogy õ az, aki az Özkánra nézve negatív videókat töröltette az embereivel (a felgyújtási akció), õ volt, aki a Rahmira nézve terhelõ feszítõvasat megszereztette és elküldte a rendõrségre. És biztos õ az, aki ráküldte az embereit Kerimánra, azok valószínûleg álrendõrök lehettek, így akarják kitudni, hová tette a pénzt. Kerimán vagy bevallja, vagy ha nem, kikutatják a lakását és nyilván megtalálják a mosógép mögött a falban is.
Nem is értem, miért nem tette Özkán is, meg Kerimán is bankba a pénzt? Kerimánnak ott volt a lakásra felvett hitele is, azt kapásból vissza kellett volna fizetnie, hogy legalább az ne ússzon el. Özkán meg, ahelyett, hogy "úszkált" a pénzben, tette volna bankba, hogy felmutathassa a bíróságon, mint megtakarítást, amibõl a lány eltartását, neveltetését fedezi. De így lehetõvé tette, hogy a nõvére kirabolja.
Gülszerent néha nem értem. Állandóan a 2 éves korában meghalt édesanyját siratja, meg járkál hozzá a temetõbe. 2 éves korból még nemigen vannak emlékek, nem is hiszem, hogy Gül emlékezne az anyjára. (Én legalábbis úgy vagyok vele, hogy azok hiányoznak nekem, akikhez emlékek fûznek, akiket egyáltalán ismertem.) Inkább csak a vágy volt benne, hogy valakit anyának szólítson, hogy valaki úgy szeresse, mint egy anya. Nagy pechje volt a mostohaanyjával, aki nem szerette, és olyan féltékeny volt egy kisgyerekre, hogy teljesen elidegenítette tõle az édesapját. Gondolom, az a mostohaanya nem lehetett nagyon okos, és fõleg nem egy nagy érzelmi inteligenciával rendelkezõ nõ. A nõk többsége szereti a kisgyerekeket és jól kijön velük, de van, aki a saját gyerekeinek akar csak jót és elmarja a más asszony gyerekét.
Dilara újra hangot ad a féltékenységének, Dzsanszut tiltaná Gülszerentõl, de a lány Dzsihántól kér engedélyt at ottalvásra. Ozant is egzecírozná a vacsorával és Ozan azt mondja, anya nem normális, baj van vele. Dzsihán rendreutasítjaés hazaküldi. Magunk közt szólva, Dilara tényleg nem komplett.
A testvérek aztán elmennek szórakozni (na mondjuk ezt se értem, Dzsanszu ne menjen el, mert másnap iskola, az azonos korú Hazal meg elmehet bulizni, pedig másnap õt is várja ugyanaz az iskola). Ozan beveti magát, mikor a húgát molesztálja két ifjonc, ezen Hazal baromira meghatódik. Az igaz, hogy Ozan valóban elõször tekintett úgy rá, mint a húgára (bár van egy olyan érzésem, hogy a társaságában lévõ akármelyik lányt is ugyanígy megvédte volna...)
Érsekvári 2016 jún. 03. - 18:54:29
(696/2695)
Dzsandan beolvas Özkannak nem képes visszaszerezni a pénzt amit Keriman most a mosógépbe eldugott . A lakását feldúlva találta azóta nem járt ott amióta Özkan keresgélte nála a pénzt .
Gülseren a mostoha anyjával beszél telefonon apja halála miatt , de a beszélgetés átmegy számonkérésbe és Gül újra sírva kiborul. Cansu amikor megtudja meghalt Güls apja , rögtön odaakar menni sokat jelentene neki , de Dilara tiltja , ürügyeket talál , hogy meggátolja a lányt ebben . Viszont Cansunak van esze és Cihannak telefonál aki elengedi az anyjához . A nõ arra az elhatározásra jut jobb ha elköltözik másik városba .
Hazal kicsi fejlõdésen megy át , értékelni tudja amit Ozan tett érte . Alper tisztázta Rahmit és ez neki is jól jött .
Most már csak a következõ részben derül ki a feljelentõ személye . Oszman terve nem sikerült Keriman nem hagyta magát átverni . Viszont lekapcsolták a rendõrök ez tényleg Dzsandan mûve lehet , mert Özkan egy tehetetlen alak .