7/10
napraforgó 2016 júl. 05. - 05:35:49 7/10
(875/2695)
Dilara elég neveletlenül viselkedett amikor az autószalonban --- ezen én is elcsodálkoztam. Dilara normál esetben annyira jólnevelt, kivárja egy beszélgetés végét, nem pofázik bele. Itt meg... Nem is tudom, kit nézett nullának, a potencionális vásárlót, vagy a fiát. A fiát talán nem, mert akkor minek ment oda? Nem ment volna utána, ha nem számítana neki. De milyen alapon néz semminek, senkinek egy harmadik embert? Ez nem egy bolhapiac, ez egy elegáns autószalon volt, talán nem egy luxus karótegória, de azért nem is egy ócska bolt. Az bztos, hogy nem érdekelte, hogy lejáratja a fiát a bolt vezetõje, tulajdonosa elõtt, még örült is volna, ha kirúgják.
A Dzsihánnal való találkozója is tök fölösleges volt, semmivel sem vitte elõre a történetet. A sznobságát már eddig is ismertük, itt is elõadta, hogy az õ fiának legalábbis a Yale-re kellene járnia, vagy Cambridge-be, mert egy isztambuli helyi egyetem az már smafu, nem számít a jobb körökben. Na mondjuk, õ és Dzsihán se a Yale-en találkoztak egymással 20 évvel korábban, úgy hiszem az is egy huszadrangú isztambuli fõiskola volt....
Dilara, amikor már kicsit kezdeném megsajnálni, vagy szimpatizálni vele, mindig csinál valamit, amitõl megint antipatikus lesz. Az ember azt mondja, hogy na, ezzel a hülye, sznob tyúkkal semmi közös nincs bennünk.
Érsekvári 2016 júl. 04. - 22:04:26
(874/2695)
Özkan- Keriman- Nuraj balhéja a szokásos pénz miatt nem csitul .
Dilara elég neveletlenül viselkedett amikor az autószalonba Ozkanhoz elment . Éppen üzletet bonyolított egy vevõvel , de Dilara belebeszélt , mintha olyan sürgõs lett volna . Kivan akadva amiért dolgozni akar a fiú , Cihan sokkal rugalmasabb természetes dolognak tartja az egyetem is megoldható lesz . Dilara a nagyzolós , jaj mit szólnak majd .
Ozan utcai verekedésbe keveredik és csak néz ki volt az öltönyös férfi az embereivel , aki közbelépett segített neki .
Keriman kiakar törni a nyomorból és azt eszeli ki Hazal zsarolásával visszajut a villába .
Meg is történik azon a címen , hogy õ fogja ápolni Hazalt , Dilara nehezen , de beleegyezik .
Aztán észreveszi nincs meg a fülbevalója . Kerimán és Hazal összeszólalkoznak és a vita hevében a telefon éppen a videóval leesik a földre Cansu lába elé , aki hallva a vitát a szobához megy . Ekkor meglátja Hazalt áll a lábán .
Összecsõdíti Dilarát az öreg Rahmit , neki esnek a lánynak aki megjelenik teljes valóságában . Keriman a fülbevalót kirántja amit mindenki meglát .
Cansu kivan miért tette ezt vele Hazal , Dilara hazug csalónak véli , Hazalt elzavarja a villából . Keriman is mehet vele hátra arc . Na most megkapták rendesen .
7/10
napraforgó 2016 júl. 04. - 18:16:55 7/10
(873/2695)
Dilara 1000 dollárt dugott Dzsan hordozójába, ezt Nuráj szerette volna megtartani. Kerimán és Özkán felváltva kapkodták ki a kezébõl, de végül csak nyert a pöttöm nõ, megszégyenítette Özkánt, aki megint elvonult sajnálni magát Engin mûhelyébe.
Dilara felkeresi Ozant az autószalonban és megpróbálja lebeszélni a munkáról. Még Dzsihánt is felhívja, hogy akadályozza meg, mert a fiuknak egy neves külföldi egyetemen kell tanulnia. Hja, és mit fog szólni hozzás a "Társaság"? De Dzsihán helyesli, hogy a fia a saját lábán próbál megállni, nem hajlandó engedni Dilnek. Amúgy Ozan londínerkedése ellen Dilinek sem volt kifogása anno, nem tudom, az autószalon miért rosszabb?
Ozan az apjához menne, de útközben összeszólalkozik két férfival, akik megverik. A lesben álló Harun és a testõrei mentik meg az összeveréstõl. Nekem nagyon gyanús, hogy ez a Harun és Ozan eléggé hasonlít egymásra (igaz, hogy csak színészek, de akkor is...világos haj, kék szemek...)
Eközben Alper megkapja az újabb DNS teszt eredményét is, amely szerint 0 az egyezés közte és Dilara között, vagyis nem testvérek. Oda a villa, az álom a gazdagságról.
Kerimán nem érzi jól magát a nyomorban, visszavágyik a jólétbe, ezért megzsarolja a videóval Hazalt és követeli, hogy intézze el, hogy visszamehessen. Hazal el is éri az anyjánál, aki pedig egy szakképzett nõvért szerzõdtetett mellé. Rahminak nem tetszik Ozan lépése sem, és Keriman visszatérése sem, ennek hangot is ad. Az asszony nagy hanggal érkezik meg, rögtön utasítgatni kezdi a cselédeket.
Dilara elmenni készül este, de nem találja a gyémánt fülbevalóit. Eközben Kerimán megint a videóval zsarolja Hazalt, aki fölpattan az ágyból és igyekszik megszerezni a telefonját. Az ajtót viszont elfelejtették bezárni, így az arra járó Dzsanszu meglátja, hogy tud járni. Rögtön az anyjáért kiált és a telefonnal kiszalad. Kerimán és Hazal utána. Az elõsietõ Dilara és Rahmi a videót látva megdöbbennek. Aztán észreveszik az ajtóban álló Hazalt is. Elõbb Dzsanszu esik neki, hogy hazudott és hagyta õt szenvedni, majd Rahmi kezdi szidni, hogy biztos kezdettõl tudott járni, csak megjátszotta a bénát. Végül még Dilara is meggyanúsítja, hogy Kerimánnal, sõt Gülszerennel tervezték ki az egészet, mindent õellene. Hazal hiába próbálja mondani, hogy csak rövid ideje érzi a lábát és csak azért titkolta, hogy foglalkozzon vele, szeresse õt. Ekkor a kisettenkedni akaró Kerimán zsebébõl kiesik a két fülbevaló, amit alighanem Hazal csempészett vissza, már csak a zsarolás miatt is. Rahmi rögtön lecsap és tolvaj, csaló bûnbandának nevezi õket, Dilara pedig szigorúan ráparancsol Hazalra, hogy szedje a holmiját és takarodjon a villából.

Nem panaszkodhatunk, ma is volt történés rendesen.
malvinkicska 2016 júl. 04. - 18:00:49
(872/2695)
A mai részben kiderült Hazal tud járni, becsapta a családot, különösen Cansunt akit nagyon mélyen érintett ez, mivel magát okolta a történtek miatt, az öregnek most sok mindenbe igaza volt ezek a megtestesült ördögök, ketten Kerimannal. Dilara felkereste Ozant nem tetszik neki, hogy ilyen helyen dolgozik, mert õ mindig nagyra vágyó volt azt szeretné, ha mindenki az õ kedvére tenne. Cihan jónak látja, mert így is lehet belõle akár nagy ember is, nem születnek az emberek gazdagnak. Az ami feltûnt, mikor Ozan utcai verekedésbe keveredett kipattant, a kocsiból Harun és megvédte, valahogy mintha köze lenne, Ozánhoz, mert a fiú is csak nézett, de nem mondtak egymásnak semmit, várom hogy jól gondolom e. Dilara most elküldi Hazalt, az vajon mit fog kezdeni, mikor a nagyravágyástól se lát se hall, Kerimannal megy vagy megint Gülserenhez.
7/10
napraforgó 2016 júl. 04. - 13:19:39 7/10
(871/2695)
A fõcímnél mindg Rahmit mutogatják, amikor Törköly Levente nevét mondják, ezért gondoltam.
Érsekvári 2016 júl. 04. - 13:00:49
(870/2695)
Törköly Levente hangja - Jildrim ügyvédé
Beregi Péter hangja - Rahmié
7/10
napraforgó 2016 júl. 04. - 05:02:29 7/10
(869/2695)
Nekem kicsit zavaros Özkán 20 évvel ezelõtti adóügye, illetõleg hogy lett volna akármilyen vendéglátóegysége, étterme, bárja, vagy, akármi, amit akkor üzemeltetett. Amikor Gülszeren a megismerkedésükrõl beszélt, azt mondta nem volt semmijük, talán még ágyuk sem. De akkor szó sem volt étteremrõl. Mert ha az lett volna, a nõ biztos ott dolgozott volna látástól vakulásig. Aztán arról is mesélt Gül, hogy Özkán keresetébõl nem tudtak megélni, hát õ is állást vállalt. Ez mibõl is állt, azt sem mondták. De ha lett volna étterem, logikus, hogy inkább ott dolgozott volna, mint máshol. Özkán adósságairól is volt szó, de hogy azok mibõl is eredtek, hogy keletkeztek, arról soha... Csak arról, hogy lelépett Németországba. De még az is zavaros volt, hisz eleinte azt mondták 12 éve ment el, de 10 éve már nem jelentkezett. Aztán késõbb már mindenütt csak a 10 év szerepelt, 10 éve ment el és soha nem is jelentkezett...
Nos, én sem emlékszem mindig mindenre pontosan, na de hogy a forgatókönyvírók, a dramaturg, meg a rendezõ sem????
7/10
napraforgó 2016 júl. 04. - 04:49:37 7/10
(868/2695)
Szia Suxel!
Rahmi szinkronhangja Törköly Levente, Dzsandanét sajna nem tudom, õ nem szerepel a fõcímben, vagy én nem figyeltem oda, amikor õt mutatnák. Amúgy Harunét sem tudom... Te igen?
offtopic
ildimix 2016 júl. 03. - 23:08:08
(867/2695)
természetesen Öskanra gondoltam amikor írtam, hogy nem maradt pénze.

1 kicsit összekevertem a neveket már késõ van megyek is aludni.
offtopic
ildimix 2016 júl. 03. - 23:05:25
(866/2695)
Nagyon jók voltak a heti részek. Most volt idõm megnézni a részeket. Ozant sajnálom, hogy tönkrement anyagilag. Kerimanék jót élõsködtek a villába. Ozant is sajnálom, hogy nem jön ki az apjával. Hazal már jár Keriman már az elsõ percben rájött. Remélem mostmár hamarosan lebukik.

Várom a jövõheti részeket.
9/10
suxel 2016 júl. 03. - 22:46:35 9/10
(865/2695)
Dzsandannak ki a szikronhangja? Meg tudjátok ezt nekem mondani? Nekem Majsai Nyilas Tünde vagy Balsai Móni a tippem, de nem vennék rá mérget.

Most nézem a 12. bölümöt, és olvasom vissza folyamatosan a fórumot, és láttam, hogy Rahmi papa szinkronhangját kérdezte egyikõtök. Addig még nem jutottam el, hogy jött e rá válasz, mert csak apránként haladok részarányosan, de õt Beregi Péter szólaltatja meg. Nem is olyan régen hallottam a Gran Hotelben Ayala nyomozó hangjaként.
8/10
gabus53 2016 júl. 03. - 21:58:03 8/10 Előzmény sage
(864/2695)
Szia Sage!
Erre gondoltam.
Érsekvári 2016 júl. 01. - 22:46:00
(863/2695)
Nagy a káosz Cihant támadják minden oldalról Harunék . Az öreg Rahmi újabb adósságot halmoz fel ás Harun kisegíti , de ez nem szívjóság tõle . Még nem jutott Cihanig a hír itt van Harun , de hamarosan biztos megtudja .Keriman borzalom mit mûvelt , éppen ideje , hogy vissza cuccoljanak a lakásukba , de õk maradnának csak Özkan sürgeti õket . Dilara egyre idegesebb Ozan miatt , de Cihan nem foglalkozik a témával más foglalkoztatja most .
Cihan számláit az adóhatóság vizsgálja ilyen idegesnek õt sem láttuk még . Gülserent is lerázta amikor telefonált neki .
Jó beszólása volt Enginnek amikor Özkan közölte vele megtalálta a telefonját a kocsmába hagyta .
Mindjárt gondoltam nem a dzsámiba válaszolta Engin .
7/10
napraforgó 2016 júl. 01. - 19:25:33 7/10
(862/2695)
Harun és Dzsandan zsák, meg a foltja, vagy, ahogy te szoktad mondani, ecetes kanna és a dugója. Azért láttuk korábban, hogy Dzsandan már régen is adta az aljasnál aljasabb ötleteket Dilarának, hogyan tegye tönkre Gülszerent, a jóhírét, egzisztenciáját, mindenét. Szóval egyedül is elég gonosz volt, de Harunnal verhetetlen párost alkotnak.
Persze így izgalmasabb a történet és legalább van egy egyértelmûen "rossz ember". Mert az eddigi szereplõkben, még a "jókban" is találtunk hibákat és a kevésbé szimpatikusabbak is csináltak néha jót. Rahmit pl. nem szeretem, de azért amikor Hazal után ment és próbálta kiszabadítani annak a Teomannak a karmai közül, az rendes volt. Pech, hogy a fiú meghalt.
malvinkicska 2016 júl. 01. - 19:13:27
(861/2695)
Köszönöm szépen örülök más sem szereti az ilyen csúszó, mászó férgeket, mint Harun, nem beszélve ördögi tervéhez felhasználja Dzsandant is ez sem szép dolog, utána meg teszi a szépet, neki az öreget is behálózta.
sage 2016 júl. 01. - 19:05:35
(860/2695)
Megtört szívek 2014 35 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_35_Bolum_HunDub_Sage

Csak ennyi helyen vágtak ki jeleneteket!
http://kepfeltoltes.hu/160701/Megt_rt_sz_vek_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
7/10
napraforgó 2016 júl. 01. - 18:51:00 7/10
(859/2695)
Teljesen egyetértek veled, ami Harunék aljas, hátbatámadós módszereit illetik. Nem egyenes ember, az ilyet én se szeretem. Még az is jobb, ha nézeteltérés esetén egymásnak ugrik két kakas. Akárhogyis, de szemtõl-szembe, és ne a hátadba szúrják a kést.
Dilarát egészen megsajnáltam, mostanában rájár a rúd. A Kerimán-Nuráj kettõs szinte megszállta a villát, ahogy õk ott viselkedtek, kiszolgáltatták magukat, mintha egy szállodában lettek volna. (Habár normális ember ott se tesz ilyet). Azt hiszem, most senki nem bánta Özkán feltûnését, lelkesen segítettek összepakolni, hogy távozhasson a két nõvel.
Szerintem Dilara szereti mindhárom gyerekét, a maga módján. Õ nem az a fajta, aki nagyon ki tudná mutatni a szeretetét. Valahogy mindig azzal a gyerekkel törõdik, aki a legjobban rászorul, meg aki nincs a szeme elõtt. Amikor Hazalt érte baleset a taxival, akkor odarohant (más kérdés, hogy csak toporgott, nem csinált semmit, de azért ott volt). Most is a maga módján akar gondoskodni a lányról, gyógytorna, nõvér, külföldi klinika... Dzsanszu után is elment, amikor az elköltözött hazulról, most ugyanígy Ozan után megy, próbálja elõkeríteni, visszaédesgetni.
Dzsihán nagyon ideges lett a gazdasági rendõrségtõl, egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy talán találhatnak valamit, talán nem volt tiszta minden üzlete. Bár én õt egyenes embernek ismertem meg, de hát akármelyik embere, vezetõje a háta mögött is csinálhatott akármit... Ezt majd meglátjuk.
Rahmi gyenge jellem, most is nagyban játszik, holott tudja jól, hogy Dzsihán tartani szokta a szavát, most nem fogja rendezni az adósságát. És az öreg többszázezres cehhet csinált egy éjszaka alatt!
Yildrim most Derjának is próbál segíteni, habár Dzsihán dolgaival eléggé elfoglalt lehet.
malvinkicska 2016 júl. 01. - 18:05:19
(858/2695)
A mai részben végre elköltöztek Kerimannék, amit követtek valóban nagyon utolsó módon viselkedtek, igaza volt Dilaranak a szegénység nem szégyen de ez a két nõ amit csinált a villában az valami borzalom. Az úgy tünik, mintha D jobban szeretné Ozánt, mint a lányokat még elment megkeresni, tõle ez szokatlan helyzet. Az ilyen alatomos szemét hátból támadó férgeket, mint Harun nem csipem, mert ha nekem bajom van valakivel vállalom, nem így mint õ, most Cihanra küldte a cégét jól vizsgálják ki, szóval ez nem tisztességes szerintem.
Nagyon várom Napraforgó véleményét, mert õ egy egy járatos, jól lát dolgokat, fórumozó, gondolom nem veszed tõlem ezt rossz néven, mert én ezt egy komoly dolognak tartom.
A másik annyi mindent beletettek már ebben a történetben várom mikor lesz valakinek köröm vagy egyébb mütétje, csak hogy hosszabb legyen a sorozat.
7/10
napraforgó 2016 júl. 01. - 07:04:54 7/10
(857/2695)
Dzsihán és csapata gondterhelten tanácskoztak, a pályázat elvesztése komoly anyagi csapás számukra (ez vicces, ha állítólag akkora vagyona van, pl. egy rakás ingatlana, nem csak a villa, hanem szállodák és éttermek is...)
Dzsanszu némileg észheztért, elmegy Gül új munkahelyére és szó nélkül összeölelkeznek. Gülszeren persze boldog és azonnal megbocsát. Én úgy érzem, azért maradtak még Dzsanszuban kételyek, de valahol szertne hinni Gülnek.
Kerimán nagy franc, mindenbe belepofázik, ami a villában történik. Falaz Hazalnak, de titokban felvételt csinál a telefonjával arról, hogy járkál.
Ami érdekes, most Dilara keresi fel Dzsihánt az irodájában azzal, hogy válni akar, és a férfi ne is jöjjön többet haza. nem is értem, miért mondott le hirtelen a férjérõl????
Alper hanyagolja a "munkát", majd fel is mond Harunnál. A pasi csak röhög rajta a háta mögött. Alper ügyét jó drágán elvállalja egy ügyvéd és biztosítja a gyõzelemrõl.
Harun Rahmit akarja csapdába csalni, játékbarlangot nyit, amelyre futárral küld meghívót az öregnek, aki nagyon vívódik, de aztán csak elgyengül és elmegy a klubba.
Dzsanszu és Ozan tartják a kapcsolataot, Ozan egy diákközösségbe költözött, munkát vállalt, de kéri a húgát, ne mondja el az anyjának, hol lakik mit csinál.
Kerimán szertné visszacsempészni a fülbevalókat Dil szobájába, de azt zárva találja (Emine figyelmeztette Dilt, hogy Kerimán mászkál és benyit minden szobába, kutakodik, stb.) Ker ekkor Hazalt kéri meg, tegye õ vissza, de a gonosz kis csaj be akarja árulni és az anyja után kiáltozik. Ker ekkor elõkapja a telóját és megmutatja a felvételt Hazal sétálásáról. A lány megijed és rögtön visszakozik, Kerimán meg a fejét bökdösi, ne próbálja õt átverni, mert póruljár.
Érsekvári 2016 jún. 30. - 22:05:54
(856/2695)
Malvinkám jókat nevettem , tetszett Alperrõl meg a többiekrõl alkotott véleményed , hát igen valóban ez van .
Keriman azért mégsem maradt alul Hazallal szemben , elvégre mégiscsak õ a mestere . Most a felvétel miatt a a tenyerébõl eszik a lány nehogy elmondja a nénikéje . A fülbevalón elcsodálkoztam , hogy visszaakarta adni Keriman , mert Dilara rögtön rá gondolna ha nincs meg . Már zárja a szobája ajtaját úgyis , mert a személyzetnek is feltûnt Keriman portyázása a szobákban .
Cihant sorban érik a kudarcok , rádöbbent elvitte más az eddigi sikeres üzletüket . Dilara pedig bejelentette válni akar .
Harun Cihan után az apjának is csapdát állít , aminek Rahmi nem tud ellenállni és bele is sétál .
Cansu elmegy Gülserenhez akinek új munkahelye van és bocsánatot kér tõle .