PMate01 2016 máj. 25. - 21:36:05
(635/2695)
De van ám a TV2-nek facebook oldala is akár a komment szekciót is teleírhatnánk. https://www.facebook.com/tv2hun/?fref=ts https://www.facebook.com/tv2hun/?fref=ts Frappáns kis üzenetekkel.
sage 2016 máj. 25. - 21:24:04
(634/2695)
Megtört szívek 2014 26 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_26_Bolum_HunDub_Sage
Érsekvári 2016 máj. 25. - 20:46:29
(633/2695)
Zajlanak az események . Oszman szállítja az anyagot Dzsandannak így a nõ napra készen tud mindenrõl ami a villában zajlik .
A lányok megtudták a per miatt meg kell történnie a cserének. Dszanszu rosszul viseli a hírt , de beletörõdik tudja elkerülhetetlen . Hazal elõször hallani sem akar róla , de kénytelen megtenni . Dilarának százszor is beolvas , aztán amikor Gülserennél van már szerencsétlen nõnek leordítja a fejét mindenért Õt okolja , hogy elszúrta neki az egész életét .
Özkan amikor meghallja Dzsihanék revansra készülnek kissé elbizonytalanodik , ráadásul saját nõvére is a videóval zsarolja . Most vagy fizet neki vagy aljas módszerekhez fog folyamodni .
A két anya búcsúzása az édes lányától nagy különbség . A lányok ragaszkodása is ég és föld az édesanyjukhoz .
Amilyen az anya , olyan a lánya .
PMate01 2016 máj. 25. - 20:12:04
(632/2695)
:) Emberek nagyon nagy fejlemények vannak ám! :)
Én komolyan gondoltam a hosszabb részeket, és azt hiszem sikerült is tennem érte /egy csöppet/ a következõ választ kaptam:
„Tisztelt Levélíró, Kedves Nézõnk!

Köszönjük levelét, amelyet közönségszolgálatunkra küldött.
Köszönjük, hogy elmondta véleményét, hiszen ez fontos visszajelzés
számunkra. Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy levelét továbbítottuk az illetékeseknek.
Köszönjük megkeresését.

Üdvözlettel:
TV2 Közönségszolgálat”
PMate01 2016 máj. 25. - 19:36:30
(631/2695)
Éreztem én (szerintem mindenki) hogy Cansunak ott kellett volna lennie na de Cihan jól megoldotta, hogy ne legyen traumája. :( Elég nagy lány már szerintem nekem ez olyan ostoba szappanopera lépés volt, de ezt a kis dolgot azért elnézem . :)
malvinkicska 2016 máj. 25. - 18:39:16 Előzmény Érsekvári
(630/2695)
Hazal amit követett a mai részben az már tûrhetetle, gyaláza azt aki felnevelte. A másik olyan nagy baromságot mondott, az anyja hibás ezért a helyzetért, mert nem ismerte fel a kórházban, mikor egybõl õt adták Gülserenek, akkor legalább olyan hibás Dilara is. Az biztos ez a lány elmebeteg, ezt gyógyítani kellene, mert ennek a nagyra vágyás az agyára ment. A minden napokban is különleges lehet, mivel fiatalon ennyire tudja hozni az utálatost, igaz a szemébõl süt düh, az sok mindent elárul, nem semmiért találtak ott reá ezzel a szereppel. A másik Cansu teljesen más az azért borult ki amiért vissza kell menni, szóval érdekes dolgok ezek. Cihan miért hagyja magát annak a hülye Özkannak, hogy ócsárolja, tenni kellene ellene és hiszem õ tudna is.
beresne 2016 máj. 25. - 18:10:59
(629/2695)
Szia Mankos,már több hozzászólásodat olvastam a Port.hu.Szeretném megkérdezni,hogy mint a török filmek "fanja",nézed a Megtört szívek címû sorozatot a most futó török részekkel egy idõben?Én a török részek hétfõi adása után a youtube-n nézem török nyelven.A nyelvet nem ismerem de érdekelne maga a történet.Kérlek ha tudsz írjál.Köszönöm Marika
7/10
napraforgó 2016 máj. 25. - 17:52:06 7/10
(628/2695)
Nem értem ezt a bénáskodást a perrel. Miért nem lép be Gülszeren is a perbe? Akár Dzsihánék mellett, akár harmadik félként, õ is magának követelhetné Dzsanszut. Sõt egy perben rendezni lehetne mindkét lány jogállását, ki hol legyen, kinek ki a felügyeletet gyakorló szülõje. Hárman csak kigolyóznák Özkánt. Dilara és Dzsihán nagyobb összeggel megtámogathatná Gülszerent és Dzsanszut, a kislány is nyilatkozna, hogy az anyjával akra maradni, az apját nem szereti, fél tõle, stb, biztos nem ítélnék annak a vadbaromnak.
Csakhát Dilara olyan féltékeny Gülszerenre, ebbe biztos nem menne bel. Sõt, akkor inkább veszni hagyná Dzsanszut, meg akár Hazalt is.
PMate01 2016 máj. 25. - 17:34:43
(627/2695)
Hát ez a Hazal.... Nem is tudom milyen, de egy biztos: van pár ilyen ember az ismerõsi körömben - épp amikor kezdenéd megkedvelni, mindig csinál valamit ami kihúzza a gyufát, vagy még meg is utálod!
7/10
napraforgó 2016 máj. 25. - 07:16:14 7/10
(626/2695)
Kerimánt és Oszmánt valójában egy bordából szõtték. Vagyis mindkét ember szeret kihasználni másokat.
Nekik korábban volt valamiféle kapcsolatuk, de akkor nyilván Kerimán volt az, aki arra "utazott", hogy Oszmán minél több pénzt költsön rá. Ezt Oszmán nem bocsátotta meg neki. A kapcsolatuk végetért, vagy megszakadt valahogy, és most, talán évek múlva Oszmán visszaédesgette magát, de azt is látni lehet, hogy visszavágót akar. Elõször "nincs nála" a pénztárcája az étteremben, így Kerimánnak kell kifizetni mindent, amit összezabált. Majd késõbb nem jó a hitelkártyája, vagyis megint nem "tud" Kerimán mérhetetlen igényeinek eleget tenni. úgy gondolom, hogy még valami harmadik csapásra is készül, bár erõl nem ír az elõzetes...
Ahogy így elõre olvastam, Kerimánt érik még meglepetések.... Visszasírná õ még a Gülszeren idõszakot!
offtopic
ildimix 2016 máj. 25. - 06:50:01
(625/2695)
Öskan ügyvédje megéri a pénzét valjuk be az elsõ tárgyalásról gyöztesen került ki. Cihan ügyvédjének igaza van nem neki való ez az ügy 1 erre szakosodott ügyvédet kellene alkalmazni.

Én csalódtam a kertészben nem gondoltam volna, hogy az ügyvédnõnek kémkedik.

A tegnapi rész nagyon fordulatos izgalmas volt várom a folytatást.
7/10
napraforgó 2016 máj. 25. - 05:16:03 7/10
(624/2695)
"bemutatnák Özkán örjöngését a bíróságon" ---- bocsánat a fogalmazásért. Rossz a szórend, Özkán természetesen nem a bíróságon örjöngött, ott csak bemutatni kellene a maga felgyújtásával fenyegetõzõ örjöngõ Özkán videóját. Túl gyors volt a fogalmazás, még az epizód hatása alatt.
kikelet54 2016 máj. 24. - 21:11:38
(623/2695)
Ebbõl a sorozatból ez a rész volt az, amikor úgy istenigazából "ment" a sorozat. Elmaradtak a török sorozatokra oly jellemzõ megyek az utcán mélán, vagy bámulok magam elé szótlanul percekig. Le is kötött az utolsó percig.

Azt én sem értem, hogy Cihan mi a fenének nem védekezik, azt a hülye Dilarát már rég ki kellett volna osztania a sok rágalom miatt. Ha magáért nem is, de Gülserenért igazán megtehetné, ha már annyira szereti. Habár igen érdekes ez a szerelem.

Szerintem az Özkánról készült videó napvilágra fog kerülni, Kerimán jó pénzért eladja.

Arra kíváncsi leszek, hogy mi történik, ha minden visszaáll az eredeti felállásba. Szerintem a két lány idegbajt kap, fõleg Hazal, mert Consu van olyan intelligens, hogy felfogja a helyzet komolyságát.
7/10
napraforgó 2016 máj. 24. - 19:41:10 7/10
(622/2695)
Sajnos a sorozat elején nem figyeltem, hogy milyen idõjárás volt épp akkor, milyen ruhákban jártak az emberek. Késõbb azt, hogy tél van, jól lehetett észlelni, kabát, bokacsizma, kis hóesés, majd tavaszodott, a fiatalokon már csak bõrdzseki. Mostanra meg már nyár eleje lehet, csak szoknya-blúzban járkál Gülszeren és a többiek is könnyedén vannak öltözve. Gyanítom, hogy kb. õsztõl tavaszig játszódik a történet ezidáig. Ozan már betöltötte a 18-at, viszont a két lányról nem hallottuk, hogy szülinapjuk lett volna. Mondjuk itt másnak sincs soha szülinapja, nem tudom, a törökök talán nem is ünneplik? Névnapjuk biztos nincs, ez a szokás a katolikus szentek ünnepeibõl nõtt ki, az rájuk nem jellemzõ.
Nekem hiányzik egy jó kis ünneplés, kíváncsi vagyok, a két lányt ki mivel lepné meg. Kellene már egy kis megbékélésa sok ellenségeskedés közben.
Érsekvári 2016 máj. 24. - 18:52:02
(621/2695)
Hú ez baromi jó volt ! Végre tárgyalás , bár Dzsihanék alul maradtak , de nincs még vége .
Sajnáltam nagyon , hogy Dzsanszu nem ért oda idõben . Dzsandan alaposan felkészült és bedobott mindent nem kímélte az ellenfelet . Ez a nõ egy véreb módjára " harcol " és még élvezi is . Gülseren egyedül izgulja végig . Yildrim most azt tanácsolja állítsák vissza az eredeti állapotokat és a lányok kerüljenek vissza a családjukhoz mint régen és Dzsihan költözzön vissza a villába . A lányok még nem tudnak errõl , ettõl kifognak akadni újra . Gülseren szomorúan , de tudomásul veszi a lányok érdeke az elsõ szempont . Dzsihan totál kikészült így még nem láttuk ennyire kiborulva.
Amíg Dzsihanék összetörtek addig Özkan az ügyvédnõvel és a haverjával ünnepel már , de lehet túl korai ez . Remélem Özkan hibázik és elkövet megint valami balhét ami meghiúsítja az esélyét .
Keriman videója sokat érhet még , majd meglátjuk mi lesz ebbõl .
Oszman kiderült Keriman pénzére ácsingózik , szemét egy pasas .
Alper megszerezte Dilara DNS -t amíg nem volt a villába . Rettenetes ellenszenves ez az Alper - Szolmaz páros is .
Kezd izgalmas lenni .
7/10
napraforgó 2016 máj. 24. - 18:13:46 7/10
(620/2695)
Izgalmas volt a tárgyalás, Dcsandan jól felkészült, a Gürpinár családnak csaknem az összes hibáját felsorakoztatta és megfelelõ sorrendben tálalta. (a nagypapi disznóságait még elõ se vette). Özkánt meg fényezte rendesen. Yildrim hiába emlegette a börtönviselt múltját, az alig esett latba.
Nem értem Dzsihánt, miért nem engedte Dzsanszut a tárgyalásra, miért nem õ vitte magával?
Dilara már annyiszor megvádolta, hogy Gülszeren a kitartottja, vajon ezt miért nem cáfolja meg soha? Nem kellene önérzeteskedni, hogy ezek a vádak olyan méltatlanok, hogy nem is reagálok rá. Nyugodtan megmondhatná, hogy nem, nem a szeretõm, de valóban szerelmes vagyok belé és vele szeretnék élni. És nem, nem fogad el tõlem egy fillért sem, mindent a maga erejébõl ért el. És én nem engedem pocskondiázni.
De az a hülye Dzsihán csak összeszorítja a száját és nem mond semmit sem. Ezzel pedig pont azt a hitet erõsíti Dilarában, meg a rossz szellemében, Rahmiban, hogy igenis viszonyuk van és igenis a nõ a pasas pénzére utazik.
Szerncsére csak az elsõ tárgyalás volt, lehet még fordítani.

Pl. ha megszereznék Kerimántól a felvételt és bemutatnák Özkán örjöngését a bíróságon, mindjárt nem lenne annyira alkalmas egy lánygyerek nevelésére. És annak az álmenyasszonynak a kilétét is fel kellene deríteni. Korábban Yildrim ebben jó volt. Ha bebizonyítanák, hogy ez is csak hazugság, mindjárt jobban állna az ügyük.
malvinkicska 2016 máj. 24. - 18:06:09
(619/2695)
A sorozat nem unalmas, mindig van benne új és új dolgok, most Dzsandan beszéde a bíróságon sikeresebb volt, mit a Yldirinné, most aztán megint el kell játszani a szeretõ családot ha azt akarják Özkan ne kapja meg Cansut. Cihan vissza költözik Dilarához, a két lány mindenki az eredet helyére, ezt megtudja Hazal biztos kiveri a dilit. Ozan is nagyon meg van lepõdve a történteken. A kertész egy mocsok még Kerimant, is beakarja csapni a múltbeli sérelméért. Cihant még ilyen tétovának nem láttam teljesen összetört, a kislány a másik Gülseren miatt, õ eddig mindig tudta a következõ lépést de most nem. a mit mondott neki Y az butaságnak tartja, ott biztosan mások a család jogi törvények, hogy ennyire ragaszkodnak apa anya együtt léthez, ha jól gondolom, majd látjuk mi lesz belõle.
7/10
napraforgó 2016 máj. 24. - 08:58:26 7/10
(618/2695)
Oké, vegyenek meg török sorozatokat. IS. Mert nem a mennyiség, hanem a minõség számít.
Úgy tûnik, mostanában csupa gyenge mexikói sorozatot vettek meg, én már nem is nézem õket.
Igen, az egyhelyben toporgástól, a semmire sem jutástól idegbajt kapok.
Az a pár török, amiket nézek, valóban jobb. De talán mégsem minden, ami török. Azért itt is voltak kevésbé érdekesek.

Korábban láttunk néhány igazán kíváló koreai sorozatot, pl. A palota ékkövét, vagy a Silla királyság ékkövét. (Ez az ékkõ mánia csak a fordítók ötlete). Az elsõ sorozat egy szakácsnõbõl orvosnõvé fejõdõ lányról szól, aki nagy tekintélyre tett szert a király orvosaként, a második pedig egy távoli helyen nevelkedett eltitkolt hercegnõ királynõvé válásáról, miközben sok kalandon ment át. Mindkettõ nagyon különleges volt. Mellettük kevésbé érdekes koreai sorozatok is voltak, mint ahogy a mexikóiak közözött is igen sok a felejthetõ.

Attól, hogy az emberek egy része délutánonként lrózsaszin filmeket, imonádé sorozatokat néz, azoknak nem kell ócskának, mosléknak lenni.
Mondjuk, akik megveszik õket, talán meg is nézhetnék õket!!! mielõtt pénzt adnak érte.
offtopic
ildimix 2016 máj. 24. - 08:03:35
(617/2695)
Én is elolvasom az elõzetes részek tartalmát. A török sorozatokat azért szeretem mert pörögnek az események és nem állnak 1helyben, mint a mexikói sorozatoknál.

Remélem minél több török sorozatot megvesznek a magyar csatornák és leadják õket egyben egészben.

Várom a mai részt.
7/10
napraforgó 2016 máj. 24. - 07:15:10 7/10
(616/2695)
Én elolvasom elõre a megjelent tartalomismertetõket, hát bizony Hazalnál most sem fog sokáig tartani a megbánás. Kíváncsi vagyok, hogy egy ilyen helyzetbe került fiatalnak mi kell, mennyi kell, hogy jó útra térjen? A nagyapa sem tûnik el a süllyesztõben, még õneki is lesz pár dobása, úgyhogy izgalom garantálva.