7/10
offtopic
napraforgó 2016 máj. 19. - 18:20:44 7/10
(575/2695)
Off
Köszi. Ha ezek a bölümök is legalább 2 órásak, akkor nyilván lesz belõle 40-50 rész. Próbáltam keresni a neten, de nem találtam róla információt, a port.hu sem írja és még az új TV-mûsoromban sem találom.
Elég furcsa szokás, mostanában csak bejelentik, hogy új sorozat kezdõdik, de hogy hány részes lesz, azt el nem árulnák.
malvinkicska 2016 máj. 19. - 18:09:08
(574/2695)
A Wikin 21 bölüm van nem hosszú, de mivel én a FB-n néztem ott nem vagdalták, így nem tudom, butaságokat nem akarok írni, mert állítólag, mikor elkezdték adni, már jelezték nagyon megvágták, biztosan úgy van mivel sokan eredeti nyelven néznek sorozatokat.
7/10
napraforgó 2016 máj. 19. - 18:06:35 7/10
(573/2695)
Szörnyen gonosz ez a Rahmi, ahogy zsarolja Hazalt. A lány kispályás az öreghez képest, holott láttunk már tõle is pár csúnya dolgot. Persze Hazal is buta volt, ha elment volna az apjához és elmondta volna neki, Dzsihán biztos segített volna, leállítja az öreget. Dzsihán már úgyis tudja, hogy Hazal gyújtotta föl az istállót (csak Dilara és Ozan nem), tehát még csak nem is kockáztatott volna semmit.
Kerimán megint adja a mûsort, Oszmánnal is - neki nem jó akármilyen táska, csak eredeti - aztán meg amit Gülszerenék boltjában mûvel... Nezáket meg a tésztás táél mögé bújik, nehogy Kerimán kiszúrja õt.
Vajon miért Gyûltek össze Dzihán és Dilara az ügyvédeikkel? Dzsandan is magához rendelte Özkánt, itt valami történt. És most izgulhatunk holnapig, hogy valami kiderüljön.
7/10
napraforgó 2016 máj. 19. - 17:41:12 7/10
(572/2695)
Mit írhatott be Hazal Gülszeren telefonjába? A szöveget aztán elküldte a saját mobiljára, majd késõbb Rahmijára. De mi volt az a szöveg, ami rossz színben tüntetné föl Gülszerent?
PMate01 2016 máj. 19. - 17:36:28
(571/2695)
Amit most csinált Hazal az anyjával az nagyon durva és nem hogy szemét, BORZALMAS VOLT! Igaz Rahmi fenyegetése alatt állt. Nos ez megmutatja elég keményen a tetteink következményét, mert ugye ha nem viselkedik így Hazal nem lett volna mivel zsarolni.
7/10
napraforgó 2016 máj. 19. - 16:42:53 7/10
(570/2695)
Valóban minden este lesz? Hány perces lesz egy epizód? És hány részes a sorozat?
malvinkicska 2016 máj. 19. - 16:38:11
(569/2695)
Azt kihagytam a Duna TV-n, lesz és Kivanc Tatlitug a fõszereplõ.
malvinkicska 2016 máj. 19. - 15:38:10
(568/2695)
FÓRUMTÁRSAK.
Azt olvastam a FB-n, hogy Szerelemben , háborúban a sorozat most junius 8-n kezdõdik 19,30 -as kezdéssel minden nap lesz, remélhetõleg, nem azt csinálják, mint mikor már egyszer elkezdték, igaz sokan láttuk már mert fordították, voltak olyan kedvesek.
7/10
napraforgó 2016 máj. 19. - 13:28:34 7/10
(567/2695)
Ha Özkán meghalt volna a tûzben, sokkal unalmasabbá vált volna sorozat. Valljuk be, hogy Kerimán és Özkán jelentenek kis színt a sorozatban. Na és néha még Rahmi.
Dzsihán a "hõs lovag", Gülszeren a szenvedõ áldozat szerepét alakítja, õk tulajdonképpen meglehetõsen egysikúak, nem lépnek ki a szerepkörükbõl. A kamasz szereplõk nagyon helyesek, de hát õk is elõre leosztott lapokkal játszanak. Dzsanszu a helyeske, édi-bédi, Hazal a gonosz kisördög, Ozan meg a forrófejû, helyét alig-alig találó ifjú.
Ha Özkán, meg a hülye húzásai nem hoznának egy kis színt a történetbe... unatkoznánk. Özkánnak vannak meglepõ dolgai. Pl. elõször megpróbálja visszaszerezni Gülszeren szerelmét, egy asszonyét, akit 10 éve nem is látott, nem is beszélt vele. Aztán meg háborút hirdet egy kamaszlányért, akit azelõtt sohasem látott, akihez a világon semmilyen emlék nem fûzi. Mert az a kevés emléke, ami a gyerekkel kapcsolatos, az Hazalhoz fûzné.
Akkor még Kerimán hozzáállása is jobban érthetõ, pénzt csinálni mindenbõl, minek az asszony, minek a gyerek, a pénzt adják inkább helyettük. De Özkán nem volt vevõ a tanácsaira, mint ahogy Gülszeren sem akarta a pénzt belekeverni az egészbe.

Amit én nem értek, hogy Dzsandan miért viseli ennyire a szívén Özkán ügyeit? A Kórház elleni kártérítési perhez nyilván anyagi érdekeltség fûzi, kiszakítaná a maga részét a kártérítésbõl. De a gyerekelhelyezési perben miért szaggatja magát annyira??? Lakást bérel egy agresszív börtöntölteléknek, menyasszonyt bérel neki, oktatgatja, próbálja nevelgetni (na nem sok sikerrel...). Az, hogy Yildrim az ellenfele, egy dolog, de Dzsihánnak is keresztbe tesz, nemcsak Dilarának. Nagyon kíváncsi vagyok, mi fog kisülni belõle.
offtopic
ildimix 2016 máj. 18. - 21:57:24
(566/2695)
Én hagytam volna Öszkánt elégni az utcán kár, hogy megmentették. Hazal már megint szemétkedett a személyzettel savanyú volt a narancslé csináljanak neki édeset. A nagyapát már nem tudja zsarolni a videóval most a nagyapa vágott vissza neki megmondja dilarának õ miatta sérült meg Cansu lova. Hazal szóhoz sem tudott jutni.

Jó lenne ha a debella elköltözne Kerimántól szerintem nem lesz jó munkaerõ Gülnél.

Szerintem a sorozat kb 100 magyar részbõl fog állni ha nem veszik meg a 2. évadot.

Várom a folytatást.
malvinkicska 2016 máj. 18. - 19:43:07
(565/2695)
Szia a 25-ös Bölüm felénél tart a történet,, Sok minden van írva csak vázoltam mert elég sokat foglalkoznak velük, ha nem is minden igaz de azért csak van valami benne , különben én sajnálom a színésznõt, mert õ ezt magalázásnak vette.
Érsekvári 2016 máj. 18. - 19:20:08
(564/2695)
Ma aztán kimenõ volt a diliházból , de mindenképpen Özkant és Hazalt be kéne utalni oda . Amit ma mûveltek elég lesz holnapig kipihenni . Részegnek még rosszabb ez a bolond és egy kerület figyelte a gyújtogatási mániáját .
Mindenesetre az nagyon jól tette Dzsihan nem engedte oda Dzsanszut , hiába követelte Özkan . Dzsandan leordítja a fejét , mert nem képes betartani a megbeszélteket .
Keriman kivan a macától , akinek éppen kapóra jön a felvétel Gülserennél , milyen munkaerõ lesz , lehet megeszi a hasznot ?
Hazalka megint alakított én Rahmi helyébe beleborítottam volna a vízbe . Nagyon klassz az a házikó szinte a lábuk a Boszporuszba ér. Apja utasítására két percre felhívja Gülserent , de csak ennyire méltatja .
Dzsandan új lakást kerít Özkannak és "jegyesének" a látszat kedvéért . Egyenlõre az anyagi rész nem úgy alakul ahogy elképzelte az ügyvédnõ , de ez egy fúria nem fogja annyiba hagyni . Na majd kiderül ki nevet a végén .
7/10
napraforgó 2016 máj. 18. - 18:56:28 7/10
(563/2695)
Özkán, ha lehet, még bolondabb, mint eddig. Mit mûvelt az étteremben? Aztán meg az utcán, a téren ordítozott, mint a sakál és végül csak felgyújtotta magát. Rendesek voltak a körülötte álló emberek, hogy rögtön eloltották. (Ö is jó színész, ahogy adja az erõszakos barmot...)
Csodálom, hogy Dzsandan nem állt el a képviseletétõl azonnal. Nagyon kellhet neki is az a kártérítés, a másik pert meg azért vállalta, hogy borsot törjön Yildrim orra alá, no meg hogy bosszantsa Dilarát is.
A Kerimánt alakító színésznõ nagyon jó, Kerimán jelenetei mindig szórakoztatóak. Özkánnal, Nezákettel való huzakodásai, aztán meg Oszmánnal való enyelgése.
Nezáket, a debella meg Gülszerenék boltjában kap állást, kíváncsi vagyok milyen munkaerõ lesz. Lehet, hogy csak zabálni akar.
Amúgy sem Derját, sem Gülszerent nem látom mostanában tésztát nyújtogatni, sütögetni, mindig az eladótérben vannak és csak felszolgálnak. Egy ekkora nagy bolthoz biztos több alkalmazott is kellene. Ott folyamatosan kell a tésztát összeállítani, tölteni, sütni, na és mosogatni jó sokat.
Oszmán meg nagyon be akart jutni a Gürpinár villába, nem véletlenül akar õ épp ott kertészkedni. Túlteng benne a munkakedv - éjszakai locsolás, hmm, hmm.
offtopic
ildimix 2016 máj. 18. - 18:45:14
(562/2695)
Malvin most olvastam el a fórumot a hétvégén nem voltam itthon. Köszi a szép verset amit az ünnepre írtál.

Jó, hogy leírtad az epizódban megjelent cikk tartalmát én nem szoktam epizódot olvasni.

Jól emlékszem az 1. évad 33 részbõl áll?
malvinkicska 2016 máj. 18. - 17:57:47
(561/2695)
Elég mozgalmas ami azt illeti itt mindig történik valami, Cihan kérdõre vonta G-t amiért nem szólt legények miatt akik szétverték, a boltot. aztán az az elmes Özkan fel akarta gyújtani magát de csak akarta az a baj. Hazal ahogy viselkedik most már egyre jobban nem bírja senki az valami borzalom amit csinál. Dzsandán is járatja a bolondját, és most elég kevés összegrõl eset szó.
7/10
napraforgó 2016 máj. 18. - 16:53:20 7/10
(560/2695)
Nézem, hogy a sorozatban szinte minden török férfi vastag láncot visel a nyakában. Özkán, Oszmán, sõt Rahmi is. Olyan, mint a kutyalánc, illetve láncos nyakörv.
Ki kéne kötni õket, fõleg Özkánt, amilyen ostoba vadállat. Szerencsére legalább Dzsihánnak nincs lánca.
Kíváncsi vagyok, mikor kezdõdnek már el azok a perek. De se Dzsihánék válópere nem halad, sem a kártérítési per, és még a gyermekelhelyezési pert se kezdték meg. Remélem nem egyszerre, ömlesztve fognak jönni.
offtopic
ildimix 2016 máj. 18. - 16:36:56
(559/2695)
Nagyon sajnáltam Cansut hogy a barátnõje anyja és a pincér az étterembe így megalázta az anyját. Gülserennek nem kellett volna elköltöznie a bérelt lakásból azzal nem old meg semmit, hogy állandóan makacskodik.

A film elején sokkal talpraesettebb volt és nem menekült el a problémák elõl. Vajon látni fogjuk még a talpraesett Gülserent?

Keriman jól megjárta beköltözött a lakásába az a börtöntöltelék nõ. Kíváncsi leszek meddig marad ott.

Hazal szemét módon bánik a személyzettel már mindenkinek elege van belõle.

Rakmi lebukott Ozan és Cansu apja elõtt rájöttek õ állt a videó mögött õ bérelte fel a lányt.

Jó továbbra is ez a sorozat várom a folytatást.
malvinkicska 2016 máj. 18. - 15:12:40
(558/2695)
Az Epizód21-es számában érdekes cikk jelent meg Gülseren és Cihan szinte gyûlölik egymást talán már perelik is egymást, mivel G azt mondja terrorba tartotta a forgatás alatt, mindenbe beleszólt Cihan, és ezért kilépett a sorozatból. Valamennyi alapja van, mert több helyen lehet olvasni, hogy nem bírták egymást.
Érsekvári 2016 máj. 17. - 23:25:37
(557/2695)
Hazal egy elmebeteg , Dilara nem fecsérel rá idõt túl macerás a lány , erre neki nincs ideje és különben is érzékeny kamasz ez a véleménye a viselkedésérõl .
Nem tudom elképzelni , hogy véletlen mûve amikor Oszmán pont Eminébe botlik a boltba és kertésznek adja ki magát . A nõ meg egybõl beajánlja , mert régi jó ismerõse aki ért a kerthez , na erre befizetek mi lesz ebbõl .
Az is lehetséges Kerimannal találták ki , hogy Dilara házába bejusson......csak fantáziálok így e kései órán .
Dzsandan megrendezi a nagy Özkan esküvõi fotót egy statiszta nõcskével aki az ara .
Tanult ebbõl Özkan , mert szintén egy olyan jelenetet adott elõ amibõl õ jött ki mint egy szuperman , csak az a bibi , hogy
Dzsanszu látta amikor lefizette a kaszkadõröket és így már tudja mekkora szemét egy apja van .
sage 2016 máj. 17. - 20:16:08
(556/2695)
Megtört szívek 2014 24 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_24_Bolum_HunDub_Sage