kikelet54 2016 máj. 23. - 21:44:11
(615/2695)
Nem csodálkozom, hogy Cihan nem bocsájtott meg az apjának, hát milyen apa az ilyen, aki így elbánik a lányával, az õ szórakozása miatt. Én be sem engedtem volna a villába, Cihan helyében.

Nem tudom, Hazal meddig lesz ilyen jó kislány, de úgy gondolom, hogy neki is nyitni kéne a többiek felé, mert amíg csak betart a családnak, biztos nem néznek rá jó szemmel. Neki is le kellene tenni valami jót az asztalra. Hogy ez az sms megbánás mennyire õszinte, és mennyi ideig tart, majd kiderül. Bár csak tanulna belõle.

Az az ominózus homlokpuszi. Tiszta röhej. Jó, a törökök biztos visszafogottabbak a szerelem terén, de azért ez már túlzás. Hogy engedték meg ezt nekik, bármennyire is utálják egymást az életben, nekik ez munka, minek vállalták el, ha ennyire nem bírják egymást.

Persze, csak találgatunk, mert ki tudja mi az igazság.
Érsekvári 2016 máj. 23. - 19:35:54
(614/2695)
Nem volt unalmas a mai rész az biztos , ráadásul mik ki nem derültek . Többek között Oszman felajánlotta szolgálatait Dzsandannak , hogy leadja a drótot ami a Dilara házban történik , persze némi zseton ellenében . A család elõtt tisztázta Hazal helyzetét Dzsihan és Rahmi eddig miket kavart , bajt csinált . A kórházba is magára hagyták egyedül , amikor hazatér Dilara kirakja a szûrét , elég nagy szószba került az öreg . Oszman persze minden szöveget felvett a mobilra ami a házban zajlott az újabb honorárium reményében . Így Rahmi egy lepukkant helyen húzza meg magát , de a fiát kéri menjen el hozzá . A találkozásuk felkavarja a régi emlékeket fájdalmakat és Dzsihan nem tud az apjának megbocsájtani a húga miatt , aki 20 évesen apjuk miatt dobta el az életét , meg az anyjukkal is rondán viselkedett . Az öreg a temetõbe megy Deniz sírjához és a pisztolyával öngyilkos akar lenni , de vajon lesz bátorsága hozzá , hogy megtegye ?
Dzsihan bevallja Gülserennek szereti , de csók az nincs csak homlokpuszi . Elég furcsa - de volt az ominózus cikkben erre magyarázat miért nem lesz -!!!
Özkanék nagyon próbálnak , hogy sikeres legyen a hazug színjátékuk , Alper és neje is bosszúra éhes .
Nezáket jól járt véglegesen maradhat a sütõdébe és kezd egész elviselhetõen kinézni , viselkedni .
Nagyon fordulatos rész volt .
7/10
napraforgó 2016 máj. 23. - 18:45:45 7/10
(613/2695)
Hazal vezeklése, sírása most õszintének tûnt, azt mondta, hogy nem akart a lovakban kárt tenni, csak tönkre akarta tenni Dzsanszu buliját, mert fájt neki, hogy mindenki ott volt, Dzsanszut ünnepelték, õt meg otthon hagyták egyedül. Tudjuk, hogy Hazal egyébként okkal - ok nélkül féltékeny Dzsanszura, de az is igaz, hogy Hazallal nemigen törõdik senki. Dilara "törõdése" kimerül a shoppingolásban, Dzsihán is inkább Gülszerent és Dzsanszut látogatja, csak ritkán beszélget õ is Hazallal és jobbára akkor, amikor meg kell mosni a fejét valami disznóság miatt. Ozan le se xarja, mióta megtudta, hogy õ dobta fel a rendõrségnél, a nagyapa csak szekírozza és Dzsanszu sem barátkozik vele.
Dilara döbbenete is õszinte (jól alakít a színésznõ), amikor Dzsihán elmondta, mire kényszerítette a lányukat. Dilara megesküszik, hogy a gyerekeit soha nem keverné bele a machinációikba. Dzsihán reméli, hogy ezek után elküldi az apját, ahogy azt õ már régen tanácsolta neki, mert az öreg megmérgez mindent és mindenkit maga körül.
Rahmi meglepõdik, hogy másnap senki nem megy érte a kórházba, otthon meg az összekészített bõröndje várja. Jól össze is veszik Dilarával, mert Dilara elfogadta a segítségét, a piszkos kis trükkjeit, de ha õrá is sár fröccsen, akkor visszautasítja. Dilara eléggé magába roskad, talán õ is belegondol, hogy hová jutott, majd telefonon fölhívja az anyját. A beszélgetésükbõl kiderül, hogy az anyja nem is tufdja, hogy Dzsihánnal válófélben vannak (Nem olvas újságot?). Kicsit furcsa, hogy Dilara anyja és nõvére még föl sem tûnt a sorozatban, még abból az alkalomból sem, hogy megkerült az elveszett, elcserélt lányuk. (Gondolom most majd új szereplõkként õk is belépnek a történetbe...)
Oszmán is egy aljas tetû, õ maga ment el Dzsandanhoz, hogy felajánlja a szolgálatait neki. Most meg hangfelvételt készít Dilara és Rahmi vitájáról. Dzsandan örül a felvételnek - de még mindig nem értem, miért is akar ennyire ártani a Gürpinároknak. Özkánt meg a "menyasszonyát" meg oktatgatja, hogy viselkedjeneek a bíróság elõtt.
Végre megtudjuk, hogyan is halt meg Deníz, Dzsihán húga. Az apja férjhezadta, de gyakorlatilag eladta egy vadembernek a kártyaadósságai fejében. A szegény lány meg öngyilkos lett, mert nem bírta elviselni a kínzásokat. Dzsihán az apját gyilkosnak titulálja, és nem bocsát meg neki.
Az öreg elõveszi a pisztolyát, kimegy a temetõbe a lánya sírjához, de nincs bátorsága fõbe lõni magát.

Úgy tûnik, közeledik az a per, Dzsandan nagyon készül, ugyanezt Yildrimtõl és Dzsihántól nem látom.
malvinkicska 2016 máj. 23. - 18:02:31 Előzmény Érsekvári
(612/2695)
A mai rész sem volt unalmas, Hazal bevallotta miket csinált, és elég normálisan fogadta aránylag Dilara az öreg Rahmi biztos egy sátán fajzat, amikre képes, de ilyen volt mindig, a saját lányát is feláldozta az adósságai miatt, Cihan jól beolvasott neki, és megmondta nem bocsát meg, az biztos szörnyû dolgokat tett, lábal kellene felakasztani és sózni az oldalát. Dilara is besokallt és elküldte a villából. a rossz emberek itt tobzódnak a kertész is egy mocsok spicli, hordja a hírt Dzsandánnak, szerintem ki fog tudódni remélem. Az a D úgy csinál Özkannal, mint egy babával amit mond azt kell csinálni nevetséges.
PMate01 2016 máj. 23. - 17:34:58
(611/2695)
Halihó! Csak nekem tûnt fel, vagy nagy hülyeség hogy Amper a
PMate01 2016 máj. 23. - 16:08:05
(610/2695)
Most ha jól tudom speciel 31 résszel több a magyaroknál (66) mint törökben (25) Ezért lettek volna reálisabbak az 1 órás részek mert akkor most 50-nél tartana és könyebb lenne nyomon követni és számolgatni. De ez is jobb mint a semmi.
8/10
gabus53 2016 máj. 22. - 19:30:40 8/10
(609/2695)
Szia ildimix!
Még forgatják Törökországban, ezért szerintem felesleges találgatásokba bocsátkozni, hogy hány magyar részbõl fog állni, mert még a törökök sem tudják, hogy hány epizódot fognak készíteni. És leginkább az a kérdés, hogy hány évadot vett meg a TV2.
:-)
offtopic
ildimix 2016 máj. 22. - 18:48:58
(608/2695)
Fantasztikus ez a sorozat mindig várom a részeket. Valaki nem tudja kiszámolni, hogy kb a vágásokkal együtt hány magyar részbõl fog állni? Én 100-ra gondolok de ha valakinek pontosabb infója van ezzel kapcsolatban megköszönném.
PMate01 2016 máj. 22. - 14:26:40
(607/2695)
Egyébként bocsánatot kérek, de megtudja valaki mondani hogy vannak-e elõrébb részek feliratosan? Egy kicsi elõzetest találtam csak. Nem fordítja valaki a sorozatot? :D
PMate01 2016 máj. 22. - 14:10:17
(606/2695)
Na például kb. keddtõl-péntekig az egy rész Onnantól hogy Cansu megtudja, hogy Özkan pert indított, hogy a nevére vegye, (ez kb a keddi rész második fele) egészen odáig hogy Rahmi elájul a pénteki részben (pontosabban az elsõ felében.
PMate01 2016 máj. 22. - 11:31:59
(605/2695)
Na ez egy nagyon nagyon jó rész volt. Így kell ezt csinálni!!
offtopic
ildimix 2016 máj. 21. - 19:30:35
(604/2695)
Nagyon sajnáltam most Hazalt igazi megbánást mutatott az anyja elõtt. Zokogott szegény. Rakmit a nagyapát nem sajnáltam azért, mert rosszul lett nagyon sok gonoszság van benne.

Úgy érzem de lehet most nincs igazam de Cansu 1 kicsit féltékeny, hogy Hazal náluk aludt.

Várom a hétfõi részt.
7/10
napraforgó 2016 máj. 21. - 08:14:40 7/10
(603/2695)
Még hogy Rahmi nem találja az arany középutat? Nem is keresi! Õ egy velejéig romlott, átkozott bûnözõ! Akkor állna helyre a világ rendje, ha börtönbe zárnák minimum 10 évre, esetleg megölnék az "üzlettársai" a szokásos svindlijei miatt.
Dilara kezdetben csak egy orrát fennhordó sznob nõci volt, az apósa mellett õ is sok törvénytelen, szemét dologba belement. Ahogy szervezkedtek, intézkedtek... rossz volt nézni. De amiket az öreg mûvel, az , mostanában már Dilarának is sok, csak annyit mond: apuka, nem is akarok róla tudni. Meg nem akadályozza, de nem is vesz részt az öreg törvénytelen akcióiban.
Az öreg egy mérges kelés, egy fekély, õt el kell távolítani, ha rendet akarnak a családban. (Hiszen már a gyereklányt is bevonta a disznóságaiba. És ha egyszer megtette, megteszi majd máskor is...)
Ha Dzsihán hazaköltözne, ennek vége lenne, õ nyitva tartja a szemét.
7/10
napraforgó 2016 máj. 21. - 05:22:32 7/10
(602/2695)
A szegények büntetésérõl én írtam, de egyáltalán nem arra gondoltam, hogy õk máshogy büntetnek - bár ez is lehetne téma.
Én itt arra gondoltam, hogy aki szegény, azt bizony egy ilyen gyújtogatásért (mint amit Hazal tett), gyilkossági kísérletért (Rahmi akciója Alper ellen), bizony rendesen sittre vágják. Egy gazdag ember meg ki tud mászni a csávából - na itt speciel az eltitkolással, de úgy általában meg a jó ügyvédekkel, akik sok pénzbe kerülnek.
Visszatérve az elsõ témához, ha egy gazdag bûntet, mint Dilara, na õ bevonja a hitelkártyákat 1-2 hétre és eltiltja a delikvenst az éjszakai bulizástól szintén 1-2 hétre (nagy csapás, mondhatom...), a szegény ember meg leordítja gyermeke fejét, esetleg lekever 1-2 pofont is. Rosszabb esetben nagyobb "ruhát" kap. A bulizástól persze õ is eltiltja, na és ha a gyermek kárt is okozott, hát a zsebpénzt is megvonja, sõt munkára kötelezi az ifjoncot a kár megtérültéig. Ez a minimum. Aztán még évekig a gyerek fejéhez vágja a hibáját. (Hacsak õ maga nem épp ugyanolyan, mint a gyermek, mert akkor talán még dícséretet is kap...)
sage 2016 máj. 20. - 22:23:56
(601/2695)
Megtört szívek 2014 25 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_25_Bolum_HunDub_Sage
8/10
Darkrose 2016 máj. 20. - 22:05:42 8/10
(600/2695)
Igazad van, valóban nem volt nagy bünti, de legalább kitalált valamit a többi filmbeli szülõvel ellentétben. Egyébként az szerintem elszomorító, hogy Dilara nagyon sokat vár el (követel) a gyerekeitõl, lásd Cansu versenyei, Ozan egyeteme - Hazalt mégis teljesen félvállról veszi, szerintem ez is azt mutatja, hogy nem igazán érdekli a lány sorsa, egyértelmû, hogy Cansut továbbra is sokkal jobban szereti. Valaki írta, hogy a szegények általában másképp oldják meg a büntetés témáját: itt Gülseren sem nagyon töri/törte magát, hogy megtanítsa Hazalt a normális viselkedésre, most meg meglepõdik, hogy hogy lett ilyen. Az a pofon nagyon nagy volt, a sorozat kezdete óta nagyon érett a dolog, teljesen megérdemelte a kiscsaj.
Érsekvári 2016 máj. 20. - 19:47:39
(599/2695)
Én nagyon sajnálom ezt a két gyereket ebben a történetben , hiszen õk végsõ soron nem tehetnek az elcserélésrõl . Elég zaklatott mindkét lány lelkivilága , sosem lesz már nyugodt helyzetük ?
Vannak öröklött tulajdonságok amin nem nagyon lehet változtatni , de mivel már 14 - 15 évesek maguk is ha akarnak változtathatnak sok minden rossz szokáson a természetükön is akaraterõvel .
Hazal jellembeli változása végleges vagy talán a sok elkövetett cselekmény tetõzött amitõl pánikot kapott , majd elválik a késõbbiekben .
Dzsihan mit lép Yildrim tanácsára , hogy a válásuk sokat ronthat Özkannal szemben , lehet a látszat miatt visszaköltözik legalábbis egy ideig amíg lecseng az ügy.
Pörögnek az események rendesen .
7/10
napraforgó 2016 máj. 20. - 19:09:39 7/10
(598/2695)
"Dilarának volt annyi esze, hogy elküldte dolgozni a drága gyermeket, hogy lássa, hogy a kocsi amit összetört nem két forint volt." --- azért ettõl a büntetéstõl nem esek hasra, Ozan alig dolgozott egy hetet, vagy tán kettõt, azt is apuci szállodájában(!), és ennek a "munkának" is az lett a következménye, hogy az a Müge rendesen kirabolta a villát. Elvitte Dilara ékszereit és az értékesebb mûszaki cikkeket. Rögtön le is állították a munkálkodását, ennyi büntetés elég volt neki címszóval.
7/10
napraforgó 2016 máj. 20. - 19:00:01 7/10
(597/2695)
Én bizony furcsállom, hogy Hazal annyira a szívére vette a Gülszeren ellen végrehajtott aljas akcióját, hogy azóta lelkibeteg. Egy olyan lány, aki már annnyi disznóságot csinált és szemrebbenés nélkül belehazudott bárki szemébe, az nem szokta így megbánni a tettét. Túlélte ez a lány a gyerekcsere traumáját, a barátja és az apja lemészárlását, az általa okozott tûzet és égési sebet, a taxis balesetet, stb, stb. Ezek egyenként is elég nagy traumák. Hogy pont ezt az esetet venné a szívére? Hát én nehezen hiszem.
No és az is furcsa, hogy Dzsihán épp elkezdené a számonkérést Rahminál, az öreg hanyatt dobja magát ijedtében, erre Dzsihán félreteszi a haragot és csak úgy csókolgatja a mentõben, és mondja nem, nincs köztük semmi differencia. Ezen még Dilara is meglepõdik, nem szokott Dzsihán ok nélkül ordibálni az apjával.
malvinkicska 2016 máj. 20. - 18:35:24
(596/2695)
A részekben minden nap történek meglepõ dolgok, mint most Hazal. Keriman nem lenne nem sokat érne, mert ebben is annyi sok rossz történik, és a tét két fiatal.