malvinkicska 2016 júl. 20. - 17:56:59
(1015/2695)
At Izaura csatornával kapcsolatban azt találtam, a Mindig TV földfelszíni digitális ingyenes platformján lesz elérhetõ, viszont eddig egyetlen szolgáltató kínálatában nem szerepel ez a TV, aug14-én indul.
7/10
offtopic
napraforgó 2016 júl. 20. - 17:06:36 7/10
(1014/2695)
Köszi a tippet, nekem csak alapcsomagom van, semmi extra csatorna, de a TV-t még így is jobb szeretem nézni, mert kényelmesebb. A számítógép elõtt görnyedni órákon át nem tesz jót a lábamnak, könnyen bedagad. Izaura csatornám tuti nem lesz, a neten való nézést még meggondolom. Most van elég sorozat, amit nézek, ezt majd ínségesebb idõkre hagyom.
Érsekvári 2016 júl. 20. - 16:16:07 Előzmény napraforgó
(1013/2695)
Nekem HBO csomagom van sok csatornával , de egyoldalúan azt változtatnak amit õk akarnak . Általában a jó csatornákat veszik ki . Azt sem tudom nálunk jön e majd , de állítólag augusztus közepétõl indul ez a csatorna .
Viszont azt ajánlom kezd el nézni a Youtubon felirattal ez a biztos , mert nagyon jó sorozat nem is olyan hosszú .
Mi már túl vagyunk rajta és baromi jó nem tudod abbahagyni .
malvinkicska 2016 júl. 20. - 12:49:42 Előzmény ildimix
(1012/2695)
Szia tudod drágám errõl nem sok mindent tudok én vidéken élek itt nagy választék nincs nekem kábel van, és azon vannak csatornák amiért elég sokat fizettünk, és látod milyen az ellátás egy üzenet hányszor megy el már szégyenlem magam de nem tehetek róla, remélem aki tud tesz róla és törli a felesleget. Valami érdemlegeset tudok megírom neked .
malvinkicska 2016 júl. 20. - 12:43:03 Előzmény napraforgó
(1011/2695)
OFF van egy gazdag vállalkozó, megöleti a fõszereplõ férfi apját, még mikor az gyerek, és õ neveli sajátjaként, mikor az felnõtt együtt dolgoznak, elmegy üzleti ügybe, megismerkedik egy olyan nõvel, aki parfümöz készít, egymásba szeretnek, de ennek már felesége van , és haza jön, az közben terhes lesz, az élet egy helyre sodorja a fiatalokat és aza férfi az idõs is beleszeret, és e körül forog a sorozat, mivel az egy gazdag ember lányai fia van a vagyonra tekintettel nem nézik jó szemmel, az apjuk fiatal szerelmét, ami még érdekes az egyik lányának ez a férfi a férje. Aztán itt is vannak dolgok, annyi a szépség hibája hamar vége és a vége nem olyan, mint szokásos, olyan hepis. Elnézésed kérem ha valami nem világos, nyugodtan kérdezd meg válaszolok , hetente egyszer fordították és tudod sok név, és az embert látta és kész.
7/10
napraforgó 2016 júl. 20. - 09:40:51 7/10
(1010/2695)
Tudsz valamit arról, hogy mirõl szól? Akár OFF-ban, spoiler terhe mellett... Látom, hogy fenn van a Youtube-on, felírattal, de nem kezdem el nézni, ha a témája nem érdekel.
offtopic
ildimix 2016 júl. 20. - 09:18:22
(1009/2695)
Of téma Malvin olvastam, hogy indul ez az új csatorna ahol vetíteni fogják ezt a török sorozatot. Ezért a csatornáért nem kell külön fizetni? Én thomes vagyok. Ha tudsz errõl infót írd majd meg.
malvinkicska 2016 júl. 20. - 06:49:22
(1008/2695)
Minden mondatoddal egyet értek, nagyon jól látod hasonlóan látom én is õket, õk a szerethetõ karakterektõl, nagyon messze állnak, meg úgy ahogy vannak az egész lényük ami lejön a képernyõn. A viselkedésük az emberek felé, Harun egy sok színû, valaki hátból támad, ez jellemtelenségre vall, mivel nem meri vállalni amit tesz.
malvinkicska 2016 júl. 20. - 06:49:21
(1007/2695)
Minden mondatoddal egyet értek, nagyon jól látod hasonlóan látom én is õket, õk a szerethetõ karakterektõl, nagyon messze állnak, meg úgy ahogy vannak az egész lényük ami lejön a képernyõn. A viselkedésük az emberek felé, Harun egy sok színû, valaki hátból támad, ez jellemtelenségre vall, mivel nem meri vállalni amit tesz.
7/10
napraforgó 2016 júl. 20. - 05:35:09 7/10
(1006/2695)
Ozánt meg aranyosnak mondod. ez is eléggé meglepõ. - Megmondom én neked, mi édes. Egy pár hónapos kicsi baba, aki rád mosolyog gõgicsélve, az édes. És aranyos az óvodás kislányod, amikor anyák napján eléd áll egy csokor virággal, és elénekli az Orgona ága, baracfa virága c. dalocskát. Nekem ez az édes, meg aranyos.
Meg hogy szegényke... Hát szegényke egyszer rendesen megkéselte a haverját, csak mert azt hitte, õ jelentette fel a jogosítvány nélküli vezetésért. Aztán ez a szegényke elment az apja szerelméhez, hogy megölje, mert õt okolja minden bajokért, ami a családjukban történt. Ennek a szegénykének kevés ész szorult a koponyájába, hogy cseppet sem tud gondolkodni. És igen, tényleg szegény, szánalomra méltó, de nem szegényke, mert aki 20 éves korára nem tudja, nem látja, mi újság otthon, az egy hülye, sõt... Nem akarom azt mondani, hogy vaksi, meg hogy agyatlan barom, pedig az.
Ozan nem aranyos. Kicsit sem az. Igaz, büszke arra, hogy õ volt az, aki el tudta intézni, hogy az apja kikerüljön a börtönbõl. Büszke volt magára és azt akarta, hogy az apja is büszke legyen rá. De tényleg az a legjobb megoldás, hogy egy olyan emberhez fordulok, aki mindössze kétszer láttam azelõtt? Egyszer egy utcai összetûzésnél, névtelenül, majd az apámnál a börtönben kb. 5 percre, mint nevesített hajdani barátot? Mert a harmadik találkozás Ozán részérõl már eléggé célzatos lehetett, tudta, hogy a pali gazdag, hogy az apja barátja, hát miért ne kérhetnék tõle pénzt? Nem gondolt bele, hogy ez mit jelent az apjának, a büszkeségének, meg annak, hogy most hálára kötelezte, belekényszerítette egy olyan helyzetbe, amit az nem vállalt volna fel.
Azt meg ne mond, hogy Dzsihán nem törõdik Hazallal, mert még a börtönbõl is érdeklõdött utána, beszélni akart volna vele. A lánya nem akart, nem volt hajlandó. Azóta is állandóan kérdezgeti Gülszerent, Hazal hol van, hogy van, mi van vele. Talán Hazal is kereshette volna az apját. Igen, láttuk, hogy elment hozzá, de Dzsanszut meglátva vissza is fordult. Mi lett volna, ha erõt vesz magán és õ is odamegy az apjához? Biztos õt is megölelgette volna. Még akkor is, ha netán még haragudna rá a hazugságai miatt. És ha nem akkor, akkor késõbb is meglátogathatta volna az apját. Mondjuk leül az étteremben, rendel valamit, megvárja, amíg Dzsanszu távozik, majd fölmegy az irodába. De nem, Hazal sértõdõs, senki ne szeressen rajta kívül mást. Se apja, se anyja, mert a szeretetük csak neki jár. Hazal baromi önzõ, és nem hajlandó észrevenni, hogy a szüleinek most sok, sokkal fontosabb és súlyosabb problémája is van.

Azon meg külön röhögtem, hogy Dilarának jól áll a vezéigazgatói munkakör. Ahogy ez a rész kezdõdött, hogy Dilarában föl se merült, hogy be kéne mennie a céghez, erre Dzsandan hívta fel a figyelmét. És az se biztos, hogy tudja, hogy neki oda nap, mint nap be kéne mennie, tájékozódni a napi helyzetrõl, meg döntéseket hozni. Nem a kiöltözés, meg a mosolygás a dolga, de gyanítom, hogy nem is fog mást csinálni, csak amit Dzsandan mond neki, vagy amit majd Harun fog mondani neki a jóindulatú mosoly, meg a szerelmes hízelgés álarca mögött.
7/10
napraforgó 2016 júl. 20. - 04:36:36 7/10
(1005/2695)
Elég különös, hogy Dilarát és Harunt együtt "édes"nek találod. Harun a maga sunyi, álszent, álnok módján akar bosszút állni egy 20 évvel ezelõtti vélt sérelemért és ezért képes tönkretenni az akkori legjobb barátját, az nekem minden, de nem édes. Harun húga felnõtt nõ volt, amikor Dzsihán szakított vele, a halála nem volt egyértelmûen öngyilkosság és még ha az is lett volna, nem biztos, hogy annak Dzsihán volt az oka. Az öngyilkosok rendszerint hagynak hátra búcsúlevelet, amelyben megindokolják a tettüket, ilyenrõl itt nem hallottunk, így az lehetett egy egyszerû közlekedési baleset is.
És Dilara asszony sem édes, semmiféle formában. Egy olyan rideg, hidegszívû nõ, aki a világon semmi empátiát nem képes érezni sem a férje, sem akármelyik gyereke iránt, akit semmi nem érdekel igazán, mindig csak a saját érdekeit nézi, mindig csak arra van tekintettel, hogy mit is gondol róla az elegáns felsõ tízezer, szintén nem tud édes lenni. Az, hogy egy 20 év elõtti udvarló újból felbukkant és megint szépeket mond, hát istenem, melyik nõnek ne tetszene. De azért, mert elmosolyodott ez a savanyú citrom, már édes lenne? Hát nekem nem. Mert Dilara legalább olyan savanyú ebben a sorozatban, mint Gülszeren, soha nem mosolyog, soha nincs egy kedves szava sem.
Gülszeren is elég savanyú, ez igaz legtöbbször. De ennek a nõnek nincs is sok oka a vidámságra, a sors üldözi egész fiatalkora óta. Sõt, gyerekkora óta. Meghalt az anyja, amikor még pici volt. Az apja nemigen tudott vele mit kezdeni. amikor újranõsült, a mostohaanyja nem szerette, áskálódott ellene. Fiatalon elszökött Özkánnal, férjhezment hozzá, gyereke született. Özkán nem volt jó választás, rendre bajba keveredett. Aztán a sok adósság elõl lelépett külföldre. A nõ meg ottmaradt a kicsi gyerekkel, meg a sok adóssággal. Nem épp vidám helyzet. Onnantól már ismert a történet. Két mûszak és Kerimán piszkálódásai. A háztartás mellett jó, ha pár órát tudott aludni naponta. Aztán a követelõzõ nagylány, a követelõzõ sógornõ, majd hirtelen egy sokk, a lánya nem is az õ lánya. Jön a gazdag anyuka a megvesztegetési ajándékaival, elveszi a lányát, aztán jön a rabbiátus férj, hát minek is örült volna?
De Dilarának egész életében piszok jó dolga volt. Nagy gazdagság, gazdag szülõk, majd egy igéretes, törekvõ férj, mellette kényelmes élet, semmi munka, még a gyerekeivel se kellett veszõdnie, erre voltak a megfelelõ alkalmazottak. Tekintélye volt, azt csinálhatta, amit szeretett, shoppingolás, szépségszalon, fogadások megszervezése, társasági élet. Némi kis illõ jótékonysági munka, ami inkább a társaság tagjainak kipletykálásából állt, mint a nehéz sorsú gyermekek megsegítésérõl.
A sorozat során azért képet kapunk róla, és meg kell mondjam, nem a legjobb képet.
Nem tudom, hogyan alakul majd a kapcsolatuk Harunnal, de én valahogy nem hiszek a felhõtlen, boldog közös életükben.
Érsekvári 2016 júl. 19. - 22:30:01
(1004/2695)
Ozan bizony elég hamar felkapja a vizet . Gülseren elleni akcióját nem vállalja fel . Az apjával hol összevesznek hol kibékülnek ez megy köztük . Rahmiról szinte megfelejtkeztek , de legalább addig sem kavar az öreg .
Dilara nagyon élvezte õ van a középpontba , nagyasszony a cégnél .
Harun kacsingatása Cihannál is megvolt aki gyanakszik rá , hogy nem stimmel vele valami .
Dilara hallgatott arról hol járt nem szólta el magát Harunról .
Várom Dzsandan miképpen reagál majd , ha tudomást szerez róluk .
Özkan kénytelen beleegyezni , hogy a fiát Németországba vigyék .
gigi1 2016 júl. 19. - 21:44:14
(1003/2695)
Ozan a mai rész elején annyira aranyos volt. Tök büszke volt magára, hogy õ hozatta ki az apját a börtönbõl. Persze Cihán letorkolta azért, hogy Haruntól kért kölcsön. Szegényke nem tud jót csinálni .
Hazalnak a hisztijei ellenére van igazsága abban, hogy Gülszerenen kívül nem foglalkozik vele senki. A tökéletes apuka, amióta kijött a börtönbõl, még nem is találkozott vele (legalábbis nem mutatták). Érdekes, hogy amikor Cansu lakott Gülszerennel állandóan ott lógott náluk Cihán. Most meg csak odatelefonál a nõjének, hogy menjen le a ház elé (tegnapi és a mai részben is), nehogy véletlenül is kelljen Hazallal találkoznia... Nem nagyon keresi a problémás lány társaságát. Mondjuk megértem, Cansuval könnyebb eljátszani a jófej, rendes apucit.
Dilara is megenyhülhetne már. Oké, hogy akkor, mérgében kidobta, még érhetõ is volt, túl sok volt már Hazal számláján, ez volt az utolsó csepp a pohárban. De most már pár hét elteltével közeledhetnének egymáshoz. Kár, hogy egyikük sem tanulta meg, hogyan kell az érzelmeiket kimutatni és megbocsátani a másiknak. Kellene valaki aki segít nekik ebben... Remélem Harun ebben is jó. :)
Ja és baromi jól áll Dilarának a vezérigazgató szerepkör. :):):)

Nurajt sajnálom. De azért remélem hamar letelik a gyász idõszaka. Túl sok a sírás-rívás. Hiányzik a vicces Kerimán...:(
gigi1 2016 júl. 19. - 21:14:30
(1002/2695)
"Dilara és Harum jelenete nekem tetszett a férfi teljesen beleszeretett a nõbe. Mindig is szerette lehet õk jobban illettek volna mint Cihannal."
Nagyon édesek együtt. Dilara többet mosolygott a Harunnal való 2-3 jelenete alatt, mint eddig az egész sorozatban együttvéve. Ha anno ezt a pasit választja boldog lehetett volna. na majd most ;)
Kíváncsi lennék, hogy régen miért nem maradtak együtt, miért Cihánnal jött inkább össze. A pénz biztos nem dominálhatott, Cihán és Harun is csóró volt.
malvinkicska 2016 júl. 19. - 19:25:02
(1001/2695)
OFF annyit írhatok 15 Bölüm , és nem volt olyan nagy a nézettsége, mivel Meryem Uzerli beleszólt, sok mindenbe a forgatókönyv írójának, ilyeneket lehetett olvasni az igazat itt is csak õk tudják, különben a sorozat jó, érdekes, nem akarok semmi poént lelõni aki nézni akarja döntse el maga, tetszik vagy nem.
8/10
Darkrose 2016 júl. 19. - 19:07:47 8/10
(1000/2695)
Ozan és Hazal ugyanolyan hülye természetûek, állandóan baromságokat csinálnak, aztán a felelõsséget persze már nem vállalják...Látszik, hogy testvérek.
Dilaránál nagyon bekattant valami, oké, hogy Hazal hülyeséget csinált, de szerintem a normális, anyai reakció az volt, amit Gülszeren csinált-dühös volt, több napig hozzá sem szólt, végül megbocsátott neki. Itt is látszik, hogy ennek a gyereknek egy igazi anyja van, aki szereti és megbocsát neki bármilyen hülyeséget is csinál-Gülszeren.
malvinkicska 2016 júl. 19. - 19:03:25
(999/2695)
Ozan is egy érdekes természetû fiatalember, néha olyan, mint akinek elgurult a gyógyszere, ezek mind a ketten olyanok, mint D sajnos, pedig most semmi rosszat nem mondott C az a valóság. Cihan érez valami különöset amikor beszélgetett Yildrimmel, nem tetszik neki Harun különösnek tartja. Hazal úgy viselkedik ahogy szokott, õ szerintem csak rosszabb lesz. Özkan belátta milyen apa, õ nem való a szülõi szerepre, mert nem tud gondoskodni a családról. Dzsandan biztos ki fog borulni ha megtudja D meg H együtt beszélgetnek sõt, ha a férfin állna már komolyabb is lenne.
8/10
Darkrose 2016 júl. 19. - 19:03:17 8/10
(998/2695)
Köszönjük, hogy szóltál, én nem igazán ismerem ezt az új sorozatot, de így mindenképpen elkezdem majd nézni.
7/10
napraforgó 2016 júl. 19. - 18:31:41 7/10
(997/2695)
Ma is sok minden történt. Ozán elárulta az apjának, hogy õ kért Haruntól pénzt az óvadékjára. Dzsihán elmegy Harunhoz megköszönni, de közben nagyon rösszul érzi magát, hogy a férfi lekötelezettje lett. Harun az igaz barátságról szónokol álszentül, közben meg feni a kést ellene.
Gülszeren Nuráj temetésére indul, Hívja hazalt is. A lány kifakad, mi köze neki Nurájhoz? Özkán sem érdekli, mert anno elhagyta nem akart az apja lenni, és õ sem érdeklõdött utána, amikor kórházban volt, nem látogatta meg, de még csak fel se hívta, hogy érdeklõdjön, hogy van, hát most akkor tõle se várjon semmit. (na mondjuk, ebben igaza van, hacsak nem egy irgalmas szamaritánus, nem muszáj részvétet mutatnia)
Dilara jókedvûen tér haza Haruntól, Dzsandan már idegesen várja, sürgeti, hogy mennie kell dolgozni, most épp sajtótájékoztatót tartanak a vezetõváltásról. Dilara a csipkecsodát lecseréli egy újabb nadrágkosztümre, gondosan vigyázva, hogy a comja olyan vékony legyen benne, mint egy szúnyogé. Mosolyogva tartja meg a sajtótájékoztatót.
Yildrin visszaadja Dzsihánnak a pisztolyát, aki megpróbálja kideríteni, hogy került Gülszerenhez. Elmegy Derjáékhoz, Gült keresi, de az a temetésre ment. Faggatja Derját, aki nem akar válaszolni, de Dzsihán faggatózására, hogy az apja volt, Derja nemet int. No akkor más rögtön tudja, hogy csak Ozán lehetett. Hazarohan, elõhívatja Ozánt és emelt hangon kérdi, mit mûvelt. Ozan - mintha elmebeteg lenne - azt mondja, azért mert ez a nõ az oka minden bajuknak, és hogy õ nem akarta, hogy szétessen a család! Dilara megpróbál közbeavatkozni, de Ozán elrohan otthonról.
Nuráj temetése után Özkánék lakásában halotti tor van, Gülszeren segít tálalni, etetni, kínálni a gyászolókat, Dzsanszu meg a babát dajkálja. A vendégek távozása után Özkán anyósa és sógora elõterjeszti a kérésüket, szeretnék magukkal vinni a babát Németországba, hogy õk neveljék fel. Kerimán nagyon pártolná az ötletet, de Özkán nem akarja. Önkritikát gyakorol, nem volt jó apja Hazalnak, elhagyta, nem törõdött vele, Dzsanszu eljött hozzá a villából, õt meg õ maga küldte vissza, mert nem tud róla gondoskodni, de ez a kisfiú új esélyt adna neki, hogy jó apa legyen. Kerimán gyõzködi, hogy a gyerek érdekét nézze, jobb sora lenne ott, így végül beleegyezik, csak még egy éjszakát akar a kisfiával tölteni.
malvinkicska 2016 júl. 19. - 16:30:01
(996/2695)
FÓRUMTÁRSAK a FB-on olvastam lesz egy új csatorna amelyik az Izaura nevet kapta, és azon adni fogják, Az Éjszaka Királynõje török sorozatot, akinek a fõszereplõi, a szulejmanból Hürrem és a férfi Murat Yildirin, sokan láttuk, mert fordították.