malvinkicska 2016 júl. 19. - 16:30:01
(995/2695)
FÓRUMTÁRSAK a FB-on olvastam lesz egy új csatorna amelyik az Izaura nevet kapta, és azon adni fogják, Az Éjszaka Királynõje török sorozatot, akinek a fõszereplõi, a szulejmanból Hürrem és a férfi Murat Yildirin, sokan láttuk, mert fordították.
7/10
napraforgó 2016 júl. 19. - 05:02:32 7/10
(994/2695)
Szerintem Dilara teljesen tönkretette volna Harunt, ha õk ketten lettek volna egy pár anno. A férfi nagyon szereti a nõt, de ez a nõ senkit soha nem szeret. (max tetszik neki, hogy rajonganak érte). Még a saját gyerekét is kidobta, kitagadta. Szerintem csak kihasználta volna Harunt és nem adta volna meg neki, amit az akart, a szerelmet. Dzsihán ennyiben volt jobb pár, nem engedte magát kihasználni, mert egyik sem szerette a másikat, nem hagyta, hogy a fejére nõjön a nõ, legalábbis eddig.
Kerimán harsányságát én is szeretem, az ordenáré stílusa is mulatságos. De az tetszik, hogy most visszafogottabb, elvégre az öccse gyászol, most talán nem is lenne szép, ha pénzért pumpolná, vagy a kaja miatt cirkuszolna. Amúgy meg az is szép, hogy gyermektelen özvegyasszonyként - meg nem is olyan fiatal már - de mégis ellátja a kis csecsemõt.
offtopic
ildimix 2016 júl. 18. - 23:19:11
(993/2695)
Dilarától nem volt szép, hogy nem fizette be Hazal tandíját. Kíváncsi leszek most hova fogják beíratni újra visszamegy a régi iskolába? Valahogy ezt nem hinném.

Dilara és Harum jelenete nekem tetszett a férfi teljesen beleszeretett a nõbe. Mindig is szerette lehet õk jobban illettek volna mint Cihannal.

Keriman most nagyon csendes lett én hiányolom a harsányságát.

Várom a holnapi részt.
Érsekvári 2016 júl. 18. - 21:03:42
(992/2695)
Valóban jobb visszanézni .
Tulajdonképpen már mindent leírtatok ami a lényeg . Dilara nagyon visszataszítóan viselkedik , Cihan talpig úriember annak dacára , hogy elmérgesedett közöttük a helyzet . Dilara miket feltételez róla és a gyerekeinek is ezt sulykolja beléjük milyen ember az apjuk valójában . Harun meg is érdemli ezt a nõt , hagy vigye . Hazalnak ebben a sorozatban az örök vesztes szerepe jutott .
7/10
napraforgó 2016 júl. 18. - 18:59:48 7/10
(991/2695)
A mai rész számomra zömmel a merengésrõl, a múltidézésrõl szólt, no és Dilara ruhatásrának bemutatásáról. Dzsihán az irodájában panaszkodik Yildrimnek, hogy mindent odaadott volna Dilarának, de a nõ aljas módon hátbaszúrta. Dilara elõzõ nap még fekete kiskosztümben akart elindulni otthonról, mikor megérkezett Dzsihán. Dilara egybõl átöltözött, mert mire beért a központba, hogy megalázza Dzsihánt, már egy cipzáras, némileg sportos nadrágkosztüm volt rajta. Engem egy elegáns tréningre emlékeztetett. Ma kezdi valami barackszínû ruhában, és folytatja egy másik fekete kiskosztümben, majd fekete csipkeruhában, szóval a fél ruhatárát felvette két nap alatt.
Mivel Ozán megint bugyit váltott, most az anyját kezdi cikizni. Elárulja neki, hogy õ hozta ki az apját és ehhez Haruntól kért pénzt. Dil rögvest fel is hívja Harunt, kérdõre akarja vonni. A pasi találkozót javasol. Dzsihán is beolvas Dilarának, neki is elmondja, hogy mindent átengedett volna neki, ha akarta volna, de ezt a hátbatámadást nem várta tõle. Dil szerint nem volt más választása, a férfi szerint meg de, lett volna. Dil megint más kacabajkában találkozik Harunnal, aki arról beszél, hogy régen is szerette, és most méginkább szereti. Ugyanezt a pasi megosztja az apjával is az éttermében. Dzsihán Güllel is találkozik, kell egy kis vígasz a sok nehézség után.
Gül a lányával hadakozik. Hazal délelõtt tanúja volt az apja és Dzsanszu találkozásának, mindkét lány bement hozzá az irodába. Hazal késõbb ért oda és azt látván, hogy az apja mennyire ölelgeti, szeretgeti Dzsanszut, észrevétlenül visszafordult. A látvány szomorúsággal és dühvel töltötte el, amit a szokásos undokságával Gülszerenen próbált levezetni. Gülszeren elõször az életben a sarkára állt és közölte, hogy nem hajlandó a hisztijeit eltûrni, mert itt nem csinálhat azt, amit akar. Másnap reggel az anyja erõszakkal kicibálta az ágyból és elvitte az iskolába. Az igazgatónõhöz mentek, hogy bejelentsék, Hazal meggyógyult, újra járna iskolába. A diri tájékoztatta Gült, hogy Hazalt törölték a tanulók névsorából, és ennek nem a számtalan hiányzása volt az oka, hanem az, hogy Dilara nem hajlandó kifizetni a tandíját. Hazal megint cirkuszol, amiért így megalázták, mire Gül újra lemegy kutyába és folytatja a szegény kicsi lánya szokásos ajnározását.
Dzsihán meglátogatja az apját is, aki tajtékzik, hogy még mindig nem vitte ki, és nem is akarja elhinni, hogy Dilara taccsra tette a fiát.
Ozan az apja leváltása miatt is kérdõre vonja az anyját, nem tetszik neki ez a fejlemény. Dzsanszu nagyon meglepõdik ezen a fordulaton, na ebben a családban nem veszik komolyan sem a 17, sem a 20 éves felnõtt gyerekeket, mert azok jószerivel smmit sem tudnak, mondhatni hülyének vannak nézve.
Dil munka helyett újra Harunhoz megy, a házát dícsérgeti és nem utasítja el a férfi újbóli szerelmi vallomását. A válás kimondásáig azonban türelmet kér.
malvinkicska 2016 júl. 18. - 18:32:27 Előzmény Érsekvári
(990/2695)
Az elsõ amivel kezdem nem érdemes délután nézni annyi a reklám, szinte alig van a sorozatból.
A másik Cihan szépen emberségesen , megmondta a véleményét, hogy nem kellet volna hátba támadni oda adta volna úgy is neki a céget, mikor hatalom éhségben szenved. Lehet sokan nem fognak kedvelni ezért a véleményemért, de ez a Dilera, elõl deszka hátul léc, a lábaszára olyan, mint a meszelõnyél régen mikor még mésszel meszeltek, semmi alakja nincs csont sovány beesett szem, ronda tekintet, nõi báj itt nincs, azon felül rossz indulatú nagyon.
Harun mennyire oda van érte, legyenek boldogok két különös egyéniség mind a kettõ. Az öreg jó helyen van az is érdemli a sorsát a szeretett menye miért nem fizet érte, sokáig egy követ fújtak. Ozán megmondta D-nej honnan volt az óvadék és elment H-hoz, de az inkább az érzelmeirõl beszélt. A gyerekek most jól meg vannak kavarva Cansu és O kinek hídjenek az apának, vagy az anyuknak. Gülserennél is elszakadta cérna, amit követ eza H fiatal létére teljesen, nem mintha egy fiatal lány lenne,, hanem egy éltes sokat megélt rossz vén satrafa, utálatos egy személy benne.
Gül meg C mikor beszélgettek meghitt volt,amit értékelek nem tükrözi az ellen tétjüket, biztos nagy színészek.
A mai rész elég emberséges hangnemben zajlott, már ez is valami.
7/10
napraforgó 2016 júl. 16. - 06:28:08 7/10
(989/2695)
Amit a gyerekekrõl írsz, az úgy van. Ozant nehéz megérteni - a különbözõ bugyijaival -, õ már 20 éves, ha elfogadjuk, hogy a lányok már 17 évesek lennének. Már 2 éve leérettségizet (már HA, - mert itt semmi ilyesmirõl nem volt szó, csak a 18. szülinapját ünnepelték meg), és eddig nem csinált semmit sem. Nem tanult tovább - se külföldön, ahogy Dilara akarta volna, se otthon, ahogy Dzsihánnak is megfelelt volna - és nem is dolgozott, csak most, ami mondjuk néhány hete tarthat. Szóval egy 20 éves felnõtt fiatalember azért láthatna is a szemével, meg lehetnének saját gondolatai, nem szorul anyu, meg a nagypapi gondolataira. Kicsit megeröltetné magát, akkor láthatná, ellenõrizhetné, hogy Gülszeren hol él, hogyan él, mibõl él és ha ezeket látná, akkor tudhatná, hogy bizony nem az apja pénzén páváskodik és esze ágában sincs elvenni a villát az anyjától. Ergo az anyja és a nagyapja szövege nem igaz. De nem csinál semmit. Ez az agyatlan tengés-lengés nekem se tetszik.
Hazalt már eleget vesézgettem. Róla csak annyit, hogy nem lehet mindent az apátlan gyerekkorára fogni, meg az anyja sok elfoglaltságára, mert a gyerekek - úgy általában - nagyon alkalmazkodóak. Ha azt szokja meg, abban nõ fel, hogy nincs apa a családban, olyan nagyon nem is fog neki hiányozni. Az anyja sem hagyta kallódni, a nagynéni vigyázott rá, amikor dolgozott, és amikor meg otthon volt, mindig a lányát ajnározta, Símogatta, fésülgette, állatkertbe vitte, stb. Tehát foglalkozott vele, amennyit csak tudott. Az ilyen apátlanul növekrõ gyermekekre amúgy is inkább az a jellemzõ, hogy késõbb sem tudják elfogadni a szülõ új élettársát.
A nagynénitõl sok rosszat eltanult, a füllentés után jött a hazudozás, aztán meg a különbözõ simliskedés. Azon lehet dondolkodni, hogy miért nem adta Gül óvodába, van-e ott valami napközi-féle az iskolában az elfoglet szülõk gyerekeinek. Sajnos a Kerimán-féle rossz befolyásnak nagyon kevés idõ is elég, ha a kislány látja, hogy a simliskedései mûködnek, vagy árulkodni fog, vagy, ami valószínûbb, õ is le fogja utánozni. Furcsa, hogy Hazallal akármilyen rossz dolog történik, akármi súlyos megpróbáltatás, balesetek, gyilkosságok, stb. elszenvedõje, illetve tanúja, semmi nem elég, hogy megváltozzon, pont olyan akarnok, undok kis csaj.
Dzsanszu volt a legnormálisabb a három fiatal közül, de ez az utolsó megbicsaklása furcsa volt. Ha nem buta - és nem az, akkor látnia kellett, hogy az apja-anyja házassága nem boldog. Az apja el is költözött otthonról., azért ennek komoly oka szokott lenni. ha korábban nem ellenezte az apja és Gülszeren egymás iránti szimpátiáját, akkor miért lett ez neki hirtelen elfogadhatatkan, az rejtély. Csak arra tudok gondolni, hogy a forgatókönyvíróknak épp nem volt más ötletük, hát beeröltették ezt a hülyeséget megint.
Amilyen mániákusan akart a szülõanyjával együttélni, most olyan furcsa, hogy megmarad a villában és hagyja, hogy Hazal legyen az õ anyjával. Talán majd most, ha Dilara és Dzsihán elválik, ez a helyzet megint változni fog.
Az egyetlen, amitméltányolni tudok, az az, hogy itt a villa egy jó idõre tömegszállássá, meg átjáróházzá vált, ezt nehezen tudta elviselni a ház asszonya, vagy ha úgy akarjuk, a villa királynõje. Senki sem szereti, ha a házában, az otthonában olyan dolgok történnek, aminek nem örül, pláne úgy, hogy õ arra nem bólintott rá elõzetesen. És igen, nagyon nehéz elviselni, ha a házastársunk - legyen akármilyen rossz is az a házasság - odahozza a riválisunkat az otthonunkba. És ha ott még folyik is valamiféle etye-petye, vagy annak akár csak a látszatja, hát az nyilván sérti a ház úrnõjének méltóságát. Mert itt Dzsihán a hazatért Gülszerent a lánya nyávogására úgy hozta vissza, hogy ehhez nem kérte Dilara egyetértést, hozzájárulását. Aztán meg a kertben úgy romantikáztak - na jó, lehet, hogy valójában csak beszélgettek -, hogy azért az eléggé félreérthetõ volt, még akkor is, ha valójában nem is csókolóztak, ahogy Dzsanszu látni vélte.

Ettõl eltekinteve jó, hogy minden szereplõ olyan emberszerû, valóságos, nem fekete-fehér, jó, vagy rossz.
Én pl. nagyon csípem Kerimánt, akármilyen ordenáré, pénzéhes, meg ügyeskedõ, azért csak a talpára esik mindig, mint a macska, jól jön ki minden helyzetbõl, és hát valahol szíve is van, hiába veszekszik sokszor az öccsével, csak szereti, mint ahogy most a kicsi babát is, gondoskodik róla, amennyire csak tud.
Jó kis sorozat ez, izgalmas, fordulatos, elgondolkodtató.
7/10
napraforgó 2016 júl. 16. - 05:28:34 7/10
(988/2695)
:D :D Rajtam nem múlik, neked adom.
10/10
vondermonarchi 2016 júl. 15. - 23:55:14 10/10
(987/2695)
Nos, én is szívesen dirigálnék neki :)
10/10
vondermonarchi 2016 júl. 15. - 23:43:03 10/10
(986/2695)
Valahogy nem tudom megszeretni egyik gyereket sem, nem tudom miért mutatják be õket ilyennek. Ozan, aki nem tud felnõni férfiként figyelni a körülötte zajló eseményeket és megérteni a háttérben dolgozó családi ellenerõket. Hazal ugye olyan amilyen, nem kell részletezni, jó hogy ma végre Gülszeren is kiborult már miatta. És ne fogjuk ezt arra, hogy kiskorában nem volt mellette az anyja mert sokat dolgozott, de valószínûleg amikor otthon volt imádta a lányát ( igaz nem láttam akorai részeket, csak gondolom, hogy ez volt). Dzsanszut meg elõször mutatták egy igazi angyalnak, szuper jószívûnek aztán meg beleállt valami a forgatókönyvíróba és produkálta azt a döbbenetes hisztit, hogy Gülszeren ki akarja tényleg túrni õket a villából és jaj apa a kertben mit is csinált Gülszerennel.

"Apuka" viszont hatalmas fazon, bár rendkívül szemét, nem látja át hogy mi jó a fiának illetve azt hiszi jót cselekszik. De azok a beszólásai, komolyan mondom a beköpésein lehet a legjobbakat röhögni. És az is nagyon tetszett, hogy Dilara mindig apukázta ( bár lehet hogy ez csak a magyar szinkronnal hagzik ilyen jól).

Lehet azért is tetszik a sorozat, mert nem tudok igazán haragudni pláne meggyûlölni az ellenszenves figurákat sem, vagyis antipatikus szereplõket, mert vagy lehet rajtuk röhögni, vagy tudják mutatni a jobb oldalukat is, és meg lehet érteni õket is bizonyos szempontból.
offtopic
ildimix 2016 júl. 15. - 21:55:30
(985/2695)
Of téma: elfelejtettem majdnem a fátyolos hölgyet is nézem csak kár, hogy heti 1 alkalommal adják le.
offtopic
ildimix 2016 júl. 15. - 21:54:32
(984/2695)
A tartalom elolvasása után hittem azt nem lesz pörgõs a heti rész. Tévedtem érdekes részek voltak. Jó, hogy betették Harumot így nem laposodott el a történet.

of téma: valaki nem tudja véletlenül nem indul mostanában valahol valami új sorozat? Én most 2 sorozatot nézek ezt és a ne hagyj elt bár azzal le vagyok maradva idõhiány miatt.
Érsekvári 2016 júl. 15. - 21:54:20
(983/2695)
Az jó kezdés volt amikor a fiatalok örülnek apjuknak és Dilara csak bámul , ez a nõ nagyon visszataszító .
Cihan hangsúlyozza mennyire szereti a gyerekeit , de Dilarát levegõnek nézi .
Dzsandan egybõl szagot kapott Harun volt a szabadító , ebbõl volt némi konfliktus közöttük . Ezzel az is célja volt a férfinak , hogy Ozan jó fejnek lássa és legyen ez kettõjük titka ne mondja el az apjának .
Gülserent hozzásegítették , hogy kilépjen az állásából , mert Harunnak vele is terve van . Ki lehetett az a kócos hajú nõ aki Harunnal szövetkezett , még nem szerepelt eddig .
Cihan most kezdi érteni nem anyósa pénzén jutott ki a börtönbõl és azt is Dilara kifejezetten nem akarta kihozni õt .
Szerencséje van Cihannak , hogy van neki Jildrin úgy mint ügyvéd és barát .
Dilara megtudja az anyja minden részletet elmondott Cihannak .
Derja okos nõ jó tanácsokat ad mindig Gülserennek , rá számíthat is a bajban .
Hazal nem változik , ahogy kimászik a gödörbõl egybõl a régi pimasz stílusát folytatja .
Nagyon jó húzás volt Cihantól , hogy úgy tett mintha Dilarát erre a posztra akarta volna õ is kinevezni . Nehogy már a nõ lekõrözze õt , pláne Dzsandannal az oldalán . Így Cihan jött ki ebbõl a helyzetbõl jól .
offtopic
ildimix 2016 júl. 15. - 21:41:17
(982/2695)
Hazal semmit nem változott újra elkezdte az áskálódást Cansu ellen. A volt barátnõvel kibékült és teljesen Cansu ellen beszél neki.

Dilara nagyon meglepõdött amikor meglátta Cihant a házban. Cihan jól kivágta magát a vezetõségi tanácson nagyon sajnáltam mert amikor kiment majdnem sírt.

Nagyon várom a hétfõi folytatást.
malvinkicska 2016 júl. 15. - 20:10:44
(981/2695)
A mai részben szépen kijátszották Cihant nekem nagyon szappanoperás volt a leváltás, mert nem hiszem az ilyen könnyen megy, hogy õk gyûjtögetni kezdték az aláírást. Hazal az egy kis szemét valaki nekem szót sem érdemel. Harun nagyon egy utálatos valaki lett, most meg rá tetézett, mivel a fiút így akarja magához édesgetni, nekem ez valahogy nagyon ronda dolog, mivel fiatal, Ozán és titkolja õ fizetett, és ugye nem esik le nála miért kell titkolózni. Az egészneka Gül a szenvedõje, mert az a szemét Harun már rá is kivetette a hálóját, és mindenkit hátba támad, szóval ez azért ha bele gondolunk borzalmas, mi lenne ha mi lennénk ennek az ügynek a részesei, és így támadnának, mint a hiéna, hátból. Cihant nem pártolom de nincs könnyû helyzetben ezekkel a hiénákkal, tudod sok török sorozatot láttam de ezt nem igen fogom a kedvenceim között tudni, mert csak borzalmak vannak benne, a lánmyok valahogy nem nagyon vannak benne. Hazal és Cansu annyit szerepelnek az semmi, mert H csak szemétkedik C meg a családot pátyolgatja.
7/10
napraforgó 2016 júl. 15. - 19:37:44 7/10
(980/2695)
Azt én is, de azért van benne valami végrehajtó-féle. Dzsihán dirigál, tudd meg, nézz utána, intézd el, menj, csináld, õ meg ugrik és végrehajtja.
7/10
napraforgó 2016 júl. 15. - 19:34:59 7/10
(979/2695)
:D :D :D Ez a bugyogó nagyon jó hasonlat vot.Emlékszel még arra, amikor az anyja és a nagyapja hatására Dzsanszu és Ozan is rosszat gondolt Gülszerenrõl, aztán Gül a barátnõje tanácsára megírt neki mindent az életérõl. akkor a kislány megértette õt és mellé állt, sõt az e-mailt megmutatta Ozannak is, és õ se hitte el azontúl a rágalmakat Gülrõl.. Késõbb még vacsorázni is elment Gülszerenhez. Aztán megint bugyit váltott és vele együtt nézetet is, és megint mindent beszopott, amit az anyja meg a nagypapi kitalált.
Apropó, nekem tetszik, hogy Rahmi maradt a hûvösön, nagyon megérdemli a sok disznóságért, amit mûvelt. Persze õ meg Hazalra haragszik, miatta került oda - pedig pont õ ment a lány után, "megmenteni".
10/10
vondermonarchi 2016 júl. 15. - 19:28:01 10/10
(978/2695)
:) :)

Szeretem a hûségét - nagyon.
10/10
vondermonarchi 2016 júl. 15. - 19:25:16 10/10
(977/2695)
Van valami borzasztóan szánalmas abban, hogy Harun mint nagyhatalmú, sikeres ember pénzzel és csalárdsággal próbálja megvenni egy fiatal srác szeretetét, megbecsülést így akar kicsikarni tõle. Mondjuk Ozan is olyan mint a nyárfa, hajlik jobbra-balra mikor milyen a kedve és milyen bugyogóban ébred. úgyhogy a könnyen jött nagy haverság hamar átcsaphat nála gyûlöletbe :)
7/10
napraforgó 2016 júl. 15. - 19:15:01 7/10
(976/2695)
Dzsihán nekem is tetszik, mármint a szerep, tényleg határozott, energikus férfi, jóeszú, udvarias, a gyerekeit mindenek felett szereti. Talán lehetne kicsit vállasabb.
Yildrim nekem viszont nem jön be, mint férfi, olyan félelmetes bûnözõ arca van. Az a szakál, bajusz, á nem tetszik.