sage 2016 szept. 12. - 06:38:21
(1355/2695)
Nem hanyagoltalak el benneteket,csak úgy voltam vele minek tegyem ide ki,aki akarja úgy is megtalálja az általam készített magyar Bölüm részeket az indavideón De ha beírod az indavideón,hogy Megtört szívek 2014 Bölüm HunDub Sage
Akkor megtalálod az összes részt ami elkészült. És sajnos nagyon sok jelenetet kivágnak fõleg mostanában. De a kivágott jeleneteknél nem feliratoztam ott meghagytam török nyelven.
Megtört szívek 2014 50 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_50_Bolum_HunDub_Sage

Megtört szívek 2014 50 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_51_Bolum_HunDub_Sage
Érsekvári 2016 szept. 11. - 14:40:20
(1354/2695)
Köszönet a részletes beszámolóért . Ezt a színésznõt annyira nem követem figyelemmel . Nemrég annyit olvastam róla kibékült a férjével , aki szintén színész van egy kisfiúk . Most a nyáron együtt nyaraltak voltak képek róluk .

Meglepett eddig nem figyeltem rá a Kara Para Ask forgatókönyvét az a két nõ írta aki a Karadayiét is.
Akkor gondolhatod ez sem lesz egy leányregény , viszont jó izgalmas . Ami a lényeg ebben is a kedvenc zeneszerzõnk Toygar Isikli zenéje szól . A producer is azonos csak a rendezõ más . Ez a sorozat meg a két fõszereplõ is sok díjat kapott .
malvinkicska 2016 szept. 11. - 13:41:31
(1353/2695)
OFF olvastam 2015-ben Özkant aki alakítja Tolga Tekin, egy rövid ideig utána következett Alper aki Cemal Hüna, ez egy lovas klubban történt, mivel Ahu az-az Dzsandan kisfia szereti a lovakat, a pacák meg Lovas Íjász, már úgy viselkedett a gyerekkel, mintha az övé lenne. A harmadik kicsit késõbb õ nem más, mint a Szerelemben Háborúban életre keltõ gonosz Petró Birkan Sokullu ezt is tagadták , de mivel a pacák szereti az éjszakai életet, és felkapott szórakozóhelyet látogattak gyakran. Külön távoztak de egy taxiba ültek és persze lencse végre vették õket és tovább nem volt mit tagadni. A mi Ahu Yagtu színésznõrõl ilyenek vannak írva, mi a valóság azt õk tudják csak, de a mi celebjeinkbõl kiindulva valami csak van, nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja.
A kérdésedre válaszoltam, ez az újságban olvasható.
Érsekvári 2016 szept. 11. - 11:12:18 Előzmény malvinkicska
(1352/2695)
Szia ! Láttam az Epizód újság címlapján a Dzsandant alakító színésznõ van .
Azt írja címszóban : Három kollégájával is lefeküdt ! Ezt a nõt is így mutatja be......szép ! de attól még lehet igaz . A sorozatban is elég férfifaló .
Nem olvastad a cikket ?
Érsekvári 2016 szept. 11. - 11:05:11
(1351/2695)
Sok mindenben egyet értek veled . Özkan lerészegedését érdekes módon nem vágták meg , pedig az milyen hosszú volt . Úgy látszik azt drámaibbnak találta a vágó munkatárs mint Gülseren gyönyörû búcsújelenetét .
Valahol Ozan mégiscsak hibás nem gondolta át kellõen miért hívta el Zeynepet . Tudta az elvált barátnõ volt férje mennyire zûrös alak , mégis erõltette a dolgot , pedig Zeynep nem akart elmenni . Lehet pont ilyesmitõl tarthatott , hogy megjelenik Bülent .
Az is lehet a rosszindulatú szomszédasszony árulta el a volt férjnek hova mentek együtt .
Rahmi egy nagy hulladék õ papol erkölcsrõl , mindenkit terrorizál meddig tehet ilyeneket , senki nem állítja meg ?
7/10
napraforgó 2016 szept. 11. - 10:26:19 7/10
(1350/2695)
Megnéztem a török részt, hát tényleg sokat vágtak ki. Pedig mi szeretünk lelkizni is, és ez a rész tele volt olyan elemekkel, hogy nohát. Szép volt Gülszeren a menyasszonyi ruhájában és bizony a haláltusája sem volt akármi. Az utolsó pillanatokban annál a tónál járt, ahol Dzsihán megkérte a kezét és gyúrût húzott az ujjára. Hazal az ájulással, ha Dzsanszu a sírással, Derja, Kerimán reakciója, hát szóval õk is rettentóen ledöbbentek. Dzsihán, ahogy igyekezett tartani magát, kísérte a mentõautót a kórházba, aztán meg visszament a gyerekei miatt... Ahogy elzavarta Zeynepet, hisz végül is miatta jött el Bülent. Nyilván nem lett volna jobb, ha újra a fiát lövi le, de ez nem történik meg, ha Ozan nem keresi a kapcsolatot Zeyneppel.

Amit nehezen fogadok el, az Rahmi krokodilkönnyei, nehogy már õ is sajnálja a fia menyasszonyát, hisz el se akart menni az esküvõjükre. Aztán meg a sírás-rívás a temetésén, na szóval...
Még Kerimánt, meg Õzkánt jobban el tudom fogadni, õk egyszerû emberek, a reakcióik is egyszereûek, sírnak, gyászolnak és aztán annyi.

Most már kíváncsi vagyok a hogyan továbbra....
offtopic
ildimix 2016 szept. 11. - 08:59:18
(1349/2695)
Öszkant nagyon sajnáltam õt is nagyon megrázta Gül halála. Hazal lelkileg eddig sem volt jól most vajon mi fog vele történni? Nagy sokk volt neki a nevelõanyja halála amit meg is értek csak kár, hogy amíg élt lenézte az asszonyt. Várom a hétfõi részt.
kikelet54 2016 szept. 11. - 07:39:07
(1348/2695)
Ahogy végig néztem a pénteki részt, elsõ gondolatom az volt, hogy nem húzták sokáig Gülseren halálát, pedig azért fontos szereplõ volt, megérdemelt volna többet a karaktere, ha már így idõ elõtt ki kellett írni a sorozatból.
Olvasva a hozzászólásokat, elég szemét dolog, hogy így megvagdosták, miért nem más jelenetet vágtak ki, találtak volna ettõl mellõzhetõbbet is, mintha nem is fõszereplõ lett volna.

Én Cihanon most láttam igazi érzelmeket, ahogy siratja Gülserent, ahogy szembesül a valósággal, hogy nincs többé.
Amilyen indulat ember, azon csodálkozom, hogy nem fojtotta meg Ozan barátnõjét, amikor visszajött az esküvõ helyszínére.

Most mindenki Ozant hibáztatja, pedig szerencsétlen csak boldog akar lenni, igazán nem tehet róla, hogy az a féltékeny barom eljött lövöldözni. Nem õ az elsõ ember, aki elvált nõt szeret.

Rahmi egy erkölcsi nulla, és pont õ osztja az észt mindenkinek, soha semmi jót nem tett, csak élõsködik mások nyakán. Nagyon utálom.
Érsekvári 2016 szept. 10. - 14:05:30
(1347/2695)
Megtudod nézni nem nagy ügy !
Beírod : PARAMPARCA 52. bölüm és ennyi ! Majd írd meg minden oké ?
7/10
napraforgó 2016 szept. 10. - 11:58:43 7/10
(1346/2695)
Sajnos mostanában nem látom Sage által feltett videókat, ó feltette a teljes bölümöt felírattal. Nem tudom, miért hanyagol most minket... Kár... Most tényleg jól jönne....
netticicaadacs 2016 szept. 10. - 09:36:22
(1345/2695)
Ezek a fél részt kivágták!
Kimaradt Gülszeren búcsúja,Hazal ájulása,kiborulása;minden,ami tényleg megrázó lehetett volna.
10/10
vondermonarchi 2016 szept. 09. - 21:55:57 10/10
(1344/2695)
Szerencsere tegnap en is megneztem az eredeti török reszt, igy volt lehetösegem majd 2 orat vegigbögni.
Sajnos a TV2-nek semmi sem szent.
Kemeny resz volt, Cihan alakitäsa nagyon tetszett.
Harun szämomra nem ferfi. Meg egy gyilkossagot sem kepes maga intezni ha mär olyan nagyra tartja magät.
Érsekvári 2016 szept. 09. - 20:59:51 Előzmény malvinkicska
(1343/2695)
Valójában lezárult egy fejezet , hiába lesz folytatás nekem nem lesz már olyan mint eddig . Gülseren hiányozni fog és az eredeti részben nagyon szép búcsú részt írtak neki......csak nálunk a tv2 alaposan kivágta . Így már nem hiteles .
Megnéztem és nagyon szép jelenet , amikor a lövés után Cihan mondja jön a mentõ minden rendbe lesz . Akkor Güseren azt válaszolta- -véget ér egy álom.......akkor van egy fehér ködben úszó tó amin egy fa híd van és ott a menyasszonyi ruhában áll mosolyogva Güseren és az egész jelenet alatt egy nagyon szép dal szól . Az igaz nem túl rövid jelenet , de ezt a pár percet megérte volna itt is leadni.
Amikor vége a dalnak akkor vissza a jelenbe és akkor ejti ki a kezébõl a házassági okmányt és hátracsuklik a feje meghal . Aztán nagy pánik alakul Hazal elájul amikor az emberek elviszik Gülserent letakarva . Tényleg szemét munka így megkurtítani .
Harun egyenlõre nem is tudja kit lõttek le azt hiszi a félkegyelmû, hogy Cihant . Ez az ember a kutya elütésétõl is mennyire kivan , nem gyilkolt még a piszkos munkát más végzi el . Gyenge egy pasi csak a szája jár .
Ozan szarul érezheti magát nem kis szerepe van abban , hogy közvetve , de meghalt Gülseren .
Pont õ az aki nem bírta sosem és most Gülseren védte ki a golyót amit neki szánt megint Bülent .
Hétfõig van idõ feldolgozni a történteket .
malvinkicska 2016 szept. 09. - 18:35:45
(1342/2695)
A mai részben elbúcsúztunk Gülserentõl, az utóbbi idõben már nekem amúgy sem volt egy nagy durranás. Harun mosta kutyával vezekelt, mert azt hiszi õ a gyilkos, legközelebb már tegyenek bele egy köröm levételt is mert annyira nevetséges már. Az állatokat nagyon szeretem , mert sokféle van kutyából 3 , de ez már egy kicsit sok lehetett volna egy kicsit találékonyabb aki írta. A másik még van 20 bölüm és lesz egy másik színésznõ, az , hogy fog ehhez az életmódhoz alkalmazkodni, itt felnõtt gyerekekrõl van szó, Hazal egy beteg lány Ozán viselkedése sem mindig normális egyedül Cansu aki kezelhetõ, de egy ilyen tragédia után, hogy fog viszonyulni. Aztán ott van Dila saját problémájával, jön a kisgyerek, és még a nagyok nem is tudják, szóval lesz itt kavar. Az öreg Rahmi amit követ az már sok nem tudom ,hogy nem állítja már le valaki. Személy szerint nekem sem lesz az ami eddig volt a sorozat Gül nélkül én szeretem a játékát, ember volt.
A fórumtársaknak szép hétvégét kívánok, még nagyon szép az idõ.
10/10
mark2000 2016 szept. 09. - 18:03:27 10/10
(1341/2695)
Csak a törökök tudnak ennyire megrázó sorozatokat csinálni...
Mi lesz amúgy most, így Gülseren nélkül? Õ volt a legfõbb ember, merész húzás így kiírni a sorozatból...
7/10
napraforgó 2016 szept. 09. - 17:53:57 7/10
(1340/2695)
Ma van a nagy nap, Gülszerenék esküvõje. Deníz sértetten elrohan, Dzsanszu nem éri utol. Sírva hívja fel az anyját, aki nem tudja mi történt. Dilara így már a reptérrõl visszafordul, azt hiszi, baj történt.Tundzsaj célbaveszi Dzsihánt. Az esküvõi fogadásra belép Bülent és célba veszi Ozant. Mikor lõ, Gülszeren Ozan elé lép, így õt éri a lövés. A merénylõ elmenekül. Nagy a felfordulás. A haldokló Gülszeren a lányai kezét fogja és az odaérkezõ Dilarára bízza õket.
Harun késõn érkezik. már csak a lõvés után, lelkifurdalás gyötri, elvett egy életet. Távozva még egy kutyát is elüt, akit betesz a kocsijába, orvoshoz viszi. követeli, hogy mentsék meg.
Megérkeznek a mentõk, de már késõ. Hazal sokkot kap. Dzsanszu Denízt hívja, de a fiú nem veszi föl. Azon gondolkodik, hogy mi lehet a háttérben. Zeynep sír, Bülent Ozant akarta megölni, Gül helyette halt meg. Dzsihán is õt hibáztatja, mit tett, õ hozta a nyakukra a bajt, mondta neki korábban, ne kezdjen ezzel a nõvel. Hazal meg se tud szólalni, Dzsanszu az anyjára emlékezik, sír. Még Rahmi is Ozant hibáztatja (mintha valaha is kedvelte volna Gülszerent).
Engin nagy nehezen hazarángatja Özkánt, próbálja kijózanítani. Kerimán sírva jön haza, Gülszerent lelõtték, meghalt.
Mia1234 2016 szept. 09. - 17:18:34
(1339/2695)
Nem tudom, hány rész lehet még hátra, de innentõl kezdve számomra totál érdektelenné vált a sztori.
Mia1234 2016 szept. 09. - 11:39:25
(1338/2695)
Hazal úgy nézett ki, mint egy apáca abban a nyakig felgombolt, fehérgalléros fekete ruciban.
malvinkicska 2016 szept. 09. - 09:49:18
(1337/2695)
Szia a gépemmel gondok voltak, most lett kész azért nem tudtam írni, akét rész nem sokat mondó annyi sok minden van már benne elég követni, ami nekem nagyon nem tetszett Zeynep szomszéd asszonya neki mi köze van a nõ életéhez, nagyon unom már ezta nagy tisztesség nagy becsületet, és náluk is van együtt élés meg egyebek, nem sorolom, van aki háromszor vált el akkor mirõl beszélünk. Aztán a az öreg Rahmi az is szemtelen valaki az unokája boldogságát akarja tönkre tenni, mi jogon, a gyerek nem tehet róla mit csinált ezelõtt 20 évvel az anyja, ez a szál sem kellet volna bele, aztán Alperék, szóval nekem már olyan mint egy Mexikói szappan opera sokszor.
Ildi nem tudtam még tüzetesen utána nézni, mivel a gépem nem volt jó, a másik ez a rózsa novella nem szokásos, eddig még jó gonosz van mindenütt anélkül nincs sorozat, tudod Suxel ebben nagy ágyú és õ azért tudja mi nem nyálas valami.
7/10
napraforgó 2016 szept. 09. - 06:43:20 7/10
(1336/2695)
Megnéztem én is újra, lehet, Dzsanszu ruhája nem egészen fehér, talán fehéres alapra rózsaszínes csipke van dolgozva, de igazából elég világos az összhatás. A lényeg a lényeg, sehogyse ilik túlragyogni a menyasszonyt.
Off
A múltkorjában nagyon támadták Sarka Katát, mert az egyik baránöje esküvõjén piros csipkeruhában volt. És nég jobban kritizálták, amikor a következõ esküvön meg fehérben volt. Aztán meg bizonyítgatta, hogy a ruhája valami ezüstös csipkével volt borítva. Ez nemigen látszott a fényképeken. Szóval nem illik túlöltözni a menyasszonyt.