7/10
napraforgó 2016 szept. 23. - 17:55:54 7/10
(1415/2695)
Harun mérgelõdik, hogy Csagatáj nem találta meg még neki Dzsandant, aztán elmegy dolgozni. Májde asszony és Csagatáj közben összeesküvést szõ, Dzsandant egy házba akarják költöztetni. Csagatáj fél, hogy Harun megöli, ha kiderül a dolog, de Majde elintézi egy legyintéssel. Valami terve van az öregasszonynak a nõvel, meg Dilarával is, mert megbízza a fiút, hogy tudja meg, hogy lehet Dilara alapítványába belépni.
A reggelinél Dzsanszu hiányolja Szemát, elmondják neki, hogy kilépett. A lány rögtön tudja, hogy Hazal marta ki. Dzsihán megnyugtatja, szerzett a lánynak másik állást. Aztán a szülõk javasolják, hogy Dzsanszu hívja meg Denizt és az anyját vacsorára. Majd meghozzák Dzsihán holmiját a lakásából, ahol korábban élt, de a cuccai közt nem találja a pisztolyát. Rögtön Ozant és Rahmit kezdi faggatni, hová tették, melyiküknél van. Mindketten tagadják, hogy náluk lenne (ami igaz is, hisz Harun kivette Rahmi kezébõl).
Ozan csomagol, zokon vette az apja gyanúsítgatását. Rahmi felvilágosítja, õ vette el a fegyvert és most Harunnál van. Törik a fejüket, mit tehetnének.
Özkán talált vevõt Deníz kocsijára, bár a vevõ csak 18 ezret igért. Deniz rábólint, mindenképp vissza akarja adni azt a pénzt, amit az anyja kapott (állítólag) Rahmitól.
Dilara elküldi Eminét és Azmit Szemáért, beszélni akar vele. Hazal magatartását magyarázza neki, de mit tehetne, õ a lánya. Aztán végkielégítésül pénzt ad a lánynak és azt mondja, ha Hazal rendbejön, visszavárja. Aztán Eminének is elmondja ugyanezt és a megértését kéri.
Emrah nagyon tüsténkedik "Hazal kisasszony" körül, mikor elviszi a matek különórára. Kijövet Azmi várja Emrah helyett és a kocsiban Dilara is ott ül.
Nergisz elmegy a lovardába, ahol Dzsanszu épp a lovát kényezteti. Elmagyarázza Dzsanszunak, hogy õk nagyon nehezen élnek, sok a hitelük. Panaszkodik, hogy deníz azért adta el a kocsiját, hogy lépést tudjon tartani a lánnyal. Kéri ne tegye tönkre a fiát. A lány nagyon megdöbben.
Ayse, a pszichiáternõ egy bajos kamaszlánnyal foglalkozik.
Dilara pszichiáterhez viszi a lányát, egy idõsebb férfi, Orhán kezd foglalkozni Hazallal. A lány elég arrogáns, de nem szegül ellen.
Nergisz látja, hogy a fia menjire szenved.
Dzsanszu Dilarának sír azon, amit Nergisz mondott neki. Dilara vígasztalja.
Rahmi és Ozan még mindig a fegyver miatt aggódik. Épp jön Özkán, kifaggatja õket, aztán elvállalja, hogy majd õ elhozza a pisztolyt Haruntól.
Dzsihán panaszkodik Yildrimnek az otthoni alkalmazotti problémára, sajnos tisztában van vele, hogy Hazal hazudik, mint a vízfolyás.
9/10
Roxer 2016 szept. 23. - 13:11:25 9/10
(1414/2695)
Amikor elõször olvastam nem tudtam elképzelni,hogy milyen lesz a sorozat a nõi fõszereplõ nélkül.Így két hét után azt kell mondanom,hogy sokkal jobb. Rohadt unalmas volt már Gülszi az állandó szenvedésével. Dilarát pedig eleinte nagyon utáltam,de egyre inkább megkedvetem. Harunt pedig szintúgy. Szerintem sokkal érdekesebb egy ilyen karakter akinek van jó és rossz oldala is,mint egy mesebelien pozitív figura.
Érsekvári 2016 szept. 22. - 19:03:47
(1413/2695)
Harun titkos könyvecskét valami napló félét adott Dilaranak . Yildrim észrevette a férfit , de mivel Dilara azt mondta nem volt ott , így nem firtatták a dolgot . Dilara a naplót is magáénak mondta , sõt Cihan amikor rákérdezett , neki is azt válaszolta nem is látta Harunt .
A ceremónia hamar lezajlott . Megvan a lényeg a házassági okmány , aztán mindenki megy az útjára.
Dilara fülében még ott csengenek Harun szavai , aki közben szétveri apja éttermét elkeseredésében .
Hazal egy szemét hazug és Dilarat betudja húzni a csõbe , de Cihan sejti honnan fúj a szél . Ismeri a lányát mi mindenre képes.
Mahide fogalmam sincs mit kavar Harun háta mögött , el se mondja neki Dzsandant , hogy õ vitte ebbe a kórházba .
malvinkicska 2016 szept. 22. - 18:05:15
(1412/2695)
Cihan és Dil csak megesküdtek, Harun bánatában megverte szegény pincért az apja üzletébe, meg összetört a berendezésbõl ez való neki ezt tudja jól nem a szerelem. Hazalt nem hiába gyûlölik Törökbe, de meg is van az oka nagyon ronda egy teremtés, ami hazugságot beszélt most is a személyzet ellen nagyon ronda dolog volt , a velejéig romlott szemét teremtés, a szemébõl süt a gyûlölet, igaza van C-nek ennek elme orvos kell, mert dili is. Deniz kerüli a találkozást Cansuval , mert Rahmi az okozója. Dil elég rossz ember ismerõ, hamar bedõl a blöffnek, nagyon várom mi jön ki a Hazal ügybõl.Dzsandan már mintha ébredezne, de nem tudja mi történt vele hol van a nagynéni, hazudott H-nak, hogy hol van, nem mondta meg, hogy a kórházba.
Az AYse doktor nõnek valami normális frizurát vághattak volna, mert elég ronda ezzel a hajjal.
7/10
napraforgó 2016 szept. 22. - 17:54:13 7/10
(1411/2695)
Harun megint a szerelmét bizonygatja Dilarának, de a nõ azt mondja, õ szereti Dzsihánt. Harun lesújtva távozik, de az asztalon hagyja a noteszát. A visszatérõ Yildrim még látja Harunt, utána is szalad, de elveszíti szem elõl. Yildrim meghozza a vizet és rákérdez a Dil kezében lévõ noteszra is. A nõ azt mondja, az õ naptára az. Dzsihánt és a pszichiáternõt kiengedi az egyik õr, aki meghallotta a kopácsolást. Dzsihán siet az anyakönyvvezetõhöz és a házasság seperc alatt megköztetik. A ház elõtt a kocsijában várakozó Harun szomorúan látja, hogy Dilara és Dzsihán megölelik egymást és puszival búcsúznak, mert Dzsihán megy tovább valami más programjára, Dilt meg hazaviszi a sofõr.
Harun a faterjához megy, de egy pincérfiú, aki nyilván nem ismeri, megállítja. Harun erre belevágja egy asztalba, úgy, hogy az összetörik. Még néhány széket szétzúz mérgében, mire elõjön a faterja/bácsikája. Annak sírja el a bánatát, minden összeomlott körülötte, elvesztette Dilarát.
Hazal megint bajt kever, hazudozik Dilarának Szemáról és Bahtiárról. És a házba került Emrah még meg is erõsíti a lány hazugságait. Dilara ki akarja dobni Szemát és telefonon Dzsihánt is fölbújtja Bahtiár ellen. Hazal aztán Emraht hülyíti, miközben a fiú sofírozza. Látszik, hogy nagyon tetszik neki a lány.
Ayse elmeséli a szállodai viszontagságait a kolléganõjének.
Emine sajnálja Szemát, arra biztatná õket, menjenek be Dzsihán irodájába és meséljenek el mindent, ahogy volt. De Szema nem akarja, tudja, attól a lánytól nem lenne maradása ezután sem. Emine beszólása miatt Dilara elgondolkodik, hogy vajon Szema hazudik-e, vagy Hazal...
Dzsanszu bemegy Deniz munkahelyére, megkérdi, tényleg eladja-e a kocsiját. Kíváncsiskodik, mire kell a pénz, de a fiú nem válaszol.
Dzsandan magához tér. Kiderül, hogy Majde vitette el egy másik kórházba, de ezt Harun elõl is titkolja.
Dilara elmeséli Dzsihánnak, hogy Szema és Bahtiár miket pletykáltak róluk, Dzsihán kérdésére, hogy a saját fülével hallotta-e. Dilara nemmel válaszol, Hazalra hivatkozik. És te elhitted Hazalnak, kérdi Dzsihán. Majd hivatja Bahtiárt és Emraht, kikérdezi õket. Rögtön látja, hogy az új fiú hazudik. Hazalt nem is érdemes kikérdezni, csak felháborodna és hõbörögne, ahogy szokott. Inkább el kell vinni a legjobb pszichiáterhez, hozza rendbe valahogy.
----
No hisz, ezt már százszor mondták, aztán? mi lett belõle, semmi. Hazal meg tovább folytatja az ámokfutását.
Anna Novottnyne 2016 szept. 22. - 08:12:29
(1410/2695)
És mennyire nem illik hozzá semmilyen szempontból sem.
Érsekvári 2016 szept. 21. - 19:59:03
(1409/2695)
A végével kezdem mindig az utolsó képkocka amivel tovább csigázzák a nézõt , az is a céljuk .
Harun betoppant Dilara mit szól a helyzethez , ráadásul Cihan sehol . Harunnak most egy kis fórja lesz , mert az látszik nem mond le a szerelmérõl .
Az új csaj Ayse eléggé "hebrencs", amennyiben Cihan nõje lesz akkor egy tök más típusú nõt fogott ki Cihan .
Holnap többet megtudunk .
malvinkicska 2016 szept. 21. - 18:27:27 Előzmény Érsekvári
(1408/2695)
Deniz szerintem azért akarja eladnia kocsit, hogy Rahmit kifizesse azért olyan titokzatos. Özkan most nem jóra gondol, mert az nem olyan hebehurgya, mint Ozán. Az is lezárta a kapcsolatot nagyon okosan tette nem volt jó párosítás. Aztán ma lett volna az esküvõ a leendõ férj késett, mert megjelent a színen az új nõ Ayse aki egy pszichiáter, bent ragadtak a liftbe valami okosabb dolgot is írhattak volna elsõ találkozásnak, és pont a szak területe a fiatalok, mennyire kézen fekvõ, mert C-nek Hazal miatt pont ilyenre van szüksége. Harun ért oda nem C majd holnap látjuk mi sül ki belõle.
Az új színésznõ nekem csak árnyéka Gülnek, kinézetre, a játékát majd látjuk, de nem valami fényes dolgot olvastam róla, ami az alakítását illeti, de ez a jövõ zenéje.
7/10
napraforgó 2016 szept. 21. - 17:55:35 7/10
(1407/2695)
Deníz elviszi a veterán autóját Enginék mûhelyébe, kéri keressenek rá vevõt. Özkán és Engin tanakodnak, mire kell a pénz a fiúnak, remélik, hogy nem kártyaadósság.
Harun bemegy a kórházba, Dzsandant keresi, de a recepció szerint nincs ilyen nevû betegük.
Ozan elmegy Ege billiárdszalonjába és bocsánatot kér a múltkori balhé miatt. Aztán elmeséli, hogy a szülei újra összeházasodnak.
Deníz a bútormûhely fõnökétõl kereseti igazolást kér, hogy hitelt vehessen fel.
Kerimán nagyságos asszonyként ugráltatja a villában Szemát és Eminét. Dilarának kínos, hogy már a cselédek is észrevették az állapotát, ezért inkább elmondja Eminének.
Hazal beül egy pizzériába és kikényszeríti, hogy a matektanárja is lemenjen oda. Aztán panaszkodik neki az anyja haláláról, meg a család többi tagjáról, akik sehogyse akarják befogadni. Aztán meg a tanárát faggatja a válásáról, a kislányáról.
Ozan és Ege egy teraszon üldögélnek, amikor odafut hozzá a kis Dzsemre, aki valami óvodai rendezvényen volt a csoportjával. Ege meglepõdik, hogy Zeynepnek gyereke is van. Ozan kideríti, hol dolgozik és megkeresi Zeynepet. A lány nem akarja folytatni a kapcsolatukat.
Harun megtudja, hogy Dzsandant más néven vették fel a kórházba, de egy állítólagos rokona már átszállíttatta máshová. Megbízza Csagatájt, hogy derítse ki, hol a nõ.
Özkán elmegy a fiáért és Kerimánért a villába, hogy hazavigye õket. Közben rákérdez Dzsanszura, hogy tud-e valamit Deniz anyagi gondjairól. A lány meglepõdik.
Dzsanszu kimegy az anyja sírjához, ott sírdogál.
Dzsihán és egy Ayse nevû fiatal nõ, aki egy pszichiátriai konferenciára menne, a hotel alagsori folyosójában ragadnak, mert a felújítás miatta lezárták a bejáratokat és a lifteket. Dilara nem tudja elérni Dzsihánt telefonon, ezért elindul egyedül. Dzsihán beszédbe elegyedik a pszichiáternõvel, akinek a kamaszkori problémák a fõ szakterülete.
Yildrim a tanácsnál várja Dilaráékat, nem értik, hol késik Dzsihán. Dilara megszédül, leültetik egy fogadószobában. Yildrim elszalad vízért. Ekkor Harun lép be a terembe, aki megtudta, mikor lesz az esküvõ.
Érsekvári 2016 szept. 20. - 21:48:31
(1406/2695)
Sajnálom Yildrimet õ nagyon szimpatikus karakter a légynek sem tudna ártani . Jó fej volt Cihan amikor megbeszélték a dolgokat abban egyetértettek Dzsandan egy kígyó és sosem változik meg . Az a ominózus jelenet nagyon kihagyhatatlan volt . Dzsandan megúszta,hogy Harun lelõje viszont az autó lett a végzete . Harun annyit tud kómába van .
Mahide asszonynak az öreg Rahmival kéne összejönnie , összeillõ pár lenne .
malvinkicska 2016 szept. 20. - 18:26:42
(1405/2695)
Yildirin rájött mennyire sátáni ez a Dzsán csõbe huzta, teljesen magába zuhant, és nem akar tovább C-nek dolgozni de az nem engedi elmenni, mert jó igaz barátnak tartja. Harun teljesen ki van a viszonzatlan szerelem miatt és készül lelõni Dzsant, de végül egy autó elé szalad és így õ nem lett gyilkos, a nõ súlyos állapotban van a kórházban. azért azt még is kitudta, nem halt meg. Keriman ennek a sorozatnak mondhatom a fénye akkora figura ez biztos erre született, nem erõltetett, csak úgy spontán nyomja a sódert, és jól áll neki a sírás vagy éppen a nevetés. Hazal matek dolgozata jól sikerült, szerintem bele van zúgva a matek tanárba. Cansu amilyen arcot vágott az is nagyon aranyos ilyen fiatalon, így használja arc mimikáját, szerintem õ is nagy színésznõ lesz.
7/10
napraforgó 2016 szept. 20. - 18:07:01 7/10
(1404/2695)
Dilara nénje hazamegy, rákérdez Harunra, hogy sikerült-e kibékülniük. A férfi nemet int. A nénike majdnem elszólja magát, megkérdi, hogy akkor mi lesz azzal a? de aztán nem folytatja, csak zavarosan beszélössze-vissza. A szomszédasszonya bekíséri, lefekteti.
Yildrim rajtakapja Dzsandant, hogy üzenetet hagy Harun hangpostáján. Elveszi a telefonját, megnézi mit fényképezett le a nõ, úgy láttam, mintha kitörölte volna a fényképeket, mond pár becsmérlõ szót a nõre és otthagyja. A magányosan iddogáló Dzsihán mellé roskad a bárban és nevet a saját hülyeségén. Aztán elmeséli, mit tett vele Dzsandan. Nagyon sajnálja, mert ezzel kárt okozott Dzsihánnak. A férfi megértõen viselkedik vele, megbocsát.
Dzsandan találkára készül valami Jüdzsemmel. (nem ez volt Harun bérgyilkosa? Vagy ez a régi ügyfele volt, akit börtönbe juttatott?) Pénzt vesz föl egy automatánál. Az épp arra autózó Harun meglátja, elõkapja a pisztolyát, le akarja lõni. Dzsandan futni kezd és egy autó elüti. Harun otthon elmeséli az esetet a nagynénjének. Azt mondja ez a nõ az oka, hogy Dilara szakított vele. Elmondja, hogy a mostani akciója Dilarával sikertelen volt, a nõ nem békült ki vele. Májde bíztatja, ne adja fel, egyszer majd még boldogan fognak élni.
Dilara és Dzsihán kölcsönösen aggódnak egymásért, olyan bájosak együtt, csak na, amilyenek házas korukban sose voltak.
A törpe maffiózó dühösen megy be az irodájába, a Dzsandant ért balesetet keresgéli az újságokban és a neten. A kifestett matróna meg a személyzetet vegzálja. Aztán a neten rákeres Dzsihán lányaira és Hazalt látva valamit forralni kezd. (Na, ez a múmia éppoly gonosz, mint az unokaöccse. Dilara nem fog örülni, ha tesz valamit a lányával, nem fogja megköszönni Harunnak.)
Rahmi a kis Dzsant dajkálja másnap reggel, Dilara rákérdez, kié a gyerek. Rahmi elmeséli Kerimánt, meg a festést és hogy befogadták õket. Dilara is átveszi a gyereket pár percre és amikor visszaadja a kicsit, Kerimán észreveszi, hogy állapotos. Mikor Dilara kimegy, rákérdez Rahmira, aki neki is a megbeszélt mesét adja be. Gülszeren és Dzsihán épp szakításban voltak, és hát újra összejöttek Dilarával. Kerimán elintézi a dolgot azzal, hogy minden férfi egyforma.
Hazal nagyon örül, hogy 90 %-ra sikerült a matek tesztje, dicsekszik a családnak, majd megy, hogy a szobájában felhívhassa a tanárát. Látszik, hogy teljesen belebolondult a tanárába, azért tanul, hogy neki tetszen.
Harun megtudja Csagatájtól, hogy Dzsandan életben van és melyik kórházba vitték. Rögtön elrohan, gondolom a kórházba.
Yildrim és Dzsihán a családról, meg a felelõsségrõl beszélgetnek, Yildrim a születendõ gyerekre hivatkozva kéri Dzsihánt, szedje össze magát. Dzsihán közli, hogy pénteken lesz az esküvõ Dilarával.
sage 2016 szept. 20. - 16:44:08
(1403/2695)
Megtört szívek 2014 53 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_53_Bolum_HunDub_Sage
Érsekvári 2016 szept. 20. - 16:08:34
(1402/2695)
Bocsi sikertelen volt a küldés és a másodikra nem írta ki , hogy Neked címeztem a választ !
Érsekvári 2016 szept. 20. - 16:06:45
(1401/2695)
Köszi szépen , hogy felhívtad a figyelmet rá . Valószínû , hogy ma lesz az a rész ami tényleg fontos momentum .
Felkaptam a vizet és lehetséges túl elõre néztem , bár meg kell mondjam nem szokásom és ezután sem teszem .
Az sem érdekel ha kivágnak belõle .
PMate01 2016 szept. 20. - 15:25:28
(1400/2695)
Sziasztok ! Megtudnátok mondani meddig tart magyarban? Körülbelül mikor jön el az utolsó 1-2 hét?
10/10
vondermonarchi 2016 szept. 20. - 13:14:56 10/10
(1399/2695)
Szia ! :)

Teljesen egyetertek veled :)
malvinkicska 2016 szept. 20. - 09:38:46
(1398/2695)
Igen én nagyon kedvelem a jó török sorozatokat most is nézem, a Kis Günüs, a Végtelen Szerelmet, meg amit fordítanak, és így van , hogy ez most erõsen nem az aminek indult, mert annyi témát feldobnak és nincs befejezve, aztán ez a Rahmi szemétkedése az egész sorozatban, õ osztja az eszet mikor mindig egy szemét alak volt, aztán zsarol embereket, nem sorolom aki nézi tudja. Amit csinál Deniz anyjával az már rengeteg, meg van arról is a véleményem de mindenkinek van múltja jelene, és ha él lesz jövõje, az is hibázott és most az egy szem normálisan nevelt fia bûnhõdik ennek a vén szemétnek a zsarolása miatt. Azt várom hány részen keresztül rágódnak még rajta, szerintem már ezek is sokszor Bölüm számra mennek. Azt is megfigyeltem akár milyen jó egy téma egy idõ után kezd fáradni ,de ez már nekem régen. A lányokról szinte alig esik szó, ezt a Cansu Deniz vonalat tépázzák. A véleményét én mindenkinek elfogadom tiszteletben tartom , mert különbözõek vagyunk, de az enyém most errõl ez.
7/10
napraforgó 2016 szept. 20. - 08:26:54 7/10
(1397/2695)
Nagyon nehéz megmondani, hogy valakinek miért tetszik ez, vagy az a sorozat, és a másik miért nem. Én spec szeretem ezt a Megtört szíveket, de pl. a Kuzey-Güneyt sehogyse tudtam megkedvelni. Az elsõ évad után nem is néztem meg a másodikot, annyira nem tudtam azonosulni egyik szereplõvel sem. Baromira nem érdekelt Güney törtetése, Kuzey önfeláldozó lúzerzége, Dzsemre idétlen tesze-toszasága és Banu elkényeztetett idegbeteg akarnoksága sem. Nem beszélve a szülõi gárdáról. Ott max. dzsemra anyukáját tudtam értékelni, aki egy nõs férfitól esett teherbe anno, de egyedül is megállt a lában, tisztességesen fölnevelte a lányát. A nõ értékrendje sokkal tisztességesebb volt, mint sok házaspáré, meg a gazdag , anyagi gondok nélkül élõ családok tagjaié.
Itt a Megtört szívekben sem egyértelmûen jók, vagy rosszak a figurák, a jellemek, de azért valahogy mégis érdekesebbek a szereplõk, no és a szituációk. Persze tudom én, hogy ennyi "történés" egy átlagember egész életébe nem férne bele, mint ami itt néhány részben megtörténik, de azért valahogy mégis elég hitelesen oldják meg, az ember azt mondja, no, ilyen is lehetne akár...
A mexikói tucatáruval mindenesetre össze sem hasonlítható, ott 20 részen át elrágódnak olyasmin, ami itt max 20 perc.
kikelet54 2016 szept. 20. - 08:08:26
(1396/2695)
Te nagy török sorozat rajongó vagy, érdekes volt azt olvasni, hogy csalódtál ebben a sorozatban.
Nekem már az elejétõl nem igazán jön be, de néztem, mert annyian dicsérték, úgy gondoltam, hogy bennem van a hiba, de továbbra sem kedveltem meg senkit ebbõl a sorozatból. Egyedül Consuért izgulok, vajon hogy alakul a sorsa Denizzel?