8/10
Darkrose 2016 jún. 03. - 18:51:33 8/10
(695/2695)
Nagyon egyetértek veled, én is azt szeretem a török sorozatokban, hogy dinamikusak, nem húznak-nyúznak egy egy momentumot, szerencsére :)
Mondjuk, az utóbbi két-három rész elég unalmas volt, jövõ héten biztosan jó sok izgalomban lesz ismét részünk :)
8/10
Darkrose 2016 jún. 03. - 18:49:34 8/10
(694/2695)
Én Dzsanszu reakciójával voltam így, miután kiderült, hogy Hazal ölte meg majdnem a lovát. Tini lányokról van szó, még ha jól nevelt kislány is, a minimum az lett volna, hogy nekiáll és felelõsségre vonja Hazalkát, hogy hogy tehetett ilyet, és miért. Nekem ez nagyon hiteltelen volt, fõleg azok után, hogy Dzsanszu mennyire ragaszkodott a lovához...
malvinkicska 2016 jún. 03. - 18:08:25
(693/2695)
Elég szomorú dolgok voltak a mai részben ami Gült illeti, valóban vele mindig csak rossz dolgok történek, az apja halála nagyon kiborította, pedig nem egy bensõséges kapcsolatuk volt, de feltörtek nála az emlékek. Cihan elérte az apja szabad, az egybõl utazik is el, azt mondja valami baráthoz. Gül és C szakítottak ezért készül elköltözni, G Isztambulból, nem akar itt élni tovább, vajon, hogy fogadja a hírt majd Cansu, mert Hazalt nem érdekli, akár mi van vele. Az most is majd nem bajba sodorta Ozant, igaz az is egy hirtelen haragú kis fiatal ember, az is ugrik rögtön. Kerimant Oszman nem tudta behálózni a ház vétellel, erre letartóztatták, biztos feljelentette, Dzsandan, hogy ellopta az Özkan pénzét. Az biztos ezek a törökök állandóan a hatóságokat járják, úgy mennek oda, mint egy élelmiszer boltba. A sorozat bíróság rendõrség kórház, nélkül nem létezik igaz unalmas lenne ha nem történnének meg, ezek az események.
7/10
napraforgó 2016 jún. 03. - 06:04:10 7/10
(692/2695)
Á, nem, igyekszem nem a tartalmat leírni, azt látja, aki látja, meg el lehet olvasni, sõt elõre lehet olvasni a port.hu-n és a holdpont.hu-n is. Én inkább a történések által keletkezett gondolataimat, ötleteimet szoktam leírni, no meg azokat az érzelmeket, amiket a látottak kiváltottak.
És sok dolog van, ami nem tetszik. Pl. Hazal csókolgatja a nagyapját, azt, aki kígyónak nevezte és rendõrséggel, meg börtönnel fenyegette. Jó, igaz, mondjuk, hogy kimentette egy bûnözõ karmaiból, no de akkor már minden elõzõ disznóság feledve? Rahmi felnõtt ember, tudja, mit csinál Hazal meg még többé-kevésbé gyerek.
És ott van Dzsanszu is. Õ is csókkal búcsúzik, azok után, hogy Rahmi pénzéhes lotyónak nézte és fõleg ilyen színben tûntette fel a bulvársajtó elõtt a szülõanyját. Mennyit vétett ellene, szinte számon se lehet tartani, de sebaj, bocsánatot kért és Dzsanszu újra csókolgatja a nagypapit. Hát az az, amire én sose lennék képes, sõt kamaszkoromban még kevésbé bocsátottam volna meg.
sage 2016 jún. 02. - 22:59:12
(691/2695)
Megtört szívek 2014 28 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_28_Bolum_HunDub_Sage

A magyarok megint fodrászt játszottak! :) Kivágtak sok jelenetet.
Érsekvári 2016 jún. 02. - 21:27:51
(690/2695)
Köszi a leírást , közben 2 x is telefonon kerestek , így lemaradtam jelenetekrõl . Gyorsan áttekertem a hiányzó jeleneteket most már képbe vagyok .
A jövõ heti pár soros napi tartalmat elolvastam a Port . hun , hát bizony elég érdekes váratlan események lesznek .
PMate01 2016 jún. 02. - 20:33:07
(689/2695)
Nagyon jók voltak a részek!
7/10
napraforgó 2016 jún. 02. - 20:04:06 7/10
(688/2695)
Mivel Hazal úgy hajtotta ki az újságot és tette le a nagyapja elé, az már tudja, hogy megtalálták a motoros fiú holttestét, biztos mindenki azt hitte, ezért viszik el a rendõrök. Apropó, a vidéki házban nem maradtak ujjlenyomatok Rahmitól? Betörte az ablakot, belülrõl megfogta a kilincset, úgy nyitotta az ajtót, más tárgyakhoz, bútorokhoz is hozzáérhetett. Ha meg letakarították volna (mondjuk Dzsihán), akkor meg az lehet furcsa a rendõröknek, hogy-hogy egy szál ujjlenyomat sincs sehol?
A motoros fiú egy hétig biztos nem hiányzott a barátainak, mert külön-külön mentek volna egy közeli városba, hihették, hogy az új barátnõjével, Hazallal enyeleg valahol.

Biztos, hogy nem Alper jelentette be a Rahmi-ügyet, hiszen fogta a fejét miatta és fél, hogy akkor meg Dzsihán is elõhozza a lelövésének esetét. Csak Dzsandan lehet az eset mögött, õ tudott a támadásról, akkor még jóban voltak Dilarával. Most jött el az idõ, hogy felhasználja.

Özkán tényleg egy balfék, én azon csodálkozom, hogy ez az Engin még nem dobta ki. Se szerelõnek, se barátnak nem jó, soha nem fogadja meg a tanácsait, ellenben mindig bajba keveredik.
Érsekvári 2016 jún. 02. - 19:04:07
(687/2695)
Ezen a Rahmi letartóztatáson legalább úgy meglepõdtem mint az öreg . Totál azt gondolta / én is / a motoros fiúhalála miatt viszik el , de nem így van . Alper több oldalról is támad , most Rahmit is . A Dilara féle DNS vizsgálat eredményén Alper meglepõdött , hogy nem egyezik . Mindent megpróbál ez a naplopó csak dolgozni ne kelljen .
Dzsihannak Yildrim nem csak az ügyvédje , hanem a legjobb barátja mégsem mondja el neki ami Rahmival történt , hogy meghalt a motoros . Az ügyvéd sok mindent nem ért ezzel kapcsolatban . Arról semmi nincs fel sem tûnik senkinek a barátainak nem hiányzik a srác ?
Gülseren egy régi baráttól rossz hírt kap meghalt az apja , nem ápolt vele jó viszonyt mégis érzékenyen érintette . Most már senki rokona nincs . Nem hogy Dzsihannal egyre közelebb kerülnének egymáshoz , egyre csak távolodnak .
Özkan haverjába a szerelõ Enginbe is több ész szorult mint a golyófejûbe , hiába beszél neki mit hogyan kéne csinálnia , semmi értelme .
Oszman minden besúgás után tartja a markát , mindene a pénz remeg érte .
Dilara még saját magának is hazudja nem csak butikos nõnek , hogy szeretné ha Dzsihannal minden újra a régi lenne .
7/10
napraforgó 2016 jún. 02. - 18:37:55 7/10
(686/2695)
Én úgy láttam , hogy azon a felvételen a volt pincér a garázs szinten egy fekete autóból kinyúló kézbe tette a feszítõvasat, cserébe egy pénzes borítékot kapott. Na és ki osztogat pénzes borítékokat? Hát Dzsandan asszony! Szerintem az a kéz egy nõi kéz volt és Dzsandan volt a megbízó!
Dzsandan folytat háborút a Gürpinárok ellen minden fronton. A kérdés csak az, miért? Talán bepróbálkozott Dzsihánnál és a férfi visszautasította? Dilara nem ellenfél neki, hogy kiosztotta ott a kávézóban Szolmaz elõtt.

És azt sem hiszem, hogy Alper Dzsihán fogkeféjét hozta volna el, elvégre Dzsihán akkor már hetek, hónapok óta nem lakott ott. Amúgy meg 2 db fogkefét vitt el, ha az egyik Dzsiháné, a másik akkor is Dilaráé lett volna...
A dolog két esélyes, vagy Dilara apja mégsem volt Alper apja, a szeretõje becsapta és csak ráfogta. A másik lehetõség az, hogy nemcsak apu csalta a feleségét, hanem az is õt és Dilarának nem a férj az apja. Ez esetben lehetne próbálkozni Dilara nõvérével (akit nem láttunk eddig), ha õ a férj gyermeke, talán lehet egyezés Alperral.

Hazalnál most sem tartott sokáig a megrázkódtatás hatása, már újra összevissza hazudozik mindenfélét Dzsanszuról.
malvinkicska 2016 jún. 02. - 18:04:42
(685/2695)
Rahmit letartóztatják és az Alper ügyért, egy volt alkalmazot kilopta a vas rudat és elküldte a rendõrségre, ebben olyan áll aki nagyon ártani akar az öregnek jelenbe D az. Hazal nem is tudom milyen lelkületû olyat hazudott a barátnõnek akár egy éltes valaki, a forgató könyv írójának volt fantáziája, mert az õ agyában nem igen van sok okos gondolat. Gülseren az igazi szenvedõ ebben a sztoriban egyik baj a másik után éri, most az apja halál hire, el is hiszem ki van mert egyszer besokall az ember, igaz a sok megpróbáltatás erõt ad ha van hitünk. Alper nem akar menni a rendõrségre, vajon mi lesz belõle. A DNS teszt nem sikeres, mert a C fogkeféjét vitte el, hasztalan fizetett érte. Keriman jól õrzi a pénzt , az a mocsok, Oszmán hordja a híreket, az a nagy ügyvéd Dzsandan mindig perkál sosem fogy el a pénz.
Érsekvári 2016 jún. 01. - 22:58:27 Előzmény malvinkicska
(684/2695)
Cihan az apjával lelkiznek , a végeredmény visszaviszi a villába az öreget . Dilara nem is érti a helyzetet és amikor az öreg közli vele kész ennyi volt oldja meg egyedül az ügyeit . Dilara egybõl felhozza apukának kifizette a tartozásait ez a hála ? A nõ magára maradt úgy néz ki . Gülseren is magányos még Cihan telefonját sem veszi fel , miért jó ez neki ?
Hazal amikor felkeresi nagyon szépen, szeretettel elbeszélget a lánnyal Gülseren például Dilarától ilyet sosem láttunk még .
Dzsandan azt mondta Özkannak oldja meg egyedül a pénz visszaszerzését . Ezért a tökfejû kilesi Kerimant az utcán a pénzt követeli , de Keriman rendõrökért kiállt akik Özkant üldözõbe veszik . Lehet ez újabb fekete pont Özkannak , hiába rágta a szájába Dzsandan ne csináljon balhét .
offtopic
ildimix 2016 jún. 01. - 21:20:30
(683/2695)
Én legtöbbször reklám nélkül nézem a sorozatot mert olyankor még dolgozok. Jó, hogy a netre még nem találták ki, hogy a film közbe reklám legyen mondjuk akkor eltekerném.

Spoiler: én azt hittem, hogy a 2. évadban már nem szerepel Gülszeren már unom a mártírkodását.
offtopic
ildimix 2016 jún. 01. - 21:14:57
(682/2695)
Cihan apja hazaköltözött Dilara már nem tudja manipulálni.

Cansut sajnálom, hogy nem mehet vissza Gülserenhez.

Öszkant viszont nem tudom sajnálni megérdemelte a sorsát mégis rendõrség lesz az ügybõl. Remélem nem kapja meg Cansu felügyeletét.
7/10
napraforgó 2016 jún. 01. - 18:26:00 7/10
(681/2695)
Dilara egy vipera. Dzsihánnak esküdözik, hogy az összes disznóságot mind a nagyapa találta ki, aztán meg, amikor az öreg nem reagál a Gülszerent fikázó megjegyzéseire már nekitámad, mi van, átpártoltál Gülszerenhez, már nem engem támogatsz?
Az a nõ csak magával tud törõdni. Amíg az övé volt Dzsihán, nem törõdött vele, most, hogy elveszítette, állandóan õt lesi, õt figyeli, ez a telefonánia már túlzás.
Az bezzeg meg sem fordult a fejében, hogy Gülszeren nem cseverészni akar vele, hanem baj van Hazallal, azért keresi? Õ csak kinyomta a telefont és elment mulatni a barátnõivel (milyen érdekes, míg Dzsihán külön volt, elhagyták a barátnõi is, ahogy arra Dzsandan rámutatott, most, hogy visszaköltözött, a barátnõk is feltûntek újra).
Hazalnak is hányszor megígérte, hogy ott maradhat, most megint taktikázik, a lány kihallgatja, hogy Dilara Dzsanszunak azt mondja, majd meglátják, hogy mi is lesz Hazallal. Vagyis neki esze ágában sincs rendezni az édeslánya sorsát.
A Kerimán - Özkán -Oszmán hármas meg nagyon szórakoztató, egy kis szín és vidámság a sok baj és nyûg között.
malvinkicska 2016 jún. 01. - 18:05:18
(680/2695)
Keriman ahogy játszik az nem semmi, most költi a pénzt, Oszmán meg csak ájuldozik ,mert õ is szeretne belõle amilyen egy undorító alak. A híreket hordja Dzsandannak, szemétség, most már kezdik érezni Cihan és az ügyvéd valaki figyeli a házat jó lenne ha lebukna. Özkan megint bajba keveredett, a pénz vissza szerzésekor, újra rendõrség. Cihant nem gondoltam volna megbocsát az apjának azok után amit tett vele, és még haza is költöztette, ezt Dilara nem nézi jó szemmel, mivel eztán nem tudnak együtt ronda terveket ki ezselni. Az nagyon szép jelenet volt mikor Hazal és Gülseren beszélgettek elõször vadóc volt de G szép szóval nyugodtan meggyõzte, hallgassa meg, mint anya és lánya. Az biztos G sokkal alkalmasabb anyának, mint D, mert azt csak a külsõségek érdeklik. Az már teljesen be van dilizve G-be ha felveszi a telefont C akkor ha azt hívja ha nem akkor is rémeket lát, és hall, de most sem vette fel G, a C hívását. Cansu vissza akart költözni de jelenbe D lebeszélte, ne menjen G-hez.
7/10
napraforgó 2016 jún. 01. - 12:46:27 7/10
(679/2695)
Azt elhiszem, hogy Rahmi rosszul érzi magát pénz nélül, egyedül, megvetve egy ócska hotelszobában. De valahogy nem hiszem el, hogy csak azért, mert Dzsanszu fölkereste, és megtudta, mit is tett az anyjával, ezután azt mondta neki, hogy szóba sem áll vele, meg látni sem akarja, amíg bocsánatot nem kér az anyjától, máris megvilágosodott volna és belátta, hogy Gülszeren makulátlan, tiszta nõ, nem pénzéhes cafka, mint az õ volt barátnõje anno.
Én valahogy jobban el tudtam volna hinni, hogy megvonja a vállát és azt mondja, ej, hiszen ez a kislány nem is az én vérem, nem az unokám, mit törõdöm én a véleményével? És azt is el tudnám hinni róla, hogy számításból megy el Gülszerenhez, úgymond bocsánatot kérni, mert tudja, hogy a hír Dzsanszun keresztül eljutna Dzsihánhoz, akinek a kislány a szíve csücske. És ha Dzsanszu meg lesz elégedve vele, eléri, hogy az apja is megbocsásson neki.
A történetben néha látjuk, hogy mi történik, ki mit csinál, de néha meg nem, csak késõbb derülnek ki a dolgok.
-----
Van még pár dolog, ami szerintem nincs rendben. Pl. Annak idején Dilara és Rahmi - nyilván óvadék ellenében - elérte, hogy Özkánt szabadlábra helyezzék - Németországban is és Törökországban is. Az óvadék kiszabása nem azt jelenti, hogy ejtik a vádakat (nagyon nem azt!), hanem azt, hogy a tárgyalásig nem kell elõzetesben ülnie. Vagyis szabadlábon védekezhet. De itt nyoma sincs annak, hogy az elkövetett bûneiért (mert nyilván elkövetett ezt-azt) valaha is bíróság elé állították volna, letárgyalták volna az ügyeit.
Ezek fölött úgy átsiklik a sorozat, persze nem csak ez, az összes szappanoperákban ugyanígy csinálják. Mint ahogy az is el van felejtve, hogy a jogrendszer kétfokú, sõt néha három, vagyis bármely félnek van fellebbezési lehetõsége, és ezek bizony idõigényes dolgok. Látni meg azt látjuk, hogy az ártatlan fõhõst 20 évre ítélik, és hopp már a következõ percben ül is a rácsok mögött. Nem is tiltakozik, nem is próbál meg semmit az ártatlansága bizonyítására, csak szenved végeláthatatlanul, legalább 50 részen át, amíg valami csoda folytán az ártatlanságára fény nem derül.
Érsekvári 2016 jún. 01. - 11:36:54
(678/2695)
Igen ez a téma Rahmi esete még nem tisztázott és kever õ még bizonyosan . Nálam is felmerült a kérdés mi lesz a halottal , se rendõrség semmi , mert akkor gyanúsítottat is kellene találni , elássák a hullát és kész ?
Lehet ma többet megtudunk . Egyébként a tartalom leírás szerint SPOILER !!!! Cihan kibékül az apjával.....na hiszen eddig tartott az örihari ?
malvinkicska 2016 jún. 01. - 08:55:46
(677/2695)
Szia megnéztem a Wikipedian hány bölüm, annak ha hinni lehet az elsõ évad 31, a második 55, és most juniusba fejezik be jelenben forgatják, akkor 86 bölüm lesz. A harmadik évad nem biztos Gülseren miatt de bármi megtörténhet.
7/10
napraforgó 2016 jún. 01. - 07:31:56 7/10
(676/2695)
Nem erre gondoltam, azt hittem, talán van valami infód, hogy a második évadot esetleg nem adják le.
Amúgy nekem elég a napi egy óra, fõleg, hogy abból is 20 perc a reklám. Ha reklámok nélkül adnák, akkor jöhet a dupla rész.
Ezért örülök, hogy a másik török sorozatot a Duna fogja leadni, akkor nem kell negyedóránként kizökkenni a történetbõl a reklámok miatt.