Érsekvári 2016 ápr. 18. - 19:15:04
(415/2695)
Végre Kerimant elkapták , mert aki hazudik az lop is , ez rá nagyon is érvényes . A kamerákat felszerelni , már a beköltözésnél eszébe juthatott volna Dzsihannak . Dzsandan és Dilara egy keverõgép újabb húzásuk sikerrel járt , Gülserenrõl régi fotók alapján kitalálnak valótlan dolgokat . Amit Dzsanszu majdnem el is hisz , de Dzsihan nem dõl be ennek , mindenesetre Dilara eléri " ilyen nõnél " nem maradhat a lány .
Hazal megint átlépett egy határt Ozan szobájába bement kutatni .
7/10
napraforgó 2016 ápr. 18. - 18:55:54 7/10
(414/2695)
Kerimánt letartóztatták, nyakában Dzsanszu gyémántos nyakláncával. Hiába próbált össze-vissza hazudozni. Sajnos Özkánt kiengedték, mert a haverja alibit biztosított neki. Kíváncsi vagyok börtönbe kerül-e végül?
Az Özkántól kapott fotót Dilara barátnõje, az ügyvédnõ használta fel, kiásta a nagybácsi bûnügyét. De akkor meg azt is tudnia kellett, hogy végül bebizonyosodott az ártatlansága. Ezt valószínûleg elhallgatta Dilara elõl, hogy az asszony hitelesebben csinálja a cirkuszt Gülszeren és Dzsanszu elõtt. Gülszeren összeomlott és most is a barátnõjéhez menekült. Dzsanszu meg csak visszakerült az õrült Dilarához, meg a bolond nagyapához.
Azért röhejes, hogy Dzsihánnak most már az összes idejét kitölti a Gülszeren körüli zûrök elsimítása, rendbetétele. És persze Yildrinnek is, mert õ megy utána mindennek, amit ki kell nyomozni, el kell inzézni.
malvinkicska 2016 ápr. 18. - 18:36:23 Előzmény Érsekvári
(413/2695)
Ebben a sorozatban erõs nõ uralom van, az van amit Dilara akar. Cihan egy nagy papucs a bojtos fajtából, mert mindent megenged ennek a jellemtelen nõnek, mert nem az õ agyából pattan ki az ötlet, az ügyvédnõ uszítja, mint más a kutyát ezt fogd meg, ez minden alkalmat megragad, csak a másik embert porig alázza, és sikerrel is jár, mivel Cansu hozzá ment. Az életben sok féle emberrel lehet találkozni, de ilyen mint D nem sok lehet, de ha még is akkor nagyon elszomorító. Rahmi is csak kaka keverõ, maradt volna a fenébe. Kerimant letartóztatták, még jó úgy hazudik, mintha olvasná az is egy szemét nõ a javából, azt szokták mondani a szél jól össze hordja a szemetet, ide sokat fújt össze. Az elõzeteseket olvasva itt csak ronda dolgok lesznek.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 18. - 09:19:27 7/10
(412/2695)
Mint minden más török sorozatnál.
Ezért fog a Szulejmán nálunk 4-5 évig tartani. Mert 40 perces darabokra vágják, megspékelik 3x10 perc reklámmal, és egyébként is olyan késõ este adják, hogy csak a délutáni mûszakban dolgozók nézik élõben. Mert akinek reggel 1/2 6-kor pl. boltot kell nyitni, vagy 5-kor buszt vezetni, az tuti nem fog ott éjszakázni fél 12-ig, hogy most épp kivel is civódik Hürrem õnagysága.
No de hát a TV mûsort nem is nekik készítik, hanem azoknak, akik ki tudja mivel töltik a napjaikat és ráérnek akár délben is felkelni.
kriptonyt 2016 ápr. 17. - 23:42:43
(411/2695)
Bocsi rosszul írtam. Nálunk a 30. rész, az náluk csak a 10 rész.
kriptonyt 2016 ápr. 17. - 23:36:42 Előzmény napraforgó
(410/2695)
Nagyon hosszú lesz a magyar változat. Ugyanis néha belenézek a török eredetibe. Náluk egy rész 2, 2 és fél órás. Ami azt jelenti, hogy ami ott a 60. rész, nálunk kb. a 10. rész volt.
sage 2016 ápr. 16. - 17:44:51
(409/2695)
Megtört szívek 2014 16 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_16_Bolum_HunDub_Sage
7/10
napraforgó 2016 ápr. 16. - 15:45:32 7/10
(408/2695)
Mit lehet erre mondani? Hogy ha a család este otthon ül, békésen eszegetik a rakott krumplit, és senkivel nem történt aznap semmi különös, legnagyobb esemény, hogy a gyerek 5-öst kapott a fogalmazására és 4-est a helyesírásra, no meg hogy a szomszédasszonynál tovább volt benn a postás, mint illett volna, mikor az ura nincs otthon.... - na hát errõl nem lehet százvalahány részes sorozatot csinálni. Még akkor sem, ha a szomszédasszonyt nemcsak a postás látogatja, hanem a villany-, no meg a vízvezetékszerelõ is...
Hát persze, hogy meg lesz az a sorozat - akármelyik - spékelve kórházzal, rendõrséggel, börtönnel és közben jó pár verekedéssel is. Meg az összes többi klisével: születés, halál, temetés, kóma, megvakulás, lebénulás, meggyógyulás, ésatöbbi, ésatöbbi.
malvinkicska 2016 ápr. 16. - 14:10:49
(407/2695)
A török sorozatok, tudom nem esti mesék, de gondoltam mivel a Mexikóiak átdolgozás szinte,nézem ezeket, de arra jöttem rá itt a gyilkolás, bíróság járás, enélkül nem sztori a sztori. A Szív Útjai, Seherezade, Tiltott Szerelem ha jól emlékszem, meg K G , és az Igazgyöngy, Ezel, Aztán fordítják a Karadayí, azt csak azért a szép színészi munkáért nézem, mert abban meg, olyan dolgok vannak, nem mindig tudom elhinni sem, meg egyebek. A Mexikói sorozatok amiket most adnak nem sokat ér egyik sem, a tv mûsor meg olyan, be sem érdemes kapcsolni, ezét maradtak ezek a sorozatok, de ebben nagyon sok a gonosz ember, és nagyon rondán viselkednek. Azt gondolom talán jó lenne egy kicsit mellõzni õket, de sajnos valami kis kikapcsolódás kell mifelénk, nagy lehetõsség nincs, pedig szoktam színházban is járni, de az sem lehet mindig. Olvasni rejtvényt fejteni, ez mind, de egyszer az is unalmas lesz.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 16. - 08:21:15 7/10
(406/2695)
Lehet, hogy a török bölümökben egyetlen rész, amíg egy szereplõ kórházba kerül, meg fel is épül, de itt a magyar epizódokban az biztos három rész. Elõször, amikor a szereplõ kórházba kerül, akármi okból is. A következõ epizód arról szó, hogy mindenki odacsõdül és várja a híreket. A harmadikban a delikvens magához tér, rögtön jól is van és haza akar menni. És láss csodát, némi házi ápolás mellett hipp-hopp rendbe is jön.
A másik, amikor az illetõ hosszú ideig kómában fekszik, na erre azért van szükség mert a távollétében zajlanak az események, és nyilván nem épp arról, amit õ akart volna... És persze az örökös, vagy a meghatalmazott csaknem csõdbe viszi a vállalatot. De a hirtelen magához térõ személy ugye megold minden problémát, és a család boldogan élhet - részletekben, itt és ott-. Na ja, ez a mai világ.
offtopic
ildimix 2016 ápr. 16. - 06:18:07
(405/2695)
Megfigyeltem a török sorozatokban, hogy a kórházban 1 éjszakára sem tartják bent a pácienst megfigyelésre vagy ha ez meg is történik hamar hazaengedik. Cihan megérezte, hogy Gülszeren bajban van még jó, hogy odament a villához. Hazal gondolta a drága ajándékkal õ lesz az est fõszereplõje de nem jött össze neki rosszul érezte magát a buliban.

Keriman most túl lõtt a célon nem kellett volna segíteni a testvérének. Már olvastam az elõzetest és a leírtak alapján nem tudom sajnálni.

Várom a jövõheti részeket.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 15. - 20:03:08 7/10
(404/2695)
Én csak 2 török sorozatot láttam korábban, az Igazgyöngyöt és a Kuzey-Güney elsõ évadját. Mit mondjak, hát azokban is van épp elég erõszak, verekedés, leszúrás, lelövés, kórház lépten-nyomon, meg börtön is. Ez a sorozat semmiben sem különbözik azoktól, csak talán a nézõ egyszer telítõdik a mindig ismétlõdõ fordulatokkal, klisékkel.
Ja igen, a harmadik a Szulejmán, ami történelmi korba helyezve ugyanaz, ármány ármány hátán.

Én ezért nem horgonyzok le egy-egy nemzet sorozatainál, mert mindenütt megvannak a bevett klisék és nem szeretem mindig ugyanazokat a történeteket látni pepitában.
Érsekvári 2016 ápr. 15. - 19:26:02
(403/2695)
Ebben a részben sõt az eddigiekben is folyton fejbe vágnak valakit . Itt az embert aki vigyázza Güls-t és a nõt is . Ez az Özkan - Keriman páros egyre szörnyûbb . A nõ hazudozik , lop a szemét kopasznak besegít . Amikor a banánt eszi nem különbözik
egy majomtól....borzalom . Özkan alig egy hajszálon múlt , hogy Dszihannal találkozzon bárcsak elkapta volna , aki megérezte baj lehet Gülserennel .
A partin Ozan sokat van Dzsanszuval örülnek egymásnak , ami Hazalnak nem tetszik irigyen nézi õket . Dilarának már rögeszméje lett Gülseren , az új ház kész átjáróház már mindenki tudja hol lakik.
Rahmi elõkerült Dilarának hiányzott most újabb tervet eszelhetnek ki ketten .
Mi juthatott Gülserennek eszébe kezd derengeni neki mi történhetett .
Hétfõig várnunk kell .

Jó hétvégét a fórumtársaknak !
malvinkicska 2016 ápr. 15. - 18:34:28
(402/2695)
Elõször azzal kezdem ebben a sorozatban be van osztva mikor ki kerül kórházba, mert eddig már sok szereplõ volt, most Gülseren volt szegény a soros. A törököknél mikor valamilyen ünnep van, mindig történik valami, a másik sorozatban letartótatás, itt verekedés, rablás utána kórház , és majd börtön, ezeknek csak e körül forog a gondolatuk, enélkül nincs sztori, de valahogy most már nagyon unom, ezt a sok agressziót. A régebbi sorozatok teljesen másak voltak, most nem akarom felsorolni, de ezek egy kaptafára íródnak, csak más szereplõk, és durva esetek. Hazal ma láthatta nem csipi a fiú tesója, nem egy szeretni való valaki, most már tiszta anyja, mert az meg elmebeteg olyanokat képzel ami nincs, mindenütt Cihan és Gülseren, e körül forog a beteg elméje, ezt is gyógyítani kellene, mert ebbe bele fog õrülni, elõbb utóbb. Az a Keriman egy szemetes kuka amit csinál, én elhiszem színész de ez a szerep nagyon utálatos.A történet ennél komolyabb, és nem hiszem nem lehetett volna valami normálisabb, sztorit írni.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 15. - 17:59:17 7/10
(401/2695)
Birtam, hogy Ozan Hazal ajándékát meg sem nézte, Dzsanszuétól meg teljesen odavolt. Aztán meg egész este Dzsanszut ölelgette. Hazal meg irigyen és féltékenyen nézte.
Látom már kitõl örökölte Hazal az elmebajt. Dilara nem normális, otthagyta a fia születésnapját és elrohant Gülszeren ajtaján dörömbölni. Nem értem mire ez a nagy féltékenység, hiszen nem is szereti a férjét. (talán a "tulajdonát" félti?)

A hülye Özkán meg nem ért el semmit Gülszerennél, szerencsére nem tudta megerõszakolni és pénzt se talált nála. Ha kiderül, hogy õ támadta meg a feleségét, újra bevarrják és most már nem hiszem, hogy Dzsandan ki tudná hozni újra. Sõt a válásnak sem lesz akadálya. Remélem, legalább ez sikerül a nõnek.

Nem láttam Dzsanszu nyakláncán a medált, de olyan szív formának tûnt. Vagyis nem az a lánc, amit Gülszerentõl kapott és nem is az, amit Özkán adott neki (amit eredetileg Gülszerennek szánt, csak õ nem fogadta el). Az enyveskezû Kerimán meg lenyúlta, de biztos megfizet érte. Gondolom, hogy Dzsihán feljelentést tesz, vagy Gült beszéli rá. Elvégre megtámadták és kirabolták. És most már, hogy tudják, Kerimán ott volt, nem lesz nehéz összerakni, ki lehetett a társa...
Érsekvári 2016 ápr. 14. - 20:29:18
(400/2695)
Hazal egy pulóverért mekkora cirkuszt csinál , mindent ráhagynak semminek nincs ódiuma . Ilyen drága órát is , hogy adhat Ozannak hiszen az anyja pénzébõl veszi , aki ezt is ráhagyja . A fotóalbumot úgy gondolom Ozannak készíthetik , aki ennek biztosan jobban fog örülni , már csak azért is , mert Dzsanszutól kapja . Miközben csinálják Gülseren a régi idõkrõl mesél neki .
Özkan - Kerimannal nem férnek a bõrükbe tervezik bejutnak Gülserenhez a kopasz már terepszemlét is tartott és megeszi a sárga irigység a látottak miatt . Szolmaz - Alperrel egy húron pendül õk is mindenáron pénzt akarnak kicsikarni Dilarától .
Dzsihan a fiának autót vesz kicsit túlzás , de Dilarat akarja lekõrözni ebben is .
7/10
napraforgó 2016 ápr. 14. - 18:43:45 7/10
(399/2695)
Dzsandan Dilara rossz szelleme, õ tanácsolta, hogy hozza ki a börtönbõl Özkánt és nem gondol arra, hogy így a lányai is veszélybe kerülhetnek. Mit csinálna, ha pl. Özkán elrabolná valamelyik lányt és váltságdíjat követelne érte?
És az õ tanácsa az is, hogy Dilara vegye vissza Alpert. Mit gondol, mit fog szólni ehhez Dzsihán? Jobb lenne, ha inkább havi apanázst juttatna az öccsének, minek ez alátszatmunka? Alper úgyse csinál semmit se, de ha mégis, az úgyse jó, viszont a rendes dolgozókat nyilván irritálja a jelenléte, meg a semmittevése.

Özkán felméri a terepet Gülszerenék házánál és már szövi a terveket a nõvérével. Kerimán meg micsoda mesét adott elõ a szomszédasszonyának Gülszeren palotájáról.
Hazal szórja a pénzt rendesen, az anyja meg nem állítja le.

Dzsanszu és Gülszeren fényképalbumot készít - vajon Ozánnak ajándékul? - és nézegeti a lánya kiskori fotóit. Kedves, megható jelenet, nagyon jól megértik egymást.
Kíváncsi vagyok, hogy sül el Ozan születésnapi ünnepsége.
malvinkicska 2016 ápr. 14. - 18:08:28 Előzmény Érsekvári
(398/2695)
Hazal ami pénz költést csinál az nem normális, és azt hiszi Dilara ez jót tesz ennek a beteg lánynak, mert ez erõsen az, nincs az a sok ami egyszer el nem fogy, hol papa, most meg ez a lány mi lesz ennek a vége, aztán feltámadtak Alperék, az egyértelmû zsarolni fogják D-t. Az az ügyvédnõ nagyon sok rossz tanácsot ad neki, és mindent elfogad, olyan, mint aki gyámság alatt van és azt csinálja amit mondanak neki, képtelen egyedül döntéseket hozni, és még õ tartja magát valakinek. Özkan egy nagyon elvetemült személy, biztos valamit fog csinálni, Gülserennel, mert a harag és az esztelenség vezérli. A történet ahogy halad egyre jobban durvul, mert mindenki túl akar tenni a másikon.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 14. - 12:57:10 7/10 Előzmény napraforgó
(397/2695)
Azt én se tudom, hogy jöhetett ki Özkán a börtönbõl, elvégre tönkretett egy drága gépkocsit, és ami a fõ, megvert egy embert, úgy, hogy az kómába esett. Én azóta sem hallottam, hogy jobban lenne. Szóval rejtély, hogyan tudta Dzandan elérni, hogy kiengedjék, akár óvadék ellenében is. Gondolom, az óvadékot megint Dilara tette le.
7/10
napraforgó 2016 ápr. 14. - 08:40:33 7/10
(396/2695)
Én egy generációval idõsebb vagyok, így, ha az én gyerekem úgy viselkedik, mint Hazal, nyilván nem küldöm el a háztól, mert hát hová is menne, nincs mindenkinek hátországa, választási lehetõsége. De hogy kapott volna két szép nagy pofont a gyermek, az biztos. Manapság már nem divat megütni a pofátlan, szemtelen gyereket, mint az én idõmben, sõt, talán még büntetik is, de nem hiszem, hogy ez akkor visszatartott volna.
Szerencsére az én gyerekeim nem voltak ilyenek, mint Hazal, nem kellett õket Makarenkói pofonokkal nevelgetni, pedig én is dolgoztam, meg az apjuk is, tehát én se nagyon tudtam sokkal többet foglalkozni velük, mint itt a sorozatban Gülszeren. De tény és való korlátokat fel kell állítani a gyerekeknek, meddig mehetnek el és mikor lépik át a határt.
Amúgy nem vagyok a verés híve, de azért sokszor láttam már, hogy egy anyamacska megpofozza a túl szemtelen kölykét, vagy ugyanúgy egy kutya is rámordul a kölykére. Ahogy azok is visszavesznek ilyenkor, ugyanúgy az embereknek sem kellene hagyni, hogy a végletekig elfajuljanak a dolgok, idõben kell odamordulni, vagy akár odalegyinteni.
És látszik, hogy itt a lánynál az elbeszélgetés nem számit semmit sem. Gondolom, hogy ha Özkán végig velük él, bizony nem mer ez a lány így viselkedni, még akkor sem, ha nem is verné az apja.