malvinkicska 2016 ápr. 01. - 18:07:25 Előzmény Érsekvári
(335/2695)
A mai részt láttad, nekem most nagyon nevetségesek voltak, Keriman, és Özkan ahogy társalogtak, mert a nõnek csaka pénzen az esze, de a férfi kicsit furfangosabb, de Cihan nem egy mimóza emberére akadt. Cansu elment vele, senki nem tudott róla, és ugye ez a fickó nem egy ma született bárány ki tudja mi vana háttérbe ami még nem került elõ, vele kapcsolatban. Cihan megijedt és eljárt a keze, de most õ sem gondolkodott, mint máskor, mert már mikor Dilaraval beszélgetek nyugodtabb volt megfontoltabb, másképp látta dolgot. A két család helyzete nem könnyû, nehéz az arany közép út megtalálása, nem beszélve azért ez sorozat, tele szappanoperás elemekkel, azért vannak ebben túlzások bõven.
Mia1234 2016 ápr. 01. - 17:59:41
(334/2695)
Így ma végén is elég érdekes dolgokat mondott Cihán: ki az anya, aki a gyereket megszülte vagy aki felnevelte?
Õ és Dilara nevelték fel Cansut, tehát õk a szülei.
És akkor hogyan is van ez Hazallal? Ott meg arra hivatkoztak, hogy de hát Dilara szülte és Cihán a vér szerinti apa, így nekik van joguk hozzá.
Tehát Cansu azért nekik "jár", mert õk nevelték, Hazal meg azért, mert õk a vér szerinti szülõk.
Hmmm...érdekes.
Vajon mit szólna ehhez egy bíróság?
Mondom, Cihán egyre mélyebbre süllyed a szememben.
Mia1234 2016 ápr. 01. - 17:39:50
(333/2695)
Özkan egy gazember, de Cihán most túllépett egy határt. Bebizonyította, hogy õ se egy patyolat lélek, gyakorlatilag pénzért akarta megvenni Cansut.
Ezen kívül teljesen igaza volt Özkánnak, amikor azt kérdezte, hogy Cihán csak úgy elvihette Hazalt, az teljesen rendben levõ dolog, de nekik nincs joguk látni a saját, vérszerinti lányukat?
Ehhh - Cihánban is csalódtam, csak megjátssza a jólelkût, de ugyanolyan szar alak, mint a neje.
malvinkicska 2016 ápr. 01. - 15:15:29
(332/2695)
A sorozatokban megfigyeltem megérzi a hozzá tartozó ha baj van valakijével , és itt is õGülseren felriadt, mert érezte, baj van, lehet így is úgy is felfogni, mert érdekesen jelenítették meg. A véleményem nem oktatásnak szánom, csak én így láttam.
Mia1234 2016 ápr. 01. - 12:55:40
(331/2695)
Nekem ez az újraélesztéses jelenet úgy jött le, hogy csak Gülseren álmodta.
Hiszen az egyik másodpercben mutatják a szívmonitoron a vízszintes vonalat, a másik pillanatban Gülseren felriad álmából és rémülten kapkodja a levegõt.
Emiatt indul el iccaka a kórházba.
Érsekvári 2016 márc. 31. - 21:08:45
(330/2695)
Az jó volt a mai részben , hogy Dilara bárhogy áskálódik trükközik nem hatja meg Chihant , egyszerûen ez a nõ nem tud kedves szeretõ feleség lenni , eljátszotta az esélyeit . A férfit nem érdekli a vagyon csak szeretetre vágyik , de a jégcsap nõtõl sosem kapta meg .
Gülseren megérezte baj van Cihannal és rögtön bement a kórházba , szerencsére pont elkerülték egymást a jégcsap nõvel . Ezek szerint Dilara nem is tudott Cihan újraélesztésérõl , mert kávézgatott jó darabig és mire visszament hozzá Cihan már rendbe volt szorongatta a fenyõtobozt amit Gülseren tett a kezébe . Ha a feje tetejére áll akkor sem tudja eltántorítani Cihant Gülserentõl .
Özkan Cansu elõtt termett a lánya barátságosan fogadta szinte örült neki , aztán majd kiderül hogyan alakul az apa lánya kapcsolat. A férfi hasznot remél ettõl a helyzettõl .
Gülseren nem akar többet Cihannal találkozni , de biztos a férfi nem fog ebbe belenyugodni .
Mia1234 2016 márc. 31. - 18:21:16
(329/2695)
Egyik "csak" sztorno. :)
Mia1234 2016 márc. 31. - 18:20:42
(328/2695)
Szerintem azt csak Gülseren csak álmodta.
malvinkicska 2016 márc. 31. - 18:04:52
(327/2695)
A mai részben is voltak elég nevetséges jelenetek, Cihan egyik percen halott, nem sokára, már segítség nélkül öltözik, nem tudom miért kellenek ezek a hiteltelen jelenetek, engem zavarnak, mert úgy érzi az ember palira van véve. Dilaranak megmondta Alper volt aki rá lõtt, csak nem akarta a herce-hurcát, mivel tesója, és a vagyon a tét. Dilaranak mennyivel jobb, hogy megszûnt a munkája Gülserenek, abban a nõben csak rossz indulat van, talán, saját magával sincs békében. A fiatalok elég jól viselkedtek, attól eltekintve Hazal kirohant, hogy õt nem szeretik. Az a sok felesleges találkozások nagy hallgatások, néha zavaró, igaz jó zenével oldják. A török sorozatokban most, már kezdem megszokni ezek nem szeretnek, csak szenvelegnek de azt nagyon tudják.
Mia1234 2016 márc. 31. - 15:04:50
(326/2695)
Nekem az a legfurább az egészben, hogy a törököknél nincs jog, nincsenek törvények?
Gülserentõl elveszik az addig nevelt lányát és az a szemét Dilara az édeslányával sem akarja engedni a találkozást. Ez csak így megy? A másik nõ gazdag, így neki jár mindkét gyerek joga? Egy kiskorú dönti ott el, hol akar élni?
Ez ellen senki nem tiltakozik? Se Gülseren, se Özkan, se más?
7/10
napraforgó 2016 márc. 31. - 05:28:51 7/10
(325/2695)
Derja nagyon kedves nõ és tényleg maximálisan támogatja a barátnõjét. De most nem adott jó tanácsot. Õ is tudja, hogy Dilara mennyire utálja Gülserent, mégis rábeszéli, hogy menjen be Cihánhoz a kórházba. Neki és Gülserennek is tudnia kellett volna, hogy biztos ott az egész család és nem fogják kitörõ örömmel fogadni. És Gülseren botor módon hallgat Derjára, megy és Dilara kérdésére, mit keresel te itt, pont azt válaszolja, amit Derja rágott a szájába - õ Hazal apja. Na de akkor miért nem Hazaltól érdeklõdött felõle? Vagy akár Cansutól? Ha már bement a kórházba, miért nem tudakolta meg a recepción, a nõvérektõl, stb., hogy Cihán úr egyedül van-e? Akkor még visszafordulhatott volna.
Már bocsánat, de én se örülnék, ha kritikus helyzetben kívülálló személy "pofátlankodna" be az életünkbe, akármilyen õszinte részvéttel.
És pillanatnyilag Dilara Cihán felesége és a gyerekei anyja, Gülseren meg még csak szeretõi státuszban sincs.
Amúgy meg jó, ha néhány hete dolgozik, egy olyan álomállásban, amire korábban gondolni sem mert, hát miért tekereg ez a nõ állandóan máshol munkaidõben? És itt nemcsak a kórházra gondolok, de hol a tengerparton sétálgat merengve, hol Cihánnal találkozik ügyeket megbeszélni, aztán meg Rahmival, vagy elmászkál a lányai iskolájához, hogy láthassa õket, mindezt mindig munkaidõben. Törökországban ennyire megértõek a munkaadók? Ennyi rengeteg magánügyet lehet intézgetni napközben? Új, épp csak kezdõ munkatársaknak? És nincs fõnök, aki rászól, hogy talán mégse munkaidõben intézgesse az ügyeit?

Rahmi krokodilkönnyei nem nagyon hatnak meg, a fiával folytatott korábbi veszekedésbõl kiderült, hogy a család soha nem számíthatott rá, az õ lelkén szárad Cihán anyjának és húgának halála is. Az, hogy most aggódik a fiáért, természetes, bár azért épp elégszer kersztbetett már a fiának eddig is. Pont elég, hogy állandóan beleavatkozik a magánéletébe, megkeseríti azok életét, akik a fiának fontosak. Mindezt valami olyan álszent indokkal, hogy a család érdekében teszi. No hisz. Csak a vagyon miatt, amire õ is számot tart.

Cihán elég hülye, hogy nem dobja föl Alpert, túl nagyvonalú a friss sógorhoz, gyanítom megbánja még a nagylelkûségét. Nyilván Dilarára van tekintettel, bár tudná, hogy a nõ nem ilyen nagyvonalú vele szemben.

Özkán és Keimán nevetségesek. Ahogy Özkán beleéli magát, hogy szereti Gülserent, ahogy kepeszt utána... (ha Gülseren lógna rajta, bezzeg elrúgná magától). Kerimán meg - fröcsög a rosszindulattól. Miért akarja annyira, hogy Özkán megrendszabályozza a nõt? Abból még csak haszna sem lenne. Tetszett, ahogy Özkán tervezgeti, hogy kirúgja a saját lakásából... Ez tetszene. Kerimán elszámította magát, haha. Csinált egy csomó adósságot, jelzálogot vett föl a lakására és még ki is ebrudalják onnan.
offtopic
ildimix 2016 márc. 30. - 22:24:20
(324/2695)
Gülserennek nem kellett volna bemenni a kórházba hiszen tudta, hogy ott van a család. Cansuval kellett volna beszélnie telefonon és akkor bemenni amikor elmegy onnan Dilara.

A temetõben viszont nagyon sajnáltam a barátnõjén és Cansun kívül nincs senkije. Érzi, hogy kirúgják az állásából. Keriman kárálása 1 kicsit már nekem sok jó lenne ha kevesebbet szerepelne.
Érsekvári 2016 márc. 30. - 19:52:55
(323/2695)
Megnéztem kapott még esélyt ! Rahminak látni mégis vannak apai érzései , ha nagy gazember is .
Cansu és Ozan amikor megtudják mi történt apjukkal teljesen odavannak , de Hazalt teljesen hidegen hagyja a hír .
Özkán a frászt hozta Gülserenre amikor azt mondta lelõtték , meghalt Cihan , de aztán Cansu megnyugtatja él és jobban van . Ezzel a gyanút magára tereli a kopasz honnan tudja mindezt .
A kórházban Dilara megint jelenetet rendez amikor Gülseren megjelenik , de azonnal elzavarja mit keres ott .
Sõt bosszúból a munkahelyérõl kiakarja rúgatni . Keriman közönséges ahogy eszik az brutális , nevetnem kell sokszor annyira nem százas ez a nõ . Cihan meglepõ módon nem mondta a rendõröknek , hogy Alper volt . Valami célja van ezzel direkt csinálta .
Mindig van egy olyan váratlan helyzet ami a továbbnézésre készteti az embert .
malvinkicska 2016 márc. 30. - 18:39:09 Előzmény Érsekvári
(322/2695)
Vajon hány rész lesz kórház utána bíróság ezek enélkül nem tudnak sorozatot készíteni. Cihan szerintem Özkanra akarja terelni a gyanút a lövéssel kapcsolatban, másért, miért falaz annak a szemét Alpernak. Dilara nagyon rondán viselkedik, és még õ tartja magát valakinek, nekem egy semmi, modortalan undorító nõ személy, mert nem a szerelem hajtja, hanem a jólét. Ozan a fiú egyáltalán nem szereti az megmondta most is neki amit akart. Keriman pénz mániás csak az foglalkoztatja, na meg az evés, valami borzalom.
offtopic
ildimix 2016 márc. 29. - 22:57:52
(321/2695)
Sajnálom Cihant, hogy rálõtt Alper.

Kerimanon ma jót nevettem be nem állt a szája. Gülseren jól tette, hogy nem ment haza a férjével. Cansu remélem holnap tud találkozni Gülserennel. Várom a holnapi részt.
10/10
Gambino1991 2016 márc. 29. - 20:20:01 10/10
(320/2695)
Keriman a legnagyobb forma!!
Érsekvári 2016 márc. 29. - 19:48:41
(319/2695)
Osztozom a véleményeddel . Ma elõkerült már a pisztoly meg a kés , volt verekedés is , mi lesz még ?
Meggondolandó a további nézése , amennyiben így folytatódik . Ez jóóóóó amit írtál a nõ alapból ilyen savanyú, de tényleg van benne igazság . Nem sokat mosolyog , bár ez a szerep elég keserû. Na meg ez a suttyó Özkan ahogy viselkedik meg néz ki a buta nagy kopasz fejébõl . Kerimannal folytatott egymás közti szócsatái elég kiábrándítóak .
A mai részben idegesítõ jelenetek vannak mint Hazal és jól nevelt barátai , meg Alper akciója ami rosszul sült el .
Derja a barátnõ az egyetlen pozitív karakter jól gondolkodik a tanácsai beválnak , az egyetlen aki segít Gülserennek .
Dilara rögtön kiosztotta Gülserent amikor Cihant hívta.....soha többé ne keresse . Ez így túl egyszerû lenne !
malvinkicska 2016 márc. 29. - 18:55:16 Előzmény Érsekvári
(318/2695)
A mai rész elég érdekes volt mikor Cihant meglõtte Alper meddig feküdt a földön, a golyó fejû meg nézett, mint hogy segített volna ez egy béna jelenet, mint ami az egész sorozatot illeti, ezek ordítanak nem lehet tudni, biztos sakált ettek. Szerintem ez nem család ez egy bagázs, lehet valakinknek nem fog tetszeni a használt jelzõm, de ez a, Sorozat rondább, mint a Mexikói utánzatok azokban talán kevesebbet üvöltenek. Gülseren olyan, mint egy üveg ecet, tudom nincs miért mosolyognia , de szerintem ez a nõ alapból ilyen savanyú. Aztán ott van Alper feleségével együtt azok is amit követnek az már nem sok rengeteg, Alper henyélni szeret, és úgy gazdag, a más keresetén, ugyan az Keriman meg a tesó, azoknak is csak a pénzen jár az eszük, nincs normális emberi gondolatuk ami a lányok helyzetét, rendbe tenné, valamennyire.Nekem nem az amit vártam tõle, lehet még a héten nézem és sutba vele.
7/10
napraforgó 2016 márc. 29. - 18:22:52 7/10
(317/2695)
Zajlik az élet, Hazal osztálytársai felforgatják a házat, megzavarják Rahmit a szunyókálásban, aki rögtön "beteg emberré" válik, akit a kis vademberek fölidegesítettek.
Alper lelövi Cihánt, aki megsérül. Kicsit megmosolyogtam a forgatókönyvírók anatómiai ismereteit. Cihán baloldalt az alhasi részen (deréktól lefelé) sérült meg, legalábbis ott volt a véres kötés. Dilara és Rahmi érdeklõdésére az orvos azt mondta, hogy Cihánnak megsérült a lépe és a mája is. A lép ugyan baloldalt van, de feljebb, a máj viszont egyértelmûen a jobb oldalon és nemigen lóg ki a bordaív alól....
Yildrin a folyosón átadja Cihán telefonját, amit Dilara bekapcsol, az 21.20-at mutat. Ez így rendben is van, hisz Cihán nem sokkal este 7 elõtt távozott a kávézóból. Az Alperrel folytatott vita, a mentõzés, a mûtét el is tarthatott idáig.
De azon már meglepõdtem, hogy Derjáék még csak ekkor ültek le vacsorázni, és még vacsora után küldte el a 8-10 éves kisfiát tanulni, leckét írni. Nem azért, de az én gyerekeim ekkora korukban már rég aludtak ilyenkor.
És a 15 éves Canszu is csak ekkortájt ért haza, hát õ meg valami éjszakai edzésekre jár?
Özkán is ezután állított be Derjáékhoz, nem tudom, ott szokás vadidegenekhez este 10 után beállítani? És milyen szépen bemutatkozott, megrázta Serkánt, lecsapta Derját, ráncigálta Gülserent, na szóval ilyen egy szerelmes férj Törökországban.
malvinkicska 2016 márc. 29. - 13:29:23
(316/2695)
Az elõzetest olvasva nem sok szépre jóra lehet számítani, rengeteg benne a durva jelenet.