malvinkicska 2016 márc. 23. - 21:31:36
(295/2695)
Szia nagyon örültem a két mondatodnak azért, mert rég nem olvastam tõled semmit. az elõbb néztem a Menekse 25 Bölümét, szenvedni kórház, a rendõrség nulla, a pszichopata férfit hagyják futni, errõl ennyit, mert hátha valaki nem fog tetszeni.
kicsike79 2016 márc. 23. - 20:33:35
(294/2695)
Nem vagyok egy sorozat nézõ,de ezt elkezdtem és nagyon tetszik,írták,hogy törökül nézhetõ a youtub-on,igy hát nem birtam megállni és belenéztem!Kár volt,nem erre számítottam,Gülseren és Chian összeházasodnak,és az esküvõn Gülserent lelövik és meghal :( nagyon nem ezt vártam!
Érsekvári 2016 márc. 23. - 18:39:47
(293/2695)
Most már hozzá kell szoknunk ez a sorozat végig ilyen lesz . Ma a pofonok napja volt , elõször Alpert rendezte le Cihan , jogosan
sok volt már a rovásán . Elõkerült Özkan aki szintén pofonnal mutatkozik be , Gülserent így üdvözli ennyi év után . Simlis egy alak egy szava sem igaz , a nõvérével egy húron pendülnek . Gülserent kiakarják használni a nagy pénz reményében . Tuti nagy bajkeverõ lesz a kopasz .
Rahmi jelenete tetszett jól leordította Hazal fejét nem nagyon bírja a kis csajt .
Cihan megtudja Dilarától a nagy titkukat Alperrel , aki az öccse , legalábbis ezt mondja a nõ .
malvinkicska 2016 márc. 23. - 18:36:39
(292/2695)
Kedves fórumozók több török sorozatot látva nézve azt látom, ezeknél a nõ nagyon sokad rendû lény, sajnos, a szülõk kedve szerint házasodnak, aztán bíróság , börtön, kórház nélkül ezeknek, nincs sztori, és azt is megfigyeltem, soka testvér harc, nem tudom milyen alapon írják ezeket a sorozatokat, de enélkül nincs szinte egy sem.A véleményem nekem ez. A mai részben Özkán pofonnak üdvözölte a 10 éve nem látott feleséget ez valahogy nagyon ronda volt, az is olyan agyatlan,mint az a ripacs Keriman, ezek a pénzért ölnek elevenítenek, csak abban gondolkodnak. Kiderült Alpar Dilara tesója akkor jó nem várható tõle. Az biztos ahogy nézem sok ronda dolog fog itt még történi, fõleg Özkan is megjelent, még egy hiéna.
7/10
napraforgó 2016 márc. 23. - 18:31:12 7/10
(291/2695)
Özkan igen hamar kiszabadult. És szépen bemutatkozott. És köszönésképp úgy szájonvágta Gülserent, hogy az a földre zuhant. És utána volt képe szerelmemnek nevezni a nõt. Na igen, tényleg olyan, mint Kerimán, õ is hazudozik össze-vissza. Hogy átvágták, úgy lett adóssága, no hisz... A nõvérét meg figyelmezteti, te is ezt mond, nehogy elszóld magad....
Közben meg amíg börtönben volt, egy rabtársa valami nõjérõl kérdezgette. Szóval Németországban volt neki valami nõje. Itt meg Gülserent vegzálja, hogy mit mûvelt a távollétében.
Jó, hogy Gülseren és Cansu együtt tudtak tölteni kis idõt, helyesek voltak, ahogy a hóban hancúroztak.
Na és kibújt a szög a zsákból, kiderült, hogy Alper Dilara öccse. De nyilván csak a féltestvére, apucija tán félrelépett és ennek a gyümölcse az a mocsok.
8/10
Darkrose 2016 márc. 23. - 17:58:56 8/10
(290/2695)
Teljesen igazad van...Úgy látszik Törökországban a nõnek kell azt is megmagyaráznia, ha a férje megveri, ez a tipikus áldozathibáztatás, mert biztos az õ hibája. Szegény Gülserent nagyon sajnáltam, ez a szemét elõször látja a feleségét, és nemhogy térden állva könyörögne a bocsánatáért, de megpofozza...Durva és ugyanolyan hülye barom mint Keriman.
Amúgy, nem tudom figyeltétek-e, de most Gülseren akart kiugrani az ablakon, a sorozat elején meg Kerimant kellett visszarángatni...Ez valami mánia? :D
8/10
Darkrose 2016 márc. 23. - 17:55:07 8/10
(289/2695)
Érdekes volt a mai rész, úgy látom ez az Özkan ugyanolyan kétszínû és számító dög mint a nõvérkéje, lesz itt még ne mulass.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de ezekben a török sorozatokban látványosan sok nõt ütlegelnek/vernek a férfiak, régebben még Cihan is hogy megrángatta Dilit...Ebbõl is látszik, mennyire más, eltérõ "kultúráról" van szó. Bár, annak személy szerint örültem, hogy Gülseren odamondogatott a férjének, máskor is kinyithatná a száját :D
10/10
doritasmile 2016 márc. 23. - 17:50:12 10/10
(288/2695)
Ezt a felfogást...Ozkan elhagyta a feleségét szò nélkül lelépett. Erre ha Gülseren máshoz mer szòlni rögtön be kell zárni, agyon kell verni. Mit gondoltak hogy majd az ablakban fogja évtizedekig várni? A nagynéni meg a szomszéd tõsgyökeres pletykafészek is csak hajtogatni tudják hogy helyre kéne rakni Gulserent.
Érsekvári 2016 márc. 22. - 20:56:51
(287/2695)
Igazad van abban ez valóban más mint az eddigi török sorozatok , de ezek már a modern mai életrõl szól , viszont nekem az ilyen gazdagabb környezetben játszódó sorozatok bejönnek / Kara Sevda , É K-je , van egy pár még / persze ezekben is van osztálybeli különbség és ezek ki is vannak hangsúlyozva eléggé .
Viszont Keriman karaktere elég külvárosira van kiélezve , de azt meg kell hagyni nagyot játszik a színésznõ . Itt is mindenkinek megvan a saját dilije , ha gazdag ha nem . Egyenlõre még nem adtam fel , amíg nem unom meg nézem fõleg a szinkron miatt .
8/10
Darkrose 2016 márc. 22. - 20:32:36 8/10
(286/2695)
Ja, és nem tudom, figyeltétek e, de Ozan kiszólása, hogy Lady Dilara (Diana hercegnõt is gyakran hívták Lady Di-nek)nagyon ötletes és frappáns volt :)
8/10
Darkrose 2016 márc. 22. - 20:30:05 8/10
(285/2695)
Én is egyetértek, túl sok a negatívum ebben a sorozatban, az intrika, a gonoszkodás, jó ha egy-egy pozitívum jut 4 részre, és ezzel sokat mondtam...Engem továbbra is zavar Gülseren szenvedése, s sajnos így elnézve úgy látom, az egész sorozat arról fog szólni, hogy õzike szemekkel siratja Hazalkát, aki le se tojja, miközben Dilara szemétkedik vele, amibe õ belemegy, mert egy mártír...
Mondjuk, ma legalább egy jót nevettem Keriman magánszámán, már az is röhej volt amit a taxissal lemûvelt, de a zabálása a puccs étteremben, miközben elõadta hogy õ egy úrinõ...Több ilyen jelenet kellene ebbe a sorozatba :D
Ez az Ozan meg...továbbra is egy úgy gondolom, hogy egy elkényeztetett ficsúr, azért ennyi idõsen már tudhatna viselkedni...
Érsekvári 2016 márc. 22. - 19:31:43
(284/2695)
Ebben a részben legalább Keriman magánszáma szórakoztató volt , aztán végszóra megjelent az öreg aki a pénzzel , ígéretével az ujja köré csavarta a nõt .
Egymásra találtak , pedig ki nem állhatják egymást , de van az a pénz meg az a érdek ......
Dilara megõrül a féltékenységtõl meg a méregtõl Cansu az engedélye nélkül elmegy Gülserenhez és õt faképnél hagyja a barátnõivel.
Szolmaz látta a jelenetet ahogy Cansu elviharzott az apjával , gúnyosan vigyorgott is amikor rákérdezett erre Dilarától mi volt ez . A " babazsúron" megvolt Hazal mustrája , élvezte a kis csaj most õ volt a nap fénypontja . Ozan angolosan lelépett megint csak . A vén kéjenc Rahmi bájolgott a hölgyeknek egy keveset , de nem sokkal elõtte a fia telefonjából kitörölte a felvételt ez a vén ördög . Gülserenék megérkeztek a szállodába Cansuval örülnek egymásnak .
malvinkicska 2016 márc. 22. - 19:02:07
(283/2695)
Azt gondoltam, hogy csak én látom így de örülök másnak is van ilyen véleménye, nem ilyenek a török sztorik.
sorozatkedvelõ 2016 márc. 22. - 18:48:32
(282/2695)
Lehet ,hogy csak nekem tûnik úgy ,hogy egyre inkább "elszappanosodik" a sorozat ,mindig csak az intrika ,Rahmi és Kariman/lehet e nevek helyesírása nem jó!/Dilara akinek csak a társaságban betöltött szerep a fontos,3 megzavarodott kamasz,a mindig bánatos Gülszeren.... Sokkal többet vártam ettõl a sorozattól. SPOILER! megnéztem egy részt a jövõbõl.....Hát???? SPOILER vége!
malvinkicska 2016 márc. 22. - 18:37:15 Előzmény Érsekvári
(281/2695)
Elnézést kevertem a két lányt Cansu ment, mert Hazalt bemutatta a barátnõinek Dilara.
7/10
napraforgó 2016 márc. 22. - 18:13:02 7/10
(280/2695)
Keriman nem tud viselkedni az asztalnál, ahogy tömködte magába az ételt és itta egymás után a pohár borokat, hangoskodott, szóval nem odavaló nõszemély.
Tetszett, ahogy Cansu a sarkára állt és elment Dilara tiltása ellenére. De azért szükség volt Cihán hathatós fellépésére is. Már Ozan is utálja az anyja felszínes társasági életét, jól otthagyta õket.
Rahmi megtette, amire számítottam, kitörölte a fia mobiljából a hamisított felvételt.
Cihán érdekesen oldotta meg, hogy Cansu együtt lehessen az anyjával, az egész iroda kapott hétvégi üdülést, hogy ne irígykedjenek rá a kollégák.
------
Engem borzasztóan idegesít az a sok és fõleg hosszú reklámblokk, amivel telinyomják az epizódokat. Kb. 40 perc a tiszta mûsoridõ, és beletesznek negyedóra reklámot.
malvinkicska 2016 márc. 22. - 18:12:21 Előzmény Érsekvári
(279/2695)
A mai részben sok volt együtt a két sárkány Keriman és Rahmi, egyik rondábban viselkedik, mint a másik, az a nõ ahogy evett, egyszerûen gusztustalan, és haza akarják hozni Özkant, nincs elég gondja Gülserennek, éppen az hiányzik , mint ablakos tótnak az elesés. Az nagyon jó, hogy Hazal most végre együtt lehet az igazi anyjával, Dilara nem akarta, de Cihan tett íre pontot. A sorozatban feltûnõen sok a negatív karakter, szinte valahol 3-4 ember kivételével azok, most is nekem az a véleményem ez nem törökös. Dilara a dicsekedéstõl se, lát se hall, teljesen eza nagyravágyás a mániája, mert neki csak az az ember aki jó anyagiakkal rendelkezik. Rahminak sikerült a telóból kitörölni a felvételt, nagyon ronda egy ember.
syuzi 2016 márc. 22. - 17:57:09
(278/2695)
Rahmi és Kerami összeillenk szép pár lennének

Cansu végre elment a kiruccanásra Güserennel Cansu egy kedves lány nem olyan mint Hazal .Hazal pont olyan mint Dilara

Nagyon jó volt a mai rész bírtam ahogy Kerami beszámolt a barátnõjének a Rahmival való vacsoráról úgy beszélt Rahmiról mintha egy pár lennének

Várom már a következõ részt:)
offtopic
ildimix 2016 márc. 22. - 07:40:25
(277/2695)
Megható volt az a rész amikor Gülseren várta az iskola elõtt a lányát. Hazal 1 hálátlan dög de azért meghatotta az anyja visszaemlékezése mert könnyezett. Keriman jó fej volt jót nevettem rajta a taxis fizetett neki csak szálljon ki a kocsijából. Várom a mai részt amit a netrõl nézek.
7/10
napraforgó 2016 márc. 22. - 05:17:54 7/10
(276/2695)
Rahmi akar valamit Kerimántól, tehát odamegy. Csak valami akadályozza, de biztos megjelenik.
Tuti, Gülseren ellen fognak áskálódni. És Kerimán ehhez partner, némi készpénzért cserébe...