7/10
napraforgó 2016 márc. 27. - 17:05:47 7/10
(315/2695)
Köszönet a szép versért. Kvánok én is mindenkinek szép ünnepeket!
Érsekvári 2016 márc. 27. - 16:05:16
(314/2695)
Mindenkinek Szép Ünnepet kívánok !
malvinkicska 2016 márc. 27. - 10:16:31
(313/2695)
Eljött a szép húsvét reggele,
Feltámadásunk édes ünnepe.
Ünneplõ ruhába öltöztek a fák,
Pattognak rügyek, s virit a virág.
A harang zúgása hirdet ünnepet,
Egy kismadár dalol a zöld rétek felett.
Kellemes húsvéti ünnepeket.
offtopic
ildimix 2016 márc. 27. - 09:07:58
(312/2695)
Öszkant jól megfenyegette Dilara Hazal most nyeregbe érzi magát mert tudja nem kell visszamenni a régi családjához. Nagyon szemét módon beszélt a villában az alkalmazottal jól odacsõdítette a gyerekeket. Végre Ozan rájött õ jelentette fel pedig már kezdte megsajnálni. Kár, hogy holnap nem adják le a részt kénytelenek vagyunk keddig várni.
7/10
napraforgó 2016 márc. 25. - 18:01:09 7/10
(311/2695)
Hogy ez a Kerimán mennyit tud kárálni. Idegesító nõszemély, ugyanakkor vicces is. Golyófejû öcsikéje is jó nagy bunkó. De azért tetszett, hogy le se xarta Rahmit, aki azt hitte, a puszta nevétõl elájulnak a népek. De Dilara határozott fellépése tetszett és el is hiszem, hogy valóban börtönbe juttatná Özkánt, ha zaklatná a lányokat. Csodálkoztam, hogy a saját kezébe vette a dolgot, azt hittem rájuk uszítja Cihánt.
Nagypapi meg nagy szerencsejátékos, most már tudom, miért ment tönkre minden vállalkozása. Cihán is meg van áldva a családjával, csakúgy, mint Gülseren.

Golyófejûnek van egy Nuray nevû barátnõje, aki Németországból hívogatja. Özkán ezt a nõt is hitegeti, miközben Gülserent üldözi a szerelmével.

Hazal már megint felvág a szülei vagyonával, rászabadítja a bunkó osztálytársait a villára. De talán Lady Dilarának sem árt, ha néha szembesül a valósággal. Remélem tönkrevágják a szép nagy rendet. És Hazal is megérdemel emiatt egy fejmosást.
Szegény sofõr meg alig bírja a gyûrõdést.
malvinkicska 2016 márc. 24. - 21:43:43
(310/2695)
A történet ahogy halad egyre jobban egy nagy csalódás, annyi derült ki, Alper féltesója Dilarának, és azt sem mondta el Cihanak annak a nõnek ráment a vagyon és a pénz az agyára. Keriman egy gusztustalan féreg a tesójával együtt, itt mindenki, a másik vagyonára hajt. Hazal megijedt attól a maffia kinézetû pacáktól, nem is egy bizalom gerjesztõ alak. a véleményem továbbra is az ez egy nagyon gyenge kis sorozat, akkor még finoman fogalmaztam. Gülseren titkol mindent nem jobb vele, mert csak õ látja kárát.Két gyerek a tét, de itt egyéb nem megy , mint egymás torkának esnek állandóan.
Cia 2016 márc. 24. - 21:03:32
(309/2695)
Dilara és Alper tényleg testvérek vagy csak megjátszák?
Pera60 2016 márc. 24. - 20:12:58
(308/2695)
Nézem a sorozatot,mert szeretem a török sorozatokat.Sok minden megfordul a fejemben ennek a filmnek a témája kapcsán. Néha bizony az is,hogy nem biztos,hogy nagyon keresném Hazal kisasszony kegyeit.Annyi durvaságot kap szerencsétlen anyja,de alapjában véve egy igazi anya,gondoskodó nõ.Biztos ezért szereti a férfi.Nem beszélve arról,hogy milyen szép. A mai hozzászólók közül valaki kifogásolta,hogy nem mondja el a férjével kapcsolatos gondját. Valahol megértem. Pontosan érzi a feléje irányuló érzéseket.Õ nem az a fajta nõ,aki kapva kap a lehetõségen, és lerohanja gondjaival a másik felet. Becsületes,és még véletlenül sem akar senki kihasználni. Hisz milyen nehezen fogad el bármit is. De azért a férjével kapcsolatosan csak nem az a csöndes,lesütött szemû teremtés,mert jól kiosztotta. Többször is.
offtopic
ildimix 2016 márc. 24. - 19:54:36
(307/2695)
Engem már idegesít Gülszeren viselkedése. Miért nem mondja meg Cihannak mi bántja? Ketten le tudnák koptatni a férjét. Hazalt nem tudom sajnálni elmenekült az apja elõl de engem nem hatott meg a sírása. Várom a holnapi részt.
Érsekvári 2016 márc. 24. - 19:35:00
(306/2695)
Alper most kiesett Dilara kegyeibõl , pénzéhes társaság kivétel nélkül . Özkán rettenetes bunkó alak ettõl nehéz lesz megszabadulnia Gülserennek . Itt férfi smaragd szemûnek hívja a nõt , a másik sorozatban meg õzike szemûnek a másikat .
Hazal sokkot kapott a golyófejû apucitól , egybõl levette milyen csóró primitív alak Cihan édesapához képest....nem tudom megítélni nála mikor igazi az érzés , bár elképzelhetõ a félsz talán , hogy visszaviszik valóban az tette vele . Az biztos olyan ez a lány meg Cansu is mint az ûzött vad összevissza rohangálnak itt az anyám ott az anyám , össze vannak zavarva .
Gülserent nem értem miért nem mondta meg Cihannak itt van Özkan . Dilarara is azért haragszik , hogy nem volt õszinte soha vele . Majd más módon bizonyára megfogja tudni , hogy hazajött a férfi .
7/10
napraforgó 2016 márc. 24. - 18:43:50 7/10
(305/2695)
Rahmi meg a menyétõl kapja a pénzt, mint ahogy Alper is õt pumpolta. Dilara meg fizetett, odavetette a morzsákat, hogy ne kelljen az apai örökséget megosztani a balkézrõl született öcsikével.

Csak néztem Hazalt, akit Özkán leszólított és a kislány megijedt. De valahogy annyira természetellenesen, hisztérikusan megijedt, nekem valahogy nem volt hihetõ az egész mûsora. Egy olyan lány, aki kapásból elzavarja a nevelõanyját, aki egész életében kitette a szívét, lelkét érte, akkora cirkuszt csapjon, hogy végigzokogja a taxiútat hazáig és még otthon is dilizik... hát nem rá vall.
Azt még megértem, hogy fél, hogy visszaküldik Gülserenhez, és talán a férfi, aki az apjának mondja magát, ebbõl a célból keresi.
Özkán elég pofátlan, ahogy beállított Gülseren munkahelyére, kávét rendelt, hangoskodott, kellemetlen helyzetbe hozta az asszonyt. Persze Gülszerent se értem, õ meg mindig elrohan, ha valami nem tetszik.
Cihánnak sem vallotta be, hogy a férje hazajött, meg azt se, hogy erõszakos alak. Nyilván úgy kell majd kinyomoznia a férfinak.
10/10
doritasmile 2016 márc. 24. - 17:07:27 10/10
(304/2695)
Persze igazad van, de Keriman néha úgy para ncsolgat kit kéne megverni mintha maga Allah anyja lenne.

Azt a sok dolgot tuti Rahmi pénzébõl vették.
7/10
napraforgó 2016 márc. 24. - 08:35:10 7/10
(303/2695)
Úgy tûnik, az átlag török férfi elõbb üt és csak aztán kérdez.
Kerimán is csak bújtogatja az öccsét, neki kicsit sem furcsa, ha az asszonyt megverik, bezárják.

Azért gondolj bele, Gülseren mégsem élhet tartósan a barátnõje nyakán. Derjának is férje van, gyereke van, miféle dolog lenne tarósan beköltözni oda 5. kerékként? Az, hogy pár napot megalszik ott, amikor a férj vidéken dolgozk, az más, mint ha ott is élne.

Dilara féltékenykedése is érthetetlen, hiszen világosan megmondta, nem szerelmes Cihánba. Nyilván a "vagyontárgyait" félti és Cihán is a "tulajdona", nem akarja elveszíteni. Fõleg, mert olyan sikeresen mûködteti a vállalat-birodalmukat. Dilara nem akarja elhinni a fiának, hogy az apjánál volt, vele beszélgetett. Az a mániája, hogy Cihán Gülserennel és Cansuval utazott el, fél, hogy Gülseren lesz a haszonélvezõje a nagy vagyonnak. Na persze, mert õ, meg Rahmi magukból indulnak ki. Õnekik bezzeg tényleg csak a vagyon a fontos.
offtopic
ildimix 2016 márc. 24. - 07:34:30
(302/2695)
Megható volt az a rész amikor Gülszeren és Cansu együtt üdültek. Nagyon jól érezték magukat. Gülszeren férje 1 szemétláda hogy merte megütni az asszonyt? Én a nõ helyébe fogtam volna magam és elköltöztem volna vissza a barátnõjéhez. Jó volt ahogy Cihan számonkérte Alper árulását végre megtudta, hogy féltestvérek a feleség és Dilara. Nem értem eddig minek titkolták de majd ez is kiderül. Várom a mai részt.
7/10
napraforgó 2016 márc. 24. - 05:37:44 7/10
(301/2695)
Az az utca nemigen tud Keriman és Rahmi találkájáról, meg aztán Keriman özvegy, nekik szabad új férjanyag után nézni. Férjes asszony viszont szót sem válthat más férfival, mert akkor rögtön erkölcstelennek bélyegzik. Na.
10/10
doritasmile 2016 márc. 24. - 00:55:14 10/10
(300/2695)
Ennyi erõvel arról miért nem beszélnek a jól nevelt tisztességes asszonyok a jó modor és becsület tisztességes utcájában (vagyis ahol Gülserenék laknak), hogy Keriman mit kelleti magát Rahmi úrnak.
10/10
doritasmile 2016 márc. 24. - 00:51:13 10/10
(299/2695)
Szia

Légyszíves, ha olyat írsz ami még nem volt írd ki a spoiler jelzõt. Habár én láttam elõre, vannak olyanok akik nem szeretnék tudni mi lesz, hanem inkább a történet haladtával együtt izgulni mi lesz.
10/10
doritasmile 2016 márc. 24. - 00:47:10 10/10
(298/2695)
javítés: szó nélkül és szólalni, nem értem miért ezt írta be
sage 2016 márc. 23. - 22:14:08
(297/2695)
Megtört szívek 2014 10 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_10_Bolum_HunDub_Sage

Ha esetleg valakit érdekel! :)
malvinkicska 2016 márc. 23. - 21:36:14
(296/2695)
Azt olvastam azért szált ki Gülseren, mert nem volt összhang, közte és Cihan közt , de azzal még nem lesz vége, ha lehet hinni az újságoknak, valami valóság alapja csak van, azért nem légbõl kapnak dolgokat.