gigi1 2016 jún. 16. - 23:34:57 Előzmény napraforgó
(775/2695)
Így van senki nem ördög és nem is angyal. Én pont ezt szeretem a török sorozatokban, a karakterek nem feketék és fehérek. Nem a jók és a rosszak harcát próbálják elõadni. Ezért nem is tudom egyik szereplõt sem utálni, mindegyik hoz jó és rossz döntést is aztán ebbõl próbálnak "gazdálkodni".
A gyerekekkel kapcsolatban igazad van. Cihán és Dilara teljesen egymás ellen nevelik õket. Amit az egyik megenged, tuti, hogy a másik megtilt és fordítva. Semmi következetesség nincs. Talán egyedül a jó iskolai teljesítmény és a jómodor az elvárás feléjük (hazalnál még ennyi sem volt), azt mindketten megkövetelték, azon kivül azt csinálnak amit akarnak, aztán meg ha bajt csinálnak kapnak egy kis buksisimit. Egyedül Dil.-nél láttam, hogy próbál valami büntetés félét bevezetni.

A mai részhez, én továbbra sem értem, hogy Gül.-nem miért kell a házban maradnia a robbantás miatt, fõleg, hogy kiderült, hogy Rahmi volt a célpont... A nõ is szépen elmagyarázta Cansunak, hogy mi a szitu és tudja, hogy nem helyes, hogy a villába költözött. Nem tudom, hogy akkor miért megint Cihán dönt mindenben, senkivel nem beszél meg semmit, csak kiadja az utasításokat. Nem csípem az ilyen palikat. Dilara és Gülszeren is felnõtt emberek, el tudják dönteni,hogy mit akarnak.
Hazal egy kis manipulátor. Kihasználja, hogy most minden figyelmet õ kap, szerintem egy darabig el is fogja játszani a nyomorékot. Kell neki ehhez Gülszeren . Õ szó nélkül mindent megcsinál neki, ráadásul nem profi ápoló, így nem jön rá, hogy érzi a lábát.
10/10
barry1 2016 jún. 16. - 22:21:28 10/10
(774/2695)
Te biztosan nõ vagy, mert férfi szemmel Dilara klsszisokkal jobb csaj. ( szeretnél te olyan piszkafa lenni) Gülszeren egy trampli. Nála még Gandan és Solmaz is jobb nõ.
10/10
barry1 2016 jún. 16. - 22:17:15 10/10
(773/2695)
Cihannak folyik a nyála a trampli után és mindig nagy boci szemekkel néz rá. Ahogy Dilara találta õket a SAJÁT házában , (kéz a kézben)nem is csoda,hogy így reagált rá. Én úgy vágtam volna ki Gülszerent , mint macskát szarni és cseppet se érdekelne ,hogy a kis undok Hazal épppen mit rinyál össze. A történet szerint a pénzt Dilara hozta a házasságba, nehogy már neki kelljen alkalmazkodni . Egyébként mit kéne csinálnia ?? Kiganézni az istállót vagy meggyúrni 30 tepsi böreket vagy mit?? Ugyanaz az alaphelyzet mint a Dallasban volt. Mindenki a nyálas, farizeus, életidegen Bobbyt és a mamáját szerette, holott 90 %-ban Jockeynek volt igaza. Dehát az emberek ezt kajálják. HAJRÁ DILARA!!
offtopic
ildimix 2016 jún. 16. - 20:54:03
(772/2695)
Nekem ez a rész elég nyüglõdõs volt már unom, hogy Hazal körül forog a világ. Annak viszont örülök, hogy Ozant kiengedték a börtönbõl.

Cansuval most nem igazán törõdik senki. A szemét Hazal már felállt a székbõl de persze senkinek nem mondja el. Vajon mikor bukik le? Remélem ezt a szálat már nem húzzák sokáig mert kezdem unni.
Érsekvári 2016 jún. 16. - 20:46:44
(771/2695)
Örökös ellentétek és viszályok adják a sava borsát , a nõi féltékenység , irigység abból is van bõven . Fõleg Dilara részérõl , hiába akar úgy viselkedni mint egy úrinõ nem megy neki , mert egy gõgõs , rideg , bosszúálló nõ . Nem csak a külsõ számít a belsõ tulajdonság sok esetben fontosabb . Lehet jó ruhákba jár megvan neki minden lehetõsége erre pénzen megveheti , de riasztó ahogy viselkedik . Gülseren kis újába több érzés szorult mint ebbe a piszkafába . Gülseren sokkal csinosabb nõ . Lehet majd eljön az idõ amikor Dilarát lekõrözi kinézetben , ha módja lesz rá . Alperék próbálkoznak újra a mintával .
Ozant szerintem nem véletlenül találta meg az a fickó , eltudom képzelni Mügével a volt barátnõvel áll kapcsolatban . Várom a fejleményeket mi derül ki .
Keriman bunkó módon viselkedik lökdösi Nurajt a kórházban , érdekes most mennyire szereti az öcsikéjét .
Rahmi piszkos ügyeire elég jól rátapintott Cihan , ezek az emberek állnak a robbantás mögött .
Szó nélkül kifizeti az apja tartozását bár mennyi is legyen , hogy a családját megvédje .
Hazal titokban lábra állt , lehet Gülseren tudja meg elsõnek a jó hírt . Ezek után is fog ragaszkodni hozzá vagy átmegy a régi modorába ?
malvinkicska 2016 jún. 16. - 18:03:32 Előzmény Érsekvári
(770/2695)
A mai részben kiderült az öreg adóssága áll a háttérben, most vádolja magát, de szerintem õ már nem változik. Dilera továbbra is rondán viselkedik Gülserennel, mert az most két tûz között van, mivel Hazal tudja õ ellátja rendesen,mert D nem igen tenné azokat meg vele, mint G. Azért vannak ebben sok mesterkélt dolgok mikor Hazal, csinál olyat amit illene tudni másnak is akkor senki nem nyit ajtót rá, mint most is leszállt az ágyról, de szerintem ez már nem fog változni egy kis vipera, mint az anyja. Azt szereti ha mindenki õt ugrálja körbe, nem foglalkozik a másik érzésével. Ozan jó , hogy haza jött hiszen igazán tõrbe csalta az a fickó, lehet kiderül miért. Az biztos most nagyon sok minden érte a Cihan családját. Alper is sántikál valamibe, ami a vállalkozását illeti szeretné lehetetlenné tenni.
malvinkicska 2016 jún. 16. - 18:03:32 Előzmény Érsekvári
(769/2695)
A mai részben kiderült az öreg adóssága áll a háttérben, most vádolja magát, de szerintem õ már nem változik. Dilera továbbra is rondán viselkedik Gülserennel, mert az most két tûz között van, mivel Hazal tudja õ ellátja rendesen,mert D nem igen tenné azokat meg vele, mint G. Azért vannak ebben sok mesterkélt dolgok mikor Hazal, csinál olyat amit illene tudni másnak is akkor senki nem nyit ajtót rá, mint most is leszállt az ágyról, de szerintem ez már nem fog változni egy kis vipera, mint az anyja. Azt szereti ha mindenki õt ugrálja körbe, nem foglalkozik a másik érzésével. Ozan jó , hogy haza jött hiszen igazán tõrbe csalta az a fickó, lehet kiderül miért. Az biztos most nagyon sok minden érte a Cihan családját. Alper is sántikál valamibe, ami a vállalkozását illeti szeretné lehetetlenné tenni.
7/10
napraforgó 2016 jún. 16. - 12:52:47 7/10
(768/2695)
Sok igazság van abban, amit írsz, de azért te sem vagy precíz.
Dilara, amikor hazasiet a robbantás és a tengerbeesés miatt otthagyva Szolmazt, akivel épp Gülszerent és Dzsihánt készültek kitárgyalni, valóban elõször Hazalt nézi meg. Gül rögtön fel is áll, akkor én megyek. Hazal rimánkodni kezd, ne menj, maradj itt, megígérted, hogy mindig velem leszel. Dili rögvet mondja, hadd menjen. és Gül megy is. Hazal ekkor Dilnek könyörög, menj utána, mond neki te is, hogy maradjon. Mire Dilara ki is megy és nemhogy nem marasztalja, de inkább elküldi, semmi köszönöm, amit eddig tettél, stb, hanem jön a beszólás a kardigánjáról. Hát igen, ilyen egy decens úrinõ...
Amúgy meg Gülszeren minden este hazament, soha nem aludt ott a villában és pláne nem költözött be. Egyetlen éjszaka ment vissza, amikor Hazal utána sírt és Dzsihán erre elküldte érte Azmit. Én azért azt nem nagyon nevezném ottalvásnak, hogy a lánya ágya szélén kuporog, maximum szenderegve. És Dzsihán legalább annyira megengedõ, ráhagyó, mint Gül, sõt Dilara sem tilt semmit a gyerekeinek. Azt mindenesetre nem, amit Dzsihán joggal kifogásolt - hová mentek éjszakázni a gyerekei, merre járnak, kinél alszanak, ismeri-e Dilara a szülõket, akikhez elengedte a lányát, stb. stb. Mert Dili csak akkor megengedõ, ha nincs kedve a kölkökkel foglalkozni, ha Dzsihán engedi el õket, akkor mindig tiltakozik és kitalál mindenféle ürügyet, miért is ne mehetnének el, legyen akár szórakozásról szó, akár Gülszeren meglátogatásáról. Dilara sokszor szinte keresi az alkalmat, miben is mondjon ellent Dzsihánnak. És csak a férfi erélyes rászólására szokott engedni, és nem azért mert meg lett gyõzve.
Hogy Gül következetlen, mindent ráhagyott Hazalra? Igaz. De próbálj meg egy 15 éves kamasznak megtiltani valamit. Amíg Gülszeren gürizett, a lánya akármerre tekergett, ha rátelefonált hazudozott össze-vissza.

Egyik nõ sem tökéletes, Itt nincs angyal, meg ördög.
offtopic
ildimix 2016 jún. 16. - 09:00:28
(767/2695)
Az ápolót nagyon sajnáltam, hogy elküldték Hazal miatt. Ilyen nincs az életben, hogy magától kioldódjon a kerekesszék féke ez szerintem 1 baromság volt.

Ozant sajnálom remélem hamar tisztázódik a félreértés és kikerül a börtönbõl.

Hazal már érzi a lábát persze a családnak nem mondja el, hogysakkba tudja õket tartani.

Cansut sajnálom szemét vele Hazal továbbra is.

Azt hittem Öszkan meghal, de biztos megfogják menteni.

Várom a mai részt.
gigi1 2016 jún. 16. - 07:42:59
(766/2695)
Azért legyünk tárgyilagosak, Dilara elõbb megnézte Hazalt, azután szólt be Gülszerennek a pulcsi miatt....;)
Dilara amint megtudta, hogy mi történt a házban haza sietet. (Mondjuk az elég fura, hogy pont a robbantáskor léphetet ki a házból, legalábbis akkor futott utána Gülszeren és Cihán, még se észlelt semmit az egészbõl...)
Akkor kattant be megint, amikor a férjét és annak szerelmét a saját házban, ismét, félreérhetõ helyzetben találta. Sztem a mostani kiakadása valamilyen szinten jogos. Elutazott pár napra és az õ megkérdezése nélkül Cihán beköltöztette Gülszerent a saját házába. Gül.nek tartania kellett volna magát ahhoz, hogy amíg Dil. nem jön haza nem marad ott. Elkísérhette volna Hazalt a vizsgálatokra, meg is látogathatta volna, de az, hogy ott is alszik, egy kicsit sok...Mindez azért, hogy megint Hazal körül ugráljon mindenki. Itt jön be, hogy bár valóban Kerimán gondoskodott róla a mindennapokban, Gül. következetlen, mindent ráhagyó, megengedõ nevelése nagyon is látszik a lányon.
Dilara különben sztem mostanában pozitív irányba változik. A gyerekei felé legalábbis, az elejéhez képest, egyre több érzelmet mutat és Cihánnal is javult valamelyest a kapcsolata. Gülszerennel szemétkedik még, de ott bejön a nõi hiúság és a féltékenység is. Van egy olyan érzésem, hogy õk soha nem lesznek jóban.
7/10
napraforgó 2016 jún. 16. - 06:18:03 7/10
(765/2695)
Gülszeren valóban sokszor idegesítõ, túl sok szenvedést írtak bele a szerepébe.
Hazalt nem annyira Gülszeren nevelte, mert a napi két mûszak mellett kénytelen volt Kerimánra bízni. Kerimán - bár még egyáltalán nem öreg, de jó nyugdíjat kap a németországi munkás évek után is, és állítólag van török nyugdíja is (vajon mire kaphatja, ha ott nem is igen dolgozhatott).
Dzsanszut sem Dilara nevelte, õ állandóan az alapítványuk ügyeivel - valójában a társasági pletykákkal foglalkozott. Dzsanszuval sokkal többet foglalkozott Dzsihán, lovagolni vitte (régebben többször is lovagoltak együtt), meg ott volt a szolgák hada. Biztos volt a gyerekek mellett dada, vagy valami nevelõnõ-féle is, amíg kicsik voltak. Dilarának csak a jó modor, a kifogástalan társasági viselkedés volt a fontos mindig.
Szerintem itt inkább a származásra, a "vér szavára" hegyezik ki a történetet. Dzsanszu helyes, kedves, érzõ lélek, mert az anyja is egy jólelkû, segítõkész, önfeláldozó asszony.
Hazal idegesítõ, hisztis, önzõ, csak a látszatra adó, mások bajára fittyet hányó, érzéketlen lány, mert az õ vérszerinti anyja is ilyen.
És van valami fátum-szerû is Hazal sorsában, egészen addig üldözi a sors, amíg ilyen marad. Jönnek a bajok egymás után, már többször került életveszélybe, de csak nem tanul az esetekbõl. Gondolom, ha megváltozna, ha saját magán kívül mással is törõdne, kedves lenne másokkal, megértõ, segítõkész, stb., akkor elmúlnának ezek a sorscsapások is.
---------
Dilara most sem hazudtolta meg magát, mikor hazaért a hírre, hogy felrobbantották az autót, meg a fél garázst, ráadásul a lánya meg majdnem belefulladt a tengerbe, mi az elsõ dolga? Pikírt megjegyzést tesz a kardigánra (amit Dzsanszu adott a reszketõ anyjára), hogy akár meg is tarthatja, õ már úgyse veszi fel többet. Ilyen egy érzõ szívû anya, egy gondoskodó nõ? Nem a gyerekeit kellett volna megnézni elõbb? az még fel se tûnt, hogy Ozan eltûnt, jó ideje nincs otthon. Esetleg a robantás részletei felõl is érdeklõdhetett volna. De nem, õneki egy gondja volt, hogy belerúgjon Gülszerenbe, megsértse a nõt. És elzavarja, holott Hazal kifejezetten azt kérte, marasztalja.
Mi lett volna, ha legelõször is megköszöni azt, amit a lányáért tett? Hogy a tengerbe ugrott utána, hogy kimentse? Megtette volna vajon ezt õ is? Vagy csak Dzsiháért kiáltozott volna...
Dilara jellemében nincs semmi vonzó. Ugyanolyan idegesítõ nõ, mint a búval b.élelt Gülszeren.
10/10
barry1 2016 jún. 15. - 21:34:18 10/10 Előzmény napraforgó
(764/2695)
A Dilarát alakító színésznõ ( huhhhhh,nekem nagyon bejön!!!) Ebru Özcan 1978-ban született ( Ankarában)
10/10
barry1 2016 jún. 15. - 21:25:18 10/10
(763/2695)
Lehet,hogy meg fogtok lepõdni, de én Dilara pártján állok. Nagyon jó csaj. A savanyú trampli ( Gülseren) idegesít.
Cihan is csak Dilarát cseszegeti, irtózatosan bunkó vele,de például a két hülye kölykét képtelen kezelni. Hazalt nagyon helyre kéne tenni ( Gülseren nevelése) Cansu aranyos ( Dilara nevelése). Az is tetszik Dilarában ,hogy szépen beszél és udvariasan bánik a személyzettel.
Az Özcant és Kerimant alaító színészek nagyon jók és Nyakó Júlia Keriman szinkronja telitalálat.
Kiváncsi vagyok mikor jelenik meg az új fõszereplõ ( Baris Falay) ,aki az Ezelben Ali bátyámat alakította.
Jó a sorozat.
Érsekvári 2016 jún. 15. - 20:59:13
(762/2695)
Nem lettem volna szalonképes a véleményemmel , bár még mindig nincs nyugalom , valószínû nem is lesz soha .
Nem egy lekvár sorozat , viszont töményen nyomják a sok bajt . Annyian vannak csak éppen Hazalra nem figyelnek kellõképpen most pedig jobban kéne . Güls is kivan rendesen , Cihan aki cipeli a vállán a problémákat amibõl sosem fogy ki .
A két lány , a két nõ , Ozan , az apja az üzleti élet , az irigyei stb . Dilara sem segíti leginkább hátráltatja . Gülserennel milyen aljas módon beszélt . Hazal érzi a lábait , de még senkinek nem szólt . Ozant ki és miért pont õt szúrta ki még nem tudni egyenlõre . Alper is kivel találkozhatott amikor utána azt mondta Szolmaznak , hogy Cihannak annyi..... Összefügg a robbantással ? Majd kiderülnek .
sage 2016 jún. 15. - 18:52:26
(761/2695)
Megtört szívek 2014 31 Bölüm HunDub Sage
http://indavideo.hu/video/Megtort_szivek_2014_31_Bolum_HunDub_Sage
7/10
napraforgó 2016 jún. 15. - 18:34:26 7/10
(760/2695)
A mai rész is nagyon sûrû volt. Gülszeren is és Dzsihán is szép csukafejessel vetõdött a tengerbe és kimentették Hazalt. A lányt kórházba vitték, de miután oxigént kapott és gyógyszereket, már haza is vihették.
Mindeközben Dilara kávézgat egy kávézóban Szolmazzal, aki infókat akar kiszedni belõle Dzsihán és Gülszeren viszonyáról. Ekkor kapja a telefont a robbantásról és hazarohan. Útközben megtudja a Hazalt ért balesetet is. Ez a hülye nõ soha sincs ott, ha történik valami, állandóan tekereg, egyátalán nemtörõdik a gyerekeivel.
Kerimán és Nuráj épp balhéznak egymással, mert Nuráj a gyerek nélkül akar sétálgatni, fodrászhoz menni, a kicsit meg ráhagyná Kerimánra, amikor Engin telefonál, Nuráj apja lelõtte Özkánt. Berohannak a kórházba, és ott is balhéznak egy strófát. Olyan ordenáré közönséges ez a két nõ, épp egymáshoz illenek. Özkán túlélte a lövéseket, bár az állapota súlyos.
Hazal észreveszi, hogy már nem érzéketlen a lába, de a kis dög eltitkolja a családja elõl. Pedig hogy örülnének, a sok rossz között végre lenne egy kis örömhír.
Ozannal is baj van, este letartóztatták és még másnap sem engedik, hogy telefonáljon az apjának, úgyhogy az õ letartóztatásáról még nem is tud a család.
Dilara megérkeztével Gülszeren haza akar menni, de Hazal könyörög neki, hogy maradjon. Dilara viszont álnokul biztatja, csak hadd menjen. Jön Dzsihán és a robbantás miatt megtiltja, hogy bárki is elhagyja a házat.
A rendõrség is védõõrizetet rendel el, Dzsihán is megerõsíti a ház védelmét. A biztonsági kamerák felvételeit vizsgálják, talán kiderül, ki tette a bombát a kocsi alá.
Én elõször Oszmánra tippeltem, õ szabadon jön-megy a ház körül, odaférhetett a garázsban tartott kocsihoz is. De aztán arra jutottam, hogy Oszmán túl beszari ehhez és Dzsandan sem fizetne annyit, hogy a szabadságát kockára tegye.
Holnapra biztos kiderül.
malvinkicska 2016 jún. 15. - 18:11:59
(759/2695)
Szia tudod én nem rejtem véka alá a véleményem, eza sztoriba is van mû balhé szépen, mint ez a nem normális Hazal vízbe esése, aztán a robbantás az komolyabb ügy szerintem vagy öreg, rossz akarói is benne vannak, de Alper az tuti. Aztán amit Gülserennel amit követnek az már sok szinte mindenki kapca rongynak használja, nem csodálkozom ami megtörtént, le van a karaktere butitva, ez sem tetszik. Dilara a másik elmebeteg aki mindenki felett érzi magát de mikor baj van sehol nincs semmit megoldani nem tud csak szemétkedni. Gül végig H mellet volt és most egyszerûen vészhelyzet van és elakarja zavarni, miért félti Cihant mikor annak nem kell, és nem is fog. Azt elhiszem taposó malom az élet meg van szerelem féltés, de ez a nõ, már túl lép minden határt, szóval ez nem sok rengeteg. A sorozat a két dilisrõl szólt eddig remélem változik, mert ez így nem sokat ér, mindig az õ akaratuk jut érvényre. A véleményem ez, remélem majd írhatok jobbakat is.
syuzi 2016 jún. 15. - 17:00:57
(758/2695)
Nagyon várom már a második évadot ebbõl a sorozatból nagyon jó ez a sorozat:)
PMate01 2016 jún. 15. - 16:14:47
(757/2695)
Akkor értem már miért volt olyan izgalmas....
7/10
napraforgó 2016 jún. 15. - 04:27:43 7/10
(756/2695)
Bizony, június 15-én kezdõdik a II. évad 1. része!
Ha valaki nem idegenkedik a tartalom idõ elõtti megismerésétõl:
http://holdpont.hu/2016/05/h%C3%A9tf%C5%91/content/megt%C3%B6rt-sz%C3%ADvek-82-86-r%C3%A9sz-tartalma