7/10
napraforgó 2012 aug. 22. - 19:30:36 7/10
(742/1702)
Szerintem olvasd el a port.hu ismertetõjét és a fórum hozzászólásait arra a két napra és képben leszel.

Paula egyébként önként ment vissza Rogelioval, mert Maria telefonon értesítette Rog-t, hogy Miguel öngyilkosságot kísérelt meg, válságos állapotban van - naná, hogy rohant a bátyjához.
7/10
napraforgó 2012 aug. 22. - 19:27:24 7/10
(741/1702)
Maria és Rosaura milyen nagy egyetértésben dobta ki Vanesát a birtokról. De Rozi beképzeltsége miatt egy perc múlva már oda is volt a jó viszony.

Guszti megérkezik Cynthiával és rögtön ordibálni kezd Rogelioval -em a nõ pénze érdekli, õ boldoggá akarja tenni, stb. megkap tõle mindent (ami nem kerül pénzbe...)
Na mindjárt csinál egy kagylónyakláncot Cynthiának is....

És ahh, Rogelio meghívja õt a fogadásra, ahol bemutatja a feleségét a vendégeknek.

Szerintem holnap kinéz nekünk egy jó kis veszekedés Paula és Gustavo között.
anita27 2012 aug. 22. - 14:28:35
(740/1702)
Az utóbbi pár részt nem láttam sajna.
Valaki röviden eltudná mondani, hogy mi történt? Fõleg az érdekelne, AP, hogyan tért vissza a birtokra és milyen most a kapcsolata a férjével. Elõre is köszönöm.
8/10
Hajni 85 2012 aug. 21. - 20:59:45 8/10
(739/1702)
Már AP is fenyegeti Vanesát, a testvérek kapcsolata csak romlik szegény Frederico ha látná.Rogelio tehetett volna a csók ellen ha akart volna,de nem úgy tûnt,de AP pofonja sem igazán jogos ,õ meg is csalta Rogeliot Gustavoval mert akárhogy is nem szereti R-t ,már a felesége volt mikor összefeküdtek.Vanesa kicsit el van szállva magától ,nem mondanám hogy szebb nõ mint AP.Gustavo hamar új életet kezd ,meg se várta hogy AP el e intézi a válást,és mindenki családi ügyébe szereti bele ütni az orrát.
7/10
napraforgó 2012 aug. 21. - 19:47:31 7/10
(738/1702)
Tetszett, hogy Vanesa és Paula is piros ruhában volt, nagyon hasonló szabásúban - így tényleg jobban hasonlítottak egymásra.
Rogelio kicsit sem tiltakozott a csók ellen, amely jó hosszúra sikerült.

Guszti viszont hamar "visszaszerezte" az életét, már cseppet sem bánkódik az Anája után.
Na mi lesz itt, ha összefutnak a birtokon?!
sorozatkedvelõ 2012 aug. 21. - 18:10:57
(737/1702)
Vanesa és Rogelio csókja nagy hatással volt A.Paulára.Már pofozkodik is.Mi lesz akkor ,ha a birtokra megérkezik mindenki Gustavoja? Rosaura nagyon szeretné azt az aláírási jogot.Efrain jól megjárta Cyntiával...,se állás,se nõ ,de nem sokáig búslakodik.
10/10
Gitta 111 2012 aug. 20. - 22:55:56 10/10
(736/1702)
JESSE & JOY -Corre dal(Szaladj)

Máshogy nézel rám,átölelsz de nem érzem a tested melegét.
Elmondom,mit érzek,de közbevágsz és befejezed a mondatot.
Mindig neked van igazad,te és a szokásos forgatókönyv,olyan kiszámítható,
Jól ismerem már,
Szóval..
Szaladj,szaladj,szaladj,szívecském!
Kettõnk közül mindig te voltál a fürgébb,vigyél el mindent amit csak akarsz,csak menj.
Mert a könnyeimet soha nem kapod meg,szaladj el mint mindig ne is nézz vissza.
Megtetted amit tettél,és igazából már nem érdekel.

Ismerõs ez a jelenet,és bár nagy kínnal, de azt mondom: nem.velem már nem.
Neked adtam, amit csak tudtam,de a szívemet odacsukta az ajtód.
Te... és a szokásos forgatókönyv, a régi szövegek.Nem áll már jól.
Szóval...
Szaladj, szaladj, szaladj, szívecském!
Kettõnk közül mindig te voltál a fürgébb,vigyél el mindent amit csak akarsz,csak menj.
Mert a könnyeimet soha nem kapod meg,szaladj el mint mindig ne is nézz vissza.
Megtetted amit tettél,és igazából már nem érdekel..
Te... a régi kutya, a régi trükkök.Jól ismerem már.
Szóval..
Szaladj,szaladj,szaladj,szívecském!
Kettõnk közül mindig te voltál a fürgébb,vigyél el mindent amit csak akarsz,csak menj.
Mert a könnyeimet soha nem kapod meg,annyiszor búcsúztunk már el, hogy igazából,
Még egy sort kár is neked szentelni,szaladj el, mint mindig, mert nem megyek utánad,
Megtetted, amit tettél, és igazából már nem érdekel.
Megtetted, amit tettél, és igazából már nem érdekel.
Megtetted, amit tettél, de végre már nem érdekel.
10/10
Sutherland 2012 aug. 20. - 20:12:55 10/10
(735/1702)
Rogelio szinte mindenre képes hogy elérje amit akar,és hát nem egy szent ember,tesz dolgokat amiket nehéz megbocsátani,,de igaz hogy nagyrészt az érzelmei vezérlik dühében cselekszik ,aztán meg bánja a dolgokat bûntudata van,nem számított rá hogy David megteszi a feljelentést,viszont azért hogy megmentse ,jóvátegye ,magát is bajba keverte.Viszont még Maria is csalódott benne,aki igazán szereti és elnézõ vele.
Brunonak viszont egyrészt igaza van Rogelionak tényleg két arca van ,majd kiderül a sorozatban melyik kerekedik felül,a jó vagy a rossz.
Paula meg naiv de nem is olyan kislány már ,hogy ne tudjon felmérni dolgokat,Rogelio tesz valami jót õ rögtön enyhül egy kicsit,talán most Bruno tanácsára is próbál Rogelioval jóban lenni.
Ennek a Migueles ügynek biztos lesz késõbb jelentõsége,úgyis ki fog valahogy derülni Rog fog még ezért bûnhõdni.
7/10
napraforgó 2012 aug. 20. - 18:35:16 7/10
(734/1702)
Az utolsó mondatom természetesen megint Rogeliora vonatkozik.
7/10
napraforgó 2012 aug. 20. - 18:34:18 7/10
(733/1702)
Néha nem értem Rogeliot. Hol kényszeríti Davidot, hogy hamisan vádolja meg Miguelt, hol meg föl van háborodva, hogy értesítette a rendõrséget. Egy olyan nagy birtok ura hogy engedheti meg magának, hogy össze-vissza beszéljen, intézkedjen, anélkül, hogy tönkremenne?

Paula is hol így beszél, hol úgy - gyûlöllek, csak idegenek elõtt játszom el a jó feleség szerepét, de magunk közt ne várj tõlem semmit - most meg jó, próbáljunk meg jóban lenni, hálás vagyok, amit Miguelért tettél, stb. Õt még inkább megértem, mert nõ, nagyon fiatal és az érzelmei vezérlik, a kijelentéseinek meg nincsenek káros következményei.

De Rogelio már meglett férfi, nem kamasz, és igaz, hogy õt is az érzelmei vezérlik, de az leginkább a dühe, amikor gonosz dolgokat mûvel. Undorító módon képes az embereket manipulálni, Paulát, Miguelt, Davidot, akár Vanesát, Federicot, Rosaurát, Brunot, bárkit. Cynthiát dróton rángatná, holott kb. 30 éves felnõtt nõ, nem gyámkodásra szoruló kislány.

Most a Mariával történt beszélgetésébõl kitûnik, hogy õ maga is megbánta a Miguel elleni akciót. Az a szegény fiatalember leginkább a hamis vádak miatt került elõzetesbe, fõleg emiatt omlott össze, aztán emiatt kezdett inni is, meg az öngyilkossági kísérlete is az így kialakult kilátástalanság miatt volt.

De hiú, nem meri felvállalni Paula elõtt a tetteit, mert akkor elveszítené a háláját és tiszteletét, a szerelmére meg nem sok reménye maradna.
sorozatkedvelõ 2012 aug. 20. - 18:20:54
(732/1702)
Végre elhangzott Cyntia új szerelmének a neve,ami egy kis csodálkozást váltott ki A.Paulában.
Ana nem látja,hogy Bruno átveri?
Norcy_ 2012 aug. 20. - 11:09:10
(731/1702)
Most látom csak, hogy ma is lesz a sorozat, a Story-n hétköznapi mûsorrend van!
Norcy_ 2012 aug. 17. - 23:25:48
(730/1702)
A mai rész beszólása Rogeliotól: "Paula és Cintia is elfelejthetné a maga Gustavóját." :D:D

Én is csodálkozok ezen a 6 hónapon, nem tölthetett el ilyen sok idõt Boca del cielón...Paulánál volt az igazolvány, így nem csoda hogy Rogelio nem tudta megnézni. Persze attól még nem ártott volna egy kicsit nyomozni, csak Paula keresése kissé elvette az eszét. :D
Rosaura és Bruno összeültek kielemezni a szerzõdést, lassan már mindenki olvasta csak az nem, aki aláírta.
Rogeliónak talán majd gyanússá válik, hogy ezek ketten mindig együtt vannak és pusmognak.
7/10
napraforgó 2012 aug. 17. - 19:53:58 7/10
(729/1702)
Hogy fölcsillant Rozi mama szeme, mikor Rogelio azt mondta, hogy a dupláját, sõt a háromszorosát is fizetné Paulának, ha ott tarthatná.
Már töri is a fejét, hogy tehetné rá a mancsát erre a pénzre....

Vanesa nem hagyja becsapni magát Davidtól, ellenõriztetni fogja Davidot Gustavoval.

Ernesto lány undokul viselkedik Mechével - kis kárpótlás, mert õ is undok Paulával. Ernesto házassági ajánlata nem korai kicsit? Ha a lánya ennyire utálja a leeldõ mostoháját....
7/10
napraforgó 2012 aug. 17. - 19:22:02 7/10
(728/1702)
Paula is átment agyatlan libába. Most kapta meg harmadszor a szerzõdést Rogeliotól és természetesen most sem olvasta el. Azonmód olvasatlanul átadta Brunonak.

Mennyi idõ tekhetett el? Mert AP azt mondta, hogy nem bir ki még 6 hónapot a birtokon. Viszont most legalább láttuk, hogy Gustavo személyi igazolványa Paulánál van.

Meddig marad még Miska kezén az a kék sín? Ha dolgozni tud, akkor már igazán nincs erre szükség.
10/10
Sutherland 2012 aug. 17. - 19:04:02 10/10
(727/1702)
Rogelionak eszébe jutott végül a névjegykártya amin Gusti van,de persze már nincs meg mert Paulánál van ki hitte volna ,de lassan csak kiderül ki Gustavo aki nem igazán sír Paula után, úgy néz ki megint Cinthyával fog kavarni,Paula meg csak õt hajtogatja.Paula rendesen ossza R-T "inkább enne az istállóban mint Roggal egy asztalnál"
ez kicsit erõs volt.Mariának igaza van lehet R-szereti Paulát de kissé kezd megszállott lenni,ami szerinte már nem szerelem..Rogelio biztos harcol majd sokáig Pauláért,de nem örökké ,egyszer biztos õ is belefárad és feladja ahogy María mondta elengedi AP-T.
melanett 2012 aug. 17. - 18:13:03
(726/1702)
De jó, azt csak én vagyok így ezzel. Bár megmondom õszintén nem sokat láttam ebbõl a sorozatból csak néha belekukkolok, de nekem az jött le, hogy Ana Paula nagynénje az igazi szemét, és, hogy jó lenne ha végül Rogelioba szeretne bele mint a Szeretni bolondulásigban Cielo Marcoba.
juan-ZSU 2012 aug. 17. - 16:41:13
(725/1702)
már unom hogy nem tudják ez Gustavo az a Gustavo stb. amúgy nem gondoltam hogy egy ilyen sorozatban a Rogelio féléknek fogok szurkolni de Hajrá Rogelio! :D
10/10
Gitta 111 2012 aug. 17. - 15:20:44 10/10
(724/1702)
Izgalmas sorozat csak lehetne rövidebb,félõ hogy túlnyújtják ezt is kár lenne érte:(
7/10
napraforgó 2012 aug. 17. - 06:55:39 7/10
(723/1702)
Igazad van, erre én is felfigyeltem, már csak azért is, mert ez már nekem is eszembe jutott, többször is és jóval hamarabb!
De most is válasz nélkül túlléptek rajta.
Gustavo holmija valószínûleg Rogelionál van, de az ostoba nem az igazolványát nézegeti azóta sem - mert akkor rájönne, hogy ez a Gustavo az a Gustavo... - hanem a kagylónyakláncot morzsolgatta és merengett. Most meg megint ragaszkodik hozzá, hogy Paula a tõle kapott méregdrága nyakláncot viselje, amit az nyakörvként aposztrofált, aminél fogva a "gazda" ráncigálhatja.

Nekem az is furcsa, hogy Gustavo soha, egyszer sem kérdezett rá AP férjére.

Ey egész este/éjszaka romantikáztak Boca del Cieloban a tengerparton, a tábortûz mellett. AP akkor mindent megmagyarázott Gustavonak, miért is ment férjhez, a házassága csak papíron létezik, egy szerzõdés, nem adta oda magát senkinek stb.
Nem tudom elképzelni, hogy egy szerelmes férfi ne kérdezze meg, hogy: "És ki a férjed? Mi a neve? Hol él és mivel foglalkozik?"
Vagy ennyire nem érdekli? Nem, nem, ez nem hihetõ, nem fogadható el!

Most meg majd Gustavo is megjelenik újra a birtokon, "hogy messze kerüljön Anától", ahhh, és mindjárt kiderül, hogy Mexikóban nincs is más Gustavo, mert AP Gustavoja azonos Cynthia Gustavojával és "mindkettõ" Rogelionak akar dolgozni.