10/10
Sutherland 2012 szept. 18. - 14:09:03 10/10
(942/1702)
Ezen a képen látszik hogy a dolog igaz,de hogy?
Rogelio is megéri azért a pénzét,,oké hogy megbántották de ezért megcsalja AP-t ráadásul nem is egyszer...
violet82 2012 szept. 18. - 12:51:05
(941/1702)
Egy külföldi telenovellás fórumon olvastam, hogy ez a fekete-vörös csíkos kígyó nem veszélyes, csak ha sárga-vörös csíkjai lennének, akkor kellene aggódni miatta, ha megmar. A nézõk többsége nyilván nem olyan tájékozott a mérges kígyók terén, hogy ezt észrevegye, meg persze a színészek életét sem akarták kockáztatni. :))

Van is egy jópofa mondat angolul, hogyan lehet megkülönböztetni egymástól a mérges kígyókat a csíkok alapján:
"Red and yellow kill a fellow, red and black friend of Jack"
10/10
Milibindi 2012 szept. 18. - 10:14:41 10/10
(940/1702)
Hát igen még a elején kb 10 rész környékén elhangzott konkrétan mikor eljegyezte Vanessát valahogy így, hogy Bruno beszólt neki Rogelionak, hogy dehát képtelen magáévá tenni egy nõt mire Rog valami ilyesmit felelt másképp is kényeztetheti. Most a kórházban elhangzott , ha meggyógyul újra lehet majd gyereke (ergo nem valószínû, hogy steril), és ha mégis képes rá akkor meg nem értem viszont miért is nem lehet gyereke?? Ez magas kicsit
10/10
Gitta 111 2012 szept. 18. - 09:13:08 10/10
(939/1702)
Olyan sok mindent én sem tudok csak amit az uncsim mesélt õ már látta a sorozatot,

***SPOILER***

Rog Margarotol aki telefonban elszÓlja magát megtudja hogy AP nincs jól ezért megy váratlanul haza,és hagyja ott a korházat de még béna,mikor hazamegy AP ágyban fekszik így AP kénytelen elmondani hogy terhes amit Rog rosszul fogad és leissza magát AP -meg kissebb idegösszeropanást kap elájul, kihívják az orvost.Másnap Rog megtudja mi történt Paulával,Ernesto figyelmezteti Rogeliot ,ezek miatt is AP -nem dobja ki a bitokról,de a viszonyuk nem lesz valami jó,Margarot elviszi a gyámügy.
Rog Tuxlába utazik hogy rendezze Margaro ügyét is ami úgynéz ki sikerül,de Vanesa a szállodai szobájában meglátogatja Rogot és alkoholt isznak Vanesa rámászik Rogra aki elutasítja de végül elcsábul amit Vanesa lefotóz.
Másnap látják Rogot Vanesával csókolózni a gyámügytõl és ecsetelik hogy a hölgy nem a felesége ilyen családi körülmények mellet nem kapja meg Margarot.
R-haza megy de nem említi Paulának hogy mi történt Tuxlában csak hogy úgy néz ki nem sikerül az örökbe fogadás,ami AP nem ért hogy miért.Ezek után Gusti nyomására elmondja hogy ki a gyerek apja, Gustavo nekiesik Rogelionak,Vanesa meg beállít egy boritékkal Paulának ,amit AP kinyit és benne a foto megtudja hogy R megcsalta.Rog és AP összeszólalkoznak és egymásnak tesznek szemrehányást.
Majd AP -t az ágyban megcsípi a kígyó ,Rog talál rá azonal szól Danynak,Paulának beadják az ellenszert kórházba viszik ahol romlik az állapota Rog kérésére Vanesa ad vért Paulának aki megmenekül de a baba már elment.Mikor AP értesül a dologról megint ideg összeroppanást kap.AP elakarja hagyni a birtokot de R emlékezteti a szerzõdésére.Majd Rogelio újra megcsalja Paulát 2.gyára amin AP rajta kapja de R nem is szégyell és nem is titkolja már,Paula ismét Gusti felé fordul,ezek után Pokol lesz a házasságuk..

Majd mutatják az ágy jelenetet mint anno mikor AP-Gustival összefeküdt,szóval megcsalja Paulát tehát annyira nem lehet béna ha egyszer képes rá,,de majd hátha ecsetelik a soriban pontosan.
8/10
suxel 2012 szept. 18. - 08:24:14 8/10
(938/1702)
Ez egy lényeges és érdekes kérdés tényleg, hogy hogyan csalja meg. Ez a gyerek cucc azért necces pont Rogelioval szemben, mert, hogy õ már nem tud gyereket nemzeni, Paula meg terhes az "igaz" szerelmétõl és ez különösen tud fájni a kalapos fickónak, aki szintén mély érzelmeket táplál a felesége irányába.

SPOILER:

A dög kígyó tényleg meg fogja csípni Paulát, bebújtatják majd a paplana alá és õ meg megy feküdni, és hopp egy kígyó. Cynthia meg hallja is majd a jajgatást a szomszéd szobában, s kicsit sem fogja érdekelni, már nem emlékszem, de szerintem még el is mosolyodik rendesen majd rajta.

SPOILER VÉGE!!!


Innen tovább nem tudom, de hogy a gyerek elmegy majd az pont elég, hogy megmérgezze AP és Rog kapcsolatát. Gondolom majd AP. azt fogja hinni, hogy Rog örül ennek az egész tragédiának és akkor nem értenek szót majd egymással. Na de ha kedves Mercinek is lesznek ez irányba beszólásai, akkor nemcsak tarkón vágnám egy szívlapáttal mint most, hanem miután tarkón vágtam el is kaparnám. Az elején még szerettem a nõt, mint egy újabb akadályt, de mostanra borzasztóan unom már. Na de majd nagyot koppan, ha megtudja, hogy AP mindig is jó volt, és aki nem is olyan tiszta, az nem más, mint Cynthia.

Korallkígyó: volt egy másik sorozat, nem akarok itt nevet említeni, meg spoilerezni elõre, mert azt sem láthattuk még itthon. Abban is van egy korallkígyó marás és viszonylag egy fejletlenebb környéken vannak. Jó, regionális központja az adott térségnek, de nem a leggazdagabb régió, úgy távol esik sok mindentõl, ezt most csak azért írom, mert hát, ahol az itteni események játszódnak az sem éppen Mexikóvárosnak az agglomerációja. Lényeg, hogy megmarta a korallkígyó az adott szereplõt és bevitték a kórházba és ott is voltak problémák az ellenszerrel, közölték a hozzátartozóval, hogy meg fog halni, nem tudnak vele mit kezdeni. S végül egy öreg javasasszony mentette meg szereplõnk életét valami fõzettel.
Durva, ahogy írod, hogy ez ténylegesen igaz, hogy nem gyártanak ellenszert.
7/10
napraforgó 2012 szept. 18. - 06:04:14 7/10
(937/1702)
Na de hogy csalja meg Rogelio Paulát, mert ugye eddig arról volt szó, hogy fizikailag képtelen.... Ezért is nem lehet gyereke!

És az a dög kígyó megcsípi Paulát, vagy csak megijeszti? Az interneten azt olvastam, hogy a korallkígyó marása halálos, de mostanában már nem is gyártanak ellenszert, mert a gyártónak nem érte meg. (na, ha az anyukáját, vagy a kisgyerekét marná meg egy ilyen kígyó, gondolom nem gondolkozna a gazdaságossági körülményeken...)
10/10
Gitta 111 2012 szept. 18. - 00:23:50 10/10
(936/1702)
Én nem láttam a videót az uncsitesóm ecsetelte a dolgokat nagy vonalakban de biztos izgalmas lesz mert ,igen elég messze van még a vége, de Brunesz szöszi még ,,,
8/10
suxel 2012 szept. 18. - 00:14:36 8/10
(935/1702)
Az állatos jelenetet (kígyós) megnéztem videón az tetszett. Na akkor jön a dráma, kell is még. Igen, messze van még a vég.
Bruno még szõke? Nem váltott még hajszínt?
10/10
Gitta 111 2012 szept. 18. - 00:10:52 10/10 Előzmény suxel
(934/1702)
Igen én úgy tudom nemsokára lesz a baba elvesztéses dolog a kígyó miatt,,,


***SPOILER***




De még elõtte Rogelio váratlanul haza megy ,Paula elmondja hogy terhes ,abból balhé lesz,rájön hogy a birtok bajban van Margaro árvaházba vagy hova kerül ,majd Rogelio bánatában Tuxlában megcsalja Paulát Vanesával, ami miatt valószínû bukja Margaro örökbe fogadását is.
Majd AP a körülmények hatására elmondja hogy Gusti a gyerek apja,és AP meg váratlanul értesül hogy az ura félrelépett...ebbõl nagy balhé lesz,,és ezek után csípi majd meg az a fránya kígyó és AP elvetél ,a házasságuk pedig úgy néz ki ezek hatására tönkre megy...

Legalábbis én így tudom..
10/10
Milibindi 2012 szept. 17. - 22:31:55 10/10 Előzmény sorozatkedvelõ
(933/1702)
Szerintem ez az egész terhességes szál fölösleges volt bele, valószínú azért volt, hogy bekavarjanak Pauláék házasságába
violet82 2012 szept. 17. - 21:17:20
(932/1702)
Cynthia kezd nagyon bedurvulni. :P

Ha jól számolom, akkor eddig 3 olyan rész volt, amelyben egyáltalán nem szerepelt Rogelio.
8/10
suxel 2012 szept. 17. - 19:19:10 8/10
(931/1702)
Ahha, akkor most jön a kígyós jelenet, na mi van a paplan alatt???
sorozatkedvelõ 2012 szept. 17. - 19:11:36
(930/1702)
Ez szerintem olyan felesleges gonoszság a sorozatban,nem lenne elég,ha csak a felnõttek "tennék tönkre" egymás életét!?
Efrain is mit gondol,hogy valaha is lesz az uradalom "fõnöke" Cyntia révén?
10/10
Gitta 111 2012 szept. 17. - 18:55:42 10/10
(929/1702)
Sajnos szegény Paula elveszíti a babát Cynthia,kígyós terve miatt ami sikerül neki..:(
sorozatkedvelõ 2012 szept. 17. - 18:49:58
(928/1702)
Szegény baba, meg sem születhet,annyian "munkálkodnak" ellene.
7/10
napraforgó 2012 szept. 17. - 06:21:31 7/10 Előzmény Milibindi
(927/1702)
OFF
Nem tudom, hogy a spanyol nyelvben hogy van, de az angolban a baby általában "it", vagyis "az", nem "he" (õ hímnemben), vagy "she" (õ nõnemben) Vagyis gyakorlatilag tárgyként beszélnek a babáról, fõleg, ha még meg se született.

Latin-Amerikában nyilván azért várják a születetndõ gyereket fiúnak, mert ott még erõsebbek azok a beidegzõdések, hogy a fiúgyerek az értékesebb. A lány az csak olyan szükséges melléktermék - hiszen majdan õ fogja megszülni az értékes férfit.

De hasonló a mentalitás Indiában is, vagy akár Kínában, ahol érdekes módon az engedélyezett egyszem gyerek többnyire fiú (merthogy a lánytól megszabadulnak még magzat korában, vagy a születése után "rejtélyes módon" meghal).
10/10
Milibindi 2012 szept. 16. - 23:42:32 10/10 Előzmény Milibindi
(926/1702)
OFF
most eszembe jutott mekkora lenne, ha egy karakánabb lány közölné a tanárral, de Tanárnõ/úr én lány vagyok! :D hihi haha tuti nézne egy nagyot
10/10
Milibindi 2012 szept. 16. - 19:54:43 10/10
(925/1702)
Off
Nálunk is volt olyan tanár aki a lányokat is fiamozta :D:D
10/10
Milibindi 2012 szept. 16. - 19:53:33 10/10
(924/1702)
Off
Hát sajnos sokaknál még mindig az van, hogy "csak a fiú a gyerek" azt hiszem talán Lagzi Lajcsi monda egy interjúban mikor ugye az elsõ gyereke kislány lett egy csomóan lesajnálták és vigasztalták, nem baj majd a következõ fiú lesz! kedvenc zoológusoméknál Steve Irwinéknél is úgy volt, hogy fiúra számítottak azt mikor megszületett a kicsi hoppá nem volt lány nevük csak fiú aztán így lett hírtelen Bindi (a krokodil után) Sue (a cslád kutyája után) a kislány neve, legalább különleges neve van :D Aztán Steve rohant körbe a kórházba állítólag, hogy az õ kislánya a legszebb:D:D Azt már nem tudom, esetleg téves ultrahang volt e a háttérben Persze nem volt csalódottság egyiküknél sem, hogy nem fiú született!
8/10
suxel 2012 szept. 16. - 16:33:10 8/10
(923/1702)
OFF!!!

Nálunk anno általános iskolában az igazgatónõnek mindenki "fiam" volt. Lány, fiú mindegy. FIAM!! :D :D :D

OFF Vége.

Gondolom Gustavo fiút szeretne. És mi van, ha lány van, semmi sem. Egy rokonom mindig azt mondja, hogy minden apuka elsõre titkon fiúgyereket szeretne, na most ez vagy bejön vagy nem.