sorozatkedvelõ 2012 szept. 19. - 19:13:52
(962/1702)
Nagyon unom,már ezt a gyerek témát.....látszik,hogy ez idõhúzás ,annyi gonosz ,aki mind A.P. ellen van,még talán egyik sorozatban sem volt,nagyon unom õket.

off.Nemcsak a sorozatszínészek, de a világhírûek sem mentesek a megcsalástól,vagy attól,hogy "elszeressék" filmbeli partnerüket /A.J.és B.P....../
Boyernek biztosan apa komplexusa van....off.
7/10
napraforgó 2012 szept. 19. - 18:52:09 7/10
(961/1702)
Borzasztó ez a mai rész. Ana Paula könnyeivel meg lehet tölteni egy lavórt. Már únom ezt a sok síránkozást. Remélem hamarosan történik valami és abbamarad ez a sok nyávogás.
7/10
offtopic
napraforgó 2012 szept. 19. - 18:49:37 7/10
(960/1702)
Én rosszmájú vagyok és megkockáztatom, hogy az ilyen színészpárokban nem ok nélkül féltékeny a férj, hisz saját magáról tudja, hogy ráhajt minden partnerére, a forgatások alatt, után van szex is bõven, bevallottan és titokban kapcsolatok, románcok szövõdnek. És ahogy õ elszerette más feleségét, barátnõjét, tõle is elszerethetik az övét....
10/10
Milibindi 2012 szept. 19. - 15:35:35 10/10
(959/1702)
Én is így vagyok ezzel ! Salinas mit szólt volna, ha Elisabeth Alvazez meg az õ nõi partnereire féltékenykedik.

OFF William Levy még ráadásul fûvel fával csalta Elisabeth Gutierrezt többek között J:LO-val közös klipjük után párja meg mindent megbocsájtott most meg azon cirkuszult állítólag, hogy abban a sorozatban lett volna szex jelenet a fõhõssel, pedig õ (legalábbis úgy tudom) sosem csalta meg. Aracelymeg meg nagy esélye volt az Alborada fõszerepére de hála akkori hites urának nem szerepelhetett benne, ez is röhej amúgy
10/10
Gitta 111 2012 szept. 19. - 15:23:46 10/10
(958/1702)
Én felháborodtam hogy csak így megtilthatnak dolgokat a partnerüknek mint Salinas is õ meg azt csinál amit akar nem szolnak érte,egyébként ha jól tudom szerette a nõket!De mérgemben kerestem találtam,bár ezek a jelenetek még nem voltak a soriban..
10/10
Milibindi 2012 szept. 19. - 15:01:47 10/10
(957/1702)
Igen mikor ki volt kötözve aztán meg álterhes lett ,mármint a sorozatbeli karakter
8/10
suxel 2012 szept. 19. - 14:59:17 8/10
(956/1702)
Arról nem is beszélve, hogy egy telenovella hitelességét veszti az ilyenektõl, hogy csak szájra puszik vannak benne.
Jah, szerelem ösvényei, az vicces ebbõl a szempontból. Ott Elizabeth még meg is erõszakolta Jorget, ha jól tudom nem is egyszer.
10/10
Milibindi 2012 szept. 19. - 14:47:14 10/10
(955/1702)
Jesszusom ne már! Pedig õ maga is színész így tudnia kéne ez csak szerep egy megjátszott dolog! Még mindig jobban járt , mint Elsabeth Guttirez õ otthagyta Willim Levy cirkuszolása miatt új sorozatát 2 héttel a forgatások megkezdése miatt vagy pár Aracely Arambula exférje Luis Miguel miatt nem állhatott kamerák elé, mert megtiltotta neki. Azt sem értem, a hölgyek miért tûrik el, hogy úgy bánjanak velük,mintha r*bancok lennének.
Egyébként aki nézte a Szerelem ösvényeit abban játszott együtt Jorje és Elisabeth Alvarez õ fõhõs volt neje pedig fõgonosz!
10/10
Milibindi 2012 szept. 19. - 14:37:12 10/10
(954/1702)
Igazad van! Mi az hogy verik a készüléket talán haljon meg a szerencsétlen forgatás közben és azt vegyék fel nekik az operatõrök vagy mi az ég haragja????
8/10
suxel 2012 szept. 19. - 14:09:55 8/10
(953/1702)
Ezt én pontosan nem tudom, de esküvõje Elizabeth Alvarezzel: 2011 október 15-én volt, ekkor javában zajlott a sorozat forgatása. Hiszen kint Mexikóban 2012 március eleje-közepén ért véget a Megkövült szívek.

Amúgy most nézem, hogy színészünk a való életben a karakterrel ellentétben nagyon is termékeny. :P Adriana Catanoval való kapcsolatából 1996-ban lett egy lánya Gabriela. Majd 2 ikerfiú Jorge Emiliano és Santiago 2005-ben akkori feleségétõl egy Fatima nevû nõtõl, aztán lett egy gyereke egy románcból 2006-ban Andrea Nolitól. Most meg megházasodott Elizabethtel, náluk még nincsen gyerek.

Jorge azonban féltékeny típusként ismert. Felesége ugyanekkor fõszerepelt egy másik sorozatban az Amorcito Corazonban (Drága szívecském), ahol Salinas megtiltotta a csókolózást feleségének a fõhõssel, vagyis csak szájra puszi lehetett.

Érdekesek ezek a dolgok! :P
7/10
napraforgó 2012 szept. 19. - 13:12:05 7/10
(952/1702)
Na most akkor Salinast a nászútja miatt is nélkülöznünk kell?
Miért nem két sorozat között nõsült a drága?
10/10
Milibindi 2012 szept. 19. - 11:55:37 10/10
(951/1702)
Igen én is így tudtam, m int az elején többször is írtam ezt a hozzászólásaimba, ha visszakerestek, de itt van a link

suxel | Válasz | Elõzmény (f_nikcsy)
jún. 19. 21:43 | 284/952
Nem vagyok orvos, nem vagyok biológus ehhez nem értek, de kíváncsiságom nem hagyott nyugodni, itt lehet bõven olvasgatni.
http://www.meoszinfo.hu/books/testi_sex/fej04.htm#g13
7/10
napraforgó 2012 szept. 19. - 06:07:05 7/10
(950/1702)
Ha valakinek megsérül a gerince, és valamelyik csigolyától lefelé megbénul (nyak, mellkas, gerinc), attól lefelé nem érez semmit, nem tud mozgatni semmit). Ha a gerinc csak mesérül, pl. elcsúsznak a csigolyák a helyükrõl, vagy valami nyomja az ideget, akkor van remény arra, hogy helyreálljon a dolog és meggyógyuljon. (magától, vagy mûtéttel) De ha a gerincvelõ megszakad, az érintett idegpályák nem állíthatók helyre.
Ezért is filóztam annyit az elején Rogelio sérülését illetõen - megszakadt-e a gerincvelõ a gerincében, vagy sem? Én már akkor arra tippeltem, hogy nem és egy mûtét után csodásan felgyógyul.
Sokkal kellemetlenebb következménye is van a gerincsérülésnek, mint a nemi élet hiánya, ugyanis az érintett nem tudja mûködtetni a záróizmait sem, vagyis a széklet és vizelettartással is komoly problémák vannak!

Nem akartam nagyon közönségesen megfogalmazni, ezért irogattam virágnyelven a problémáról.

A lényeg az, ha valaki béna, deréktól lefelé és az illetõ férfi, akkor a fütyije csak pisilésre jó, mert nem mûködik más irányba. Ezért mondják, hogy nem lehet gyereke.
Persze itt senki nem gondol a speciális orvosi beavatkozásokra, mint pl. amikor közvetlenül a herékbõl próbálnak kinyerni érett ivarsejteket és azokkal mesterségesen, inszeminációval megtermékenyíteni egy nõt.

A lényeg az, hogy az ilyen béna férfi KÉPTELEN a közösülésre, a hagyományos, mindennapi, normálisnak mondott nemi életre.
Ezért kérdeztem, hogy hogyan is történt akkor az a megcsalás?
Mert Vanesa lehet alul, felül, középen, vagy akárhol, ha a férfi f&rka nem áll fel és képtelen a behatolásra.... Persze ettõl még egy férfi kielégíthet egy nõt, ha mozog a keze, na meg orálisan is lehet.
Nagy kérdés, hogy ilyesmibe belemegy-e, ha egyébként nem tud úgy férfi lenni, ahogy kellene, meg a dolog nem kölcsönös.
A köznyelv "megcsaláson" leginkább a hagyományos közösülést érti, ami jelen esetben nem jöhetett létre. Persze, ha minden egyébb szexuális jellegû tevékenységet megcsalásnak tekintünk (lásd Bill Clinton és Monica), akkor az valóban lehet megcsalás....
10/10
Milibindi 2012 szept. 18. - 22:57:01 10/10 Előzmény napraforgó
(949/1702)
Igen világos persze, de ha nem sterill akkor mesterséges úton lehet gyereke! Itt arra mennek rá nagyon, hogy Rogelionak nem lehet gyereke, de ez akkor így butaság csupán TERMÉSZETES úton nem lehet gyereke, de ettõl még lehet neki a kettõ nem ugyanaz! Suxel még az elején belinkelt egy oldalt errõl problémáról ott írták, ha emlékeztek rá, olyan is hogy természetes uton is lehet egy tolókocsisnak,ez esetben hiában mûtenék meg akkor sem lehetne ez tuti! A sérülés milyenségétõl függ ! most ha valaki gyereket szeretne a másiktól egy ilyen helyzetben tök nyolc szerintem, hogy mesterséges utón van- lényeg hogy kettejük közös gyereke! Itt fel sem merül ez a lehetõség!
10/10
Milibindi 2012 szept. 18. - 22:43:23 10/10 Előzmény Gitta 111
(948/1702)
Mondasz valamit:D Érdemes lenne Castrot megkérdezni errõl
10/10
Gitta 111 2012 szept. 18. - 20:47:08 10/10
(947/1702)
Rog nélkül nekem sem olyan jó a sori hiába próbálják izgalmassá tenni,nem is tudom milyen lett volna ha mondjuk megölik a soriban mint az elõdjeit hogy AP és Gusti románca beteljesülhessen vajon sikeres lett volna?na mindegy azért kíváncsi lettem volna.
Az ominózus jelenetben Vanesa van hogy írjam hát felül Rogon úgy ...tehát ez utal valamire csak azt nem értem akkor miért steril vagy minek kutyulták így meg na mindegy.Rogelio furcsa bénaságáról Castroékat kellene megkérdezni õk csak értik...
7/10
napraforgó 2012 szept. 18. - 19:03:36 7/10
(946/1702)
Csalódtam a férfiakban. Eddig legalább a telenovellákban volt egy gáncsnélküli, ezüstpáncélos hattyú-lovag - de már ezek se a régiek.
Guszti is, Roger is csalja Paulát, az õ szíve meg ötpercenként megszakad és minden epizódban kap minimum egy idegösszeomlást.

Maripaz megölését meg most jegelik, nem halad a nyomozás semerre.
Igaz, Miguel rendõrségi ügye is elhalt magától. Legalább lett volna egy jó kis bírósági tárgyalás, ahol kiderült volna az ártatlansága.
7/10
napraforgó 2012 szept. 18. - 18:36:35 7/10
(945/1702)
Bruno beszólására a válasz nem az volt, hogy másképp is lehet kényeztetni egy nõt, hanem az, hogy csak ne aggódjon az õ szexuális élete miatt.
7/10
napraforgó 2012 szept. 18. - 18:25:42 7/10
(944/1702)
Azért kérdeztem, hogy hogyan csalja meg Rog Paulát, mert deréktól lefelé béna. És nem csak a lába béna! Na, tetszik érteni?
Ettõl még természetesen nem steril, egy lovas balesettõl nem lesz senki steril. De ha béna, akkor a lábaköze is béna, vagyis nem funkcionál olyan irányban, amely kellene a gyereknemzéshez, magához a szexhez.
7/10
napraforgó 2012 szept. 18. - 17:39:30 7/10
(943/1702)
Vanesa és Cynthia ma a gyümölcsteákat népszerûsíti. Cynthia kissé ideges, na de ettõl majd megnyugszik!

Rogelio ma ismét feltûnt egy telefon erejéig. Sajnos ez a sorozat nélküle nem az igazi!