10/10
Milibindi 2012 szept. 28. - 17:25:17 10/10 Előzmény napraforgó
(1042/1702)
Susana Gonzales nem Rodrigez :D
10/10
Gitta 111 2012 szept. 28. - 11:55:38 10/10 Előzmény Sutherland
(1041/1702)
Azért majd kíváncsi leszek Rognak csak egy afférja lesz Vanessával ,vagy pedig viszonya és mondjuk lesz rá esély ,vagy megfordul a fejében hogy kibékül a nõvel még ha nem is szereti ,mert azt mondta AP-nak hogy neki is van miket átgondolni már.
7/10
napraforgó 2012 szept. 28. - 05:49:01 7/10
(1040/1702)
Nekem egy kicsit hihetetlen Vanesa mnakacs ragaszkodása Rogeliohoz. 7 évig le se sz@rta, férjhez is ment, aztán hirtelen eszébe jutott, hogy mégiscsak õt szereti. Pedig a férfi éppoly béna, mint amikor elhagyta.... Persze Rogeliot sem értem, páros lábbal kellene a nõt kirúgni, mindenféle szempontból. Egy akkora nagy országban, mint Mexikó nyilván van más feldolgozó, csomagoló üzem, nemcsak az övéké. De Vanesa most is naponta megjelenik azon a birtokon, amelyikrõl anno hallani sem akart.
10/10
Sutherland 2012 szept. 27. - 23:27:56 10/10
(1039/1702)
Rogeliot azért sérthette amit David a fejéhez vágott és kigúnyolta ,hiába mondta hogy nem érdekli,valószínû ez minden férfi büszkeségét sértené ,hiszen még AP-tõl sem búcsúzott el ,és Paula meg megint elbizonytalanította.Talán emiatt is enged majd Vanesának nyilván a nõ bizonygatja majd hogy õ szereti nem úgy mint Paula.
8/10
suxel 2012 szept. 27. - 22:31:22 8/10
(1038/1702)
Salinas ilyen hosszú idõre nem szállt ki a sorozatból, úgyhogy tuti lesz benne. Igaz lehet megint kevesebbet, de benne lesz a részekben.
Norcy_ 2012 szept. 27. - 22:22:19
(1037/1702)
Én úgy tudom, hogy nem tûnik el teljesen, mint múltkor, hanem fogják mutatni Tuxtlában Vanessával.
Gondolom a nõ kihasználja, hogy az üzletrõl kell beszélniük és próbálja kompromittáló helyzetbe hozni. Ez most egy soha vissza nem térõ alkalom lenne a számára, mert ha Rog a birtokon marad Paulával, esélye se lenne ilyesmire.
Talán most felgyorsulnak az események, AP-t pedig egyedül kéne hagyni egy kicsit (szerencsére Gustavo is elhúzza a csíkot a városba).
8/10
Hajni 85 2012 szept. 27. - 21:51:16 8/10
(1036/1702)
Rögtön a fejemhez kaptam ,Rogelio bejelenti megint lelép Paula miatt ,egyébként Paula kezdhetne már magával valamit sír mert Rog elmegy aztán meg Gustival vigasztalódik,de megnéztem a tartalom jegyzéket és ott úgy van írva hogy szerepel mert Tuxlában lesz,most lesz az a Vanesás dolog.Akkor talán most nem úgy lép le mint a múltkor legalábbis valamennyit szerepel legalábbis remélem .
Mercedes és Gustavo látszik hogy testvérek irritál mind a kettõ még a természetük is hasonló,Merci nem hogy örülne a háznak leáll vergõdni hogy ki csinálta a bútort ,komolyan ezt már nem hiszem el,,:-/
7/10
napraforgó 2012 szept. 27. - 20:33:53 7/10
(1035/1702)
Haha. Most látom, hogy nászút helyett mászutat írtam..... És még nem is volt szándékos....
7/10
napraforgó 2012 szept. 27. - 20:15:16 7/10
(1034/1702)
Most jövök rá, hogy Salians fölépülve a tüdõgyulladásból most nõsülhetett! Na ha most a mászútja miatt is minden marháskodást végig kell szenvedni...
Ajj, miért nem tud két sorozat között nõsülni??? Bele a közepébe...
7/10
napraforgó 2012 szept. 27. - 20:05:40 7/10
(1033/1702)
Akinek ilyen jó alakja van, hordhatna néha ruhát, szoknyát, vagy akár rövidnadrágot.... De õ sohase hord mást, csak falatnyi felsõt, meg farmert. És a nyakában mindig van valami dísz (hogy ne látsszódjon, hogy már ráncos...)


Na most meg Rogelio megint el akar menni - hát én ezt nem értem, épp csak hazatért, probléma probléma hátán. A felesége terhes, de még csak meg se kérdezte, hogy kitõl, a birtokon nincs víz (Cynthia már hajat se tud mosni rendesen), ott a Clembuterol mérgezés, az amerikai féllel kötött szerzõdés nyilván oda, meg Vanesa is fenyegeti, hogy nem veszi át az árut hazai piacra, Margaritót elvitte a gyámûgy, stb, stb..., õ meg csak úgy elvonulna valahová bánkódni. És még jó, hogy Miguellel most épp nincs baj, megy Macariáék dolga sem érinti õket. Rosaura ugyan kicsit hülyéskedik, de ez talán nem vészes.

Paula meg kifejezetten idegesít a rengeteg síránkozásával. Most már meggyógyulhatna, a fene egye meg ...
Norcy_ 2012 szept. 27. - 15:13:56 Előzmény napraforgó
(1032/1702)
Egyetértek, hogy Cynthia ruhatára kicsit már unalmas és egyoldalú. Ez nem csak rá igaz mondjuk. Kicsit öltöztethetnék a korának megfelelõen, ízlésesebben, így túl tinicsajos.
Ha úrnõnek érzi magát, akkor ezt az öltözékével is jelezhetné a külvilágnak, hogy komolyabban vegyék. Még Vanessának is jobban tetszik a ruhatára. Cinti csak Tuxtlában szokott rendesebben öltözködni. Egy birtokon nem is várom el, hogy kosztümben legyen, de a szûk farmer sem túl kényelmes, ha állandóan hordja (nem is egészséges a vérkeringésnek). Az idõjárás is elég meleg, nincs is náluk nagyon tél.
7/10
napraforgó 2012 szept. 26. - 22:16:53 7/10
(1031/1702)
Ezzel én is így vagyok, a negatív szereplõk az igaziak. Rosaura tényleg csúcs, még Vanesa is úgy ahogy.
Én Cyntiát nem tudom szeretni sehogy sem, nála még Vanesa is jobb....És nemcsak a karaktere miatt... valahogy annyira irritáló. Pedig amúgy jó teste van a nõnek, meg szép hosszú lábai - többször kellene szoknyában mutatkoznia. Nekem nem tetszik ez az állandó hasmutogatás, még véletlenül se venne föl olyan blúzt, ami takarja a hasát. A csípõfarmer jól áll neki, de azért van más ruha is. De õ sose hord mást, csak csípõfarmert, meg picurka felsõrészt. A férfiknak lagalább tetszik. Azért az, hogy Susana Rodrigez nem annyira fiatalka már látszik, a nyakán mindig van valami széles csicsa, nyilván, hogy ne látszódjanak a ráncai.
8/10
suxel 2012 szept. 26. - 21:24:20 8/10
(1030/1702)
Én általában a negatív hõsök miatt kezdek a telenovellákba. Nagyon szeretem õket. Szerintem mindig érdekesebb megformálni, mint egy szimpla fõhõspárost. Nem neveznék konkrétan meg, de két olyan sorozat volt eddig, hogy a konkrét fõhõspárosra koncentráltam. A többiben jól elszórakozok a gonoszokon, hogyan szívóznak a jókkal. Persze, nem mindegyikkel vagyok így. Itt pl: Rozi mamát nagyon kedvelem akármilyen szutyok is, de Vanessát már nem szeretem.
Ha meg nem éppen a gonoszok fognak meg, akkor találok olyan juvenil párost vagy mellékszereplõket, akik sokkal jobban érdekelnek. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy az érzelmi, érzéki szálak annyira nem kötnek le. Általában mindenhol az a közepe az egésznek, hogy vívódnak, szenvednek. Mi érdekes van ebben? Annál jobban szeretem, hogy a negatívak milyen akadályokat gördítenek eléjük, mi van még a tarsolyukban? Jah és amikor jól megszívják éppen, na az meg haláli egyes karaktereknél.
7/10
napraforgó 2012 szept. 26. - 21:18:27 7/10
(1029/1702)
Így van, a negatív szerep mindig hálásabb.
Norcy_ 2012 szept. 26. - 20:59:42
(1028/1702)
A negatív szereplõkön, fõgonoszokon sokszor jobban szórakozok, a fõhõsök nem mindig kötnek le. :D
8/10
suxel 2012 szept. 26. - 20:02:46 8/10
(1027/1702)
Tudom, hogy jólesik. Mintha én nem szoktam volna???!! :D
7/10
napraforgó 2012 szept. 26. - 19:53:02 7/10
(1026/1702)
Hát, hát.... igazad van....Én se vagyok tökéletes, miért pont Paula, Rogelio, vagy Gustavo legyen az.....

Csak olyan jólesik cikizni õket....
10/10
Gitta 111 2012 szept. 26. - 18:41:01 10/10
(1025/1702)
Paulát a két férfi teszi majd tönkre, Cynthiáék ármánykodása már csak ráadás,Rogelio az erõszakosságával makacsságával,Gusti meg szimplán a hülyeségeivel.Rogelio most is önkényesen hoz döntést AP gyerekérõl anélkül hogy Paula döntött volna,Gustinak az elsõ dolga hogy panaszkodjon AP-nak nem törõdve azzal hogy az esetleg megint Rosszul lesz, ami nem az elsõ hogy tetteivel veszélybe sodorja a saját gyereke életét.
8/10
suxel 2012 szept. 26. - 15:38:48 8/10
(1024/1702)
De akkor mit néznénk, ha nem lennének ilyen jellemhibás emberek és mindenki tökéletes lenne??? :D
7/10
napraforgó 2012 szept. 26. - 15:14:44 7/10
(1023/1702)
Nagyon jól jellemezted õket. Ha én lennék Ana Paula helyében, tuti nem választanám egyik pasit sem. Tulajdonképpen mindklettõ hasonlít kicsit a másikra. Mindkettõ önzõ, erõszakos, egoista, elméletileg szeretik a nõt, de jószerével csak azért, mert a másiknak is kell.

Ha Rogelio valóban szeretné Anát, nem próbálná ilyen szörnyû szerzõdéssel magához láncolni. Tudta, hogy van valakije, mást szeret, mégis erõszakosan kiharcolta a házasságot. Segíthetett volna neki önzetlenül is. És megpróbálhatta volna meghódítani normálisan. Ez egy csupaszív nõ, aki a családjáért mindent nmegtenne, az ostoba bátyjáért, meg a pénzéhes nénikéjéért. Ha Rog rendes, mondjuk, mint munkaadó, aztán megpróbál barát leni, önzetlenül, stb, a nõ talán meglágyul irányában.
Gustavo meg nekem egyáltalán nem szimpatikus. Most is szinte csak azért ragaszkodik Anához, mert a nõ gyereket vár tõle. Különben meg le se sz@rta, épp Cynthiával enyelgett. Meg a silány ajándékai, a kagylónyaklánc, meg az indákból font gyûrû. Nevetséges. Nem tellett egy rendesre? Olcsó, olcsó, olcsó. Azért Gustavo nem kamasz már. Mert ez amúgy elmenne 15-16 évbesen, akkor olyan kedves lenne, kamaszos, stb, de harmincvalahány évesen.... Még egy rendes állása sincs, sem megtakarítása, hát mi a fenét csinált eddig?
Na meg az ostoba húga, aki annyira ellenszenves, dumál bele a világba, de õ se különb, mint akárki más. Menne vissza a kórházba dolgozni, de nem, biztos itt eszi még a fene jó darabig.