10/10
Sutherland 2012 szept. 24. - 21:31:22 10/10 Előzmény v_zsuzsi
(1002/1702)
Azt hittem Rog nagyobb patáliát fog csapni ahogy megszoktam de nem ,ahogy Cynti is mondta nagy volt a csend.
Rogelio inkább nagyon csalódott volt és magába forduló.
Macariaa hogy nem fél hogy lebukik a férje elõtt mint Consuelo elött is,nem valószínû hogy Ulises megbocsátana neki.
v_zsuzsi 2012 szept. 24. - 20:27:52
(1001/1702)
Nagyon jó volt a mai rész, Rogelio visszatért. :D
Tényleg kéne a környékre egy kórház, még mentõt sem tudnak hívni, ha valaki rosszul lesz (mint most Paula). Csak Ernesto doki tud jönni.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 23. - 20:51:40 10/10
(1000/1702)
Számomra az is elõrelépés volt a soriban hogy Gustavo elkezdett Brunora gyanakodni
mert eddig akármi történt senki nem gondolta hogy esetleg Bruno áll mögötte.
Pedig neki elvileg lenne rá oka,mégis sokan bíznak benne nem hiszik el róla hogy tudna ártani.

Egyébként én is észrevettem hogy Bruno hajszint váltott,talán sikerült komolyabbra vennie a figurát ,
rájött az a szõke stílus nem az igazi:)
10/10
Gitta 111 2012 szept. 23. - 20:31:15 10/10
(999/1702)
Ha jól tudom Rosaurának ecsetelte majd õ felvirágoztatja a birtokot,mert vannak kapcsolatai .
Cynthia meg sírta tán Vanesának hogy tényleg szereti Gustit,talán kezd beleszeretni azért is akarja egyrészt a házasságot de attól még Efrainnal is kavar én nem tudok elmenni rajta sose volt normális...
violet82 2012 szept. 23. - 19:22:58
(998/1702)
Macaria és Consuelo elég sokat beszélgetnek, mivel Maripaz halála óta ott dolgozik az éttermükben. Nemrég volt az a rész, hogy C. bevallotta, hogy annyira szerette Efraínt, hogy le is feküdt vele esküvõ nélkül is, és hogy mennyire örül, hogy Macariával ezt is megbeszélheti, mivel María elég régimódi felfogású ebben a témában, neki nem merné elmondani. Macariának egybõl el is állt a szava ettõl. :D
Consuelo azt is elkotyogta, hogy Efraín "tiltott szerelemben" él valakivel, de nevet nem mondott. Macaria nagyon kiváncsi, azt hitte õróla van szó, meg is kérdezte Efraíntól, hogy ki az a nõ, õ viszont azt válaszolta, hogy õk ketten csak szórakoznak, de nem szerelmes M.-ba.

Egyébként Macariának azért van egy kis lelkiismeret-furdalása, amiért megcsalja a férjét. Képzelem mi lesz, ha majd megtudja, leaszakad az ég is, mivel Ulyses most nagyon megszólja AP-t, amiért az mástól vár gyereket.
Szerintem majd Consuelo kapja rajta õket, biztos nem csak beszélgetni rakták oda az írók azt a lányt. De ez csak tipp.
7/10
napraforgó 2012 szept. 23. - 17:52:03 7/10
(997/1702)
Én meg, ha nézek egy sorozatot, nem szeretek kihagyni egy részt sem. Fõleg, ha elég érdekes. Persze találkoztam olyan gyenge sorozattal is, amit abbahagytam az elsõ kb 10 rész után, aztán csak hébe-hóba néztem bele, de olyan rémes volt, hogy az se érte meg.

Ezt eddig még kedvelem, bár egy kicsit már unalmas AP sok rinyálása, meg a sok ármánykodó szereplõ is , nem hoznak újat.
7/10
napraforgó 2012 szept. 23. - 17:47:15 7/10
(996/1702)
Megvolt Consuelo is. A múltkor a lány célzott rá, nyilván az eljegyzés után sikerült két vállra fektetni.

Azért Cynthia sem semmi, mindenáron férjhez akar menni Gustavohoz, de közben Efrain ki-be jár az ablakán....
8/10
suxel 2012 szept. 23. - 16:16:46 8/10
(995/1702)
Végül is tényleg mindegy, mert Efrainnak megvolt az étteremvezetõ asszonyka is. Akkor már 3 egyeddel is büszkélkedhet, nem? Consuelo is megvolt neki, vagy õt csak szédítette?
violet82 2012 szept. 23. - 16:08:21
(994/1702)
Én úgy emlékszem, hogy Efraín kísérõként ment a fõvárosi kiruccanásra, és nem ott botlottak bele. Mivel épp nem volt munkája a birtokon és jóban van a családdal, így elfogadta. Talán még azt is mondta, hogy még nem járt a fõvárosban...Lehet, hogy rosszul emlékszem, de mondjuk mindegy is. :))
8/10
suxel 2012 szept. 23. - 15:53:46 8/10
(993/1702)
Fabian Roblesnek elég széles a repertoárja. Eddig 5 novellában láttam szerepelni és mind az 5 másfajta karakter volt. Legjobban Iguana szerepkörében szerettem az Elsõ szerelem címû sorozatban.
Akit nem igazán csíptem a sorozatban az Elsa azaz Elizabeth Dupeyron volt. Túlságosan teátrálisnak leltem. Meg Mar Contrerast (Vanessa) furcsa egyszerre rossz kislányként itt és jó kislányként a Teresaban (Lucia) látni. Neki sokkal jobban illenek ezek a negatív szerepek, meg ott vacak a hajszíne is és a sûrû hullámok sem jók a hajában.
Ana Brendat nem mondom, hogy megszerettem, mert akkor hazudnék, de elviselem. Nem lehet mindenkit agyonrajongani.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 23. - 12:00:42 10/10
(992/1702)
Én egyébként szeretem hogy Salinas pofákat vág vagy grimaszokat pl mikor Rosaurával beszél stb .mindig tudni mikor szomorú ,mérges, jókedvû,vagy sértett vagy épp gúnyolódik ,és én ezt szeretem benne és olyan hihetõ azt nem tudom az életben is ilyen e de erre a karakterre nekem be jön.Láttam már olyan színészeket soriban aki szintúgy fõszereplõk voltak (neveket nem említenék)és mindig ugyan olyanok voltak ha szomorú ha nem nem lehetett semmit leolvasni az arcáról fa pofa volt.Szerintem az nem feltétlenül jó ha egy színészen nem látom az érzelmeket a sorozatban legalábbis én nem szeretem.
8/10
suxel 2012 szept. 23. - 10:34:55 8/10
(991/1702)
Nekem annyiban jó, hogy bárhol hagyok abba egy sorozatot x idõre egy másik új ponttól is könnyen felveszem a szálakat bármikor.
8/10
suxel 2012 szept. 23. - 10:33:13 8/10
(990/1702)
Wow, ez nem semmi. Köszi az ismertetést. Most megyek távirányító után, hogy holnaptól tudjam fogni az adást idejében. Nem néztem utána a porton, hogy hanyadik résznél tartanak pontosan, de azt tudom, hogy utoljára a 78.at néztem meg. Én elvagyok Salinas nélkül is, volt benne egy kicsit a pali most is. Mondjuk tudom, hogy nem az igazi, mert csak pár perc erejéig van benne, meg volt egy-két rész, amikor egyáltalán nem volt benne. Akit úgy unni szoktam, az Gustavo és Mercedesnek a jelenléte. Valahogy engem Gustavo sirámaitól, aki egyszer szereti, egyszer meg nem Paulát, jobban érdekel pl mi van Miguellel, meg mi van Macariaékkal. Látom Bruno hajából "kikopott" a szõke festék.
Ez egy telenovella szabály, hogy abban a 20 milliós Mexico cityben, mindig összefutnak az ismerõsök. :D
Salinashoz még annyit, hogy mikor egészséges volt, akkor is tudott ennyire keserû arcokat vágni, mint betegen. Na most akkor mikor is színészkedett? :D Ez jó amúgy!
7/10
napraforgó 2012 szept. 23. - 04:55:55 7/10 Előzmény suxel
(989/1702)
Amúgy ez egy egész jó kis sorozat, csak sajnos, most egy kicsit leült a történet Jorge Salinas távolléte miatt. Most sajnos elrágódnak egy csomó régi csonton, meg beletettek minden marhaságot, csak hogy teljen az idõ. De majd csak meggyógyul Salinas...
7/10
napraforgó 2012 szept. 23. - 04:51:21 7/10 Előzmény suxel
(988/1702)
Bizony. Ulisses elvitte a családját egy Mexico city-beli nyaralásra, ahol összetalálkoztak a birtokról kirúgott Efrainnal (kicsi a világ - Mexico citynek van vagy 14 millió lakosa, ha nem több, és õk kibe futnak bele?) Aztán Ulissest értesítik, hogy patkányok garázdálkodnak a boltjában, így hazamegy és Efrainra bízza a családját. Efrain meg kihasználja a helyzetet. Maripazt ágyba küldik, õ meg jól leitatja a szálloda bárjában Maacariát. Aztán meg elcsábítja. Macaria elhanyagoltnak érzi magát, Ulisses mindennel törõdik, csak vele nem, így hagyja magát. De aztán pofáûra esik, mert Efrain világossá teszi, hogy ez nem komoly kapcsolat, csak szórakozás.
8/10
suxel 2012 szept. 22. - 18:29:40 8/10
(987/1702)
Ugye jó ideje nem láttam a sorozatot és most látom, hogy Macaria Efrainnak lett a szeretõje? Na errõl nem is tudtam, ez teljesen váratlanul ért engem.
7/10
napraforgó 2012 szept. 22. - 17:31:33 7/10
(986/1702)
Hát az nagyon szomorú, ha nem bízik a szerelmében... és kicsit hetyegett Boca del Cieloban Carmennel is, na most meg Cynthiával, szóval õ nekem ne dumáljon a hûségrõl, mert õ se volt hû egy kicsit sem...
violet82 2012 szept. 22. - 16:05:58
(985/1702)
Szerintem Guszti mindig szerette AP-t, csak túl könnyen elhitte azt a sok rosszat, amit mondtak róla, fõleg Mercedes. Amikor pedig tisztázni akarta vele a dolgokat, mindig elkerülték egymást vagy közbejött valami. Mercedes pedig nagyon erõlteti, hogy Cynthia a hozzá való. Elõbb-utóbb Guszti majd rájön milyen kétszínû nõ Cinti, csak sok idõ kell hozzá.
8/10
Hajni 85 2012 szept. 22. - 09:05:11 8/10
(984/1702)
Igen ha nem találják ki ez a gyerek dolgot azt mondom talán Rogeliot választja,na de hát nem mehet ez ilyen könnyen mirõl szólna a sori? A gyerek elvesztése meg megint törést jelent majd AP-nek ,Rognak és Gustinak.
7/10
napraforgó 2012 szept. 22. - 05:39:39 7/10
(983/1702)
Hát azért Gustavo is vacilált jó ideig, hogy vajon szereti-e Paulát, vagy sem. Még le is feküdt Cynthiával, és csak utána döntötte el, hogy mégis inkább Paula.
Paula valóban túl sokáig nyújtja ezt a "nem tudom, kit is szeretek" dolgot. Lehet, hogy hálás Rogelionak, mert tényleg sokat tett érte meg a családjáért. És nem utolsó sorban Rog állandóan biztosítja a szerelmérõl. Guszti meg nem. Õ csak bizonytalankodik, hol "szeretlek", hol meg "el akarlak felejteni" Ahányszor már eltaszította Paulát, megsértette, megalázta... csoda, hogy a nõ még mindig odavan érte.