8/10
Hajni 85 2012 szept. 26. - 14:42:18 8/10
(1022/1702)
Szerintem ha így nézzük sok telenovellába bele lehetne kötni,majdnem mindegyikben a fõhõsnõ átbõgi a naggyát és a teherbeesés sem ritka és vagy születik a gyerek vagy nem.A beteges bosszúvággyal teli exbarátnõkrõl ,rosszakarókról ,meg ne is beszéljünk,és szinte mindenhol van nagylelkû elfogult dadus vagy rokon.
Én kíváncsi vagyok kivel marad a fõhõsnõ a végén és miért dönt majd úgy ahogy mert szerintem ezt már elhúzzák a végéig és hogy Rogelio végül tud e majd járni és megváltozik e vagy pedig megmarad a rossz természete,és persze mi lesz a többiekkel Cynthiával,stb
Egyébként én szeretem Rusaurát hogy olyan bajkeverõ és néha vicces,és Rogelio karakterét is hogy néha rossz mikor csapkod és aljas,néha viszont jó ,ezért megosztó személyiség, vagy szereted vagy nem.
De persze mindenki másként látja a sorozatot,ha én lennék a fõhõsnõ lehet én sem választanám egyiket sem az életben de ez már így lett megírva,,:D
8/10
suxel 2012 szept. 26. - 14:19:23 8/10
(1021/1702)
Csíptem én nagyon is elég sokáig AP. karakterét, de mostanában néha azt se tudja nagyon mit csináljon. Kit is akar valójában. Ha lejár az egy év, én mennék a helyében új, nyugalmasabb életet keresni elfelejteni ezt a két fickót...de nem errõl szól a sorozat és akkor nem is lenne érdekes. Bár szerintem a legnormálisabb döntés ez lenne. Mondogatta, hogy Gustavo élete nagy szerelme, aztán meglátta Rogelioban is a jót, és már tudta szeretni késõbb, szerintem ugyanígy bele tudna szeretni egy harmadikba is, de ez nem lesz, úgyhogy jobb ha választ Gus vagy Rog.
Norcy_ 2012 szept. 26. - 12:49:22
(1020/1702)
Talán még Ernesto a legnormálisabb, és Esteban. Cynthia sokkal rosszabb, mint Vanessa barátnéja, mert õ még ölni is képes volna.
Vanesa legalább elismerte, hogy AP nem is intézi rosszul a birtokügyeket, és az apja se miatta halt meg, hanem az anyja miatt (ezt el is akarta mondani AP-nak, de Cinti lebeszélte). Cinti rosszindulatú, elkényeztetett és önimádó, nem tett jót neki a bezártság, nincs benne semmi együttérzés. Nem bírom mikor rámászik Gusztira, vigasztaltatja magát vele, áldozatnak állítja be magát, nem is tud igazán szeretni. Már várom, hogy mikor jön már rá Gustavo a kétszínûségére.

Rosaurán viszont jókat lehet nevetni, nagyon nem tudja már titkolni pénzéhségét, AP is kezd átlátni rajta. Nagyon naív, ha azt hiszi Bruno majd tiszteletben tartja az õ érdekeit is, szerintem simán átvágja majd.
Chio szerencsére csak egy mellékszereplõ, mert elég idegesítõ tud lenni, ne is szerepelje sokat. A végére gondolom összehozzák Estebannal.
monika.17 2012 szept. 26. - 11:44:17
(1019/1702)
Ebbe a filmbe nem igen találni normális embert. Lássuk csak a listát.

AnnaPaula: Állandóan sírdogál hogy melyik férfit válassza, egyszerre szereti mind a kettõt,s szépen el
szorakozik velük, hogy várjanak türelemmel. Ha Gusztavo van mellette õt szereti ha a férje akkor meg õt. De végül is
mit is akar?

Rogilio: Erõszakos és akaratos utálom ahogy az ostorral csapkod. Azt állítja szereti AP-t ehhez képest úgy kezelte elejétõl fogva mint egy megvásárható tárgyat, akit a pénzével láncol magához. Azt képzeli mindig mindent meg lehet kapni pénzért.

Gustavo: Na õ a kedvencem, ha minden oké akkor fülig szerelmes ha nem akkor nem annyira. Egyszer mindennek lehordja Annát egyszer meg nagyon szereti. Képes az ember képébe mászni csak azért hogy neki legyen igaza. Ráadásul a nagy szerelem közepén ágyba vitte Cintiát is.

Cintia: Az a csaj egy kétszínû dög. Megjátsza az aggódó sógornõt közbe meg kígyót tesz a lány ágyába? Egyszerre két pasival is hentereg ráadásul Rogiliot is hátba támadja a víz üggyel.

Miguel: Igazi baj keverõ, gondot gondra halmoz ráadásul még iszik is.

Bruno: Két színû áruló pont mit David ezek ketten nagyon egyformák.

Rosaura: Na rólla inkább ne is beszéljünk. Leküldeném egy bányába szenet lapátolni.

Efrain: Minden nõt hanyatt döntene, nincs egy komoly gondolata se felnõtt férfi létére.

Macaria: A lánya alig halt meg õ pedig Efrainnal hentereg a férfje háta mögött, még az se zavarja, hogy Consuelo
szereti a fickót és rájött a visszonyukra.

Ulysess: Olyan vak mint egy ló. A felesége úgy veri át ahogy akarja. Szegény olyan szánalmas.

Maria: Úgy védi Cintát és Rogiliót mintha szentek lennének. Csak tudná hogy a kis lánykája az ablakon engedi be az intézõt.

Mercedes: Mindenbe bele szól, úgy ítélkezik hogy nem is tud semmit.

Vanessa: Gonosz boszorkány, egy kényes dáma aki nem szereti ha alul marad. Beképzelt gõgös liba.
monika.17 2012 szept. 26. - 11:27:37 Előzmény napraforgó
(1018/1702)
Szerelembõl feküdt le vele, nem azért mert szexre vágyott. Én inkább azt nem értem miért nem volt annyi eszük felnõtt emberek létére hogy védekezzenek. S hogy tud egy nõ egyszerre két férfit szeretni. Õszintén szólva nekem se Gustavo se Rogilio nem kéne. Mind a kettõ arogáns disznó akik csak rá erõltetik az akaratukat a másikra. AP helyében rég leléptem volna olyan messzire hogy sose találjanak meg és elfelejtettem volna ezt a két paprika jancsit.
7/10
napraforgó 2012 szept. 26. - 10:03:30 7/10
(1017/1702)
Igen, igen, ezért azok kicsit ellentmondásosak. Hogy akarná megszerezni Rogeliot, ha közben meg állandóan ellene intrikál???
Ha valakit szeretsz, úgy igazán, akkor tuti nem akarsz neki rosszat. Na de Vanesa - hát õ azért rendesen Rog ellen, meg a birtoka ellen dolgozik. Hogy is van akkor az a nagy szerelem?
8/10
Hajni 85 2012 szept. 26. - 09:12:48 8/10
(1016/1702)
Na igen ezért telenovellák...
Vanesa ragaszkodása Rogeliohoz nekem már az is kicsit beteges.hiszen Rog is megalázta mindenki elõtt,de ez neki nem elég.Nyávogja hogy bosszút akar állni de az igazi szándéka hogy újra együtt legyenek és ha átgázol a testvérén sem érdekli.
7/10
napraforgó 2012 szept. 26. - 08:44:33 7/10
(1015/1702)
Vanesa nekem kicsit furcsa.
Rogelio balesete ugye 7 évvel korábban volt és Vanesa akkor rúgta fel a házassági terveiket. Ezt még meg is értem, mondjuk egy huszonéves lány miért kötné az életét egy nyomorék férfihoz? De mi a fenének találta ki 7 év után, 3 év házasság után, hogy õ mégiscsak Rogeliot szereti, stb, stb. ??? Hogy nem tud nélküle élni, meg kell szereznie, pont akkor, amikor az valaki mással képzeli el a jövõjét. Na ilyesmi is csak egy telenovellában fordulhat elõ, normális ember így nem gondolkozik....
7/10
napraforgó 2012 szept. 26. - 07:54:22 7/10
(1014/1702)
Nekem az volt a furcsa, hogy Gustavonak nem mondta meg, hogy kihez is ment feleségül, meg õ se kérdezte, nem is érdekelte. És persze Rogelionak sem mondta meg a régi szerelme nevét - miért nem ? - talán sok huza-vona után elhangzott a keresztneve, de Rogelio persze nem azonosította, hogy a felesége volt barátja azonos a húga barátjával...
Persze ez egy szappanoperában törvényszerû, még véletlenül sem lerhet névazonosság.
Itt is mindenki olyan ráérõs, az elején mindenki Tuxtlában lakott, most meg ott lebzselnek a birtokon, ami eredetileg a világtól elzárt helyen volt, hegyek között, stb, még a mobilhoz sem volt térerõ, na de most oda-vissza telefonálgatnak, már nincs semmi baj a térerõvel.
8/10
Hajni 85 2012 szept. 25. - 21:47:07 8/10
(1013/1702)
Vanesa csinos de az a kényes fajta szeret áskálodni,külsõ tulajdonságain kívül
Sokmindent nem ér max arra jó,Rogelioval viszont van közös múltjuk,és Vanesa vissza akarja kapni,Rog meg hàt beadja a derekát
Már lehet belefàradt kicsit Anaba persze ez nem mentség.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 25. - 18:35:41 10/10
(1012/1702)
Ezzel egyetértek azon én is meglepõdtem hogy csak úgy odaadta magát miközben Gustival sem tisztázott még semmit akkor,de meg is beszélhették volna Rogal azt a helyzetet de AP akkor is csak nekiesett hogy gyilkos stb pedig köze nem volt Gusti elveréséhez aztán meg lelépett.
Paulának nem lett volna kötelezõ engednie R közeledésének sem mégis engedett neki anno,ahogy most is mondogatta hogy szereti ha ez AP-nek is csak egy szerzõdés akkor nem tesz ilyet ,hanem tartja magát ahhoz vagy azt mondja hogy a volt barátját szereti,és R sem gondol mást a dolgokról.
Ezért írtam hogy mind a kettõ igenis hibás,Rog hogy kitalálta ezt az egészet ami eleve bosszúnak indult,Ap meg hogy azt se tudja jó ideje hogy mit akar.
De szerintem mind ketten megfognak a hibáikért fizetni.
7/10
napraforgó 2012 szept. 25. - 18:34:57 7/10
(1011/1702)
***SPOILER***
Hát ahogy itt megspoilerezték korábban, Rog is csalni fogja Paulát.
Na, mondjuk csak azt nem értem, hogy egy értelmes férfi mi a fenét eszik Vanessán? Oké, talán tényleg nem rossz bõr, de nem kell nagy ész, hogy valaki rájöjjön, hogy milyen álságos nõ. Nincs benne semmi normális, természetes, minden szava hazugság, stb.
7/10
napraforgó 2012 szept. 25. - 17:55:35 7/10
(1010/1702)
Az is igaz, hogy ha Paula elkötelezte magát azzal a szerzõdéssel, akármi okból is, azért ahhoz tartani kellett volna magát. Én spec már azon is meglepõdtem, hogy Paula anno lefeküdt Gustavoval. Igaz, hogy el akarta hagyni Rogeliot, de azért talán rendezni kellett volna a kapcsolatukat elõbb.
8/10
Hajni 85 2012 szept. 25. - 17:06:17 8/10
(1009/1702)
Én úgy gondolom a sorozatnak pont ez lesz az egyik lényege,azért van ez a nagy magához láncolós dolog most mindenáron,hogy Rogelio elfogja majd idõvel engedni Paulát.
Mondta is Paulának ha lejár a szerzõdés és AP nem szereti õt,akkor elmehet mert elengedi.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 25. - 16:48:03 10/10
(1008/1702)
Igen ez mind igaz és egyrészt jó lecke Rognak, de Paulának sem kellet volna olyanokat mondani és írni neki hogy szereti miközben tudja hogy más gyerekével terhes ez sem volt fer és AP is tisztában van már a szerzõdésben foglaltakkal, ha már megkötötték azt a szerzõdést egyiküknek sem kellene kellet volna,azt többnek értelmezni szerintem lehet Rogelio jobban de mind kettõ hibás szerintem,de most lehet rájönnek majd lassan erre.
7/10
napraforgó 2012 szept. 25. - 16:23:42 7/10
(1007/1702)
Ebben teljesen igazad van. Azért, mert megtetszett egy nõ, még nem lehet akármire kényszeríteni. Ha Rog nem akart önzetlenül segíteni, ne csodálkozzon, ha megcsalják...
monika.17 2012 szept. 25. - 13:45:44 Előzmény napraforgó
(1006/1702)
Ja nekem is ilyen munkahely kéne.
monika.17 2012 szept. 25. - 13:44:45 Előzmény Gitta 111
(1005/1702)
Az biztos hogy szánalmas volt de ha jól megnézzük magának kereste az egészet. Hiszen õ kötötte magához Annát egy szerzõdéssel, amit nem is kellett volna a lánynak aláírnia mivel az egész Rogilio ármánykodása volt az elejétõl kezdve. Amikor AP terhes lett nem is voltak együtt Rogiliot gyilkosnak hitte ráadásul a házasságuk nem más mint üzlet. Legalább megtanulja a drága uraság is hogy nem lehet mindent pénzért megvenni. Ha igazán szeretné Annát akkor nem kötné erõszakkal magához.
10/10
Gitta 111 2012 szept. 25. - 12:10:57 10/10
(1004/1702)
Én a tegnapi részben sajnáltam Rogeliot hogy így kib...sztak vele.
Mercedesék meg lehet megvárják míg felépül a tervezett kórház S Gabrielben..:D
7/10
napraforgó 2012 szept. 24. - 23:45:09 7/10 Előzmény v_zsuzsi
(1003/1702)
Úgy tûnik, Ernesto viszont nagyon ráér, jön, ha hívják, nincs semmi dolga Tuxtlában, mint, ahogy Mercedesnek sem....