Norcy_ 2012 aug. 16. - 22:59:37
(722/1702)
Miguel mondott egy jót ma: "Nem különös, hogy nem tudja a nevét, mikor nála volt a személyes holmija?"
Úgy látszik, hogy még nem itta el teljesen az eszét. :D Amúgy ki tudja, hol van már Guszti holmija azóta.

Remélem, AP most már elolvassa azt a szerzõdést(!)
7/10
napraforgó 2012 aug. 16. - 20:42:30 7/10
(721/1702)
Guszti is elég hamar túllépett AP-án, most, hogy már sikerült kétvállra fektetnie... Fene nagy szerelem lehetett az övé, hogy néhány epés megjegyzéstõl rögtön megrendült a bizalma abban a nõben, akinek õ volt az elsõ férfi az életében. Gyorsan el kell felejteni ezt a pasit.
7/10
napraforgó 2012 aug. 16. - 20:31:20 7/10
(720/1702)
A Rogelio - AP kettõs elleni szövetség kezd összeállni. Sõt, a Vanesa - Cynthia - David trió Brunoval quartetté bõvül.

Nem tudom, hogy Maripaz is mit síránkozik annyit Cromagnoni Miska miatt. Beszéltek egymással összesen kb. 3-4 alkalommal, Misi néhányszor leitta magát a kisboltjukban, ennyi. Dany siralmai is idegesítenek néha, de mondjuk õ huzamosabb ideig volt Miguel barátnõje. A másik libát viszont nem értem. Mit akar egy se nem szép, se nem okos, se nem gazdag, viszont részeges, nyavajgó fickótól, aki még talán visszakerül a börtönbe?
10/10
Sutherland 2012 aug. 16. - 16:48:34 10/10
(719/1702)
Attól hogy egy sorozat sikeres e biztos függ a színészektõl is,megszeretjük õket vagy nem, hogy hogy játszanak.Jose Ronnal nincs bajom szeretem,de ebben a soriban annyira nem jó,a karaktere sem tetszik ,elõfordul hogy idegesít.Ha Rogelio karaktere nem lenne a soriban a Párosuk Paulával akkor sem tetszene sajnos.Viszont igaz hogy Rogelio karaktere sokkal érdekesebbre van kitalálva +kaptak hozzá egy jó színészt, Gustavoé karaktere annyira nem lett jó ,hiába fontos szereplõ,biztos azért ez is nyom a latba .
sorozatkedvelõ 2012 aug. 16. - 15:14:23
(718/1702)
Nem igazán hittem abban,amit sokan és sokszor leírtak,hogy a szerelmespárt alakító színészek közötti "kémia" átjön a képernyõn,most azonban el kell ismernem,hogy mindenkinek igaza volt aki ezt írta,mert A.P.- és G. között még a sima szimpátia sem látszik.R. és A.P. között már ott a "szikra",tehát a színészi játék valahol J.Ronnál,hagy maga után egy kis kívánni valót.-szerintem
7/10
napraforgó 2012 aug. 16. - 06:28:09 7/10 Előzmény Milibindi
(717/1702)
Szerintem szándékosan választották J Ront AB Contreras partneréül. Egyszer már beigazolódott, hogy nem alkotnak jó párost, és itt most pont ez kellett, hogy a másik férfi szimpatikusabb legyen a nézõknek.

A tegnapi részben AP többször Rogelio fejéhez vágja, hogy "gyûlöllek", õ meg többször mondja, hogy mindent azért tettem, mert "szeretlek".
Most majd civakodnak vagy 50 rész erejéig, azán csak alakul a dolog.

Gustavo szerelme meg nagyon ingatag, ha ennyire nem bízik egy nõben, tényleg nincs értelme ragaszkodni hozzá. Habár szegény Paula még abban reménykedik, hogy majd egy év múlva, ha a szerzõdése letelik, újrakezdhetik. De már ott van a kétely is, hogy talán Gustavo nem vár addig és mással jár, mást vesz el.

Én elhiszem, hogy egy közeli rokon, vagy barát ítélete néha objektívabb, mint egy szerelmes emberé, és kiben bízzon az ember, ha pl. a testvére (szülõje, barátja, stb.) ítéletében sem bízhat? De láthattuk, hogy itt a testvér is manipulálva volt, így az õ értékítélete sem volt objektív, ezért rossz irányba befolyásolta a testvérét. Kíváncsi vagyok, Mercedes rájön-e valaha, hogy becsapták, manipulálták?

Egy kicsit nem bánnám, ha Gustavo végül rájönne, hogy Ana Paula egyenes volt és õszintén szerette õt, de akkor már késõ lenne. Az ilyen hólyagnak, mint õ nem ártana egy kis pofáraesés.
10/10
Milibindi 2012 aug. 15. - 20:45:53 10/10
(716/1702)
A "slussz poén" , hogy nem elõször alkotnak szerelmespárt és már akkor sem volt sikerük! Viszont mégis azt gonolnám casting hiba történt , ha az volt a "terv", hogy véletlen alakuljon úgy, hogy Rogelio legyen Paula párja (szándékosan olyan színészt választottak mellé akivel nem passzolnak), akkor szerintem kerültek volna "ennyire közel egymáshoz" Most jutottam el addig a részig ahol ez volt, én úgy gondolom ez kimaradt volna, ha szándékos a rossz választás.
mona67 2012 aug. 15. - 10:22:11
(715/1702)
Kiakadtam a tegnapi résztõl Gustávó az egyik percben imádja Paulát, utána meg nem hisz neki. Pedig gondolhatná, hogy õt szereti, ha a gazdag férjét ott hagyta. Majd bánatos képpel sétálgat a lakásban. Rosaura azért jól keveri a lapokat, most is jól kijött ebbõl a helyzetbõl. Jó gyorsan infúziót adtak Migelnek pedig az orvos még meg sem jött, de már a zacskó ott lógott az ágy végén. Még jó sok rész van, kíváncsi vagyok mi történik még. Most gondolom , hogy Paula visszatér a birtokra jó pár részen keresztül veszekednek. Rogélió megakarja bosszulni, hogy elhagyta, nem tudom képes lesz e rá, mert azt hajtogatja, hogy szereti Paulát.
sorozatkedvelõ 2012 aug. 15. - 09:08:12
(714/1702)
A tegnapi részt nem láttam,de nem is baj,hogy véget ért Gustavo és A.P. románca,két ennyire nem összeillõ embert szerelmespárként még nem láttam a sorozatokban.
7/10
napraforgó 2012 aug. 14. - 20:08:03 7/10
(713/1702)
Nem tartott sokáig a Gustavo - Ana Paula idill. Gustavo bizalma megingott Mercedes gyanusítgatásai hatására, mire AP megbántódott és szakított vele.

Rozi és Rogelio pedig szépen összedolgoztak, Rozi Rog kezére játszotta Paulát. De legalább õ is megtudta Rózától, hogy AP Federico lánya.
7/10
napraforgó 2012 aug. 14. - 15:08:51 7/10
(712/1702)
Az ilyen Rosaura fajtáknak vastag bõr van a pofájukon. Még ha ki is derülnek a disznóságai, akkor is a nyakára fog járni az unokahugának, sírva-ríva, szánom-bánom, jajj már mindent megbántam, csak segíts. Nem hiszem, hogy valaha is megszabadulnak tõle.
10/10
Milibindi 2012 aug. 14. - 14:56:45 10/10
(711/1702)
OFF
Na egy felugró vacaknak ma (Mostohánál) sikerült kicseleznie a blokkolót , de ha legközelebb felugrik rá küldöm a blokkolót konkrétan ( remélem ettõl a többi blokkolva marad, van egy ilyen lehetõség , hogy egy reklám blokkolása)
10/10
Milibindi 2012 aug. 14. - 14:53:49 10/10
(710/1702)
Arra tippelek, hogy egészen biztosan nyilván elõbb utóbb Paula is megtudja miket mûvel a "kedves" nénike a háta mögött, akkor nyilván nem fogja védeni tovább ( ha mégis igen ostoba lenne), ugye az elején Maximot is õ uszította rá, aztán Gustavo elleni gyilkossági kísérlet , Mercedes elõtti befeketítése, Rogelio zsarolgatása ezek nem igazán megbocsájtható dolgok
mona67 2012 aug. 14. - 14:24:24
(709/1702)
Esteban mikor veszi már tudásul, hogy Vanessa nem szereti. Pedig már párszor mondta neki,de nem veszi a lapot. Remélem Róza lesz még nélkülözõ szegény, mert nagyon elfelejtette honnan jött. Milyen képet vágott, mikor meglátta Gustávó házát.
7/10
napraforgó 2012 aug. 13. - 20:18:24 7/10
(708/1702)
Hú Róza megint kavar! Felhívja Rogeliot, és megzsarolja, ha elég sokat fizet, elárulja, hol van Paula. Aztán milyen pofákat vág Gustavoék háza láttán. Én bizony nem bánnám, ha olyan "kis viskóm" lenne. Akkora a nappalija, hogy táncolni lehetne benne. Aztán meg eláztatja szegény Paulát Mercedes elõtt. Férfifaló pénzéhes nõcskének állítja be.
Norcy_ 2012 aug. 13. - 14:27:57
(707/1702)
Látom,hogy a Story4 már megint átvariálta a mûsorrendet. Minek kezdték el a Született feleségeket elõlrõl, péntek este is megy még. Még szerencse,hogy ezt a helyén hagyták.
Norcy_ 2012 aug. 11. - 21:42:10
(706/1702)
Érdekes cikket találtam ma. Nem is tudtam, hogy a Megkövült szívek ennyire nézett lett Amerikában, hogy még az új Dallas sorozat évadzáróját is megelõzte. :-)
http://telenovelas-news.com/2012/08/10/amerikai-nezettseg-2012-augusztus-8/
7/10
napraforgó 2012 aug. 10. - 18:05:33 7/10
(705/1702)
Spoiler
Róza undokul kidobja a barátnõjét, Elenát. Fellengzõsen mondja, hogy õ ezután csak designer ékszereket hord, az õ smukkjai nem kellenek. Nincs már szüksége rá, mint barátnõre, hiszen rámosolygott a szerencse. Elena figyelmezteti, hogy még fordulhat a kocka és megbánhatja a döntését.
Aztán Róza Federico titkárnõjétõl értesül Federico váratlan haláláról és kétségbeesetten sírvafakad, hogy vajon Federico elvégeztette a papírmunkát, félõ, hogy nem.

Elsa hazudik a lányának a férje halálát illetõen, azt mondja, hogy elszaladt F sgyógyszeréért, de mire visszaért, már késõ volt. Elsa hamvasztást akar, hogy az esetleges DNS vételt megakadályozza és megõrizze a lánya örökségét. És ebben a gyászoló Vanesa is partner.

Vanesa Davidon keresztül üzen AP-nak, hogy Rog keresi. David felhívja Juant, aki figyelmezteti AP-t, hogy a férje a nyomában van. Igaz, õ hamis nyomra terelte, de jó lesz, ha eltûnik. Paula Gustavoval azonnal hazaindul Tuxtlába (Margarito is elõkerült szerencsére).

Rosaura elmegy Federico virrasztására, amit Elsa és Vanesa nem vesz jónéven. Elsa el akarja távolítani. Újabb titkok derülnek ki - Elsa annak idején lefizette Rózát, hogy tartsa távol Mariánát a férjétõl, aki Rosaura hatására szakított Federicoval.

Mercedes - Rocio közremûködésével - újra felveszi a kapcsolatot Ernestoval.

Rozi síránkozik a megérkezõ Paulának és nem tanácsolja, hogy elmenjen az apja virrasztására, mert õ megpróbálta, de kidobták. A gyenge szívét emlegeti, lehet, hogy õ is úgy végzi, mint Federico....

Rogelio dühöng, mert nem találta meg a feleségét. Visszamegy a birtokra, ahol megtudja, hogy Federico meghalt és a húga az engedélye nélkül elindult Vanesához.
Rog még egy kicsit egzecíroztatja Miguelt, de az nem tud semmit.

Vanesa beállít Paulához a szállodában.
10/10
Milibindi 2012 aug. 10. - 17:52:20 10/10
(704/1702)
:D tényleg érdekes
anita27 2012 aug. 10. - 17:23:07
(703/1702)
Federicot szépen megölte a felesége . Totál õrült egy nõ.